Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) Crytek válasza hun_gery (#17698) üzenetére


Crytek
veterán

Azt egyébként tudja valaki hogy hogyan kell eljárni olyan küldemény feladásánál ami már átjött a vámon?Hogy kell a dobozon feltüntetni?

Next PC Upgrade: 2022

(#17702) Loituma69 válasza Maybourne (#17699) üzenetére


Loituma69
őstag

+1

(#17703) hun_gery válasza Crytek (#17701) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Ha jól tudom, kitöltesz/kitöltetnek veled valami nyilatkozatot, meg elvileg az RMA szám is azért van, hogy tudják, hogy visszáru, nem kell 80* vámolni.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#17704) Crytek válasza hun_gery (#17703) üzenetére


Crytek
veterán

És a csomag tartalmára is ugyanazt kell nekem írni mint amit ők írtak rá hogy living goods?

Ezt az RMA számot a pandawill adja ,de csak a video után :D

Next PC Upgrade: 2022

(#17705) sirály69 válasza Crytek (#17704) üzenetére


sirály69
őstag

Szerintem azért is kérik a videót, hogy lássák, hogy nem kamu amit levélben írnak, vagy esetleg nem user hiba...

Szerver Hosting Debrecenben

(#17706) Crytek válasza sirály69 (#17705) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor elég hülyék dolgoznak ott. Gondolják hogy van olyan hülye aki több emailt is küldözget meg chatel velük meg saját pénzén küldeni vissza a gépet ha nem lenne gond?

Next PC Upgrade: 2022

(#17707) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Két hülye kérdésem is lenne:

1) A Concorde 7015 kapható más színben a feketén kívül?

2) Az android felrakható asztali gépre is?

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17708) ZsZso válasza Crytek (#17706) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem ők a hülyék, azért mert a világ tele van hülyével. Szerintem rengeteg ember keresi fel őket, hogy hibás az áru, holott csak töltőre kellene tenni, be kellene kapcsolni vagy meg kellene nyomni egy gombot a cuccon. Az meg tökmind1, hogy egy potenciálisan elmeroggyant ügyfél mit állít - lehet a fele se igaz mert sík hülye hozzá és keveri a szezont a fazonnal. A videó nem hazudik (ráadásul abban is lehet vmi, amit a kolléga mondott - azaz ők is csak videó ellenében tudják gariztatni).

Tényleg nem értem miért folytatsz keresztesháborút a PandaWill ellen. Csinálj egy videót telefonoddal - látszik amennyire látszik, aztán probléma letudva. Nem hiszem, hogy FULL HDban fogadnák csak el anyagot. Úgy érzem narráció sem szükséges, ha normálisan levideózod a hibát.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17709) nightmare13 válasza Krissz5435 (#17707) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hülye kérdés nincs, csak hülye válasz :)

1) Tudtommal egy színben van csak.

2) Vannak portolások, talán érdemes megvárni az x86-os androidot, ami szintén érkezik majd (ha eddig nem jött még meg)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#17710) Sanzaa válasza Crytek (#17706) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Visszaküldöd, az újat eladod annyiért, hogy megtérüljön a postázás is és veszel egy cc97ips+t:)
Kunyerálj egy ismerőstől egy elfogadható kamerás telefont és töltsd fel dropboxra a videót vagy a gdrive-ra.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17711) Crytek válasza Sanzaa (#17710) üzenetére


Crytek
veterán

Már hívogatom ismerősöket kinek van kamerája.

CC9,7-et meg nem veszek.Cube is van olyan jó mint az és ugye olcsóbban.

Next PC Upgrade: 2022

(#17712) Sanzaa válasza Crytek (#17711) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Hát akkor egy Myaudio Series8-ast.
Mennyi volt a Cube pontosan?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17713) z0d1AK válasza Sanzaa (#17712) üzenetére


z0d1AK
veterán

53-at írt rá, ha jól emlékszem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17714) Krissz5435 válasza nightmare13 (#17709) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Köszi, akkor be kell érnem a feketével. Az androidot meg csak kíváncsiságból kérdeztem. :)

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17715) ZsZso válasza z0d1AK (#17713) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen, nekem is így rémlik. Úgy fest kolléga 74ért tudta elpasszolni. Abba már belefér egy CC is.

[Én össz-vissz egy ezrest nyertem az U30GT előrendelésemen (mikor visszakértem a pénzem, annyival rosszabb volt a Ft árfolyama) :).]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17716) Krissz5435 válasza nightmare13 (#17709) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Nem írtam akkora hülyeséget: x86 :D

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17717) sirály69 válasza Crytek (#17706) üzenetére


sirály69
őstag

Én is találkoztam már olyan esettel, hogy eladás előtt próbáltak gépet kicseréltetni, hogy teljesen új gépet tudjon eladni...

Szerver Hosting Debrecenben

(#17718) nightmare13 válasza Krissz5435 (#17716) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, én is ezt írtam, hogy vannak, akik portolják, de lesz hivatalos kiadás is x86 alapon, hogy AMD/Intel procival szerelt gépekre is legyen valami :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#17719) Taklberry


Taklberry
csendes tag

hali,
valaki, aki használ Ipad 2-őt ossza meg velem legyen szíves a tapasztalatait.
alap info:nem volt még apple cuccom, de nagyon akarok venni egy ilyet.

A fő kérdés: Az Itunes-en kívül, ahol tudomásom szerint vásárolhatóak a zenei és film file-ok lehet-e egy sima wifi-s kapcsolaton keresztül egy pl.: központi szerverről filmeket, zenéket letölteni.

A háttértárra tudok-.e a pc-n keresztül fogyasztási célból bármit feltenni és azt megnézni, elolvasni?

Előre is köszi.

(#17720) tjb007 válasza Taklberry (#17719) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezekkel a kérdésekkel fáradj át ide: [link]

(#17721) nightmare13 válasza tjb007 (#17720) üzenetére


nightmare13
senior tag

Majdnemhogytrollkodásnaktűnikezazakció :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#17722) Taklberry válasza tjb007 (#17720) üzenetére


Taklberry
csendes tag

köszönöm.
kerestem, de nem leltem meg.
köszönöm.

(#17723) Shoo válasza Krissz5435 (#17714) üzenetére


Shoo
senior tag

Csak fekete van és van android emulátor, azzal tudsz gépen androidozni....

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17724) Krissz5435 válasza Shoo (#17723) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Igen ismerem a droid emulátort, csak gondoltam, ha lenne egy gagyi netbook a házban, akkor érdemesebb lenne talán androidot feltenni.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#17725) r3dsnake válasza Crytek (#17711) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Latszik, hogy ugyanolyan jo...

(#17726) nightmare13 válasza Shoo (#17723) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem csak emulátor van, netbookokra portoltak át Androidot lelkes felhasználók egérrel meg mindennel együtt, bátyám EEE PC-jére fel is raktuk anno.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#17727) hun_gery válasza r3dsnake (#17725) üzenetére


hun_gery
aktív tag

azért az is jópofa, hogy a "Nettáblák, tabletek Android op. rendszerrel /MID Apad stb. /" topicban egy felhasználól eírja egy elsőszériás gépének a nyomorát, erre kezdődik a füttyögés, hogy "ugye-ugye, a kínai tábla, ugye-ugye, bezzeg a konkord, meg a vétek csudatáblái blablabla..."
Pedig azért a mostanság kapható kínai táblák azért már közel sem a rezisztív 128mb-os wm-es csodák szintjén mozognak.
Crytek megszívta. Van így. Attól még sokan örülnek az olcsón, hazai support nélkül vett gépüknek.
A garanciális dolgokról:
Emlékszem én még arra, amikor megvolt a smart tab 7-em, és a saját topikjában mit össze nem szívtak a szerencsétlen userek a garanciális ügyintézéssel... ott is volt egy hónap, néha másfél, mire helyretették a dolgot. (nincs raktáron cseredarab, nincs is baja atáblának, blablabla, ment a mismásolás.)

Részemről inkább 2db ainol aurora II, mint egy galaxy tab 2 :)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#17728) mipityu válasza hun_gery (#17727) üzenetére


mipityu
tag

Egyetértek és kiegészíteném azzal, hogy a fő füttyögő - minden elismerésem munkásságáért - természetesen a saját érdekei védelmében füttyög.
Magyarul: megpróbál terelgetni bennünket a hazai kereskedelem felé.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17729) Prien válasza hun_gery (#17727) üzenetére


Prien
addikt

Én meg azzal egészíteném ki, hogy a tábla megérkezése után volt ott nála valami kísérletezgetés a töltővel, elvágta a gyári töltőt,stb, mókolt valamit, aztán lehet,hogy ezzel hazavágta az akkut vagy valami chipet a masinában...Szigorúan magánvélemény.
Használunk jópáran már kínai táblát itt, tudjuk,hogy az összkép nem annyira rossz, sőt, mondhatni korrektek a kínaiak.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#17730) Sanzaa válasza hun_gery (#17727) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Hogy nektek mennyire igazatok van! Teljesen megvilágosodtam:)
Mindjárt rendelek is egy gépet Kínából, mert az angolom olyan jó, hogy a Slatedroidon találtam hozzá egy csomó fórumot, így a support rész megoldott. Meg van egy csomó szabadidőm, hogy hajnalban elérjem a kínai ügyfélszolgálatost, mert aki napközben van, az nem tud szart sem.
Sőt megnézem a NAV és a posta oldalán a vámkezelésre és a külföldre történő postázásokra utaló ismereteket. Nem sz@rakodok én azzal, hogy itthonról, webshopból rendelek egy brandelt gépet, ami már másnap itt van és ha nem tetszik visszaküldve visszakapom a pénzem. Vagy ha besz@rik kicseréljék egy újra, vagy ha szerencsém van már egy új típusra.
A slatedroid olvasgatásával meg fejlődik az angolom is és nem kell a magyar hivatalos topicjába történő regisztrációval.
Elnézést a cinizmusért, de ezzel szemléltetném, hogy sokszor ki vannak itt fordítva a dolgok...
Egyébként nincs bajom a kínai rendelésekkel, de a belföldinek is megvan az előnye.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17731) VMatteo


VMatteo
őstag

CC 7015-re lesz András 4.1? Filmet nézek pendrive-ról, de ahányszor megállítom (kikapcsol a képernyő is) mindig ki-be kell lépnem az MX palyerbe, hogy elinduljon a film. Ez szoftveres bug? A kijelző védő fóliát ti rajta hagytátok?Mert sztem eléggé rontja a minőséget, de félek hogy nagyon karcolódna, csak nem gorilla glass mint a Defy :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#17732) hun_gery válasza Sanzaa (#17730) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Veled mi van? Megcsípett egy darázs? Kicsit kilóg a lóláb...Olvastad te már a topic címét? Pihengess szépen, árulgasd inkább a konkord táblákat (amikkel amúgy nincs bajom, csak tudjuk már helyén kezelni a dolgokat).

Illetve nem szívesen fizetek 30-40-100% felárat egy szitázott feliratért, legyen az konkord, vagy vétek, vagy akármi... tudom, tudom, de a garancia, meg a support, meg minden.... blablabla.

Mint írtam, az itthoni árhoz képest rendelek kínából jóformán 2-t, és akkor még pótalkatrészem is van :)

"Nem sz@rakodok én azzal, hogy itthonról, webshopból rendelek egy brandelt gépet, ami már másnap itt van és ha nem tetszik visszaküldve visszakapom a pénzem. Vagy ha besz@rik kicseréljék egy újra, vagy ha szerencsém van már egy új típusra."

A konkordra gondolsz, mint "brand"-elt gép? :Y lol... világmárka... ennyi erővel a cube/window/ainol is az, csak azokat meg a világnak ezen a részén ismerik kevesen, bezzeg Ázsiában.

és 8 nap után?
egyébként Read-only vagy?
Írtam, hogy milyen sokan telepanaszkodták -jogosan- a megfelelő fórumot a Smart Tab 7 garanciális dolgai kapcsán. (20-30 nap ügyintézés, mismásolás, sumákolás) Pedig az egy márkás gép, egy nagy _hazai_ szolgáltatótól...Azt nem sikerült elolvasni?

Másnap itt van? :) Mert náluk nincs előrendelés, meg "rendelésre" felirat sehol, mi?
Ha nekem sürgős, DHL hozza a motyót, fizetem az ÁFA-t, vagy megrendelem UK-ból, és még így is valószínűleg jobban vagyok, mint ha itthon veszem meg. (márkás terméknél meg szinte biztos)
3-4 napot meg itthon is elszöszölnek a rendelésemmel, ha úgy van.
Kinyílt világ... tudod... internet...

Egyébként meg én kérek elnézést, hogy képbe helyeztem magam a külföldi vásárlásokkal kapcsolatosan, és így a zsebemben hagytam egy nagy kupac pénzt az elmúlt években.

Azért meg had ne kérjek elnézést, hogy a slatedroid-os, xda-s fórumokkal ugyanolyan jól elboldogulok, mint te/más a konkord magyar nyelvűjével.

Egyébként nincs itt kifordítva semmi, nézz rá a topic címére.
A vétek, meg a konkord fórumába se mennek az emberek téríteni, hogy az ainol/cube/window stb a király, olyat kell venni blablabla...

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#17733) Sanzaa válasza hun_gery (#17732) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A brandeltet úgy értettem, hogy rányomják a logójukat a kínaira amit összerakattak, kicsit csiszolgatnak a szoftveren és utána árulják. Mögé meg garanciát és a már agyon emlegetett supportot biztosítják.
Nem összekeverendő a vodafone vagy az edigital ügyinézése a w vagy cc saját garis ügyintézésével. Én is szívtam már a vodás garival, amíg annál a szolgáltatónál voltam. Hiába multicég, a kanyarban sincs ehhez a két céghez képest.
Egyébként mi van akkor, ha 10 hónap után összefossintsa' magát a kínai csuda masina? Akkor is visszaküldöd? (Csak kérdezem)
A wayteq és a concorde természetesen 8 nap után is kicseréli a hibás példányt, ha nem javítható, mivel egy év gari jár hozzájuk. Nem is értem, hogy merülhetnek fel ilyen nyilvánvaló kérdések benned. Ha a garancia hamarosan lejár és esetleg már nem forgalmazzák azt a típust, akkor a kezedbe nyomnak egy újat, ha nem tudják javítani. Hallottam ilyen sztorit pl. egy renegát WayteQ Xpad100-ast cseréltek egy Xtab100S-re.
Vagy a CC korlátozott darabszámban beszámítja az új IPS+ árába a régi IPS-eket.
Hidd el, jönnek az emberek téríteni a többi fórumba is. A fórumok ilyenek.
Nem kell elnézést kérni, mert az original csájna tableteket részesíted előnyben. Nagyon jó okod van rá és semmi baj nincs ezzel. A baj azzal van, hogy sokszor személyes sértésnek veszitek, ha valaki az alábbi két cég termékét ajánlja helyette vagy kiáll azok előnye mellett.
Mellesleg nyugodtan megnézheted a hszeim, nem csak a cc termékeit ajánlom.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17734) f4lcon


f4lcon
őstag

off: ha kellene, kb 3 telefonhívás után lenne egy olyan fényképezőm ami tud rendes videót csinálni és/vagy videokamerám. de ehhez az kellene, hogy a fórumra irkálás helyett felvegyem a telefont és elkezdjek tárcsázni. pedig nincs összesen 300 szám sem a telefonkönyvben azok 90%-a is céges partner....
igen, már engem is zavar ez a nyüglődés itt az U30GT-vel kapcsolatban.
nem lehetne, hogy legközelebb csak akkor kelljen erről itt olvasnom amikor MEGOLDÓDOTT?!
on

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#17735) Vovi1 válasza Sanzaa (#17733) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Május elején már elegem volt a W70-esből, gyenge kijelző, hardver, hiába a remek support. Akartam venni egy új, akkor megjelent CC-t. Több mint egy hét alatt nem sikerült intézni a hitelt, a szállítást stb,-vidékre. Gyorsan visszamondtam, nem bántam meg. Átnéztem a választékot- utólag- és sokkal jobb gépeket láttam olcsóbban. Az én igényeimnek leginkább megfelelő SmartQ Q8-at rendeltem meg, a gyári boltból.

Sima levélként megkaptam 8.-9. napra! Nagyságrendekkel veri a W-t, 2 mag TI OMAP, HD panel, 1 Gd RAM stb. + 15 e Ft-al volt több, mint amennyiért eladtam az előzőt. Rögtön rá lehetett tenni a 2. számú frissítést - a kiadás után 2-3 héttel már megjelent! Szívtam a roottal,a Play-al, nem ment a flash, néha lefagyott. A 4. (!) 4.0.4 frissítés már tartalmazta a root-ot, megy a Play. Most egy módosított program fut, by SlateDroid, minden része kitűnő, teljes értékű. Folyamatos üzem 6-7 óra, készenlétben napokig elketyeg. Hamarosan kész lesz a Jelly Bean. Jó, bár ehhez nem mérhető a gyári fórumuk, nyafogtam ott is, gyorsan válaszoltak - mondjuk hülyeséget, de mindegy, a gesztus a lényeg.

Nem mondom, megszenvedtem vele amíg sikerült magamra formálnom, -kösz Kelzsocának is - de ez saját szoc. probléma. Nehezen megy a mandarin. Sajnos ebben az árban ilyen minőségű gépet itthon nagyon nem lehet kapni.

Hardveres gondom nem volt, ha már közel két hónapot kibírt, nem is várható, nem érdekel a garancia. Ha totálkáros lesz, kuka, ennyiért nagyon megérte. Egyébként valószínű, hogy egy év múlva elavul, el kell passzolni és kell venni egy akkor korszerűt.

(#17736) h-yle


h-yle
addikt

FYI az én U30GT-m tök jól működik Evolution Prime rommal, a szutyok hangtól és a töltés közbeni hülyeségektől eltekintve.

És NEKEM így megfelel, mert ezekről a hibákról tudtam, és bevállaltam őket. Ha nagyon zavar majd megbuherálom a hangot, és veszek másik töltőt, legalább lesz mivel szöszmötölni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17737) VMatteo


VMatteo
őstag

miket törölhetek gond nélkül a CC7015-ről? Es file e-rel dolgoznék :F

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#17738) Sanzaa válasza VMatteo (#17731) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Lesz rá Jelly Bean. Én a CC9.7 ipsnél nem találkoztam ilyen buggal, pedig én is MX Playert használok Armv7 codecs packkal. Habár nem pendriveról szoktam filmezni. Próbáld a belső tárhelyre másolva lejátszani!

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17739) hun_gery válasza Vovi1 (#17735) üzenetére


hun_gery
aktív tag

+1
Írnál a smartq és a gameloft címek, illetve a max payne viszonyáról, ha van ilyen tapasztalatod?
(én a k7-el szemezek, de szeretnék néha gameloft ill. nagyobb játékokkal játszani)

sanzaa: mindenki azt vesz amit akar. A személyes álláspontom az, hogy _nekem_ nem éri meg a felárat az, amit a magyar gari/support nyújt, ha egyáltalán. Számomra ezek eldobható/fogyasztási cikkek, egy év után cserés, ezért ha azt kibírja, jó, ha nem, akkor szívás, mint Crytek esetében, de ez benne van a pakliban, ezt is "megveszed" az olcsó árral együtt. Ki mit preferál.
Egyébként ha Kína így halad, pár év, és a sok nagynevű/nagymultú gyártó megnézheti magát.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#17740) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Kedves Concorde és Wayteq!

Ilyen tudású 7-es gépet is szeretnénk!

Elég 8GB-al ha úgy olcsóbban kijön.
:)

[ Szerkesztve ]

(#17741) Shoo válasza Mandarinn (#17740) üzenetére


Shoo
senior tag

Írd meg a CC fórumába és lehet az lesz a válaszuk, hogy:

Kedves Mandarinn!

Várj türelmesen még 1-2 hónapot és meglesz.

:)

(#17737) VMatteo

Miért akarnál bármit is törölni a gépről? Nem win, hogy le lehessen pusztítani, kicsi a tárhely, ezért szerintem automatikus, hogy nem nagyon van felesleges cucc rajta...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17742) Sanzaa válasza Mandarinn (#17740) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Én meg ugyanezt kicsúsztható vagy kinyitható, magyar, qwerty billentyűzettel. Vagy legalább egy magyar nyelvű billentyűzetes tokkal. Tudom, a bili és a bele lógó kéz esete...:)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17743) Mandarinn válasza Shoo (#17741) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Remélem olvassák ezt is :)
Szívesen várok 1-2 hónapot de akkor tényleg RK3066 legyen és IPS :K
Adjuk meg a módját :)

Azért az én óhajom nem olyannyira bilibe lógós téma. Legalábbis remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#17744) Vovi1 válasza hun_gery (#17739) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Még az eredeti fw-vel próbáltam a Max Payne-t, elindult, de ehhez gyenge a vas! Szaggatott, nem folyamatos a játékmenet. Próbáltam többet - nem emlékszem már melyikeket, némelyik megy, némelyik nem. Szerintem ez alapvetően szoftver probléma, át kell írni a buld.prop-ot. Amúgy a fruit, a temple run, riptide, pinball ride és több hasonló kiválóan megy, akár egy rajzfilm. Nem játszom tableten csak próbálgattam a határokat. Flash folyamatos, akár a Tv.

Én most a K-7-et venném, ez a legjobb a piacon, szerintem. (bár ragaszkodom a 4:3-as képarányhoz) Néhány apróság:2 mag, GPS, rádió, fm transmitter!, IPS panel, BT, 8 Gb, HDMI. Jön rá a Jb.
Gyári adat, hogy az ára 173 $ + gondolom a szállítás. Talán még nem is forgalmazzák külföldre.

Én is készítettem - szimpla dugócsere - munkahelyre töltőt,- cipelem a jószágot - egy kiérdemesült ZTE routeré volt. Ha a polaritás helyes, nem lehet gond a lényeg, hogy 2 ampert tudjon, mert az újabb kütyük már igénylik a nagy áramot gyorsabb töltéshez. A töltők lényegében kapcsoló üzemű tápok, ha jól tudom rövidzárt, fordított polaritást el kell viselniük. Én még nem találkoztam szétment töltővel, van tucatszám a fiókban.

[ Szerkesztve ]

(#17745) sirály69 válasza Mandarinn (#17743) üzenetére


sirály69
őstag

A nagykerben ahol vásárolni szoktam, a tulaj szerint hamarosan érkezik nekik 10" tablet, 1280x800 IPS kijelző, 1,6 GHz dual core proci...
Magyarországi támogatással! Többet nem mondott... egyenlőre. :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#17746) sirály69


sirály69
őstag

A pandán a Cubeu30gt 219 $ !

Szerver Hosting Debrecenben

(#17747) Shoo válasza sirály69 (#17746) üzenetére


Shoo
senior tag

Eddig is ennyi volt! :DD

Szerintem a nagyker az ips+-ra gondolt...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17748) Shoo válasza Mandarinn (#17743) üzenetére


Shoo
senior tag

hát...ne lepődjünk meg ha karácsony előtt már egy RK3266-os gépet adnak ki :P

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17749) thetan válasza Mandarinn (#17740) üzenetére


thetan
aktív tag

Hát ez jól néz ki. Ha nem vettem volna két héttel korábban - ezt lehet megrendelném - bár ebben nincs semmi gyakorlatom - de biztos segítettetek volna hogy hogy kell egy ilyen megrendelést összehozni

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#17750) thetan válasza thetan (#17749) üzenetére


thetan
aktív tag

Vagy ezt

Persze ezen a téren tudatlan vagyok, csak nemrég kezdtem a tablettel foglalkozni - és igy semmi tapasztalatom az igy megrendelt termékek tényleges használhatóságáról és minőségéről. Így a képek és a leírások alapján nagyon kecsegtetőek - csak hát a kézhez vételkor derül ki a valóság

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.