Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32501) Psychonaut válasza r-chee (#32500) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jobb klikk-->Társítás-->Alapértelmezett program választása-->Tallózod a regedit.exe-t (C:\Windows\regedit.exe)-->Beállítás alapértelmezettként

(#32502) cigam válasza r-chee (#32500) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Alapértelmezett programok -> Társítások beállítása Itt kapsz egy szép hosszú listát.

Kikeresed a .reg-et. Program módosítása, és itt megadod neki a Beállításszerkesztőt (regedit.exe)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32503) dni válasza WonderCSabo (#32499) üzenetére


dni
őstag

Területi és nyelvi beállítások alatt nincs ilyen lehetőség, updateben nincs letölthető nyelv. Szerintem profban nincs ilyen opció.

(#32504) Turion válasza énvagyokAdam (#32422) üzenetére


Turion
csendes tag

Köszi szépen!

A megoldás ott volt a rendszerváltozóknál, csak nem úgy ahogy mondtad.
Az engedélyezett fájltípusokhoz hozzáadtam, hogy .LNK (a parancsikonok kiterjesztése), így elég egy parancsikont húzni a Windows mappába.

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#32505) WonderCSabo válasza dni (#32503) üzenetére


WonderCSabo
félisten

De van.

Bár nem tudom, h. érdemes-e csak emiatt szarakodni, talán van más megoldás erre.

(#32506) dni válasza WonderCSabo (#32505) üzenetére


dni
őstag

Köszönöm!

(#32507) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok...

kedden kinyifantottam a gépemet, egy spyware-rel. lekaptam. de sajnos maradt egy kis "rés" a rendszerben.
mivel sshnas21.dll-t kaptam arcba, ezálltal a sidebar-om kinyiffant. nem tudom életre kelteni sehogy. ( látszik, hogy vannak elemek, de semmi. pár pixelt mutat ). a neten amit a gugli kidobott erre a hibára, megpróbálkoztam vele. semmi.
sajnos semmi rendszervisszaállitóm nem volt aktiválva, bekapcsolva :W...
esetleg tudtok valami módszert, hogyan lehet utólag életre kelteni a sidebart? esetleg reinstall stb.
nem szeretnék rendszert újrahúzni :U...

köszönöm szépen :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32508) luki88


luki88
csendes tag

Sziasztok!

Nem 100%ban a win7 hez kapcsolódik a problémám, de segítségre lenne szükségem.
Visual Studio 2010 32bites verziót kezdtem telepíteni, első lépésben a .NET Framework 4.0-t telepítené a program, de itt egy hibakóddal elszálla telepítés. Próbáltam ,küln telepíteni, de ugyanaz a jelenség,
Exe (C:\1f625c000cd6b41c321a3c2d5f3ad72a\Windows6.1-KB958488-v6001-x86.msu) failed with 0xc8000408 - (null).

A log file-hoz link

Szeretném a segítségeteket kérni.
Előre is köszönöm!

üdv,

Luki

(#32509) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#32507) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Simán berakod a lemezt és onnan javítod, vagy frissíted a rendszert.

Hát igen, ez van ha valaki kikapcsolgatja a rendszervissza állítást, mert az sok vinyó helyet zabál stb megmagyarázással. :DDD Na egyszer majd csak rájönnek azok, akik állandóan kinyomják, hogy megéri azt a 3 giga helyet fentartani neki... :U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32510) teglasz


teglasz
tag

A segítségeteket kérném Win7 kék halállal kapcsolatban.
Remélem jó helyre írok, nem találtam neki külön topicot!?
Év eleje óta egyre sűrűbben csinálta ezt, illetve az újraindítást
a gépem. A múlt hónapban gondoltam egyet és frissítettem az
alaplapom BIOS-át. Gondoltam ezzel megoldódott a problémám,
mert több mint egy hónapja jó volt, de sajna az előbb megint
elszállt a gépem, és már tanácstalan vagyok! Ráadásul nem is
nagyon értek ehhez!
- Először is nem tudom hol kell kikapcsolni az automatikus
újraindulást kékhalál esetén? Hol találom ezt?
- Másodszor feltelepítettem a Nirsoft BlueScreenView programját,
de nem tudom hol keressem a STOP hibakód/bugchek-et, ami
tartalmazza STOP 0x000000e9-et? Ami alapján tudok a Microsoft
tudástárában keresni, ugye ezzel kell majd?

Egyébként ezt írja ki a gépem, BlueScreen után:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 109
BCP1: A3A039D895E55737
BCP2: B3B7465EE862292D
BCP3: FFFFF80002CB2580
BCP4: 0000000000000001
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\111110-19687-01.dmp
C:\Users\Zolee\AppData\Local\Temp\WER-49608-0.sysdata.xml

Előre is nagyon köszi a segítségeteket!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#32511) Fire/SOUL/CD válasza teglasz (#32510) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Van ehhez külön topic: [link]
Ide tegyél be egy képet a BlueScreenView képernyőjéről, mint ahogy itt az egyik kérdező is megtette: A Properties ablak nem kell, a felső és alsó lista látszódjon

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32512) kissdl válasza moonman (#50) üzenetére


kissdl
csendes tag

ITT találsz rá javítást, ha el tudod indítani csökkentett módban...

A M$ szó szerint ezt írja:
"Typically, 0x000000e9 problems might be attributable to adware or virus bugs, so it’s wise to run a removing program just like the one beneath, to remove any adware viruses.
•Get Spyware Remover – checks and removes all adware, malware or bugs on your pc."

Röviden: Vírus, Malware vagy Spyware program van a gépeden, távolítsd el!

[ Szerkesztve ]

''Tévedni emberi dolog, de roppant kínos...''

(#32513) Fire/SOUL/CD válasza kissdl (#32512) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez egy 1 éves HSZ volt... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32514) kissdl válasza Fire/SOUL/CD (#32513) üzenetére


kissdl
csendes tag

???

Pedig a (#32510) teglasz kérdésére nyomtam a válasz gombot... :(((

[ Szerkesztve ]

''Tévedni emberi dolog, de roppant kínos...''

(#32515) bobsys válasza teglasz (#32510) üzenetére


bobsys
addikt

En irtam az elso hsz ama reszet. a STOP 0x000000e9 EGY PELDA.
Uristen ennyire ertetlenul fogalmazok? Mar joparan ezt kerestek mikozben az egy PELDA, hogy hogyan is nez ki egy stop kod.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32516) teglasz válasza bobsys (#32515) üzenetére


teglasz
tag

Közben Fire/SOUL/CD kolléga tanácsára topicot váltottam,
mindent ahogy leírta! :R
Csak hozzáfűzöm, nem fogalmazol értetlenül, és én sem
vagyok ennyire hülye! Tudom, hogy egy példa, annak is
próbáltam írni a kérdésemben, hogy mit keressek!
Ezek szerint nem sikerült jól fogalmaznom!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#32517) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#32509) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm. megpróbálkozom vele.

nem én kapcsoltam ki. igy vettem. de megtanultam a leckét. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32518) r-chee válasza Psychonaut (#32501) üzenetére


r-chee
őstag

Köszi, probléma megoldva :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#32519) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Mitől függ, hogy a win7 telepítője 2-3 percet áll a betöltés után, majd még 2 percet, miután megynyomtam, hogy telepítés??? :Y
(az állás, az a "semmi nem történik"-et jelenti, aztán hirtelen elindul)

Összefügghet AHCI, dvdíró, meg más bios beállításokkal? Ha igen, mivel?
Volt már, hogy simán, várakozás nélkül is ment a telepítés a gépemre, máskor meg ez a jelenség.... :F

[ Szerkesztve ]

(#32520) bobsys válasza Gordiann (#32519) üzenetére


bobsys
addikt

Eleg sokszor telepithetsz ha ez feltunt es zavar. Kapcsold ki a floppyt biosban

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32521) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#32517) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs mit.

Helyes. ;) :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32522) Gordiann válasza bobsys (#32520) üzenetére


Gordiann
őstag

Annyira azért nem szörnyű a helyzet, csak attól tartok, hogy ez valami hardver-időleges hiba. A floppy-t kipróbálom :R

(#32523) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Most készülök venni egy eredeti win7 home premium-ot, ami egyszer volt gépre rakva, de a tulaj eladta alóla a gépet.Hányszor telepíthetem, és hány gépre?Mármint tudom, hogy egyszerre csak 1 gépen, de feltehetem több gépre is, nem számít hogy hányszor raktam újra?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#32524) Fire/SOUL/CD válasza Ace Ventura (#32523) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Minden gépre külön OS kell, nem lehet 1 OS-t több gépre telepíteni
2. Ha az a W7, amit venni szándékozol OEM változat, akkor már nem is jogtiszta, mert géphez kötött(amit eladott alóla a tulaj)
3. ha kifogsz olyan ügyintézőt az MS-nél, és azt mondod, hogy garanciális okok miatt lett kicserélve pl az alaplap (és ezt el is hiszi), akkor szerencséd van...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32525) Ace Ventura válasza Fire/SOUL/CD (#32524) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Akkor ezek szerint nem is cserélgethetek csak úgy hardvert a gépben?OEM változat, boltban vette külön, nem a géphez volt.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#32526) Morden24 válasza Ace Ventura (#32525) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elvileg akkor csak az ő alaplapjával megy, mert az OEM ahhoz köti magát - persze, ha volt aktiválva a gépén.
És igen, a licenc szerint nem cserélhetsz csak úgy alaplapot (mást igen) a gépben. Telefonon kell majd aktiválnod, és ahogy fentebb írták, ki kell fognod egy üszist, aki sz_rik bele, és aktiválja. Általában ez így van, de semmire nem garancia.

Sectumsempra - For Enemies

(#32527) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ezt vhova (FAQ?) fel kéne vésni, gondolom nem csak nekem okozott problémát:

Megtaláltam (azt akit udja) a gyógyírt arra, hogy miért nem lehet a gyári lemezről készült ISO lemezképből, az MS által kiadott USB DVD tool-al telepíthető pendrive-ot készíteni. A probléma az, hogy a program arra panaszkodik, hogy nem érvényes ISO fájlt adtunk meg neki. Az, hogy ez miért van így, le van írva (angolul) itt. Innen letölthető az programocska is ami ezt az ISO-t átalakítja olyanra, amit már elfogad az MS programja. Kipróbáltam működik, jelenleg is fut egy telepítés erről a pendrive-ról.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32528) bobsys válasza cigam (#32527) üzenetére


bobsys
addikt

Soha nem volt gondom az USB DVD eszkozzel. Techentrol jovo isokkal mindig elboldogult :)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32529) cigam válasza bobsys (#32528) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

a gyári lemezről készült ISO lemezképből :K

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32530) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Az érdekelne hogy (főleg) GPU szempontból Vista vagy Seven, és hogy miben más a kettő teljesítményben? MErt van egy video de az elméletileg a Seven javára fordítja a dolgokat egy minimálissal .
http://www.youtube.com/watch?v=0lY0_yIQM8Y

(#32531) Morden24 válasza Bali27 (#32530) üzenetére


Morden24
nagyúr

Érezhető teljesítményváltozás kétlem, hogy lenne a gpu esetében (ez egyébként is leginkább drivereken múlik), ellenben a 7-esnek általánosan jobban skálázódó a teljesítménye, mint a Vistának.
Ha van választási lehetőséged, akkor persze Win7.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#32532) bobsys válasza cigam (#32529) üzenetére


bobsys
addikt

Nem is emlekszem mikor telepitettem utoljara lemezrol gepet :) Se desktopot se servert.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32533) Bali27 válasza Morden24 (#32531) üzenetére


Bali27
addikt

Vista Home Basic van meg jogtisztán :)

(#32534) Morden24 válasza Bali27 (#32533) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha elégedett vagy vele és a teljesítménnyel, akkor szerintem felesleges csak ilyen dolgok miatt befektetni egy upgrade-be, de ha rá vagy indulva a dologra, akkor van ám lehetőség :)

Sectumsempra - For Enemies

(#32535) Bali27 válasza Morden24 (#32534) üzenetére


Bali27
addikt

Igen.. Sejtettem meg régebben láttam hogy az upgrade ára elég borsos...
De a netes videók alapján kb a bootolásba van különbség, a többi meg elenyésző..
Nekem a Boot meg tök ind1 mennyi idő, +2 év mulva itt az uj winfos

(#32536) Joshi


Joshi
titán

Hol lehet azt alapértelmezésként beállítani hogy az alábbi ablak jelenjen meg minden letölteni kívánt fájl esetén a böngészőben?

A másik problémám a karakterkészlettel van, valamit állítgattam a Vezérlőpult->Betűkészletek menüpont alatt a ClearType-ba. Azóta dőlt betű van a Firefox böngészőmben minden honlapon többek között a most írt szövegben is, valamint mintha félkövér betűk lennének mindenhol beleértve a Win ablakokat is. Elvileg visszaállítottam alapra de nem igazán változott semmi. :F

ui.: jelenleg így néz ki az oldal úgy hogy nem is dőlt betűvel írtam a hsz-t. :F

[ Szerkesztve ]

(#32537) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Valamiért nem megy most a kereső úgyhogy egyből ide írom.
Szóval felraktam xp mellé egy win7-t és valamiért nem tudok tölteni a másik winyóra, mert azt írja ki hogy nem fér hozzá. Másolni vagy áthelyezni sem tudok.
Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32538) bobsys válasza anonymus89 (#32537) üzenetére


bobsys
addikt

Tulajdonba kell venni a masik particiot, konyvtarakat. Particio tulajdonsagai, security ful, advanced beallitasok

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32539) Psychonaut válasza bobsys (#32538) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vagy Take Ownership (ugyanezt csinálja, csak egyszerűbb, jobbklikkes contextmenüből elérhető).

(#32540) anonymus89 válasza bobsys (#32538) üzenetére


anonymus89
addikt

Átállítottam a tulajt de továbbra sem jó. Elkezd tölteni majd kis idő múlva megint azt írja ki hozzáférés megtagadva. :W

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32541) anonymus89 válasza anonymus89 (#32540) üzenetére


anonymus89
addikt

Megvan az engedélyeknél is be kellett pipálni az öröklődést.
Köszi a segítséget!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32542) Galicia


Galicia
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Most installáltam a win7-et, de az Intel(R) Management Engine Interface nevű rendszereszköz nem működik (sárga felkiáltójel), pedig a legfrisebb verzió van fenn (3.0.30.1086). Gondolom ez okozza azt a hibát, hogy a win7-et kikapcsolva, a szgép nem kapcsol le...:(
Ha vki tud vmi okosat mondani erre a problémára, azt megköszönném!

(#32543) martin66


martin66
senior tag

Sziasztok!
Nem rég telepítettem fel a win 7-et (1 hete 64 bit Ultimate) és a szokásos progikat feltettem de már 3-4 hete arra lettem figyelmes, hogy a netem szarakodik 500-as ping stb, routerrel megy 3 gép van a másik kettőn jól megy csak az enyimén nem. Csökkentett módban a netem faca gyors 32/6 mb/sec 9-es ping de normálba meg 15/3mp/sec 500-as pingel és k lassú. Próbáltam feladat kezelővel bezárogatni a progikat de nem jutottam semmire mert nagyrészt mindig újra indult a gép. Várom a segítséget!
Köszi

(#32544) Fire/SOUL/CD válasza Galicia (#32542) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Leírhatnád ilyenkor, hogy milyen alaplapod van(milyen sorozatú intel chipset). Elsőre windows update-en nézd meg, hogy jön-e le driver, innen meg lényegesen újabb drivert tölthetsz le, de csak akkor, ha Intel 5-ös sorozatú a chipseted! [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32545) Galicia válasza Fire/SOUL/CD (#32544) üzenetére


Galicia
csendes tag

Alaplapom: Intel DP35DPM... ez azt hiszem nem 5-ös chipset (talán 3-as?)

(#32546) Fire/SOUL/CD válasza Galicia (#32545) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Intel oldalán is az a legújabb driver, amit használsz(3-as sorozat), bár szerintem azt nem kellett volna felpakolni, mivel hivatalosan max Vista x64-et támogatja.
Próbáltad a Windows Update-et? Onnan jöhet le frissítés hozzá, ha van, akkor a választható frissítések között keresd...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32547) Delvecchio


Delvecchio
csendes tag

Heló!

Valaki segitsen! :W

Most akarok átállni Xp-ről Win7-re. (Windows 7 Ultimate)
Következő a gondom:

Bootolok DVD-ről, elindul a telepítő, adok neki egy 25giges partíciót, majd elkezdi telepiteni, Fájlok másolás - pipa
Kicsomagolás - pipa
- Újraindul -
Telepítés befejezése - itt egy idő után sötét képernyő, de a gép dolgozik tovább, majd újraindul.
Ezután elindulna a win, de a töltőképernyő után sötét kép, és nem történik semmi.

Röviden, telepités hibátlanul megy, de el nem idnul.
Xp simán felmegy. :DDD

Ilyenkor mit lehet tenni, mi okozza?

(már 3 Windowst kipróbáltam.)

Köszi előre is.
Del.

(#32548) Morden24 válasza Delvecchio (#32547) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tuning a gépen?

Sectumsempra - For Enemies

(#32549) Galicia válasza Fire/SOUL/CD (#32546) üzenetére


Galicia
csendes tag

WindowsUpdate-t még nem néztem, de majd este otthon (jelenleg munkahelyen gürizek). Köszi Fire/SOUL/CD! Remélem így már menni fog. A lényeg, hogy kerüljem ezt a legújabb frissítést.

(#32550) Fire/SOUL/CD válasza Galicia (#32549) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"A lényeg, hogy kerüljem ezt a legújabb frissítést."
Hát pont az a gond, hogy az elérhető legújabb driver(ami előtt most kis sárga háromszög virít), az nem a legújabb, hanem még 2008-as, és max Vista x64-hez van. Vannak olyan esetek, amikor a megfelelő Vista drivert "elfogadja" a W7, de most úgy tűnik nem ez a helyzet. Nekem is van egy régebbi deszkám, amihez a gyártó oldaláról nem lehet elérni W7-es drivereket(egyet sem), vagy még pl a WLAN kártyámhoz is, a kártya chipset gyártójánál is régebbi van csak, de WU-ról jött hozzá egész új driver...

Delvecchio "(már 3 Windowst kipróbáltam.)"
Ha tévednék, akkor sorry, de ebből azt sejtem, hogy nem eredetiek azok a W7-ek...Vagy igen?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.