Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) Atke válasza macilaci78 (#29848) üzenetére


Atke
senior tag

Na azt lehet megvárom akkor....Annyira nem sürgős,úgy is csak csicsedli kell :)

(#29852) N€T0X|N válasza macilaci78 (#29850) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az ingyen posta nemzetközire sajnos nem érvényes.

Sent from my keyBoard

(#29853) macilaci78 válasza N€T0X|N (#29852) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R

Atke: írok is havernak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29854) Atke válasza N€T0X|N (#29852) üzenetére


Atke
senior tag

Arra volt nekem is egy sejtésem...

macilaci78 :R

[ Szerkesztve ]

(#29855) #56573440


#56573440
törölt tag

Megjött az alap... Jövőre szénné lesz építve ;]

(#29856) macilaci78 válasza #56573440 (#29855) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sehogy nem fog ez nekem tetszeni. :D
Nekem is megjött az egypontos szíj M-lok-kal az M4-re, illetve a rugó a Dytac-hoz. Elkezdtem szétszedni, gyors rugócserés, úgyhogy a gyári 2,2 J helyett beraktam a Guarder M90 rugót. Egyes lövés jellemzően nincs, határozott húzásra is mindig duplát lő. :D
Szedem szét jobban, hátha van benne FET, bár a tuscsőben van az akku, kötve hiszem, hogy lenne benne. Nem is volt...
Úgy lett 2,2J-ra kronózva, hogy abszolút nulla tömítettsége volt a leevgős résznek. Műanyag nózi O-gyűrű nélkül, a hengerfej beesik a hengerbe, a dugattyúfej spiáter tömbös, a csapágyazott rugóvezető műanyag... Háromféle zsír van és valami olaj is van a gearboxon belül. Egy katyvasz. De a motor mágnese erőben összemérhető a Guarder Infinity Torque Up motorével. :K Ellenben Specna Arms motorjával. :N
Készítettem pár képet, szerintem lesz belőle egy logout cikk.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29857) .45 válasza #56573440 (#29855) üzenetére


.45
csendes tag

Egy Eurotactics grippel utosen nézne ki :))

(#29858) #56573440 válasza .45 (#29857) üzenetére


#56573440
törölt tag

Dropstock lesz rajta, meg Mac airsoft test, karbon eloagy... Sajnos cqbn kicsit drága az a grip hogy szénné lőjjék... Fonixben bármi megtortenhet sajnos ;]

(#29859) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Sziasztok. Nézegettem a Novritch ssx303-at. Van valakinek tapasztalata róla?

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#29860) #56573440 válasza Drizzt01 (#29859) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem hiszem hogy itt bárki vett volna ilyet... Attól még pl nekem van véleményem, íme :D

1: Novi szerint ez sniper, vagy karabély vagy cqb eszköz. Ezt elég nehéz innen már komolyan venni.
2: Nem véletlenül eszik ssx23 tárakat. Mert ez egy felöltöztetett mk 23 ami novricsul ssx23-nak íródik :D

Igazából az egyetlen kérdés hogy hova. Mivel mindenre jó papíron, ezért csábító, de szerintem meg úgy alapvetően semmire se igazán. Cqb-re baromi hosszú az ilyen, karabélynak ergya az elsütő, túl sok gondozást kér egy aeghez képest, tűzgyorsaság se épp kiemelkedő, drága a tár és kevés bogyó fér bele, snipernek meg gázos nbb pisztoly hosszú csővel? El se kezdem sorolni hogy az mekkora zsákutca szerintem. Nyilván voltak próbálkzások mindenféle gázos rendszerű csipákra, de nem véletlenül nem terjedtek el.

Szerintem sokat nem kell szorozni vagy osztani, mivel a pisztolyáról azért már van pár teszt, másodlagosnak egyébként élhető lehet, de biztos nem csinálnék sehova belőle ilyen karabély dmr cqb izét. Hacsak nem csapsz alá egy Primary féle mp5 tár adaptert, és egy hpa palackot. Bár cqbre akkor is nagy szerintem abban a formában.

My mk23 project, all it needs now are some internal upgrades. : airsoft

(#29861) Drizzt01 válasza #56573440 (#29860) üzenetére


Drizzt01
őstag

Aeg kiváltásra gondoltam

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#29862) Atke


Atke
senior tag

kb az amit 2 éve csináltam csak aluminiumba csomagolva :D
Nekem nem igazán jött össze a dolog...
Amúgy Preorder a cucc, nagyon nem hiszem hogy lesz tapasztalat...

Szerintem amúgy DMR helyett jó lehet. Elvileg 70-80 méteres célzott lövést le lehet adni az mk23-akkal... Nekme meg van itthon 5 tár hozzá,amiből 4 működik is...

[ Szerkesztve ]

(#29863) #56573440 válasza Atke (#29862) üzenetére


#56573440
törölt tag

dmrnek nem igazán hiszem hogy akkora mondás, voltak próbálkozások gázos csipákra, van is egy mellettem a szekrényben m700 takedown kjw féle, de igazából nem véletlenül nem terjedt el. A gáznyomás ingadozása sem épp ideális az ilyennek, eleve max propánnal hajtanám hogy ne köpje tele a gumit meg a csövet szilikonnal, az elsütő akkor is hosszú és kemény, ésatöbbi. Én biztos nem erre indulnék el dmr szinten.

Drizzt01: ha télen nem játszol nagyon és nem is tervezel, nagyon megfontoltan és főleg kevest lősz illetve a gázos élet minden velejáróját is elvállalod igazából sok meglepetés nem fog érni... Nyilván ezek jobban igénylik a tisztítást, kenést mint egy aeg, amit leteszel játék után aztán köv játék előtt előkapod és go, vihetsz magaddal elég sok tárat mert a 24 bb azért elég kevéske, a tárak mint a legtöbb esetben a gázos cuccoknál előbb utóbb tudnak ereszteni, a szelepekkel lehet gond...

Nem tudom. Én ezzel úgy vagyok, hogy ha már gázos akkor az legyen rendes, csattogjon meg minden. Ez félúton van az aeg meg egy gbbr között, és nem igazán érzem hogy akkora buli lenne ezért. Főleg hogy ezt kvázi pisztoly méretben is tudja...

(#29864) Atke válasza #56573440 (#29863) üzenetére


Atke
senior tag

Pont tegnap néztem az össze hsz-edet,és akkor láttam a KJW M700-at :D Meg az M4-eket....
Egyik ismerősőm most nyomtatja nekem a carbine kittet, anyagáron szóval "nem olyan vészes" meg TDC,illetve egyéb kiegészítők..Még egy 300-as cső kellene a boldogsághoz,de nem találok használtat, újat meg nem fogok venni 10-en ezerért.
Nekem egyetlen negatívum amit írtál te is , a tárak... Aeggel szemben meg van az előnye hogy néma, így 20-40 méterre köpködhetsz vele úgy hogy senki nem hallja/látja,míg ez aegnél nem így van.Amúgy meg régóta foglakoztat, most meg volt rá lehetőség hogy megcsináljam... Majd airsoftbazaron látjátok milyen lett :DDD :DDD :DDD

Télen sehova! sajnos se bringa,se futás semmi,egyből durran a torkom 10 fok alatt, mint egy öreg dízel olyan vagyok

[ Szerkesztve ]

(#29865) Drizzt01 válasza #56573440 (#29863) üzenetére


Drizzt01
őstag

Szoktam hidegebb időben is játszani, ez volt az egyik indok a kérdésnek. Ami vonz benne, az a némasága és az hogy gyakorlatilag egy fajta tár van a pisztollyal.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#29866) #56573440 válasza Drizzt01 (#29865) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát sajnos kint és 10 fok alatt a green gas az kb felejtős. Nagyot esik a nyomás, így meg nem is lesz jó sajnos. Lehet kapni erősebb változatokag, red, black, azokkal nyilván egy fokkal jobb, de jó szerintem 0 fok körül és alatt soha nem lesz.

Én csak cqbzek és eddig inkább pisztoly elsődlegessel mentem, az első tél közepén pedig nem volt negatív a pályán fokban fogadtam meg hogy hpa vagy nem játszok. Mondjuk azok gbb-k voltak, de a lényeg ugyanaz. Igazából úgy lenne értelmes ha mindenképp kell, hogy télen aeg, amikor melegeb van akkor meg mk23.

(#29867) Coccolino_O válasza Drizzt01 (#29859) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Novrics, olcsó nem lehet. Meglestem, és tényleg, ez bizony 100 ropi újonnan. Biztos vagyok benne, hogy 100 ezerért kapsz jobb fegyvert, habár nem írtad, hogy mire akarod használni. Ha én gázost vennék, akkor az a minimum, hogy a hüvelykivető nyílás mozogjon.

(#29868) macilaci78 válasza Drizzt01 (#29861) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AEG, de CQB, DMR, vagy sima karabély?
Amúgy gyors rugócserés gearbox M150 rugóra megépítve és egy programozható FET.

A FET-tel igény szerint ki tudod herélni a sorozatlövést, a könnyű rugócserével pedig pár perc alatt, kevés szerszámmal az adott szerepre tudod igazítani a csőtorkolati energiát.

Nem gázos, így hőmérséklettől független, nincs gázvezeték sem. És ne aggódj, 20-40 méterről is meghallani egy NBB replikát. Hallhatóan halkabb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29869) #56573440 válasza macilaci78 (#29868) üzenetére


#56573440
törölt tag

Maci... [link]

Ez nem aeg... Kevered az ssr15-el...

(#29870) macilaci78 válasza #56573440 (#29869) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy értem, hogy AEG kiváltására ne egy felpumpált pisztolyt használjon, hanem egy megfelelő AEG-et.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29871) Atke válasza macilaci78 (#29870) üzenetére


Atke
senior tag

Azzal nem vált ki aeget :)
MK23 carbine Nekem ez jobban bejön amúgy,bár nem alu. De az a hangtompító állítás...Zseniális. Nyilván betolt állapotban sok haszna nincs,de jól néz ki.

(#29872) #56573440 válasza macilaci78 (#29870) üzenetére


#56573440
törölt tag

29865-ben írta a halk működést és a tárazonosságot, sajnos ez egy bármilyenre épített aeggel se fog megvalósulni. Mondjuk az se biztos hogy egyáltalán dmr-t akar belőle, árulja azt novi 0.8-2.5j között, szóval pont simán lehet hogy sub 400 játszana. Mondjuk tartom hogy akkor sem egy ésszerű döntés főleg nem télen, de ez csak az én véleményem :D

Az aeg kiváltására a legjobb egy hpa engine :D Mindne mérhető paraméterében jelentősen jobb mint bármi amit fogaskerékre meg tudsz építeni végtelen pénzből akár :D

(#29873) macilaci78 válasza #56573440 (#29872) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hpa-ban a gázvezeték zavar, de nagyon. Ha lenne fix tusba épített tölthető tartály, bevállalnám.
Nem mondtam, hogy nem csendesebb egy NBB egy AEG-től, csak hogy egy NBB replikát is meg lehet hallani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29874) #56573440 válasza macilaci78 (#29873) üzenetére


#56573440
törölt tag

M4-et kell venni és van hozzá minden is [link]

Egyébként továbbra is tartom, hogy a line váll fölött elvezetve egyáltalán nem érződik, nem lóg ki oldalra, és nem akad el sehol. Kint fetrengésre nyilván sárba meg társai nem épp a tökéletes, de azt meg csinálják a csipások ;]

(#29875) #56573440 válasza macilaci78 (#29873) üzenetére


#56573440
törölt tag

Vagy hódolj be a sötét oldalnak, és vegyél egy eurotactics grip-et :D Nincs line ott se ;] És ez is 100% milsim, rá is van írva meg minden :P
absolutely in love with my main gat <3 show me yours : Speedsoft

(#29876) f4lcon válasza #56573440 (#29874) üzenetére


f4lcon
őstag

egy ilyen SUPER PACK Polarstar UGS version G&P R3 (powair6.com) mennyi lövésre elég levegőt tárol?
eddig engem is a kilógó vezeték zavart, de ezt látva nagyon rákívántam egy M4-re levegős tussal

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29877) #56573440 válasza f4lcon (#29876) üzenetére


#56573440
törölt tag

Valahogy úgy volt, régen néztem kb-ra valami polarstar manuallal kapcsolatban, hogy a tank térfogat * nyomás / a kimenő nyomással... Kb. Ez nyilván függ az engine-től és a beállításoktól is, a legtöbb elektropneumatikus rendszernél állítható a kimenő levegő mennyiség pl, tehát az, hogy a szolenoid meddig tartson nyitva, azt meg ki kell játszani a csőhossz függvényében pl. De az aeg átalakítós engine-ek rohadt takarékosak... ha igaz a matek akkor 4-500 bb-t 80psi-nki kéne köpjön elvben. A hpa-sított pisztolyokkal kb ennyit tudok ellőni egy nagy tankkal... De nyilván ott jelentősen több levegő kell...

De ha lesz játék főnixben egy m4-el -vagy egy egykor annak látszó maradékával- megtaláltok majd bármelyik szerdán ;] Ki lehet próbálni mennyire zavaró, egyébként egyáltalán nem az. Eddig kb csak pisztolyoztam hpa-n ott aztán sokkal jobban ki kéne jöjjön hogy problémás, mert gyorsabban mozogsz, más szögeket használsz célzáshoz is, sokkal többet lóbálod, etc, de így ahogy most el van vezetve nem is érződik egyáltalán.

Nyilván meggyőzni senkit se akarok, csak az elmúlt években sokan mondták hogy nem mert zavaró, meg butaság, meg búvár meg nemmilsim és társai. Az eredmény az, hogy elkezdtem hpazni a pályán, és már 10-en vagyunk búvárok ;] Volt konkrétan olyan akit addig szekáltunk hogy menjen be egy körre táskával, hogy feladta és bement, úgy jött ki hogy elmegyünk a pcsába, mibe kerül azonnal veszi viszi kell.

Nyilván őserdei bozótosban kúszva más a helyzet....

[ Szerkesztve ]

(#29878) f4lcon válasza #56573440 (#29877) üzenetére


f4lcon
őstag

eddig pályán soha nem játszottam, mindig csak "bozótosban" meg régi katonai lőtereken
viszont látom, hogy létezik drop-in V3 PolarStar Jack is, szóval megtarthatnám az AK-imat (amiket valami orosz becsípődés miatt sokkal jobban szeretek) csak tust kellene találni (amit linkeltél, az nem tudom mennyire alkalmas még AK tusadapterre téve... vagy ott valami durva barkács kellene)
PolarStar JACK!!! Version 3 AK Install - YouTube

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29879) #56573440 válasza f4lcon (#29878) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez is csak olyan hely mint minden más épületharc, csak nem lőhetsz ki az ablakon :D
Enigne van szinte mindenre is. p90 re is van/volt pl... Ha nem tetszik az elektromos móka benne és sorozat se kell, akkor meg vannak mechanikus engine-ek, még olcsóbban is akár.

Van pl ilyen megoldás is. ez azért ritkábban akad el bozótban is, ill továbbra is tartom, hogy kint a legjobb ha váll fölött viszed el mint az ivózsákot. A képen szereplő hurka biztos valamennyit húz a kezeden, de hát má na... Fegyvert vagy replikát is úgy fogunk mint az asszonyt... Keményen ;] Tippmann M4 HPA / CO2 Airsoft Gun Review - YouTube

[ Szerkesztve ]

(#29880) f4lcon válasza #56573440 (#29879) üzenetére


f4lcon
őstag

á, azzal a tussal amit korábban linkeltél én már elvesztem, most azon agyalok, hogy mi a legkisebb AK74 - M4 tube adapter, és, hogy az menne-e azzal a tussal, amit linkeltél :D

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29881) .45 válasza f4lcon (#29880) üzenetére


.45
csendes tag

Esetleg nézz rá a Mancraftra, most jott ki nekik is Gen 2es HPA stock és írják hogy mukodik adapterrel AK/G36-ra :) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#29882) f4lcon válasza .45 (#29881) üzenetére


f4lcon
őstag

de ehhez még kell a tank és a regulátor is, ha jól látom
na, egy pár éjszakára adtatok munkát :D

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#29883) #56573440 válasza f4lcon (#29882) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hagyd hogy a sötétség átjárjon ;] én hajnalban már nem bírtam, vettem egy tapp blade triggert pinkben...

(#29884) macilaci78 válasza #56573440 (#29874) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem kizárt, hogy megcsinálom, de egy teli fix tusnak jobban örülnék.
A kis 2 decis tartályok töltése működik a normál Tippmann tartályról?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29885) Drizzt01 válasza macilaci78 (#29884) üzenetére


Drizzt01
őstag

CQB-zni nem szoktam, csak a sima alap aeg (400fps) helyett gondolkodtam rajta. Az elmúlt évben megannyi játékon max 3x, vagy 4x használtam az M4-et. Az esetek 80-90%-ban sniperkedek, illetve így tervezem a jövőt is. Viszont nem minden pályára jó a sniper, ezért gondolkodtam rajta. Illetve a csapatban is, ha olyan a játék, hogy inkább lövész kell, akkor csak kicserélem a puskát erre, a pisztoly meg maradhat. Csak bedugdosom a többi tárat és go. Mostanában nem nagyon használok mellényt, ehhez meg elég a warbelt is

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#29886) #56573440 válasza macilaci78 (#29884) üzenetére


#56573440
törölt tag

A sima paintball palackrol beszélünk? Mert arról nem igazán. A töltő csati nem nyit kifelé, csak be, innentől max regulator oldalán lehet a palackból kiszedni levegőt, de ott nem sokat. Cserébe ezt némi izommunkaval belathato időn belül otthon is fel tudod pumpalni, vannak spec kézi cuccok 3k psire. Nyilván kint játék közben ez esélytelen :DDD

(#29887) macilaci78 válasza #56573440 (#29886) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, van olyan szerelvény, ami megoldja. Egy T elágazás egyik oldalán az input, a másik oldalára egy csap, majd egy output.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29888) #56573440 válasza macilaci78 (#29887) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem láttam még olyat. lehet hogy lehet, de nem jött szembe. A tank oldalán a paintball regulátor alatti töltőcsati egyértelműen egyirányú szelep és még apa is. Nyilván ha benyomod valamivel akkor ki tud jönni levegő, de mögötte meg 3000 psi van, és nem igazán arra van tervezve hogy egy tüskével betold, passz hogy meddig bírja ha egyáltalán. Utána kell valami cső amivel 200 bar átvihető a másik tank szelepre. És ezek után jön a dilemma, hogy az első töltés jó ha 2500 psi lesz a kicsin, a továbbiak meg pláne lefele megy, kimenni játszani 1500 psi-s kispalackokkal meg nem igazán boldogság.

valóban van ilyen niccsak [link]. Ettől még áll, hogy egy 0.8-as tankból sokszor nem töltesz meg játékra sajnos 0.2-est, mondjuk értelmes nyomásra kb kétszer talán...

[ Szerkesztve ]

(#29889) macilaci78 válasza #56573440 (#29888) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Anno 30 kilós merülőcsöves CO2 palackról töltöttem paintball palackokat.
Nem 0,8-ra, hanem 3.0-ra gondoltam. Nekem bőven jó 500 lövés akár két kus palackból összesen, ha a kocsinál fel tudom őket tölteni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29890) petymeg válasza #56573440 (#29875) üzenetére


petymeg
addikt

Én azért váltottam a paintballról, hogy ne kelljen ilyen b.zi tartályokat cipelni. Hanem realisztikusabbak legyenk a fegyverek. Ehhez az aeg közelebb van mint a paintball, a gbb meg még közelebb.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#29891) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Volt ajánlás korábban itt PCU tracer-re és tegnap meg is jött. A tracer alján is van egy leválasztható menetes fedél, tehát amikor megpróbálnád ráhúzni a menetes csőre szorosabban, elkezded leszedni a tracer testét, és a menetes alj rajta marad a fegyveren.
Ha meg nem húzod rá normálisan, akkor meg lötyög minden irányba. Ezt a tervezést nem értem, mert felülről tudod tölteni.

Eddig csak ASG tracer (a nagyobb, nem a kompakt) járt nálam, de az 1mm-t nem mozdult semelyik irányba, miután ráraktam a fegyverre. A másik, ami problémás, hogy nem világítja meg a sárga bevonatos zöld bb-t, valószínűleg csak fehér bevonatos zöld bb-t, de nem tudom megmondani biztosan, mert az meg nincsen nálam. Maga a minősége a tracer-nek tényleg fantasztikus, de ha csak fejfájást okoz, akkor meg nincsen értelme megtartanom. Másnak is volt ilyen jellegű próblémája ezzel a termékkel?

(#29892) #56573440 válasza Coccolino_O (#29891) üzenetére


#56573440
törölt tag

Milyen sárga bevonatos bb? Milyen gyártó melyik modellje? Biztos tracer bb?

Tegyél egy o gyűrűt a menetes cső végére. Eleve kéne, mert könnyebb vele az élet. A test meg nincs eléggé rahuzva az aljára, húzd azt meg előbb, akár egy kis teflon a menetre, és akkor jobban fogja.

(#29893) Coccolino_O válasza #56573440 (#29892) üzenetére


Coccolino_O
őstag

[ASG Tracer] .Tracer bb, az előzőm megvilágította gond nélkül. Halvány sárga bevonatos, de zöld bb. Lehet, hogy ez a baja, és csak fehér bevonatosat hajlandó elfogadni.

Ráhúztam az alját, amennyire lehetséges, de semmi nem tartja meg az ellenkező irányba, amikor ráhúznám szorosabban.

[ Szerkesztve ]

(#29894) macilaci78 válasza Coccolino_O (#29893) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az ASG egy "csomagoló üzem", a Blaster a gyártó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#29895) #56573440 válasza Coccolino_O (#29893) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha fel van töltve és bekapcsolva a tracer dobj bele egy bogyót hátulról és nézd meg hogy rávillant e, ha villant akkor világít e a kieső. ha nem világít akkor Blasterék mókoltak valamit a bb anyagával. Én sima zöld bls-t használok, azokat szépen világítja.

A menetes részt értem, mivel a tracer csőre illeszkedő menete 14 ccw a test meg cw, így ha szorítod rá a csőre a tracert a test le tud csavarodni. Ezért mondtam hogy tegyél a testbe csavarodó menetre egy kis teflon szallagot, húzd össze amennyire tudod , majd egy o gyűrűt tegyél a cső menetes végére, és úgy rakd össze. A teflon miatt kevésbé lesz hajlamos lelazulni a test az alaplemezről, az o gyűrű miatt meg nem kell úgy feltépni a külső csőre a tracert mert az is ad egy feszítést neki előre.

[ Szerkesztve ]

(#29896) Coccolino_O válasza #56573440 (#29895) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kipróbáltam, és nem villant rá a bb-re. Lehet, hogy pont kifogtam egy rosszat.

(#29897) #56573440 válasza Coccolino_O (#29896) üzenetére


#56573440
törölt tag

Írj a srácnak. Általában gyorsan válaszol és segít

[ Szerkesztve ]

(#29898) Coccolino_O válasza #56573440 (#29897) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Megtettem.

Más. Van bárkinek bármi tapasztalata az ASG MP9-el? Állandóan látom, hogy hirdetik, és el is megy elég hamar. Amit eddig olvastam róla, az vegyes, főleg a megbízhatóságát illetően. Az alapfegyver nem drága, viszont a tárak és a hangtompítóval egybeépített tracer borzalmasan túl vannak árazva. Simán elköltesz annyit, mintha vennél egy minőségibb aeg-et, összeségében.

[ Szerkesztve ]

(#29899) drzozo válasza Coccolino_O (#29898) üzenetére


drzozo
senior tag

Pont most gondolkoztam, hogy kiírjam-e Airsoftosokba, hogy ki melyiket ajánlaná inkább, a KWA MP9-et vagy az Elite Force MP7 Gen. 2.-t. :D Már egy ideje nézegetem a témát, de nem jutottam előrébb.

Ez mondjuk nagyon adja, full TNT tuninggal.

Eladtam az SSX-et, kell a helyére valami indokolatlan pénzköltés.

[ Szerkesztve ]

(#29900) Coccolino_O válasza drzozo (#29899) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Miért nem TM MP7? Az Elite Force jobb lenne? A TM MP7-ről csak jókat olvastam és hallottam eddig, élőben is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.