Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61038) biker válasza Géjza (#61035) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem átnézték mindet, és ahol észlelhető, hogy nem azért rakott be mondjuk 5 szett valamit, hogy 5x kedvezményt kapjon, azoknak lenyelhető veszteségként kiküldték. Aki meg tolta be a rendeléseket hogy legyen nyeresége, azt meg dobták. Lehet volt rá valami process, ami alapján döntöttek.
Annak miért kellene felajánlani, aki csak azért nyomkodta össze a rendelést, hogy kijöjjön a lehúzás?
volt ilyen az akciós csl dd kapcsán is, kipróbáltam, valami olyan volt hogy betettem egyenként mindent, majd még egy bázist de második kormány és pedál nélkül és kétszer vonta le a kedvezményt. Nyilván nem rendeltem meg, csak teszteltem, másnap már nem működött, két bázishoz két kormány két pedál kellett.
lehet van ilyen logolás a rendszerben, hányszor állította össze a kosarat, vagy mit rakott be-ki, nem tudom, ennyire nem érdekelt. Láttam hogy ez direkt erre megy ki egyeseknél, az én gyomrom meg nem veszi be az ilyet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.