Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31551) Gorneck válasza Zolás (#31548) üzenetére


Gorneck
titán

Vmit nagyon rosszul csinálsz vagy elállítottál vagy nemtom...jobb katt nyomva hagyod, majd a mappán elengeded és kiugrik egy ilyen:

Gorneck#1239

(#31552) Gorneck válasza Kolondrum (#31546) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam tökéletesen megy (most néztem) a 32bites FF a 32 bites flashplayerrel...és nincs az amit írtál. A 64 bites IE9 meg villám gyors a 64bites flashplayerrel.

Gorneck#1239

(#31553) Lars válasza Kolondrum (#31546) üzenetére


Lars
őstag

No megnéztem firefoxot, és nekem nem csinálja azt a jelenséget, amit te leírtál.
Semmilyen plugin nincs fent mondjuk a firefox-hoz, és avast-ot használok vírusirtónak.
64-bites a win is.

(#31554) Steelmanus válasza Enton (#31526) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nalam volt a hiba, mert sem a PPPoE kapcsolat nem volt jol beallitva valamint az IE alatt sem volt a Kapcsolatoknal Alapertelmezet-re allitva, igy hiaba huztam bele az Inditopultba bejelenkezes utan feldobta az PPPoE kapcsolat ablakat. Ezt:

Ezert a Rasdial parancsot hasznaltam parameterezve de most hogy helyesen allitottam be a dolgokat, valoban eleg csak belehuzni a parancsikont az Inditopultba. Most mar en is igy hasznalom.

Lars: #31545 De kilehet, about:config browser.download.manager.scanWhenDone False -ra allitva

SymbianOS Abban igazad van hogy a 32 bites W7 alatt az FF 4.x valoban gyorsabban indul, 64 bites alatt jo par masodpercig daral a vincsi amig elindul. Az FF 3.x -nek mindegy mert az gyorsan felall mindket W7 verzion.

[ Szerkesztve ]

(#31555) Morden24 válasza Steelmanus (#31554) üzenetére


Morden24
nagyúr

El is lett halasztva 2011-ig a kiadás, ami nem is csoda - a 6-os betát kvázi minden fórumon szidják, mint a bokrot...

Sectumsempra - For Enemies

(#31556) Belba válasza Zolás (#31548) üzenetére


Belba
őstag

Kedves Zolás!

Ha a fájlt megragadod az egérrel és áthúzod egy másik mappába, akkor : ÁTHELYEZED...

Ha a fájlt megragadod az egérrel és áthúzás közben a másik kezeddel lenyomod a CTRL-gombot, akkor : ÁTMÁSOLOD...

Ha egyszerre több fájlt akarsz ugyanazon másik mappába átmásolni : CTRL-gombot lenyomva sorra kijelölöd a fájlokat és a CTRL-gomb nyomvatartásával áthúzod a kiszemelt mappába az összes kijelöltet...
(Vagy a fájlokat másképp is kijelölheted sorra, ha mindegyiket bejelölöd a mellette levő kis ablakában.)

Nem olyan bonyolult, kicsit gyakorold! :K

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#31557) kissdl válasza neorow1 (#31509) üzenetére


kissdl
csendes tag

Szia!

Írd már meg légyszíves a kártya PartNumber-ét (PN), és pontos típusát!!!
Az SMC honlapján azt kérik, csak ekkor adnak hozzáférést a driverekhez.
Az AIDA64 Extreme Engineer Edition-nal is ki tudod olvani, meg a kártyán is rajta van!

Üdv.: szuper

[ Szerkesztve ]

''Tévedni emberi dolog, de roppant kínos...''

(#31558) kissdl válasza neorow1 (#31509) üzenetére


kissdl
csendes tag

Bár az sem kizárt, hogy valamilyen alaplapi driver is kell, ahhoz, hogy jól felismerje a W7 a PCI-os kártyákat...
Mi az alaplapod pontos tipusa?

''Tévedni emberi dolog, de roppant kínos...''

(#31559) Zolás válasza Belba (#31556) üzenetére


Zolás
addikt

Aha akkor itt rontottam el :DDD
Ezt nem lehet megforditani? Valahol be van ez állitva gondolom a win beállitásaiban csak át lehet állitani. Vagy nem?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#31560) #35962624


#35962624
törölt tag

Sziasztok!

Haverom feltette a Windows 7-et (x64) és a meglévő két partícióból most csak 1-et tud használni (a rendszert értelemszerűen), a másikat "nem elérhető" üzenettel nem nyitja meg. Találkoztam már ilyennel én is, a lemezkezelésben a meghajtó betűjelet módosítva\megadva jó lett akkor. Nála ez nem használ.
Mi lehet a megoldás?

(#31561) doddencs


doddencs
senior tag

Hali

A gadget-ekkel akadt olyan problémám, h. kb egyik pillanatról a másikra, ha leviszem a képernyőt az asztalra (win+D, v. jobb alsó tálca gomb), leviszi már a gadgeteket is.

Elég idegesítő dolog, és már próbálgattam a gadgeteket állítani, leállítottam feladatkezelőben, gép restart, és nem változott semmi. Gondolom vmi egyszerű dologról lehet szó, de nem találom. :D

Előre is köszi a segítséget.

Üdv.

insanity2: megformázni sem engedi a meghajtót?

(#31562) Gorneck válasza Zolás (#31559) üzenetére


Gorneck
titán

A jobb egérgomb miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31563) Gorneck válasza doddencs (#31561) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs vmi téma módosító akármi feltelepítve? Mellik gadgetekről van szó? Nem nagyon találkoztam ilyennel.

Gorneck#1239

(#31564) polonic


polonic
félisten

Ez gadget eltűnés vagy nem a windows szelleme miatt van. Nagy titok őrzi a kiltétét.
Ez téma volt nem régen. Van akinek eltűnik, van akinek nem.

(#31565) Sub-ZeRo válasza doddencs (#31561) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyen probléma már múltkor is volt. Szerintem nem jó gadget okozza ezt a problémát, vagy téma, ahogy írják. Nekem pl nem csinál ilyet, ha az asztal ikonra kattintok... Akkor is látom a gadgetet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31566) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Nem konkrétan ide tartozik, de a boot sorrendet hogyan tudnám megváltoztatni? Azaz ne Ubuntu, Ubuntu Recovery, Memtest 86, Windows 7 legyen hanem Windows 7, ubuntu ....

Mert így ugye ha lekések a 8 mp ről az ubuntu indul el, ami nem is lenne gond kivéve ha nem azt akarom :D

(#31567) doddencs válasza Sub-ZeRo (#31565) üzenetére


doddencs
senior tag

csak már vagy egy éve ugyanazokat a gadgeteket haszálom: gmail, foreca időjárás, és egy notes.

téma se nagyon jöhet szóba, azon se változtattam, és kontrasztostól elkezdve mindenhol fennáll a probléma. újraindítás sem hiszem h segítene, de nincs is kedvem azt próbálgatni.

Na mindegy, akkor ez még sem egy egyszerű eset. :(

(#31568) Ombi5


Ombi5
őstag

Udv.

windows 7 professional HUN ezt irta ki, DMAC LIMIT. Ez mit takarhat pontosan? :R

(#31569) TRob1 válasza Rebirth II. (#31566) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem itt be tudod állítani hogy mi induljon: vezérlőpult/rendszer és bizt./rendszer/speciális rendszerbeáll./indízás és helyreáll. beállítások

¤ R'n'R ¤

(#31570) Sub-ZeRo válasza doddencs (#31567) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

foreca, gmail? Ezek mind win-hez vannak, vagy külön kell programmal feltelepíteni?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31571) Laccoss válasza Ombi5 (#31568) üzenetére


Laccoss
addikt

Hogy az aktivált mennyiségi licenszkulcs elérte a DMAK-korlátot.

Tisztaszoftver.hu szerint: "Tisztelt Ügyfeleink! 2010.10

A Windows 7 termék aktiválási kulcsa elérte a limitet. A problémát eszkaláltuk a Microsoft felé.
Hibajelenség: 0xC004C020 hibakód.
Az aktiválási kiszolgáló jelentette, hogy a DMAK- korlát túl lett lépve.
Nagyon köszönjük türelmüket!"

[ Szerkesztve ]

(#31572) Rebirth II. válasza TRob1 (#31569) üzenetére


Rebirth II.
tag

Hát ezaz itt elsőnek van a Win7 csak gondolom ubi felul írta és magát tette be mert azt később raktam fel :) Akkor megyek ubis topicba :D

(#31573) doddencs válasza Sub-ZeRo (#31570) üzenetére


doddencs
senior tag

winhez vannak, a microsoft oldaláról valók.

(#31574) Sub-ZeRo válasza doddencs (#31573) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. Hát próbáld ki csak a gyáriakkal, hogy azzal mit csinál.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31575) Ombi5 válasza Laccoss (#31571) üzenetére


Ombi5
őstag

Eredeti winfos, ilyenkor mi a teendo szerinted, mert 30 napot irt ki?! :R

(#31576) doddencs válasza Sub-ZeRo (#31574) üzenetére


doddencs
senior tag

naptárral próbáltam, eltűnik az is.

Billentyűkombináció van legalább arra, hogy előtérbe hozzam őket? Vistán ha jól emlékszem a windows+space volt, de így csak az asztalt látom. Vagy ez is csak nálam nem jó, és itt is eltűnnek a gadgetek? :D

(#31577) bobsys válasza Ombi5 (#31575) üzenetére


bobsys
addikt

hat a winfossal nem tudsz mit kezdeni
ha esetleg windowsrol pofazol akkor olvashattad, jeleztek a microsoft fele, meg fogjak oldani

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#31578) TRob1 válasza bobsys (#31577) üzenetére


TRob1
veterán

:C :K

Jól beszélsz!

¤ R'n'R ¤

(#31581) Gorneck válasza doddencs (#31567) üzenetére


Gorneck
titán

Az aláírásodban lépő gépről van szó? Legfrissebb ATI driver?

Beszarok, de nálam is ezt csinálja...és nem tette eddig... :D

Gorneck#1239

(#31583) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
A lányom megcsapkodta a billentyűzetet,és aktiválhatott valamit,mert azóta szinte minden gombra valami furát csinál a rendszer.Pl D--> lemegy asztalra,space-->kezeléstech központ,M-->vezérlőpult/valami,Vízszintes nyilak,oldal szélesség változtatása.
Meg tudjátok mondani, hogy mi lett bekapcsolva,és hogyan kapcsolhatom ki?
Köszi!
Dodo

(#31584) dodopek válasza dodopek (#31583) üzenetére


dodopek
addikt

A probléma megoldódott,valszeg beragadhatott a win gomb.Meg lett nyomva párszor,most már rendben van.

(#31585) Gorneck


Gorneck
titán

Megjelent a natív 64bites CCleaner...haladunk... :)

Gorneck#1239

(#31586) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#31585) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eddig sem használtam, ezután sem fogom. ;] :U
De köszi az infót. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31587) polonic válasza Gorneck (#31585) üzenetére


polonic
félisten

Én akartam. Megelőztél. :O

(#31588) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#31586) üzenetére


Gorneck
titán

Én meg vele takarítok és elég hasznos kis progi... :)

Gorneck#1239

(#31589) Psychonaut válasza Gorneck (#31585) üzenetére


Psychonaut
addikt

Király! Megy is fel.

[ Szerkesztve ]

(#31590) Rebirth II. válasza Gorneck (#31585) üzenetére


Rebirth II.
tag

jupíííí

(#31591) Gorneck válasza Psychonaut (#31589) üzenetére


Gorneck
titán

Uninstall előtte legyen...akkor kerül minden a megfelelő mappába... :)

Gorneck#1239

(#31592) Picco


Picco
addikt

no emberek, elegem van a windowsombol.

elozo win 32 bit, eredeti ~1 ev utan kezdte, bekapcs utan udvozlo kepernyo elott kozvetlenul fekete kepernyo, nem reagal semmire.
reset utan mindig elsore felall de youtube nem megy, zold kep. fel evig hasznaltam meg, utana magatol helyrejott. utana megint rakezdett, de mivel nemreg vettem SSD-t ugyis ujra kellett rakni.

mostani win 64bit 2 honap, viragbolti, ugyanez......

tuning-al es nelkule is csinalja. a rendszer ezek mellett teljesen stabil, minden jatek/program hibatlanul megy rajta.

valaki meg tudja mondani nekem a kivalto okot? most raktam ujra a win-t, nem akarom megegyszer :W

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31593) Psychonaut válasza Gorneck (#31591) üzenetére


Psychonaut
addikt

Voltvolt, Your Uninstallerrel.

SZERK: gagyik ezek a félig új-félig régi ikonok. Olyan kínai hatású nekem mind.

SZERK2: Picco: VGA?

[ Szerkesztve ]

(#31594) Kolondrum válasza Morden24 (#31549) üzenetére

1. legújabbat mindig mindenből!

+6 nem úgy jöttem be, a szokásos félreértés megy, mint az életben is. :U

New! Biztosan a 64 bit nyűgje de lassan töltök be, a noti alázza az asztalit életében először. Igaz ha már megy akkor fordul a kocka sebességben. Élményindex nagyban javult a 32 bithez képest, CPU-RAM,HDD terén!

Lassan csak megbarátkozok vele!

(#31595) K1m3rA


K1m3rA
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy foglalkoztatok-e már ezzel a témával, de ezt a pár ezer hozzászólást nincs időm ezügyben átnézni...
Letöltöttem a Windows 7 hivatalos 90-napos próbaverzióját, vagyis a 64 bites Windows 7 Enterprise-t. Miután betöltődik a rendszer -és látszólag minden program-, eltelik pár perc és váratlanul felugrik a CPU-kihasználtságom 20-25%-ra és itt is marad amíg újra nem indítom a gépet (viszont akkor kezdődik elölről a dolog... )! Azt is megfigyeltem hogy a folyamat előtt a HDD-m elkezd dolgozni kicsit, de hogy min, azt nem tudom, hiszen a programok akkorra már elvileg mind betöltődtek... Készítettem pár képet a futó alkalmazások listájáról, de azok közül látszólag egy program sem terheli a procit. Aztán megnéztem az Erőforrás-figyelőt és ott vettem észre egy Rendszermegszakítások nevű folyamatot, aminél már látható a fent írt processzorterhelés! Fogalmam sincs hogy mi lehet ez, mit csinál a háttérben és miért foglalja le a processzoromat, de meglehetősen zavaró a dolog. Vírusirtást csináltam a teljes rendszeren, a AVAST és az AVIRA nevű programokkal, de semmit nem találtak...
Tudnátok segíteni abban hogy mi okozza ezt, illetve hogy miként lehet megszüntetni?

Feladatkezelő

Rendszermegszakítások

A gépem paraméterei:
Alaplap: Gigabyte X48 DQ6
CPU: Core 2 Quad Q9650
RAM: DDR2 2x2GB Kinkston Hyper-X CL5 1066Mhz
VGA: AMD HD4850 Vapor-X
Táp: Corsair HX450
Hangkártya: Sound Blaster Audigy

(#31596) Picco válasza Psychonaut (#31593) üzenetére


Picco
addikt

uj drivert termeszetesen probaltam a regi rendszerrel, semmi valtozas :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31597) Morden24 válasza Kolondrum (#31594) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor közölném, hogy a 6-os betát szénné oltották néhány külföldi fórumon, amit olvasok. Most őszintén, mennyire vegyelek komolyan, amikor egy instabil, szarul sikerült beta problémáit rákened a Windows-ra?

Sectumsempra - For Enemies

(#31598) Psychonaut válasza Picco (#31596) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hardveres gond kizárva?

(#31599) Morden24 válasza Gorneck (#31585) üzenetére


Morden24
nagyúr

No mifene, kapott kis GUI ráncfelvarrást meg új funkciót is az intelligens sütiszörccsel. Nem rossz.

Hatvannégybitesedünk, gyerekek.

Sectumsempra - For Enemies

(#31600) Picco válasza Psychonaut (#31598) üzenetére


Picco
addikt

99% h igen.
2 honapig tokeletesen ment.
tesom is mondta h par regen neki is volt mar ilyen, talan vista-val. de annyira kulonbozo hardware es software-ket hasznalunk h az csak na.
a masik relytely h idonkent gondol egyet es meggyogyul par hetre/honapra :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.