Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) Alone50


Alone50
csendes tag

A 11PM CST az holnap hajnali 6 lesz nálunk. Nem emiatt, de ébren leszek. Ha sikerül megvenni, majd ideírom. :)

(#55502) berigazek válasza #45553408 (#55494) üzenetére


berigazek
őstag

Karácsony előtt 5-6 nappal sztem,de amúgy December vége és Január eleje a beharangozott...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#55503) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Zopo ZP820 telefonom van és 2 napja a telefon teljesen kiszámíthatatlan időközönként megfagy, bekapcsoló gombra nem reagál. Nem segít rajta csak az akksi ki akksi be módszer. Idáig minden hibától mentesen működött a telefon, új alkalmazás nem került rá azelőtt, hogy jelentkezett volna a probléma. Erősen az a gyanúm, hogy valami szoftveres gondja lehet, de mi idézhette ezt elő? Mivel tudnék ennek utánajárni? A telefonon a gyári 0426 rom van semmi különös nem történt vele, így nem értem, hogy mi okozhatja a galibát. Esetleg valakinek ötlete, tapasztalata van? Előre is köszönöm szépen! :)

(#55505) motoflug válasza motoflug (#55471) üzenetére


motoflug
őstag

Valaki? Vagy ez a topik csak külföldi rendelésekkel foglalkozik?

(#55506) steve1977 válasza Alone50 (#55501) üzenetére


steve1977
tag

Ha nekem sikerül, én is :) De sajnos a pandánál sem bolondok, úgyhogy kicsi az esély, de egy próbát megér :)

(#55507) cappa72 válasza motoflug (#55505) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak beírtam a keresőbe, hogy concorde.
És pár hozzászólást olvashatsz a támogatásról is.
Nem csak a külföldi rendelésekkel foglalkozik a topik, de használható a jobb felső sarokban a kereső.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#55508) r3dwo0d válasza r3dwo0d (#55503) üzenetére


r3dwo0d
tag

Kis elírás, nem 820 hanem 810-s készülékem van. a lényeg, hogy ez a hd kijelzős mt6589-cel szerelt verzió.

(#55509) motoflug válasza cappa72 (#55507) üzenetére


motoflug
őstag

Köszönöm,de a kérdés nem erre irányult, mivel a cc 5700-rol az összes létező tesztet elolvastam.
Steve:ismerem a keresőt, nem lelkes újonc vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#55510) steve1977 válasza cappa72 (#55507) üzenetére


steve1977
tag

Sajnos a kereső funkciót nem sokan ismerik, meg olvasni sem könnyű ;)

ui.: nem a mostani kérdezőnek (motoflug) szólt a megjegyzésem, csak általános tapasztalat....

[ Szerkesztve ]

(#55511) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Szerintetek a G2F lesz fekete színben?

Én meg nem láttam képen... bár elvileg a G2S hátlapja jó lesz rá, de nekem mondjuk kopp fekete kellene :F

[ Szerkesztve ]

(#55512) Zeki válasza motoflug (#55505) üzenetére


Zeki
nagyúr

Leginkább.
Elenyésző a hazai mobilok száma.

(#55513) Maximum1 válasza drr (#55491) üzenetére


Maximum1
őstag

Pedig kaptál..

(#55498) Švejk én néztem be

(#55514) Torry


Torry
addikt

Ez a first round meg second round hogy is működik?

Valamint 133-ért is megérheti az N2? Milyen telók vannak abban az ársávban?

[ Szerkesztve ]

(#55515) pgemil válasza Alone50 (#55499) üzenetére


pgemil
aktív tag

Kár, hogy rákattintás után már nem ez a vas látható
( Newman K1B Smartphone Android 4.2 MTK6589 WCDMA Quad Core 4GB 5.0 Inch 5.0MP Camera- White
Regular Price: $109.99
Happy Price: $99.99)

(#55516) fi:zi'k válasza Alone50 (#55499) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Te ezt hol látod?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55517) poffsoft válasza pgemil (#55515) üzenetére


poffsoft
addikt

azért 100 dodóért az sem rossz (nem néztem utána, de a leírásod alapján)

[ Szerkesztve ]

(#55518) Alone50


Alone50
csendes tag

EZT
Sikerült 107 dodóért megrendelni.
Meglátom, mit fogok kapni :)

(#55519) citkar válasza Alone50 (#55518) üzenetére


citkar
addikt

Az még most is annyi, legalábbis a kosárba annyit mutat...de nekem nem kell :)

(#55520) Alone50 válasza citkar (#55519) üzenetére


Alone50
csendes tag

Ugye megrendelés után nézi meg az ember alaposabban. Ez itt off topic, merthogy nem dual sime-es.
Olyan bő 200 darabbal indult az engedményes vásár. Az óra végére még bő 40 darab maradt ezen az áron. Hát kíváncsi vagyok. A megrendelésem még "pending" státuszban van.

(#55521) citkar válasza Alone50 (#55520) üzenetére


citkar
addikt

Igen a qualcomban kevés a Dual SIM, biztos kevesebb SoC is támogatja, de ahol olvasni, hogy támogatja, azokból a telókból is nehéz Dual SIM.est találni (és valószínűleg drága lesz), ha egyáltalán lehet nevesebb gyártóknál.

(#55522) vadkörte válasza fotosjani (#55478) üzenetére


vadkörte
addikt

Hááát nem tudom. A MobileUncleTools root-oltnak jelzi, a rendszerfile-okhoz is hozzáférek, írni/olvasni tudom őket. Azok a programok amiknek kell a root jog futnak rendesen.
Csak a GPS finomhangolásához, meg a hangkimenetek jelszintjének növeléséhez kellene az eng mód.
Megpróbálom újrarootolni, de needrom-on olvastam, hogy ez egy G700 "betegség", hogy néha be lehet lépni eng módba, néha nem. Ráadásul nem is ROM függő...

Üdv. V. Körte

(#55523) Ezekiell válasza Alone50 (#55518) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szintén zenész :)

Én Deutsche Post-tal kértem, kíváncsi vagyok, mennyi idő lesz, mire ideér.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#55524) Raqueia válasza vadkörte (#55522) üzenetére


Raqueia
tag

Hai!

Nekem (még) két huawei G700-am van, romolgattam is őket, hogy én és esetleges új gazdája (valamelyiknek) a legjobb szofverezettségű verziót használhassuk, de a mérnöki menübe még nem sikerült sose belépnem. Az igazság azonban az, hogy én nem is érzem hiányát. A korábbi telefonokon én is mindig megcsináltam az első hsz-es gps javítást. Ezen?! Első blikkre, házon belül olyan gyorsan zárt, hogy ihaj! A gps egyszerűen szuper. (tehát meg lehet csinálni az MTK soc-os telón is rendesen a gps részt, pedig ebben is ua. a 6628 wireless chip van mint a többibe.)

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#55525) motoflug válasza Zeki (#55512) üzenetére


motoflug
őstag

Sejtettem. :( Csak sajnos számít a hazai support. Viszont ez G Pro Lite,akármennyire is tetszik, kb. 30-40e. Ft-ot er reálisan.

(#55526) Buccer válasza Raqueia (#55524) üzenetére


Buccer
tag

Nekem is megvan végre a Huawei G700.
Tegnap este álltam neki átnézni, mi az ami nem kell rá. Egyenlőre nem sok időm/erőm volt hozzá, de nagyon tetszik a teló. Mondjuk spec. a GPS-t ki sem próbáltam még, nem emlékszem van-e rajta valami amivel tesztelni tudom.
Amúgy milyen navit használtok amihez nem kell mindenáron adatkapcsolat? Külföldön nem feltétlen szeretnék +kicspízért navizgatni

Pécs City

(#55527) zsolx


zsolx
tag

Keresek valakit Debrecenben aki nagyon benne van az androidban. Egy Neken N6-ra kellene felrakni CWM-et. Én már feladtam :(

(#55528) cappa72 válasza zsolx (#55527) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ebből nem nagyon derült ki, hogy próbálkoztál-e valamivel.
Ha elmondod mmit próbáltál, akkor a válaszadóknak könnyebb dplguk lenne.
Milyen platformú a telefon?
Root-olt-e?
Rendelkezésre áll-e módosított recovery fájl?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#55529) Raqueia válasza Buccer (#55526) üzenetére


Raqueia
tag

Én próbáltam rajta a Frost_UA féle főzött romot, MIUI-t, de most visszaálltam gyári 142-esre (mivel ez a legújabb), root, gapps, és ez a legtutibb. Megvan benne a sima android sebessége, és a MIUI launcher "érzés", meg a MIUI grafikai kidolgozottság is. Csak ajánlani tudom. Én nem nagyon mozdulok ki az országból, úgyhogy eddig ezen csak Google Navit használtam, de szerintem Igor is biztos elérhető rajta.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#55530) chesterboy válasza cappa72 (#55528) üzenetére


chesterboy
aktív tag

cappa a needromon lévő romból kiveszem a recoveryt és azt teszem fel az jó lehet?

(#55531) cappa72 válasza chesterboy (#55530) üzenetére


cappa72
nagyúr

Erre nem tudok egyértelmű igennek felelni.
Persze az én marhaságom, de felrakás előtt minden recovery-be belekukkantok, hogy vajon jó-e.
Ha megvan a gyári, akkor egyébként nagy kokázat nincs, max nem fog menni.
De azért a needrom-on található jó is, meg kevésbé jó is.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#55532) chesterboy válasza cappa72 (#55531) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Most ez a twrp van rajta. Este feltöltöm vhova ha gondolod. Mondjuk ha romot cserélek akkor úgyis felkerül a cwm.

(#55533) üszök válasza Ezekiell (#55523) üzenetére


üszök
őstag

Mennyi itt a korán kelő. :C
Én is vettem egyet. :DDD

én free postával kértem. Ha megjön nektek hamarabb,jelezzétek,hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55534) cappa72 válasza chesterboy (#55532) üzenetére


cappa72
nagyúr

A TWRP is ugyanolyan jó, csak izlés kérdése, hogy ki melyiket szereti.
Ahhoz, meg hogy el lehessen dönteni hogy megfelelő-e, kell még a recovery-n kívül a /system/buil.prop fálj, valamint a /proc/dumchar_info fájl tartalma. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#55535) motrola


motrola
aktív tag

http://bbs.antelife.com/thread-36-1-1.html

Infó pár telefonról akit esetleg érdekel.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#55536) vadkörte válasza Raqueia (#55529) üzenetére


vadkörte
addikt

Szintén zenész B142-es gyári, kitakarítva. (kitakarítva = a kínai programok kuka (amit a system/delapp-ban találsz))
Gyors, szépen kidolgozott tetszetős ROM.

Azért szerettem volna belépni az eng módba - egyszer már sikerült - mert az EPO és a YGPS adatokat ott lehet finomhangolni, meg a föles jelszintje is kicsit halovány. Azt szerettem volna feljebb tolni.
Egyébként a GPS-szel semmi bajom sincs. Egyéni gps.conf file-lal hidegen minde n hókuszpókuszt kikapcsolva alig 1 perc alatt megvolt a fix. Hókuszpókuszokkal 2-5s...

Navigálásra én az OSMAnd+-t használom (megvettem) a nemplusszos az ingyenes. Igor NEM ÉRHETŐ el semmire, az, hogy ráheggesztik az már más kérdés.

Üdv. V. Körte

(#55537) fi:zi'k válasza Alone50 (#55520) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezek szerint, amikor az első 5 db-ot kiszórták, utána ment is egyből ez a másik akció? :Y
Mondhatta volna vki, hogy ez így megy. Direkt nem keltem fel, mikor láttam, hogy az olcsóbb "kiadás" csak 5 db-ot fog tartalmazni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55538) mrmft válasza CoolBoy323 (#55511) üzenetére


mrmft
senior tag

Majd fekete szilikon tokkal letakarjuk...
Ertesitesi vagy barmilyen mas LEDrol infot lattal?

(#55539) CoolBoy323 válasza mrmft (#55538) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az elejét meg fekete szigszalaggal? :DD

Tudtommal van rajta LED :U

(#55540) vadkörte válasza CoolBoy323 (#55539) üzenetére


vadkörte
addikt

Kimaszkolva 6 réteg fényes fekete akril 4 réteg matt akril lakkal, így egész szép selyemfényű lesz?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#55541) CoolBoy323 válasza vadkörte (#55540) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szerintem egyszerűbb megvárni, h kiadják a feketét :D

Gyorsteszt: :DDD

W450 vs Xiaocai X9
1 : 0

Nekem az X9 már túl könnyű...

(#55542) Alone50 válasza üszök (#55533) üzenetére


Alone50
csendes tag

Hali!
+ Ezekiell,
Én még nem kaptam visszaigazolást a Pandától. Az order státusza "pending"-ben van. Ilyenem még nem volt.
Ti kaptatok valami visszaröffentést?

fi:zi'k
Én sem tudtam, hogy így lesz. Nekem eddig a második kör is lefutott, mire kikattingattam magam.

(#55543) vadkörte válasza CoolBoy323 (#55541) üzenetére


vadkörte
addikt

Persze. Szerintem is, csak poénnak jó lenne... :DDD

Üdv. V. Körte

(#55544) mrmft válasza CoolBoy323 (#55541) üzenetére


mrmft
senior tag

A gyari oldalon sincs fekete, szoval lehet ra varni csak nem biztos, hogy erdemes. En mar egy WCDMA verziosnak is orulnek, szinet meg pont le.. ha van feher (vagy fekete). Hol latod, hogy van LED?

(#55545) robit1973 válasza fi:zi'k (#55537) üzenetére


robit1973
aktív tag

Antelife-n 128.56$ xmasfb kuponkóddal. Az sem rossz ár! :)

(#55546) fi:zi'k válasza robit1973 (#55545) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi, már láttam. :R
Egyébként tényleg nem rossz, csak a másik jobb volt. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55547) RVR400


RVR400
veterán

Nah, megjött az olcsó (55 USD) Feiteng H80W. PAndáról rendeltem anno, amikor akciós volt pre-sale opcióval Feiteng H10 néven. :D
Ennyi pénzért teljesen korrekt, azt leszámítva, hogy a kijelzője elég gyengusz, de ennyi pénzért még az is bőven jó. Elég gyorsan pörög, Antutuban 9300 pont. :Y
Játszani még nem mertem rajta. :D

[ Szerkesztve ]

(#55548) Raqueia válasza r3dwo0d (#55508) üzenetére


Raqueia
tag

Szerintem egy újraflash megoldaná a problémádat. Akár még ugyanazzal a rommal is. Ahogy nézegettem a régi ZP810-es cuccaimat ehhez volt minden: cwm, rom, sp flashtool. Szerintem a zopomobileshop-ról magáról is le tudsz tölteni hozzá cuccokat. De needrom is jó. Ha jól emlékszem a zp800H romok is jók rá, de ennek azért nézz utána.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#55549) r3dwo0d válasza Raqueia (#55548) üzenetére


r3dwo0d
tag

Köszi a tippet! A zopomobileshopról minden létező anyag itt pihen a gépen csak most nincs időm foglalkozni vele. Úgy tűnik nap közben megoldódott a probléma egy cwm-n belüli battery stat formázással, mert azután kezdődött az összes problémám, hogy túlmerült a telefon csütörtökön. Most már fél napja megy (kopp-kopp) gond nélkül.... remélem kitart most már így :D

(#55550) Ezekiell válasza Alone50 (#55542) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hello,

nekem a státusza paid. Fizettél Paypalon?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.