Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Crytek válasza ZsZso (#17398) üzenetére


Crytek
veterán

5k-ról hallottam alsó hangom szóval 1-2kból nem fogom megúszni.(De ez még nem pénzt még mindig megéri)
Csak érdekelni a feladás mikéntje hogy hogyan kell.Mert soha nem adtam fel semmi külföldre levelen kívül!

Next PC Upgrade: 2022

(#17402) derrik válasza Shoo (#17395) üzenetére


derrik
őstag

....akkor a feladat adott!
Már csak keríteni kell egy ilyet.... .)

(#17403) Colonel993


Colonel993
senior tag

A garancia nem a kiegészítőkre és egyéb dolgokra szól... csakis a készülékre.. ezért is van az hogy ugyan abban a dobozban és töltővel, OTG kábellel kapod vissza amivel leadtad... akármilyen szar állapotban van a doboz avagy nincs Doboz vagy a töltő ketté van vágva vagy sem... emiatt nem kell aggódni..
ha a készülék típusát ránézésre, se dobozról se sehonnan nemtudod megállapítani akkor ajánlott elolvasni a két készülék különbségét... amelyik illik a Tiédre az lesz a TE FirmWare-ed :)

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#17404) hdman válasza Crytek (#17384) üzenetére


hdman
őstag

System info mutatja a készülék nevénél.

Sopron city :)

(#17405) Crytek válasza hdman (#17404) üzenetére


Crytek
veterán

Sehol nem látom hogy H vagy W.

Next PC Upgrade: 2022

(#17406) ZsZso válasza hdman (#17404) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nála nem fogja a PandaWill spéci firmware -e miatt. S13 vagy mit ír a modellre.

A PandaWill kijelentette, hogy minden első körben kiosztott U30GT H -s volt!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17407) Crytek válasza ZsZso (#17406) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor nem értem. Azt mondják tegyem fel az új firmwaret és adtak linket.
De az az 1.02höz ,de ez van alapból is rajta.

A W verziohoz viszont már 1.07nél járnak!

Next PC Upgrade: 2022

(#17408) keszo válasza derrik (#17348) üzenetére


keszo
őstag

mivel beépített 3g-nek kellene benne lenni-e, ezért tapasztalaton szerint semmit nem támogat :(

[ Szerkesztve ]

Attila

(#17409) hdman válasza ZsZso (#17406) üzenetére


hdman
őstag

Értem, ezt nem tudtam :R

Sopron city :)

(#17410) ZsZso válasza Crytek (#17407) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

naja .. legfrissebb fw van rajta. valószínűleg ez előre betanult szöveg tablet/mobilnál (csak nem ismerhetik mindegyik modelt), ezért ez zsákutca.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17411) szilchi


szilchi
őstag

Rendeltem DealExtreme-ről mini-USB OTG adaptert.Mivel 2 van egy csomagban,lesz egy felesleges ha kell valakinek.Apropó..tőlük mennyi idő,mire ideér?Mint Pandánál?Ingyen postázást kértem.

Tokot vaterán rendeltem hozzá 1 hete,onnan még semmi hír,pedig 1-3 napos postázást ígértek raktárról :((

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17412) derrik válasza keszo (#17408) üzenetére


derrik
őstag

A beépitett 3g nekem csak a hellye van mert sim foglalat van, de modem az nincs benne. A folio 100 sem támogatja csak rom cserével. Ebben a romban állítólag benne a támogatás......

(#17413) hevizms válasza szilchi (#17411) üzenetére


hevizms
addikt

Dealextreme baromi lassú.Legalábbis nekem jó 2 hónap volt mire ideért a tőlük rendelt cucc.
Na persze ez nem jelenti azt hogy a tied is lassú lesz,de nem én vagyok az első akinek ilyen tapasztalata van velük.
Az tuti hogy elküldik.
Emiatt nem kell aggódni,ilyen téren megbizhatóak.

(#17414) hevizms válasza Colonel993 (#17403) üzenetére


hevizms
addikt

Azért én ebben nem lennék olyan biztos.Pld a telenornál minden esetben kérik a töltőjét is a készüléknek garanciális javitásnál,különben be sem veszik.Nem érdekli őket hogy mondjuk nem töltési és akku hibával viszed be.Nálam legalábbis ragaszkodtak hozzá.
Crytek esete meg mégjobban gáz azzal hogy kettévágta a zsinórt.Simán ráfoghatják hogy megküldte mondjuk egy 12V-os töltővel és azért ment tönkre.Sehol nem vennék igy be itthon garanciába a tabletjét abban biztos vagyok.Egyelőre a kinaiak jó indulatában bizhat.

(#17415) szilchi válasza hevizms (#17413) üzenetére


szilchi
őstag

:Y ...Néztem máshol is,de pl. vaterán 1000 Ft a mini-USB OTG.És Ebay-en is 3-4 Euro.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#17416) Crytek válasza hevizms (#17414) üzenetére


Crytek
veterán

"Simán ráfoghatják hogy megküldte mondjuk egy 12V-os töltővel és azért ment tönkre."

Mivel a gyári töltő is 12V-os így én is egy olyannal használtam szóval az nem lehet gond!
De ezzel a problémával nem én vagyok egyedül sokaknak van ez a hiba szóval nem én okoztam!

Next PC Upgrade: 2022

(#17417) hevizms válasza Crytek (#17407) üzenetére


hevizms
addikt

Próbáltad már egyébként újrarakni a firmware-t?
Lehet simán megoldja a bajodat.Nem hiába ajánlják a kinaiak is.
Nekem a Teclast a10t csinált olyat hogy úgy nézett ki abszolút nem veszi fel a töltést.Egy elem,benne egy felkiáltójel.Ez jelent meg a tabletemen azt kész.Újraraktam a romot és azóta is jó.

(#17418) Crytek válasza hevizms (#17417) üzenetére


Crytek
veterán

Nem igen értek hozzá félek elkurnám.
Majd kipróbálom valamikor.Addig még chaten megkérdem miket kell a táblával visszaküldenek a tartozékokak aksit stb.Meg ha mondja az aksit akkor mi van ha már "nincs meg" .

Next PC Upgrade: 2022

(#17419) hevizms válasza Crytek (#17418) üzenetére


hevizms
addikt

Na én itt most elakadtam.Akksi az benne van a tabletben az nem külön tartozék.Vagy szétszedted és kiszerelted belőle?Hogy érted hogy már nincs meg??

[ Szerkesztve ]

(#17420) hevizms válasza Crytek (#17416) üzenetére


hevizms
addikt

Nem tudtam hogy pont 12V-os,azt csak példaként irtam mert azt hittem olyan 5V körüli a töltője.Akkor újra fogalmazom.Ráfoghatják hogy azért ment tönkre mert te megküldted mondjuk 24V-al.Így már érthetőbb mire céloztam?

(#17421) Metal213


Metal213
tag

Azt írják hogy a nexus 7 szeptemberben jöhet.

http://www.afterdawn.com/news/article.cfm/2012/07/11/nexus_7_headed_to_europe_in_september

249€ nagyon sok érte :(

archaic.bandcamp.com

(#17422) hdman válasza hevizms (#17420) üzenetére


hdman
őstag

Szerintem nem kell tartozékot visszaküldeni, de ha én lennék az a kici occó kinai, aki eldönti, hogy mi legyen a szétvágott töltő láttán, hát ugy megvonnám a garit, mint a franc.

Sopron city :)

(#17423) hdman


hdman
őstag

Crytek, kint az U30GT cikked!

Sopron city :)

(#17424) z0d1AK válasza Metal213 (#17421) üzenetére


z0d1AK
veterán

250 euró a 16 GB-os modell ára. A 8-as 199 euró. Mint mondtam, nem lesz ez 43 ezer, ez nagy tévedés!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17425) hevizms válasza hdman (#17422) üzenetére


hevizms
addikt

Na pont erre gondoltam én is.Nincs a világon az a bolt ahol egy szétvágott töltő láttán elismerjék a hibát.Főleg ha még ráadásul köze is van a hibához,nevezetesen az akku.

NA de reméljük nem kérik a töltőt azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#17426) tjb007 válasza z0d1AK (#17424) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 8GB -os nem lesz elérhető, az csak és kizárólag a Play Store -ból lesz megvásárolható (persze ott ahol elérhető).

(#17427) hevizms


hevizms
addikt

Crytek jó lett a bemutató cikked.

(#17428) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék a MyAudio Tablet S8 felől: érdemes e megvenni, van e valakinek tapasztalata vele kapcsolatban, van e valami nagyobb hátránya, stb?

:R

(#17429) tjb007 válasza nzozz (#17428) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolom az új kétmagos érdekel, arról tegnap már leírtam a véleményem. Tapasztalata nagyon nem lehet ezzel a modellel kapcsolatban még senkinek sem mivel még nem lehet megvásárolni.

(#17430) nzozz válasza tjb007 (#17429) üzenetére


nzozz
aktív tag

Aha, értem. Akkor még várok, ráér, csak megtetszett, amikor olvastam a hardver híreket! Bár lehet, hogy akkor rossz típust találtam, de szerintem már kapható...

(#17431) Shoo válasza nzozz (#17430) üzenetére


Shoo
senior tag

ott van, hogy rendelésre...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17432) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Adott egy Concorde 7015 ICS, telefonon beállított hotspotot minden látja a lakásban csak ő nem, a routerre egyből feljegyző, a közelben lévőket is látja. Mit lehetne csinálni?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17433) nzozz válasza Shoo (#17431) üzenetére


nzozz
aktív tag

Meg az is, hogy "megrendelés esetén rövid időn belül beszerezzük!" De mindegy, úgyse mostanság akarom beszerezni.

(#17434) Shoo válasza F.B.I. (#17432) üzenetére


Shoo
senior tag

indítsd ujra mindkét cuccot...ez talán megoldja, volt már hasonló problémája valakinek

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17435) F.B.I. válasza Shoo (#17434) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem segített. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17436) spiritex válasza F.B.I. (#17432) üzenetére


spiritex
veterán

Titkosítani kell a wifi-t, akkor jó lesz!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17437) Sanzaa válasza F.B.I. (#17435) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Hülye kérdés: A wifi beállításokban csatlakoztál a kívánt hálózatra?
Én egy Concorde 9.7 IPS-ről írok most is, a Moto Defymről osztott nettel... Az meg hasonló alapanyag... Nincs titkosítva sem.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17438) F.B.I. válasza Sanzaa (#17437) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem tudok csatlakozni, mert hatókörön kívül van a 20 cm távolság és titkosítottam is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17439) Amantius


Amantius
senior tag

Megkérdem, hátha van valakinek tapasztalata.
Az miért van, hogy a Vodafone-os előfizetéses net tökéletesen megy a tableten (W 70w), a Vitamax, viszont nem. Rádugom a sticket, megjelenik a térerőikon, alul az értesítéseknél ki is írja, hogy Vodafone Hu. APN-t átállítom, mégsem csatlakozik a netre.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#17440) z0d1AK válasza Amantius (#17439) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jó APN-t állítottál? Én szívtam egy sort, mert a Vodafone-nak több APN-je is van, ami csomagonként változik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17441) Amantius válasza z0d1AK (#17440) üzenetére


Amantius
senior tag

Köszönöm! Elgondolkodtatott amit mondtál és valóban beugrott, hogy már korábban is használtam, PC-n is másikat. Találtam is. Működik! Még egyszer kössz!

Nagy gáz, kis szerencse!

(#17442) keszo válasza derrik (#17412) üzenetére


keszo
őstag

A sajátomon (wifi only)Vega ICS van. Ezzel nem akar működni semmi.
DJGabi keresd meg priviben, lehet ő tud neked ajánlani valamit.

Attila

(#17443) Loituma69


Loituma69
őstag

50.000ft alatt milyen tabletet ajánlotok?
Játék, net, gps navigálás erre használnám! Másik varia játék net gps nélkül! Csak kapacitív kijelző! Minimum 7 col! Használt is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#17444) tjb007 válasza Loituma69 (#17443) üzenetére


tjb007
nagyúr

50e forint alatt ez az egyetlen olyan GPS -es tablet ami újonnan szóba jöhet: [link]
Használtan még bejöhet a képbe a Huawei S7 Slim (van beépített 3G modem) de ez hardveresen elég gyengécske már, illetve ott van még a Samsung Galaxy Tab (P1000) ami talán még belefér ebbe az 50e forintos kertbe.

[ Szerkesztve ]

(#17445) derrik válasza keszo (#17442) üzenetére


derrik
őstag

....de abban nem is ír modem támogatást

(#17446) arnyekxxx válasza Loituma69 (#17443) üzenetére


arnyekxxx
veterán

(#17447) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Erre valaki? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17448) z0d1AK válasza F.B.I. (#17447) üzenetére


z0d1AK
veterán

Buid.prob-ban próbáld meg beállítani fix csatornára a wifit.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17449) keszo


keszo
őstag

50-60k-s belépő szintű tabletek( WateQ; Concorde; My Audio)
130k-tól kapható tabletek (Asus; Samsung; Ipad)
kettő között mik vannak? természetesen 9.7 vagy 10"-ban

Attila

(#17450) z0d1AK válasza keszo (#17449) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az asus, Samsung és Apple is befarolt mar 130 alá, igy kapni ipad2-t 105-ért, Galaxy Tab 2 10.1-et 110-ért és asus tf300t-t 120-ért.
100 alatt meg Archos, acer Iconia Tab A200, Toshiba at100, jövő heten CC 9.7 IPS Plus.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.