Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) Atke válasza macilaci78 (#29792) üzenetére


Atke
senior tag

Persze hogy van, nem is az a kérdés... gondolom hogy a majd 60 ezres CNC GB jobban illeszkedik mint a gyári boyi vagy jg. gondolom ha a "szettet" összeteszed nagyon hézagolnod sem kell meg aoe- is rendben van (bár kitudja) De az általad említett guarder szett meg van kb 30 ezerből, ez meg 90 gb nélkül.... a systema is kb ott lehet 30 -40 körül lehet
Ami,ha jól veszem ki a szavaidból teljesen megfelelő... Szóval messze túl árazottnak érzem a prometheus,laylax márkákat.Ezért is merült fel, hogy vajon mit kapok azért a 300%-os felárért cserébe!? tovább tart? mert ugye lőképet nem befolyásol a gb nagyon(nyilván egy jól összetett esetében)

#29795Coccolino_O
Az a hengerfej nekem kukapozitív :) biztos teszi a dolgát,de 3000-ért kapsz alu dupla O gyűrűst, én biztos cserélném, ahogy a nozzlet is..

#29793emre

Azt a mellényt büntetésből adnám max valakire. Zipzár az szerintem annyira nem jó megoldás.Ha nem vagy túl nagy darab, akkor jók lehetnek a Plate Carrier stílusú mellények
Ebbe 3 tár el is fér, de teli lehet aggatni, TG-n van egy csomó beckpack, going protector kiegészítő hozzájuk "fillérekért" Nekem tetszenek nagyon,de elég viccesen festek bennük sajnos....Amúgy meg Ciras mellény, az még gagyiban is jó szerintem :)

a napokban tervezek TaiwanGunról rendelni ha valakit érdekel....

[ Szerkesztve ]

(#29802) drzozo válasza Atke (#29801) üzenetére


drzozo
senior tag

Ez meg oldalt nem a legjobban szellőző.

Ha pesti vagy, lehet beszállnék a TWG-be, kb. 57 euróval.

(#29803) emre


emre
veterán

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29804) macilaci78 válasza Atke (#29801) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Modify gearbox, nem Systema. Ilyen kerékszett van benne, meg a finomságok. :K
De igazad, pluszt nem ad a Prometheus sem. Olyan ez, mint az egér az fps játékokban. Aki tehetségtelen, annak mindegy, mit adsz a kezébe, aki tehetséges, annak is. :D

Rendeléshez: AUG hop up kamra jöhet, ha lesz készleten.
Guarder 50-es gumi, 5-8 darab.
Övre rakható D-Ring-ből 6 db.
Egypontos szíj, 1 db
Budapesti átvétel, előre utalok.

Coccolino_O: réz, vagy acél. Az ablakolás azért van rajta, mert rövidebb a belső cső, kb 35 cm lehet. A henger fala legyen sima, az élek eldolgozva, hogy ne nyírják a dugattyú gumimtömítését. Igazából már egy alap Cyma réz henger is jobb, mint amilyennek a képek alapján a mostani tűnik.

emre: Softair fórumon sok mellényt hirdetnek, többek közt én is. Érdemes fellesni.

drzozo: cserébe oldalt sem csiklandoz a BB. :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29805) macilaci78 válasza macilaci78 (#29804) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja, és 0,25 g BLS tracer BB 1 zazsi. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29806) f4lcon


f4lcon
őstag

vezetékeket honnan vegyek? hobbyking? vagy van alin is?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29807) macilaci78 válasza f4lcon (#29806) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én bementem anno Szegeden villanyboltba és vettem 10 méter 1,5 mm2-es sodrott vezetéket szilikonos borítással fekete és piros színben. A piros jobban fogyott, fekete még van, úgyhogy vettem piros zsugorcsövet a feketére.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29808) f4lcon válasza macilaci78 (#29807) üzenetére


f4lcon
őstag

[link] ilyesmit? a 16AWG az nagyjából 1,3mm2

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29809) macilaci78 válasza f4lcon (#29808) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29810) Coccolino_O válasza macilaci78 (#29804) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Van különbség ablakos és sima cilinder között? És miért vannak különböző végződésű cilinderfejek? Szolgál bármiféle célt?

Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#29811) #56573440 válasza Coccolino_O (#29810) üzenetére


#56573440
törölt tag

Erről könyveket lehet írni... Keress rá nyugodtan googlin henger cső arány kifejezésre, de még inkább barrel cyinder ratio, és nézd meg mit tud melyik henger.

A hengerfejbol pedig ha megnézed hogy hívják, illetve lemesz az oldal aljára, akkor látni fogod hogy a silent kifejezésen kívül a forma is jellegzetesen egybevág. [link]

A másoknál nyilván a dugattyú becsapodas csillapítás miatt van egy ő gyuru is benne.

V2 gearboxra hihetetlen mennyiségű infó van a neten, ytn, mindenhol. Olvass rocko airsoft blogot, ott sok a teszt, látni fogod mi jó mi nem, és lesz egy képed hogy miznagyjabol merre hány óra.

(#29812) drzozo


drzozo
senior tag

Volt már valakinek dolga ezzel a red dottal?

Kérdés, hogy a T1-hez képest mennyivel takar ki többet, vagy adott esetben épp kevesebbet.

(#29813) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29810) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A henger térfogata legyen több, mint a csőé, de ne sokkal.
A dugattyúfej minden lövésnél üti a henger fejet. A piros silent-nek tűnik.
Ebből a szögből nem látszik, de a nózi helye a gearbox verzió jellemzője.

blackrulz: az idegen nyelvű szakirodalom nem mindenki számára hasznos, a magyar fórumok válaszolóinak stílusa pedig, khm, változatos.
Ugyanakkor ez elsősorban IT fórum, ahol az airsoft alapvetően offtopic. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29814) #56573440 válasza macilaci78 (#29813) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ohh. Azért mert nem tudsz angolul mas se? A 21. században az információ 99.9%-ára nemet mondani önként minimum felelőtlenség, pont ezért...

A hazai fórumok mindegyike konszenzusra jutott az alap kérdésekben... Softairen is hatalmas, használható tudás van, több mint ami indulásnak kell...

(#29815) Atke válasza Coccolino_O (#29810) üzenetére


Atke
senior tag

Ha esetleg a piros mellett döntesz, akkor ahhoz olyan dugattyúfej is kell (gomba alaku)
Úgy silent a kit. szvsz van különbség a normál és a silent között.

hangosnak hangos így is,de "tompább" a hangja, nem olyan csattogós...

Erről lemaradtam, de mostanában mindenhol azt látom hogy így fogják a fegyvert, miért jó ez?

(#29816) #56573440 válasza Atke (#29815) üzenetére


#56573440
törölt tag

C clamp néven fut. Igazából sok mítosz van, a valóság kevésbé taktikúl. Verseny szférában használják régóta, gyorsabban lehet célpontok között váltani, jobban kontrollalhato a cső emelkedés, és gyorsabban lehet lőni vele így célon tartva a csövet.

Nyilván ha be van gyakorolva kompetitiv céllövő szinten. És itt minimális sebesség eltérés a téma, de az f1-ben is ezredek választják el a jókat a futottak mégtől.

Aztán ahogy a kompetitiv móka előtérbe került pár éve a tengeren túl, úgy lett ez divat mindenhol.

(#29817) Atke válasza #56573440 (#29816) üzenetére


Atke
senior tag

Ííííííj de profi :) Köszönöm a kimerítő tájékoztatást :R

(#29818) macilaci78 válasza Atke (#29815) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van egy barátom, .223 kaliberű Remington M4-gyel sportlövő, amúgy meg hivatásos katona. Ő is így fogja, nekem durvára kényelmetlen, de tény, hogy pontosabb lehet így a célzás a távolabbi fogáspontok okán. Kell hozzá gyakorlás és fizikum is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29819) Coccolino_O válasza macilaci78 (#29813) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Mi a helyzet akkor, amikor a cserélendő nózi hosszabb, mint amekkora az eredeti? Tegnap néztem egy videót yt-n, és a srác azt mondta és mutatta is, hogy 1mm eltérés is elég ahhoz, hogy egyáltalán ne menjen bb a csőbe. Ebben a fegyverben egy 20mm nózi van, de amit ajánlott a srác az 21.7mm hosszú. Ezen az oldalon kérdeztem körbe, és amik méretben passzolnának, azok egy picivel kisebbek v. nagyobbak és (elvileg) AK-hoz passzolna. Találkoztál ilyesmivel korábban, és mennyire valós a probléma?

blackrulz: Három éve élek Angliában, beszélek angolul. :K Amit az interneten olvasol, annak a fele teljesen haszontalan információ v. elfogult. Az airsoft reddit egy remek példa erre.

[ Szerkesztve ]

(#29820) #56573440 válasza Coccolino_O (#29819) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nyilván vannak fals infók, de ezért van sok forrás. Redditen is vannak értelmes posztok, emberek, de pl ytn sok az értelmes csatorna... Van amelyik épp tsg-t épít :DDD

Nézz sok javító, szetszedo tuningolo videót, és elég hamar kiderul hogy mi az ami egységesen használt, csinált és mi az ami nem.

(#29821) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29819) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mérni kell. Összerakod a gb-ot egy hosszú nózival, a tapetet előre húzó rugó nélkül, elé rakod a kamrát és megnézed, mennyivel hosszabb. Annyival kell rövidebb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29822) Atke


Atke
senior tag

(#29823) emre


emre
veterán

Megjött a Cyma 099-es Vintorez.

Ahogy olvastam célszerű lenne elvinni átnézetni valakivel. Dél Dunántúlon (Kaposvár + 80km) van olyan szerviz amit tudtok ajánlani?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29824) macilaci78 válasza emre (#29823) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bármelyik jó, amelyikhez odatalál a futár.

Komolyra fordítva: ha itt nem kapsz ajánlást, akkor érdemes helyi csoportokat keresni facebook-on, vagy softar-en.

A Cyma AK fronton elég régi motoros stabil minőséggel, kiforrott megoldásokkal. A Vintorezzel nincs tapasztalatom, de egy hézagolás, esetleg kenés, hop up gumi, levegős részek tömítettségének ellenőrzése és szükség szerint gyengébb rugó kellhet neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29825) emre válasza macilaci78 (#29824) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Majd meglátom mi lesz, pillanatnyilag nem sürgős. Az is lehet hogy a saját káromon fogom kitanulni ezt a szakmát, amúgy is a bakancslistámon van. Majd utánaolvasok, videózok mittudomén....
Egyébként itt egy szétszedős videó

Ja, ha lenne információd hogy melyik midcap tár jó hozzá megköszönnöm ha megosztanád. Az LCT vintorezé esélyes, de tippre nem fogom megrendelni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29826) macilaci78 válasza emre (#29825) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem tudom sajna. :( Az AK vonal személy szerint nem érdekel, egyedül az SLR 105 real steel, real wood verzióját találom szépnek.

A videóból kiderül, hogy a levegős rész tömítettsége nem túl acélos. :D Tippre a műanyag nózi cserés O-gyűrűsre és meg kell nézni, hol szökik a levegő. Fém hengerfej előny, nem tudom, az-e gyárilag. Egy fém rugóvezető, csapágyazott sem árt neki, nem tudom, a dugattyúfej csapágyazott-e. A dugattyú első foga fém.
Nem tudom, mi indokolta, hogy a tusba vigyék az akkut. Ugyanúgy rúdakku mehet bele, mint ami a tokfedél alá is. Talán a súlyelosztás. Viszont hiányolom a videóból, hogy legalább egy hurkapálcával nem mérte le, milyen hosszú akku mehet bele.
Az a külső cső szerintem vérgagyi. Nem tűnik stabil rögzítésnek. Az előagy borítása meg gyakorlatilag csak rá van húzva a tok és a front közé. Még jó, hogy a tokfedél a tokhoz illeszkedik és nem ehhez. Viszont van hely elektronikának legalább.
A gearbox maga piciben tér el a standardól, a héj jobb oldalán a tűzváltónál. Belül egy az egyben AK gearbox.
A tus rögzítése stabilabb, mint például a Dragunov esetében, ez pirospont.
Viszont a szétszerelés közben a sok fekete műanyag forgács... :N
A sima AK tűzváltókar és gerabox közti dió akkut probléma volt sokáig. Most már széles köben kapható acélból. A Vintorez esetében viszont a tűzváltó karral egybe van építve, ha jól értettem, nem is váltható ki normál AK variánssal. A gearbox hély mellett ez is egy egyedi alkatrész, aminek a minőségét, beszerezhetőségét érdemes ellenőrizni baj esetére.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29827) f4lcon válasza macilaci78 (#29826) üzenetére


f4lcon
őstag

A sima AK tűzváltókar és gearbox közti dió akkut probléma volt sokáig. Most már széles körben kapható acélból.

link plíz? :B

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29828) macilaci78 válasza f4lcon (#29827) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Softair-en is láttam egyedi készítésű dolgok közt, valaki szerszámacélból esztergálta. Sajnos az oldal karbantartás alatt van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29829) Coccolino_O válasza macilaci78 (#29828) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mondtad a múltkor, hogy az usp szereti elhagyni a tárjait, külső segítség nélkül is. Tudsz még olyan pisztolyról, ami gyárilag menetes, és nem novrics glock v. tm hk45 tactical. És hasonló minőséget képvisel, hasonló ár-érték arányban. A sas szettet v. bármi más adaptert hanyagolnám, ha lehetséges. Talán még a tm fnx 45 is ebbe a kategóriába tartozik, habár nem tudom, hogy mennyire jó-e.

A másik, amit elfelejtettem kérdezni, hogyha egy "trigger response" (nem tudom, hogy ez minek felelne meg magyarul) típusú utat választasz, csak cserélsz 10:1 fogaskerékre, nagy nyomatékú motorra, és 10.1v-os akksira, és ennyi?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#29830) emre válasza emre (#29825) üzenetére


emre
veterán

Asszem megvan a mid-cap tár.
Ez az S&T gyártású elméletileg jó a cm.099-hez. Most már csak azt ellene kiderítenem, hogy Európában hol forgalmazzák, mert az Evike-ről kicsit húzós lenne megrendelnem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29831) Atke válasza f4lcon (#29827) üzenetére


Atke
senior tag

[link]

Nincs valakinek 300mm körüli VSR gumis csöve? ocsó...

[ Szerkesztve ]

(#29832) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29829) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az AAP is menetes külső csőben végződik, tán a Berettának is van olyan verziója.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29833) #56573440 válasza Coccolino_O (#29829) üzenetére


#56573440
törölt tag

Aap 01! Isteni cucc 🤣 glock tárat eszik, glock kb a hammer box. Én imádom.

Asg cz p09 igaslo állítólag, ahhoz van gyári verzió ami 14ccw de ahogy látom van cső is hozzá külön

(#29834) emre válasza macilaci78 (#29826) üzenetére


emre
veterán

Hát a belsejével még nem foglalkoztam, de a tokfedelet levéve nem látszik forgács, és a tus is sokkal jobban néz ki mint a képeken, videóban. Pedig megfordult a fejemben hogy faragok rá egy másikat fából, vagy rétegelt lemezből. De akkor hova teszem az akkut, mert a tokfedél alá nem fér el, és annak meg kifejezetten örülök hogy nem a hangtompító imitációba lett berakva mint az LCT esetében. Amin meglepődtem hogy számomra meglepően hangos. Nem tudom milyennek kellene lennie de sokkal halkabbra számítottam. Szerintem a tár illeszkedése is lehetne passzentossabb. A cső rögzítése tényleg elég vacak, lehet elég lenne egyszer leejteni. Illetve felmerült még egy probléma, hogy a cyma távcső tartó középvonala, nem esik egybe a fegyver középvonalával. Belenyúltam, vagy mind ilyen lehet?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#29835) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Ismerősömtől ingyen kaptam dobozban teljesen szétszedve egy cyma ak47 tacticalt és hiányzik egy csomó csavar. Például az is ami a tűzváltó kart tartja a test oldalán. Meg tudná esetleg valaki mondani hogy az a csavar pontosan milyen méret? M4 vagy M5? A hossza is érdekelne mert ahogy nézem ha az túl hosszú akkor eléri a dugattyú oldalát. Össze raknám magamnak. AOE-hez nem tudja esetleg valaki sorbo-t honnan lehet venni? Ahonnan régebben vettem ott már nincsen és nem találtam sehol olyan áron amit meg is adnék érte. Így hirtelen mérés nélkül kellene neki legalább 5 milliméter, hogy rendben legyen. Lehet, hogy több is. Ha máshogy nem tudom megoldani akkor esztergálok műanyagból a dugattyú és a fej közé egy megfelelő méretű távtartót, de jó lenne máshogyan megoldani mert ezzel a csillapítás nem javul semmit. Bár a v3 nem nagyon törik. Esetleg ha valakinek van más ötlete, bevált módszere AOE-hez, attól sem zárkózom el. Előre is köszönöm a segítséget.

(#29836) f4lcon válasza kinghaxor (#29835) üzenetére


f4lcon
őstag

alin vannak olyan cilinderfejek, amik már eleve tartalmaznak sorbo-t, vagy egyéb, ütközés csillapításos dolgot

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29837) macilaci78 válasza kinghaxor (#29835) üzenetére


macilaci78
nagyúr

M4 rémlik és 6-8 mm. Kérj egy csavarboltban egyet, tekerd be és vágd méretre. D-fejűt kérj.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29838) macilaci78 válasza f4lcon (#29827) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg is van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29839) f4lcon válasza macilaci78 (#29838) üzenetére


f4lcon
őstag

köszi, már Atke linkelte korábban, rá is írtam az emberre

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29840) Coccolino_O válasza macilaci78 (#29832) üzenetére


Coccolino_O
őstag

&blackrulz Nem szoktam semmilyen fajta fegyvert csúnyának hívni, de ez az AAP-01 ronda. ;]

Blakrulz említette, hogyha raksz tracer-t a pisztoly végére, optimális lenne fix csöves gbb-t venni. Na most, ami fix csöves és külső menetes együtt, az talán még ritkább kombó.

(#29841) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29840) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hi-Capa menetes külső cső olcsóbb, mint a tracer. Glocknál nincs így.
Szerintem is ronda az AAP-01, dehát nekem AUG-om is van, meg 3 Glock is..

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29842) #56573440 válasza Coccolino_O (#29840) üzenetére


#56573440
törölt tag

Izlesek és pofonok, nekem gyárilag is tetszik. Meg guccsiban is.

[ Szerkesztve ]

(#29843) Coccolino_O válasza #56573440 (#29842) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A tiéd legalább jól néz ki. A fegyvereden viszont nem sok minden tunik gyárinak.

macilaci78: Az AUG egy szépség, mindig is az volt, legalábbis számomra. Szerintem kicsit futurisztikus is, akárcsak a P90.

[ Szerkesztve ]

(#29844) #56573440 válasza Coccolino_O (#29843) üzenetére


#56573440
törölt tag

Gyári az egész kívülről kivéve az optika, lámpa, tracer. Az AA gyártja a kiegeket hozzá, szóval technikailag gyári, csak nem így veszed ki a dobozból :DDD gyári szannal minimal kieggel pl ilyen

[ Szerkesztve ]

(#29845) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29843) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az AUG annyira ronda, hogy már szép. De nézzen ki bárhogy is, tagadhatatlanul kényelmes, kézre áll, nagyon közel van a súlypontja a testhez és könnyű megtartani, 50 centis cső a 81 centis fegyverben. Kicsit olyan, mint a szeretetre méltó, ámde csúnyácska kutya.
A P90 se csúnya, de nekem egyszerűen kicsi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29846) Atke


Atke
senior tag

Ha valaki rendel Novritschról beszálnék

(#29847) Coccolino_O válasza #56573440 (#29844) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem tudom, engem ez a fegyver a Star Wars-ban lévő Hans Solo pisztolyra emlékeztet, legalábbis a gyári szánnal. Ami a másik képen van, az annyira megdobja külsőleg az egészet, mintha két különböző fegyver lenne. És azt el is fogadnám. :K

macilaci78: Az AUG-ot állandóan dicséred, biztos, hogy van alapja. Fel van véve az is a képzeletbeli kívánságlistára, habár nekem az A3 jön be a legjobban. TM P90 TR a másik, ami mozgatja a fantáziámat, de most itt van a Calibur, még alkalmam sem volt kipróbálni élesben.

Az a baj az én esetemben, hogy fegyverbuzi vagyok. Amikor tehetem lövök élest is, otthon és itt is. Sosem vagyok "elégedett" azzal, ami éppen nálam van. Ezért is napolom a pisztolyvásárlást is többek között, és próbálok egy elsődlegest megtartani legalább pár hónapig. Nem lesz nehéz újabban, október óta bezárták az összes airsoft pályát. :U

[ Szerkesztve ]

(#29848) macilaci78 válasza Atke (#29846) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Haver az új Glockot rendeli, amint elérhető lesz, januárban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29849) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29847) üzenetére


macilaci78
nagyúr

3 Glockom van és hosszú távon egyik sem lesz elsődleges. Szerinted? :D
Egy M4, egy AUG és egy shoti marad meg hosszú távra, meg egy pisztoly tracerrel, lámpával, amihez találok tokot, amiben nem töröm le a tracert.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29850) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Evike-n 12% kedvezmény mindenre és 99$ fölött ingyen posta hétfőig. EVIKE2020
Ugye, EU-n kívülről jön.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.