Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) Blacek válasza Pocok256 (#28948) üzenetére


Blacek
tag

Igazából nem értettem hozzá, azt hittem ilyen alap dolgokat majd fog tudni legalább

(#28952) z0d1AK válasza Blacek (#28950) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez egy Eken M001, ez a legelső generációs kínai androidos tabletek egyike még 2010 nyaráról, azaz 2,5 éves. Ezen frissíteni semmit sem tudsz, ez már akkor is közel használhatatlan volt, mikor megjelent. Sajnálom, hogy ezt mondom, de ezt szinte felesleges volt megvenni.

(#28949) hun_gery: Én ICS alatt használtam és semmi baja nem volt, jól működött.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28953) hun_gery válasza z0d1AK (#28952) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Ok, lehet, hogy ment, de szerintem megegyezhetünk abban, hogy eléggé oroszrulett-szagú HC,ICS,JB alatt használni :)
Az XDA-s fórumban cca. 50 oldal a sofbrick-kel van tele :)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#28954) z0d1AK válasza hun_gery (#28953) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én amíg használtam semmi bajom nem volt vele. Nem tudom, hogy más eszközön, szoftveren kellene-e gondot okoznia.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28955) tjb007 válasza hun_gery (#28953) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Play Store -ban is van jó pár bejegyzés arról, hogy téglát csinált a telefonból (a nagyja Jelly Bean -es volt). Mondjuk nem véletlenül van ott az a !! For Froyo and Gingerbread ONLY. NOT COMPATIBLE with Honeycomb/Ice Cream Sandwich/Jelly Bean !! kiírás.

(#28956) Blacek

Jól átvágtak, ér kb. 5000 forintot az egész és még lehet, hogy sokat is mondtam. 20e forintért már használható példányokat lehet kapni.
Magyar nyelvet tartalmazó ROM -ért meg itt nézz körül de én a helyedben nem piszkálnám, ha félresikerül valami akkor dobhatod a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#28956) Blacek válasza z0d1AK (#28952) üzenetére


Blacek
tag

Hát ezzel elszomorítottál rendesen, 15K-t adtam érte, ennyért majdnem tudtam volna venni valami használhatót is nem?
Esetleg magyarítani nem lehet?

(#28957) korcsillio válasza qwertyqwerty (#28936) üzenetére


korcsillio
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28958) Blacek válasza tjb007 (#28955) üzenetére


Blacek
tag

Köszi, már Én is érzem, de mindegy, valaki nem akarja beszámítani egy jobba és ráfizetek mondjuk 10K-t?
Tom hogy nem ez a hardverpiac :) .
Ja köszi a linket, de sajna az Angol tudásom vetekszik egy amerikában élő kinai taxisoförével.
Ha mailban küldene valaki egy ROM-ot meg elmagyarázná, hogy kell használni akkor megpróbálnám feltelepíteni.

(#28959) Magnat válasza maki12 (#28925) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Nem írtad, h mi az elvárás, de ha elég a 7 coll és nem kell rear cam, akkor miért nem veszel Nexus 7-et?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#28960) RMZ250


RMZ250
senior tag

Üdv. mindenkinek.
Előre szólok teljesen kezdő vagyok tablet ügyben. Sőt Androidos cuccom se volt még soha úgyhogy a jövőben biztosan sokat fogok itt kérdezősködni amiért előre is elnézést kérek.
Rögtön az első: szerettem volna HD filmet feltolni a gépre. Kábel bedug-másolás indul. Először néhány percet ír de kis idő után elkezd lassulni az adat átvitel és már több órát ír ki és folyamatosan lassul tovább.
Mit csinálok rosszul :F
Következő: később szeretném rootolni a cuccot. Ehhez tudna valaki leírást ajánlani, linkelni.
Tudom guglizzak de hiába. Már egy ideje böngészek és nem találok semmi érthetőt, mindenhol csak telókról és régi(2.0.....) Androidról van szó. Azért szeretném rootolni a gépet mert tele van kínai cuccokkal(szerintem játékok) és ezeket nem lehet egyenlőre uninstallálni.
Szóval egyenlőre ennyi, jaaaaa a gép Cube U18GT, amúgy tetszik eddig. Viszonylag erős hardvere van két magos proci(1.6GHz), Mali400 GPU, 1 G ram, 8G tárhely.
Előre is köszi.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#28961) laszlohu válasza RMZ250 (#28960) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem csak közvetlenül lehet másolni,
pl. otg kábellel pen-drive - on keresztül is lehet rá másolni,
pc-n ráteszed pen-drive - ra a másolnivalót,
majd pen-drive kihúz a pc - ről,
majd pen-drive csatlakoztat a tablethez otg kábellel és rámásol.

(#28962) RMZ250 válasza laszlohu (#28961) üzenetére


RMZ250
senior tag

Oksa de nehogy már így keljen szarakodni 2013-ban(mindjárt). Ami kábelt kaptam hozzá azzal a PC-vel tudom összekötni a pen-driveal nem. Ráadásul 10-en gigákat ne keljen már kétszer is másolni :W
Ha este meg akarok nézni egy filmet akkor már délelőtt kezdjek másolgatni :D

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#28963) CHIPman válasza laszlohu (#28961) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vagy simán pendriveről is meg lehet nézni. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28964) Thewi válasza DGery (#28941) üzenetére


Thewi
tag

http://dx.com/p/6600mah-emergency-mobile-power-rechargeable-battery-pack-with-cell-phone-adapters-90291
Ilyesmit kellene venned hozzá.
Örülök, hogy bevált és jól üzemel az Onda.

(#28965) tvamos válasza RMZ250 (#28962) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha 8G a tarhely, hova akarsz 10-en gigakat tenni? Csak kerdem...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#28966) RMZ250 válasza tvamos (#28965) üzenetére


RMZ250
senior tag

A 32 gigás sd kártyára :DDD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#28967) DGery válasza RMZ250 (#28966) üzenetére


DGery
aktív tag

Akkor használj kártyaolvasót, azzal jobban jársz :))

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#28968) DGery válasza Thewi (#28964) üzenetére


DGery
aktív tag

Bizony-bizony, nagyon tetszik. Most uncsim üti a hátam, hogy szerezzek neki is egyet :)
Ilyen aksira gondoltam én is (sőt pont ezt néztem), de jó lenne olyat venni, amiről az ittenieknek van tapasztalata, nem szeretném megszívni...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#28969) RMZ250 válasza DGery (#28967) üzenetére


RMZ250
senior tag

Hááááááááát ha nincs más módszer :O

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#28970) Semm1


Semm1
tag

Sziasztok !
Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek ! :)
Mostanában sokat olvasgattam a fórumot, mert bár van itthon asztali gépem, de sokszor felesleges azért bekapcsolnom, mert csak pár dolgot megnéznék a neten. Eladni nem akarom az asztalit persze. Nézegettem Tablet-eket, napi, főleg esti netezésre, nagyon ritkán pár játék kipróbálására, még ritkábban akár filmnézésre(egyszer kipróbálom, annyi biztos:D) is keresek egy gépet. A kritériumok:
-Szép kép(IPS panel), és nem túl alacsony felbontás, min. 7"
-Korszerű hardver, az alapok(gondolok itt a WiFi, és Jack csatlakozóra...) mellett min. 2 magos processzor, 1 GB ram, és tárhely bővíthetőség, de ez csak későbbre kell, nem nagyon fogom telepakolni
-Jó akkumulátor, netezés mellett azért min. 4-5 órát bírjon
-Keretem max 40000 Ft szállítással
A WayteQ xTAB-70dci-t néztem ki magamnak. Jó választás, nekem ezek alapján, akksi kb. mennyit bírhat?
Köszönöm !
Üdv

(#28971) stmiklosi válasza RMZ250 (#28960) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Túrni kell NETet, de úgy tűnik nem reménytelen..
Pl: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:uu6AiNtSC2IJ:www.flashmyandroid.com/forum/showthread.php%3F1676-Cube-U18GT-Root-Roms+&cd=5&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a
Guglizz, lesz találat, olvass sokat (nekem anélkül nem ment, más a tabom) és sok sikert, a HW jó....
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#28972) RMZ250 válasza stmiklosi (#28971) üzenetére


RMZ250
senior tag

Köszi most is túrkálok :))

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#28973) Warter


Warter
őstag

Srácok, van alul egy szép nagy Link gomb, próbáljátok meg használni ha már van. Köszi :R

(#28974) laszlohu válasza Semm1 (#28970) üzenetére


laszlohu
addikt

Hát nem tudom, hogy a
3000mAh -s
akkumulátorral jó esetben 2-3 órát elmegy,
a hálózati töltőt bedugva elmegy a végtelenségig

(#28975) anonym1s válasza laszlohu (#28974) üzenetére


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Vettem tesom lanyanak egy ICOO D70pro II tabletet. Itt nalam meg jo volt, elkuldtem neki postan, egy ideig mukodott de nagyon szarul, most meg azt csinalja, hogy bejon egy pillanatra az ICOO D70pro logo indulaskor majd eltunik es ujra ugyanez. Az alatt az egy masodperc alatt amig az ICOO logo lathato, van a kijelzon egy ures akku ajlan egy sarga haromszog amiben egy piros felkialtojel van. Szamitogep usb portjarol probaljak tolteni, de latszolag nem csinal semmit, tovabbra is ki-be kapcsolgat ahogy az elobb leirtam.
Mi baja lett ennek?

(#28976) Fandango válasza anonym1s (#28975) üzenetére


Fandango
veterán

Lehet, hogy usb-rol nem toltheto, csak rendes halozatrol.

(#28977) anonym1s válasza Fandango (#28976) üzenetére


anonym1s
őstag

halozati toltorol sem megy, de a halozati toltoje is usb-s. En gyanitom hogy zarlatos lett az akksija es nincs benne mar annyi ero hogy beinduljon, azert indulgat ujra a logo betoltodese utan, de ez csak tipp.

(#28978) lck válasza anonym1s (#28975) üzenetére


lck
senior tag

Nálam ugyan ennél a típusnál a gyári töltő kb. 10 perc után felélesztette.
Mellesleg ezek az akksik milyen könnyen cserélhetőek ? A különböző típusok mennyire kompatibilisek ?

(#28979) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy a Tegra 2 (NVIDIA Tegra 250) mennyire számít gyengének ?
A legtöbb programnak és játéknak már szükséges egy 4 magos cpu ? Nem tudom mennyire tudja kihasználni az Android és megér-e annyival többet egy olyan kis gép. :U

(#28980) lezlike1


lezlike1
csendes tag

Szevasztok,szép napot!
Vettem egy Modecom Freeway 7 gps tabletet.Az a gondom vele hogy az sd kártyáról nem települ fel egy navigáció sem.Ha a marketből telepítek fel valamit a belső memóriába teszi de ha átmásolom az sd-re/hely hiány miatt/akkor nem indul el.A Navigon esetében láttam egy furcsa dolgot,az apk telepítés után megkérdezte hova akarom tenni a cuccot.Én az sd kártyát választottam és kiírta hogy az ön készüléke operációs rendszere nem engedi az sd kártya használatát! :F
Erre tud nekem valaki valami információt nyújtani,hogy mi lehet a hiba?4.0.3 Android van rajta és nem rootolt,még kéthetes készülék az sd kártya fat32-re van laptopon formázva...
Előre is köszi...

[ Szerkesztve ]

(#28981) public73 válasza lezlike1 (#28980) üzenetére


public73
aktív tag

próbáld meg a tab-ban leformázni a memókarit.

(#28982) lezlike1 válasza public73 (#28981) üzenetére


lezlike1
csendes tag

Ha leírnád hogy hol kell mert ilyet még nem csináltam melyik menübe kell keresni??

A tárhelynél csak az van SD leválasztása...

[ Szerkesztve ]

(#28983) Davebowman válasza tjb007 (#28955) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igazából feltettem, de nem drivereztem be, hanem uninstall és újraindítás. Nem történt semmi. A sima Chanfire3D(free) valóban írja, hogy csak régebbi rendszerre való, de a PRO leírásában már a "!! Android 2.1 and newer." szerepel, ez arra engedi következtetni az embert, hogy JB-re is jó, mert "újabb" Persze a hozzászólásokat is olvasni kellene. Na mindegy, hála istennek nem vettem meg.

Vargalex 1.1.7

(#28984) DrKing


DrKing
csendes tag

Hogy lehet visszahozni az értesítési felületet a jobb alsó sarokba Android 4. 0.3-on?

A tabletemen Android 4.0.3 OS van. Minap valamit félrenyomtam és eltűnt a jobb alsó sarokból a kis óra, amit ha felhúztam, akkor az akkumulátor töltöttséget, wifivel, bluetooth-szal kapcsolatos dolgokat lehetett megnézni, beállítani, kiírta a dátumot, az értesítéseket, gondolom tudjátok miről beszélek. Teljesen eltűnt, hogy lehet visszavarázsolni? Beállításokban nem találtam sajnos, gyári beállításokra visszaállítás lehetősége maradt csak? :(

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

"Az aerodinamika azoknak való, akik nem tudnak motort építeni." Enzo Anselmo Ferrari

(#28985) z0d1AK válasza Krystal_s (#28979) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért még nem éljük azt a kort, hogy kötelező a négy mag. Igazából a Tegra 2 egy 2,5 évvel ezelőtti csúcs SoC volt, ami a maga korában jó szolgálatot tett. Ma már kicsit gyenge, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy beleolvad a kétmagosok mezőnyébe a korából adódóan. Ennek ellenére szerintem azért nem beszélhetünk gyenge prociról, akár még jó is lehet, optimalizáltságtól függően (kiváló példa erre az ASUS Transformer).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28986) stmiklosi válasza anonym1s (#28977) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Ne keverjük azért.
A számítógépek USB portja szabvány szerint (meg amúgy se) tud többet adni 500mA-nél, ennél ráadásul nagyobb a tab fogyasztása, még ellátni se tudja, töltésre nem igazán jut.
A hálózati USB csatolású töltő legalább 1,5A-os (inkább 2) az tud ellátni is tölteni is.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#28987) z0d1AK válasza stmiklosi (#28986) üzenetére


z0d1AK
veterán

Van már jó ideje némelyik alaplapon és notebookon úgynevezett "charger port", amely képes magasabb áramerősséget (1-1,5 A) leadni telefon, tablet töltésére. De ez egyetlen egy, dedikált USB szokott lenni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28988) DGery válasza lezlike1 (#28982) üzenetére


DGery
aktív tag

Beállítások -> Tárhely -> SD kártya törlése
Sok sikert :)

z0d1AK

Ahogy írtad, van Charger port emelt áramerősséggel, de pl a tesómék alaplapján max 1,8A-t képesek leadni :)
Remélem egyre elterjedtebb lesz a deszkák között :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#28989) tjb007 válasza Davebowman (#28983) üzenetére


tjb007
nagyúr

Addig nem is lesz vele semmi gond mert ugye maga a driver a lényeg az egészben.
A Pro verzióra is ugyanaz vonatkozik amúgy mint az ingyenesre mivel a plusz beállítási lehetőségeket leszámítva megegyeznek. Többen is kérték már hónapokkal ezelőtt a fejlesztőtől, hogy készítsen egy olyan változatot ami kompatibilis GB felett is de ez máig nem történt meg.

(#28979) Krystal_s

Középkategória alja, ettől függetlenül nagyon jól el lehet venni a mai napig (főleg ha nincsenek extra igényeid).

[ Szerkesztve ]

(#28990) Shoo


Shoo
senior tag

Halihó!

Kicsit visszatértem... Már itthon vagyok, csak nincs túl sok időm, meg 20-án el is lopták a laptopom és így kicsit nehezebb...
Az iránt érdeklődnék, hogy megéri-e még venni tf201-et vagy esetleg tf300-at? Programok, támogatottság és használhatóság szempontjából mennyivel tud többet, mint a mostani 9.7ips+-om?
Köszi!
Üdv!

És mindenkinek Kellemes Ünnepeket! :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#28991) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Kész az első afrikai táblagép és okostelefon :F

Két termékkel robbannának be a piacra. A [Way-C] táblagéppel és egy okostelefonnal, amit [Elikia] (“remény”) névre kereszteltek. A táblagép kijelzőmérete megegyezik a Samsung Galaxy Tab adataival és 300 dollárba kerül, míg az okostelefon ára mindössze 170 dollár. Ilyen árakkal könnyű lesz meggyőzni a vásárlókat, főleg, ha a minősége is jó lesz.

hát ööö...

(#28992) DrKing


DrKing
csendes tag

Valaki tudna segíteni? Fontos lenne :(
Kérdés: #28984

"Az aerodinamika azoknak való, akik nem tudnak motort építeni." Enzo Anselmo Ferrari

(#28993) gabe_ válasza Brave_86 (#28991) üzenetére


gabe_
őstag

Gingerbread? :C

Sovány szakácsban sose bízz!

(#28994) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Magyarországon is elérhető lesz a Lenovo IdeaTab A2107A Dual SIM tablet.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28995) tjb007 válasza Brave_86 (#28991) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerencsére eme csodálatos remekművekkel melyek ára fantasztikusan alacsony, mondhatni best buy mi úgysem fogunk találkozni.

(#28994) z0d1AK

Látom már a Lenovo sem tud mit kezdeni magával.

[ Szerkesztve ]

(#28996) z0d1AK válasza tjb007 (#28995) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából ezeket az öszvér szerkezeteket már korábban is ontotta magából, éppen csak azokkal akkor még megmaradt KÍnán belül, de hát terjeszkedni kell ugyebár.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28997) Bocaa


Bocaa
senior tag

Dps dream7 vagy concorde tab one ?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#28998) Chaser válasza z0d1AK (#28994) üzenetére


Chaser
titán

7" TN panel, 1 mag. Egy éve még talán jó lett volna, akkor se ennyiért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28999) tjb007 válasza z0d1AK (#28996) üzenetére


tjb007
nagyúr

Terjeszkedjenek de ne ezekkel a túlárazott izékkel vagy akkor már adják legalább normális áron. A Vodafone Smart Tab II (ami ugye ennek az egy SIM -es változata) árazásán is meglátszik a Lenovo keze nyoma.

[ Szerkesztve ]

(#29000) zSSeli


zSSeli
tag

Sziasztok!
Mázlim volt, nekem is megjött még karácsony előtt a Concorde tab PLAY. Nagyon szuper kis tab :) a kifejlző lefelé van csúszva 2-3 pixelnyit de totál nem érdekel mert általában am is fekvő helyzetben használom, ami picit zavart, hogy bal oldalt nem tökéletes az illesztés, van fél mm-es holtjáték a káva és a perem közt. Ha cseréltetni akartam volna nem ér ide karira + buktam volna egy 5-öst a mobile mastercard miatt. Használatra nagyon gyors, imádom. Kijelzője nagyon szép (úgy is, hogy rajta van a szállítási képernyővédő fólia meg az alatt még 1 képernyővédő fólia... :D ) Minden játék hasít, hd filmek, minden nagyon jó és gyors. Wifivel nettó 5 órát minimum bírja, tegnap reggel 8tól este 10ig ment a gép, úgy hogy 45 perc játék, 5 óra aktív wifi. Kiváncsi vagyok a következő fél évben milyen gépek fognak kijönni, ha az elmúlt 2 hónapban ilyenek jöttek már ki.. :) Akinek valami kérdése van a play-jel kapcsolatban szívesen válaszolok

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.