Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) kiskuplung válasza Dyingsoul (#18641) üzenetére


kiskuplung
őstag

Én is győzködöm egy ismerősömet, akivel most játszottunk csapatban, és egyedül 12 fraget szedett össze(míg én 1-et :D). a másik csapatban a két srác 6-6-ot.

(#18652) supercharley válasza Dyingsoul (#18641) üzenetére


supercharley
tag

Srácok, nincs senki akit érdekel a VR kupa?
Korhatár van?

(#18653) bunnyhu válasza sakkay (#18640) üzenetére


bunnyhu
senior tag

110-es áron vannak fent, szerintem az a reális inkább. Persze lehet miután azokat elvitték sec-perc feljebb megy az ár, meg az is hogy aki látta 110-ért, az úgy van vele "majd adjátok olcsóbban" ... Majd a piac beárazza :)

https://divecenter.hu

(#18654) abydos válasza supercharley (#18652) üzenetére


abydos
aktív tag

13 év minimum

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#18655) abydos válasza abydos (#18654) üzenetére


abydos
aktív tag

Addig lehet gyakorolni Space Junkies-ra

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#18656) s:zozo válasza abydos (#18654) üzenetére


s:zozo
aktív tag

és a maximum. Bocsi :DD :)) :DD

(#18657) s:zozo válasza abydos (#18655) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Viccesek, a negatív értékelések többsége. Not start, Ubi regisztrálás. Komolyan itt tartunk?

[ Szerkesztve ]

(#18658) sakkay válasza bunnyhu (#18653) üzenetére


sakkay
aktív tag

Ja. Még nem aktuális, megvárom a teszteket, aztán döntök mi lesz.

(#18659) Dyingsoul válasza abydos (#18650) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

:R

Én már-már úgy vagyok vele, hogy hagyom a francba. Egyesével elkezdtem írogatni ismerősökre-emberekre de úgy kell noszogatni mindenkit. Elfogyott a türelmem, régen jobban bírtam az ilyesmit de most még csak válogatni sem lehet az emberekből. Mindenki kifogásokkal jön, nagyon rossz és alig lehet rávenni az embereket a multira. Nyilván van mindenkinek gondja-problémája. De szerintem ez egy tök jó lehetőség amit kár kihagyni. Nagyon sajnálom, hogy ilyen szűkös a határidő, de mindenki számára szűkös.

(#18652) supercharley: Ahogy Abydos mondta: 13 év.

(#18651) kiskuplung: Nem kicsit irigyellek.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18660) s:zozo


s:zozo
aktív tag

Este, éjszaka (újra) játszottam a Landfall és a The Climb játékokkal és nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen lenne játszani velük az új eszközökön.

(#18661) schawo válasza Dyingsoul (#18659) üzenetére


schawo
titán

Milyen játékok vannak?

Még a végén rábeszélem a 13 éves kislányt. Én már kiöregedtem ebből. Ő fortniteban is olyan gyorsan szedi a frageket, mint én soha, még 25 éve sem. Én még észre sem vettem az ellent, ő már rá is fordult. Múltkor olvastam is egy elemzést, miszerint az okostelefonon felnövő Z generáció sokkal gyorsabb képfeldolgozásra képes, mint az X és Y. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18662) v2 válasza bunnyhu (#18653) üzenetére


v2
senior tag

Senki nem akarja eladni. 4 hirdetésre írtam, egy se válaszol. Vennék mai napon egy oculust Pesten

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18663) bunnyhu válasza Dyingsoul (#18659) üzenetére


bunnyhu
senior tag

" Egyesével elkezdtem írogatni ismerősökre-emberekre de úgy kell noszogatni mindenkit."
Megöregedték ahogy az ismerőseid is, evvan :P

https://divecenter.hu

(#18664) sakkay válasza schawo (#18661) üzenetére


sakkay
aktív tag

Ja ...és egy csomó mindenben elképesztően le vannak maradva.

(#18665) kiskuplung válasza bunnyhu (#18663) üzenetére


kiskuplung
őstag

Pont ezt akartam írni, hogy az én ismerősöm is 15 évvel fiatalabb mint én. Streamelte hogy hogy játszik ezzel a Space junkies-zal, hát én csak villogást láttam, meg ahogy rángatja a képernyőt, nem is értem, mi történik.
Mutattam neki, hogy én még ilyeneken meg ilyeneken nőttem fel, azt mondta hogy ekkor kb 1 éves volt, és inkább attól kap fejfájást, hogy ilyen alacsony az FPS, és nem attól, hogy folyamatosan villog valami a képernyőn. Más világ már, na.

(#18666) s:zozo válasza kiskuplung (#18665) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Mennyire durva volt, amikor jobb procit raktál a gépbe és hirtelen az addig szaggatott játékok 22-25 fps-l mentek. :) Akkoriban is jó pár kedvencét újra elővett az ember és megnézte, végigjátszotta újra, az erősebb hardveren.

[ Szerkesztve ]

(#18667) v2 válasza v2 (#18662) üzenetére


v2
senior tag

Jeehaa sikerült :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18668) Dyingsoul válasza schawo (#18661) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A Space Junkies az, amiben lehet duo-ban indulni. Oda elég lenne mellém 1 ember.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18669) v2


v2
senior tag

Ha használtan vettem tudok új acountot csinálni? Mi a menete ennek?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18670) Raymond válasza v2 (#18669) üzenetére


Raymond
félisten

Ha nem adtak hozza az eredetit akkor csinalni kell egy ujat. Az ingyen jatekokat viszont nem kapod meg ugy mert account-hoz van kotve. Elonyosebb ha odaadjak az eredetit, meg lehet valtoztatni az email-t es a felhasznalo nevet is.

Amikor ujta csinalsz akkor ugy probalnak terelni hogy facebook account kell, de ez nem igy van, csak az aprobetus opciokat is nezni kell. Csinalhatsz egy barmilyen email cimmel fiokot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18671) v2 válasza Raymond (#18670) üzenetére


v2
senior tag

Ott tartok, hogy kéri a pin kódot csak nem tudom, hogy az mi vagy, hogy hol van

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18672) s:zozo válasza v2 (#18671) üzenetére


s:zozo
aktív tag

meg kell adnod egy pin kódot, amit pl. vásárlás megerősítéskor szokott kérni.

(#18673) schawo válasza sakkay (#18664) üzenetére


schawo
titán

Ahogy mi is elképesztően le voltunk maradva az előttünk lévő generációkhoz képest egy csomó mindenben. Én X-ként rohadtul nem tudok kaszálni, példának okáért. Minden idősödő generáció fölöslegesen büszke egy csomó, a modern korban már jelentéktelen képességeire.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18674) v2 válasza s:zozo (#18672) üzenetére


v2
senior tag

Sikerült, működik szépen qrva jó :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18675) sakkay válasza schawo (#18673) üzenetére


sakkay
aktív tag

Nem értek egyet. 42 vagyok, 18 a fiam-elég autentikus nevelést kapott. A mai generáció olyan szintű koncentráció hiányban szenved (ilyen soha nem volt generációk között)és nagy általánosságba akkora pudingok mint az állat. Menjél el a klasszikus rendészeti és\vagy katonai sulikba, özönlenek a lányok, a fiúk egy része is eléggé lányos. Ha feladat van, szégyenszemre sokszor bevállalósabbak a csajok. Katasztrófa. Ha van 20 gyerek egyedül hagyva egy osztályba 18 azonnal előveszi a telót és megszűnik a beszélgetés. Ezt a késztetést még én is érzem-csak azt is érzem, hogy mekkora gáz. Ők már nem. Illetve van egy kettő, aki kicsit látja ezt kívűlről-de talán érthető mi a gondom. A technológia, meg a kütyük, rengeteget rombolnak a valós szociális viselkedésen-és más hasonlón. Tény, jobb lesz a reflex..hajrá.

(#18676) schawo válasza sakkay (#18675) üzenetére


schawo
titán

Ebből sok mindent nem értettem, nem sok kohéziót találtam a szövegedben.

Autentikus nevelés? Autentikus = eredeti. Ebből hogyan lett koncentráció, abból generáció, aztán meg puding? Végén meg lányos fiúk, meg katonai suli?? Innen minden átkötés nélkül telefon, meg beszélgetés. Na mindegy.

A szociális viselkedés változik. Folyamatosan. Ugyanilyen generációs kommunikációs és szociális szakadék van a 25 évvel idősebbek és közted is. Ezt megérezni azt jelenti, hogy már te is öreg vagy. Megveregetem a vállad, mi már legfeljebb a vének tanácsába leszünk jók. (És ha már itt tartunk, remélem a későbbi generációk már rájönnek, hogy a vének épp tanácsnak nem jók. Elhülyülőkre bízni döntéseket ostobaság, az elmúlt idők ostobasága.)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18677) s:zozo válasza v2 (#18674) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Jó szórakozást és csak szépen fokozatosan :)

(#18678) s:zozo válasza s:zozo (#18339) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Üdv urak!
Igen, ugyan az a hiba megint előjött többször is, a türelmem véges. Próbáltam megint mindenfélét, hogy a probléma forrását meghatározzam, de teljes kudarc. Ill. és esetleg itt lesz a megoldás. Mikor nyugi van mindig próbálok keresni a hozzászólásokban az enyémhez hasonló hibát. Az egyik srácnak egy fórumon ugyan az a gondja, de nála ki is derült egy érdekes egyezés, mégpedig, hogy az érzékelői a plafonra vannak rögzítve és fejjel lefelé vannak a kamerák. Amikor megvettem a harmadik érzékelőt, csak azt rögzítettem fel a plafonra a másik kettővel szemben és emlékeim szerint nem is volt ilyen gond, abból az időből. Nos megfigyeltem, hogy amikor be kalibrálom a kamerákat akkor a virtuális térben a fejeket nem fejjel lefelé mutatja, hanem mintha a plafon alatt lebegne, de állva. Egyelőre még nem, de ha megint előjön nálam a hiba akkor az első kettőt vissza rakom a régi pozícióba és remélem utána jó lesz. Bárkinek a leírtak alapján van ilyen tapasztalata, vagy észrevétele?

(#18679) Dyingsoul válasza s:zozo (#18678) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem vedd fel a kapcsolatot az Oculus Supporttal.
Itt le van írva hogy hogyan szedd össze a logokat és csatold a tickethez.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18680) sakkay válasza schawo (#18676) üzenetére


sakkay
aktív tag

Abban egyetértünk, hogy nem értünk egyet. Eredeti nevelés-régi módi. Nálam a fiú nem bőg ok nélkül semmiségekért...ha kicsi és elesik akkor sírjon ha baja van. Onnan tudom, hogy baja van.Nincs olyan, hogy puszi meg bibi hat éves gyereknél-ha már fiú lett:)) Ha nem értetted a többit, azt sajnálom. A legtöbb gyerek 25' éves korában nemhogy a családalapítás felelősségéhez kevés, hanem nagyon sok máshoz is. De nem akarok offolni ennyit, ha akarod priváton folytassuk, ne itt-szívesen kifejtem mélyebben is kőkori eszméimet:)

(#18685) s:zozo válasza Dyingsoul (#18679) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Amint ez az ötletem sem jön be, kénytelen leszek. Sajnos ezekkel a hibákkal a fórumok szerint nem tud mit kezdeni a support sem, de hát majd próba szerencse. Nekem jó tapasztalatom van a supporttal, amikor használt oculust küldött az Amazon, miközben a számlán new volt. Nem gatyáztak és meg kaptam az ingyenes játékokat.

(#18686) s:zozo válasza s:zozo (#18685) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Oculus Touch volt a használt

(#18687) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Észrevettétek, hogy itt PH-n a mai napig egy szó se esett az új HMD-kről?

Most nézem a főoldalon ilyen hírek vannak : "A WHQL minősítésű, 419.67-os meghajtó lényegében ugyanazt kínálja, amit az előző heti, azonos verziójú kiadás."

:C

Végülis csak a világ egyik legnagyobb tech cége (FB) jött ki új hardverrel, úgy tűnik a PH szerint ennél még egy 0.01 verzióugrás is érdekesebb :)

(#18688) szente válasza kiskuplung (#18687) üzenetére


szente
addikt

Hiányoznak a VR halott, meg amúgy is hülyeség típusú kommentek?

(#18689) Plebi


Plebi
senior tag

Lehet kikelni az "új" bejelentésekre, de hónapokon át a fórumot olvasgatva eddig pont az ellenkezője jött le mint amit a hír itt kiváltott egyesekből.

Értem ezalatt:
- Eddig mindenki aki Oculusos, vagy HTC-s volt szét akarta szedni a Pimaxos kollégát, mert felesleges, nincs olyan hardver ami kihajtja, emiatt nem viszi előre a piacot, csak elmélyíti a szakadékot és a VR csak a gazdagok kiváltsága marad, ha a felbontást erőltetjük úgy, hogy nincs hozzá még évekig megfelelő hardver.
- A godray eddig mindenkit érintő válóok volt oculus esetén, a go a megváltás e téren és még a Vive és WMR szemüvegek is jobban teljesítenek e téren.
-Legyen egy jó minőségú szemüveg/lencse páros jó áron és a piac fejlődhet

Most meg:
-Miért nem lehet a felbontás nagyobb,
-A godray jó, hogy eltűnt, de az oled csak az igazi, úgy, hogy még senki ki sem próbálta ezt az új kijelzőt. (nekem is oled TV-m van, de az biztos, hogy WMR-el GO-val összevetve, az oculus CV1 minősége Oled ide vagy oda nem a legjobb már) Én be tudom nyelni, hogy LCD, ha az képminőség javulást hoz magával, és a felbontás is emelkedett azért egy kicsit.
-Az ár érdekes téma, meg lehetett venni olcsón a CV1 szettet EU-ból kb 120 környékén (400 EUR), itthon javarészt 150 körül ment nagyobb shopokban, a mostani ár ha EUR-ban számoljuk egyből, se lesz ennél több, akkor most mi is a gond?

Értem én, hogy nincs két szenzor, nincs füles, ezek miatt akár olcsóbb is lehetne, de mielőtt nem jönnek ki tesztek ne ítéljük el a terméket. Itt mindenkinek és az oculusnak is az az érdeke, hogy a VR életben maradjon és még nagyobb teret hódítson, az nem fog menni csillió megapixeles felbontással és fél milliós PC-vel.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#18690) rossitibi válasza kiskuplung (#18687) üzenetére


rossitibi
tag

Egy megjelenési dátum is jó lenne már! Quest tavasszal jelenik meg nem? Itt a tavasz! :)

[ Szerkesztve ]

(#18691) Picco válasza Plebi (#18689) üzenetére


Picco
addikt

-Ez a felbontas mar egy eve elerheto sot nagyobb is van toredek aron is vagy akar OLED alapokon is.
-Izomman1-et szerintem senki sem a Pimax miatt baszogatta, olvass visszabb ha erdekel.
-Nekem 69mm az IPD-m tehat szamomra mar gazos is lehet az S meg amugy sem hozott akkora elorelepest hogy lecsereljem a CV1-et, pedig lenne ravalo eppenseggel.

Ami engem felbasz hogy 3 ev alatt egyet leptunk elore es kettot vissza. :/
Johetett volna egy Quest + WIFI streaming es itt mindenki a gatyaba elvezett volna, de ez igy ebben a formaban eleg keves ennyi ido utan.
Brandon Iribe (head of rift) is felmondott a Rift S miatt, gondolom valami sokkal "vilagmegvaltobb" jott volna eredetileg most meg egy rebrandelt WMR + 3 kamera. (A fules hianya meg ubergaz).
Mellesleg en egyike vagyok azoknak akit a godray-ek annyira nem zavartak, gozom sincs miert pedig eszlelem a jelenseget.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18692) Uzi74 válasza rossitibi (#18690) üzenetére


Uzi74
senior tag

Facebook F8-re várható a start (április 30)

@Picco: az az igazság engem jobban megmozgatott a quest bejelentés mint a rift s, volt itthon a rift mellett egy GO is, és azt kell mondjam sokkal többet használtam a GO-tmint a rift-et, mert szimplán sokkal gyorsabb volt az üzembehelyezés, ha volt 10 percem. A rift meg főleg porosodott, épp most szembesültem vele, hogy a lone echo-t akartam folytatni, már teljesen elfelejtettem mit hogy lehet csinálni (pl. hogy tudom magam kijavítani ha radiation-t kaptam vagy hogy hol a lézervágó kapcsolója)

(#18693) kiskuplung válasza szente (#18688) üzenetére


kiskuplung
őstag

Kicsit igen. :D
Már régen olvastam 3D TV-s párhuzamokat. Meg hát, csak jó az oldalnak, ha kattintásgeneráló cikket írnak...

(#18694) -Solt- válasza kiskuplung (#18687) üzenetére


-Solt-
veterán

Lehet, hogy kapásból teszttel állnak majd elő! ;]

Engem a YT-s VR csatorna lepett meg (inkább bosszant) azzal, hogy mára már gyakorlatilag semmi köze a nevéhez.

www.smart-bus.hu

(#18695) s:zozo válasza -Solt- (#18694) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Valamelyest szerintem csak PR fogás volt a név választás, anno felkapta az összes média a VR-t, igaz azért foglalkoztak vele, de amint befutottak úgy kezdték elhagyni.

(#18696) a2d2 válasza Picco (#18691) üzenetére


a2d2
addikt

Lehet lemaradtam kicsit a hírekkel de akkor a quest + wifi streaming kilőve? Mert akkor még sokáig bámulhatom az S7-es kijelzőjét.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#18697) #54625216 válasza Plebi (#18689) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nagyjából egyetértek, inkább kiegészítés, mint vitatkozás:

Izommannak azt próbáltuk elmagyarázni, hogy egy komplett ökoszisztéma esetén nem lehet az egekbe tolni a speceket még akkor se, ha technikailag megoldható. Mivel a WMR, a Vive Pro, a Go és a Quest eleve feljebb tornázta a felbontást, így érthető, hogy a Rift S is követte.

Azon lehet fanyalogni, hogy a Rift S miért nem a Quest paneljét kapta, meg hogy 80Hz, stb. de szerintem ez csak azoknak csalódás, akik CV1-ről akartak upgradelni, mivel a Rift S nem CV1 upgrade mert eleve nem is annak lett szánva.
Amúgy az elégedetlenség még akár jól is jöhet, mert szinten tartja a használt CV1-ek árát, így aki mégis váltani akar, az 100-150 EUR ráfizetéssel válthat Rift S-re. Bevallom elgondolkodtam rajta, mert a Rift S fejlesztéshez pont ideális lenne, de előbb mindenképpen az Quest-et veszem meg és csak utána térek vissza a CV1 lecserélésére, ha már a lefizetett youtubereken túl független userek is letesztelték az S-t.

Amiért viszont kijár a seggrepacsi az Oculusnak, az a szoftveres idp, mert az olyanoknak is dealbreaker lehet, akiknek a többi paraméterrel nem lenne gondjuk.
A füles hiánya: a Go-nál teljesen vállalható, sőt kiküszöböl egy csomó hibaforrást, ami a CV1 fülesével rendszeres volt, de attól még be kell látni, hogy visszalépés a CV1-hez képest.

Az árával nincs baj, mert ha a CV1-hez hozzáadjuk a kötelező elemeket, mint harmadik szenzor, inateck kártya, usb hosszabbító kábelek, szenzor tartók, amelyek mind szükségtelenek a Rift S-hez, akkor a CV1 legutolsó $350 alapára esetén is többe jött ki a teljes rendszer a 360 fokos roomscale-el, mint $400. És ahogy feljebb már többször írtam, ez csak a bevezető ár, fog ez még lejjebb is menni.

(#18698) Jacek válasza #54625216 (#18697) üzenetére


Jacek
veterán

Azért illő lett volna az egy éve megjelent WMR fejesek felbontását elérni.....

(#18699) kiskuplung válasza #54625216 (#18697) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az IPD miatt Palmer is ekézi az Oculust : [link]

"Rift S is very cool! It takes concepts that have been around for years and puts them into a fully functional product for the first time. Sure, sure, I see people complaining about how Rift S is worse than CV1 concerning audio quality, display characteristics, and ergonomics – some of the tradeoffs are real, some are imaginary, and people should really wait for it to come out before passing final judgement. All in all, it is going to be a great HMD.

For about 70% of the population."

[ Szerkesztve ]

(#18700) #54625216 válasza a2d2 (#18696) üzenetére


#54625216
törölt tag

Szinte 100%, hogy a megjelenés másnapjától már lesz underground wifi megoldás a Questhez.
Picco szvsz arra gondolt, hogy ha az Oculus előállt volna valami saját, megbízható wifi megoldással, akkor mindenki úgy tekintett volna a Questre, mint CV1 upgradere és nem csak mint mobil eszközre.
Szerintem ezt azért nem lépte meg az Oculus, mert akkor azzal lettek volna teli a fórumok, hogy jaj a ratyi UPC n-es routeremmel miért nem élvezhető a VR. (Már az usb 3 mizéria sem az Oculus sara volt, mégis rajtuk verték le, hogy miért nem kompatibilis az usb kontrollerek jelentős többségével.)
Ami tuti megoldás lehetett volna, hogy beépítik a drótos PC csatlakozást opcionális wifivel. Így ha Hülyeuser Joe-nak nem megy wifiről, akkor még mindig használhatta volna kábelről.
Csak ezzel meg az alapkészülék ára nőtt volna úgy, hogy mindenki azért fizet extrát, amit nem is használ: a PC-sek a mobilért, aki meg önállóan használja, az a PC csatlakozásért.
Így aztán inkább előálltak egy ideális helyett két kompromisszumos termékkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.