Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) VMatteo válasza tjb007 (#17899) üzenetére


VMatteo
őstag

egyik sem működik :Y :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#17902) VMatteo


VMatteo
őstag

Jövök nektek egy sörrel, működik valamelyik régebbi!:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#17903) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Valaki tud legfeljebb 8-as táblagépet, aminek a kijelzője 1024X768 és IPS?

(#17904) laszlohu válasza qpakcovboy (#17903) üzenetére


laszlohu
addikt

7" -es 1024X600, bár ebben az incs méretben ez a szokványos felbontás :

[link]

8GB , Micro sd - vel bővíthető, 4000 mah akku : 6 - 7 órás működés 1 feltöltéssel

Az IPS Samsung megfelelőjével : PLS paneles.

Beépített GPS : van
Bluetooth : Van

GSM modul nincs, 3g sincs.

[ Szerkesztve ]

(#17905) qpakcovboy válasza laszlohu (#17904) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Köszi! Nem semmi az ára. Kár, hogy nem lehet még itthon kapni a Nexus 7-et. Inkább kivárom azt :)

(#17906) laszlohu válasza qpakcovboy (#17905) üzenetére


laszlohu
addikt

Szeptember második felétől viszont már igen,kapható lesz a Nexus 7, IPS paneles,legalábbis a 16 GB kapacitású belső háttértárral szerelt modellt, ennek ára 90 ezer magyar forint lesz.

Hozzáteszem: micro sd - vel nem bővíthető

[ Szerkesztve ]

(#17907) tjb007 válasza qpakcovboy (#17903) üzenetére


tjb007
nagyúr

Létezik egy csomó ilyen modell (például a SmartQ K7, a Window N70 vagy az ICOO ICOU7) ami ezeket az elvárásokat (túl)teljesíti de itthon ezek közül egyik sem érhető el.

(#17908) petipetya válasza VMatteo (#17902) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem isznak, de én elfogadom. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#17909) Crytek


Crytek
veterán

Megjött a táblagépem tokja.
Azért az nem semmi hogy az alapból 15 dolláros cuccra ami nem vámolandó is mást írnak mint ami.

Azt írtak a csomagra TOY 1 dollár! :C

Egész jó az anyaga és "mágneszáras" szines is jó fekete.(Bár lehet más színben nincs is)

Next PC Upgrade: 2022

(#17910) zumi407


zumi407
csendes tag

Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni a samsung app hasznalattal kapcsolatban toletek. Betettem ma egy angol szolgaltato kartyajat (02) majd kiirta postpay,prepay, tesco harom lehetoseget. En a prepayt valasztottam bar a kartyan nincs osszeg. Miutan ranyomtam az ikonra kiirta hogy nem engedi a letoltest idegen helyrol ami nem android marketbol szarmazik. En nem mertem inaktivalni a tiltast viszont szeretnem hasznalni az appot. Ebben kernek tanacsot toletek a samsung tok suket volt ezzel a temaval kapcsolatba.

Udv:tamas

(#17911) Shoo


Shoo
senior tag

én meg már a pluszról írok, nagyon gyors eddig.... írjátok miket próbáljak ki...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17912) Krissz5435 válasza Shoo (#17911) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Mondjuk próbáld meg beírni ide, hogy 15kért eladod nekem a 7015-öt. Vajon sikerülni fog? ;]

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17913) Shoo


Shoo
senior tag

nem, mert asszonyállat igényt tart rá...

összes gameloftos játék alapból kompatibilis.... :DD

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17914) VMatteo válasza Shoo (#17911) üzenetére


VMatteo
őstag

Próbáld már ki hogy gorilaaglass van-e rajta! megtudod-e karcolni egy olló hegyével? Esetleg hogy 1méterig vízálló-e :DDD
Gratula hozzá! :)

Tisztelet a Gépésznek!

(#17915) hun_gery


hun_gery
aktív tag

Lehet, hogy ordenáré baromságot kérdezek, de meg lehet oldani azt, hogy:

adott két tábla.
mindkettő tud otg-t.
egy 5-eres, mindkét végén megfelelő (micro/mini) usb csatlakozóval ellátott otg kábellel összekötöm őket,
akkor az egyik fogja a másikat háttértárként látni? (vagy legalább a benne lévő microsd-t)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#17916) h-yle válasza hun_gery (#17915) üzenetére


h-yle
addikt

Elvileg...

De ha van két táblád, és megfelelő kábeled akkor elég könnyen választ kaphatsz a kérdésre. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17917) M3oH válasza Shoo (#17911) üzenetére


M3oH
addikt

Videot csapathatnal, mint a 7015rol :) Kaszni, osszeszereles milyen?

(#17918) Adamis válasza hun_gery (#17915) üzenetére


Adamis
őstag

Mivel én a tabra a telefont rákötöttem és ment, így az is fog menni... ;) :K

(#17919) Sanzaa válasza Shoo (#17911) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Visszapattan a földről? :)
Gratulálok hozzá egyébként! Eufória megvan?
Szóval viszi a Gameloftos játékokat alapból, ez nagyon jó hír. Chainfire-t megkérdezted nekünk régi motorosoknak?:-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17920) Shoo válasza M3oH (#17917) üzenetére


Shoo
senior tag

ok, lesz róla, de az pár nap, 1-2 dolog megy, de nincs sok időm egyszerre. nagyon egyben van a gép, 4.0.4 van rajta, villámgyors.

sajnos zoli nem ért rá, folyamatosan rohan, így csak késöbb tudok nyilatkozni a cf-ről. próbálkozom majd, de úgy látom ehhez nem kell...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17921) Sanzaa válasza hun_gery (#17915) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A CC97IPS-em felismerte a Defym háttértárként.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17922) izisz válasza hun_gery (#17915) üzenetére


izisz
senior tag

Én a Cube-ot és egy CC 7015-öt össze tudtam így kötni (cube-ba otg ebbe dugtam a CC-ből jövő sima kábelt, oda nem kell otg olyankor). A cube volt a host, a CC meg a guest. Bár kissé furcsa, hogy hol a belső SD tartalmát mutatta az es file explorer, hol az external-ét, hol egyiket sem. Ha beállt a kapcsolat, akkor lehetett normálisan másolgatni, de jó párszor kellett vele játszani (széthúzni-összedugni) mire megszerették egymást :)

(#17923) SUPREME7 válasza Crytek (#17909) üzenetére


SUPREME7
őstag

Milyen tokot rendeltél? Én is tokot keresek, de nem akarok gagyit, de itthonról se akarok venni mert aranyárban mérik. Smart tab7-hez kéne, de nem feltétel, hogy passzoljon, max itthon megfaragom ha muszáj.

(#17924) Crytek válasza SUPREME7 (#17923) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt rendeltem Frankó műbőr olyan mint egy kis mappa, mágneszáras. Nekem nagyon tetszik egyszerű de a célnak tökéletes.

Next PC Upgrade: 2022

(#17925) Crytek


Crytek
veterán

Aki ért a feliratozáshoz konvertáláshoz kérem segítsen! (A feliratot rákellene égetni)

Megcsináltam a videót:

2shared

crocko

Annyit kellene csak tenni, hogy megnézitek a videót és amit mondok rajta magyarul azt kellene feliratozni.De nem kell szó szerint mert a hangot utólag leszedem majd róla.
A lényeg hogy a videóban ezek legyenek benne feliratként ahol mondom is:
Amikortól kezdődik a videó:
Az előző este 4 órát töltve 99%-ig töltöttem az akumlátort.Most amikor bekapcsolnám nem kapcsol be (látható is a videóban). Miután rádugom a töltöt pár másodperc múlva magától bekapcsol. A hőmérséklet és a mV érzékelője hibásan jelez és nem is igen változik töltés alatt sem.
A töltés akkor is folytatódik miután lehúztam a töltőt és egészen így menne 99%-ig. A 100%-ot nem éri el soha rádugott töltövel sem. Így nem lehet tudni mikor merül le a készülék mert a töltés nem csökken mindig emelkedik.
Ezt a szöveget kéne úgy feliratozni ahogy a videóban mutatom feltéve ha megoldható!
Azt még külön megköszönném ha esetleg kisebb méretre is átkonvertálná a segítőkész illető + kiszedné a hangot.Sajnos ez a két dolog (konvertálás,feliratozás) amihez hozzá sem tudok szagolni.

Next PC Upgrade: 2022

(#17926) ZsZso válasza Crytek (#17925) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Miért nem YouTube? Az sztem bolond biztos, nem kell a konvertálgatással kínlódni. Nem értelek :S. Ez a megoldás - már elnézést, de - olyan nőies. :(

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17927) SUPREME7 válasza Crytek (#17924) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, hasonlóra gondoltam én is bár jobban tetszenek a szövet cuccok, valahogy ez a műbőr annyira nem jön be.

Más kérdés:

Lehet, hogy hülyeség, de tableteknél kell aksit "formázni"? Holnap jön a smart7-es, és mivel hosszabb távra tervezek vele, nem szeretném már az elején elcseszni. Úgyis ha a futár cégen múlik akik elérhetetlenek, tuti, hogy holnap csak melóba tudom átvenni tehát ha kell fel tudom dobni töltőre komolyabb tesztelés nélkül. Vagy van valami jó tanácsotok, hogy minél jobban optimalizált legyen az akksi? Ha baromságot kérdeztem akkor bocsánat :)

(#17928) tjb007 válasza SUPREME7 (#17927) üzenetére


tjb007
nagyúr

"tableteknél kell aksit "formázni"?"

Nem kell, bármikor a hálózati töltőre csatlakoztathatod és bármikor el is távolíthatod arról.

"Vagy van valami jó tanácsotok, hogy minél jobban optimalizált legyen az akksi?"

Ne nagyon merítsd le teljesen mert nem tesz jót neki, próbáld szinten tartani.

[ Szerkesztve ]

(#17929) laszlohu válasza Crytek (#17925) üzenetére


laszlohu
addikt

A konvertálást magad is megcsinálhatod :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17930) sirály69 válasza Crytek (#17909) üzenetére


sirály69
őstag

Melyiket rendelted?
Már látom.... :B

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#17931) rocket


rocket
nagyúr

Dual Core CPU-s tableteknek, hogy szamoljak az orajelet?

Yuandao N70-nel 1.6 ghz-et irnak a specifikaciokban, ebben a tesztben pedig 503.83 mhz (1:09-nel van) szerepel.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17932) z0d1AK válasza rocket (#17931) üzenetére


z0d1AK
veterán

A processzorok általában felhasználás függvényében skálázzák az órajelet és csak akkor üzemelnek max órajelen, ha arra szükség is van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17933) rocket válasza z0d1AK (#17932) üzenetére


rocket
nagyúr

A valos orajele akkor 2x1.6ghz? vagy 2x800mhz?:)

Korabban olvastam valahol, hogy kinaban szeretik osszeadni a 2 mag frekvenciajat a megadott specifikacioknal.

Gondolom mint PC-n itt is van jopar alkalmazas ami 1 magos CPU-ra van optimalitzalva, es akkor 1 magos CPU 1000-1200 mhz-en, "megeszi" a 2x800mhz-en futkarozo dual core CPU-t.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17934) z0d1AK válasza rocket (#17933) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Rockchip RK3066-os 2x1600 MHz-es max órajellel rendelkezik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17935) rocket válasza z0d1AK (#17934) üzenetére


rocket
nagyúr

Koszi.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17936) szilchi


szilchi
őstag

Cyanogenmod.Már párszor olvastam róla itt a fórumban és most láttam elérhető az én tabletemre is.Ez tulajdonképpen mire való?Lehet hülye kérdés,de a honlapján röviden annyit írnak,hogy egy módosított FW amibe lehetnek plusz fícsörök.Érdemes feltenni?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17937) z0d1AK válasza szilchi (#17936) üzenetére


z0d1AK
veterán

A CyanogenMOD egy custom ROM. Ez a legnépszerűbb androidos módosított ROM, már több, mint egymillió készüléken van.
Milyen tabletre tennéd fel ezt?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17938) szilchi válasza z0d1AK (#17937) üzenetére


szilchi
őstag

Icoo D50 Lite.A pandawill D50-es fórumában belinkelte valaki,hogy feltette erre a gépre.
D50 CM9.Utolsó hsz. Érdekelt,hogy ez jobb e a gyárinál.Bár most nézem a filenévben A10 van,az enyém meg A13 ha jól emlékszem.Mondjuk akkor lehet fel se menne rá :F

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17939) VMatteo


VMatteo
őstag

CC7015-re van vmi jó főzött ROM?

Tisztelet a Gépésznek!

(#17941) gps76 válasza SUPREME7 (#17923) üzenetére


gps76
őstag

Én egy ilyet rendeltem a smart 7-esemhez és pont illeszkedik benne,nem kell faragni semmit.
http://www.dealextreme.com/p/protective-pu-leather-carrying-case-for-7-tablet-black-122281?item=28
(Opera mini buta a linkeléshez)

(#17942) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, a segítségeteket kérném. Ha valasztanotok kellene melyiket vennétek, Smart Tab 7-et vagy Wayteq xtab 70w-t?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#17943) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Kérem, hogy akinek myaudio s 8 tabija van az írjon egy privit, mert volna 1-2 kérdésem. Előre is köszönöm

(#17944) CoolBoy323 válasza qpakcovboy (#17943) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem vaan 1 :)

Keresovel talalsz rola infot is!

(#17945) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, a vodafon tabletjét szeretném megvenni

Kérdésem: ha ezt valaki nem fizeti akkor letilthatják?/ valaki megvette és nem kell neki így venném én meg tőle

kösz

Vodafone Tab

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#17946) tjb007 válasza Jano_023 (#17942) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez egy kicsit érdekes párosítás mivel a kettő nem egy kategória.
A Smart Tab 7 egy kétmagos processzorral és minden jóval (GPS, Bluetooth, 3G) ellátott modell míg a 70w egy kvázi belépőszintű, fele annyit sem tudó modell.
Előbbi drágább, utóbbi olcsóbb, el kell dönteni, hogy mik a fontosak és úgy kell meghozni a döntést Azt viszont vedd figyelembe, hogy a Smart Tab 7 kártyafüggő, szóval ha a 3G -t is szeretnéd használni akkor azt csak Vodafone -os kártyával/előfizetéssel teheted meg.

(#17945) padi68

Állítólag a Vodafone nem tilt készüléket.

(#17947) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Van valakinek esetleg myaudio Series 7 708 R tabletje? Tudna esetleg véleményt mondani róla? Az akkuja meddig bírja? Most Pécsen a tescoban csak 25k. De ha kevés ideig bírja az akkuja, akkor inkább a cc 7015-öt veszem.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17948) Jano_023 válasza tjb007 (#17946) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, köszi a választ. Azért ilyen a párosítás mert ez a két gép tetszik. A Smart Tab 7 használtan vennem és kb. egy árban lennének. A Smart Tabra lesz szerintetek ICS?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#17949) tjb007 válasza Jano_023 (#17948) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan nem fog ICS -t kapni, nem hivatalos verzió viszont már van rá.
Ha valóban egy árban van (37e forint) akkor még ha nem is fogod használni a 3G részét érdemesebb a Smart Tab 7 -et választani ami azért jóval többet tud.

(#17950) drogery


drogery
tag

Sziasztok,
egy kis segítséget szeretnék kérni. Ami biztos 7", 1024 x 600, 4.0.3. Viszont a többiben nagy dilemmában vagyok. Ezeket néztem nagyjából, ebben az árkategóriában. Szerintetek melyikkel járnék legjobban?
[link] vs. [link] vs.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.