Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31201) bobsys válasza flash- (#31200) üzenetére


bobsys
addikt

ha a fokusz a mappan all a fastrukturaban akkor a search bar abban a mappaban fog kerensi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#31202) Ribi


Ribi
nagyúr

Nemrég felraktam win7 home-ot a gépemre és valamiért nem akar működni a shut down.
Nem, nem sleep mode van beállítva rá, shut down.
Megnyomom, le is kapcsolna a winyó, de utána újra felpörög, venti megy stb.
Mi lehet a gáz?
Előzőleg egy win7 ultimate volt fent, az nem csinált ilyet.

(#31203) polonic válasza Steelmanus (#31194) üzenetére


polonic
félisten

De lehet választani. Abból kiindulva, hogy az előző live-nál is lehetett választani, ha winupdate-ről tetted fel. Ugyanúgy volt, mint ha a weboldalról letöltött exe telepítővel indítottad volna.

(#31204) AirBooms


AirBooms
addikt

Sziasztok!

Kb. két napja, egyik napról a másikra nagyjából 1 GB-ot nőtt a rendszerpartícióm telítettsége. Win7 Pro 64 HU-t használok, s elvileg semmit sem telepítettem mostanában, pláne nem a rendszerpartícióra. Csupán frissítettem az nVidia VGA-m driverét, de ez önmagában nem lehet 1 GB. Azért is fura (és kellemetlen) ez a hirtelen növekedés, mert a rendszerem SSD-n van, s elvileg minden felesleges írási folyamat le van tiltva, illetve át van irányítva a HDD-re (nem rendszerpartíció).
Szerintetek mi lehet ez? Milyen mappákat nézzek meg? (A Users/Nevem/AppData/Local/Temp mappát kiürítettem és a rendszervisszaállítás is ki van kapcsolva)

(#31205) cigam válasza AirBooms (#31204) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Az nem lehet, hogy maga a telepítő kényszerített ki egy rendszervisszaállítási pont létrehozását?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#31206) AirBooms válasza cigam (#31205) üzenetére


AirBooms
addikt

De, valóban létrejött egy visszaállítási pont, kb. 100 megás méretben, ami nem indokolja ezt a méretnövekedést, ugyanakor töröltem is már ezt a visszaállítási pontot. Tehát nem lehet az oka. Lefuttattam (az imént is) a CCleanert is, és a felesges dolgokat is töröltem: pl. Temp mappákat, valamint az Nvidia telepítőmappáját, amit mindig létrehoz a rendszerpartíción. Ezek után fogalmam sincs, mitől van ez a hatalmas rendszernövekedés...

(#31207) Fire/SOUL/CD válasza Morden24 (#31162) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem a supportal kezdtem, hanem az MS Social Answer-en kérdeztem meg, és ezt a választ kaptam és el is fogadtam. :K

"Valóban túl tudod lépni az aktivációk számát, nem fogják kiszámlázni. Ez azért van így, hogy ha egy rendszert újratelepítesz be tud ismét aktiválni. Fontos, hogy van egy bizonyos tolerancia határ. Ha ezt túlléped az aktiválást blokkolni fogják. Fizikailag több licenc aktiválása is lehetséges, viszont ez így már nem jogtiszta."

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31208) general


general
addikt

helló!

kezdek megőrülni egy problémától... szabálytalan időközönként, de naponta többször is megfagy a rendszer pillanatokra, néha teljesen, restart kell, de ha nem, akkor képernyő villog párat, majd visszaáll minden, és kiírja azt az üzenetet, hogy kb " Az Ati képernyőillesztő nem válaszolt, majd működése visszaállt" !! mi a fene lehet ez?

többször újratettem már a windowst, több Catalyst drivert is kipróbáltam, régieket is, a hiba mindig visszajön. a hardvert is többször átvizsgáltam, nem találtam általam észrevehető problémát. a vga hűtése rendben, forog a venti, feljebb is kapcsol, tápellátás megfelelő. rossz hardver okozza esetleg, tehát hibás a vga kártyám, vagy szoftveres probléma lehet? de micsoda??

ha valakinek van ötlete, kérem segítsen, egyszerűen nem tudok mit kitalálni!

konfig: S478 P4 3 GHz, 2 giga ram, Ati 3850 AGP, 2 vinyó, dvd stb. átlagos.

kösz :(

(#31209) Sub-ZeRo válasza Ribi (#31202) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha van firewire kártya, akkor kapcsold ki azt a tulajdonságát, hogy energiát takarítson meg.
Akkor nem szokott le állni a rendszer ha be van kapcsolva. De ha még is be lenne, akkor a pipád vedd ki előle. Eszközkezelőben megtalálod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31210) Gabás válasza general (#31208) üzenetére


Gabás
addikt

vga hiba - túlhúzás, ki van lazulva, vagy rossz a kártya

(#31211) hogolyo


hogolyo
csendes tag

Sziasztok

Ismét lenne 2 kérdésem win7-el kapcsolatban.
1: Gainward videokártyát használok és a HDMI kimenete a TV-re, a D-SUB pedig egy Iiyama CRT monitorra van kötve. A gond az, hogy ha kikapcsolom a monitort - mondjuk filmnézés közben - akkor visszakapcsoláskor megszűnik az extended desktop funkció. Minden ablak visszaugrik a monitorra és a TV átvált jel nélküli üzemmódra. Ilyenkor egy gyors képernyő felismerés és felbontás állítás után vissza lehet rakni mindent újra, de azért gondolom lehetne ezt valahogy elegánsabban is csinálni. "Természetesen" a TV-t ismeri fel elsődleges kijelzőnek amit folyton meg kell így cserélni, bár a csere után is a TV marad 1-es és a monitor 2-es hiába a monitor az elsődleges :S Van erre valami orvosság, hogy stabilan lefixáljam a beállításokat?

2: Telepítettem korábban egy Win-7-et a gépre. 4 vinyó van a gépben (van 1-2 régebbi darab amitől nem akartam megszabadulni, ha már szépen működik). Az egyik vinyó egy nagyon régi WD (csak tárolás), 1 sata Samsung (csak tárolás), 1 régi IDE Samsung (korábban XP rendszervinyó volt, még nincs formázva régi XP rajta) és egy új Sata Seagate. A legújabb vinyóra felraktam annó a Win7-et amit levágtam rendszer partíciónak arra automatikusan csinált egy 100Mb os részt magának (gondolom indítófájlok tárolására). Ment is minden rendben, de jött egy nagy ötlet, hogy felteszek egy ubuntu Linuxot az öreg WD-re. Felment gond nélkül, de nem akart többé indulni a rendszer :) Azóta leszedtem linuxot és win7-et is (persze volt még móka közte de ez lett a vége). Win7 vissza és nem indult a gép ismét, olvasgatás közben találtam egy tippet a bootfix /fixmbr parancs talán segít. Nem segített, de meglett, hogy a bootmgr a Satas Samsung vinyóra mászott fel. Most kicseréltem, és ez az elsődleges meghajtó, viszont szeretném, ha a rendszer ott maradna a rendszer meghajtón és az indító fájlok sem másznának át máshová. Van valami módja, hogy visszamozgassam?

Bocsi a sok rizsáért, lehet kicsit sok volt a háttér sztori :) Előre is köszi a válaszokat.

(#31212) Sub-ZeRo válasza hogolyo (#31211) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. passz
2. Szerintem telepítés idejére vedd ki azokat a vinyókat amik nem kellenek. Vagy ha benne hagyod őket, telepítés előtt töröld azt a partíciót amin rajta volt az indítófájlok.
(én úgy csináltam, hogy 7 telepítése előtt leformáztam a vinyót és létrehoztam a méretet. 7 lemezbe, majd arra install és azon volt az indító fájl. Igaz, ilyenkor nem csinálja azt a 100 megás partíciós dolgot, meg ha a rendszer megzakkan, akkor nem tudom vissza hozni, mert 1 partíción van a rendszerrel.)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31213) hogolyo válasza Sub-ZeRo (#31212) üzenetére


hogolyo
csendes tag

Ha csak újratelepítéssel megy a dolog akkor bizony hozzá nem nyúlok amíg működik :)
Most egy darabig használom végre a gépet. elég volt, hogy minden este vmit bütykölni kellett rajta az elmúlt 2 hétben :)

(#31214) Ribi válasza Sub-ZeRo (#31209) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hali,

Hát firewire nincs a gépben.
Csak 1 TVtuner.
Csak a firewire kártyánál lehet ilyen beállítás?
Esetleg nincs valami ilyen központi kapcsoló, hogy bárminek is hagyjon áramot kikapcs után?
Meg nem értem, hogy akkor az ultimate miért kapcsolt le.

(#31215) Sub-ZeRo válasza Ribi (#31214) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha ilyen lapod van, mint ami az adatlapon van, akkor bizony van firewire a gépedben.
Nem kell hogy olyan legyen mint egy tv tuner, amit be-ki tudsz tenni. :)
Úgy hogy nézz szét az eszközkezelőben.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31216) Jim74 válasza bobsys (#31198) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lefuttattam, az alábbi eredményt kaptam:

A Windows Erőforrás-védelem nem tapasztalta az integritás megsértését.

Hogyan tovább?

(#31217) general válasza Gabás (#31210) üzenetére


general
addikt

nincs rajta tuning, alap órajeleket használok. illesztés is megfelelő, többször ellenőriztem! mi lehet a hibája a vga-nak, lenne ötleted esetleg?

megismétlem az előzőt, hátha valaki másnak is van hozzászólnivalója.. :(

" kezdek megőrülni egy problémától... szabálytalan időközönként, de naponta többször is megfagy a rendszer pillanatokra, néha teljesen, restart kell, de ha nem, akkor képernyő villog párat, majd visszaáll minden, és kiírja azt az üzenetet, hogy kb " Az Ati képernyőillesztő nem válaszolt, majd működése visszaállt" !! mi a fene lehet ez?
többször újratettem már a windowst, több Catalyst drivert is kipróbáltam, régieket is, a hiba mindig visszajön. a hardvert is többször átvizsgáltam, nem találtam általam észrevehető problémát. a vga hűtése rendben, forog a venti, feljebb is kapcsol, tápellátás megfelelő. rossz hardver okozza esetleg, tehát hibás a vga kártyám, vagy szoftveres probléma lehet? de micsoda??
ha valakinek van ötlete, kérem segítsen, egyszerűen nem tudok mit kitalálni!
konfig: S478 P4 3 GHz, 2 giga ram, Ati 3850 AGP, 2 vinyó, dvd stb. átlagos.
"

[ Szerkesztve ]

(#31218) Sub-ZeRo válasza general (#31217) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ha nem vga, de szerintem köze van hozzá. Próbáld ki egy másik vga-val, ha ott is csinálja, akkor lap...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31219) Ribi válasza Sub-ZeRo (#31215) üzenetére


Ribi
nagyúr

Olyan van.
Furi mód a user manualban nincs szó firewireről.
De több teszt oldal is írja hogy van rajta. Érdekes.

Ja hogy az IEEE1394a lenne az a csatlakozó :)
Megvan a kis hamis :K
Na akkor ha hazamentem megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#31220) Iginotus válasza Iginotus (#31185) üzenetére


Iginotus
őstag

MEGOLDÁS F9 beta bios volt rajta, F8 NEM beta bios volt.
Sem pci-x es vga sem másik monitor nem segitett rajta a bios szar ennyi.
Ezzel simán megy. Üdv mindenkinek :)

Plug and Pray... :)

(#31221) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja felmerészeltem tenni a win 7-et a gépre... de máris beleütköztem az első problémába.
Mióta feltettem azóta nem tudok a hálózaton lévő többi géppel lanozni ....
Maga a megosztás megy, látom is a többi gépet, és fordítva is ...
De a játék nem megy, nem látom a szervert, és ha én kreálok egyet, akkor ők sem az enyém...

A hálózaton van egy router is ... talán ez zavar be ?
Vagy win 7 érdekesség ?

Tudnátok nekem ebben segíteni ?
Válaszotok várom és előre is nagyon köszönöm!
Üdv: Dave :R

(#31222) Sub-ZeRo válasza Reaper04 (#31221) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A routert próbáld resetelni. Amúgy milyen op. rendszerek között nem megy?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31223) Laccoss válasza Reaper04 (#31221) üzenetére


Laccoss
addikt

Tűzfalban sem árt engedélyezni a futó játékok által használt portokat. De erre általában rá is kérdez mikor indítasz egy hálózathoz nyúló programot.

(#31224) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Adott: Win 7 prof. 64

Probléma: feltelepítettem külön a Divx kodek csomagot, majd eltávolítottam, azóta a kétnyelvű - dupla hangsávú .avi-kból a Win media player csak az egyiket látja - az angolt és csak azt tudom megszólaltatni.... :W

Próbáltam már Win 7-re feltenni Win 7 codec pack-ot, semmi...
Próbáltam már a Win összetevőkből reinstallálni a media playert de semmi....

Szeretnék segítséget kérni, hogyan tudom orvosolni ezt a hangsáv problémát..?

Előre is köszönöm.

- Alex -

(#31225) Sub-ZeRo válasza Alex123 (#31224) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

VLC, BSplayer, vagy MPC-HC.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31226) Alex123 válasza Sub-ZeRo (#31225) üzenetére


Alex123
senior tag

Igen, léteznek más lejátszók de most a Win 7-em"karbantartása" lenne a cél....

(#31227) Laccoss válasza Alex123 (#31226) üzenetére


Laccoss
addikt

Rendszervisszaállítás?

(#31228) Sub-ZeRo válasza Alex123 (#31226) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor próbálj meg másik codec csomagot, vagy divx codec-et telepíteni.
Amúgy én ezért rakok fel inkább egy mpc-hc-t...
Hát hogy mennyira tudod rendbe hozni, nem tudom, szerintem nagyon összekavarodott a codec-ek ez a divx és a gyári beépített... Lehet hogy csak a reinstall segít...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31229) Fire/SOUL/CD válasza Alex123 (#31226) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Telepítsd fel újra azt a codek-et, amit nem sikerült eltávolítani tökéletesen, majd ezen uninstallerek valamelyikének segítségével távolítsd el, majd gép restart.
Revo Uninstaller Free
(Az ingyenes nem támogatja x64-es programok eltávolítását)
Advanced Uninstaller Free

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31230) general válasza Sub-ZeRo (#31218) üzenetére


general
addikt

ok, köszönöm a válaszokat!

(#31231) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, kaptam egy emailt a lényegi részét a kérdésnek :

"Adott egy NoteBook (Toshiba), amin előtelepített 64bit-es Win7 van, plusz sharware ill. a gyártó programjai. Mellékeltek egy32bit-es telepítő lemezt is.
Nekem "szűz" és legális 64bit-es Win7-re lenne szükségem a sallangok (felesleges előretelepített szoftverek) nélkül, ami minimális anyagi befektetést igényel.
Lehet valami úton-módon 64bit-es Win7-es telepítőlemezt kreálni.
Köszönettel:"

ez az idézet fedi ;)

(#31232) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Egy partíció átméretezést csináltam Acronis Disk Director-ral (korábban már számtalanszor csináltam ilyet sikeresen, de most valami hiba csúszhatott a gépezetbe), és nem indul a Win7-em. Az automatikus javítás nem tudja megjavítani a indítási problémát, milyen lehetőségek vannak még a helyreállításra.

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm!

(#31233) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Egy partíció átméretezést csináltam Acronis Disk Director-ral (korábban már számtalanszor csináltam ilyet sikeresen, de most valami hiba csúszhatott a gépezetbe), és nem indul a Win7-em. Az automatikus javítás nem tudja megjavítani a indítási problémát, milyen lehetőségek vannak még a helyreállításra.

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm!

(#31234) Psychonaut válasza #41133696 (#31231) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szedje le a sok shareware sz*rt valami uninstaller cuccal (felettem párral linkelt Fire kettőt), vagy "szerezzen" egy telepítőmédiát, a licensze ugyanis a kulcsra vonatkozik, ha az legális, illetve a licenszszerződésnek megfelelően lett aktiválva, akkor a rendszer - a telepítőmédia forrásától függetlenül - jogtiszta lesz.

De ha arra gondolsz, hogy kész telepítésből kinyerhető-e valahogy telepítőlemez, akkor a válasz: tudtommal sehogy nem megoldható.

(#31235) bobsys válasza #41133696 (#31231) üzenetére


bobsys
addikt

toshiba ugyfelszolgalttol kerjen egy 64 bites telepitokeszletet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#31236) #41133696 válasza Psychonaut (#31234) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, tolmácsolom neki, és köszi :R

Szerk : köszi bobsys ez a legjobb :R

[ Szerkesztve ]

(#31237) dni válasza dni (#31233) üzenetére


dni
őstag

Az alábbi hibaüzenetet kaptam:

Problem Signature:
Problem Event Name: StartupRepairOffline
Problem Signature 01: 6.1.7600.16385
Problem Signature 02: 6.1.7600.16385
Problem Signature 03: unknown
Problem Signature 04: 21200835
Problem Signature 05: AutoFailover
Problem Signature 06: 7
Problem Signature 07: BadDriver
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Local ID: 1033

mod: Ha F8-al indítok és kikapcsolom az automatikus újraindítást hiba esetén akkor egy BSOD képernyőt kapok
mod2: ha last known good configra kattintottam akkor elindult a win. :)

[ Szerkesztve ]

(#31238) scope2007


scope2007
addikt

volt egy kis időm és kipróbáltam az USBről való win7 telepítést.
hihetetlen gyors, kb 8perc volt a pendrive boot és az első windows login között.
ezentúl csak így fogok telepíteni, cd/dvdről jobb leszokni mielőbb :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#31239) Alex123 válasza Fire/SOUL/CD (#31229) üzenetére


Alex123
senior tag

Kipróbáltam, sajnos így sem...., azért köszi.

(#31240) Alex123 válasza Laccoss (#31227) üzenetére


Alex123
senior tag

Na, ez rendesen "haza is vágta" a rendszert.... :(

Megvan a hétvégi programom, telepítem újra a Win 7-et.... :W

(#31241) Sub-ZeRo válasza dni (#31237) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Valami driver-ed hibás. Miket raktál fel? Chipset? Lan?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31242) dni válasza Sub-ZeRo (#31241) üzenetére


dni
őstag

785G Chipset és AHCI drivert frissítettem, de egy héttel korábban.

(#31243) Ribi válasza Sub-ZeRo (#31215) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát nagyon köszi, kikapcsoltam biosbol a firewire-t és mostmár lekapcsol mint a sicc.
1000 köszi :R

(#31244) Sub-ZeRo válasza Ribi (#31243) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért nem kellet volna biosból kinyomni. :) Elég lett volna eszközkezelőben megkeresni, és ott lekapcsolni, de nekem mindegy.
Szívesen. :B

(#31242) dni:Szerintem a 785G drivert szedd le, nem kell az, csak ha valamit nem ismer fel. Az AHCI maradhat. Próbáld ki hogy letörlöd.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31245) Reaper04 válasza Sub-ZeRo (#31222) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Szia!
Az egyiken XP Sp3 van fent, az enyémen meg win7 (ultimate).
Maga a hálózat megy,de a játék nem...
Minden nap újra van indítva a router ... mert az elosztója ki van kapcsolva. (vagy az nem egyenlő egy resettel?)

Laccoss: KIS 2010 van feltelepítve. Úgy is próbáltuk már hogy kikapcsolom a tűzfalát. A windows saját tűzfala meg nincs bekapcsolva.

:F Üdv: Dave :R

(#31246) Sub-ZeRo válasza Reaper04 (#31245) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham. Hát egy reset-et próbáljatok meg. Azt a routeren belül találod, vagy a router alján van egy gomb, amit csak ceruzával tudsz benyomni. De szerintem a beállításokat is ellenerőrizd.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#31247) adyh


adyh
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem reagál a gép a Leállítás gombra. Altatni, hibernálni tudom, de sehogy nem tudom leállítani.
A másik, hogy az ablakaim újabban belógnak a tálca mögé és elég zavaró. Nem tudom hol lehet beállítani.
Köszi a segítséget!

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#31248) Fire/SOUL/CD válasza adyh (#31247) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

1. Start elkezded ezt begépelni: a be- és kikapcsoló gomb, a szűrt listában katt rá, majd a megjelenő ablakban a lenyílóban valószínűleg a Nincs művelet-re van állítva.

2. Passz

Fire.

UI: Ha használsz valamilyen tweaker progit, akkor azzal el lehet állítani rendesen a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31249) Snooker


Snooker
senior tag

A win7-en mennek régebbi játékok is (pl: Counter Strike 1.6) ?

(#31250) Micka21


Micka21
tag

üdv

lenovo laptopon (g530) van win 7
de az express kártyát nem ismeri fel az os, ledje világít, másik kártyával nem tudom kipróbálni

van valami tapasztalat hogy + driver kell hozzá vagy ilyesmi, mer gyári nincs az olvasóhoz

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.