Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) a2d2 válasza Elar (#17592) üzenetére


a2d2
addikt

Ha esetleg szeretsz repülni akkor ajánlom még az Elite Dangeroust.
7 dollárért vettem, de mióta megvan félbe van hagyva a Hellblade is meg a Robinson the journey is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17602) Picco válasza Enton (#17600) üzenetére


Picco
addikt

koszi szepen, mar balra+jobbra komborol is olvastam redditen, ha vegeztem meloval kiprobalom. :R

"oculus home-ban rá kell bökni az asseto iconra"
hmm, erre is raprobalunk.

amugy G29+Rfit jo kombo ProjectCars2-vel, de kellett egy "kis" ido amig assist-ok nelkul vegig tudtam menni akar a legegyszerubb palyan is anelkul hogy ballerina modjara porognek a kanyarokban. :D
a rendes 6 gangos kezi valto meg oriasit ad az elmenyhez szerintem.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#17603) izomman1 válasza Raymond (#17596) üzenetére


izomman1
senior tag

Ha abba a pár százba benne leszek... mert későn csak fekete pénteken rendeltem..bár pár ezret még hó végén legyártanak...Úgy legyen.. Samu már elment így tényleg csak a Pimax az egyetlen út... :-)
Viszont sajnos sehol nem tudni mennyi előrendelés van lehet akár 6000 db is vagy 20000 db is a fene se tudja.. nagyon vinni fogják a cuccot ez az egyedüli értelmes előre lépés eddig úgy néz ki VR piacon.......

Nagyon sok beszámoló van már a neten többnyire pozitív ha erős vasad van... Remélem is.. Addig meg a Sima Vive is megteszi kis lötyögésnek..

[ Szerkesztve ]

(#17604) PLackó16


PLackó16
csendes tag

Sziasztok!

Kisebb szobában hány szenzorral használjátok a Riftet?

Jelenleg 3*1,5 méteres játékterületen, a szoba két szemközti sarkába rakva a szenzorokat, nem vagyok teljesen elégedett, gyakran vannak tracking gondok még a szenzorral szemben is.

Jelenleg az egyik szenzor USB3-on van, a másik pedig USB2-őn.

Berendelek egy USB-3as Inatek kártyát amazonról, hátha ez javít rajta.

Plusz kérdés.. Honnan a fneéből érdemes beszerezni itt Európában plusz szenzort? :)
Röhej, hogy kéne vennem még egy touch szettet hozzá..

Köszi

(#17605) roenick válasza PLackó16 (#17604) üzenetére


roenick
csendes tag

Szia!

Én is új felhasználó vagyok mint te.
Ha a szenzorral szemben is vannak gondok akkor ott valami más baj is lehet..nekem durván 2.5 méter a játék tér,, és a 2 szenzorral ..akkor is használható volt ..persze az egyik szemben fönt volt oly 1.8m magasan..a másik meg mögöttem olyan 1.3 ra.
USB 3.0 használtam mind a kettőhöz.
Az Inatek kártya jó..de a gyári driver t ne tedd fel hozzá ,mert nem fog működni rendesen..csak a sima Windows driver kell hozzá..persze ha Windows 10 van fönt.
Amazonról a múlthéten rendeletem én is plusz szenzort. 2-3 nap alatt itt volt.
[link]

(#17606) PLackó16 válasza roenick (#17605) üzenetére


PLackó16
csendes tag

Szia!

Köszi!
Jaa, hát az amcsi Amazonról :)
Azzal az a bajom, hogy mire ideér majdnem annyiba kerül mint egy touch szett.

Hogy érzed a kettőhöz képest a 3 szenzoros felállást?
Érezhető a különbség?
Próbálkozok majd akkor a magasság változtatással is :)

(#17607) #54625216 válasza PLackó16 (#17604) üzenetére


#54625216
törölt tag

Extra szenzort csak az Oculustól lehet rendelni, de ők csak támogatott országba küldenek. Ha van ismerősöd Ausztriában vagy Németországban, akkor oda meg tudod rendelni.
Minden más megoldásnál már jobb a touch, mert a postaköltség +vám többre jön ki, úgy meg legalább van egy pár tartalék kontrollered.
Esetleg érdemes nézni az amazon.de-n a használt touch-okat, mert ha csak a szenzor kell, akkor a teljesen leharcolt (és olcsó) péndányok is jók lesznek, mert a szenzorban nincs mozgó alkatrész, így az nem amotrizálódik.

(#17608) PLackó16


PLackó16
csendes tag

Köszönöm nekd is Bendegúz! :)

Még egy kis közvéleménykutatás..
A Robo Recall nagyon bejön, de sokszor abnormálisan beszaggat, teljesen élvezhetetlen mértékűre. Van mikor meg teljesen jól megy. Nektek hogy megy, milyen hardverrel ( Annyi biztos, hogy eléggé az alján vagyok az ajánlott igénynek. (I5 3470 GTX 1060 3GB 16GM RAM)
Bár ahogy láttam, az oculus folyamatok eléggé megeszik sokszor a procit.. Lehet egy újratelepítés segítene.

(#17609) Raymond válasza PLackó16 (#17608) üzenetére


Raymond
félisten

(I5 3470 GTX 1060 3GB 16GM RAM)

Vedd lejjebb a beallitasokat.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17610) Elar válasza PLackó16 (#17606) üzenetére


Elar
senior tag

Én megnézném itt is ;)
Én innen vettem az egyik Riftemet 3 szenzorral

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#17611) Elar válasza roenick (#17599) üzenetére


Elar
senior tag

Hmm. Köszi.

(#17597) kiskuplung (#17594) Raymond
Szintén köszi :)

(#17601) a2d2

Nagyon régen játszottam repülösőkkel. Tán még C64-en? :)

Néztem az introját, érdekes lenne. A probléma, hogy akkor már kellene venni hozzá egy joyt. Az egér, billenytű kombó nem tünik ideálisnak hozzá :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#17612) kiskuplung válasza Elar (#17611) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az eredeti trailert láttad, vagy a hozzáadott őszinteséggel kijavítottat? :)

Csodálkozom, hogy még nem perelték be a Frontiert a vásárlók tudatos megtévesztése miatt :P

(#17613) JSandor válasza PLackó16 (#17608) üzenetére


JSandor
tag

Nekem gond nélkül megy bármilyen játék habár 8700k és 1080 Ti-om van szóval így lehet nem mondok nem nyilván valót, de szerintem talán kompromisszum nélkül legalább érdemes egy 1070 vagy 1070 Ti

(#17614) #54625216 válasza Elar (#17611) üzenetére


#54625216
törölt tag

ED-hez nem feltétlenül kell joy, teljesen jól működik xbox kontrollerrel is, csak le kell tölteni hozzá saját mappinget, hogy minden funkció elérhető legyen gomb kombinációkkal. Persze hotassal az igazi, mert azzal olyan trükköket is meg tudsz csinálni, ami billentyűzettel vagy kontrollerrel kb. lehetetlen, de az már advanced fokozat, ráérsz akkor beruházni, ha már érzed a hiányát (jópár hónap).

(#17615) Dyingsoul válasza #54625216 (#17614) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

ED-t én kipróbáltam: Touch kontrollerrel, Xbox one kontrollerrel és TM16000 joy + gázkar kombóval.
Azt kell mondjam, hogy ha felveszed a VR fejest, a Joy legalább annyi pluszt ad élményben, mint maga a VR headset. A kettő együtt nagyon-nagyon immerzív élményt ad. ED-t VR-ban tolni joy nélkül olyan, mint egy félkarú óriás.
Mondom ezt úgy, hogy én egyáltalán nem vagyok nagy szimulátor fan de 100-200 órát beletettem az ED-be. Akiknek az életük a szimulátorozás annál még nagyobb az öröm faktor szvsz.
Persze mindenki másképp éli meg, ez az én élményem volt és szerintem az ED VR-ban, joy-al, gázkarral az egy teljesen más dimenzió.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17616) a2d2 válasza Dyingsoul (#17615) üzenetére


a2d2
addikt

Szerintem is elég immerzív, főleg most vettem új hajót (ASP explorer), aminél úgyszólván egy üvegkalitkában ülök a hajó orrában, győztem forgatni a fejem olyan szép :)
Egyszer viszont kifogtam egy nagyon hosszú utat a bázisra, gondoltam addig kiveszem a telót a headszetből és rátöltök meg átmozgatom magam és a leszállást is a sima monitoron csináltam és úgy elég gagyi volt a VR után. Főleg a shift + POV-al az oldalpanelokra nézés volt fura, ami már egy teljesen természetes fejmozdulat a HMD-ben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17617) roenick válasza PLackó16 (#17606) üzenetére


roenick
csendes tag

Nekem 29ezer be állt meg mindennel együtt a 3.szenzor.

És azért választottam ezt mert volt akkor is a német AMAZON-on is..199 EUR :F

Most is van :
[link]

Úgy hogy sztem így megérte.

Azért vettem meg a 3.-at mert szerettem volna minden képen a legjobb room scale -t elérni ,,ha már van 2.5mX2.5m helyem.

És ez be is jött így.

Azt olvastam valahol ,h 2 szenzornál jobb ha nem egy magasságban vannak..legalább is így emlékszem.

(#17618) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Ezt az USB 3.0 hosszabbítót használja még valaki a szenzorokhoz rajtam kívül? Az érdekelne, hogy okozott-e problémát bárkinek a trackingben ez a kábel.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17619) szente válasza Dyingsoul (#17618) üzenetére


szente
addikt

Nekem ebből van kettő (vagy legalább ugyan így néz ki és én is amazonról vettem). Ha éppen eltalálom, hogy mit melyik USB-be dugjak, akkor nincs gondom velük. Összesen 9 USB eszközt használok, szóval nekem eléggé le van terhelve a rendszer ilyen téren.

(#17620) roenick válasza Dyingsoul (#17618) üzenetére


roenick
csendes tag

Az igazság az ,h én ezen nem látok konkrét gyártót,, vagy az nem számít?

Nálam ilyen van :2 db
[link]

illetve a hátsó szenzorhoz ilyen:

https://kabelvilag.hu/Unitek-Aktiv-USB-3-0-hosszabbito-kabel-10m-Y-3018

de ez a 10m es akkor is jó ha nincs bedugva a táp ellátás.

Nekem eddig tökéletesen működik minden.

(#17621) nortsen válasza kiskuplung (#17612) üzenetére


nortsen
aktív tag

Jó, jó, tudjuk, hogy te SC rajongó vagy :)
Mondjuk minden játéknak jó lenne egy ilyen öszínte trailer. :)

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#17622) nortsen


nortsen
aktív tag

Nekem meg az alaplapon lehet állítani 2db usb3 portnak a DAC-ját.
Még nincs 3. szenzorom, de marha kíváncsi leszek, hogy egy sima árnyékolt, jó minőségű passzív hosszabítóval fel tudom e csatlakoztatni a szenzort.
Esetleg valakinek van ilyen lapja + tapasztalat?
X470-AORUS-ULTRA-GAMING

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#17623) zsozsa74 válasza nortsen (#17622) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Assetto Corsa Competizione-val mik a VR-os tapasztalataitok? (Nyilván, aki játszik vele). Tudom, hogy még béta, de azért már közel van a megjelenés és nálam a VR valami tragikus. Egyrészt rettentő csúnya, de az csak egy dolog, hanem ugrál és remeg is a kép, ha mozdítom a fejem. Igazi fejfájdítós élmény. Én egy i5 65xx, gtx 1080, 16 giga ram és Oculus Rift cuccal próbálom. Más játékban, mint pCars 2, Assetto Corsa, nagyon szépen megy minden egész durva beállításokkal is. Ja és független a dolog a graf beállításoktól, végigpróbálgattam minden szintet. Van, akinél rendesen fut ez a része? Kellett valamit mókolni vele? Nálam már a kezdetektől ilyen rossz. Előre is köszi!

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#17624) kiskuplung válasza zsozsa74 (#17623) üzenetére


kiskuplung
őstag

Elég régóta van ez a hibád, úgy látom. Kitartó vagy, ha még nem adtad fel :) [link]

De nem vagy egyedül...

Ezt próbáltad már? [link].
(tudom, hogy írtad, hogy kutakodtál itt is, de hátha... Itt az utolsó előtti posztban azt írják, hogy ettől megjavult..)

[ Szerkesztve ]

(#17625) -Solt- válasza zsozsa74 (#17623) üzenetére


-Solt-
veterán

Szia!

Én 8700K + 1080Ti párossal tolom, de nincs vele gondom. Szerintem a CPU-d a gyenge láncszem.

www.smart-bus.hu

(#17626) supercharley válasza Dyingsoul (#17618) üzenetére


supercharley
tag

Én ugyan ilyen kinézetű kábelt használok, valószínűleg ugyan az, csak más gyártó van rászitázva. Én WMR fejszetthez használom az USB3 kábel hosszabbítására. Illetve csak használnám, mert sajnos nem működik vele megfelelően(hanghibák vannak ha ez a kábel benn van a rendszerben)! Valami nem stimmelhet ezzel a kábellel!

(#17627) zilazil válasza zsozsa74 (#17623) üzenetére


zilazil
senior tag

Nálam is hasonló. i7 6700 4GHz, 2080RTX 16GB ram a rendszer és a játék SSD-n.

Tegnap próbáltam egy idő után ismét, az első belépésnél eszméletlenül szaggatott volt a kép. Mondom ezt nem hiszem el, beléptem ismét, akkor már ez a durva szaggatás megszűnt, de az az alig észrevehető megmaradt. Sajnos nekem is megfájdul tőle a fejem.

Lehet hogy a processzor gyenge, de nagyjából 50%-on ketyeg, és más minden szépen fut rajta.

(#17628) Elar válasza #54625216 (#17614) üzenetére


Elar
senior tag

Az a gond, hogy ennyi időm nekem nincs.... Valszeg játszanék vele, de bakker ennyi idő.....
Azért keresem ezeket a lövöldözös stb játékokat, mert játsom fél órát és megyek a dolgomra :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#17629) Elar


Elar
senior tag

Kábelkérdés.
Én lekopogom, semmi gondom a hosszabításokkal.

A szemüveghez szeretnék még egy kábelt - arra tudtok mutatni egy konkrét példát?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#17630) supercharley válasza Elar (#17629) üzenetére


supercharley
tag

(#17477) -es hozzászólásomban láthatsz egy működő HDMI hosszabbítást.

(#17631) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Köszönöm a válaszokat!
Azért kérdeztem, mert a 3 szenzorból csak 2-t mutat az eszközkezelő, mikor bekapcsolom a PC-t és pont azt nem mutatja ami hosszabbítóval van csatlakoztatva. A helyzet bonyolult, mert van egy olyan szenzorom amit az Inateck kártyára dugtam, szintén ilyen hosszabbítóval, az mégis mindig látható az eszközkezelőben ugyanakkor az előlapi USB header-ön van szintén egy szenzor de az nincs hosszabbítva és az is látszik, közvetlenül emellett volt a másik hosszabított szenzor ami viszont nem látszik ilyenkor.
Még mindig tracking hibák után nyomozok és most ezen a vonalon indultam el, miszerint az egyik szenzort (amit sikerült azonosítani) PC bekapcsolásakor nem lehet látni.
Hozzáteszem egyesével mentem végig az összes USB hub-on és minden USB csatira amire csak tudtam kikapcsoltam a power savinget.
Emellett tray tool-t is kipróbáltam és az sem segített a helyzeten.
Most kipróbálom azt, hogy az Inateck-be dugom át a másik hosszabbított, problémamentes szenzor mellé ezt a problémás, hosszabbított szenzort. Az is lehet, hogy magával a szenzorral van valami hardveres gond, már a fene tudja, de az Inateck kártya elbír két szenzorral úgy is.

Ezért is várnám a második Oculust, mint a megváltót, mert már kezd elegem lenni a CV1 hülyeségeiből.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17632) Elar válasza Dyingsoul (#17631) üzenetére


Elar
senior tag

Az Oculus blogban leírtak alapján csináltad a Setupot?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#17633) #54625216 válasza Elar (#17628) üzenetére


#54625216
törölt tag

Az Elite-ben az a jó, hogy rajtad múlik, hogy mennyit játszol, csak mivel alapvetően egy sandbox játék, sosincs vége. Tehát simán lehet úgy játszani, hogy belépsz egy órára, megcsinálsz egy küldetést, vagy fejvadászkodsz vagy felpakolod magad rakománnyal és fuvarozol, vagy bányászol, vagy amit akarsz. Minden perc játékidő hozzáad a fejlődésedhez, így nem érzed azt, hogy lemaradnál valamiről.

(#17634) nTom


nTom
aktív tag

VR covert honnan érdemes beszerezni? Lehet külföld is.
Akarok én is egy inatech kártyát, a 3m-es szenzor hosszabbítónak aktívnak kell lennie?

(#17635) Raymond válasza nTom (#17634) üzenetére


Raymond
félisten

Egyenesen toluk es akkor varsz par hetet vagy a nemet Amazon-rol ami gyorsabb, de valamivel dragabb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17636) #54625216


#54625216
törölt tag

"Unable to confirm your Oculus account."

Találkozott valaki már ezzel a hibaüzenettel? Ez jön fel, ha be akarok lépni az Oculus Home-ba.

(#17637) Raymond válasza #54625216 (#17636) üzenetére


Raymond
félisten

Volt mar ez parszor amikor az Oculsu valamit elturt es javitaniuk kellett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17638) #54625216 válasza Raymond (#17637) üzenetére


#54625216
törölt tag

Oké, küldtem ticketet, csak hogy érezzék a törődést.

(#17639) Dyingsoul válasza Elar (#17632) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Nem az a kérdés, hogy aszerint csináltam-e, hanem hogy hányszor... :DDD

Egyébként most sikerült 50 percet játszani Fallout 4 VR-ral, akadások nélkül! :Y
Két dolgot tettem: kikapcsoltam a Windows 10 Game Mode-ot és letöröltem az Asus Aura Syncet.
Egyelőre még tesztelem, szóval nem merem elkiabálni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17640) zsozsa74 válasza kiskuplung (#17624) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Próbáltam, igen. Nem segített...

Hát az van, hogy minden havi frissítésnél csekkolom, hogy van-e számomra valami változás a vr résznél és mindig konstatálom, hogy nincs, úgyhogy játszom tovább képernyőn. Úgy sem rossz, de azért na...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#17641) nortsen válasza #54625216 (#17636) üzenetére


nortsen
aktív tag

Tegnap óta nekem is előjön, de kb ugyanezt szűrtem le, Oculus vmit elcseszett, de mivel update nem volt, így a szolgáltatásukban lehet vmi.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#17642) -Solt- válasza zsozsa74 (#17640) üzenetére


-Solt-
veterán

Ne számíts lényeges változásra, kevés mellé a CPU-d. Nagy valószínűséggel a 45 és 90 között ugrál az FPS és ettől vagy rosszul, illetve az is lehet, hogy adott szituációban a 45 sincs meg, ilyenkor szokott "széthullani" a kép.

Indítsd el az Oculus Debug Tool-t és monitorozd az FPS-t. Keress egy olyan beállítást ahol stabilan megvan a 45 FPS, ha nincs ilyen akkor kapcsold ki az ASW-t és nézd meg, hogy milyen FPS értékeket produkál a géped játék alatt, plusz párhuzamosan nézd meg, hogy az adott FPS értékhez milyen GPU kihasználtság tartozik.

www.smart-bus.hu

(#17643) PLackó16 válasza zsozsa74 (#17640) üzenetére


PLackó16
csendes tag

Nagyon remélem nem az I5 6500 kevés, mert akkor elbújhatok a 3470-el...

(#17644) zsozsa74 válasza -Solt- (#17642) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Ezt én értem. De egy pcars2-höz meg nem kevés? Ott majdnem fullos beállításokkal hasít a játék vr-ban, itt meg még low graf mellett is atomszar? Nem tűnik logikusnak.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#17645) s7evcsenko válasza zsozsa74 (#17644) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A PC2-ben annyi kb a VR, hogy benn ülsz az autóban és körbenézhetsz kicsit...
Ez szerintem nem igazán dolgozza meg a vasat.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#17646) zilazil válasza s7evcsenko (#17645) üzenetére


zilazil
senior tag

Az ACC-ben is ugyanennyi.

(#17647) zsozsa74 válasza s7evcsenko (#17645) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hát igen. De egy autószimben ennyi bőven elég... ;)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#17648) Raymond válasza zsozsa74 (#17644) üzenetére


Raymond
félisten

A PC2-hoz is keves, csak nem veszed eszre mert ott nem zavar annyira a 45FPS+ASW, de ha akarod megnezheted a Performance Overlay-el hogy ott sincs meg a 90 amig szet nem szeled a mezony az elso par kanyar utan. Hatulrol indulsz es az i5-6500 mar ugy is leesik 45+ASW-re hogy 10 auto van elotted.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17649) a2d2 válasza s7evcsenko (#17645) üzenetére


a2d2
addikt

Gondolom a terhelésnél nem az a lényeg hogy mit tudnak kihozni a VR élményből, hanem hogy ha bekapcsolod onnantól kezdve a gépnek két különböző képet ki kell számolnia az egy szemre jutó felbontással és ez terheli le a VGA-t.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17650) -Solt- válasza zsozsa74 (#17644) üzenetére


-Solt-
veterán

Ugyanaz a motor, anyagi lehetőségek, készítői gárda? Nem! Akkor miért hasonlítod össze? Ha valami nem logikus, akkor az a különböző programoktól, motoroktól ugyanazt elvárni. Eltérőek az alapok, a ráfordított idő, a készenléti fok, de még a célközönség is... gyakorlatilag annyi a hasonlóság, hogy autókkal versenyzel.

Egyébként eleve alaptétel az adott konfiguráció kiegyensúlyozottsága... a te konfigod nagyon nem az és ez valahol nem gond, valahol meg gond. ACC alatt gond, pont. Zongorázd végig amit írtam, aztán ha te is látni fogod, hogy igazam van, akkor el tudod dönteni, hogy megér-e a játék annyit neked, hogy fejlessz, vagy megy a sarokba.

www.smart-bus.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.