Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54601) tolvaj! válasza berigazek (#54599) üzenetére


tolvaj!
őstag

akkor az nemboltos, hanem kereskedő :)

cappa72
legközelebb figyelek :), bár megszokásból offba rakom a dolgokat, inkább mint olyanért kapjak warn-t amit véletlenül nem tettem abba :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54602) Gyuc válasza berigazek (#54591) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Nincs semmi baj a geekel csak nem működik ez a levélbox már hanem mint írják ott vannak az email címek hova kell írni.

(#54603) berigazek válasza Gyuc (#54602) üzenetére


berigazek
őstag

Írtam oda is nekik wholesale,stb.... siketek.. :)

tolvaj!

De boltos,mert saját cégük van és az eladó neve a cég neve is...régóta vásárolok tőlük.... :)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54604) Gyuc válasza berigazek (#54603) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Lehet ez a fantasztikus black friday leköti őket:DEkkora sz*t:D

(#54605) berigazek válasza Gyuc (#54604) üzenetére


berigazek
őstag

Tovább léptem ezen.,,van másik" ! :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54606) tolvaj! válasza berigazek (#54603) üzenetére


tolvaj!
őstag

félreértettél, de nem baj :) én mint fogalomra gondoltam. a tescoban a pénztáros az boltos. lesz@rja magasról, hogy mit veszel, köszönsz e visszamész e vásárolni, egyáltalán elégedett vagy e..... míg egy kereskedő első és legfontosabb szempontja, a sűrű fillér jobb mint a ritka forint, és az elégedett vásárló vissza fog térni. :) ezért nem akart rábeszélni arra, hogy minden áron megvedd, mert valszeg tudja, hogy baj lesz vele előbb utóbb és a gariztatás nehézkes lehet.... mondhatjuk biztosra megy :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54607) berigazek válasza tolvaj! (#54606) üzenetére


berigazek
őstag

Nem nem...ez tényleg jó indulatú,segítőkész emberke :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54608) GuruZone


GuruZone
őstag

csövi!
Van már valaki itt, aki rendelt elő MTK MT6592-es nyolcmagos szörnyet valahol?

pl. Zopo Z998, Goophone S4 Max

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#54609) Zeki válasza Baloohd2 (#54600) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#54610) berigazek válasza GuruZone (#54608) üzenetére


berigazek
őstag

Nagy részét még nem lehet kapni,csak előrendelés van és kb.árak...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54611) Baloohd2 válasza Zeki (#54609) üzenetére


Baloohd2
csendes tag

THX, közben nagy nehezen én is megtaláltam a régebbi kommentek között.
Már feltettem ott is a kérdésem.

"Nem drágám, nem nagy a feneked... Te vagy kicsi!"

(#54612) bprubin válasza laslie92 (#54551) üzenetére


bprubin
tag

Jó az oldal, adtam hozzá egy telefont Én is :R

(#54613) krics


krics
tag

Adjonisten! Egy magyar nyelvu miui rom osszeeszkabalasaval foglalatoskodom lenovo a760 es a706 telokhoz.

A kovetkezo kerdeseim volnanak:

1.) Rogton elso inditaskor a setup lepeseknel sajnos nem ajanlja fel a magyar nyelvet, de alul azert mar magyarul lehet "next" helyett a "kovetkezo" gomb nyomasaval tovabb lepni. Kerdes, hogy lehet hozzaadni, hogy kivalaszthato legyen a magyar nyelv is, tehat hogy ki legyen a tobbi melle listazva a magyar nyelv valasztasi lehetosege?

2. Ha a magyar nyelv van kivalasztva, a billentyuzet app osszeomlik es nem lehet irni, ezert vagy visszavaltok angol nyelvu billentyuzetre es ugy irkalok, vagy a tokeletes megoldas az volt, hogy letoltottem az Android 4.2 KB.apk-t, es azt installalva mar lehetett magyar nyelven is irni. Kerdes, hogy lehet egy apk-t lecserelni egy masikra a telepito romot tartalmazo CWM ZIP fileban?

3. Nagyjabol ugyanaz lehet a megoldas, mint a 2-es pontban levo problema eseteben. A magyaritott rom nem tartalmazza a gapps-et, cserebe van par kinai app benne. Kerdes, hogy lehet appokat beintegralni egy telepito romba, es kihagyni belole felesleges bloatware-eket?

Koszi a tippeket.

(#54614) laslie92 válasza krics (#54613) üzenetére


laslie92
senior tag

Szia Elég sok ilyet csináltam már! Első sorban ,hogyan fordítottál? 2. miért nem használtál Jbartot? és már csak az apróbb hibákat kellet volna kijavítani!

Nagy valószínűséggel a billentyűzet azért omlik össze mert nem a sajátja!

A Fordítás menete használod az APKtools-t és mindig system fájlént csomagolod vissza!

Aztán létre hozol egy Update.zip-et és cserélgeted javavitgatod amíg jó nem lesz!

De első sorban minden képp ajánlom hogy JBart-al le magyarítod aztán tisztititod a kinyai szutykokat belőle

a miui v5.höz való gappst inenn letöltheted !

ha bármi kérdés van szívesen segítek!

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#54615) krics válasza laslie92 (#54614) üzenetére


krics
tag

Hello Laslie! Eloszor is koszi szepen a segitseged. Hungobungo leirasa alapjan csinaltam a magyaritast, elso lepeskent a jbartot raengedtem egy meglevo, cwmbol telepitendo romra, es a kerdeseim az ez utani allapotra vonatkoznak, ennyi aprobb hibat talaltam :-) az APKtools az a jbartban egy opcio? Gondolom nem, mert nem talaltam most, hogy neztem benne ilyet, hanem akkor egy kulon progi lesz? Gapps-om mar van, csak azt szeretnem elerni, hogy ne cwmbol kelljen kulon ezeket is feltelepiteni, hanem hogy mar egybol benne legyenek a romtelepito zip fileban...

[ Szerkesztve ]

(#54616) laslie92 válasza krics (#54615) üzenetére


laslie92
senior tag

Offline vagy online fordítottad Jbartal?

Akkor billentyűzet latIME.apk ezt cseréld ki. Ha mégse tudnád kicserélni működőre küld el eredeti angolt megcsinálom neked magyarra.

Szóval kicsomagolod a gapps ot

és a system mappába az app etc framework. stb. értelem szerűen bele húzogatod a fájlokat és amit kér az felülírod!

Az APKtools egy nagyon jó APK kicsomagoló program! Amivel turkálhatsz az APJ fájlban! képeket cserélhetsz ki akár magyaríthatod a strings.xml-t stb..

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#54617) krics válasza laslie92 (#54616) üzenetére


krics
tag

A legujabb jbarttal csinaltam, abban mar nem lehet offline modon forditani, csak online lehet.

Akkor kis lepesekben haladjunk, ha nem banod...

"Akkor billentyűzet latIME.apk ezt cseréld ki. Ha mégse tudnád kicserélni működőre küld el eredeti angolt megcsinálom neked magyarra."

Hol csereljem ki?

(#54618) m165le válasza GuruZone (#54608) üzenetére


m165le
csendes tag

Igen, ZP998 -t rendeltem.

(#54619) madrac válasza citkar (#54519) üzenetére


madrac
őstag

Látom nagyon megtetszett ez a szó, hogy ismételtél, de csak rád igaz. Nem szégyen ha utánanézel az értelmező szótárban, ha nem tudod mit jelent. Én nem tettem olyan messzemenő kijelentést amivel embereket vezetek félre, hogy általános tényként leírom, hogy a kínai garancia jól működik.. Sőt, ezekszerint egyenesen jobban mint itt helyben. Ha ilyen jól informált lennél mint ahogy beállítod magadat, és olvasod a fórum témákat, akkor tudnád, hogy még jó indulattal is nagyon vegyes a kép e téren, sőt számos esetben nagyon nehezen működik a garanciáztatás (és igen, pont a minideal-ről is számos ilyen tapasztalatot lehet olvasni!), és maximálisan rá van utalva a kínai cég jóindulatára, ezért itt rendszeresen, és egyenesen óva intenek attól, hogy bárki jogos türelmetlenségének adjon hangot feléjük, mert lám-lám, ez mennyire bevált. Az alapján, hogy van akinél mégis jól működött, még nem lehet általános kijelentést tenni, miközben vannak gyökeresen más tapasztalatok is. Jó lenne a szemellenzőt levenni, és nem félrevezetni másokat! Azt pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy senki se írta, hogy ezekre a termékekre egyáltalán nincsen garancia! Valami eléggé félre lett olvasva... csupán az lett leírva, hogy finoman fogalmazva se egy életbiztosítás, amit jó ha tud az, aki belevág egy kínai webáruházas teló vásárlásába, ill. garanciáztatásába, amivel csak egyetérteni lehet.. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#54620) laslie92 válasza krics (#54617) üzenetére


laslie92
senior tag

system/app mappában található

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#54621) berigazek válasza m165le (#54618) üzenetére


berigazek
őstag

Mikor és honnan,mikorra ígérték neked a szállítást? Tudtommal még nem lehet kapni sehol...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54622) krics válasza laslie92 (#54620) üzenetére


krics
tag

Holnap megkereslek majd privatban, most man kicsit almos vagyok, oszt nem tudom a kerdeseim rendesen feltenni :-) Koszi a segitseget eleore is.

(#54623) m165le válasza berigazek (#54621) üzenetére


m165le
csendes tag

http://geekbuying.com

3-7 napra ígérik, hogy feladják.
tegnap még előzetesbe volt, mára változott a status raktáron -ra.
meglátjuk.....

(#54624) GuruZone válasza m165le (#54623) üzenetére


GuruZone
őstag

kíváncsian várjuk!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#54625) berigazek válasza m165le (#54623) üzenetére


berigazek
őstag

Nekem az e-mailjeimre nem válaszolnak 4 napja.Neked írtak?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54626) CoolBoy323 válasza berigazek (#54625) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ajánlom a live chat-et, nekem ott eddig mindig sikerült beszélnem velük!!

(#54627) berigazek válasza CoolBoy323 (#54626) üzenetére


berigazek
őstag

Az sem elérhető..6-ból senki...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54628) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Újabb morzsa a Jiayu G2F-hez: [link]
"The device will go on sale in China 5th December"

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#54629) RufuszX


RufuszX
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne:
Egy olyan 2 kártyás készülékre lenne szükségem, ami relatív kicsi (4" környéki), jó készenléti idővel rendelkezik, olcsó és ami a legfontosabb van benne vagy megoldható a magyar nyelv.
Egyelőre ez a két készülék van a potenciális jelöltek között:
ZTE V889M
ZTE V889S

Az utóbbiban nem vagyok biztos hogy van magyar nyelv, de jobb vételnek tűnik.
Vélemények esetleg más ajánlat?
Előre is köszi!

(#54630) cappa72 válasza RufuszX (#54629) üzenetére


cappa72
nagyúr

A v889m esetén számíthatsz arra, hogy az itthon is kapható "blade3" kiegészítői jók hozzá.
A v889s a "blade c" kétkártyás változata.
Ugyanaz az akku.
A v889s már 4.1-es androiddal megy, a v889m 4.0-val.
A "bele" meg u.a, kivéve a hátsó kamera. A v889m-ben 5mpx. Nem mintha sokat számítana....
Amelyik neked szimpatikusabb, azt vedd meg.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54631) RufuszX válasza cappa72 (#54630) üzenetére


RufuszX
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
S verzió esetében teljesen magyar a szoftver?

(#54632) sicc33 válasza RufuszX (#54631) üzenetére


sicc33
aktív tag

Huawei Y300-0000 változata sem rossz. Kolegámnak rendeltünk 2 db-ot és meg van elégedve vele. Ebből is létezik két fajta Mediatek és Qualcomm SoC-al szerelt. Neki az utóbbi van.

[ Szerkesztve ]

(#54633) alexw801 válasza cappa72 (#54630) üzenetére


alexw801
senior tag

A V889S-re van fenn a needrom-on egy 02.11.2013-án feltöltött ROM, az jó multi-nyelves, benne jó magyarral, Flash Tool-lal gond nélkül felrakható.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#54634) motrola


motrola
aktív tag

THL W11 recovery angol nyelvű 2GB/32GB telefonon tesztelve.

http://www.needrom.com/mobile/thl-w11-recovery/

Telepítése MobileuncleTools segítségével.

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#54635) cappa72 válasza alexw801 (#54633) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi! :R

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54636) Alone50 válasza RufuszX (#54629) üzenetére


Alone50
csendes tag

Csatlakozom Alex-hez.
Pandáról rendeltem V889S-et. A feleségemnek. Nem volt benne magyar, de a needrom-ról leszedett rom tökéletes. Azóta is megelégedéssel használódik, ami az én esetemben igen nagy szó. :)

(#54637) Alone50


Alone50
csendes tag

Sziasztok!

V889S-hez rendeltem 3800mAh-s akkut. Meg is kaptam. De kínai barátunk elcseszte és más típust küldött. Jófej volt, néhány mail váltás után belátta, hogy hibázott és (elvileg) már útnak is indította a megfelelőt. Szóval ilyen is van.
A helyzet tehát az, hogy most van egy 3800mAh-s akkum, amit sajnálnék a kukába dobni.

Ilyen

Valaki? Hmm? :)

(#54638) cappa72 válasza Alone50 (#54636) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ebből a szempontból a v889m-re is van magyarított ROM, ami nem flashtool-os, hanem CWM-ből telepíthető zip-es, aromainstallerrel, választható opciókkal telepítés során.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#54639) mtibi55


mtibi55
tag

Sziasztok!
Valaki rendelt már az Aliexpressztől? Mert én igen rácsesztem velük. Kb 4 hónapja rendeltem egy telót utalásos fizetéssel ami 5 napot vett igénybe és mire odaért a fele pénzt le nyúlták mondván banki költség. Ekkor utaltam még hozzá immár számolva a levonással is de másnapra eltünt a teló a listából és közölték hogy mivel kevesebb pénzt küldtem ezért vissza utalják. A másodszori utalásom már nem is jelent meg az oldalon azóta sem. Többszöri levél írásra sem válaszoltak és se pénz se teló nem jött azóta sem.

(#54640) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Új gigabyte. DUAL ACTIVE! Snapdragon, két mag,1 giga ram.
http://m.mobilarena.hu/teszt/gigabyte_gsmart_simba_sx1_duplan_aktivalt/bevezeto_tartozekok.html

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54641) Alone50 válasza mtibi55 (#54639) üzenetére


Alone50
csendes tag

Hali.
Az előbb említett akkut onnan rendeltem. Nem mindegy, hogy milyen eladótól rendelsz. Érdemes olyantól, akinek már van visszajelzése. Meg néhány rendjel/kitüntetés/aranyérem/gyémánt medál a neve alatt.

(#54642) citkar válasza tolvaj! (#54640) üzenetére


citkar
addikt

Jó a dual active dolog, elegendő a teljesítmény, akku kissé gyengus ehhez mérten (ugyan ott nem találtam ahonnan elvileg ők kapták :D de lehet én voltam türelmetlen a keresőhöz?) ahol láttam túl drága volt - ha azt nézem egy 6589(T) SoC közelében teljesít és kinek éri meg a közel kétszeres ár a Dual Active funkciót. Persze valakinek lehet mégis, meg jelenleg újdonság is...de nem hiszem, hogy úgy viszik majd mint a cukorkát.

[ Szerkesztve ]

(#54643) zedok


zedok
senior tag

Hali.

A ket magos telefonokbol meyiket ajanljatok 4.3-4.5(akar 5" is)os kijelzovel? Vagy erdemes mindenkepp 4 magosat venni? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#54644) citkar válasza zedok (#54643) üzenetére


citkar
addikt

Olcsóak, elfogadhatóak, ha nem használ a felhasználó nagy hardware igényű alkalmazásokat.
De ha azt nézzük, hogy lassan 100 USD közelében is lehet 4 magosat vásárolni (130 körül mindenképp), talán megéri rászánni azt az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#54645) tolvaj! válasza citkar (#54642) üzenetére


tolvaj!
őstag

Tudom, hogy kissé túlárazott, de mostanában többen kerestek DA készüléket, ezért tettem be. Amúgy igazad van szerintem is.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54646) Zeki válasza mtibi55 (#54639) üzenetére


Zeki
nagyúr

ALAP TUDNI VALÓ ISMÉTLÉSE, HA KÍNÁBÓL RENDELSZ:
SOSEM UTALUNK BANKON KERESZTÜL PÉNZT, ÉS SOSEM FIZETÜNK WESTERN UNIONNAL!
SZINTE BIZTOS AZ ÁTVERÉS EZEKBEN AZ ESETEKBEN, ÉS SEMMI SEM VÉDI A VEVŐT!

[ Szerkesztve ]

(#54647) Robi1001


Robi1001
csendes tag

Haier w718 J Új rom ? http://vondroid.com/resources/haier-w718j-offical-rom-root.375/update?update=501

Ma reggel Jött a levél hogy letölthető :)

www.pmrradio.hu

(#54648) laslie92 válasza mtibi55 (#54639) üzenetére


laslie92
senior tag

Én a pandáéknál sose paypal- al fizetek hanem creditcard -val és sose volt baj sőt már pénzt is küldtek vissza!

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#54649) GIJoe válasza Robi1001 (#54647) üzenetére


GIJoe
addikt

érdekes hangzik, vajh multi l e?

(#54650) citkar válasza laslie92 (#54648) üzenetére


citkar
addikt

Ez pozitívum, bár én maradok a PayPalnál továbbra is.
Mindenesetre jó hallani, hogy Paypal nélkül sincs mindig probléma...de biztos, ami biztos.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.