Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Thome


Thome
addikt

2 hét után még mindig nem adták fel a csomagom, válasz nuku. Hogy némely eladó mennyire paraszt, legalább egy standard levelet dobna hogy bocs, de csúszunk... :U

(#9402) marontoni63 válasza molvany (#9399) üzenetére


marontoni63
csendes tag

...a Chemtrail hívőkkel ne vitááááázz :P

(#9403) PhilBrick válasza pall.gergo (#9394) üzenetére


PhilBrick
őstag

1. Virtuális kártya minden banknál kérhető. Külön számla tartozik hozzá, annyit tartasz rajta, amennyit akarsz.
2. Az Alipay is jó szolgáltatás, ha Paypalt már használsz, ettől sem kellene jobban félned.

[ Szerkesztve ]

(#9404) kirkri válasza PhilBrick (#9403) üzenetére


kirkri
addikt

Unicreditnél nincs. :(
Sajnos ezért vagyok kénytelen fenntartani egy Erste számlát.

21 éve a Prohardveren! ™

(#9405) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Rendeltem egy ilyen bluetooth hangszórót, de szerintem gyári hibásan érkezett.
Nem működik, bekapcsolás után egy darab led világít, ki kapcsolva is világít, ha töltőre dugom, akkor is világít.
A lényeg, hogy mindig világít, kép itt.
Az eladónak még nem jeleztem vissza, hogy megjött a termék.
Mi a teendő ilyenkor, küldd másikat, vagy visszaadja a pénzem?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#9406) atus72 válasza V/ (#9400) üzenetére


atus72
senior tag

"Nem magánszemélyként az Alibaba nagykereskedőktől lehet vásárolni, ott létezik, kérhető megfelelő számla, az importálási szabályok szerint"
ez most teljesen új információ ha igaz mert eddig úgy tudtam hogy az Alibaba az valóban a nagyker na de ebből nem következett colna hogy az Aliexpress-ről nem tudok számlát kérni, ez merőben új helyzet.
Akkor ezekszerint most azt mondod hogy ha egy cég rendel Aliexpressről céges számláról akkor "lehetetlen"
rendesen lekönyvelni? :)
AZ Alibaba annyiban nem tetszik hogy az Aliexpressen látom a mennyiségi árat, a Babán meg egyenként kérni kell meg levelezni és alapból a kereső fel sem hoz olyan dolgokat amiket keresek míg az Aliexpressen vígan megtalálom.
Mindenestre kösz az infót.

(#9407) hzsolee válasza kirkri (#9404) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia! Milyen díjai vannak ennek a virtuális kártyának? Hosszú listát kéne végigolvasni :) Erste számlám van lehet, hogy a főkártya mellé jó lenne egy ilyen "vásárlós".

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#9408) kirkri válasza hzsolee (#9407) üzenetére


kirkri
addikt

Én egy már nem forgalmazott számlacsomagban vagyok, ott ingyen van, de más számláknál sem veszett nagy összeg, 1543 forintos éves díja van. (2. oldal lap alja) Az Erste virtuális kártyája Visa.

Itt nincs külön számla, a kártya az éles számládhoz van bekötve, de alapból 1 forintos limitje van. Amikor vásárolni akarsz, belépsz a webbankba és felemeled a limitet amekkora összegre szeretnéd. Időintervallumot is kell megadni ilyenkor, hogy meddig éljen az emelt limit (max két nap lehet), ennek lejártával visszaáll 1 forintra.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#9409) peestike válasza atus72 (#9406) üzenetére


peestike
senior tag

az még nem jutott eszedbe, hogy betelefonálj egy vámhivatalba és megkérdezz egy hozzáértőt? :U
csak kérdezem...

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#9410) hzsolee válasza kirkri (#9408) üzenetére


hzsolee
őstag

"A virtuális kártya csak főkártyaként, a Számlatulajdonos részére kerül kibocsátásra. A virtuális kártya társkártyaként nem igényelhető." (Link 18. oldal.) Új számlát kéne nekem is nyitni hozzá. Puffneki...

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#9411) kirkri válasza hzsolee (#9410) üzenetére


kirkri
addikt

Na, ezt nem tudtam, mert ehhez a számlához nekem nincs más kártyám.

21 éve a Prohardveren! ™

(#9412) davidskocsis


davidskocsis
újonc

Sziasztok.

Szerintetek ez valós követési szám? RC188588378HK
Nekem nem hozott ki semmit rá.

(#9413) molvany válasza davidskocsis (#9412) üzenetére


molvany
senior tag

Igen. Csak valószínü még nem adta postára, csak kikérte a számot.

WhatsApp :+491737182060

(#9414) kirkri válasza davidskocsis (#9412) üzenetére


kirkri
addikt

Formátuma alapján annak néz ki, de nem az.

Androidos telefonra, ha felteszed ezt az alkalmazást, akkor kiírja neked, hogy adott TN érvényes, vagy sem. Az általad megadott nem az. (Ha olyan TN-t írsz be az alkalmazásba ami valós, csak még nem adták fel, akkor nem dobja ki, hogy invalid.)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#9415) lacy86


lacy86
addikt

Sikeresen megkaptam az egyik megrendelesem.
Szeretnek feedback irni illetve "osztalyozni" de mikor kivalsztom mennyi csillagot adok majd a feedback gomb akkor nem csinal semmit!

Jart mar igy valaki?!

(#9416) maj-viktor válasza lacy86 (#9415) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem lehet, hogy szöveget is kötelező megadni valamit 10karakter minimum!?
(mintha valami ilyen rémlene)

/szerk
Most direkt megnéztem... bár én alig szoktam értékelni - lusta vagyok! :D
De na szöveg nem kötelező, de a "kisebb csillagokat" is kéri...
(leírás / kommunikáció / szállítás)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9417) tobias40 válasza pall.gergo (#9394) üzenetére


tobias40
veterán

Én ezt úgy oldottam meg hogy rendeltem még egy kártyát amit csak a netes vásárlásokra használok és a "FŐ"
Kártyáról mindíg csak közel annyit utalok a "netes" kártyámra amit fogok majd fizetni!

Így akár fel is törhetik az adataimat akkor is csak azt a maradék pár ft.-t viszik el!! :C

Így teljesen biztonságos,a 2 kártya közötti tranzakció ingyenes és jól el tudom különíteni a netes vásárlásaimat!! :Y

(#9418) tobias40 válasza kirkri (#9414) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt felraktam és is de nem műxik rendesen.
Beírtam a TN-t és elneveztem annak amit rendeltem,és csak annyit ír ki hogy mikor adtam hozzá a TN-t azon kívül semmi mást!

Mit rontok el,hogyan kell használni? :U

(#9419) V/ válasza hzsolee (#9410) üzenetére


V/
Topikgazda

Simán igényeltem a számlához Visa virtuon kártyát -netes kártya és fizikai, Erste EgySzámla. Nem a társkártya részt kell olvasni, ez nem az.

[ Szerkesztve ]

(#9420) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Bevállaltam egy csomagot "Seller's Shipping Method" szállítási opcióval egy számomra ismeretlen, de pozitív értékelésű eladótól, és egy másikat a már megszokott kínai légipostával, olyan eladótól, akitől már rendeltem, és igazi TN-t kaptam tőle. Az előbbi rendelésnél kaptam egy RI*********CN nyomkövetési számot, amit érvénytelennek mond a rendszer, az utóbbinál a lekérdezéskor "Electronic Data Received" fogad (ami jó), úgyhogy ha jól sejtem kamu TN-t kaptam a "Seller's Shipping Method"-os rendelésemkor.
Ha nem jön meg a csomag a Purchase Protection lejárta előtt egy nappal, akkor a kamu TN miatt az eladó fog rosszul járni? Nem kockáztattam hatalmas összeget, és a termék se kell, hogy sürgősen megérkezzen, de azért kíváncsi vagyok, mi lenne ebben az esetben. :D

[ Szerkesztve ]

(#9421) tobias40 válasza V/ (#9419) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem 2 külön számla van és 2 kártya így teljesen biztonságos!
Amikor tudom hogy mennyit fizetek akkor azt az összeget rátolom a netesre, fizetek és utána közel nulla az egyenleg a netesen, tehát nincs mit ellopjanak! :C

(#9422) V/ válasza tobias40 (#9421) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is ezt csinálom csak egy számlával, arra reagáltam, hogy nem lehet netes virtuális kártyát igényelni az Ersténél.

(#9423) V/ válasza RAZR_v3 (#9420) üzenetére


V/
Topikgazda

Rosszul sejted, Electronic Data Received= elektronikusan leigényelve, amikor bekerül a csomag a felvevőhelyre akkor lesz élő, ilyen formátumút többet kaptam már. RI.......CN Pl: RI833300795CN, 10 nap alatt itt volt. 25-én volt az a szöveg amit te is írtál.

[ Szerkesztve ]

(#9424) RAZR_v3 válasza V/ (#9423) üzenetére


RAZR_v3
tag

Értem, akkor várok még egy kicsit.
Annak az eladónak a csomagja, akitől már rendeltem korábban, és igazi TN-t adott meg akkor is, most RF*********CN formátumú számot adott meg, annál volt az Electronic Data Received. Az új eladótól rendelt csomagnál, ami "seller's shipping method"-os, hiába lett feldolgozva fel két nappal hamarabb a másiknál, még mindig ezt az üzenetet kapom lekérdezéskor: "Parcel#RI*********CN is invalid, China Post has not received any parcel associated with !"

[ Szerkesztve ]

(#9425) WOT-H-A-C válasza beg (#9397) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Yeti volt a becenevem míg süldőként , mikor a falu utcáin bandáztunk! Úgyhogy ez nem csak mendemonda! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#9426) hzsolee válasza V/ (#9422) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi. Nekem Erste Szimpla van. Inkább bemegyek a bankba aztán mondják meg ehhez mit lehet igényelni.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#9427) beg válasza WOT-H-A-C (#9425) üzenetére


beg
veterán

Hmmm. Gondolkodom, honnan jöhetett. Keressünk Alin gyantaszettet? :DD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9428) WOT-H-A-C válasza beg (#9427) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#9429) lacy86 válasza maj-viktor (#9416) üzenetére


lacy86
addikt

Se Safarival se Chromemal nem tudok feedback-et irni.
Akkor itt most feladom :)

(#9430) V/ válasza hzsolee (#9426) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha van és miért ne lenne, a Netbankban is igényelhetsz. Bankkártyák, Betéti kártya igénylés, elfogadod a feltételeket számlaválasztás és a Kártyatípus: lenyíló ablakban ott kell lenni a VISA virtuális kártyának.
1 543 Ft az éves díj.

[ Szerkesztve ]

(#9431) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ú, 1 hete inditottam refundot mert nem jött meg 60+30 nap alatt a fólia a telóra, el is fogadta mert beleirtam hogy keresem ha mégis befutna. Erre ma megérkezett...Nov11-i akcioban lett véve. :D Akkor irhatok is ra hogy oldjuk meg. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9432) kirkri válasza tobias40 (#9418) üzenetére


kirkri
addikt

Nem rontottad el.
Azért csak az az infó látszik, mert még nem adták fel a csomagot.

21 éve a Prohardveren! ™

(#9434) hzsolee válasza V/ (#9430) üzenetére


hzsolee
őstag

:R

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#9435) davidskocsis válasza kirkri (#9414) üzenetére


davidskocsis
újonc

Köszi :)

(#9436) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Cipőt rendelnék az oldalról, van valakinek tapasztalata, hogy mennyire megbízható meg kb mennyi a szálítási idő? Ha netán nem érkezik meg, lehet lóvét vissza kérni? :DD
Köszi!

(#9437) V/ válasza vaksi8 (#9436) üzenetére


V/
Topikgazda

A terméknél ott a szállítási idő 30-60 nap. Kínai a gyártó, ugyanaz a minőség mint nálunk a kínai cipő, ha nem kapod meg visszaadják a kifizetett pénzt, a megbízhatóságot miként érted?

(#9438) tobias40 válasza kirkri (#9432) üzenetére


tobias40
veterán

Hmm, az baj mert kB. 40 napja volt... :W
TN YF033721460SW

[ Szerkesztve ]

(#9439) vaksi8 válasza V/ (#9437) üzenetére


vaksi8
senior tag

A megbízhatóságot magára az oldalra értettem! A kínai minőséget hogy érted? Hogy kb 1 hónap alatt tönkre megy? Köszi a válaszod! :)

(#9440) andrisbandi válasza vaksi8 (#9439) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gyémántos, nagyon jó értékelésű eladóktól vásároltam eddig bringás gúnyát, futós kiegészítőket, meg pár kis mutyürt. Kb 5 hét alatt kaptam meg őket, kifogástalan minőségben. Kb mintha a Decathlonban vettem volna, olcsó és jó. Normál használat mellett több szezont is simán kibírnak.

- Az Ali egy nagy piactér, mint az Ebay, sok külön eladóval.
A legolcsóbbat itt is érdemes inkább elkerülni. Főleg ha eredetit kínál ötödáron. :D

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#9441) V/ válasza vaksi8 (#9439) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy kb 1 hónap alatt tönkre megy? Nem, nálam nem egyenlő a kínai jelző a rossz minőséggel, de ez bármely cipőre igaz lehet. Ha naponta 50 km futsz egy cipőben azért azon 1 hónap után az 1500 km azért meglátszik, míg más igénybevétel esetén akár 1 évig is használhatod.
Az eladóknak van %-os értékelése, 90% felett már jó, de nem sokat jelent, mert nem a terméket, hanem a vásárlást minősíted.

(#9442) V/ válasza tobias40 (#9438) üzenetére


V/
Topikgazda

Egy ilyen 80 napra érkezett meg.

(#9443) vaksi8 válasza andrisbandi (#9440) üzenetére


vaksi8
senior tag

V/, andrisbandi köszi a válaszokat! :R

(#9444) kirkri válasza tobias40 (#9438) üzenetére


kirkri
addikt

Az ilyen kamu kinézetű TN-ekkel nem tud mit kezdeni. (Mivel annak valódiságát nem tudja ellenőrizni, így nem ír rá semmit.)
A hivatalos nemzetközi TN-ek valódiságát tudja ellenőrizni, tehát, ha veszek egy RIxxxxxxxxxCN formátumú TN-t és hasból beleírok számokat, akkor arra kiírja, hogy nem valós.
A te csomagod úton van szerintem, csak kamu TN-t kaptál hozzá.

21 éve a Prohardveren! ™

(#9445) do3om válasza wwenigma (#9431) üzenetére


do3om
addikt

Gondolom volt vagy 1 dollár. Ennyi késéssel én már nem keresném. Azóta gondolom vettél már máshonnan.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#9446) tobias40 válasza kirkri (#9444) üzenetére


tobias40
veterán

Ez már 45 napja meg lett rendelve,az alin azt írja hogy úton van.Ez lesz a leghosszabb vásárlásom eddig az aliról ha megjön majd...(biztos megjön :) )

V/ --- nyitottál rá dispute-t?nem nagy értek 1.2 $ de azért csak várom.. :C

[ Szerkesztve ]

(#9447) tobias40


tobias40
veterán

Processing Time remaining: 1 days 14 hours 34 minutes

Erre nyissak vitát még ma?

(#9448) wwenigma válasza tobias40 (#9447) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Processing time, nem shippelt, minek nyitnál? Lejár akkor automatikusan visszakapod a pénzed.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#9449) tobias40 válasza wwenigma (#9448) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt nem tudtam mert még nem volt ilyen eladóm.. :(

Köszi!

(#9450) V/ válasza tobias40 (#9446) üzenetére


V/
Topikgazda

Hasonló érték volt, nem foglalkoztam vele, hogy dispute meg ilyesmi, leírtam a veszteségek közt akkor.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.