Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25478) Kroni1 válasza ViZion (#25477) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem ez nem feltétlen igaz.. Azért is pumpál az nV és az AMD is pénzt a PC-s játékok készítésébe, mert tudják, nekik is csak így lesz jó, és a készítőknek a sok warez miatt is csak így lesz jó igazán..

Mindenki mondja, hogy a PC halott, ez a PC és a PC-s játék eladásokra igaz, de szerintem ha össze lehetne számolni mennyien játszanak nem eredeti játékokkal PC-n akkor messze leverné még most is a konzolokat! Rengeteg játék van amit csak PC-n lehet nyomni ráadásul.. XBOX-ra pl. nincs egy rendes autós szimulátor, a Forza talán az egyetlen amit annak mondhatunk, PS-re meg a GT, közben PC-re rengeteg nagyon fejlett szimet adnak ki, és ez nagyon sok embert mozgat! Én pl. ezekkel az autósokkal játszom amik konzolon nincsenek: Race Injection, rFactor, LFS, ACR, iRacing, R3E, Asetto ha kijön.. Ráadásul XBOX a Logitech vagy pl. az értelmesebb Thrustmaster kormányokat nem is támogatja, gondolom nem véletlenül nem is törte magát pl. a Logi se a kompatibilitáson, mert nincs is hozzá illően komoly játék boxra..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.