Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35801) Ijk válasza Boxer001 (#35800) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is válogatós vagyok. Ruhában szebbek a lányok, nem látszódnak a hibák. Persze férfiakra is ugyanez igaz. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35802) MPowerPH válasza Ijk (#35799) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Te amúgy gyúrsz?"
:DDD :DDD

Ma váll-csukja volt, brutál jó volt. Mindenből emeltem a súlyokon, vállam se fájt, szóval király volt. :)

Don't Tread On Me

(#35803) Boxer001 válasza Ijk (#35801) üzenetére


Boxer001
veterán

Az ok, hogy ruhában jobban mutatnak...de hogy jópár ezer ember közül alig láttam jót az már szerintem az én faxságom. :D Haverom is olyanokra mondta, hogy jó, akikre szinte rá se néznék. :D

(#35804) kukinyo válasza Boxer001 (#35803) üzenetére


kukinyo
addikt

Vidd lejjebb a mércét.
Lehet talán még nőd is lenne. ;]

(#35805) spammer válasza Boxer001 (#35803) üzenetére


spammer
veterán

Ínséges időkben nem szép dolog válogatni, finnyáskodni :DDD Kezet foghatsz Jojoval! ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35806) Zomb€€ válasza Boxer001 (#35803) üzenetére


Zomb€€
őstag

Velem is kezet foghatsz, magasan van a léc :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#35807) SyntaxeError válasza Boxer001 (#35803) üzenetére


SyntaxeError
tag

A külső nem minden.

Én nem tudok úgy bemenni egy plázába vagy bármi nagyobb fedett helyre hogy ne legyen 5 10 helyes lány akivel flörtölni lehet, igaz könnyebb legyinteni hogy "nem az esetem".

De attól még nem lesz nőd...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#35808) Ijk válasza spammer (#35805) üzenetére


Ijk
nagyúr

Összehoz egy kezdő fitness formát és máris válogat. Velem is ez a baj, meg az hogy az exemnél csak jobbat szeretnék, és azért elég magas így a mérce. :U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35809) Boxer001


Boxer001
veterán

Nem tehetek róla baszki, hiába tudom, hogy a külső nem minden, attól még legyen már valaki szép...és jó alakú...ilyenek meg alig voltak. Nem kell fullosnak lennie, nem úgy értem...
Majd lesz nőm, azért annyira nem eszik forrón a kását, hogy minden áron kell valaki.
Ijk
A formára nagyon rá akarok gyúrni, mert nálam ez az egyetlen "fegyver"...sajna nem vagyok pénzes, az lenne a másik. :D Most a külsőségekről volt szó...belül nincs velem gond, csak ez kb. pont le van szarva.

[ Szerkesztve ]

(#35810) Dani82 válasza Ijk (#35808) üzenetére


Dani82
senior tag

nekem kezdo fitness formam van mar majdnem, es minden percben szerelmes tudok lenni az utcan, foleg ebben a nyari idoszakban. Fuuu durva csajok maszkalnak mindenutt.

(#35811) spammer válasza Ijk (#35808) üzenetére


spammer
veterán

Á, csak hülyéskedek. Nálam dettó ez a helyzet, az exnél csak jobb jöhet szóba (belsőleg is, nem csak külsőségek szempontjából), és ez durván nehéz lesz... :(

Amúgy én is válogatósabb lettem, de nem csak a fentiek miatt... Nem tudom... Haverom mondja, hogy ez meg az de jó nő. Á, mondom nekem nem jön be. Mutatja a másikat, az se... Úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, nem erőltetem mindenáron... Haverom meg mindenkire ráugrana, pedig van barátnője :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35812) macikos


macikos
addikt

Az a baj a mai lányokkal, hogy már majdnem a helyi diszkó címe van feltüntetve lakcímként a személyiükben... mindenki átment már rajtuk.

Van egy jó csaj, biztos hogy 2 ismerősödnek már megvolt vagy ha nem, akkor az ő 2 ismerősüknek...

(#35813) Boxer001 válasza macikos (#35812) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát kb...haveromnak is mondom sokszor, hogy na ez jó...(nem voltam a városkámban 5 évig, így kb. senkiről nem tudok semmit), aztán mindig mondja, hogy ja már átmentek rajta páran, van amikor magát is oda sorolja. :D Szóval faxa...

(#35814) shteer válasza macikos (#35812) üzenetére


shteer
titán

mindenki átment már rajtuk.

csak te nem :D ;]

..szerintem jónak tűnik

(#35815) MPowerPH válasza macikos (#35812) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tán rossz helyen teccik keresgélni? Nálunk is vannak helyi luvnyák, drogos söpredék, akin egy éjszaka akár több faszi is átmegy. De ha más helyen keresgélsz, akkor azért lehet találni aranyos teremtéseket.

Don't Tread On Me

(#35816) Dani82


Dani82
senior tag

[link]

na ilyet lehet roid nélkül, tisztán?

(#35817) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#35816) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha van hozzá genetikád akkor persze ;)
széles váll, keskeny csípő, jó izomtapadások..
na ebből nem stimmel nálam egyse.. ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35818) spammer válasza Dani82 (#35816) üzenetére


spammer
veterán

Jó genetikával, jó kajálással és sok évnyi kemény edzéssel szerintem ezt még el. Mivel utóbbi kettőn lehet változtatni, lehet jól csinálni, így úgyis a genetika fogja eldönteni, hogy el tudod-e érni.

szerk: és akkor jöhet a szokásos: "egy ilyen formával megelégednék, nem akarok túl izmos lenni" részemről is :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35819) Ijk válasza Dani82 (#35816) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól függ milyen magas vagy. Ha 170 centi akkor nehezen, ha 190 akkor meg krva nehezen. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35820) BÁ Nutrition válasza Ijk (#35819) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jó genetikával nem olyan nehéz az. tele vannak a termek hasonló alakokkal akik párizsis zsömivel diétáznak, aztá mégis komoly formában vannak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35821) Dani82 válasza Ijk (#35819) üzenetére


Dani82
senior tag

182 cm vagyok. Honnan tudom, hogy milyen a genetikam? Ha sose voltam szalkas, sot inkabb pufi, akkor már mind1 is? :D

(#35822) spammer válasza Dani82 (#35821) üzenetére


spammer
veterán

Menj el a Czeizel úrhoz, majd segít feltérképezni :D

Az már egy jó kiindulópont, ha tudod milyen alkat vagy: ekto, mezo, endo, vagyis inkább melyikek kombinációja.

Mennyire izmosodsz könnyen (viszonylag)?
Mennyire vagy hajlamos zsírosodásra, hízásra?
Átlagsúlyod mennyi ehhez a magassághoz?
Régen pufi voltál: de akkor gondolom nem sportoltál és össze-vissza ettél, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35823) Jojo5


Jojo5
őstag

eszméletlen kemény kar+kardió volt ma....:Y
sulyok is vadul mentek hozzamkepest persze...:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35824) Ijk válasza BÁ Nutrition (#35820) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát a mi termünkbe nem sok szálkás ember jár. De úgy általában nem nagyon látok izmos és szálkás embert, lehet hogy Pesten más a helyzet.

Nekem 2 év alatt ennyire futotta, kíváncsi vagyok lesz-e jobb, vagy innen már csak visszafelé vezet az út. ;]
[link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35825) Dani82 válasza spammer (#35822) üzenetére


Dani82
senior tag

- az izmosodással sztem nincs gond, vagyis nem rohadt lassú
- eléggé hajlamos vagyok rá sajnos
- sztem az átlagsúlyom olyan 85-90 között lehet (most 77), egyébként
- edzegettem, de nem figyeltem pontosan a kajára.Kicsit jobban kajáltam, mint egy átlag ember, de nem volt méregetés és volt szemét kaja is néhanéha
Egyébként szerintem endo vagyok, kiindulva, abból, hogy 2 doboz jumbo után pár éve olyan arcom volt, mint egy hörcsögnek aki bemászott a földimogyorós zacskóba :D

Ijk: Azért ez eléggé adja! az alsó has részt eljöhetnél velem leszívatni októberben, hátha kapunk kedvezményt ha ketten megyünk :D :D

[ Szerkesztve ]

(#35826) macikos válasza Ijk (#35824) üzenetére


macikos
addikt

Ne sértődj meg, de mi ez az "ázott veréb" póz? ;] Húzd már ki magad, szívd már fel a mellkasod ember!

Dani82: Szerinted zsíros a hasának az alsó része? Nem látod a vonalat a csípőjénél? Alig van rajta zsír. Tudod mi a te bajod? Az, hogy úgy akarsz kinézni, mint az újságokban a fotózott fitness modellek.. na úgy soha nem fogsz kinézni. Azok direkt a fotózás kedvéért víztelenítenek + be vannak olajozva + photoshop + feszítenek hasra. Alapból senki nem néz ki úgy, még ők se. Ne élj álomvilágban.

[ Szerkesztve ]

(#35827) spammer válasza Dani82 (#35825) üzenetére


spammer
veterán

Endo-mezo lehetsz inkább. A linkelt képhez hasonló száraz izomtömeget nem lesz könnyű összehozni, de nem hiszem, hogy lehetetlen. A genetika majd eldönti a végeredmény, ezt előre nem tudod megjósolni sajnos :(

---

Ijk a topik playboya! :R ;] :D

Csak behúzta a hasát, meg ott árnyékos, ezért tényleg kicsit furcsán hat :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35828) Ijk válasza Dani82 (#35825) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem ugyan nincs bajom a hasammal, jól van ahogy van, leszarom. :DDD
Egyébként az alsó hasizmomnál is fut egy árok középütt, persze rendes világításnál meg pózolásnál látszódna.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35829) Dani82 válasza macikos (#35826) üzenetére


Dani82
senior tag

hat a kepen ugy latszik, lehet csak a poz miatt. De nekem ugy tunik mintha, pont az a kis resz fedett,az also sor, mint amivel en is szopok.

Lehet ebben sajna igazad van, tul sokat olvasgatom a simpleshredded oldalt :( De akkor is kurva jok azok a formak :O Ezentul ezt esténként elolvasom : [link]

Ijk: én megnéznélek a strandon, egy halk "rohadjmeg" kiséretében :D

[ Szerkesztve ]

(#35830) macikos válasza Dani82 (#35829) üzenetére


macikos
addikt

Szinte mindenki álomvilágban él. Azt hiszik, hogy tartósan lehet úgy kinézni, mint egy profi testépítő verseny előtt...

Itt van ez a kép: [link]

Mit mondasz rá? "Ez egy állat, egy kigyúrt állat, egy hegyomlás"

Na és itt van ez: [link]

Erre mit mond a laikus? "Ez egy zsíros dagadék"

(#35831) Ijk válasza Dani82 (#35825) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tessék ilyen a hasam. Igazából több izom kellene (több hasazás), persze egy piálás után másnap kiszáradva már egész jól néz ki. :DDD
Ennél már nem akarok szálkásabb lenni, valami erőt meg kellene tartani hosszútávon, meg ekkora izomtömeggel mint az enyém, már múmiának néznék ki.

macikos: Arnoldnak is sok képen sehol sem látszik a hasa, persz olyan a póz is 1 2, mégis hogy néz ki ez az ember. Nem tudom mi ez a kockahas mánia.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35832) Dani82 válasza Ijk (#35831) üzenetére


Dani82
senior tag

na itt mar mas, emiatt tovabbra is fenntartoma "rohadjmeg-et" és emelem egy "szemétláda" jelzővel :D

De tényleg, király ez basszus. :R

(#35833) BÁ Nutrition válasza macikos (#35830) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem is olyan izomtömeg melleti szárazságról, és szálkásságról van szó mint egy profi..
sőt még az amatőr versenyzők legalja is képes olyan formát hozni mint a fittnesz modellek a zújságba..
most volt pont egy ilyen "verseny" asszem siófokon full amatőröknek, strand bikája fitt balance vagy mi :) a csajok mondjuk fincsik voltak :K
szal pont volt is róla szó hogy úgy diétáztak hogy már este nem esznek pizzát ;]

nálunk is van több olyan srác akik nem túl komoly izomtömeg mellett (pl 43-44es kar) simán címlapszereplők lehetnének olyan kockahasmatyik ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35834) macikos válasza BÁ Nutrition (#35833) üzenetére


macikos
addikt

Tudom, haverom is indult azon a versenyen, ő is durván néz ki.

Én csak azért linkeltem Ronnie-t, mert az első képen van vagy 5-6% a testzsírja, a második meg vagy 10-12%, aztán a másodikon mégis milyen "szarul" néz ki, holott mi hogy örülnénk ekkora testzsírszázaléknak...

(#35835) gordonfreemN válasza macikos (#35834) üzenetére


gordonfreemN
addikt

szerintem rajtam se sokkal tobb van meg most :p
kb 12-16 kozott volt, amikor probaltam merni, azota se lehet mas a helyzet.

mas:
milyennek szamit a testalkat, ha hizasra kevesbe vagyok hajlamos (4 honap alatt 4 kilo jott fel, igaz az etkezes szar volt eddig), zsirosnak egyaltalan nem mondanam magam (edzeskor az erek rendesen kifeszulnek es hasaznom nem kell), 176/65kg vagyok jelenleg, de ez honaprol honapra vaptozik, voltam mar 70kg is, csak lakasvasarlas miatt lealltam az edzessel 2 eve. 55kilorol indultam.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#35836) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#35835) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Uh, most olvastam a bunnyéknál, hogy majdnem 600gr ch-ra lenne szükségem tömegnöveléshez. Ez komoly szerintetek? Az 9g/kg... :Y

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#35837) BÁ Nutrition válasza gordonfreemN (#35836) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annyi ch-ra van szükséged amennyitől nősz..
ha 300tól nősz akkor annyi, ha 600 akkor annyi
nem feltétlen csak attól függ hány kiló vagy..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35838) SyntaxeError válasza Dani82 (#35825) üzenetére


SyntaxeError
tag

Harmadiknak jelentkeznék a beavatkozásra, pont ezzel van nekem is problémám... :B

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#35839) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#35833) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jaja érdekes egy verseny volt. Eléggé jó fizikumok voltak, főleg ahhoz képest hogy mióta diétázol a versenyre? Tegnap óta... :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35840) Zomb€€ válasza mocsanisi (#35839) üzenetére


Zomb€€
őstag

Persze. Arnoldék is csak csirkét ettek :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#35841) Eagl3


Eagl3
veterán

Körömpörköltet ebédeltem, f@sza volt. :D

(#35842) Ijk válasza mocsanisi (#35839) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, amúgy hány évesek ezek a srácok? 18-20 évesen még el tudom képzelni, hogy egy rakat szemét kajával megtoldott étrenddel is lehet faszán kinézni, párizsis zsemlét zabálni, mivel sokkal gyorsabb az anyagcsere.
Azt már nehezen tudom elképzelni hogy 30-hoz közel jó étrend nélkül valahogy is ki lehet nézni, genetika ide vagy oda.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35843) Dani82 válasza Ijk (#35842) üzenetére


Dani82
senior tag

Megneztem ennek a siofoki fitbalance-nak a kepeit. Haaat a resztvevok 90%nak elfogadnam a formajat basszus. Fura h 18-19 evesek tudnak igy kinezni. En nem hiszem el h parizsis zsomlevel ez mukodne... Ilyen formahoz tuti kell valami kemenyebb fegyelmezettseg azon kivul hogy 6 utan mar nincs pizza :)

(#35844) spammer válasza Dani82 (#35843) üzenetére


spammer
veterán

A legjobb korban kezdték el, tesztó meg a növi hormonjuk a maxon pörög, ahhoz már csak edzeni kell meg jól kajálni és meg is van az eredménye. De azért biztos vagyok benne, hogy egyiknél másiknál csúszott egy kis okosság is :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35845) G.Ogre válasza mocsanisi (#35839) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Az ilyen dumáknak nem kell felülni, aki egy kicsit régebb óta mozog a termekben, és látott már ezt-azt, az könnyen látja, hogy két-három srác kivételével agyig van koxolva a banda. Főleg, hogy olyan is van ott, aki erősen 30+ kategória korban, évtizedes dopping múlttal a háta mögött :U

szerk: a legjobb korban meg annyit, hogy nem tudnám már két kezemen sem megszámolni, hány gyereket ismerek, akik már 16 évesen tele voltak anyaggal, 30 év körül meg már sehogy nem néznek ki. Csodák nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#35846) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

BCAA-t mikor érdemes szedni ?
mert van olyan oldal is ahol a reggeli szedés mellett voksolnak, míg máshol edzés előtt/alatt/után javasolják...
igen és még valami, írnak 3x1-et vegyen be a jó ember, ezzel kinek mi a tapasztalata ?

előre is köszi :R

asuspc96

(#35847) spammer válasza asuspc96 (#35846) üzenetére


spammer
veterán

Neked semmikor, tekintve, hogy te nem edzel.

Az asuspc meg árammal megy, nem BCAA-val.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35848) Boxer001 válasza asuspc96 (#35846) üzenetére


Boxer001
veterán

Takarodj már innen a retkesbe. :DDD ;]

(#35849) asuspc96 válasza spammer (#35847) üzenetére


asuspc96
senior tag

tekintve, hogy nem írkálom be mindig, hogy ez atta' az atta' attól még edzek... :C :W

(#35850) Tomics válasza asuspc96 (#35846) üzenetére


Tomics
addikt

Mi a ló****nak szedsz te bcaa-t?
Olyan a tested mint egy zártszelvény, ha edzenél rendesen és nem a - számodra még faszságokkal - foglalkoznál, meg nem akadnál fenn ilyen kis apróságokon mint a kulacsmosás meg a fing etikai kérdése többet érne. Csak az a baj még edzeni se tudsz rendesen csak bohóckodol. Inkább vegyél asuspécét. Vagy eddzé, egyé a többit meg szard le magasról.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.