Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) LámaZ válasza diablo666 (#27549) üzenetére


LámaZ
addikt

Félek, hogy legközelebb is tucatnyi fórumba beírod a bánatod, ezért azt tanácsolom, hogy olvasd el figyelmesen a leírásokat és kérdezz, mielőtt rom-ot frissítesz.

Legyen minden jó!

(#27552) kovacspityu2 válasza diablo666 (#27549) üzenetére


kovacspityu2
tag

Szerintem ha a rendszer bármiféle módon hagyja formázni, akkor igen. FAt32-re formázd

(#27553) Lenry válasza LámaZ (#27550) üzenetére


Lenry
félisten

oké, nem muszáj kihasználni a keretet. csak bökj rá egy típusra

jah igen: magyar forgalmazótól szeretném, nem eBayről

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27554) f_you


f_you
tag

Sziasztok!
Overmax tabletek supportjáról valakinek van valami tapasztalata? Overmax Steelcore és Concorde Novum között vacillálok, de az Overmax-ot jóval olcsóbban meg tudnám venni, csak kérdés milyen a support. Esetleg tipikus Steelcore hibákról valami?

Topikjában is jártam, csak gondoltam itt nagyobb a forgalom megkérdem itt is.

(#27555) diablo666 válasza LámaZ (#27551) üzenetére


diablo666
tag

Csak az ainol topkjaba irtam es ide,mivel itt nagyobb a forgalom es segitokesz ember is akadt mindket helyen...
amugy nem nagy cucc a frissites,de almomban sem gondoltam volna,hogy ez a formatum a bibi...
szerintem elfer boven,ez nem off...mas is tanulhat belole...
a slatedroid forum leirasa szerint cselekedtem es ott szo sem volt formatumokrol,ezert nem gondoltam,hogy ilyen gondok fognak adodni....
na de megnyugothatsz,tobbet nem sirankozok(ma... :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#27556) kovacspityu2 válasza diablo666 (#27555) üzenetére


kovacspityu2
tag

Az ainol 10 novo hero rovatban volt egy srác, neki nem ez volt a gond, de a bal felső sarokban lévő szövegből kiderül, hogy CWM recovery vagy Android recovery. És mivel sok helyen olvastam, hogy FAT32 egyből beugrott, hogy azért nem tudja azt alapszinten beolvasni. Ez kb. olyan mint PC boot-nál a vezeték nélküli USB-s billentyű. Amíg nem tölti be a drivert addig nincs bios setup-ba belépés. :)

(#27557) Destr4ct válasza kovacspityu2 (#27556) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Hmm? Vezeték nélküli USB-s cuccos gép felől nézve ugyanúgy szabványos HID eszköz, miért ne ismerné fel a gép már POST-nál? Az USB-s vevő elfedi a "vezetéknélküliséget", kívülről rendes eszközként látszik.

What can change the nature of a man?

(#27558) cincinatus válasza bpmcwap (#27542) üzenetére


cincinatus
tag

Hát ez elég rosszul hangzik... Nem lenne érdemes aliexpress-en keresztül megpróbálni? Erősen gondolkozom az Ainol Novo 10 Hero rendelésén, de lehet, hogy ki kéne várni a Ainol Novo 10 Captain-t.

(#27559) JoeYi válasza Lenry (#27535) üzenetére


JoeYi
őstag

Esetleg ez? [link]

Bar a hardver kisse mar elavuloban van

(#27560) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Azt szeretném kérdezni, hogy egy ilyen csatlakozó alkalmas arra, hogy egy külső hdd-t lehessen tabletre kötni. ( természetesen olyan külső házra értem, amelyiknél 2db usb csatlakozó szükséges a működéshez ) Lehet ez hülyeség, de valahol azt olvastam, hogy a 1db mini usb nem tud annyi áramot leadni, amennyi több usb-hez szükséges lenne egyszerre. :U
Amennyiben nem gond neki, akkor egy usb hub-ot is rálehetne kötni ?

(#27561) fateless válasza Krystal_s (#27560) üzenetére


fateless
veterán

Ez a kábel arra szolgál, hogy egyik felét a külső HDD_be dugod, a másik felét pedig (vagy egyrt, vagy mindkettőt) a PC-be. Ez az eszköz nem lesz a kívánt célnak megfelelő.

Attól tartok, hogy nem fogod tudni elérni a kívánt hatást. Amennyiben egy darab miniUSB nem ad elég áramot, akkor hiába dugsz rá egy elosztót, attól még nem fog tudni több áramot leadni.
Talán egy külső SSD-vel meg lehet próbálkozni egy külső HDD helyett...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27562) korcsillio válasza korcsillio (#27543) üzenetére


korcsillio
őstag

Megoldva. :)

(#27563) keszo válasza Krystal_s (#27560) üzenetére


keszo
őstag

ez a fajta csati olyan külső hdd házhoz kel, aminek mini usb-je van.
a két "normál" usb-t a pc-be vagy más eszközbe kel csatlakoztatni (pl: tv, laptop, tablet )
a feketén fog kommunikálni
a piros a segédtápja amit akár külső usb-s adapterbe is dughatsz

Attila

(#27564) edk-


edk-
őstag

Tudtok esetleg olyan sw-párosról, aminek az egyik fele a tableten fut és WLAN-on kiadja a képet, a másik fele a LAN-ra csatlakozó PC-n ezt veszi és a rá csatlakoztatott monitorra ezt kiteszi? Vagyis drót nélküli képátvitel kéne monitorra.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#27565) spiritex válasza Krystal_s (#27560) üzenetére


spiritex
veterán

Olyan OTG kábelre van szükséged, aminek az usb anyán kívül van egy toldalék része a külső táp adagolására, ahova a tablet töltőkábelének végét dugod. Én ilyet kaptam a régi wayteq-emhez és a mostani crystal-omhoz is.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27566) Lenry válasza JoeYi (#27559) üzenetére


Lenry
félisten

ennél nem jobb a ConCorde 9.7 IPS?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27567) JoeYi válasza Lenry (#27566) üzenetére


JoeYi
őstag

szinte azonosak a tulajdonságaikban, ha jól látom

(#27568) faresz5 válasza bpmcwap (#27542) üzenetére


faresz5
senior tag

Közlöm veled, hogy mindenképpen azt írja,hogy refund, mivel case-t nyitottál, viszont az nem jelenti azt,hogy vissza is kapod a pénzt.(nem automata) Ezt leszámítva a buyincoins rendes cég, én küldtem már vissza pl 2 tabletet, és azonnal visszakaptam az árát, amint igazoltam képekkel,hogy feladtam a csomagot.(postán lefényképeztem+tracking)
Szóval ha paypalon case-t nyitottál akkor minden nap lépjél be és beszélgess velük és próbálj meg megegyezésre jutni velük.(licitálós a dolog nem szabad mindjárt az első ajánlatukat elfogadni,alkudozni kell v) Azonban ha már feladták és van tracking akkor várd türelmesen a csomagod.17-én feladott csomagok(tőlük) épp tegnap érkeztek meg. Ha van kérdésed privátban szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

(#27569) pubwart


pubwart
aktív tag

Sziasztok,

Nem vagytok nagy tablet mester, az IT-nek ennek a területe engem teljesen hidegen hagy.

Egyik nagyon jó barátomat (+családját) szeretném meglepni egy tablettel.

Még nincs eldöntve mit szeretnék. Tehát 7" és 10" is érdekel. A lényeg, hogy nem csúcsgép kell. Alap alkalmazásokra lesz használva. Tehát überbrutál HD nem kell, de a képernyőnek szép kellene lennie nagyon. Hogyha lenne benne GPS vevő az is jó lenne. SIM slot nem feltétlenül fontos.

Tehát valami kellemes ár/érték győztes dolog érdekelni.

Várom a javaslatokat. Köszönöm

Where you go how is up to you

(#27570) faresz5 válasza pubwart (#27569) üzenetére


faresz5
senior tag

Írjál árat és akkor tudnak segíteni. Van 30k-s árketegória van 50, 100k, stb stb. Magyarországi kell vagy sem.(külföldi nem fog ide érni karácsonyra 80% valószínűséggel.)

(#27571) pubwart válasza faresz5 (#27570) üzenetére


pubwart
aktív tag

Én külföldön vagyok és az árfolyamok miatt nekem nagyon jó a magyar webshop.

Árkategória nagyon nincs. 50e a min, de nem szeretnék nagyon sokat ebbe beruházni. Tehát a csúcs Galaxy-k kiesnek.

Szerintem olyan 50-70e közül. Max 80.

Where you go how is up to you

(#27572) spiritex válasza faresz5 (#27568) üzenetére


spiritex
veterán

Azt meg tudnád mondani, hogy hogyan kell feladni egy tabletet Kínába, hogy biztonságos legyen, és hogy így mennyibe kerül? Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27573) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ainol Novo 7 Crystal -ról van vélemény? Mennyibe kerül behozni ezt MO-ra? Én csak kis értékben szoktam rendelni ebayről, dxről, és úgy nincs vám. Valaki felvilágosítana ha szépen kérem? :)
Nagyon tetszik ez a tablet, lehet ez lenne nekem az első :))

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27574) spiritex válasza ZS3NI (#27573) üzenetére


spiritex
veterán

Fantasztikus kis tablet! Nekem a harmadik, de ez már marad, míg működik! Nekem 27-be jött, de most ennél is olcsóbb 1-2e-el. Nem volt rajta semmi extra költség...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27575) bpmcwap válasza faresz5 (#27568) üzenetére


bpmcwap
senior tag

akkor ezért nem kaptam vissza a pénzem....
Nem először rendelek Kínából, de ha 22nap után a track number info még mindig csak azt írja hogy célországba feladva akkor az vagy kamu vagy vissza megy a feladónak-ilyen is volt már többször-vagy elveszett még Kínában valahol.... Nem a paypallal kezdtem, hanem a honlapon belül próbáltam felvenni velük a kapcsolatot és érdeklődni, ahol azt a választ kaptam hogy köszönik hogy felvettem velük a kapcsolatot és forduljak hozzájuk bizalommal és köszönik hogy felvettem velük a kapcsolatot.... szerinted????
Én is azért vettem náluk egyébként mert itt olvastam valakitől hogy az egyik megbízható cég a buyincoins, topiktársunk is utt vette ugyan olyan hero-ját 3nappal később és ő már szombat óta püföli, nekem meg még csak feladva.... ha nem csak feladva lenne hanem legalább lenne valami 22nap alatt hogy hajón van, vagy beérkezett ungarise vagy repülön van vagy vámon van vagy akármi akkor egy szavam nem lenne, de ez innentől kezdve még mindig minimum 8-10nap, mert még Kínát sem hagyta el! Plusz a válaszuk is kiütötte nálam a biztosítékot...

Túrista vagyok

(#27576) spiritex válasza bpmcwap (#27575) üzenetére


spiritex
veterán

22 nap még nem gáz. Nekem, ha jól emlékszem 23 nap volt + a belföldi 8 nap.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27577) LámaZ válasza ZS3NI (#27573) üzenetére


LámaZ
addikt

Rendelési infókat, gondokat ide írjátok. Ez a topik csak a témáé legyen.

Legyen minden jó!

(#27578) bpmcwap válasza spiritex (#27576) üzenetére


bpmcwap
senior tag

nem a 22nap a gáz hanem hogy 22nap után még mindig feladott státuszban van,és nem történt vele semmi-el se indult!- de én ezzel lezártam legközelebb majd nem írom be.
Köszi mindenkinek

ui:még csak annyi hogy én is küldtem már vissza tabletet, a posta volt 6000, ami a tablet árának 17%-a, de azt már pl nem tudtam kiverni paypallal sem.... ezt ti is be szoktátok bukni???

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#27579) spiritex válasza bpmcwap (#27578) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, nekem is Despatched to overseas, Country Code: HU volt 23 napig. Másnap lett Arrived to overseas. Tracking number-ed sincs? Mert ha nincs, na akkor az már gáz szagú.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27580) dragon1993


dragon1993
őstag

Sziasztok , rendeltem egy window n101 II-es tabletet.
Most ,hogy megjött többen is szeretnének rendelni.

Tudnátok írni pár ajánlottabb modellt / márkát ?

7-8" 3g-vel illetve nélkül és egy 10"-osat 3g-vel ?

Erről a tabról mi a véleményetek ?
Onda V712

[ Szerkesztve ]

(#27581) Szpidi67


Szpidi67
csendes tag

Sziasztok,

Ahogy, visszaolvastam, oktober-november környeken több kerdes is volt a Pipo M1-röl.
Nekem hetfö ota van meg Andersson ADT 2.5 neven, ami egy sved aruhazlanc sajat markaja, de tulajdonkeppen a Pipo M1 svedorszagba szant verzioja. Ha valakit erdekel akkor tudok mondani reszleteket, velemenyt. Egyelöre nagyon meg vagyok elegedve, csak aprobb megjegyzesem vannak, semmi komolyabb hiba, igaz en atlag usernek szamitok :) Annyit mondhatok, hogy a minöseg is ennek megfelelö, nincs pixelhiba, robog ezerrel, egyedul talan a Wifi tunik gyengebbnek, igaz a routerem is regi es olcsobb fajta....
Ja es az itteni ar nem versenykepes a kinai arakkal :)

Ide irtam egyelöre:
http://mobilarena.hu/tema/re_slagertablet_lehet_a_pipo_u1/hsz_1-50.html

(#27582) pubwart válasza pubwart (#27569) üzenetére


pubwart
aktív tag

Valaki ötlet?

Árkategória 50-80e.

Where you go how is up to you

(#27583) tjb007 válasza pubwart (#27582) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung Galaxy Tab 2 (P3110)

(#27584) cincinatus válasza bpmcwap (#27578) üzenetére


cincinatus
tag

Hát, ez nekem elvette a kedvem a kínai rendeléstől... A Hero-nak meg jobban utánaolvasva az találtam, hogy a szoftver még nincs rendben, amiatt izgulni hogy ki bírom-e majd javítani vagy nem, most így karácsony táján nincs kedvem... Így most a Prestigio Multipad 7.0 Pro vagy Prime Duo-ban gondolkozok. A Primeról valakinek tapasztalat?

(#27585) stigma


stigma
addikt

Hali.Ajánlatokat szeretnék kérni ConCorde Tab NOVUM tablet tokra. A billentyűzetes verzió nem érdekelne, viszont márkától független érdekelne neoprén, kemény és bőrtok is.
Mit ajánltok? ~ max 5-6-7k.

Köszi a segítséget

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#27586) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

Tablet vásárlásán töröm a fejem, de valami jót szeretnék. Volt már WayteQ-em, MyAudio-m, de mindkettővel elégedetlen voltam.

Kinéztem két jónak tűnő modellt:

Asus Eee Pad Transformer Prime TF300T - 109 990- Ft
és
Samsung P5110 Galaxy Tab 2 10.1 WiFi - 99 990- Ft

Szerintetek melyik a jobb választás? Vagy van valami 100.000-HUF körül ami jobban megéri?

Az olcsókról az előző kettő után letettem, az én igényeimnek egyik sem fog megfelelni, hiába a jó termék tulajdonságok, mindig van valami gyenge pont.

(#27587) bpmcwap válasza cincinatus (#27584) üzenetére


bpmcwap
senior tag

kovacspityu már használ hero-t még nem irt semmit hogy gondja lenne vele, másrészt meg érdemes ezeket rootolni, alternativ rendszert tenni rá- sok esetben cm-et szoktak. Harmadrészt pedig azért nagyobb külöbbségekről beszélünk!Egy 7es Prestigot ne hasonlits egy 10es hirohoz! :) még anyagilag sem! Előbbi kinai megfelelője talán az Onda V702, ami 89$ ami 19000huf ingyen házhozzal szemben a 37000+3000posta vagy benzinköltséggel rgo kb félár. A Heronak a hazai alternativája nem is tudom mi lehetne... esetleg a CC NOVUM, de az kisebb is meg a kijelzője is vacakabb, akkor már inkább a 100ezres P5110- külsőre hajaz is rá, talán nem véletlenül-, na de minőségben mig egy Ainolt még a kezembe se fogtam nem hasonlítanám össze egy samuval- bár az ainol nem új keletű márka, van neki is vagy 10éves múltja ha jól tudom...Mondjuk 80-90körül biztos lehet kapni itthon is másodosztályú tablatet 1,5ös dual procis 1280x800as IPS kijelzővel 1/16Gb-vel HDMIvel 8000es batteryvel és 4.1-es Andival... Tud nekem esetleg valaki ilyet írni???

Túrista vagyok

(#27588) hvb válasza Lala6 (#27586) üzenetére


hvb
tag

Ez jobb ár érte nem? [link]
És ez 3G-s, ahogy nézem...

[ Szerkesztve ]

zs.

(#27589) Helmoras válasza hvb (#27588) üzenetére


Helmoras
őstag

a termék leírás alján

* Az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön.

Nem biztos hogy olyan jó az az ár... :S

(#27590) spiritex válasza bpmcwap (#27578) üzenetére


spiritex
veterán

..."ezt ti is be szoktátok bukni???"

Miért hívod bebukásnak? Mert a visszaküldés árát a webshopnak kéne fizetnie? Azt hittem ez egyértelműen a vásárlót terheli.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27591) bpmcwap válasza spiritex (#27590) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Igaz igy igen, hibáztam mert nem fejtettem ki... nekem volt egy olyan esetem hogy eleve rossz készülék érkezett és használhatatlan volt, kuka, én ekkor vissza szerettem volna kapni a visszaküldés árát mert ez nem az én hibámból adódó gond volt, ha mielőtt elküldte nekem megnézte volna akkor el sem küldi.... sajnos persze nem kaptam vissza a posta árát... :( 6000bukta...

Túrista vagyok

(#27592) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Én is kérnék tabletvásárláshoz egy kis segítséget :)

Méret, ár kérdésében még nem döntöttem, illetve hát fogalmam sincs. Otthonra kellene egy minőségi androidos tab, leginkább azért, hogy a pc-t ne kapcsoljam be csak a nagyobb monitor miatt. Van egy Sony Xperia S-em, ami azon normálisan elfut, annak mennie kellene a tableten is zökkenőmentesen. Ilyenekre kellene:

- böngészés, hírek, emailek, fórumozás
- youtube videók és online filmek nézése
- flash tartalmak
- játék (pl. Mass Effect, TDKR, Dead Space, NFS)
- rajzolás (SketchBook)

Valami Wifi only táblában gondolkodnék, max 16 GB tárhely, de a 8 is ok, a hátlapi kamera egyáltalán nem fontos. Egy szép, inkább 4:3 felé közelítő képarányú kijelzőt szeretnék, és úgy általánosságban is egy minőségi kinézetű táblát.

Szórjatok meg ötletekkel légyszi, miket nézegessek :))

(#27593) Lala6 válasza hvb (#27588) üzenetére


Lala6
őstag

Felhívtam őket, nincs semmi csak a készülék, a töltőt is külön kell megvenni. 100.000-ért adnak tartozékosat, de csak saját garival van, gyáris nincs.

(#27594) Osynho


Osynho
addikt

Üdv!
Aurora II, Aokp 4.1.2 rommal azt csinálja, hogy a belső tárhelyből, ami 13,2gb csak 2,4gb-ot lát szabadnak, pedig alig van rajta valami. Az is érdekes, hogy a beállításokban ki is írja részletesen, hogy alkalmazások 35mb, képek 0,9mb, letöltések 249, szabad hely meg 2,4gb. Még a grafikon szerint is rengeteg a szabad hely, de ő csak 2,4gb-ot mond üresnek. :((( Ez miért lehet? Mi a megoldás?

Feltettem az UC browsert, tetszik is, viszont nem tudok flash plugint feltenni. Felajánlja, hogy telepíti, letölti, aztán nem indul el az install, mert szerinte a file nem találtható, vagy éppen "unknown file type". Ötlet?

(#27595) cincinatus válasza bpmcwap (#27587) üzenetére


cincinatus
tag

Igazad van, tényleg nem összehasonlítható a kettő, de 10 colosban sajnos Mo-n nem találtam alternatívát hasonló árban. Fáj is érte a szívem. 40k-nál viszont most nem akarok rá többet áldozni. A szoftveres illetve egyéb gondokról a slatedroid.com-on olvastam, mondjuk gondolom ezeket idővel javítani fogják. De egy ilyen külföldi vásárlásban azért van kockázat és sajna 27 % ÁFA-t, meg vámot és a szállítási költséget is be kell nyelni. 7 colosban 37k-ért viszont a Prestigio Multipad 7.0 Duo Pro elég jó választásnak tűnik, pláne 2 év garival, meg ha van vmi gondom van 3 sarokra a bolt, nem kell Kínába postáznom.

(#27596) tvamos válasza Jeannie (#27592) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igazan jol rajzolni, meg a Nexus 7 sem tetszett. A Samsung Note tetszett ilyen teren. A Note 2 az igazi! A sok kinai nem volt jo ilyesmire, amit probaltam. Az iPadat nem sikerult ilyen szempontbol vizsgalni...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27597) DGery válasza edk- (#27564) üzenetére


DGery
aktív tag

A Teamviewer egyik kiegészítőjének van ilyen funkciója, annyi, hogy az neten fut.
Tehát wifi-n fellövi a netre, a másik gép meg leszedi. A kommunikáció történhet úgy, hogy a tabletről irányítod a gépet, és látod a monitort, vagy fordítva. Ez attól függ, hogy a sima TV-t használod (tablettel gép irányítás) vagy a TV QuickSupport-ot (géppel tabot).
Bővebb infó ITT

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#27598) krokk válasza Jeannie (#27592) üzenetére


krokk
senior tag

a minőségin mit értesz? nem samsung vagy nexus is szóba jöhet?
én is hasonló dolgokra keresek jelen pillanatban de én első körben a 30-40ezres árkategóriát lőttem be és úgy kezdtem el nézelődni.
ebben a kategóriában amik vannak:
Concorde Tab Play
Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo (PMP5580C_DUO)

Papíron a prestigio készüléke jobb, de én még mindig maradok a concorde-nál.
4:3as képarány van.
Ha feljebb mész árban és márkásat akarsz samsung, nexus, akkor azok 70e környékén még csak 7 colosak.
100e-től kezdődően meg bejön a képbe az ipad és az ipad mini is.
szóval jó lenne az árat belőni :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#27599) MasterDeeJay

Hali mindenkinek!

Van egy kis problémám a google play-el (korábban market). Az lenne hogy amikor nyomnám egy progira azt hogy telepítés akkor kiír egy 921-es kódú hibát (a progikat tudja frissíteni de újat nem tud telepíteni). Megoldást találtam de nem állandót. Azt tudom tenni hogy kiszedem a google fiókot a beállítások alatt majd újra felveszem. De ezt minden indításkor meg kell csinálnom ami kényelmetlen (lekapcsolás vagy újraindítás után ismét 921-es hiba). A készülék egy kínai 7" netbook, az android verziója 4.0.3. Semmi más bajom nincs csak ez a kényelmetlenség. Arra is gondoltam hogy régi a google play verziója de nem tudom hogyan kell frissíteni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#27600) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Szuksegem lenne egy dobogos listara (3-3db), best buy 7" es 10"-bol egyarant.
Tudnatok segiteni benne?
Egyelore ar nem fontos, eros kozepkategorias keszulekek erdekelnek.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.