Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) ZsZso válasza scanman (#17049) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Most fog 07/20 érkezni a Pandához az újabb 500as csomag. (nem tudni, hogy elegendő lesz -e mindenkinek, vagy várni kell még a 3. "sorozatra")

A vélemények vegyesek, de összességében azt mondják, hogy ennyiért jó vétel.

Géphez kapcsolódó fórumok/topikok:
U30GT topik
PandaWill - [New Arrival] Cube U30GT with Rockchip RK3066 Dual Core
PandaWill - Your U30GT is Good or not?
SlateDroid - U30GT

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17052) Shoo válasza scanman (#17049) üzenetére


Shoo
senior tag

Scan nagyon lemaradtál, már itthon is vannak tulajok...mindnek van valami hibája, de a tulajok azt írják, hogy nem zavarja őket és ennyiért jó vétel...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17053) Shoo válasza brozy (#17050) üzenetére


Shoo
senior tag

Nahh akkor most melyik új oprendszerről kérdezel? Mert, ha a legújabb Jelly Bean-ről akkor inkább MÁR NEM LESZ flash támogatás, eddig volt. Tudtommal java-t tud, a silverlight meg silverlight...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17054) nightmare13 válasza Shoo (#17053) üzenetére


nightmare13
senior tag

Tudtommal Javát nem kezel, csak Javascriptet.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#17055) Shoo válasza nightmare13 (#17054) üzenetére


Shoo
senior tag

Akkor úgy... :DDD

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17056) tjb007 válasza Drizzt (#17045) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre a Tegra 3 -mal szerelt modellek de hamarosan jönnek a többiek (Samsung, Qualcomm) amikor is vissza fog szorulni az utolsó helyre.

(#17050) brozy

Java és Silverlight támogatás nincs és nem is lesz, Flash még van de a 4.1 -től már az sem támogatott hivatalosan.

(#17057) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

És mi van ezzel a Moonlight-tal? A XDA-n olvastam...

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17059) tjb007 válasza Sanzaa (#17057) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az csak Linux alá volt elérhető, Android alá sohasem készült el és már nem is fog mivel az egész Moonlight projektet leállították, nem foglalkoznak vele a jövőben.

(#17060) scanman válasza Shoo (#17052) üzenetére


scanman
csendes tag

Shoo, annyira nem maradtam le, mert az itthoni tulajok is - ha jól tudom - az első 500-as packból kaptak, és nem tudtam, hogy mi van az 500 után....

[ Szerkesztve ]

scanman

(#17062) tjb007 válasza brozy (#17061) üzenetére


tjb007
nagyúr

Biztosan nem megy.

(#17063) Drizzt válasza Khelben (#17048) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Többtabos böngészés, újabb játékok, 720p feletti filmek. Pl. Nova 3, Max Payne, Death Trigger, Mass Effect Infiltrator mind mind erősen szaggat.

#17056 @tjb007: Ezek a gépek mikorra várhatók, 10" IPS-es 720P-s tabletben?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#17064) Shoo válasza brozy (#17061) üzenetére


Shoo
senior tag

Kifejezetten ez az oldal kéne, vagy elég lenne egy tőzsdei apk? Mert más apk-k tudtommal vannak...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17065) tjb007 válasza Drizzt (#17063) üzenetére


tjb007
nagyúr

Év vége felé.

(#17066) Shoo válasza Drizzt (#17063) üzenetére


Shoo
senior tag

a tf101 nem boldogul a 720p vagy feletti filmekkel? azzal szerintem még a CC 9.7ips is elboldogul vagy a Wayteq-ek...A kis 7015öm a 94centis lcd-re kötve lejátsza a youtube-os 1080p-s klippeket egy hangyányit megakadva...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17067) tjb007 válasza Shoo (#17066) üzenetére


tjb007
nagyúr

Párszor már ki lett tárgyalva, hogy miért is van ez és miért nem ajánlott a Tegra 2.

(#17069) osztraksajt válasza brozy (#17068) üzenetére


osztraksajt
őstag

Van, csak egy kicsit többet kell rááldozni.

(#17071) osztraksajt válasza brozy (#17070) üzenetére


osztraksajt
őstag

Fogalmam sincs, élőben még sosem volt a kezemben ilyen cucc, bár gondolom nem véletlenül nem terjedtek el. :DDD

De ha neked spéci felhasználásra kell akkor bizony vagy árban vagy minőségben vagy funkcióban kell kompromisszumot kötni. Nyilván egy x86 alapú processzor sokkal többet fogyaszt mint az arm procik (természetesen a teljesítménye is sokszorosa nem csak az energiafelhasználása) és az energiamenedzsmentje is nagyságrendekkel fejletlenebb emiatt a hűtés meglehetősen sarkalatos dolog, passzívan hordozható méretben emberi súllyal megoldani szerintem nem egyszerű.

(#17072) tjb007 válasza brozy (#17070) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezeket a Win7 -es tableteket felejtsd el és várd meg inkább a Win8 -as modelleket. Nem lesznek olcsóak az biztos de az igényeidet biztosan ki fogják tudni elégíteni.

(#17074) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Szemezek egy WayteQ xTAB-70w-vel, de az edigital-os fórumban elég sok negatívum olvasható róla. Ez komoly, hogy nem támogatja a Micro SD HC kártyákat, csak a Micro SD-ket? Mert akkor nekem sajnos nem jöhet szóba, ugyanis az asztalomon várja a becserélt Navon-ból kiszedett 16GB-os Samsung SD HC, hogy belerakjam valamibe. A Navon egyébként simán kezelte, csak hát fagyott... Nem gondoltam, hogy a Wayteq még jobban fagy, mert ezt olvasom amott. Tényleg ennyi a fagyás? Ha igen, akkor mi miatt van, illetve hova kell írni, hogy javítsanak rajta? Van normális terméktámogatás, ami evvel foglalkozni fog és elképzelhető, hogy lesz frissítés, amivel megszűnnek a fagyások?
Köszi előre is!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17075) z0d1AK válasza spiritex (#17074) üzenetére


z0d1AK
veterán

Aki azt írta, hogy nem támogatja a microSDHC kártyát, az hülye. Támogatja.
Nálam a múlthét közepe óta van, azóta nem volt kikapcsolva csak akkor, mikor rootoltam, de nem volt fagyás.
Kelzsoca biztos tol majd rá valami custom ROM-ot, tehát a támogatottság adott. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17076) tjb007 válasza spiritex (#17074) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell miden hülyeséget elhinni amit ott olvastál.
Az SDHC egy kártyaszabvány ami a 4 -től 32GB -os tárolókapacitásig tartó tartó kártyákat foglalja magába, mivel a 70w 32GB -ig kezeli a kártyákat ezért értelem szerűen az SDHC kártyákkal is elboldogul.
Ezen kívül létezik még két szabvány, az SD vagy SDSC (1MB - 2GB) és az SDXC (32GB - 2TB).

Fagyásokról még senki sem számolt be itt a fórumon, ha túl gyakran fagyna akkor jelezni kell a WayteQ felé.

"Van normális terméktámogatás, ami evvel foglalkozni fog és elképzelhető, hogy lesz frissítés, amivel megszűnnek a fagyások?"

Igen, van normális terméktámogatás, ha ez a hiba valós akkor javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17077) Crytek


Crytek
veterán

Cube U30GT a kézben tesztelés és logout előkészületek folyamatban....

Next PC Upgrade: 2022

(#17078) Shoo válasza Crytek (#17077) üzenetére


Shoo
senior tag

nahh te rinyagép :DDD ....előbb lett géped mint nekem:D

Már nekem is megy az earth...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#17079) ZsZso válasza Shoo (#17078) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Haha! :)

Crytek: Dióhéjban? Meg vagy vele elégedve?

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17080) spiritex válasza z0d1AK (#17075) üzenetére


spiritex
veterán

Köszönöm szépen a megnyugtató infókat, tjb007, neked is! Akkor ma megyek is és megveszem! :K
Kedves z0d1AK, megtennéd, hogy leírod nekem, vagyis adsz linket a rootolás menetéről, hogy hogyan rootoltad a wayteq-et, és hogy hol érhetők el Kelzsoca dolgai, custom ROM-jai, ill. hol lesz elérhető, ha megcsinálja?
Köszi szépen előre is! :R

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17081) z0d1AK válasza spiritex (#17080) üzenetére


z0d1AK
veterán

Itt van a root csomag és annak menete.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17082) tjb007 válasza spiritex (#17080) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amint kijön róla a teszt lesz majd neki külön topikja ahol ezek a dolgok egy megtalálhatóak lesznek, amíg nincs addig nyugodtan lehet jönni a kérdésekkel az xPAD/xTAB-70(i) topikba.
A rootolni egyelőre nem ajánlott, a gyári stock ROM még elérhető, szóval ha valami gond lenne akkor nincs mire visszaállítani.

(#17083) z0d1AK válasza tjb007 (#17082) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én tegnap rootoltam, nem volt gond. Persze ahogy írtad, ha megfekszik valami, akkor várhatok én is.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17084) tjb007 válasza z0d1AK (#17083) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem magával a root -tal van a gond mert azzal nagyon elrontani nem lehet, főleg ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva hanem azzal ha utána valami "gallyra megy".

(#17085) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna nekem infot adni valaki hogy My audio 9 ben milyen gpu van?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#17086) tjb007 válasza losi73 (#17085) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mali-400 MP1

(#17087) z0d1AK válasza tjb007 (#17084) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tudom. Ezért érdemes nem belenyúlni utána a rendszerbe, ha nem értek hozzá. Éppen ezen próbálok lenni én is. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17088) losi73 válasza tjb007 (#17086) üzenetére


losi73
senior tag

nagyon szépen kösszi holtaláltál infot mert én semmit nem találtam ez ugyben,pedig volt googlizás:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#17090) Crytek


Crytek
veterán

Elsőre amiket gyorsan néztem wifi tökéletes 2 betonfal után is elég jó a vétel.
Gyorsan rá is durrantottam egy pendriveot (kábellel ami járt hozzá) arról elinditottam egy 1080p-s filmet akárhogyan tekertem villámgyorsan odaugrott semmi akadás nincs.

Lefuttattam rajta 4-5 benchmarkot majd logout cikkben láthatóak lesznek a pontok.Mivel eddig nem volt táblám nem nézegettem mi mennyit megy így nem tudom megmondani hogy a pontok jók-e vagy sem.
De ha a test táblázatában az van hogy galaxi tab -ot is veri 53ezerért akkor nem hiszem hogy kéne szégyenkeznie.
A hangjára azt mondani hogy fos az erős túlzás.Egyetlen hibája hogy kegyetlen halk de nem recseg ropog semmi csak szimplán halk.Filmnézés csak fülessel ajánlott.A gyári füles egész jól szól szóval azzal nincs gond.
Touchtest-el végigtapiztam szinte minden milimétert a kijelzőn mindegyiknél volt "visszajelzés" magyarán húzta a vonalat sehol nem szakadt meg.Tehát a kijelző minden pontja jó.

Bluetoothot is néztem: Nokie E71-el és LG2X-el mindkettőt felismerte s lehetett küldözgetni a cuccokat.
Most hagyom folyamatosan wifi alatt és egyfolytában 1080p-s ph-t járatok teljes lemerülésig mennyit bír a gép.
1 percre ez a töltőnek nevezett mellé adott hulladékot is rádugtam de a 5. másodpercbe már láttam amit a videókon.Küldettem is bátyámat városba egy normális töltőért.

Hirtelen ennyi.Többet márha jóbban bőlére tudom ereszteni a szavak a logoutban olvashattok majd.

Esetleg adhattok ötleteket miket nézhetnék még rajta.

Next PC Upgrade: 2022

(#17091) tjb007 válasza losi73 (#17088) üzenetére


tjb007
nagyúr

Allwiner A10 -es SoC van benne, abban pedig egy Mali-400MP1 -es GPU található.
Ajánlott olvasmány: [link]

(#17092) losi73 válasza tjb007 (#17091) üzenetére


losi73
senior tag

ért köszi ment is a kedvencek közé az oldal. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#17093) Crytek


Crytek
veterán

Hát ez gyors volt vége is a gépnek :O Kurva eget szinte tudtam nekem nem lehet szerencsém.

Töltöttem a gyári töltővel és egyszer csak puff elment a képem semmi nem kapcsol be a gép.
Próbáltam (sajnos lehet ez hiba volt elvágtam a gyári töltőkábelt és rátettem másik töltöfejet) de semmi a gép nem jelez.

Kiment volna a kijelző vagy mi?
Töltő nélkül elfogadják vajon a gariztatást?

Csomagra mit kell ráirni hogy már átment a vámon vagy kinek kell szólni?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#17094) ZsZso válasza Crytek (#17090) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszi!

Bréking: bár teljesen hihetetlen mégis igaz. PandWill 2. U30GT szállítmánya júli 20-ról júli 28-ra csúszik! :)

#17093: Ajjjajjj :S. Egyből a töltőre csatlakoztatás után murderelődött meg?

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17095) z0d1AK válasza Crytek (#17093) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ugye mennyire megéri Kínából rendelni.
Ugyan így ha esetleg egy hazai forgalmazású készülék meghalna fél órán belül, akkor ahol veszed 1-2 napon belül kicserélik....

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17096) Crytek


Crytek
veterán

Müködik.Nem tudom mi lelte hogy nem reagált pár percig semmire.
Az okoz valami hátrányt ha nem 12v/2a-s hanem csak 12v/1.5as aksira cserélem a gyárit?

Mág arra kéne rájönnöm hogy win7el hogyan kéne felismertetni a táblát hogy ne msnbe kelljen a dolgokat átküldeni.

Izisz te ezt nézted már ha igen neked sikerült összhozni pc-vel?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#17097) ZsZso válasza Crytek (#17096) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Na, jól van! 5 évvel tuti kevesebbet fogsz élni az idegeskedés miatt :D.

Az okoz valami hátrányt ha nem 12v/2a-s hanem csak 12v/1.5as aksira cserélem a gyárit? ->
Lassabban fog feltöltődni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#17098) z0d1AK válasza Crytek (#17096) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az akksit cserélted? Nem csak a töltőjét? utóbbinál nem probléma, csak lassabban fog feltölteni majd.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17099) Crytek válasza z0d1AK (#17098) üzenetére


Crytek
veterán

Csak a töltöt ,mert volt itthon egy fölös de csak 1.5a-s.

Next PC Upgrade: 2022

(#17100) z0d1AK válasza Crytek (#17099) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor azzal nincs gond, annyi, hogy lassabban fogja majd feltölteni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.