Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) kgymac válasza fecg21 (#54697) üzenetére


kgymac
őstag

Szia, és mi lesz, ha a paypal fee-t is meglátod ? Az sem free :P

(#54702) independence


independence
csendes tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek tapasztalata a BluePanther Nemezis telefonról?
Esetleg tudnátok ajánlani hasonló képátlójú és árfekvésű telefont?
Előre is köszönöm.

Üdv:
Dávid

(#54703) gyűrű


gyűrű
addikt

...egy ilyen is lesz majd.. [link]
Meglátom hogy az asszonynak, esetleg a gyereknek.. :B
kb. 15 magyar rugó..

(#54704) anonym1s válasza berigazek (#54683) üzenetére


anonym1s
őstag

Nem adnak a telefonhoz otg kabelt, emiatt nem tudom kiprobalni, de 32gb kartyaval oke, ebbol kiindulva nem hiszem hogy nem tamogatna egy 16gb-os pendrive-ot otg-n.
Ja, nfc nincs ebben sem.

[ Szerkesztve ]

(#54705) mtibi55 válasza Teejay83 (#54692) üzenetére


mtibi55
tag

Indítottam disput-ot is meg az eladónak is reklamáltam de semmi válasz nem jött egyikre sem.

(#54706) somasz


somasz
addikt

Üdv!

Húgomnak keresek olcsó telefont, max. 25k-ért. ZTE V970-nél ne legyen sokkal nagyobb, tehát max. 4,5", de jobb, ha kisebb! Bírja ki bőven estig, tehát vagy fogyasszon keveset, vagy legyen jó akkuja. Zenehallgatás és telefonálás, facebook, ilyesmi az elsődleges felhasználás. Magyar nyelv legyen, mert jó!

Mit ajánlanátok?
Akár itthoni használt is jó lehet... és NEM fontos a dual-sim!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#54707) berigazek válasza anonym1s (#54704) üzenetére


berigazek
őstag

Nekem van mindenem,csak biztosra kell menjek,hogy akkor a 32 gb.os Pendrive-al müxik az OTG és a 64 Gb-os Micro SDHC kártyát is elfogadja.Valahol azt mondták,hogy NFC is van benne...Amúgy írtam privátot...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54708) ggiiddaa


ggiiddaa
csendes tag

Hali! Antelife eléggé leakciózta az Umi S1-et, nálam 132,99 a vége. vélemény a telóról? esetleg vkinek van vagy volt is? jöhet privátban, köszönöm előre is!

(#54709) Endell


Endell
csendes tag

Sziasztok!

Már írom a Cubot GT99 tesztet :) , illetve olvasgatom a topikot addig is amíg nem lesz kész.
Ha kész lesz, akkor nyitunk is neki egy topikot, mert láttam, hogy az elmúlt egy hétben is voltak érdeklődők.

Egyébként engem anno megróttak a "sormintámért", itt meg nagyon sokan OFF-ba sem teszik a rendeléses dolgokat, amik már simán elmennének abba fórumba, mégsem szól senki semmit. Akkor most hogy is van ez? :F

(#54710) vadkörte válasza Endell (#54709) üzenetére


vadkörte
addikt

"Már írom a Cubot GT99 tesztet..."

Ha minden rendben megy és lesz némi időm befejezni a jövő héten feltolom MEO-ra a Huawei Ascend G700 tesztet. Remélem lesz rá érdeklődő.

Üdv. V. Körte

(#54711) Zeki válasza fecg21 (#54697) üzenetére


Zeki
nagyúr

meg van 4% paypal díj is.

(#54712) Zeki válasza gyűrű (#54703) üzenetére


Zeki
nagyúr

Meg 27% Áfa, meg 1220Ft kezelési költség.

(#54713) anonym1s válasza vadkörte (#54710) üzenetére


anonym1s
őstag

Az fasza :)
Amikor a neo-t vettem, a neo n003 es huawei g700 kozott gondolkodtam, aztan a anagyobb akku es elvileg jobb kamera miatt lett a neo n003 amit azota mar megbantam.

(#54714) aragon89


aragon89
csendes tag

sziasztok
Mi a tapasztalatotok ezekkel a kínai mobilokkal? Jók az MTK procik? Lagg? Mennyire lehet szerezni hozzá ROMokat? Ha bekrepál akkor lehet postázni vissza kínába saját költségre mi? Aki már rendelt külföldről, honnan vette (ebayen kívül)? Meg lettetek e vámolva? Aksi? Még ilyenek Stb.. :D
Üdv
PS: készülékajánlatokat is szívesen hallok ártól függetlenül

(#54715) Chaser


Chaser
titán

Tudja valaki az antelife mit ír küldőnek?
Kérdeztem a külföldi rendelés topikban de nem jött válasz, és fontos lenne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54716) anonym1s válasza Chaser (#54715) üzenetére


anonym1s
őstag

Gondolom az erdekel hogy magan vagy cegnev. Szerintem cegnev. En kertem ezt a hulye a chinapadmallt hogy ne cegnevet. irjanak ra es ne 60 dollart, amire azt valaszoltak minden ugy lesz ahogy kertem. Aztan cegnevvel kuldtek 59 dollar jelolessel. Fizettem is miatta, raadasul feketet kuldtek feher helyett.
Szerintem egy kutya ez az egesz kinai webshopos bagazs.

(#54717) CoolBoy323 válasza Chaser (#54715) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pálcika pálcika fenyőfa sárkány tyúkláb

valami ilyesmi rémlik :D

(#54718) Chaser válasza anonym1s (#54716) üzenetére


Chaser
titán

CHANGI AIREIGHT CENTER

Ez érdekel:)

szerk: elvileg kaptam 3 telefont innen, volt tőlük tényleg egy rendelésem, mármint antelifetól, de mivel 10 napig nem postázták visszakértem a pénzem pp-n keresztül. Vettem mástől, de ő azt mondja 3 csomagban küldte, van 3 track is, na innentől érdekes a dolog...:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54719) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
2Sim-es telóra váltáson gondolkodom. Mind2 sim azonos szolgáltatónál lenne:
az egyiken 'korlátlan hívás' és nuku net, a másik egy hagyományos előfizu (net+beszélgetés)

Jelenleg Samsung Galaxy S Advance-t használok, hardware-ben nem szeretnék gyengébbet!
Mit ajánlotok? Mik a jellegzetes dual sim-es hibák? - ha van ilyen...
Köszi

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#54720) hacker001 válasza tolvaj! (#54695) üzenetére


hacker001
csendes tag

Üdv!
Tudnátok segíteni?
Vettem egy Bluepanther Defiant dual simes telót edigitalban, minden nagyon szép és jó, csak épp telefonálni nem tudok vele. Betettem mindkét simemet, de érvénytelen imeiket ír ki, a telefonszámokhoz begépeltem a 003630... stb-ket. A Tmobil talált hálózatot, a voda nem, pin kódok jók.
Kérlek segítsetek, privátban várom a megoldásokat :)

(#54721) Zeki válasza hacker001 (#54720) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pofon egyszerű, elmész az edigitalba, és oldják meg.

(#54722) cappa72 válasza hacker001 (#54720) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az elég nagy blama... azonnal vissza a "feladónak", ez nem normális állapot, főleg ha 3 napon belül vagy.
Ez azonnali csere...

Illetve, ha meg is oldják, akkor egy factory reset utáni imei ellenőrzés kötelező.
Ha akkor is invalid imei felirattal bír, akkor az egész telefon haldoklós, nem szabad elfogadni, mint javítás.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54723) Zeki válasza aragon89 (#54714) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azannya!
:)

Az egész topik erről szól:
- nincs lagg, ha jó telót veszel, illetve felméred hogy miket akarsz futtatni.
- kurvasok rom van a needrom.com-on
- ha meghal, küldheted vissza, saját költségen. Ülnek rajta jó sokat.
- webshopok az aláírásomban. A többség ezekből vett. Ha más oldalról akarsz rendelni, előbb érdeklődj, hogy kinek mi a tapasztalata vele. Ha semmi, akkor hagyd a fenébe.
- vámolás: most rárepültek a kínai cuccokra, szóval az a mázlista, aki nincs megvámolva. Ebből nagyon-nagyon kevés van. Egyre kevesebb.Cserébe a vámolás folyamata simán lehet 2 hét is. Mindent átvilágítanak, sőt, akár az árba is belekötnek, hogy az nem annyi. Aztán majd jól felértékelik, hogy szerintük mennyit ér. Ez olyan fasza diktatúrás módszer. És fizetheted a 27% Áfát, meg 1220Ft kezelési költséget.
- akksi, 1-7 napig, attől függ mekkora akkuval veszed, mennyit nyúzod. Van 4000-es akkuval is teló (Lenovo P780).

(#54724) csibe1 válasza hacker001 (#54720) üzenetére


csibe1
addikt

"Kérlek segítsetek, privátban várom a megoldásokat"

Miért privátban várnád a megoldást? :F
Esetleg ha másnak is olyan gondja lenne, mint neked; akkor ő majd ne tudja mit kell tenni, mert te titkolózol?Ez nem igazán szokás errefelé; azért van a fórum, hogy mindenki
okulhasson-tanulhasson belőle. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#54725) CoolBoy323 válasza cappa72 (#54722) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

főleg ha 3 napon belül vagy.

ilyen szabály (törvény) már nincs, csak online vásárlás esetén van 8 napon belüli elállási jog

(#54726) b0bcat


b0bcat
addikt

Megjött a Cubot C11-em. (Geekbuying / DHL - 11 nap alatt ideért.)

Első nyomkodásra teljesen jónak tűnik:

- gyors, nem tapasztaltam sehol akadozást
- 200 mega RAM szabad alapból
- tényleg IPS a kijelzője
- vékony, kecses ház (a kisebb érték igaz azok közül, amiket a neten olvasni lehet róla)
- jó minőségű, bár csúszós anyagú ház
- 2500 mAh van az akkura írva, ami nem feltétlenül igaz, ám 40 perc folyamatos nyomkodás alatt mindössze 9%-ot merült
- korrekt hangja van a külső hangszórónak

Holnap kipróbálom majd SIM kártyával is.

Szerk.: @Cappa & CoolBoy: 3 napon belül a törvény szerint az azonnali csere játszik (nem hivatkozhat az eladó bevizsgálásra illetve szervizelésre), ha hibás a termék, akár személyesen vásároltad, akár online.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#54727) Chaser válasza CoolBoy323 (#54725) üzenetére


Chaser
titán

De van, ha műszaki hibáról van szó.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#54728) dethroner válasza Dermesztő (#54232) üzenetére


dethroner
veterán

Igazad van, abból nem lett telefon. Lett viszont pénz, mert beszéltünk a bankkal, akik röpke 3 nap alatt visszautalták a pénzt a számlára. Van ám megkönnyebbülés :))

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#54729) bprubin válasza anonym1s (#54713) üzenetére


bprubin
tag

Melyik verziójút vetted?
Esetleg augusztusi rendelésed volt, mert azok széria hibásak voltak...
Youth, Premium, Premium E2, Premium V1?
Melyik romod használod hozzá?

Nekem a Premium V1- van és mindenben jól működik eddig, szerintem a Jiayu G4 Advenced-nél jobb.
Csak ezzel tudtam hasonló készülékkel össze hasonlítani.

(#54730) anonym1s válasza bprubin (#54729) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
A youth az 1/4gb verzio ha jol tudom, a tobbi meg mind ugyanaz csak mashogy hivjak a kulonbozo uzletekben. Ahol en vettem, ott meg csak nem is premium, hanem advanced neven van.

Ez a telefon info:

(#54731) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#54673) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

UP!
Annyi módosítással, hogy 4,7-5" legyen, legalább qhd felbontással.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54732) bprubin válasza anonym1s (#54730) üzenetére


bprubin
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel a verzióval vannak a problémák :( (kijelző,fagyások,akksi)
Kipróbáltál más romokat is?Azzal nem oldódtak meg a hibáid?
Pontosabban ezeket az adatokat olvastam spanyol forumokon is, ahol panaszkodtak.
Aztán lehet csak hibás darabot kaptál.
Nem csak máshogy hívják, mert különbözőek a romok elvileg, nem tudtam a "sima" premium verziót feltelepíteni, mert nem is engedte, aztán meg kitudja már...

[ Szerkesztve ]

(#54733) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok!

Adott Lenovo A60.
Szerettem volna csinálni egy factory resetet (mert a naptárat sehogy sem sikerül életre keltenem), el is indítottam. Újraindult a teló és még 3 óra múlva is az indító képernyő jelent csak meg.
Kivettem az aksit újraindítottam a telót és lám csodát nem csinált semmit se.
Már csináltam resetet és akkor simán ment.
Mi lehet az oka?

(#54734) ÁrPi2 válasza bprubin (#54732) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel a verzióval vannak a problémák.....
....ezeket az adatokat olvastam spanyol forumokon is, ahol panaszkodtak."

VERSUS

"Aztán lehet csak hibás darabot kaptál."

Noway :O Én outsider vagyok: El KELL dönteni (a tipus közösségi kommunikációja során) hogy egyedi pech miatt hibás a darab (ami persze bármikor előfordulhat megeshet),
VAGY (XOR) modelszáma alapján felismerhetően beleesik egy tehát ismert (hibás) sorozatba azaz szériahibás.

Én majd később veszek...esetleg...egy N003-v3-ast :) . Vagy egy Jiayu-G4 OctaCore upgrades darabot :))

(#54735) berigazek


berigazek
őstag

Az êjjel vettem ên is egy egy Neo 003 Advanced telót,majd kiderül,hogy milyen lesz... Igaz kissé elrettentek a hírek,de csak megvettem...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54736) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Sziasztok !
Háát hogyan is kezdjem kérdéssel fordulok hozzátok.
Szeretnék venni egy olcsó és úgymond " fasza" telefont. ( Android, WiFi, 2magos proci stb. )
Én kinéztem magamnak egy olcsó kis telefont. Ez a Doogee Voyager dg300 lenne nem tudom megéri-e a pénzért vagy van ennél jobb ilyen árban ?

Válaszotokat előre is köszi :DD GERGŐ

(#54737) ÁrPi2 válasza Gergő170 (#54736) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Apgrédeld a kérdésedet, írd be sőt linkeld be milyen árban! :DD

(#54738) Gergő170 válasza Gergő170 (#54736) üzenetére


Gergő170
aktív tag

[link] Ő lenne az :)

(#54739) anonym1s válasza bprubin (#54732) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Ha csak a rom-okban van kulonbseg, azt konnyu orvosolni. Nem probaltam mas romot, de ha elkuldod a te telefonod hibatlan menteset, azt kiprobalnam. Raknal be egy kepernyomentest a tiedrol? Arrol a menupontrol amirol en is raktam.

(#54740) janakbacsi


janakbacsi
őstag

1-2 hónapja vettem lányomnak karácsonyra S9920 samsung mini klónt. most hogy közeledik a karácsony nem tudom bekapcsolni. van esetleg valakinek ilyen hogy ki tudjam próbálni az ő akkujával? állásában így lemerülhet ez a szar?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#54741) GZoli7 válasza CoolBoy323 (#54725) üzenetére


GZoli7
senior tag

(#54742) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! A Xiaocai X9 telefont nézegetem. Ha rendelném, akkor innen, mert EU-n belülről jön, így az árra plusz költségek (vám, kezelés, áfa) nem jönnek. A kérdés annyi, hogy szerintetek van-e értelme várni a következő negyedévig, hátha lejjebb megy az ár? Vagy olyan az árképzés itt is, hogy elér egy minimum szintet, és ott marad? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#54743) cappa72


cappa72
nagyúr

Tesztelőket keresek v889s portolt rom-hoz.
Többnyelvű, 4.1-es JB lesz az áldozat.
Egynlőre kisebb hiányosságokkal már működik a tesztverzió (gps,bt, wifi még nem megy, telefonálni azonban lehet vele)
Akit érdekel majd írjon privátot.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54744) berigazek válasza kmarci25 (#54742) üzenetére


berigazek
őstag

Sokat nem fog lejebb menni,mert most vitték le amúgy is...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54745) CoolBoy323 válasza GZoli7 (#54741) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor ez a tuti, koszonjuk az infot!!

(#54746) dhraken


dhraken
csendes tag

Sziasztok!
Némi segítségre lenne szükségem a hozzáértőktől :)
Küzdök már pár napja az Amoi A862W-mmel. Mivel nem találtam hozzá normális custom rom-ot így maradt a gyári 4.1.2. Alapvetően meg is felelne, root rendben, kínai vackok kihajigálva, magyarítás nem létfontosságú.
A google play-t viszont nem sikerül rá feltennem bármivel is próbálkozok. Végülis szinte minden szükséges programot felraktam .apk-ból, de azért csak jó lenne egy működő play store. Végigpróbáltam egy rakás leírást - habár a legtöbb az MTK alapú rendszerre vonatkozik -, gapps telepítés recovery-ből, stb., de eredménytelen. indításnál a store betöltés megjelenik pár mp-re, de aztán mindenféle hibaüzenet nélkül elszáll. Apropó, recovery. Elvileg feltettem a CWM-et is, Rom manager program szerint CWM és TWRP van telepítve, de a recovery-be bootolás mindig a twrp-t hozza be. A gapps-ot látszólag ebből is fel tudtam telepíteni - install succesful - de nem vagyok biztos benne, hogy tényleg így van. A futó alkalmazások között nem látom pl. a google.services.frameworkot pedig az gondolom kellene... Megpróbálnám manuálisan bemásolni a szükséges fájlokat, de azt sem tudom, mert nem hajlandó felismerni az androidot a win, pedig már egy tucat driverrel próbálkoztam. szóval elekadtam... :S

Bónusz kérdés: hogy lehet elővarázsolni a hívásbeállításokat? a szokott helyén nincs, végigbogarásztam a teljes beállítás menüt és sehol nincs.

(#54747) bprubin válasza anonym1s (#54739) üzenetére


bprubin
tag

Needromon fent van a Coincity 2.0 romot használom,ez mindegyik fajtához jó.

(#54748) kezdő


kezdő
senior tag

Xiaomi Hongmi Red Rice WCDMA ma csak $186.75 a merimobiles oldalon!
Sőt, ahogy nézem facebook like-ért adnak $5-t, lehet még azzal is csökkenteni lehet az árat (ez nem biztos)

Kár, hogy csak a fekete változat van raktáron :(

Szerk:

Mondjuk cserébe húzósabbak a szállítási költségek:
Free Ship 17-35 Business Days $0.00
Singapore post 9-16 Business Days $8.00
Ems 6-8 Business Days $36.00
DHL Express 3-6 Business Days **Recommended** $36.00

[ Szerkesztve ]

(#54749) citkar válasza kezdő (#54748) üzenetére


citkar
addikt

Nekem ezt írja:
This store is temporarily unavailable. We apologize for any inconvenience caused.

(#54750) kezdő válasza citkar (#54749) üzenetére


kezdő
senior tag

Igen, alapból szarakszik, itt a közvetlen link: [link]
Kuponkód: Y

Nekem sikerült kosárba tennem próbaképpen: kép

ibuygou szintén fekete pénteket tart, ott drágább a telefon, de olcsóbb a DHL, összesen $231.99-re jön ki náluk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.