Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) Tazy válasza #56573440 (#28600) üzenetére


Tazy
csendes tag

Kösz mindenkinek a választ!

Igazából M4 vonalon gondolkodom főként, csak ötlet volt esetleg valamilyen AK variáns.
Régen voltam párszor elég lelakott CQB pályán bércuccokkal (nem annyira szük, mint pl bázis), de 700-750mm-nél nagyobb dolog nem járt akkoriban a kezemben. Viszont ha már bércuccok, gondoltak bármelyik pesti pályán szemüvegesekre szemvédő terén?
Van bárkinek bevált szemvédője, ami alatt elfér egy átlag méretű szemüveg?

(#28602) macilaci78 válasza #56573440 (#28600) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A lakosság 75-80%-a nem a fővárosban él, ezt fogadjuk már el. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28603) n0tr3adY81 válasza Tazy (#28601) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Lancer Tactical CA 221-223, illetve az FMA ventis szemüveg pici átalakitással (szivacsot kell V alakban bevágni).

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#28604) #56573440 válasza macilaci78 (#28602) üzenetére


#56573440
törölt tag

Példákat hoztam amit ismerek. A Kecskeméti pályán is van minden legjobb tudomásom szerint. Ha meg Debrecenben akar cqbzni akkor utána néz hol mi van.

(#28605) #56573440 válasza Tazy (#28601) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én csak cqbzek, így a választás a proto fs paintball maszk lett. 15k a thero dupla lencsés, bírja a bbt, befer alá szemüveg, bár én nem vagyok az :) parasodni szemüveg nélkül egyáltalán nem tud, szemüveggel passz, de úgy se kéne, mert nincs miért kicsapodjon rá. Nekem a painzballos cuccok nagyon bejottek, mellkas védő is olyan, alkar védő is jön...

M4 vonalon amoeba am015 volt nekem egy darabig, az korrekt volt, 200eur volt akkoriban házhoz hozva, gyárilag fettel, mikrokapcsolos elsutovel, egész korrekt csomag volt.

(#28606) #56573440


#56573440
törölt tag

Csak halkan hagyom itt, mert minden szava igaz és szent .

A tactical wizard többi része is zseniális egyébként :D

(#28607) macilaci78 válasza #56573440 (#28606) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Halkan jegyzem meg, hogy a fórum nyelve a magyar. :U
Alapelve II./8. pont.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28608) #56573440 válasza macilaci78 (#28607) üzenetére


#56573440
törölt tag

A mondatnak van egy második fele is. :U

Szerintem nem indokolja semmi jobban, mint hogy _semmilyen más nyelven nem érhető el_. Jó hogy nem azt akarjuk ráhúzni, hogy promózom a csatornát... Eskü, ha radicspeti vagy pam, vagy akárki is van magyar yt-n, csinál ilyet, indítványozom a hsz módosítását ;)

[ Szerkesztve ]

(#28609) macilaci78 válasza #56573440 (#28608) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Indokolt volt belinkelni? ;]
De ha már nem tudtad megállni, mit tudsz javasolni az angolul nem értő airsoftosoknak? :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28610) #56573440 válasza macilaci78 (#28609) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Indokolt volt belinkelni? ;] "

Aha. Publikus fórumon nem kérek engedélyt kommentelni. Még tőled sem :U Szerintem meg igen találóan fog meg egy igen jellemző problémát, úgy éreztem hogy ebben a pörgő topikban talán elfér.

"De ha már nem tudtad megállni, mit tudsz javasolni az angolul nem értő airsoftosoknak? :R"

Szerintem nem kell javasoljak semmit, mert nem tisztem, ők valószínűleg mind megoldják ahogy eddig is tették a neten bóklászás közben, amikor ráklikkelnek és látják hogy angol, jobb felül az x-el be is zárják. Gondolom.

(#28611) DNReNTi válasza macilaci78 (#28609) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ezt most en sem annyira ertem, kisse indokolatlan a kotekedes.

Mert ha lengyel lett volna, vagy nem tudom. Hany meg hany olyan link / video / kep van ide beszurva, ami angol nyelvu tartalomra visz. Most ugy altalanosan a lapcsaladra ertem. Kb minden teszt, howto, dokumentacio, stb angol. Arrol nem beszelve, hogy jellemzoen itt is olyan webshopokbol linkelunk be termeketet, amik jo esetben angolul meg alapbol lengyelul beszelnek.

Aki nem ert angolul tovabblapoz, vagy max majd megkerdezi mirol van szo a videoban.

Ez egy indokolatlanul szigoru megkotes lenne - betartani pedig vegkepp indokolatlan.
Szerintem.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28612) -kdM- válasza DNReNTi (#28611) üzenetére


-kdM-
senior tag

Leszel szíves te is kiszedni az aláírásodból a külföldiül íródott valamit, mert az embereknek csak a fele érti, ezért a másik fele ne olvassa.

(#28613) macilaci78 válasza DNReNTi (#28611) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És amúgy miről van szó a linkelt videóban? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28614) #56573440 válasza macilaci78 (#28613) üzenetére


#56573440
törölt tag

Csak neked tiszta szívből :D

Tactikai Varázsló: valójában miért utálja mindenki nagyon a PolarStar-t

Ohh helló nem is láttalak!
Biztos a nullás számot tárcsáztad, mert AZ OPERÁTORT kapcsolták (nem a telefonos, hanem a katonai bevetéses kontextus ugye, negatív felhanggal benne)
Ki vagyok? A Taktikai Varázsló! Ha ennél többet mondanék, meg kéne öljelek. De nem erről akartunk beszélni.
Haladjunk. Anyukám lepukkant bérlakásából jelentkezek, hogy egy olyan témáról beszéljek, ami közel áll a szívemhez. És ez a téma, a miért utálja mindenki a PolarStar-t. És miért kéne neked is!

Ne foglalkozz a daytona fegyverekkel, mert Tony egy profi (ő tervezte-tervezi őket részben-egészben, és a videós ismeri is) a Wolverine-ről meg nem akarok rosszat mondani, mert félő hogy Hugh Jackman le fog vadászni.
De mindenki tudja, hogy a PolarStar a legrosszabb, és megegyezhetünk abban, hogy mindenki aki használja egy csaló köcsög.
De én egy Operátor vagyok, aki a logika mentén működik nem az érzelmek vezérlik. Így ma srácok elmondom nektek az összes infót, amiket mindenféle facebook csoportból, fórumokról, és masszívan leszavazott Reddit, yt kommentekből szedtem össze nektek, hogy megértsétek, valójában miért utálja mindenki a PolarStart.

Először is: mi az ami a polarstar rendszerekben van és neked nincs? Így van egy tank.
Nem most gyerekek nem tudom mennyire emlékeztek a történelemre, de ha visszatekintünk láthatjuk, hogy a Tiananmen téren történtek megmutatták a világnak, hogy a tank mindig nyer, és ez ezért csalás. El tudjátok képzelni mennyivel jobban jártak volna a tüntetők ha a kínai kormánynak nem tankjai hanem aksijai lettek volna???

És egyébként is ki akar egy tankot rákötni a fegyverére??? A tank a fizikai megtestesülése annak a rabláncnak, ami távol tart a randizástól. Az operátorok félnek az elköteleződéstől. Késznek kell állnod, hogy bármelyik pillanatban eldobd a fegyveredet, ha egy csinosabbat látsz meg. Ha a fegyvered egy acél tartályhoz van kötve, akár hurkot is köthetsz a tömlőre és fel is akaszthatod magad rá. Magadhoz kötöd a fegyvert, vele leszel örökre, az életednek vége is.

Tudom mire gondoltok! Varázsló! ha az Operátorok félnek az elköteleződéstől, miért venne bárki polarstart?
Nos a válasz egyszerű de sokkoló lehet számodra. Az emberek akik polarstart vesznek nem operátorkodnak. Valójában a polarstar használók nem is nevezhető embereknek, mert akik nem operátorkodnak nem emberek. Nevezzük is őket inkább levegőfejűeknek.

A levegőfejűek létezésének egyetlen egy oka van, hogy a te milsimedet tegye tönkre. Ezek az emberek egyáltalán nem élvezik az airsoftot, az egyetlen élvezetük, hogy tönkreteszik a te tévképzetedet, miszerint egy navy seal vagy Afganisztán közepén, ahol rátok támadnak, nem szabványos öltözetben, táskával a háton, a fegyverből meg egy vastag cső lóg ki. Ez tönkreteszi a napodat!

Ezeknek az istentelen pogányoknak fingjuk nincs mennyit költöttél a cuccodra, és nem képesek megérteni, hogy a puszta tény, miszerint jól tudják magukat érezni anélkül, hogy vagyonokat költöttek volna nejlon darabokra tönkreteszi a te szórakozásodat! Arra se veszik a fáradtságot, hogy hogy aprólékosan megszemélyesítsék azokat az embereket akiknek te képzelni szeretnéd magad! És ez a trehányság vonzza őket eleve a polarstarhoz.

A polarstar nem olyan mint egy aeg. Nem kell felsőfokú kínai mérnöki végzettség hogy működjön. Annyit kell tenned, hogy feltöltöd a tankot, rácsatlakoztatsz egy tömlőt, meghúzod az elsütőt, és varázslat jön ki a csőből.

Összefoglalva azért utálod a levegőfejűeket, amiért a bárban a csávót aki megkapja a jó csajokat, de jól láthatóan nem is gyúr. Ugyan az az eredmény, erőfeszítések nélkül. És ez baromság.

Persze ez így kevésbé szórakoztató, és nem is igazán adja ki a nüansznyi szóvicceket, és a hangsúlyozás sem szerkeszthető bele, de mindegy is:) Tudom, szerinted nem vicces. Szerintem meg egy görbe tükör picit, és pont ezért, meg az előadásmódért nekem tetszett :) A formázatlanságért meg esetleges magyartalanságért bocsi, ennyi telt szinkronfordítva, fel kell kapni a paintballos mezt, mert főnixben jelenés van :D

[ Szerkesztve ]

(#28615) inteltunder válasza #56573440 (#28614) üzenetére


inteltunder
tag

:R :R :R :R

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#28616) macilaci78 válasza #56573440 (#28614) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R A tank helyett a tartály talán szerencsésebb fordítás, amúgy korrekt. Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28617) apholyon


apholyon
aktív tag

Sajnos egy ideje nem volt időm játszani, mostanában újrakezdeném, a fórumot is visszaolvasom, ahogy időm engedi. Addig is egy kérdés: Budapesten melyik pályát ajánlanátok egy csapatépítőre, teljesen kezdő csapattal? Az irodában több kolléga is érdeklődik az AS iránt, így szerveznék nekik egy játékot. A legjobbra értékelt az Airsofter Bázis, ezzel kapcsolatban esetleg tapasztalat? Mivel a legtöbben a fővárosban élnek, a helyszín kötött.

@DNReNTi: látom minőségi csere volt sniper téren :C nem tetszett az S24?

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28618) #56573440 válasza apholyon (#28617) üzenetére


#56573440
törölt tag

Írok pm-et, mert... Mert :D Egyébként 25 fő alatt inkább Főnix, fölötte Aréna.

(#28619) Szivacs85 válasza #56573440 (#28618) üzenetére


Szivacs85
tag

Így van, Airsoft Aréna, de mindenképp valami épületharc, hogy több legyen a kontakt.

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#28620) macilaci78 válasza #56573440 (#28618) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor ezt töröltem is, mert csak kettőtökre tartozik. :DDD

apholyon: gondolom, az is feltétel, hogy a felszerelés is bérelhető legyen.

Keletinél a szerda esti CQB például ajánlott, de a tököli reptér épületeiben is szoktak airsoft meccseket tolni, bár ott paintballoznak is, szóval redvás a pálya.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28621) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok bármiféle információt, jogszabályokat, előírásokat, stb. arra, hogyan lehet airsoft pályát kiépíteni, létrehozni? Vagy elég, ha bejelentem a helyi önkormányzatnál, rendőrségen? Sehol nem találok kellő információt.

(#28622) macilaci78 válasza kisÁdi (#28621) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az airsoft légfegyver, az ingatlan tulajdonosának írásos engedélyével az ingatlanon 18. életévét betöltött személy* használhatja.
*szülői engedéllyel, sportegyesületi keretek közt 16, illetve 14 évre le lehet szorítani.
Meg kell oldani, hogy a területen ne menjen át a lövedék, ezt nyílt terepen például a lőirányokkal is lehet szabályozni, például a kerítéstől 30 méterre a kerítés irányába nem szabad lőni.
Kell egy működési szabályzat, ami kijelöli a biztonsági zónákat, lőteret, a lőtér működési rendjét, védőfelszereléseket, azok viselését területileg és időben is szabályozva, stb.

Ami jó irány lehet, az egy már meglévő lőtér szabályzata, csak airsoftra korlátozva: egyfelől légfegyveres részre leszabályoznám, természetesen statikus célokkal, valamint airsoftra egymás elleni játékra MASZ szerinti korlátokkal. A MASZ-t nem említeném, nincs mögötte akkreditált sportszövetség, csak irányelv. De a 400, 600 fps, rálövési távolság, 6 mm, csőtorkolati energia, a találatjelzés és persze a védőfelszerelések használata okvetlenül legyen benne. A lövedék tömegét legfeljebb úgy említeném meg, hogy a lövedéksebességmérés 0,2 g tömegű, 6 mm átmérőjű airsoft BB gömblövedékkel történik az arra kijelölt biztonsági zónában.

Rendőrségen kezd, az önkormányzat részéről ez egy ugyanolyan üzlethelyiség, mint egy kertészet, vagy egy vegyesbolt. A másik komoly hatóság a katasztrófavédelem lesz.

Fegyverek tárolása, nyilvántartása, karbantartása (akár külsős vállalkozó által) is legyen megoldott.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28623) kisÁdi válasza macilaci78 (#28622) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Király, akkor szerencsére nem kell annyira cifrazni. A projekt első része úgyis csak gyakorlás célú lenne, saját felhasználásra, nem jatekszervezésre. Akkor így valószínűleg önkényesen is elkezdhetnék jatszani a pálya biztosítása után, de mindenképp jó ha jelzem ezt a hatóságon is.

(#28624) #56573440 válasza macilaci78 (#28620) üzenetére


#56573440
törölt tag

Akkor én összekötöm a kellemeset a hasznossal. Gondolom látod a topikgazda szabályzatot, úgyhogy elég az 1-es pontot említenem hozzászólás törlésre.

Illetve egyből utána a kettest is, ha nem eleve offba tettem volna, ill a pm-en kívül érdemi infót is tartalmazott.

Illetve ha már törölsz, ott az ötös pont a menetéről.

További jó szórakozást a topikban, én kiszálltam, ehhez nem asszisztálok...

(#28625) kisÁdi válasza #56573440 (#28624) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Azért én még egy kicsit marasztalnálak. A paintballos maszk mennyire hátráltat célzás közben? Rengeteg szemüveget próbáltam már, a sima egyszerű rácsos maszkkal kombinálni, de mindig úgy párásodtam, mint az állat. Volt már szappanos és borotvahabos próbálozásom is de semmi. Annyira elkeseredtem, hogy lassan veszek egy sima rácsos szemüveget, az volt a legjobb, az nem párásodik, viszont sötétít, főleg CQB-n és félek a BB repesztől. Néha a sima rácsos maszk is hátráltat célzásnál, kényelmetlen és nem tudok ráhajolni a replikára.

[ Szerkesztve ]

(#28626) werszomjas


werszomjas
őstag

Budapesten tud valaki jó szervizest, aki garanciát is vállal a munkájára?

Egy JG MP5 egyes lövés nem mindig megy, sorozat okés, de egyesnél hiába huzom az elsütőbillentyűt, meg se nyekken.

üdv

(#28627) kisÁdi válasza werszomjas (#28626) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Deadcat Séllei Ervin, de mindig tele szokott lenni. Ő a legmegbízhatóbb.

(#28628) macilaci78 válasza kisÁdi (#28623) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az airsoft légfegyver, az ingatlan tulajdonosának írásos engedélyével az ingatlanon 18. életévét betöltött személy* használhatja. - A sajátodon azt csinálsz, amit akarsz. A másén azt, amit a másik írásban megenged. A szomszédnál ne legyen BB, mert az gond.
És ha van egy rosszakaró szomszédod, akkor bizony vesz egy zacsi BB-t és egy fél marékkal elszór a saját kertjében és feljelent.
Golyófogónak, ha nincs más, racher háló 2-3 rétegben elég.

A paintballos maszk inkább a mérete miatt kérdés. Maroklőfegyvernél semmi gond nincs, a lencse elvileg torzításmentes benne. A gond ott lehet, ha rá kell feküdni a fegyver tusára, például egy AK gyári irányzéka elég alacsonyan van. Mindenre van megoldás: magas szerelék, elektrooptikai irányzékkal és már a bukósisak sem gond.
A maszkok másik átka a párásodás, de erre is vannak megoldások, például ventilátoros maszk, vagy a bukósisakoknál is ismert pin lock.

blackrulz: Ennek is megvan a helye. Kérjem, hogy állítsák vissza? Direkt linkeltem is, hogy könnyebb legyen keresni.

werszomjas: a JG Mp5 önmagában kevés infó, a PDW, vagy Mp5-K verziók ver-3 gerboxokkal szereltek, ott ismert a jelenség az AK vonalról. A többi Mp5 Ver 2 gerbox, cut off lever (lecsapókar) a bűnös alkatrész, Guarder-t kell venni és kész.
Ak-nál jelenség: a nem lő egyest, biztosítottból kibiztosítva egyest nem lő, átváltod sorozatra, lősz akár csak 1 BB-t, vissza egyesre és lő, majd utána bebiztosításból kibiztosítva is lövi az egyest. Ezt gyakran egy szétszedés, hézagolás, kenés megoldotta.

Beszerző Kecskeméten is játszik, van protokoll futáros szervezésre is. Itt el tudsz indulni.
A garancia egy érdekes jószág az airsoft szervizelésben. Jogilag fegyvermester, vagy hasonló jogosítvány kell a szervizeléséhez, amihez mindent megtanítanak, aminek köze sincs egy airsoft fegyver gyakorlati működtetéséhez. Gyakorlatilag aki minden szükséges papírral rendelkezik, hogy törvényesen szervizelhessen airsoft fegyvert, annak a papírja arról szól, hogy nem ért hozzá. ;] Aki pedig fusiban csinálja, ott a garanciát nemigen lehet elvárni, ellenben ott vannak mérvadó ajánlások, referenciák.
És itt jön a képbe a kiinduló fegyver gyártási minősége és a kívánt végcél. Egy Well replikából precíz, pontos, erős fegyvert nehéz, ha nem lehetetlen építeni, míg egy Tokyo Marui-ból könnyebb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28629) apholyon válasza macilaci78 (#28620) üzenetére


apholyon
aktív tag

Keleti talán könnyebben megközelíthető, ott melyik pontosan?

Blackrulz kolléga mit vétett? Sajnos csak ritkán tudok ránézni a topikra...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28630) macilaci78 válasza apholyon (#28629) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kérdezz rá priviben, biztosan szívesen válaszol. Itt említ amúgy 3 pályát.
Airsoft Aréna, Főnix Airsoft, Airsofter Bázis.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28631) phanzetomox válasza apholyon (#28629) üzenetére


phanzetomox
őstag

Semmit. :B Ez egy ilyen topic, jobb ha hozzászoksz.

[ Szerkesztve ]

(#28632) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok !Mikrokapcsilos gearboxal lehet elérni kb hasonló reakció időt a tűz kapcsolóval mint a gate titán ,perun és társaival ?

(#28633) macilaci78 válasza kiki22 (#28632) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem 3 dologból adódik össze a reakcióidő: az elsütőbillentyű meghúzása, a motor indulása, a dugattyú előre lendülése.

Az elsütőbillentyűt ugyanúgy húzod, más kialakítás, gyengébb rugó, hamarabb "fogjon", ezekkel lehet segíteni.
A motor indítása, a rendszer belső ellenállás, indítási áram, ilyesmiken múlik. Ehhez nem feltétlenül kell elektronika.
A dugattyú előre lendülése, szóval először hátra kell mennie (van olyan rendszer, ami már hátrahúzva tartja a dugattyút). Fogaskerekek áttétele, forgási sebessége (motor fordulatszáma, csapágyak), a rugó sebessége (milyen gyorsan nyúlik előre).

Ezek az elektronikáknak nem az első lövés leadásakor van a legnagyobb szerepe, hanem az ismételt lövéseknél: duplázás, hármas sorozat például. Illetve hosszabb távon tehermentesítik a tűzkapcsolót, cut off levert, tapet plate-t, vitán felül áll, hogy egy fegyver mondjuk lőtt-e sorozatot ott, ahol tiltott.

Az első lövés leadása szempontjából akár egy spring is előnyben van akármilyen AEG-gel szemben, hiszen a dugattyú már hátul van. Gázos rendszernél a gáz is egyből a tágulási térbe kerül.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28634) kiki22 válasza macilaci78 (#28633) üzenetére


kiki22
senior tag

szoval ezzel azt akarod sugallni penzkidobas az egesz ?:D

(#28636) macilaci78 válasza kiki22 (#28634) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az első lövés leadásánál te leszel a leglassabb eleme a rendszernek, a további lövéseknél jöhet ki az előnye, de ahhoz már a többi komponensnek is átlagon felülinek kell lennie.
Példának okáért egy Cyma M4 esetében teljesen felesleges ilyen huncutság.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28637) DNReNTi válasza apholyon (#28617) üzenetére


DNReNTi
őstag

Semmi baj nem volt az S24-el, sot. Nagyon is sajnaltam eladni, viszont semmi ertelme nem lett volna ket sniper replikat tartani, jo aron el is kelt kb egy het alatt, meg hat kellett is a penz az ujra.

Egyebkent ar/ertek aranyban meg mindig az S24 az asz, ez nem is lehet vitaalap.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28638) macilaci78 válasza DNReNTi (#28637) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Novritch féle M24-et vetted helyette?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28639) DNReNTi válasza macilaci78 (#28638) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ugy-ugy a NowRich felet. Meg valamikor marcius elejen asszem.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28640) macilaci78 válasza DNReNTi (#28639) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor gyakorlatilag két majdnem egyforma puskából a faszábbat tartottad meg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28641) DNReNTi válasza macilaci78 (#28640) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nyilvan faszabb az SSG mint az S24, de nyilvan nem annyival mint amivel tobbe kerul. Nekem viszont megert annyit (EU-s vasarlas, tehat no AFA es vam), hogy ne kelljen reszelni/furni/vagni bele mindent es csak ugy mukodjon.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28642) macilaci78 válasza DNReNTi (#28641) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, ha dobozboól kivéve nézel ey alap SSG24 és egy S24-et, akkor ég és föld a különbség árban és teljesítményben is. De ha egy SSG24 szintjére felhúzott S24 árát nézed, akkor már nem olyan ordító az árkülönbség.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28643) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Napi humorbonbon.
Tárazás kicsit másként, illetve ezzel szívatom én is a snipereket. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28644) kiki22 válasza macilaci78 (#28643) üzenetére


kiki22
senior tag

hát az a trazás még reális is lehet airsoftban amennyi megbizhatatlan vackot gyartanak :D

(#28645) macilaci78 válasza kiki22 (#28644) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem kell ahhoz airsoftosnak lennie, elég, ha a magyar rendvédelmi szervek fegyverállományát megnézed. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28646) kiki22


kiki22
senior tag

szaisztok! Orosz ruházatot melyik oldalon érdemes nézegetni ? Akár használt is szoba jöhet.

(#28647) macilaci78 válasza kiki22 (#28646) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem emlékszem sajnos, hogy ki, de Softair-en valaki linkelt orosz, vagy ukrán megbízható webshopot. Persze csak ijesztegetésből, hogy ott annyiba kerül, amit csak most csak nekünk csak ennyiért kínál eladásra.

Szerintem facebook csoportok közt keress orosz hagyományőrzőket, német és amcsi vonalon is vannak ilyenek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28648) Atke


Atke
senior tag

Ha valaki szeretne egy 500 FPS-es snipert, és 490 FPS-t tudo tárakat mellé

(#28649) macilaci78 válasza Atke (#28648) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Remélem, viccnek szántad és nem hirdetésnek.
Viccnek viszont nagyon gyenge. Jó példa a hogyan ne hirdessünk esetre. Kép csak sms-ben, de mivel nincs kép, ezért a típust felesleges megnevezni. A 490 fps-es tárak hozzák az amúgy kb 500 fps-es fegyver képességeit. :D A távcső viszont testre szabható és még állítható, a tetejében még ledes is, csuda, hogy nem gémer. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28650) Atke


Atke
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy King Arms 100:300 helikális fogaskerék szettem, azt ha beleteszem egy gearboxba, amit JG,boyi, vagy Cyma alap motorral hajtok meg, ott lesz valami inkompatibilitás ? Azért mert a fogaskerék szett nagy nyomatékú (DMR-hez vettem) a motor meg alap...
Arra gondoltam hogy ha már meg van akkor jobb mint a fenti gyártók alap fogaskerekei, így inkább azt tenném be.
Előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.