Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) macilaci78 válasza Atke (#28650) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A helikális szetten a motorral érintkező fogaskerék egységes a többivel, mert a motoron lévő kúpos kerékből nincs varia.
Ami kérdés, az a dugattyú felőli rész: lehet fél fogazású és teljes. Kell egy kép a meglévő és az új fogaskerékről, na meg a dugattyúról.

A nagy nyomatékú szettek jellemzően nagyobb áttételt, így kisebb tűzgyorsaságot adnak. A motor a fogaskerék szempontjából irreleváns, inkább a rugó számít. A nagy nyomatékú motor, fogaskerék könnyebben bírja a nagyobb rugót, erősebb fegyverrel pedig nem lőhetsz sorozatot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28652) Atke válasza macilaci78 (#28651) üzenetére


Atke
senior tag

Van 2 db gyári JG/Boyi gb-m... azt kellene rendbe tenni, és gondoltam beleteszem a "prémium" fogaskerékszettet, de 110-es rúgó menne bele mindenféle, képen 400 fps alatt akarok maradni. A dugattyú gyári. Akkor a piniont kellene lehet cserélni a motoron?

(#28653) macilaci78 válasza Atke (#28652) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Épp azt írtam, hogy a pinion mindegyiken egyforma formájában.
Ehhez a kerékszekszetthez mindegy a dugattyú is.
Viszont M110 rugóval nem kuriózum meglőni a 400 fps-t.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28654) Atke válasza macilaci78 (#28653) üzenetére


Atke
senior tag

Ma olvasva tényleg azt írtad :DDD //sry 2 napja nem aludtam tegnap :)
CQB fegyverbe kell 310mm a cső,azért gondoltam a 110-es rúgóra, de lehet hogy elég a 100-as is...

(#28655) macilaci78 válasza Atke (#28654) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bőven jó a 100-as, de ha 350 fps a limit, akkor a 90-es is esetleg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28656) drzozo


drzozo
senior tag

TM MK23-at használt már innen valaki traceres hangtompítóval (a gyári nontracer helyett)?

(#28657) python1


python1
veterán

Üdv Mindenkinek!

Még új vagyok az Airsoft sportban,és próbálok felzárkózni amennyire csak lehet,mielőtt élesben is bepróbálkozom.Pici fiam (11 éves) vitt bele ebbe az igen lejtős hobbiba,első kérdésem az lenne,hogy van-e valakinek tapasztalata Slong csövekkel,vagy érdemes,acél preciziós csővel operálni a gyárit mindenképp cserélem.A másik,hogy ezekhez a csövekhez elég a saját gyári belső,vagy dugattyú,hengerfejet is kell cserélni.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#28658) drzozo válasza python1 (#28657) üzenetére


drzozo
senior tag

Csapaton belül van egy Krytac Pdw, abban Slong cső és Slong gumi van, más azt hiszem nem lett cserélve. Játékon mindig csak ennyit hallok, hogy "k'va jó ez a Slong cső". :) Pwd-hez képest tényleg szép lőtávja lett.

[ Szerkesztve ]

(#28659) macilaci78 válasza python1 (#28657) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A cső tekintetében az a legfontosabb, hogy minél egyenletesebb legyen a belseje: mindenhol azonos átmérő és nyílegyenes. A belső átmérő nem is annyira fontos, nyilván a szűkebb csőben kevesebb levegő megy el a BB mellett, jobban meg is vezeti, de egy jó 6,05 mm-es cső és egy kopott, karcos 6,01-es cső közül én az előbbit választanám.

A cső mögötti rész kvázi mindegy, a csövön nem ront, nem is javít. Legyen jó a tömítettség, hogy ne szökjön el levegő, mindig ugyanaz a mennyiség kerüljön ki a dugattyúból ugyanannyi idő alatt, ne szökjön el a nózinál, guminál. De hogy ezt műanyag, vagy fém fogas dugattyúnál, helikális, vagy sima fogaskerékszettnél éred-e el, irreleváns.

Gondolom, a 11 éves gyerek még csak olvasott az airsoftról... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28660) python1 válasza macilaci78 (#28659) üzenetére


python1
veterán

A gyerek már nyomja vagy fél éve, igaz pisztolyal kezdte, de most kapott egy puskát, azzal nyomjuk a lőtéren, igaz csak egyelőre célozni tanul, és pumpálom bele a szabályokat, mire oda kerülünk álmából felirattan is fújja

Köszönöm a válaszokat! .

[ Szerkesztve ]

(#28661) Atke válasza macilaci78 (#28655) üzenetére


Atke
senior tag

Na, a szerviz pont az ellentétjét mondta :)
Nem teszik bele a fogaskoszorút, mert nagyon leesne a ROF , illetve azt mondták kell az M110 bele

python1: Csak nem egy cm.072-t? :)

[ Szerkesztve ]

(#28662) macilaci78 válasza Atke (#28661) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rugó és rugó, illetve chrono és chrono közt van különbség, ez tény, de elég silány az az M110 rugó, vagy tömítettség, ami ekkora rugóval csak karcolja a 350 fps-t.
Egy alap Classic Army GB-ot egy Guarder M110 rugóval jó tömítésekkel 390 fps-re fel lehet tornázni.

Kihagyják a fogaskoszorút? Az meg mi? Mindazonáltal elég kevés olyan alkatrész van a gb-ban, ami felesleges.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28663) python1 válasza Atke (#28661) üzenetére


python1
veterán

De. :)
Küldtem üzit,nem kaptad meg?

(#28664) Atke válasza macilaci78 (#28662) üzenetére


Atke
senior tag

Sorry, fogaskoszorú a másik hobbi (bringa) a fogaskerekekre mondták hogy az nagy nyomatékú így nem jó 5 let betenni egy cqb-be... Airsoftpro M110 kerül bele.Volt régen CA fegyverem, azért az kicsit más mint egy JG, vagy boyi, legalábbis 10 éve más volt.

(#28663) python1 : Nem kaptam :N
Már kicsit bánom hogy eladtam, beleugrottam egy "olcsó" dologba, ami drága lesz :D

(#28665) macilaci78 válasza Atke (#28664) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A nagy nyomatékúval két dolog jár: elbírja az erősebb rugókat és alacsonyabb a ROF.

CQB-n két dolog általános: gyengébb rugó és egyes lövés.

Az én olvasatomban semmilyen hátrányt nem jelent egy nagy nyomatékú szett CQB-n.
Ellenben látok olyat, amikor rakják a nagy nyomatékú szettet a 11,1 V-os lipo akkuval és egy high speed motorral, hogy géppuskának a 120-130-as rugóval is meglegyen a rof-ja. :DDD

Anno a Guarder rugó volt az etalon, mindent ehhez mértek. Például tudtuk, hogy a Classic Army rugó azonos erősség mellett gyengébb picivel, az Element viszont erősebb, de azonos erősségű Element rugók közt nagyobb volt a szórás.

Régen a Classic Army és most a Proline széria is gyárilag 320 fps-sel jön, ha a tömítéseket pengére megcsinálod, a gyári alap rugóval is meglövi a 350-et. Az alaprugó M95-nek felelne meg. 120-as rugóval egy átlagos tömítettségű CA gb is inkább 410 fps.
Ha M110 rugóval 360 fps alatt fog lőni, akkor vagy a rugó, vagy a tömítettség gyengébb az elvártnál. Technikailag ez nem gond, ha folyamatosan 5-10 fps szóráson belül marad a fegyver, csak felesleges energiapazarlás. Bár ugye egy cqb egyes lövéses játéknapon 1000-1500 lövésnél több nem szalad ki a csőből.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28666) python1 válasza Atke (#28664) üzenetére


python1
veterán

Ne bánd,nekem pont jó lett. ;] Már kezelésbe vettem,igaz még csak a külső dizájnt szabtam magamra,de a belső sem fog elmaradni,további két fegyvert szemeltem ki magamnak. :)

(#28667) Atke


Atke
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi tusba lehet akkumulátort tenni?

(#28668) macilaci78 válasza Atke (#28667) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AAA tuti jó, talán AA is belemegy. ;]

Nagyon kis térfogatú akku lehet csak jó, nem is az a kérdés, hogy a tusba mi mehet, hanem az, hogy a tuscsőbe mi fér el. A tuscsövön sok múlik. Ez például jó lehet. Ott vannak a méretei is, centit elő...
3 cellásban nem hiszem, hogy van méret, vagy élhető kapacitás.

Hobby King-et érdemes nézni, tudsz méretet is paraméterezni keresésnél.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28669) DNReNTi válasza DNReNTi (#28577) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szoval ki is jott NowRich MK23 replikaja par nappal ezelelott. Velemenyek?

Szerintem eleg cigany dolog (marketing), hogy a tompito nem resze a csomagnak, es horror aron lehet megvenni hozza, viszont az elso review-k alapjan (pl AirsoftCamMan, aki egy eleg hiteles figura) nagyon pozitiv. Leginkabb a hopup szerkezet a dicseretes, TDC es normalis gumi out of the box. Vartam volna hogy esetleg az elsuto hosszu utja allithato, vagy legalabb rovidebb, de ugy latom erre nincs lehetoseg.

Gondolkodom rajta. Az SSP1 elegge fail (mondjuk az nem is egy pre-upgraded cucc) ez most sokkal jobbnak tunik, de 2 plusz tarral es tompitoval siman 70 rugo, ami lassuk be huzos egy pisztolyert.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28670) Atke válasza macilaci78 (#28668) üzenetére


Atke
senior tag

Igen, én is a ceruzára gondoltam... Akkor azok a képek, ahol M-look előagy,gyakorlatilag átlátszik a külsőcső (szóval ott nincs akku tuti) és ilyen tusa van, akkor az out of order? Nincs delej benne?
Peg sincs rajtuk...

DNReNTi: Szerintem vicc.. ASG23 + hadron+maple leaf... Nem hiszem hogy többet tudna.
Az ára talán (135) kedvezőbb, mint a fent leírtak...szerk: ja ... még se :D

[ Szerkesztve ]

(#28671) drzozo válasza DNReNTi (#28669) üzenetére


drzozo
senior tag

Részemről instant order volt (pisztoly, supressor, gyors tok, valve tool). :B ;]

Az ár tényleg c'gány, ez így összesen 80k volt.

[ Szerkesztve ]

(#28672) macilaci78 válasza Atke (#28670) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem teljesen értem, amit írtál. :D

Szóval egy M4/M16 fegyveren alapvetően 2 helyen lehet az akku:
- GB előtt: az előagyban, vagy azon kívül pl peq dobozban,
- GB mögött: tusban, vagy azon kívül pl tustáskában.
Egy akkunál a feszültség a tűzgyorsaságot határozza meg, a kapacitás pedig a lövések darabszámát. Az energiasűrűség miatt a nagyobb térfogatú akkuba több jut Pikaccuból is.

A legtöbb hely a fegyverben egy teli, fix tusban van, de az annyira ósdi a legtöbb júzer szemében, hogy élből eldobják az ötletet. Az elöl elhelyezett akku viszont orrnehézzé teszi a fegyvert, egy peq doboz pedig még esetleg beakad mindenbe, vagy simán nem mutat jól. A betolható tusban elhelyezett akkunál fennáll a veszélye annak, hogy a vezetéket a tust tartó fémcső elvágja a szigetelést. Illetve hiába a hosszú tuscső, a legtöbb test esetében van egy kb 5 centis nyúlvány, amin stabilan megül a tuscső, ennyivel is kevesebb hely van az itt elhelyezésre kerülő csatinak, akkunak.

Én személy szerint M4/M16 vonalon a fix teli tust preferálom.

A lényeg, hogy a linkelt tusba is lehet rakni akkut, 2 cellás lipo akku kb 1-1,2 Ah kapacitással. Ha kevés a kapacitás, akkor tartalék akkut vegyél és játék közben cseréled. Ha van hely, használhatsz 2 db 18650 lipo cellát sorba kötve, ebből van már valós 3 Ah kapacitás is. Vagy ha kell a tűzgyorsaság, akkor 3 db 18350 lipo cellát szintén sorba kötve, de itt kb 1 Ah a valós kapacitás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28673) macilaci78 válasza DNReNTi (#28669) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ahogy az SSG24 megéri az árát, úgy ez is. Ezzel együtt én NBB-t nem vennék 15k felett, számomra nem adja...
Megnéztem a hangtompit, ez a változtatható hossz és a lehetőség a 14 mm csőre szerintem nem rossz deal ennyiért. ütős akkor lenne, ha a tracer unit-et is bele lehetne tenni. Ami nem tetszik, hogy az a moduláris mivoltából következő tény, hogy a mintázat a paláston nem fut. :N

Nekem meg a héten jött meg egy komplett Modify V2 GB, szóval én se vagyok normális. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28674) Atke válasza macilaci78 (#28672) üzenetére


Atke
senior tag

Arra gondoltam hogy képeken sokszor látni hogy az előagyban nincs akku, mert hogy annyi perforáció van benne, hogy átlátsz rajta! vékony tus,amibe nem lehet akkut rakni, és nincs rajta peq...
Pl: SR-25

Itt sincs peq, Tusba nem fér, előagyba sem...Szóval honnan kapja a tápot? Erre értettem az out of ordert :)
Mert ugye ez nem működik.

Vagy pl ez, amire konkrétan gondoltam:

Bár itt lehet hogy a másik oldalon ott van a peq

(#28675) macilaci78 válasza Atke (#28674) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A linkelt SR25 esetén a panelek alatt még elfér úgy az akku, hogy nem látszik. Amúgy Hobby King-en vannak olyan kis méretű 7,4 V-os, 1,2 Ah-s akkuk, amik beférnek a tuscsőbe. Kevés vezeték, mini T csatlakozó, vagy akár fixen beforrasztva és csak a töltőcsatlakozó férhető hozzá.
Ugyanez érvényes az alsó képre is. Peq nincs a fegyveren, vagy ha mégis, akkor vezeték nem látszik az előagyban.

A marketingfotóknak nem kell mindig hinni, retusálják, vagy akár nincs is berakva a vezeték. Az előre vezetékezett V2 GB-ok esetében a tápvezeték toldva van, ugyanis az akkucsati nem fér át a vezetéknek szánt kis résen.
Hova tovább, a képen lehet akár GBBR replika is.

Viszont az aláírásodból látom, hogy nem vagy teljesen sötét a kábelezéshez. Ez itt például 14×16×118 mm, egy 22 mm belső átmérőjű csőbe belemegy. Lehet, hogy hosszú, de nem kell tökig benyomni azt a tust. ;) 18350 cella, 18 mm átmérő, 35 mm hossz, 2 cella adja a z,4 V-ot 7 cm hosszal. Zsugorcsővel, vezetékkel az oldalán, csatival a végén is megáll 20 mm vastagsággal, 8 cm hosszal.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28676) DNReNTi válasza drzozo (#28671) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nekem is kosarban van, de meg vakarozok, hogy kell e ez nekem. Mostanaban nincs idom eljarni nagyobb rendezvenyekre, ahol ki is lehetne hasznalni, tingli-tangli jatekokra meg kb tok felesleges. Abban bizok hogy lassan elfogy a keszlet, es pre-orderen ugysem rendelem meg. :DDD Most meg remeg a kezem a 'checkout' folott. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28677) macilaci78 válasza DNReNTi (#28676) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engedd el most szerintem. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28678) Atke válasza macilaci78 (#28675) üzenetére


Atke
senior tag

Köszönöm szépen, inkább elengedem azt a tust, jó a crane stock :)
Az a CRS (PWD?)-s tetszik még, abba szinte minden belefér,láttam youtube videón , de 60 eur ... :S

SR-25 előagyába azért nehézkes lenne betenni szerintem...De a GBBR eszembe sem jutott :)

(#28676) DNReNTi: ;] Meg kell venni!!! Addig úgy sem nyugszik az ember, nálam is mindig ez van, végül megveszem, megbánom, eladom :)

[ Szerkesztve ]

(#28679) DNReNTi válasza drzozo (#28671) üzenetére


DNReNTi
őstag

Megjott mar a cucc? Kivancsi lennek a velemenyedre.
SSX23 csoportban van mar egy-ket alaposabb review, es van aki kritizalja a hopup szerkezetet, illetve a kulso cso lotyogeset. Ezek a nyugok ugye nem tesznek jot a pontossagnak. Van aki mar ki is dobta belole a hopup-ot es tett bele Hardon TDC-t. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28680) drzozo válasza DNReNTi (#28679) üzenetére


drzozo
senior tag

Nem bakker... "Awaiting Verification". Ugyanis igazolnom kellett, hogy elmúltam 18... Mindezt tegnap tettem meg, mert írtam a supportnak, hogy talán elrontottam valamit?

Sajna a regisztrációnál és rendelésnél erre nem hívták fel a figyelmet (vagy csak átsiklottam felette), hogy a jogsiról még képet is töltsek fel... Úgyhogy jövő hét lesz ebből. Mondjuk nem bánom, mert 4 napra pont elutazom.

(#28681) kovacszk válasza Atke (#28678) üzenetére


kovacszk
senior tag

Ne engedd el :)
Ilyen simán befér a tube-ba. Az egyedüli hátrány hogy a tus utolsó 1-2 állása nem használható, de ha jó rövidre szabod a kábelezést még akár ez sem lehet gond. Én viszonylag magas vagyok, használat közben mindig teljesen kihúzott tussal használom a fegyvert, ennél hosszabb akut is használok.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#28682) Atke válasza kovacszk (#28681) üzenetére


Atke
senior tag

Egyenlőre nincs/nem lesz liposítva... szóval marad a crane stock, sikerült is jó áron szereznem TAN/CB/De barna színben :)

Más: Vettem egy sisakot 5K-ért, kb 5 hónapja volt fent a hirdetés... nem az a gagyi hajlós műanyag, hanem elég kemény abs. de ami tetszett, hogy az NVG mount fém,és markingos. rákerestem kíváncsiságból a PN-re
13800G01 :Y :Y :Y
Gondolom utólagosan került rá, mert ahogy néztem nem nagyon árulnak replikát ilyennel
Csak gondoltam mint érdekesség megírom...

[ Szerkesztve ]

(#28683) DNReNTi válasza drzozo (#28680) üzenetére


DNReNTi
őstag

Na kivancsi leszek, eleg sokan irjak, hogy a tarakkal is gond van, a tarajkak kb vajbol vannak, es sok gyarilag hibas, emiatt double feed-elnek. Kijott egy video, hogy biztos mert rosszul huzzak meg a "ravaszt", ami engem kisertetiesen emlekeztet anno az Apple "mert rosszul fogjak a telefont" hibajara. :D

Egy biztos, en egyelore varok, megvarom a batch #2-t, amiben mar remelem javitva lesznek ezek a gyermekbetegsegek, mint ahogy az SSG24 is javitva lett.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28684) Polemius


Polemius
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok pár tippet adni külföldi webshopra, ahonnan érdemes felszerelést rendelni?
Nem fegyvert. Nem airsoftozom, csak táskát és tartozékokat akarok rendelni. :)

(#28685) werszomjas


werszomjas
őstag

Valaki be tud rakni nekem egy nagyobb hirdetést softair-re?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#28686) macilaci78 válasza werszomjas (#28685) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, jöhet priviben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28687) macilaci78 válasza Polemius (#28684) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Milyen minőségre és milyen táskára gondoltál? Az utazótáskám egy ősöreg Viper, évi kb 15 alkalommal van használva, akkor viszont sarkosra pakolva, bevált.
Hátizsákból futottam 2 kört is a Taiwangum kínálatával, de egy éven belül szétestek. Most egy 5.11 Tactical hátiusákot nyüstölök 2 éve, mint az új, igaz, 35-40k. Hadi beszállító terméke amúgy.
Guarder, Phanteks, Eagle Industries, stb.
Nekem kb annyira jött ki az 5.11 táska a debreceni importőr webshopjából, mint külföldről rendelve.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28688) werszomjas válasza macilaci78 (#28686) üzenetére


werszomjas
őstag

Ó, most nézem hogy ott muszáj kategóriákra szedni, nincs ömlesztett "eladom az egész airsoft pakkot mindennel együtt" topic.

Szétválogatom, összeírom, és küldöm. :R

üdv

(#28689) DNReNTi


DNReNTi
őstag

No. Ugy dontottem hagyom menni a NowRich MK23-at, viszont helyette massal hosszabbitanam meg az a-peniszt, a KP05-be bedobnek egy ML kamra, ML gumi, 6.02-es Crazy Jet cso kombot akciosba ~60€-ert. Ezzel van esetleg valakinek tapasztalata? Csupa jot olvasok rola, szoval nagyon nem aggodok, csak siman erdekel ha valakinek ismeros a kit.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28690) Szivacs85 válasza Atke (#28682) üzenetére


Szivacs85
tag

Nekem crane stock-om van, de direkt olyan akkut vettem ami befér a tuscsőbe, hátha később veszek rá valami keskenyebb tust.
Ez 3 cellás 11.1V és befér: Turnigy Nano-Tech 1200mah 3S 15~25C Lipo AIRSOFT Pack

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#28691) Polemius válasza macilaci78 (#28687) üzenetére


Polemius
aktív tag

Konkrétan Maxpedition Jumbo / Mongo vagy 5.11 Delivery Mike replikára gondolok.
(Vagy valami hasonló, tactical messenger jellegűre.)
Azért, hogy mielőtt kiadok $100+, megnézzem mennyire kényelmes, jó-e méretre, hogy áll kézre.

Van Maxpedition Malaga meg 5.11 Rush hátizsákom, mindkettővel meg vagyok elégedve (főleg az 5.11-gyel).

(#28692) macilaci78 válasza Polemius (#28691) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rush24 van nekem is a tactical.hu oldalról. Néztem a gyártó oldalán és a ehobbyasia.com-on is. A debreceniek berendelnek bármit az 5.11-től, ha nincs a kínálatban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28693) Atke válasza DNReNTi (#28689) üzenetére


Atke
senior tag

(#28694) python1


python1
veterán

Üdv!

Jött még 2 fegyver,APS asr 110 és egy APS asr 115 spyder személyében,mindkettő fullra belezve és egyyedileg átépÍtve,töredező gearboxok cserélve.Tökéletesen működnek,öröm velük játszadozni,most optikailag magamra szabom őket,és élvezem egy darabig.Egyébként a tuscsőben fog helyetkapni nálam is az akksi mindkét fegyverben,vagyis eredetileg is ott volt.

(#28695) drzozo válasza DNReNTi (#28689) üzenetére


drzozo
senior tag

Na megjött, de még nem tudtam kipróbálni.

(#28696) Atke


Atke
senior tag

EZZEL Van valakinek személyes kapcsolata? Vagy valami vélemény?
Szimpi volt hogy fémházas,tárcsás hop up, duci (billet?) test... Elvileg EZ lett volna, de 3000 ft differencia, hogy ne műanyagházas legyen, szerintem bőven megéri, bár akku és töltő nincs hozzá a csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#28697) Dealer95 válasza Atke (#28696) üzenetére


Dealer95
őstag

Ennyiért miért nem inkább egy Arcturus taiwangun-ról? :)
Azokról nagyon jókat olvasni mostanság.

Nekem is van egy Centaur B... :)

(#28698) Atke válasza Dealer95 (#28697) üzenetére


Atke
senior tag

bojkottálom a TG-t....
Vettem egy MK23-at, ami szar volt, dobozból kivéve... A hop up lenyomó kar el volt deformálódva és a kis kerékbe akadt, ezért nem lehetett hop up-ot állítani. megcscináltam, szívélyesen megkérdezték kell-e pót alkatrész? Meg is lepődtem... aztán 320 FPS-nél nem tudtam többet lőni vele, 420-ra van még mindig írva ( tudom felesleges, de én ezért vettem meg, meg a hadron mod miatt)
Visszaküldtem nekik, majd megírta, hogy buktam a garit, mert szét szedtem :Y
Ember!!!! Te írtad hogy mit csináljak. Mind1, mondtam akkor "állítsák" be nekem, hogy hozza a 400+ FPS-t
Erre az volt a válasz, hogy ez nem az a verzió. Akkor fákjú

(#28699) kiki22 válasza Atke (#28698) üzenetére


kiki22
senior tag

a tompitoval egyutt hozza a magasabb fpst.

(#28700) Atke válasza kiki22 (#28699) üzenetére


Atke
senior tag

Igen, ezt nagyon jól látod :D
270-280 körül volt nélküle...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.