Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

Ezzel a cuccal most rootoltam ki két tabletet.[link]
Egy myaudio 708RB-t és egy Maxell C7-es MID készüléket.

A myaudional a recovery system 4.01-es (de felül azt mutatja hogy android system recovery <3e>) saját míg a Maxell-nél nem tudok egyelőre bemenni a recoverybe lévén csak egy darab fizikai gomb van rajta az pedig a bekapcsológomb.

Van erre valakinek ötlete?

(#26502) Tenager18


Tenager18
senior tag

Pffff...Shadowngun is fosul megy...sok helyen laggol,és a türéshatárt átlépi(vagyis nálam) :( Minden rommal megprobáltam,többféle verziót...gangstar rio,shadowngun kilőve...asphalt7 is néha szaggat...max payne ment rendesen,még a gta3 is...:(

(#26503) szata.68 válasza keszo (#26492) üzenetére


szata.68
senior tag

keszo & Tenager18 & erzol köszi a válaszokat!

A Nexus is nagyon bejön,csak kár,hogy nem lehet tv-re kötni. A 7" is tetszik,jónak tartom,hogy zsebre lehet vágni.
A Sonynak meg az sd slot,és még sok más előnye van. Az infra valóban jó (bár nem tudom,hogy tényleg használnám-e).

[ Szerkesztve ]

(#26504) beholder00


beholder00
tag

Valaki használ esetleg úgy tabletet h mellette szó szerint butatelefonja van?:D Viccen kívül ilyenen töröm a fejemet h legyen egy telefon sms+hívásra mellette meg egy tabletem. Esetleg ha van ilyen akkor a tapasztalatokat megoszthatná itt:) köszönöm!

(#26505) Tenager18 válasza beholder00 (#26504) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én igy vagyok...van egy K310im a tablet mellett:)

(#26506) beholder00 válasza Tenager18 (#26505) üzenetére


beholder00
tag

Megnyugodtam. Így fogom én is csiálni:D, már csak a tabletet kell kiválasztanom ami marha nehéz!:/

(#26507) Tenager18 válasza beholder00 (#26506) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hát én ezt a Yuandao-t néztem ki,nagyon bejött ...igazábol játékra szerettem volna elsősorban,mert én ilyen játékos tipus vagyok,körbeveszem magam játékgépekkel:DDD...csodálkoztam is hogy 30ért ilyen durva gépet lehet kapni:OMagával a géppel semmi probléma,nem fagy,net gyors,Full HD filmeket csont nélkül lenyomja,HD youtube videok,mindent visz...böngészés villámgyors...de játékoknál nálam nem teljesit valami jol:(Van eddig 3 játék,ami ugy ahogy szépen megy....de a többi:(

[ Szerkesztve ]

(#26508) smkb


smkb
őstag

Sziasztok,

Újra kezeim közt járt az Onda V712 1.5.5-ös rommal. Meg kell követnem magam. A cél most az volt hogy a kínai gyári programokat leszedjük. Sikerült is, mert gyárilag rootolta az 1.5.5 rom. A NoBloat progival szépen le lettek gyalulva a feleslegek. És ha már itt volt újra megpróbáltam a PlayStoreban vett játékaimat:

NOVA3 : tökéletes, nem mindig 25 fps, de minden effekt stb teljesen rendben van.
MC3 : tökéletes, sebességgel sincs gond.
Shadowgun : tökéletes, sebességgel sincs gond.
Mass Effect Infiltrator : tökéletes, gyors, ráadásul ez nagyon tetszik is.
DeadSpace : tökéletes, mivel eleve Xperia Play-hez lett írva így sebességben is perfekt.
Asphalt 7 : töklketes, gyors.
Dark Knight Rises : na ez megfogja, de ez a Tegra 3-asokat kivéve szerintem minden tabon diashow.
MiniMotors Racing : tökéletes minden szempontból.

(egyéb módon, pl letorrentezett stb verziókkal nem tudom mi a helyzet)

Egyedül a DeadTriggernél van továbbra is, hogy a menüben az épületek textúrája sötét (fekete?), de minden más jó a menüben, és a játékban is.

Amit még észrevettem, ha developer menüpontban a force gpu 2d -re be van pipálva, akkor a NOVA3, Shadowgun, és ME Infiltrator esetén lehetnek 2d effektek esetén anomáliák. Ezt nem kell csesztetni és akkor minden happy, illetve ajánlott egy memória és process söprés ezen játékok előtt.

Minden funkció, program stb tökéletesen megy a V712-őn (sd kártya kezelés, nincs ki be kapcsolgatás, töltés kikapcsolva is stb), úgyhogy azt kell mondjam, hogy a gyári ROM teljesen korrekt. Ráadásul, ahogy látom, hetente tolják ki a 4.1.1 JB romokat a különböző modellekre. A héten jött ki a V702-re, V811-re, múlt héten a V711-re, V971-re. Valamikor jön majd a V712-re is bár teljesen jó ez a 4.0.3 is az 1.5.5-ben.

Ami most már egyetlen negatívum maradt a gyenge akkuidő, de ezen pl egy külső akkuval könnyen lehet segíteni.

(#26509) Tenager18 válasza smkb (#26508) üzenetére


Tenager18
senior tag

Tessék..pedig az enyém ettől erösebb,és ezen is szépen mennek a játékok:(

(#26510) f4lcon válasza bpmcwap (#26483) üzenetére


f4lcon
őstag

már leirták elöttem.
az RK3066 1,6ghz környékén már 4*320mhz a grafikus gyorsitó sebessége, mig az amlogic soc-ben a kétmagos MP2 2*400 mhz
erről beszélek. :U

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#26511) diablo666


diablo666
tag

feka007

a gyari rommal hasznalod...?siman visz minden jatekot...?
nekem is meg kene mar erkezzen vmikor...

(#26512) bpmcwap válasza f4lcon (#26510) üzenetére


bpmcwap
senior tag

jaaa igy már értem... de akkor az n101nek kicsi a felbontása nem??? 1080x800 a többi 1280x800
tehát maradt kettő: u30gt és a pipo m3... Előbbiről én pont itt találtam egy tesztet. És akkor maradt az PIPO M3 amiről nem tudok semmit...

Túrista vagyok

(#26513) feka007 válasza diablo666 (#26511) üzenetére


feka007
nagyúr

Gyárival, amíg így megfelel addig az lesz valszeg.
Eddig Dead Triggeren kívül a Dead Space-t és az AB Rio-t (ez alapból fenn van) teszteltem, ezek közül csak Dead Triggernél van, hogy kicsit beszaggat ultrán ha sok a zombi. :D De az a Nexus S-emet még mediumon is megeszi.. Majd tesztelek egy párat (pl Rage, az elég durvának néz ki), és írok

[ Szerkesztve ]

(#26514) crue válasza smilecat (#26501) üzenetére


crue
őstag

Számítógépről parancssorból vagy a tabletről terminal emulátorból:
adb reboot recovery
USB hibakeresés legyen bekapcsolva.

(#26515) smilecat válasza crue (#26514) üzenetére


smilecat
aktív tag

Ez megvolt, de ott csak a piroshasú droid van, ott kellene 2 gombot nyomni (power+hang) de nekem csak egy gomb van összesen a készüléken, a bekapcsgomb. Minden más szoftveres.
Így nem tud bemenni a "tényleges" recoverybe.

(#26516) hzx0 válasza zoo8608 (#26468) üzenetére


hzx0
aktív tag

Szia

Ezen a fórumon van egy alapos leírás a rom frissítés menetéről az Allwinner A10/A13 alapú tabletekhez [link]. Csak a gépednek megfelelő romot kellene megtalálni. Én is szívok egy ilyen kínai tablettel. Leírom ide is a történetet hátha valaki nekem is tud segíteni.

Hozzám került egy mid gép amin nemtöltődőt be az Android. Tipusa: Mid 7" Android 4.0 -ás operációs rendszerrel 1.5 Ghz -es processzorral, 512mb rammal és 4 GB -os belső memóriával. Képek alapján igy néz ki [link] Szétszedve az alaplapon a szám A291-MID rev1.0 Egy programmal kiolvastam belőle amit lehetett Tipos: A10 Serial:20080411 Rom: 4.0.3IML74K20120502 test-keys. Ezt a rom verziót a Mid Moonse M713 tabhoz találtam. Fel is toltam rá, szépen el is indul de a képernyő eltolódik jobbra 1cm minden más jól működik. Próbáltam ennek a gépnek másik 2 romját de azoknál nem működik az érintő, és a kép elvan csúszva 1 cm jobbra. Ezek után rápróbáltam több romot is amit az Orosz Mid Moonse M713 fórumon linkeltek , de mindnél fenn áll a képernyő eltolódási hiba. 1 rom van aminél jó minden. A kép is a helyén van egérrel is jó és a rom is stabil, de ott az árintő fordítva működik. Ha a jobb sarkába bökök ball sarokba érzékel. Arra gondoltam hogy az érintő driver-ét valahogy ki kellene cserélni. Valaki tudna esetleg segiteni hogy ezt a műveletet hogyan lehetne megcsinálni. Hol található az android rendszerbe a driver? Mára már túlvágyok kb 20-25 romon. Hol a kijelző jó hol az érintő. Lassan elfogy a lehetőség. Úgy látszik valahogy csak össze kell hozni egy romot. Hihetetlen hogy ezek a kis Kínaiak össze szednek pár alkatrészt a sufniba hegesztenek egy romot rá aztán már megy is a piacra. Már pár napja keresek progit Windowsra amivel valahogy kilehetne csomizni a .img filét és kitudnám cserélni a nekem megfelelő driverokat de elég reménytelen. unyaffs on már túlvágyok kibont mappát az img-böl, de mind üres. Mennék xda ra csak nem túl erős az angol tudásom. Jo pár oldalt átnéztem a témába így kerültem ide is . Nem hiszem hogy egy drivert áttenni az egyik rombol a másikba komoly programozói tudás kell. Egy másik fórumon egy srác hasonló hibával küzdőt simán kicserélte és jó lett. Sajnos az a fórum pár hónapja totál halott priviben sem válaszolt az ember. Én már az img kicsomagolásánál elakadtam.
Itt egy jó kis program Androidos telefonhoz/tablethez elég sok mindenre jó infókat lehet kiolvasni belőle van terminál (adb) apk t lehet telepíteni és nem utolsó sorban Magyar a kezelő felület [link]

[ Szerkesztve ]

(#26517) Oriza T


Oriza T
csendes tag

Srácok!

átböngésztem a fórumot, de nem találtam rá információt.
Ramos W17 Pro 7 esetében a kínai oldalak sem egységesek a nyelvet illetően.
a tulajoknál érdeklődnék tehát.
van rajta magyar nyelvű android avagy nincsen???

(#26518) kisda


kisda
aktív tag

Szevasztok!

Valahogy nem lehet szoftveresen állítani a Vaku fényerején? Kékes szine van, ami arra utal, hogy nem kap elég áramot a led. Valami megoldás erre? (Ainol Novo 7 Flame 1031 Feiyu)

(#26519) minasm3


minasm3
tag

Sziasztok!

Gondolom 1000x le lett már Írva, de nem találom most sehol.
A kérdésem az lenne, hogy ha kínából rendelek mondjuk egy 136dolláros tabletet Pipo S2 , vagy ICOO, akkor erre az árra ami pár ft-al 30ezer ft alatt jönne ki mi jön még rá? Úgy értem áfa és/vagy vám?
És ebben a konkrét esetben mennyiért kapnám kézhez a készüléket?

A következő kérdésem pedig az lenne, hogy a két tablet közül ti melyiket ajánlanátok? Mik a tapasztalatotok velük?

Előre is nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#26520) Vanka válasza bpmcwap (#26512) üzenetére


Vanka
tag

Már bocs de nem

Model Window (YuanDao) N101 Dual Core 32GB Tablet PC
CPU Rockchip RK3066, 1.6GHz, Cortex A9 dual core; GPU: Mali 400 MP4
Operation System Android 4.1
RAM 1GB (DDR 3)
ROM(Memory) 32GB Nand Flash
Shell Material Aluminum Shell
Screen Size 10.1 Inch
Type Capacitive Screen, IPS
Display LED
Resolution 1280 x 800px
Visible Angle 180°

[ Szerkesztve ]

(#26521) Tenager18 válasza minasm3 (#26519) üzenetére


Tenager18
senior tag

Áfa jöhet rá,de az sem 100%....ha szerencséd van,átcsusszan a vámon!Áfa összege(én ugy tudom) 25%

A két tábla közül én a Pipo-t választanám....az erősebb hardver miatt:):R

[ Szerkesztve ]

(#26522) Tenager18 válasza minasm3 (#26519) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kimaradt:a Pipo mellett szól még a Bluetooth is :K

(#26523) vidaila


vidaila
aktív tag

Üdvözöllek titeket. Kérdezősködnék, hogy a MyAudio Tablet Series9 908A -ra van e már frissebb firmware mint ami a jelenlegi gépemen van. Most android 4.0.3 -van rajta, tölthető e hozzá le valahonnan firmware vagy frissítés? Ehhez szükséges programok megvannak, megvan a stock firmware is a PC-n.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#26524) minasm3 válasza Tenager18 (#26522) üzenetére


minasm3
tag

Mind a kettőben van Bluetooth. :)
Az ICOO-ban ráadásul még HDMI kimenet is, IPS kijelző és az fém házas.
A PIPO-n Jelly Bean van és erősebb Rockchip processzor.
Ezért nehéz döntés...

(#26525) Tenager18 válasza minasm3 (#26524) üzenetére


Tenager18
senior tag

Elkerülte a figyelmem :K
Meg a gpu is erösebb :K

Nézz utána fórumokon,hogy melyikre panaszkodnak kevesebben,és azt válaszd:DDD

[ Szerkesztve ]

(#26526) tjb007 válasza f4lcon (#26510) üzenetére


tjb007
nagyúr

Párszor már leírtam, hogy mi mit jelent.
A RK3066 GPU -jának az órajele meg változó, nem mindenhol 320MHz.

(#26527) bpmcwap válasza tjb007 (#26526) üzenetére


bpmcwap
senior tag

visszaolvastam és vissza olvastam és visszaolvastam és nincs tovább de még mindig nem értem, pláne hogy szorzó sem úgy van... akkor most hogy is van ez??? DE úgy hogy én is értsem pliz...
(lehetne ez egy olyan hsz amire mindig lehet hivatkozni....)
Köszi

Túrista vagyok

(#26528) losi73


losi73
senior tag

üdv érdeklödnék hogy ez a hardver menyire jó illetve elég a mostani jobb 3d játékokhoz?

Qualcomm MSM8260 Snapdragon
CPU Dual-core 1.2 GHz Scorpion
GPU Adreno 220

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#26529) faresz5 válasza Tenager18 (#26521) üzenetére


faresz5
senior tag

az áfa már több éve 27%.

(#26530) Tenager18 válasza faresz5 (#26529) üzenetére


Tenager18
senior tag

Óóóó..az a két 2%...akkor nem jól tudtam :P

(#26531) dugesz77 válasza bpmcwap (#26527) üzenetére


dugesz77
őstag

Amennyire én fel tudtam fogni(ha nem így lenne majd kijavítanak)
A fragment processzor szám az igazából nem a grafikus magok számát jelöli hanem feldolgozó szálakat.
Végül is a fragment processzor jeleniti meg a feldolgozás végén a pixeleket,ő végzi el a végső feldolgozását(árnyék,fény,stb.) . A kettő vs négy fragment proci tehát nem jelent dupla akkora teljesítményt.
Ezért lehet az pl hogy a magasabb órajelen üzemelő de csak 2 fragment procis AML soc(kb 400MHz) majdnem annyit tud mint mint a 4 fragment procis r3066(kb. 266MHz). Kevesebb szalag de az gyorsabb. Nincs nagy különbség szerintem.

(#26532) Luissimo válasza faresz5 (#26529) üzenetére


Luissimo
veterán

kérdezd meg Kuszaszem nagyfőnököt, mennyit is jelent nekik évente az az icikepicike 2% :-)

(#26533) rokarudi válasza smkb (#26508) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Én most töltötten le újra a Dark knight rising-ot, és valamit reszelgettek rajta, mert a textúrák már rendben vannak, csak mondjuk a NOVA 3-hoz képest kicsit röcögősebb. Játékokkal eddig szerencsére nem volt problémám (Onda v711 1.5.5)

(#26534) bpmcwap válasza rokarudi (#26533) üzenetére


bpmcwap
senior tag

akkor igazából amiből a hozzám hasonló egyszerű halandó kiindulhat az az antutu benchmark.. ha jól sejtem...
PIPO M3: 7734
U30GT: 7782
NOVO Hero: 7897
N101: 8286

Igazából olyan bődületes különbséget nem látok, csak az N101 húzott el azzal a 4-5ponttal, akkor már csak a megbízhatóság a kérdés illetve a külső csatik, mert a többiben nagyjából szintén egyeznek... kivéve az árukat... Én pl most vettem Hero-t 190$ért a 101est 240nél olcsóbban nem láttam, az már 10000 huf plusz a felbontása miatt nálam kiesik az tuti(pláne ennyiért)... az U30GTről ennyit tudok csak, a PIPO M3ról meg még ennyit sem. Az ainolokról valóban lehet rosszakat olvasni, de melyikről nem, viszont ahogy én elnézegettem a 7esek között pl az egyik legjobb választás, ráadásul van a cégnek múltja.

Túrista vagyok

(#26535) trebrona


trebrona
nagyúr

Sziasztok, segítséget kérnék:

aTAB7G gyári ICS nem rootolt, eredeti állapot. Eddig tökéletesen működött az OTG, egér, pendrive stb. Most viszont valamiért nem megy. Se az egeret nem tudom használni, sem a pendrive-ot nem látja. Csináltam gyári visszaállítást, de az sem oldotta meg a problémát. Valakinek valami ötlet?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26536) losi73 válasza trebrona (#26535) üzenetére


losi73
senior tag

üdv szerintem otg kábel kuka, jó esetben,rossz esetben a bemenet sérült.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#26537) f4lcon válasza tjb007 (#26526) üzenetére


f4lcon
őstag

ahogy olvastam a Cube esetében pont 320mhz

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#26538) trebrona válasza losi73 (#26536) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hello, kábelt kipróbáltuk mással, működik. Bemenet is jó elvileg, mivel PC-re csatlakozik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26539) losi73 válasza trebrona (#26538) üzenetére


losi73
senior tag

hm értem akkor részemröl passz,nálam a kábel volt 1x ludas. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#26540) kisda válasza trebrona (#26538) üzenetére


kisda
aktív tag

Onda géppel nálam is volt ilyen! Egyről a kettőre nem akart táplálni semmiféle eszközt az otg-n keresztül. Romot újrahúztam,mindent próbáltam,de semmi. Majd egy idő után magához tért. Sokat volt használva a Huawei E1750 Stick,lehet amiatt sokalt be a cucc. Azóta nemhasználtam a Sticket OTG-vel, de mostmár működik megint az usb.

(#26541) tvamos válasza Tenager18 (#26460) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem tudom megnezni, mer' penzes.

#26463) feka007 válasza Tenager18 (#26462) üzenetére
A madaras nem laggol... :)

(#26491) szata.68
Szerintem meg Nexus 7.
Erre tuti jonnek a frissiteseg, es pont erre van optimalizalva minden.
A Sonymeg olyan, ahogy a Sony-soknak sikerul...
(Megjegyzem, eloben meg nem lattam a Sony-t.

(#26518) kisda
"Valahogy nem lehet szoftveresen állítani a Vaku fényerején? Kékes szine van, ami arra utal, hogy nem kap elég áramot a led. "
Ez az informacio honnan szarmazik?

(#26534) bpmcwap válasza rokarudi (#26533) üzenetére
Azert az Antutunal, (meg az osszes tobbi szintetikus tesztnel,) bezavar a felbpntas. Illetve, logikus is, hogy kisebb felbontason gyorsabb ugyan az a hw. Ergo el kell azon gondolkozni, ha jatekra kell, akkor erdemes lehet a felbontast bealldozni, a grafikus sebessegert!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26542) tvamos válasza Tenager18 (#26460) üzenetére


tvamos
nagyúr

... Bocs a duplaert! ...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26543) MrSpock


MrSpock
csendes tag

Sziasztok!

100ezer forintig van jelenleg jobb választás a Samsung Galaxy Tab 2 10.1-esnél a mostani magyar piacon?
Vagy olyan gép, amely mind tudásban, mind minőségben tudja hozni a Samsung szintjét, de olcsóbban? :)

(#26544) bpmcwap válasza tvamos (#26541) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Én nem szoktam játszani ezért lehet hogy most butaságot fogok mondani de én akkor sem a rosszabb felbontásút venném kvázi ugyanazzal a hardverrel drágábban hanem a jobb felbontásút és inkább a játékban állítanám lejjebb a játék felbontását....... (már ha ez androidban lehetséges, mint irtam nem játszom, ezért nem tudom, illetve egy játék van amivel időnként játszom de az nem hiszem hogy sokat osztana szorozna ebben a témában...)

Túrista vagyok

(#26545) kisda válasza tvamos (#26541) üzenetére


kisda
aktív tag

Én úgy tudom, ha egy lednek nincs meg a megfelelő áramellátás,mellé a feszültség,akkor a "tisztafehér" fényből mindjárt kékesebb,halványabb fény lesz. Vagy csak simán kisebb a fényereje, az mcd értéke a ledvillanónak?

(#26546) dzsacsinto


dzsacsinto
csendes tag

Szép Estét!

egy kis segítséget szeretnék kérni,kint vagyok ausztriában,kaptam egy Newsmy tipusú tabletet itt vettem egy teleringes sticket ami a laptopon remekül üzemel de amint a tabletre szerettem volna csatlakoztatni azt írta ki,hogy az sd kártya lehet,hogy sérült.Csak az sd helyére átalakítóval tudom csatlakoztatni.
vagy esetleg a szolgáltatót kellen beállítanom először...ezzel csak az a bibi,hogy ásni nem tudok a kapálást meg órákig eltudnám nézni de a pck-hez sem értek.
Valaki egy szájbarágós üzenetet akár a pü-be segítene?!
Köszönöm!

(#26547) z0d1AK válasza faresz5 (#26529) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mondjuk csak az idei év elejétől 27%, nem évek óta, de ez részlet kérdés.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26548) kovacspityu2


kovacspityu2
tag

Sziasztok!

Ha a Paypal-on keresztül vásároltam (credit card terhelés folyószámlás) és a kereskedű Refund-ot teljesítette (visszajött az egész pénz PayPal-ra), az hány nap alatt érkezik vissza a folyószámlára?? Ugye automatikusan oda megy vissza, ahonnan le lett emelve az összeg??
Köszi

(#26549) mode19 válasza kovacspityu2 (#26548) üzenetére


mode19
csendes tag

Igen, ugyanarra a számlára megy vissza. Nekem kb 4 nap volt mire újra megjelent az összeg a számlán(miután a paypaltól kaptam értesítést a refundról).

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 2 7.0 (P3110)

(#26550) mode19


mode19
csendes tag

Lehet benne reménykedni, hogy a tabletárak lejjebb kúsznak így karácsony előtt?
Galaxy Tab 2-n gondolkozom 62ért, de jó lenne néhány ezer mínusz.

Galaxy Tab 2 7.0 (P3110)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.