Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17925) Crytek


Crytek
veterán

Aki ért a feliratozáshoz konvertáláshoz kérem segítsen! (A feliratot rákellene égetni)

Megcsináltam a videót:

2shared

crocko

Annyit kellene csak tenni, hogy megnézitek a videót és amit mondok rajta magyarul azt kellene feliratozni.De nem kell szó szerint mert a hangot utólag leszedem majd róla.
A lényeg hogy a videóban ezek legyenek benne feliratként ahol mondom is:
Amikortól kezdődik a videó:
Az előző este 4 órát töltve 99%-ig töltöttem az akumlátort.Most amikor bekapcsolnám nem kapcsol be (látható is a videóban). Miután rádugom a töltöt pár másodperc múlva magától bekapcsol. A hőmérséklet és a mV érzékelője hibásan jelez és nem is igen változik töltés alatt sem.
A töltés akkor is folytatódik miután lehúztam a töltőt és egészen így menne 99%-ig. A 100%-ot nem éri el soha rádugott töltövel sem. Így nem lehet tudni mikor merül le a készülék mert a töltés nem csökken mindig emelkedik.
Ezt a szöveget kéne úgy feliratozni ahogy a videóban mutatom feltéve ha megoldható!
Azt még külön megköszönném ha esetleg kisebb méretre is átkonvertálná a segítőkész illető + kiszedné a hangot.Sajnos ez a két dolog (konvertálás,feliratozás) amihez hozzá sem tudok szagolni.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.