Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) randras


randras
veterán

Helló!

Mit ajánlotok? iPad Minin gondolkodom, tehát 100k-ig mehetünk.

Fontos, hogy sokat emaileznék, emiatt azt gondolom, 7"-esek jobbak lennének nekem. Akkuidő szintén fontos.

Mobilnetes modellek, Samsung és Acer termékek előnyt élveznek, kijelző legyen minőségi!

Előre is köszönöm! :R

(#27352) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Na el is fogyott az edigital-ban a Prestigio, most akartam megrendelni. Kellett nekem ma is dolgoznom egész nap. Várható érkezés 12.12. Szép.

(#27353) HorviGabi válasza gps76 (#27349) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Hol találtad a Nexus fóliát?

(#27354) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes még venni Hero-t vagy inkább várjak az Onda V972-re?

(#27355) b0bcat válasza HorviGabi (#27352) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem csoda, annak a két ténynek a fényében, hogy 1) besztbáj és 2) jön a karácsony. :P

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27356) HorviGabi válasza b0bcat (#27355) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Igen igen. Remélem megjön 12.-én mert a karácsonyfa alatt akarom látni. :)

(#27357) GIJoe


GIJoe
addikt

Elvileg az Ipad 2 95K a Metro áruházban " csak 4 napig "

(#27358) diablo666


diablo666
tag

ez a most wanted csak nem akar osszejonni valaki nem probalta Aurora 2-on...?nem tudom,hogy mi lehet a problema,1G ram eleg kene legyen neki elmeletileg...az Alpha 7-et pedig viszi rendesen...
elinditom,a hang valamiert nem megy egyaltalan,aztan kb. 1 perc utan megdoglik a tablet egeszen,elkezd gyorsan kattogni,amig nem nyomok ra a task killerre...
1 perc alatt mar nagyon megtetszett a jatek,azert kinlodok vele annyit... valami otlet,hogy mi lehet a problema...?

(#27359) b0bcat válasza GIJoe (#27357) üzenetére


b0bcat
addikt

Nettó vagy bruttó? :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27360) GIJoe válasza b0bcat (#27359) üzenetére


GIJoe
addikt

bruttó

[ Szerkesztve ]

(#27361) z0d1AK válasza GIJoe (#27357) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából a normális üzletekben eddig is 100 ezer körül volt,a mi szerintem bőven jó ár érte. Aki egy tényleg stabil tabletet akar, az simán bevállalhatja az iPad 2-t, nem kell fosni itt a "zártságtól".

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27362) fodor0410


fodor0410
tag

Készülök Tablet PC-t venni és hármat néztem ki:
- Ghoo Tab 7000S
- ConCorde Tab One
- Best Buy Easy Home Tablet 7"

Van valakinek a 3 közül valamelyik? Tapasztalatok? Vélemények? (kijelző, aksi, wifi, játékok, alkalmazások, multimédia, stb.) olvastam teszteket de nem tudok dönteni... így a közönség segítségét kérem :)

kb. egy árkategória mind a három, de hosszú távra szeretném és szeretném a 3 közül is a legjobbat megvenni...

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#27363) DiVaD válasza fodor0410 (#27362) üzenetére


DiVaD
senior tag

Én egy Ghoo Tab 7000S-et nyomogattam elég sokat (egyik ismerősnek az van), de azt pl. nagyon nem ajánlom. A kijelzője nekem nagyon nem jött át. :(
Nem akarok flame keltő lenni, de szerintem a 7000S az a kategória, amiből vett a gyorsbolt mondjuk 1000-2000db-ot olcsón és ad rá gari. De attól még ugyanaz a 70-80dolláros kategória, amit én nem ajánlanék. Akkor inkább egyből kínából valamit 30e körül. (A ghoo emlékeim szerint ennyi itthon)
Viszont akkor a garancia macerás. :U

[ Szerkesztve ]

(#27364) randras válasza GIJoe (#27357) üzenetére


randras
veterán

Ja, én is most hallottam... azért 95-ért lehet, hogy inkább az, mint 100-ért a mini. Ez neten fent van valahol amúgy? :U

(#27365) fodor0410 válasza DiVaD (#27363) üzenetére


fodor0410
tag

ismerősömnek van Ghoo 7000s tablete és ő pont hogy ajánlotta... mind1
a másik kettőről tudsz valamit mondani? :)

(#27366) b0bcat válasza DiVaD (#27363) üzenetére


b0bcat
addikt

"Nem akarok flame keltő lenni, de szerintem a 7000S az a kategória..."

...ami ma már az abszolút belépő szint az olcsó 7-es táblák között, vagyis 20 alatti áron lenne reális. ;) 30-ért lényegében minden konkurense többet tud. (Kíváncsi vagyok, jövő nyáron a mostani 30-40 ezres kategória mennyiért fog menni. Vajon hol van a "legalja", aminél nem mennek majd lejjebb árban? :U)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27367) hun_gery válasza szabi__memo (#27321) üzenetére


hun_gery
aktív tag

főzött rommal függetlenek. A topicjában mindent megtalálsz, ami csak kellhet.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#27368) bpmcwap válasza b0bcat (#27366) üzenetére


bpmcwap
senior tag

nem lesznek olcsóbbak hanem eltűnnek...

Túrista vagyok

(#27369) gps76 válasza HorviGabi (#27353) üzenetére


gps76
őstag

Meg sehol nem vettem,mert egyelore megvagyok nelkule,a Prestigiora jobban kell,annak nem "csuszik" annyira az uvegje.
Csak eloben osszemertem oket,onnan tudom mekkora.
A Prestigiora raraktam az Auroea 2-jet,mig nem rendelek megteszi.Itthon szinte mindenhol 2000-ert adnak foliat,kintrol meg 2 dollar korul van ugyanaz.

(#27370) csibe1 válasza fodor0410 (#27362) üzenetére


csibe1
addikt

A három közül szerintem a Concorde One ami ajánlott,a másik kettő felejtős.
A One-nak rendes hazai garanciája,támogatása,hivatalos fóruma,és topikja van a PH-n is,és tesztet is találsz róla jópárat.Olvass vissza pár oldalt,van belőle 16GB-os verzió is már,de még az is olcsóbb,
mint a Ghoo.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#27371) DiVaD válasza b0bcat (#27366) üzenetére


DiVaD
senior tag

20ért tényleg okés lenne, de 30ért szvsz felejtős :(

fodor0410: A többit nem ismerem, max. ha egy tesztet láttam róluk. :)

(#27372) fordjee válasza HorviGabi (#27352) üzenetére


fordjee
aktív tag

Fehérváron rendeltem egyet ma, azt ìrták, átvehető, remélem fel tudom kérni Pestre. Ha nem, akkor van egy utam:)

fordjee

(#27373) maxcool


maxcool
csendes tag

Miskolcon nem vásárolt még véletlenül valaki prestigioból 7-est vagy 8ast?:D Kíváncsi lennék h mit mutatnak élőbe..:)

(#27374) dome.no1


dome.no1
tag

Sziasztok.

Visszaolvasva láttam, hogy van aki már sikeresen rootolta a Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo-t.
Ha egy szösszenetet írnátok róla, a root-hoz szükséges cuccok elérhetőségével együtt azt megköszönném.

(#27375) gps76 válasza dome.no1 (#27374) üzenetére


gps76
őstag

Rokarudi majd beírja,Õ rootolta már.

(#27376) gps76 válasza dome.no1 (#27374) üzenetére


gps76
őstag

Azt mondta nem lesz par napig,itt van hogy kell rootolni a Prestigio Pro Duot.Kinaiul van,de a kepeken segitenek,a rootra kell ranyomni,es lenyeg hogy vegig kell varni mig szamolgat visszafele,es vegigmegy a folyamatjelzo csik.[link]

(#27377) soultrapp


soultrapp
senior tag

erre valaki?

[link]

(#27378) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv!
Tudna nekem ajánlani valaki olyan app-ot amivel tudok képet "lopni",esetleg videót csinálni arról ami a tableten történik...

(#27379) tjb007 válasza korcsillio (#27378) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#27380) dome.no1 válasza gps76 (#27376) üzenetére


dome.no1
tag

Köszi.

Délután nekiveselkedem.

(#27381) korcsillio válasza tjb007 (#27379) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszönöm!

(#27382) lostprophet


lostprophet
aktív tag

MyAudio tabletekről mit gondoltok? Ismerősöm kinézett egyet az új MM újságban, konkrétan ezt ( [link] ), természetesen olcsóbban, de én nem vagyok jó véleménnyel a MyAudio cuccokról.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27383) BIROD5 válasza fodor0410 (#27362) üzenetére


BIROD5
tag

Hali !
Én most vettem egy concorde one-t, és egy dps dream-ot .
Egymás mellé rakva a dps kijelzője fényévekkel jobb a concordénál ,ill. gyárilag rootolt a dps.
Az edigitálnál 20k. plusz kb 1500 píz a plussz 1 év gari ,ill. a 2 évre a törés bizti.
A concord-ban az előny a 8 giga ,és a gyári JB.oprendszer.

(#27384) DGery válasza BIROD5 (#27383) üzenetére


DGery
aktív tag

Az új DPS-en is JB van, valószínűleg amit te vettél az már régebben lógott a raktár polcain... :U

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#27385) korcsillio válasza gps76 (#27376) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem valamiért nem ismeri fel a készüléket...

(#27386) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Mit gondoltok a 20.000Ft-os tabletekről? Netezésre,Angry Birds-re tökéletes,nem(nem nekem lenne)? :D A felbontásuk nem zavaróan alacsony,ugye?
Tudnátok ajánlani egyet?

[ Szerkesztve ]

(#27387) laszlohu válasza BIROD5 (#27383) üzenetére


laszlohu
addikt

Az Edigitálnál maradva :

[link]

Ha már a DPS - t reklámozod,
a maga árkategóriájában tényleg jó, sőt láttam már egypár helyen JB - vel hirdetve,de a kijelzője és annak
fényereje, a fenti linken lévőnek klasszisokkal jobb.

(#27388) junhum


junhum
tag

Helló,

Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek a flytouch Superpad 8-ról?

[link]

Internetezésre, levelezésre, navigálásra lenne főként használva.

Esetleg tudtok- e jobbat 50 000Ft-ig a 10' kategóriában?

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#27389) Adamis válasza junhum (#27388) üzenetére


Adamis
őstag

Ha jól látom, még mindig rezisztív kijelzője van... :Y FT2-ben is az volt már, de manapság ez nem menő már nagyon! :(((

(#27390) AkosAkos válasza AkosAkos (#27386) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

?

(#27391) Destr4ct válasza AkosAkos (#27390) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Angry Birds menni fog jól. Az hogy a felbontás zavaró-e, elég szubjektív, neked kell eldöntened.

What can change the nature of a man?

(#27392) bpmcwap válasza junhum (#27388) üzenetére


bpmcwap
senior tag

gyorsan felejtsd el!!!! 120Font kb 200dollár, annyiért már kapsz igen jó tableteket!!! A topikban már többen vettek - én is- Novo 10 Herot kuponnal 180$ért, vagy U30GT-t is elég sokan vettek már, de pl az N101est vagy az N90est is szokták ajánlgatni... Ez mind 200 körül van, free shippingel, de gyorspostát is kérhetsz ha karácsonyig azt akarod hogy ideérjen. És sokszor van kuponakció is 5-8-10%os engedményekkel...

Túrista vagyok

(#27393) xewyor


xewyor
csendes tag

Sziasztok!

Én is vettem a napokban egy Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo-t. Feltettem rá a szokásos programjaimat, melyeket a telefonomon is használok, valamint a gyereknek 4-5 játékot, ezekből kettő is majdnem 2 GB. Így viszont megtelt a tablet belső 4,1 GB-os tárhelye, mert azt veszi sd kártyának és oda helyezi a programokat, ha rányomok az „Áthelyezés sd kártyára” gombra. Közben a 32 GB-os memória kártyám üresen árválkodik a gépben.

Mit tegyek, hogy legalább a játékok az igazi sd kártyára kerüljenek?

Nem örülnék, ha hely felszabadítás céljából törölnöm kellene valamit.

Előre is köszönöm!

(#27394) Tenager18


Tenager18
senior tag

Erről vélemény??Árban ott van nagyon:Y

(#27395) francizj


francizj
tag

Sziasztok!

Hátha tud segíteni Valaki?
Barátom vett egy NAVON PLATINIUM 7" tabletet meg egy univerzális keyboardot.
Sajnos nem ismeri fel a tablet. :W
Mit és hol kell beállítani?

Köszi

Franczia Zoltán

(#27396) wurci


wurci
tag

Sziasztok!

Most már én is szeretnék tabletet, főleg, hogy olvasgatom a fórumot ami egyre jobban csak kedvet csinál, ezért a szakmai segítségeteket szeretném kérni.

Androidot szeretnék. Gondolkodtam kisebb méretben is, de mégis inkább 10' körül lenne az ideális. Minél hosszabb üzemidő fontos, illetve az, hogy ne szarakodjon a kis jószág hanem működjön, HD videókkal, flash-sel, ne legyen gond és TVre köthető legyen. És akkor jön a GPS és 3G (telefon) kérdése, nyilvánvalóan az lenne az ideális ha lenne, de annak meg van az ára.

GPS, 3G-s tabletben a Motorola Xoom 2-t nézegettem, most 132 körül járnak a legjobb ajánlatok, a GPS és 3G nélküli modellekbe még nem vetettem bele magam.

Egy kis iránymutatást szeretnék kérni a Motorola Xoom 2-vel kapcsolatban, illetve, hogy ha lemondok a GPS-ről és a 3G-ről, akkor milyen masinákat javasolnátok?

Köszönöm!

wurci

(#27397) laszlohu válasza francizj (#27395) üzenetére


laszlohu
addikt

A Navon Platinumhoz vett hozzá az ismerősöd OTG kábelt, ami nem tartozék alapból?

ui. azzal kell bekötni az egeret, meg a billentyűzetet.

SGSII-höz való USB OTG kábel is jó hozzá, azt olvastam.

(#27398) szilchi válasza AkosAkos (#27390) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem nincs 20.000 Ft tabom,hanem csak 17K-s :) .Nekem alap droid játékokhoz tökéletes,office dokumentumok olvasásához szintén,AutoCAD file-ok mutogatásához szintén.Zenét is hallgatok rajta,sorozatokat is nézek.A felbontás engem nem zavar,de ezt nem vehetjük alapnak mert minden ember más.Én elégedetten használom már vagy fél éve :K .

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27399) francizj válasza laszlohu (#27397) üzenetére


francizj
tag

Szia!

Ez a billentyűzet tablethoz való micro usb.

Köszi

(#27400) korcsillio válasza gps76 (#27376) üzenetére


korcsillio
őstag

Nincs valami ötleted miért nem reagál semmit a program ha rádugom az udb-t?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.