Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) macilaci78 válasza hundai (#28550) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AB FET-et neki. A 11,1 V miatt a motor fordulata magasabb, ezért is magasabb a ROF. Egyszerűen a saját lendülete viszi tovább a rendszert és áll meg hátrébb a dugattyú. Próbáld ki, hogy 2 cellás akkuval, vagy akár csak Ni-Mh akkuval csinálja-e.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28552) hundai válasza macilaci78 (#28551) üzenetére


hundai
aktív tag

Kipró áltam egy 1100mah 8,4v nikkellel valamint egy 7.4v 20/40 lipoval, azokkal is produkálja a hibát :(

-Wake up Neo!

(#28553) Atke


Atke
senior tag

Hosszú hetek,talán hónapok nyűglődése után, megérkezett az újrakezdő szett :D
TG-ék jófejek voltak, és a hozzárendelt alu O-gyűrűs nózit beépítették. Arról tudtok hogy ilyenkor a kék trugyit kiszedik és megcsinálják rendesen, vagy azt nem úszom meg?

[ Szerkesztve ]

(#28554) #56573440 válasza Atke (#28553) üzenetére


#56573440
törölt tag

A rendes hezagolast úgyse csináljak meg, szóval eleve érdemes szetkapni szerintem. Ha meg már benne vagy, aoe állítás, esetleg kabelcsere is mehet :DDD

(#28555) Atke válasza #56573440 (#28554) üzenetére


Atke
senior tag

Pont ezeket terveztem... Kábelt milyet érdemes venni? van valami spéci, vagy simán kapok bárhol alkalmasat?

(#28556) DNReNTi


DNReNTi
őstag

JG G36C 90€ meg egy kis apro!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28557) phanzetomox válasza DNReNTi (#28556) üzenetére


phanzetomox
őstag

Gunfire-n most vannak egész jó akciók. 25ezerért rendeltem kiegészítő cuccokat, nem győztem kicsomagolni annyi mindent vettem ennyi pénzért :D

(#28559) macilaci78 válasza hhenry (#28558) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mivel itt tilos hirdetni, így ingyen elvihető, igaz?:U
Mivel az Alapelvek egy az egyben tiltják többek közt az airsoft fegyverek hirdetését is, így inkább töröltem a hsz-t.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28560) Atke


Atke
senior tag

MK23/ST23 TDC moddal valakinek tapasztalata van? érdemes vele foglalkozni?

(#28561) kiki22 válasza Atke (#28560) üzenetére


kiki22
senior tag

Van egy asg(stti) mk23 nbb m tdc-vel.Repitti a 48 as bbket kb aeg tavra :D

[ Szerkesztve ]

(#28562) Atke válasza kiki22 (#28561) üzenetére


Atke
senior tag

Vásárolt TDC vagy homemade? Mik vannak cserélve benne?

(#28563) kiki22 válasza Atke (#28562) üzenetére


kiki22
senior tag

skirmshoprol van minden.hadron tdc,fang plate,maple leaf autobot 50 es gumi.

(#28564) DNReNTi válasza DNReNTi (#28556) üzenetére


DNReNTi
őstag

Cyma 028 90€ alatt!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28565) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Tartozok meg az SSG24 jatek tapasztalatokkal, szoval gyorsan meg is osztom oket, eddig ketto jatek alapjan.

Fura mod inkabb a jarulekos dolgokrol tudok meselni, nem is magarol a replikarol, es a teljesitmenyerol. A replika pontosan azt hozza, amivel hirdertve is van, hibatlan mukodes, konzisztencia, pontossag. Nagyon nincs mit ragozni rajta, egyszeruen szuper a cucc, olyan helyekre be tudtam vele lonni, es olyan talalatokat megadtak, hogy magam sem akartam elhinni. Zero adagolasi problema, zero targondok, siman csak perfekt. Hat ennyit a replikarol. :DDD

A jarulekos dolgok:
Alapbol ovezi egyfajta 'retteges' a tobbi jatekost - foleg a tapasztalatlanabbakat - amikor meglatjak, hogy Te sniper vagy. Na, ezt meg lehet szorozni legalabb harommal mikor meglatjak, hogy egy SSG van nalad. Mokas ez, mert a tobbseg elszalad a sniper elol, pedig ha inkabb raszaladna, es meglocsolna egy emberes sorozattal, eselye sem lenne szegeny bokornak. Szoval mar a jatek elejen unnepel az egesz oldal, akihez beosztanak, es retteg a masik oldal. Teljesen alaptalanul. :DDD
Tehat van egy ilyen 'istenites' dolog.

A masik dolog, hogy mindenki meg akarja nezni, de minimum ujjal mutogatnak rad, a batrabbak ki is akarjak probalni. Ezzel nekem nincs kulonosebb gondom, annyi, hogy a tarat ki szoktam venni proba elott, mert mar az S24-nel megtapasztaltam, hogy nem mindenkinek sikerul felhuzni elsore... masodjara... es tolja tele a kamrat BB-vel minden probalkozassal, majd ellovi es soretest csinal a fegyverbol.

Aztan vannak az okosak. Na, ez a kedvenc kategoriam. Soha ennyi ellenszenvet, gyuloletet, es okoskodast meg nem hallottam meg replikaval kapcsolatban. Vannak az egyszerubb esetek, azok csak elintezik annyival, hogy ennyi penzbol 3-4 sniper replikat is megepitett volna, es nyilvan azok is ilyen jok, sot jobbak! Ok azok akik meg soha nem fogtak sniper replikat, csak tudjak, hogy ez siman szar, csak marketing az egesz. Lehuzas, en meg a hulye, aki bedolt. Vannak a haladobb sracok, akiknek van, vagy mar volt egy valamilyen epitett sniper replikaja amugy, de az epp nincs a jatekon, mert nem mukodik, valami eltort, nem adagol, kifuj, stb... kifogassal. Ok mar tudjak, hogy nincs sniper 100€-ert, de meg mindig hajlanak arra, hogy a takolt Well MB03 (es tarsai) Rockets BB-vel etetve vannak ilyen jok, meg jobbak, csak most epp nincs itt, nem tudjuk megnezni. A vegen ott van az a nehany ember, akik mar hallottak mondjuk Palla Barnabasrol, Gal Imirol, es esetleg egy altaluk epitett valamilyen replikajuk is van. Nos, ok mar technikailag legalabb kepben vannak, illetve nem elbol szarozzak le az SSG-t, csak allitjak hogy kb ugyan annyiert lehet ilyen teljesitmenyu - vagy jobb - replikat epiteni. Alairom, ebben azert lehet igazsag, ok pedig, azert kivancsisagbol csak megnezegetik, kiprobaljak az SSG-t.

Ilyen kihivasokkal kell szembenezni, amikor egy SSG-vel megy airsoft jatekra. :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28566) drzozo válasza DNReNTi (#28565) üzenetére


drzozo
senior tag

Jó volt elolvasni. :) Elvitték a vsr-t, így ha esetleg a jövőben elkapna az inger, hogy sniperkedjek újra, SSG-t fogok venni, függetlenül attól, amit írtál.

(#28567) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!
WE Beretta milyen minőséget képvisel mondjuk egy kjw beterrához képest? KJW tár azonos a we-vel?
Köszi ;)

-Wake up Neo!

(#28568) Atke


Atke
senior tag

Milyen hop up gumit ajánlotok M24 (cyma 702) Airsoft Pro CNC gen2 kamrához?
Ha jól tudom akkor az AEG gumis!?
Vagy érdemes-e esetleg elgondolkodni a gyári kamra használatán?

(#28569) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezt nehéz kommentálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28570) DNReNTi válasza macilaci78 (#28569) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja, tegnap mar felkapta a Fb-os airsoft tarsadalom... 600 FPS-t nekik halantekon...

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28571) #56573440 válasza macilaci78 (#28569) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ilyenkor úgy kéne folytatódjon a cikk, hogy állapotuk válságos, de stabil...

Mondjuk nekem az egyik kedvenc ez volt mostanában... Mák, hogy szóltak valszeg hogy airsoft, bár az ilyen még így is bűncselekmény, és bukják miatta egész életre a legális fegyver birtoklás jogát. Hála istennek. Mondjuk nem is értem miért küldték őket ki... Az ilyeneket eleve egy életre minden helyről szerintem alanyi jogon...

Mondjuk ez is darvin díjas, miután lőtt valszeg elfekszek a röhögéstől, de na...

[ Szerkesztve ]

(#28572) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A bíráskodást hagyjuk meg az illetékeseknek. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28573) kisÁdi válasza hundai (#28567) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Mindkettőt szokták szeretni, a KJW talán jobban elterjedt, elég jó minőséget képviselnek már. Emellett rengeteg alkatrész van hozzá, könnyű beszerezni.
Tárral kapcsolatban pedig elméletben működnek kompatibilisek, bár előfordulhat sziszegés. Szerintem egy KJW pisztoly sokáig szolgalna téged, mondom ezt ugy, hogy 4 pisztolyom közül csak 1 KJW Glock volt, többi WE :)

[ Szerkesztve ]

(#28574) DNReNTi válasza kisÁdi (#28573) üzenetére


DNReNTi
őstag

Elvileg a KJW jobb (volt), de mar jott valami V2 Beretta a WE-tol, amiben a legenda szerint javitottak a jellemzo hibait. En amugy a KJW-t vinnem a jobb hire miatt. Nekem is az van, szuppah.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28575) kisÁdi válasza DNReNTi (#28574) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Igen én is azt vinném, nagyon jó márka, ár-érték arányban meg főleg. Nekem magával a berettaval van gondom 😀. Egyébként Glockbol volt WE-m és KJW-m is mindkettőt imádta. WE-ből volt Hi-Capam is, az volt az egyik kedvencem, de az már agyon volt használva és a belseje darabokra esett :(

(#28576) hundai válasza kisÁdi (#28575) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
Kjw 1911 és az M9 amivel szemezek, mindkettő tetszik.Gondolkodóba ejtett még az ssp1... Kinézetre sem rossz, kiegészítők és az alkatrészek is megtalálhatók egy helyen, hosszas keresgélés nélkül és tuti hogy passzolnak is.

-Wake up Neo!

(#28577) DNReNTi válasza hundai (#28576) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az SSP-1 harom KJW HiCapa mixe, es a KJW gyartja, tehat en - tapasztalat nelkul - komoly penzt tennek ra hogy az alkatreszek kompatibilisek. Sot kinezem hogy a tarak is azok. Engem a velemenyek elegge megosztanak, viszont majd az MK23 NBB-re baromi kivancsi leszek, bar nem szimpatikus platform az elsuto borzaszto hosszu utja miatt.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28578) macilaci78 válasza hundai (#28576) üzenetére


macilaci78
nagyúr

M9 legyen akkor. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28579) #56573440 válasza DNReNTi (#28577) üzenetére


#56573440
törölt tag

Full marui kompatibilis. De teljesen. Egyedül a menet a külső cső végén nem szabványos, a többi csereszabatos.

(#28580) molnartibor válasza hundai (#28576) üzenetére


molnartibor
tag

Szia!

Én a helyedben SSP-t vennék (nekem van is). Full marui kompatibilis én nagyon meg vagyok vele elégedve. Volt egy nózi törésem és írtam levelet osztrák barátunknak fényképpel, és szó nélkül küldte a csere alkatrészt (vagyis megkérdezte hogy kupont kérek vagy küldje) szóval a Customer Care is korrekt! Valamint az sem elhanyagolható hogy két év garanciát ad rá. Jelenleg csak azért hajtom a maruimat mert elkészült a custom HiCapa. :D

Üdv:
T

[ Szerkesztve ]

(#28581) DNReNTi válasza molnartibor (#28580) üzenetére


DNReNTi
őstag

KJW KP-05 tarai vajon jok bele?
Elvileg annak is jonak kellene lennie, mert KP08, 06 es 05 vegyesbazar.

Igy en is elgondolkoznek rajta, mert van 3 CO-s taram.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28582) molnartibor válasza DNReNTi (#28581) üzenetére


molnartibor
tag

Passzolom nekem egy TM van melette és a TM szépen eszi a KJW tárait, de fordítva még nem próbáltam. Szerintem nem kéne, hogy gond legyen vele. Még annyi hogy próbáltuk és az SSP szépen ette a WE tárakat is a nagy 50-est is!

Amennyiben veszel, arra figyelj hogyha tracerezni is akarsz akkor vegyél adaptert mert M12 menet van a külső csőbe nem M11, valamint a 135 Euróban nincs benne a magwell az aljára!

[ Szerkesztve ]

(#28583) #56573440 válasza molnartibor (#28582) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mondjuk _szerintem_ akkor éri meg az ssp, ha kell a menetes külső cső tracer / 7" belső cső miatt. Egyébként vagy 30 ajróval olcsóbb egy kp-p8 -as kjw, és kvázi ugyan azt tudja :)

(#28584) molnartibor válasza #56573440 (#28583) üzenetére


molnartibor
tag

Én 2 év garancia miatt bevállalnám. Persze mindenki arra költ amire akar.
Custom Maruira pölö :D!

[ Szerkesztve ]

(#28585) DNReNTi válasza molnartibor (#28582) üzenetére


DNReNTi
őstag

Kozben a FB csoportban rakerestem, az SSP1 megeszi a KP05/06 tarakat.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28586) phanzetomox válasza DNReNTi (#28565) üzenetére


phanzetomox
őstag

Köszönjük a leírást, érdekes volt olvasni. :R Esküszöm ettől még jobban kedvet kaptam hozzá :B Erősen gondolkozom a beszerzésén... Amúgy is imádom mikor játék előtt jönnek okoskodni, a játékon meg...mint a mozgó céltáblák :P Főleg, most hogy megjött a TM glock 18c, azt is jobban ki tudnám használni egy sniper mellett.

Ha esetleg Győr környékén járnál valamikor szólj és vendégem vagy egy nagy kajálásra néhány próba lövésért cserébe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28587) DNReNTi válasza phanzetomox (#28586) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szivesen odaadnam kaja nelkul is, a gond inkabb az hogy ritkan jarok arra. Ugy 15 evente. :D :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#28588) ->Napisten<-


->Napisten<-
csendes tag

Sziasztok,
Kinek van tapasztalata APS Black Hornet-el? Az APS megbízható?
Taiwan gun-on ~90Euro.
Szerintetek megéri megvenni?

(#28589) kisÁdi válasza ->Napisten<- (#28588) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Szia!

APS pisztolyokat általában el szokták kerülni, ennyiért inkább más márkák felé érdemes menni. KJW pl ezerszer megbízhatóbb.

(#28590) Tazy


Tazy
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő fegyvernek elfogadható minőségűek már a Cyma 6xx M4-ek vagy még mindig óvakodni kell tőlük?
Ahogy látom/hallom, a Specna alsókategóriája ajánlott, de jelenleg egy ~35-40€-val többe fájnak. (értem én, hogy "gyors" rugócsere meg miegymás...)

Köszi.

(#28591) kisÁdi válasza Tazy (#28590) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Szia!

Nem kell tőlük óvakodni, kezdő fegyvernek teljesen normálisak, annyi, hogy az anyaghasználat miatt van ilyen árszinten, de ha nem esel rá teljes testsúllyal semmi baja nem lesz. Egy vásárlás utáni atnezes, lipositas, hezagolas viszont egyértelműen kell neki. Ezt pár ezer forintért megcsinálják neked.

(#28592) macilaci78 válasza kisÁdi (#28591) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A lipósítással együtt? Úgy érted, akkuval, balanszeres töltővel, esetleg táppal?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28593) kisÁdi válasza macilaci78 (#28592) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nem. A pár ezer forintot csak az átnézésre hézagolásra értettem :) Amit te mondasz már inkább 15-20 ezer :))

[ Szerkesztve ]

(#28594) Tazy válasza kisÁdi (#28591) üzenetére


Tazy
csendes tag

Köszi az infót! :R

Van bárkinek tapasztalata AK-kal CQB-re? Hosszukkal meg lehet barátkozni vagy inkább felejtős?

(#28595) kisÁdi válasza Tazy (#28594) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Cyma cm.045 alias AKs74u :) Én imádom. Jó ár-érték arányú replika, jó súlya van, rövid, kényelmes számomra. Egy jó átnézetés után szerintem örök társad lehet. Igaz, nem olyan feelinges, mint egy gázos MP9... :B ;] ,de CQB-n és kinti játékon is bőven megállja a helyét.

(#28596) macilaci78 válasza Tazy (#28594) üzenetére


macilaci78
nagyúr

CA SLR 105-tel is voltam már épületben, bő egy méter volt hangtompítóval. Gyakorlat kell hozzá és egy jó másodlagos fegyver.
Ha gyakorlat nincs, egy P90 is lehet nagy. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28597) phanzetomox válasza Tazy (#28594) üzenetére


phanzetomox
őstag

Ha konkrétan ak47-re gondolsz és viszonylag kezdő vagy, akkor az inkább felejtős. Hiába próbál odafigyelni az ember, ha nem rutinból jön, és elkap az adrenalin akkor egy rossz befordulás az ajtón, és reccs. Viszont, ahogy felettem is írták az ak74u jó választás lehet. :)

(#28598) #56573440 válasza macilaci78 (#28596) üzenetére


#56573440
törölt tag

Cqbn jellemzően játék stílus függő, illetve főleg hely... Az ezelőtti bázison, ahol 0 hosszú lotav volt, ott nem épp ideális bármi ami nem pisztoly :P Főnix /aréna vonalon már lehet olyan terepet találni, ahol értelmet nyer persze.

De szerintem az egész játékos függő, a pisztoly is igen sok skillt kér ha jól akarod használni, nem lenezni azokat, akik szekrényben ott rohad a p90, mert hosszú ;]

(#28599) macilaci78 válasza #56573440 (#28598) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, én meg AUG-gal mentem CQB-ra elsődleges fegyverként, de sosem lőttem sorozatot.
Amúgy amikor a csapattal tartottunk edzést, felálltunk vonalban egy folyosón szorosan egymás mellett (vigyázzállásban el sem fértünk volna így), és gyakoroltuk a vonalban mozgást: pár lépés előre, megfordulás hol balra, hol jobbra, majd megint pár lépés előre. Mindezt fegyverrel, célra tartva. Volt, aki P90-nel, volt, aki M14-nel, mert az volt. Tanultuk, gyakoroltuk, hogy lehet egy ajtó, vagy sarok mögül szeletelni, stb.

Volt olyan gyakorlat, hogy egy vasbeton oszlop mögül kellett kinézni és az edzésvezető GBB-vel figyelte az oszlopot. Ha például a könyököd előbb lógott ki, mint a fegyver, lőtt... :D Sorban egymás után tettünk próbát, én voltam az első, akinek leguggolt és úgy nézett ki. ;] Oltári nagy g*ci voltam olyan pályán, ahol 10 méternél nem volt nagyobb lőtáv. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28600) #56573440 válasza macilaci78 (#28599) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jó, hát elég alap a sarkon lent kinezni, csak akkor szívás ha az ellen logatja a fegyvert :DDD nem egyszer kaptam fejest miatta, ha fent néztem volna ki, amire emel a csövön már visszafelé sétál, dehát nem nyerhetunk mindig :D

Én csak a saját tapasztalatomat látom, a túlnyomó többség smg és smg méretű egyéb eszközzel játszik, jellemzően nem feltétlenül rosszul, de a 80%-uk még mindig nem tud gyengébb oldalra váltani fedezek mögött, és a 20% 80%-a nem tud pontosan lőni onnan :D Ezer meg egy ilyen hiba van, feladjak a sarkot indokolatlanul meg társai, ezeket valóban tanulni kéne...

Egyébként meg ultimate válasz berelj a kerdezonek. Fonixben, bázison tuti van minden is, ha nem is pont az az ak amit akarsz, hasonló méretű eszköz akad. Ki kell próbálni neked mi fekszik, aztán olyat venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.