Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32651) Romeo619 válasza Fire/SOUL/CD (#32650) üzenetére


Romeo619
senior tag

Hát ez benne a durva hogy a 80sra feltükröztem:D
Lehuztam a DVDt beraktam a másik winyot. Daemonba be telepítő indit és ott hogy hova akarom rakni látja a 80st de a 250st nem, rámegyek arra z illesztőprogram keresése tallozás és ott is látja:D csak a telepítő nem-.-
erre ne mtudom milehet a válasz ilyet még nem láttam elvileg meg gyakorlatilga is müködik minden hardware csak a telepítő nem látja a winyot.
Az a kérdés hogy hogy tudom neki láthatóvá tenni:P

(#32652) Steelmanus válasza Romeo619 (#32651) üzenetére


Steelmanus
addikt

A 250 Gb-on van Aktiv particio, vagyis aktiva van teve?

(#32653) Romeo619 válasza Steelmanus (#32652) üzenetére


Romeo619
senior tag

Hmmm ez 1 jó kérdés ezt merre és hogy tudom megnézni illetve beállítani?

(#32654) Romeo619 válasza Steelmanus (#32652) üzenetére


Romeo619
senior tag

Van ezen agépen egy partition magic az azt írja rá hogy bad és sárga rámentem hogy formázza itt és tegyen rá particiót de bad arguments ír ki és nem enged csinálni vele semmit:S
Kéne valami progi amivel megnézhetnék nem e valami baja van töredezett vagy valami:S
Azaz érdekes hogy a particio magic nem engedi formázni win alatt meg letudom

[ Szerkesztve ]

(#32655) Romeo619 válasza Romeo619 (#32654) üzenetére


Romeo619
senior tag

Hah meg oldottam leszedtem 1 mostani particio magicet ráraktam 1 particiót most megy minden rendesenXD

(#32656) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

sziasztok!

tegnap elszállt a win7em, és hatalmas a gondom!

írom mi történt: telepítettem a bluetooth adapter driverét, miután feltette, jött egy kékhalál, majd reboot (a driver nem vírusos nod32 szerint!!) majd indítás előtt egy fekete ablak h helyreállítom-e blabla... nah ez nem vezetett sehova, mert vmi nem teccett neki, nem találta amit keres... itt a másik opció a normál indítás volt... enter rá, betölt, és kékhalál, és reboot... ezt eljátszottam párszor, de nem tért észhez!! :(

aztán boot from dvd, helyreállítás automatice, de az se tudott rendet csinálni, ugyan úgy maradt a kékhalál... rendszer visszaállítás se működött, nem tudta visszaállítani :W

ekkor felraktam a win7et ugyanarra a meghajtóra, ahol volt! én naív azt hittem, h csak frissíteni fogja, de nem :W :W

elszállt mindenem a c-ről!! hiába csinált ez a szar egy windows.old mappát, abban SEMMI nincs!! csak egy rakás szar!!

segítsetek, h h tudnám visszaállítani a régi rendszerem, mert az asztalon volt pár nagyon fontos cucc :O

köszike!!

(#32657) Romeo619 válasza CoolBoy323 (#32656) üzenetére


Romeo619
senior tag

HA szeretnéd visszahozni az adatokat használd ezt a progit
StellarPhoenixWindowsDataRecovery-Home.
De ha formázott is, elég kevés rá az esély hogy 100%ban visszakapod a dolgokat:S ez lefog futtatni 1 a winyotól függő scant, majd azokat megprobálja visszaállítani persze csak azokat amiket kiválazstasz. De nem garantált a siker ez csak 1 lehetőség.

(#32658) xing80 válasza Sub-ZeRo (#32638) üzenetére


xing80
csendes tag

Szia!
Enyém volt az a Windows 7 amin lassú volt a kitömörítés ha tudsz erre valamit léci írd meg.
előre is köszi

AMD OF THE KING

(#32659) CoolBoy323 válasza Romeo619 (#32657) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

köszi, kipróbálom!

nem formáztad, azt viszont nem tudom, ha a winfos automatice formázta-e... gyanús, h igen, de remélem, csak törölt eza szar :W :W

(#32660) Lakers


Lakers
tag

Sziasztok!

0xC004C020 Hibakód esetén, ami multiple activation key-re utal, azt hogyan tudnám orvosolni, hogy az eredeti MSDNAA licenszes Windows 7 prof 64-bit-et aktiválni tudjam?
Merevlemez csere volt, újra raktam, és passz, nem tudom 3 napon belül aktiválni...
Mit tanácsoltok?

(#32661) Sub-ZeRo válasza xing80 (#32658) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

(#32619) AlyArkhon ehhez a hozzászóláshoz érted?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32662) Psychonaut válasza Lakers (#32660) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hívd fel a Supportot.

(#32663) AlyArkhon válasza Sub-ZeRo (#32661) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Igen ahoz értette :DDD , hogy miért olyan lassú a telepítése .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#32664) Romeo619


Romeo619
senior tag

NA bekapcsoltam megint a gépet miután felraktam a WIN7tet, erre a kurzor pityeg majd bejön ilyen arab aposztrofos írás:S és nem indul semmi semmit nem tudok vele kezdeni hogy eltűnjön, beraktam a régi winyot amin van az XP akk bejött hogy választhatók XP és 7 között akk a 7tet választom és így elindul.
Na ez most megint mi a kukac:S

(#32665) Sub-ZeRo válasza AlyArkhon (#32663) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor ott van amit írtam, meg kellene nézni őket.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32666) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#32659) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

sajnos nem segített ez a program :F :O

(#32667) HoryThePooh


HoryThePooh
aktív tag

Sziasztok.
Home Premium 64bit.

Az alábbi problémára keresek megoldást:
Belépés, felhasználói fiókok. 2 felhasználó, mind2 admin joggal, de jelszavak sose voltak.
Eddig ikonra bökéssel indult. Tegnapi naptól azonban mindig csak az utoljára használó ikonja jelenik meg, mellette ikon nélkül "Másik felhasználó". Ha idebökök akkor előjön egy login/pswd belépő kép, be kell írni a másik felhasználó nevét. Belépsz, kilépsz ez a felhasználó marad és belépéshez pötyögni kell.
Elvileg nem lett nyúlva a felhsznfiók részhez, program egy portable Lightroom és egy MyHeritage nevű családfa program lett telepítve.

ötletek, megoldás ???

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#32668) Воланд válasza HoryThePooh (#32667) üzenetére


Воланд
titán

Első körben windows gomb+r, netplwiz beír, enter. Van egy olyan jelölő négyzet, hogy A számítógép használatához jelszót és felhasználó nevet kell megadni. na ez ne legyen kipipálva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32669) HoryThePooh válasza Воланд (#32668) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Köszi!
Megnéztem, átállítottam. Ezzel ugye nem állít meg, hanem mindig az utolsó felhasználót kérdés nélkül belépteti. Ez megy.. DE
a jelenség maradt :( pötyörészni kell.
Az előbb egy kicsit elírtam. Nem "másik" hanem "más felhasználó" aminek egy üres ikonja jelenik meg.
Várom a törpölést, javaslatokat :)

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#32670) Mozaart


Mozaart
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap tettem fel a w7 64 bitet és az lenne a kérdésem, mivel 45 folyamatom fut tudnátok-e olyan szolgáltatásokat amiket lelehet állítani.

Előre is Köszönöm!

Illetve tudom, hogy ezek nem Windows 7 alkalmazások de hátha tudtok segíteni.

Ezek mire valóak:
Gigabyte Raid Configurer
NVIDIA Stereoscopic 3D Driver
ON_OFF Charge B10.0427.1
Realtek Ethernet Controller Driver For Windows 7
Realtek High Definition Audio Driver

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#32671) Sub-ZeRo válasza Mozaart (#32670) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem 57 processz megy....

1. Az alaplai driver ahci, raid dolgokhoz, nem kell kikapcsolni.
2.Nvidia szaoftvere. Nem kell felrakni, de ő mindig felteszi autómatán. Ha nem kell, akkor ezt uninstallálhatod.
3.Szerintem aku töltö, vagy valami ilyesmi.
4.Hálókártya, ha lenyomod, nuku net.
5.Ez a hang, kilövöd, nuku hang.

Amúgy meg ha zavar a sok folyamat, tegyél vissza xp-t.
Szolgáltatásokat meg nem kell lelövöldözni, mert ha olyat kapcsolsz ki, akkor kapod a hibaüziket, és vissza jössz, hogy ez a szar dobálja a hibákat...
Nem kell lelőni egyetlen egy folyamatot sem, úgy jó ahogy van. Meg persze stabil, mert ha lösz ki néhány dolgot, instabil lesz a rendszered... Lehet, inkább ezt írom.
Ja és ezek nem win 7 szolgáltatások. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32672) Laccoss válasza Mozaart (#32670) üzenetére


Laccoss
addikt

Bőven jó az a 45 folyamat, van hogy 60-80 is van, ahogy látom még az alapokhoz sem értesz (lásd lentebb), inkább ne piszkáld.

Amiket felsoroltál azok driverek a hardverek és az oprendszer közti megfelelő működésre vannak kitalálva.

Gigabyte Raid Configurer: RAID tömb konfigurálása
NVIDIA Stereoscopic 3D Driver : 3D megjelenítést tesz lehetővé, amit 3d szemüveggel nézhetsz
ON_OFF Charge B10.0427.1 : Újfajta, gyors (kikapcsolt, alvó állapotban lévő gépnél is) usbn keresztüli töltést tud a csatlakoztatott usb eszközökhöz, pl. iphone
Realtek Ethernet Controller Driver For Windows 7 : Realtek chipes hálókártya driver
Realtek High Definition Audio Driver : Realtek chipes hangkártya driver

[ Szerkesztve ]

(#32673) Morden24 válasza Mozaart (#32670) üzenetére


Morden24
nagyúr

Állítsd le mindet, akkor nagyon gyors lesz a rendszered.

Sectumsempra - For Enemies

(#32674) Sub-ZeRo válasza Morden24 (#32673) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez büntetett. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32675) Lakers


Lakers
tag

Sziasztok!

Hallottam és olvastam olyasmiről, hogy lehetséges a win 7-en olyan felhasználói fiókot létrehozni, hogy ahova felrakok programokat (mondjuk kipróbálni), akkor azokat nem írja be a registrybe. (olvastam fórumon, de nem találok rá neten..., hogy ez pontosan mi, micsoda...)
A standard user alól felrakott program is ír registrybe... én így vettem észre...

"A megoldás az lehet, ha a gépünkön készítünk egy külön felhasználói hozzáférést a különböző „jópofa” szoftverek kipróbálására, és ide telepítjük az összes ilyesmit. Ha valami megtetszik, később megint feltelepíthetjük az igazi felhasználói fiók alá. "

Ezt hogyan hívják, hol lelem meg neten a leírást?

:R

(#32676) Laccoss válasza Lakers (#32675) üzenetére


Laccoss
addikt

Vendég fiók ilyesmi...

Fiókot/felhasználót tudsz csinálni, ne kelljen már ehhez külön leírás. Vezérlőpult - felhasználói fiók.

[ Szerkesztve ]

(#32677) bobsys válasza Morden24 (#32673) üzenetére


bobsys
addikt

:D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32678) Lakers válasza Laccoss (#32676) üzenetére


Lakers
tag

Az ok, de azon belül feltelepített programok is ott figyelnek a registryben...
Nekem olyan megoldás kéne, ami nem ír bele...

(#32679) kissdl válasza CoolBoy323 (#32656) üzenetére


kissdl
csendes tag

A kék képernyő (Kékhalál) ad egy jónéhány hibakódot meg szöveget!
Olvasd már ki azt a kódot és írd meg!
Így néz ki: 0x000k0yz valahogy...
Meg a szövegett is mellékeld légyszíves...

''Tévedni emberi dolog, de roppant kínos...''

(#32680) Воланд válasza Lakers (#32678) üzenetére


Воланд
titán

Megkerestem azt a cikket amiből idéztél és ott a szerző arra gondol, hogy ne közvetlenül a fő fiók alá telepítsd a sok "szemetet", hanem egy másik fiók alá, így nem lassítod azt a rendszert amelyiket állandóan használsz. Olyan egyébként sincs, hogy ha telepítesz egy programot az nem ír a registry-be.

kissdl: Az a probléma már ki lett tárgyalva, nem a hibára keres megoldást, hanem arra, hogy a régi fájljait visszanyerje.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32681) Lakers válasza Воланд (#32680) üzenetére


Lakers
tag

Értem, köszönöm :R

(#32682) Sub-ZeRo válasza Lakers (#32675) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azok a portable programok, de azok is egy minimális reg bejegyzést tenni fognak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32683) Fire/SOUL/CD válasza Laccoss (#32676) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Feltéve, ha Pro vagy Ultimate-el rendelkezik, Home Premiumban ugyanis nem lehet felhasználót létrehozni, mert van alapban egy admin meg max bekapcsolhatod a vendégfiókot(korlátozott jogosultságú fiók) és ennyi. Még egy admin fiókot vagy több felhasználó fiókot nem lehet létrehozni...

kissdl #32679
A hibakódokkal az a gond, hogy a 90%-a olyan, hogy ahhoz szinte az összes hardver- és szoftverelem fel van sorolva, mint lehetséges "hibaokozó". Sokkal célszerűbb olyan szoftvereket bevetni, amelyek lényegesen több infót adnak a BSOD-vel kapcsolatban, mint például a BlueScreenView vagy a talán kevésbé ismert WhoCrashed
(Ez utóbbit Én jobban kedvelem, mert kell neki(le is tölti) az MS Kernel Debuggere, azaz nem csak a dump fájlt dolgozza fel, hanem hanem a debugger segítségével sokkal jobban be tudja határolni, hogy melyik szoftver/hardver okozta a hibát)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32684) Воланд válasza Fire/SOUL/CD (#32683) üzenetére


Воланд
titán

Köszi a WhoCrashed-et, a bluescreenview nekem sem ad elég infot ahhoz, hogy megtudjam, mi volt a hiba valódi oka. :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32685) Fire/SOUL/CD válasza Воланд (#32684) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mielőtt telepítenéd a Whocrashed-et(és a debuggert, amit letölt, ami fögg az OS-től és WhoCrashed változatától) legyen visszaállítási pont, ugyanis ez a Kernel Mode Debugger nem "kispályás" cucc. Normál esetben csak akkor lenne a gépen, ha pl Visual Studio-t(MS fejlesztőkörnyezet) telepítesz és azzal lehet a befordított kódot lépésről-lépésre debuggolni...
(J, és adminként kell futtatni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32686) priti


priti
addikt

win764bit -en tud valaki flash player kompatibilitási problémáról? Ez egy angol win, amire feldobtam a magyar language pack-etTalálkozott valaki olyan problémával, hogy netes video közben kifagy a gép (pl. index-es video közben)?
Kimerevedik a kép, a hang is beakad és csak egy reset segít. Totál mint egy hardveres hibánál.
De játékokkal terhelhetem órákat zsinórban és nem fagy a gépem, ergó nem melegszik túl. Ha rögtön bekapcsolás után "hidegen" indítok ilyen pár perces videókat elsőnél vagy max a másodiknál kifagy. Reprodukálható a probléma pár perc alatt, mindig megfagy, nem csak random, de játékokkal meg nem. Memtest volt, nincs hiba. CPU teszt volt, rendszerstabilitásteszt volt. Nem értem. Feltettem a tűzrókát meg a flash-t rá, hátha explorerben van a gond nem importáltam semmit, csak indítottam egy videót és azzal is kifagy index, hírtv, atv weblapjairól próbáltam videókat mindel csinálja ami ilyen flash-es szar, de sehogy máshogy nem fagy meg a gép. VLC player-rel vígan nézek több órás filmeket. Nem értem. Tuti hogy valami a flash körül nem kerek, de mi a szart használnak ezek? Youtube-ról száz videot végignézhetek azzal nem fagy meg, de egy híradót nem tudok végighallgatni dolgom közben, mert a magyar lapokról hirtv, atv, stb. kifagy video alatt. Nem értem, de nagyon bacca a csőröm, hogy mi lehet.

Hardverlesen

(#32687) Fire/SOUL/CD válasza priti (#32686) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nincs köze az x64-hez, mert az Index-es videók XP alatt is "elszállnak", de csak FF alatt!
Annyit tehetsz, hogy amikor először elszáll a flash és feldob egy ablakot, akkor ott a Dismiss All gombra kattintasz, utána működik (legalábbis Nálam)...[link]

(IE alatt nincs semmi gond a videókkal, pl az Index oldalán sem)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32688) Sub-ZeRo válasza priti (#32686) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem 32/64 bites ie8 alatt nem csinál ilyet. :U Mindekettőnél persze a flash fel van telepítve.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32689) priti válasza Fire/SOUL/CD (#32687) üzenetére


priti
addikt

Először arra gyanakodtam, hogy az NV nézte be a forceware drivert a 460-nál és a hardware acceleration körül van valami gixer, feltettem a legfrissebbet nyomoromban, persze semmi változás. Az a baj, hogy amikor elszáll akkor kimerevedik a kép, egér megáll, hang is kiakad az utolsó tizedmásodpercet ismétli, ott én már nem klikkelek sehová meg nem jön semmilyen ablak. Teljesen kifagy kakukkra. Nem a procit fogja meg vagy ilyesmi, egyszerűen elpusztúl, mint amikor hardverhiba van. VGA gyanús lenne erősen, na de így, hogy fullHD-ben játszom órákat, no meg youtube-ról miért nem? Tényleg nem értem mit művelnek a flash-el másképpen ezek a magyar lapok, vagy mi más lehet még ami ekkor jön elő, de ezzel biztosan reprodukálható a fagyás.

Hardverlesen

(#32690) Fire/SOUL/CD válasza priti (#32686) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, csak egy fontos dolog lemaradt(netszolgáltatóm karbantart, aztán néha eltűnik a net)

FF-hez(meg végül is IE-hez sem) ne az innen letölthető változatot használd hanem innen töltsd le (add meg az OS-t meg a böngészőt) [link]
Ez utóbbinak nincs gondja FF alatt sem pl az Index-es videókkal(Nálam legalábbis)

(Az első linken szereplő flashek nem csak lejátszáshoz vannak, hanem debuggoláshoz, azaz csak olyan emberkének van rá igazából szüksége, aki pl Adobe Flash Pro-val dolgozik és Flashben programoz és a Flash projectet akarja debuggolni...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32691) priti válasza Fire/SOUL/CD (#32690) üzenetére


priti
addikt

Explorer-t használok, ami úgy van konfigurálva, hogy minden kilépéskor törli az átmeneti tartalmakat. Az FF csak tesztelés céljából került fel. Az eredeti win telepítő teszi fel a 8.0-ás explorert, nem kúrhattam el a telepítést. Arra gondoltam, hogy valami rosszindulatú kód is lehet talán, ezért dobtam fel róka komát gondolva hogy na ez egy "szűz" böngésző, lássuk ezzel mit mutat... lehet hogy tök más a baj amúgy a géppel, de csak itt fagy meg és nem jövöük rá hogy mi a franc lehet. Flash-nek külön van topicja?

Hardverlesen

(#32692) CoolBoy323 válasza kissdl (#32679) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

1mp-ig volt látható... az alatt szerinted el tudtam vmit is olvasni? :D

(#32693) Fire/SOUL/CD válasza priti (#32691) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kipróbáltad, amit írtam? Ha igen, akkor tégy már említést róla legközelebb, mert így max csak feltételezni tudom, hogy igen, és annak ellenére sem működik...

CoolBoy323
Pár HSZ-t visszaolvasol, ott írtam 2 progiról is, ami segíthet...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32694) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

remélem tud valaki segiteni
Valmiért a főnököm laptopján ha lemegy készenléti állapotban amikor lecsukja a laptopot és után be akar lépni kiirja hogy nem tudja beléptetni a tartományba, ilyenkor le kapcsolja a rádiós netet a gép, és akkor engedi csak ba ha kézzel visszakapcsolom ha otthon használja meg semmi baja nincs vele, kétszer töröltem már le a felhasználót, de utána sem lett jó, 2003 server standard, a gépen meg win 7 van, tud valaki segiteni? Egyszer már volt hasonló probléma akkor ujra kellett raknom az egészet ehhez nem sok kedvem lenne most

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#32695) pajinka


pajinka
tag

Sziasztok,

Family Pack ténylegesen kapható? Ha tudtok olyan üzletet, ahol van, dobjon már valaki egy linket! Gugli csak a bejelentésről ad ki cikekket, fórumban nem találtam, 2 üzletet felhívtam, nem is hallottak róla.

Köszönöm.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#32696) bobsys válasza animatrix11 (#32694) üzenetére


bobsys
addikt

A kovetkezo group policy objektumot kell megvaltoztatni

Computer Configuration\Windows Settings\Security Settings\Local Policies\Security Options\Interactive logon: Number of previous logons to cache (in case domain controller is not available)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32697) bobsys válasza pajinka (#32695) üzenetére


bobsys
addikt

[link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32698) pajinka válasza bobsys (#32697) üzenetére


pajinka
tag

Hazai volna-e? Amazon nekem kicsit problémás, erre a hírre alapoztam [link]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#32699) Воланд válasza pajinka (#32698) üzenetére


Воланд
titán

Média Markt - Pólus Center. Microsoft honlapján is az szerepel, hogy nagyobb elektronikai áruházakban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32700) bobsys válasza pajinka (#32698) üzenetére


bobsys
addikt

hirtelenjeben
[link]
[link]
meg talan a nagy elektornikai aruhazlancokban van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.