Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) CoolBoy323 válasza mrmft (#54348) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Yeyeer
De gyanusan olcso... vagy majd a wcdma lesz draga :/

(#54352) mrmft válasza CoolBoy323 (#54351) üzenetére


mrmft
senior tag

Remelem csokken addigra az ara mire kijon a nekunk jo verzio.

(#54353) KurtCobain válasza mrmft (#54348) üzenetére


KurtCobain
őstag

De hogy dobálta már, meg odab@szta a géphez... értem én, hogy nehéz 1 kézzel videózni meg bontani, de akkor is.

Mmm'kay?

(#54354) ekrisztian válasza KurtCobain (#54353) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A sniccer pengét is fordítva fogja :D ;] :W

(#54355) CoolBoy323 válasza mrmft (#54352) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Csokken??? :Y Hova??
80$ egy ilyen teloert nem penz!!

En 150et is siman adnek erte... Talan 200at is..

(#54356) mrmft válasza CoolBoy323 (#54355) üzenetére


mrmft
senior tag

A dollar arakat nezd a webes boltokban eloertekesitesben: 120-200 kozott lattam oket...
200 korul mar G4 inkabb, en csak a fent a savnak inkabb az aljat adnam erte.

(#54357) RhinoVonK


RhinoVonK
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segiteni ZTE V970 es Microsoft Exchange egyuttmukodesben? Sajnos nem megy, mert a debug alapjan a szinkronizacio soran nem hagyjak el a keszuleket csomagok. Allitolag a legujabb verzioban javitottak, de nekem tovabbra sem megy.
V1.2MOD (22-07-2013):
Custom changes:
Fixed Email and Exchange apps problem

Ha volna valakinek tapasztalata ezugyben, kerem irja meg privatban!

Koszonom!

(#54358) tolvaj! válasza KurtCobain (#54353) üzenetére


tolvaj!
őstag

Akkor nem csak nekem szúrta a szemem a dolog... ;)

ekrisztian

Nem fordítva fogta, csak visszafelé.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#54359) gyűrű válasza pityu8 (#54334) üzenetére


gyűrű
addikt

Doogee dg 100...

Kifejezetten ajánlom...
A feleségemnek is ez van, a sógornőmnek is..
Most 2 másik "hölgyismerősöm vár rá"

Szerintem 80 dodo körül nincs jobb vétel.. ;)

(#54360) Victoryus válasza RhinoVonK (#54357) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nézd meg a Zte v970 topicot! [link] Elvileg azzal a rommal mennie kéne a hozzászólások alapján.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#54361) Superhun


Superhun
addikt

Szerintetek megéri dual active SIM-es telefont keresni? Akármilyen telefont néztem, mind dual sim standby-os. Az a problémám, hogy sokat beszélnék a magánszámomon, viszont a céges hívásokat azonnal fel kéne tudom venni... Van erre valami megoldás?

(#54362) Superhun válasza Superhun (#54361) üzenetére


Superhun
addikt

Még annyi, hogy a két SIM-nek nem ugyanaz a szolgáltatója, tehát a hívásátirányítás költséges lehet...

(#54363) mclane_ válasza fotosjani (#54331) üzenetére


mclane_
aktív tag

Kösz, hogy utánanéztél pontosabban, igen pont így csináltam anno én is. Annyi volt még nekem, hogy kicsit formázni kellett a vcf-t, mert úgy nem tetszett a gmail-nek, de csak csinálni kell az aktuális gmailes kontaktoblól egy mentés, és már kész is a template hozzá. Remélem segítettünk vele a kollégának:).

[ Szerkesztve ]

(#54364) berigazek


berigazek
őstag

Van már piacon,azaz kézzel fogható,rendelhető 8 magos telcsi,természetesen dual simesre gondoltam?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54365) milanscs válasza mailman (#54301) üzenetére


milanscs
aktív tag

Köszi a segítséget, de sajna így sem működik.
Közben még azt vettem észre, hogy a GPS se megy.
Nincs jel. Lehet van valami összefüggés a kettő között.
Mindegy visszaküldöm a telefont, mert szerintem hibás.
Lebeszéltem már a bolttal is.

Tényleg valaki nem tudja, hogy kb mennyi a postaköltség Kínába egy ilyen telefonnak?

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#54366) mclane_ válasza berigazek (#54364) üzenetére


mclane_
aktív tag

Elvileg minidealnél a thl t100 és t200, legalábbis nem írják, hogy kifogyott volna a készlet:)

(#54367) helltp


helltp
aktív tag

Sziasztok, régebben rendszeresen olvastam a topikot, de egy pár hónapja sajnos nincs időm rá, és most vásárlás elé kerültem, és nem akarok melléfogni ezért lenne néhány kérdésem. Szerintetek megéri még most 6589T-s cuccot venni vagy már várjam ki a 6592-t (a 6577 - 6589 váltásból kiindulva van az a rossz érzésem hogy abból csak tavasz közepére lenne telefon, addig meg nem akarok várni)? Még mindig a Minideal a legmegbízhatóbb bolt? Még mindig a Singpost a leggyorsabb (a múltkor mintha olvastam volna olyat hogy a panda átállt hkpostra mert a singpost belasssult)?

És az utolsó dolog a telefon. A Jiayu G4 Advance-t néztem ki magamnak, Szerintetek megéri a +100$ a nagyobb közösségi támogatás és a 2x akkora ram a Thl W200-hoz képest? Melyik gyártó ad ki tovább frissítéseket (már ha egyáltalán adnak ki)? Igazából szerintem a fHD fölöslegesen eszi a teljesítményt meg az akksit, de a 2gb ramnak meg azért örülnék, és más telefont még nem nagyon láttam 720p+2gb ram párossal. Esetleg van most valami nagyon felkapott modell?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#54368) berigazek válasza mclane_ (#54366) üzenetére


berigazek
őstag

Ma néztem a Minideal-nél,de ,,out of stock",amúgyis nem jókat hallottam róluk...Még várok,több helyen olvastam,hogy csak December közepén és Január elején árasszák el a piacot a 8 magosak... és azt is,hogy sok Viszonteleadó azt tanácsolja,hogy 1-2 hónapot várjunk,ne ugorjunk bele a vásárlásokba,mert még nem kiforrt a dolog...(saját maga ellen beszélt az emberke és Fórumon,ott,ahol mindenki el tudja olvasni!) Megjegyzem halkan,hogy ez nem semmi,de igaza lehet....minden új ,,fecske" nem lehet jó...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54369) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!

Hétvégén Black Friday lesz a geekbuyingon ha valaki vásárolni akar érdemes talán megnézni majd.

(#54370) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Arról érdeklődnék, hogy a linkben szereplő 2 telefon 2g,3g téren tökéletesen müködne minden szolgáltatóval itt magyarországon?

Xiaocai X9

Mysaga XYZ-X1

Öreg vagyok már bohócnak!

(#54371) tvamos


tvamos
nagyúr

Elolvastam az utolso 1000 hozzaszolast. A Lenovo A830-at nem nagyon ajanljatok. Nem jo az a keszulek? Vagy draga? Mi az oka?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#54372) gabor#


gabor#
tag

van már mobil jobb fényképező funkcióval mint a v987?

(#54373) Zeki válasza berigazek (#54368) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, MINDEN WEBSHOPRA lehetne rosszat találni a neten.
A minideal jó.

(#54374) helltp válasza ArmanD. (#54370) üzenetére


helltp
aktív tag

2g általában ugyanaz, 3g-t kell nézni, itt mindenki mindenhol 2100Mhz-et használ kivéve a voda ők vidéken néhány helyen 900Mhz-et (de a forgalmasabb helyeken ők is 2100Mhz-et szóval annyira nem para). A Xiaocai "3G:WCDMA850/2100MHz" nincs 900Mhz => vodánál vidéken lehet hogy csak a 2g fog menni. A másikhoz rossz a link de ezek alapján szerintem te is meg tudod állapítani.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#54375) Zeki válasza ArmanD. (#54370) üzenetére


Zeki
nagyúr

A vodafone 900/2100Mhz-en nyomja a 3G-t.
Na akkor ezen adatok alapján keress.

(#54376) berigazek válasza Zeki (#54373) üzenetére


berigazek
őstag

Kapásból 6 hibát találtam ,,csak" a termék leírásában...a THL T100-ban..csak Dec.20-án postázzák...mert nincs még sehol...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54377) citkar válasza berigazek (#54364) üzenetére


citkar
addikt

Elvileg itt van.

(#54378) Gyuc


Gyuc
aktív tag

(#54379) meroly válasza Tomi0703 (#54337) üzenetére


meroly
veterán

Ennél olcsóbban nem nagyon találsz mint amit írtál.
Nokia 112 lenne jobb akkuban, de az nem ilyen áron van.

Impossible is nothing

(#54380) berigazek válasza citkar (#54377) üzenetére


berigazek
őstag

Köszi!Elvileg tényleg van...sok leírást nem találtam róla és valahogy nem nagyon meggyőző ez a bolt,de tovább kutatgatok...Nekemkell,mert kihasználom a 32 gb ROM-ot és memória ami bővíthető 64 gb-ig,meg az OTG,stb....

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54381) XmoD


XmoD
aktív tag

Sziasztok! Errol valakinek valami velemeny [link] ? Pandarol atlag mennyi ido alatt van itt ? mekkora eselye van hogy afa koteles lesz ?

(#54382) berigazek válasza Gyuc (#54378) üzenetére


berigazek
őstag

Nem semmi ez a gyűrű .Veszek magamnak :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54383) Gyuc válasza berigazek (#54382) üzenetére


Gyuc
aktív tag

hihi:Dakkor te leszel az uralkodó:D

(#54384) CoolBoy323 válasza XmoD (#54381) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

100% hogy ÁFA köteles! De ezért NEM SZABAD PÉNZT ADNI!!!

[ Szerkesztve ]

(#54385) berigazek válasza Gyuc (#54383) üzenetére


berigazek
őstag

Ja...a ,,patkó már meglesz,csak a ló hiányzik" még...de nézek egy egy készüléket is hozzá akkor,úgyis ma küldtem vissza a Zopo Zp 990-est a gyártónak... :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54386) TKey7 válasza berigazek (#54364) üzenetére


TKey7
tag

Szia!

Elvileg ezzel indult múlthéten a 8magosok sora, és in stock-ot írnak (van más olyan 8magos itt, ahol in stockot írnak, de ott a leírásnál jelzik, hogy még nincs).

#54368
Pedig én már beleszerettem ebbe a készülékbe.. És ha várok, megint nem lesz telefonom :DD

(#54387) XmoD válasza CoolBoy323 (#54384) üzenetére


XmoD
aktív tag

istenigazabol nem az erdekel h.mekkora atomeromu a keszulek, hanem h. valaki mar raprobalt e :) a masik az hogy akkor raszamolhatom nyugodtan a +27%-ot arban.... esetleg valami hasonlo arban levo es strapabironak tuno telefon a piacon ? 2 kartya erdekel mas nem nagyon. :)

(#54388) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Milyen telefonok az ajánlottak 40-50k körül,ha külföldről akarok venni?(Itthon semmi értelmes nincs)
-1-2 év (valós) gari legyen,és ha tényleg rossz ,intézkedjenek is,ne csak kifogásokat keressenek
-4,5-5"(inkább utóbbi) méretben
-A hardver bírja el a kijelzőt
-akksi idő min 1,5 nap,nem szoktam szétnetezni,a mostani Bladem is bír ennyit,pedig 3 éves már
-Nem akarom mókolni,szóval ha lehet,akkor egy jó rendszer legyen rajta,ami stabilan,normálisan műkszik
-Ha számít valamit,akkor a Lenovok tetszenek. :))

Ha lesznek típuso,megnézegetem őket,meghallgatom a pro-kontrákat ,és később kellene segítség a beszerzéssel is,mert egyeül e-bay-en vagyok fent. :R

Krisz

(#54389) CoolBoy323 válasza XmoD (#54387) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de ez egy fostalicska!! ezért nem szabad pénzt adni!!

ennyire strapa legyen? (bár ez is csak annak tűnik szvsz)

ami tényleg tudja, amit ráírnak, az nem ilyen olcsó...

haier w718 nem elég strapa?

(#54390) berigazek válasza TKey7 (#54386) üzenetére


berigazek
őstag

Mennyire komoly ez a geek bolt,rendelt már valaki onnan? Mert én most 10 percen belül a gyűrűvel együtt! :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54391) TKey7 válasza berigazek (#54390) üzenetére


TKey7
tag

Én még nem rendeltem tőlük, viszont itt sok jót olvastam felőlük. Szóval innen szándékozom majd rendelni.
Igaz, hogy pl az említett készülök 20-30$ral drágább, mint máshol, de szerintem megfontolandó, ha ajánlott a bolt.
Van PayPal, expressz szállítás, és kuponok.

[ Szerkesztve ]

(#54392) berigazek válasza TKey7 (#54391) üzenetére


berigazek
őstag

Érdekes egy kicsit,mert 5,3"-os a THL T 100,lejebb pedig 6"-snak írják ugyanők! Aztán mindegyik shopnál csak Decemberben érhető el ez a készülék,náluk ,,állítólag" 3-7 napon belül postàzzák ....hmm ?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54393) TKey7 válasza berigazek (#54392) üzenetére


TKey7
tag

Igen, fent az írják, de utána a leírásnál rögtön az első pár mondat az, hogy ez még nem eladásra van, és hogy ezért minden módosítás jogát fent tartják.

(#54394) pècsimunkás válasza Kiki18 (#54388) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lenovo P 780.
[link]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#54395) kgymac válasza berigazek (#54392) üzenetére


kgymac
őstag

T200 az a 6"-os.

(#54396) TKey7


TKey7
tag

Én is kérdeznék.

Mit gondoltok, attól hogy a legelső MTK6592-es telefonok "csak" 1,7GHz-en fognak pörögni, és csak a későbbiek lesznek 2GHz-en.. Ez hardveres korlát lesz, vagy szoftveres?
Tehát tegyük fel, ha márciusban már 2GHzen fognak menni ugyanazok a modellek, akkor a decemberben vásároltnál is megvalósítható lesz ez?

Lehet, hogy nagyon nagy hülyeséget kérdeztem, de ebben nem vagyok otthon :))

(#54397) Kiki18 válasza pècsimunkás (#54394) üzenetére


Kiki18
őstag

Igen,már láttam,gyönyörű teló,de nem fér bele 50k-ba. :(

(#54398) bigrock válasza Mercutio_ (#54339) üzenetére


bigrock
addikt

Mercutio_: Asszem a G4-ben Yamaha a DAC, a G3T-ben meg valami Wolfson. Ez alapján biztos nem szólhat rosszul a G3T...

(#54399) berigazek válasza kgymac (#54395) üzenetére


berigazek
őstag

T100-nál írták el...

TKey7!

Igen,láttam..sztem csak Decemberben jelenik meg vagy amint hallottam egy másik viszonteladótól,hogy ezen a héten valamikor...
Kiváncsiak csak,mármint a bolt,hogy mennyit kell rendeljenek...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#54400) XmoD válasza CoolBoy323 (#54389) üzenetére


XmoD
aktív tag

hmm a haier se rossz. Geekbuyingon meg eleg jo arban van. durvan vagy 2ezer forint az arkulonbseg. szerintem egy hardcase-el ez is megteszi majd. a mostani egy caterpillar telefon. de sajnos azt mar megoltem :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.