Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) #56573440 válasza DNReNTi (#29300) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nyilván ők nem szándékosan csaltak nálunk, csak egyszerűen annyi cuccal nem igazán lehet megérezni ha 20+-ról mellényen lövöm hátulról az acél plate-el, a 4 medik táskával, az ivózsákkal meg mittoménmivel még rajta... Nyilván ezen + 0.4 joule se segítene egyébként :D

Ez baromira idegesítő akkor, amikor a társaság jelentős része meg így játszik, lősz, látod hogy eltaláltad, fordulsz is le róla mert tudod hogy megadja, mész tovább, mert ha nem érzi, hallja, simán már a haverját kergeted amire hátbalő, elindul a magyarázkodás, hogy nem melléd lőttem, csak nem szokásom addig pöttyözni amíg felteszed a kezed, mert itt nem ez a módi, erre nyilván mindenki megtudja hogy te hol vagy, és vége a mókának...

(#29302) DNReNTi válasza #56573440 (#29301) üzenetére


DNReNTi
őstag

Sajat video? Igen hangulatos!
Amugy igen, en sem erzek mindent... de ha hallom, hogy koppan, megadom. Akkor is ha nem vagyok biztos benne, hogy rajtam koppant vagy a fedezeken.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#29303) #56573440 válasza DNReNTi (#29302) üzenetére


#56573440
törölt tag

Neeem, cimboráé, csak sokan használunk hpa hi-capákat :D De a stílus hasonló, én talán még kevesebbet lövök duplát, és kevesebbet várok találat után a célon hogy megadja e :D

Nyilván ha hallod sokkal bennebb vagy, de a srácok akik problémásabbak 4-en mind rádiózgatnak fullos fejhallgatóval, így ha lehet inkább a sisakját lövöm. Egyébként annyira nem hallanak, hogy a srác bekerült mögém egy glockal, és huzamosabb időn keresztül közvetlen közelről kezdett lőni, kb egy 15-20 esetben folytatólagosan. Nyilván közepesen sem kedvesen fordultam hátra, mert azt hittem hogy csapattárs teszteli miért nem etet a vacakja, én meg mélyen az ellenséges vonal mögött osztom az ellent ahol érem szóval talán jobb lenne ha nem puffogtatna fölöslegesen hogy mindenki betaláljon... Addigra kb 2 centire a fejemtől húzta el a pisztolyt, miközben érintőlegesen megkérdőjelezte épp elmémet és édesanyám valós pénzkereseti forrásait... Nyilván engem rázott a röhögés amikor rájöttem hogy nem velem van de cserébe nem is etet a cucca, mondtam neki hogy részemről természetesen így már megadom, de hogy amúgy műszaki hibára gyanakodnék, lőtt kettőt a falra félrehúzott fejessel amire rájött hogy valóban, legyintett hogy whatever és feltette a kezét sétálni :D

[ Szerkesztve ]

(#29304) #56573440


#56573440
törölt tag

Na megjött az aap is... Egész humoros jószág, emlékeztet mennyire utálom a glockok elsütését :D Hosszú, de szerencsére lineáris, pici fal is van, szóval használható, de berendelem a guns modify állítható flat elsütőjét, az azért na... Egyébként rohadt könnyű, nagyon műanyag de nem nyeklik, egész értelmezhető dolog, lerendelve hozzá egy rakat kieg, meg ha jön végre a black mamba kit, akkor az is... Bejáratjuk aztán ha kész, megy Csukás úrhoz kerámiára


(#29305) DNReNTi válasza #56573440 (#29304) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az a ponis tracer hallod. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#29306) macilaci78 válasza #56573440 (#29304) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a hangtompító veri nájsz! :C

DNReNTi: te is azon agyalsz, milyen festés illik hozzá? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29307) #56573440 válasza macilaci78 (#29306) üzenetére


#56573440
törölt tag

fekete fehér lesz ez is mint a tesója valszeg, de csak azért mert hydrodip a környéken nincs értelmes, simán elvállalnék egy hello kittiset :D

(#29308) macilaci78 válasza #56573440 (#29307) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha rendelsz cuccot, beszállnék. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29309) #56573440 válasza macilaci78 (#29308) üzenetére


#56573440
törölt tag

Honnan? Rainbow? A wgc már le van adva :(

(#29310) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Gunfire oldalon szeretnék paypal-el fizetni, de csak banki átutalást hozza fel...
A gunfire oldalt már összekapcsoltam a paypallel , de még mindig banki transfer van kiadva vásárlásnál...
Elnézést a láma kérdés miatt... :DDD
:R :R

WOT: kissio

(#29311) #56573440 válasza Dr.Én (#29310) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én csütörtökön rendeltem reg nélkül, csak PayPal - al jelentkeztem be, és simán fizettem vele... Nézz rá ha kijelentkezel és pp-vel be hogy úgy mutatja e

(#29312) Dr.Én válasza #56573440 (#29311) üzenetére


Dr.Én
veterán

kipróbáltam úgy is, aztán ugyan úgy arra jutott sajnos valami miatt...
aztán maradt a banki utalásos rendelés...
:R :R :R

WOT: kissio

(#29313) kovacszk válasza Dr.Én (#29310) üzenetére


kovacszk
senior tag

A forintot állítsd át euróra és már enged is bármivel fizetni.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#29314) Dr.Én válasza kovacszk (#29313) üzenetére


Dr.Én
veterán

na erre nem gondoltam...
legközelebb így fogom csinálni..
Köszönöm :R

WOT: kissio

(#29315) macilaci78 válasza kovacszk (#29313) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért állítja valaki forintra? Majd én eldöntöm, kinél váltom a gyorsan romló magyar forintomat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29316) kovacszk válasza macilaci78 (#29315) üzenetére


kovacszk
senior tag

Pl ha utánvéttel szeretné azt csak akkor engedi gf. Vannak furcsaságok az új dizájnal az biztos 😃

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#29317) macilaci78 válasza kovacszk (#29316) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt látod elfogadom. :R Viszont utánvétnél válthatna automatikusan az átvételi hely szerinti valutára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29318) Atke válasza Dr.Én (#29314) üzenetére


Atke
senior tag

engem sehogy nem engedett fizetni, mikor forint alapon pakoltam be a kosarat... igaz az még a régi felület volt.
Szóval: Ki honnan szeretne rendelni? Engem is érdekelne

(#29319) #56573440 válasza Atke (#29318) üzenetére


#56573440
törölt tag

[link] Rainbow8

[ Szerkesztve ]

(#29320) Atke válasza #56573440 (#29319) üzenetére


Atke
senior tag

Köszi!

Miért nem tudok egy MARUI!!! tárat sem feltölteni Protech gasal? Kell átalakító vagy valami?
Az összes táramat (4 MK23, 5 másik hi-capa) feltudtam,de a 3 gyári tárat nem leszedett tárfenékkel is szelel el a szelepnél... Valami ötlet?

(#29321) macilaci78 válasza Atke (#29320) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Marui tárak betöltp szelepénél nincs gumi gyűrű, a többinél van. Öngyújtó aljáról tűvel kapard ki és tedd át, vagy használj műanyag csőrös hajtógázt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29322) #56573440 válasza Atke (#29320) üzenetére


#56573440
törölt tag

Öngyújtó aljabol kis gumi tömítés kivesz tár betöltő szelepbe betesz. Örül. Csak a marui ad úgy tarat hogy nincs benne tömítés. Ne kérdezd, én se értem...

(#29323) macilaci78 válasza #56573440 (#29322) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha belegondolsz, gázvezetéket is gumi nélkül tömítenek, bronz tömítőgyűrű van a tűzhely csatlakozásánál is, fém a fémen. Épp ma reggel töltöttem gázt a Marui táramba és nem szelelt el mellette, rádaásul Coleman gázpalackról egy Madbull adapterrel.
Tény, hogy ha egy picit is szögben áll, már szelel.

Mondjuk, bosszús voltam, hogy a bő félig lévő literes Guarder gáz leesett és a csőre letört. Dobhattam ki a csába.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29324) Atke válasza #56573440 (#29322) üzenetére


Atke
senior tag

ami belement,az benne maradt a tárban,tartja is. De a nagya mellé megy...Vagy erre jó amit írtál? írtatok :)

[ Szerkesztve ]

(#29325) macilaci78 válasza Atke (#29324) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, erre. A tár betöltőszelepe és a töltőgáz csőre közt tömít.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29326) #56573440 válasza Atke (#29324) üzenetére


#56573440
törölt tag

arra jó :) A betöltésnél mellé is fúj mert nincs benne gumi. Hány tárad van egyébként? Van itt előttem 5 töltő szelep kiszedek egy párból ha kell nekem ezek szemetek, működnek, de ugye #csakahpa ;]

Maci: gondolom a dustereknél amire tervezve van ez nem akkora gond. Vagy mittomén. Nyilván bármit lehet, de ha a piac egésze képes beletenni azt az o gyűrűt a tárba, akkor nem értem nekik miért derogál. Nem lesz tőle rosszabb egy esetben sem, és nem költség :D Ha lenne valami hátránya azt mondom hogy oké, biztos azért, de így konkrétan egy hátrányát se tudom :D

Mondjuk a marui tárat ami a pisztolyhoz jött odaadtam cimborának, én a 2011-be és most az aap-ba is we tárakat vettem, itt legalább a 30-50-es tárak azonos feed lippel jönnek, meg ilyen apróságok :D

[ Szerkesztve ]

(#29327) macilaci78 válasza #56573440 (#29326) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy betöltő szelepre igényt formálnék. Egy Army Glock táramnak ez a hibája. :R Már ha a szelep is kallódó térkitöltő nálad.

Anno a TM 26 Ad-hez jött a gyári tár mellé +1 db TM, 2 db Army is, és a G18C-hez pedig a sajátja.

A G18C-t szeretném kicsit tuningolni. Cső és gumi már cserélve lett, szeretnék rá fém szánt, erősebb helyretoló rugót és igazából a tartós működés felé elvinni az erő, pontosság helyett.
Ha jól láttam, akkor viszont a tokra rámegy pl a G34 szán, single shot, ezt szeretném felhúzni, tracerrel ellátni és mennék én is Arénába, a G18C pedig maradna fun.
Segítesz a hozzávalók összeválogatásában? :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29328) #56573440 válasza macilaci78 (#29327) üzenetére


#56573440
törölt tag

Simán... We szelepbol van 5, három kell Atkenek legalábbis a gumi, mert a szelep neki semmire nem jó. Akár az összeset viheted ha három jó töltő gumi nélkül...

(#29329) macilaci78 válasza #56573440 (#29328) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elfér, majd továbbadom rászorulóknak. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29330) #56573440


#56573440
törölt tag

Hogy legyen nyoma hátha valakinek a jövőben izgi lesz az aap 01:
-Maple gumival (60-as autobot) teljesen szépen muzsikál a rendszer
- A gyári tömítettség és konzisztencia parádés, ~128mm-es belső csővel szerelik, így koppra annyit lő mint az épített maruim minden földi jóval, 6"-os belső csővel... 100 psi-n tehát nyári green gas alatt jóval 1.14-1.15 joule mind a 4 lövés 0.25-ön. Nem tűnik lehetetlennek picit hosszabb csővel a 1.5 joule körüli érték, carbine kittel meg akár kint is lehet vele játszogatni akár...
- we glock tárakkal nincs gond benne, a kiömlői egyenesek, a domború pl maruival viszont lehetnek etetési gondok amíg picit meg nem kopnak.
-A gyári kamra egész jó, hozzá van csavarozva a "külső csőhöz", az nem megy sehova ha akar se, a belső csővön o gyűrűs a központosítás, az is egész jól működik.
- A slide egész jól szerelhető, de a frame-ből se nagy mutatvány a bányászás, a support zseniális, fb-n is egész gyorsan válaszolnak videóval mindennel...
-Elég sok benne a spiáter, sőt főleg az van benne, a hammer kapott egy acél betétet, de így kb ennyi. Cserébe mondjuk a fő alkatrészek mind marui kompatibilisek, úgyhogy nem lesz akkora probléma ütőszeget vagy sear-t cserélni ha megeszik magukat idővel. Alkatérszt magán embernek is adnak el Action Armiék, nem kell konténerrel rendelni...

Eddig egyébként nagyon bejött, csúnyácska, nagyon gyenge rúgással, de elég jellegzetes hanggal üzemel, ha az ember megszokja a gyári elsütőt lassúnak se épp lassú... Két full estét letolt cqb-n, eddig nálam szerelem, akinek odaadtam egy körre annak szintén :D

[ Szerkesztve ]

(#29331) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Jól kiszúrtam magammal a Desert-mániámmal is. Van olyan tár- vagy bármilyen zseb, ami ennek a tárjaihoz legalább hellyel-közzel passzol? :B
Akármilyen műanyag is, a TM első fogásra letaglózott a minőségérzetével, na meg azzal a lőtávval és pontossággal, amit dobozból kivéve művel bármilyen eddigi (fos :D ) cuccomhoz képest.

Sent from my keyBoard

(#29332) #56573440 válasza N€T0X|N (#29331) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nadragzseb :DDD

Kydex szerintem az egyetlen értelmes megoldás rá sajnos legalábbis amit én tudok.

A marui deagle meg valóban egész jó, bár komoly becsipodes kell hozzá, nem egy logikus döntés :DDD

(#29333) N€T0X|N válasza #56573440 (#29332) üzenetére


N€T0X|N
őstag

nem egy logikus döntés

Nem hát és tudtam, hogy szívatni fogom magam (tok talán lesz). De ez a 4. Sasom. Becsípődés van.:))

Sent from my keyBoard

(#29334) macilaci78 válasza N€T0X|N (#29331) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elsőre azt hittem, hogy Desert mintás tárzsebeket keresel, aztán rájöttem, hogy mindegy a szín, csak Desert Eagle GBB tár menjen bele.

Ilyet rendeltem legutóbb, állítható, belül gumírozott, így fejenállva sem esik ki belőle a tár, állítható. M4 tárakhoz rendeltem a nagyobbat.
Korábban ilyet használtam, de elmarad a tökéletestől, viszont szintén állítható és kevesebb belül a gumi, könnyebb kivenni a tárat. Ha gondolod, kipróbálhatod.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29335) N€T0X|N válasza macilaci78 (#29334) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Köszi! Úgyis kerestem az M4-nek valami nyitottat, legalább annak is hasonló lesz és ha állítható, akkor a kicsi jó lesz az USP-nek is.

Sent from my keyBoard

(#29336) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Kimentem a kertbe egy lőpróbára (100m hosszú, van távolság) .25-ös BB-vel. 14x20 centis macskatápos doboz volt a cél, bár némi szél van. A TM Desert minden gond nélkül eltalálja 35 méterről, ha a user nem béna és a szél se viszi a bogyót világgá.
Az Army 1911 is, bár annak kicsit tán nagyobb a szórása, de a szél miatt nehéz megállapítani. Az 50 ajrós árához képest az tök jó.
Na de, megint jön az a fos Umarex USP... hát, el se megy odáig a golyó. Bár ugye a hopup állítóját megtaláltam, de sokat nem oszt vagy szoroz, kb. 25m lőtávja van, ebből 20-22-re lehet vele célzott lövést leadni és itt a vége. Éppenséggel ezzel is eltaláltam a dobozt (bár a szórását ismerve ez kisebb csoda), de ez vicc. A "szutyok" AEP-jeim is ellőnek 40 méterig legalább, minden gond nélkül, 210 fps-sel. Ez meg 340.
.20-as BB-vel kb. 35 méternél esik le a bogyó, de azzal olyan pontatlan, mint a dög...
Mivel lehetne ezen javítani, hopup gumit kellene benne cserélni? Gondolom nem bírja rendesen megpörgetni a bogyókat. Ez így finoman szólva szánalmas. CQB szerepet amúgy is a Sasnak szántam, de ez így még arra is kevésnek érződik kissé.

Sent from my keyBoard

(#29337) N€T0X|N válasza N€T0X|N (#29336) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Oké, storno. Úgy emlékeztem, hogy már maxra volt tekerve. Amúgy irgalmatlanul érzékeny, negyed-nyolcad csavarfordulat és már alul- vagy túlpörög és leesik vagy elszáll az ég felé a golyó. A többi pisztolynál nem ennyire vágásszerű az átmenet. Így azért emberi lőtávot mégiscsak sikerült összehozni vele.

Sent from my keyBoard

(#29338) Atke


Atke
senior tag

Újra szeretném kábelezni (hátra) a V2 gearboxom. Milyen kábelt vegyek? Google-el nem igazán sikerült dűlőre jutnom. airsoftplazaban találtam de kicsit sokallom a 1000/m árat
Van valami neve ezeknek ? AWG 18 vagy valami egyéb?

(#29339) macilaci78 válasza Atke (#29338) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Villanyszerelési szaküzletben, 1,5 mm^2 szilikonos borítású sodrott rézvezetéket kérj. A színe tökmindegy, piros, fekete zsugorcsővel jelöld meg a végeit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29340) Atke válasza macilaci78 (#29339) üzenetére


Atke
senior tag

Köszi! Van itthon annyi mint a szemét :) Ezért is kérdeztem, mert az kb 50ft/méter a drága helyeken is...

[ Szerkesztve ]

(#29341) macilaci78 válasza Atke (#29340) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szilikonos vezeték előnye, hogy kevésbé hajlamos a törésre és puhább. Ugye gyakran csatlakoztatod az akkut, illetve a GB-ban is elég jól szabott helye van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29342) Atke


Atke
senior tag

Találtam egy ilyet, erről tud valaki valamit?
BIGRRR Mosfet unit
Ahogy látom elvileg bármelyik V2 gearboxba beépíthető.

(#29343) DNReNTi válasza Atke (#29342) üzenetére


DNReNTi
őstag

Eleg barati aron merik.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#29344) Atke válasza DNReNTi (#29343) üzenetére


Atke
senior tag

Ezt nem cinizmussal mondod ugye? :D
és ezeknek az airbrake-s dugattyúfejeknek van létjogosultsága?
Azt olvastam hogy van FPS vesztés,de csitít annyit hogy megérje?

(#29345) macilaci78 válasza Atke (#29344) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt a bullshitet! :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29346) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali!

CQB-ra a sörétes mennyire tud alternativa lenni a szokásos aeg/aep/gbb helyett? És van esetleg amit tudnátok ajánlani? Nem feltétlen baj, ha drágább az átlagnál, lehetséges, hogy használtan fogom beszerezni.

Köszi.

(#29347) DJGABI válasza Coccolino_O (#29346) üzenetére


DJGABI
addikt

egy embert nem láttam volna azzal futni. mondjuk nálunk qcb only nem nagyon van, de épületben a többség pisztollyal nyomja

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#29348) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29346) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A trishot poén, de ugye pontatlan és szórása is van. Emellett spring, szóval minden lövésnél fel kell húzni. Persze van köztük félautomata, de az zsebbe nyúlós GBB rendszerű.
Kezdésnek egy Cyma fém testes trishot rendszert javaslok válltámasszal, rövid csővel. A válltámasszal pontos lesz és felhúzni is jobban kézre áll, a rövidebbel meg elférsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29349) #56573440 válasza Coccolino_O (#29346) üzenetére


#56573440
törölt tag

Attól függg hogy hol mire mikor és kinek... Jellemzően kevésbé kompetitív vonal, főleg a springes mókák, de szórakozni hibátlanok...

Egyébként ha a pénz kevésbé számít, akkor szerinem egyértelműen marui breacher, 3-6 bb között kapcsolható, gázos tehát nem kell a rugóval felhúzni, m4 tár adapter, pcu tracer... esetleg hpa... Azzal már elég hatékonyan lehet ökörködni. Minden másra pl golden eagle m870 ha találsz valahol még. gen 2 már jó, az is gázos, rövid, nem is szór túl nagyot... A secutor gázos sotikat is ők gyártják, de azt nem javaslom, nekem is az van, 0.32-es bb-t is felpörgeti, össze vissza adagol vagy nem, és is ge m870-et vadászok egy ideje :D

[ Szerkesztve ]

(#29350) Atke válasza macilaci78 (#29345) üzenetére


Atke
senior tag

Na majd meglátjuk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.