Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36051) Tomics válasza Idiofil (#36049) üzenetére


Tomics
addikt

Nem, ez a testépítők topicja.
Neked ez a topic kell.
Viszlát!

PH! addikt since 2004

(#36052) Dani82


Dani82
senior tag

Na, ez van így fél év diéta után. [link]
Sajnos csak a vége felé jöttek be olyan dolgok, mint omega3, bcaa és sűrűbb hiit edzés.
Hátra van még pont 1 hónap, utána 4 hónap tömegnövelés január végéig.

(#36053) PazsitZ válasza Idiofil (#36047) üzenetére


PazsitZ
addikt

Elvileg van neki külön topik, bár úgy látom nem nagyon pörög.

mod: nem firssítettem és beelőztek.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36054) Boxer001


Boxer001
veterán

Üdv köcsögök! :D
Nem is feküdtem részegen (csak egy sör, 1 fütyülős, vodka narancs, meg egy whisky cola ment, utóbbi kettő meghívásra, tehát nem utasíthattam el :D, egyébként úgy mentem oda, hogy nem iszom :D), és nem is töcskölök sajnos. Kimaradt a ziccer, de még nincs veszve a bula, csak most megy nyaralni. :D

[ Szerkesztve ]

(#36055) Idiofil válasza Tomics (#36051) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Thx ;)

PazsitZ

Köszi ;)

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#36056) wertigo1984 válasza Boxer001 (#36054) üzenetére


wertigo1984
őstag

Neked lógok képekkel...de kérem vissza... ;] Ya majd nyaralás alatt meg dj-zik, miközben rád gondol. ;]

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36057) drogery válasza Dani82 (#36052) üzenetére


drogery
tag

neked tényleg bejött a sárga kapszula. ráadásul mindezt fél év alatt? :Y

(#36058) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36056) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg hol vannak a képek? :D
Lehet utána meg már azért se akarja...de ráfűtök, most már nem ússza meg. ;]

(#36059) Ijk válasza Dani82 (#36052) üzenetére


Ijk
nagyúr

Télen felszedsz egy kis tömeget és jó lesz, kicsit szélesíteni kellene felül, vállra és hátra főleg, mell az elég jó. Hasadon meg nincs zsír, ha jobbat akarsz, akkor hasazz keményen.
Mellről nyomást szoktál csinálni? Az megdobná a kulcscsont alatti részt és az első deltákat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36060) wertigo1984 válasza Boxer001 (#36058) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha mailre küldöm majd, az jó? Agggyyyál akkor címet priviben.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36061) Boxer001 válasza Dani82 (#36052) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó ez. :R
Én most így ősz közeledtével ráhúzok a témára, rászánok egy kis plusz pénzt, aztán meglátjuk, hogy megéri-e.
wertigo
Bonyolult a címem: boxer001@gmail.com :D
Na húzok be a melóhelyre, mert már 6-tól ott kéne lennem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36062) Tomics válasza Boxer001 (#36061) üzenetére


Tomics
addikt

Bejött az élet? ;]

Danyi: nem rossz :R télen felpakolsz egy kis tömeget aztán jövőre még fainabb lesz :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36063) Dani82 válasza Ijk (#36059) üzenetére


Dani82
senior tag

Jaja hasazast minden edzesen tolom mostmari. A mellrol nyomas az a 45fokos mell vagy a vall gyakorlat derekszogu szekkel mellrol inditva? Mindkettot szoktam de most mar neha szabad sullyal is mert eddig csak keretben

viszont a vallamat durvan edzem es megallt a dolog valamiert :( na majd sztem a tomegelos idoszajban remelem feljon

[ Szerkesztve ]

(#36064) Boxer001 válasza Tomics (#36062) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha a fizetés EU szinten lenne, azt mondanám be...de ezzel gondolom nem vagyok egyedül. :D Bár sokan mondták már, hogy azt a pénzt se érdemlem meg, mert szinte semmit se kell érte tennem. :D
Na csákó, majd jövök offolni. ;]

(#36065) MPowerPH válasza Dani82 (#36052) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jó ez, csak tudnám mit sírsz itt egyfolytában. :DDD

Don't Tread On Me

(#36066) Tomics válasza Boxer001 (#36064) üzenetére


Tomics
addikt

Év eleje óta egyre kevesebb a fizum :D Fizuemelés 0, adójóváírás nuku, most meg a műszakpótlékokat alakítják át és persze hogy kevesebb lesz. Kíváncsi vagyok a túlórapénzt mikortól számítják majd sima napnak (1-2 hónapon belül). Csak azt veszem észre hónapról hónapra hogy 1-2 ezerrel kevesebb. Nem sok pénz, csak 1 napi kaja kb :((( Fejlődünk vissza :C
Ja és elvárják hogy ugyanúgy teljesíts, sőt egyre több feladatot/területet adnak.

A postán meg előttem egy brazilasszony másfélszer annyi családi pótlékot vesz fel, mint amennyiért én dolgozok. :D

Na de szarok bele, ma edzek egy jót azt kész :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36067) Yeffy válasza Boxer001 (#36054) üzenetére


Yeffy
veterán

cső seggarc! ;]
aaz igeeeen... látom, bejött az élet :DD
na ne hagyjad, aggyá' neki! :DDD

Tomics: az szép. gratulálok. miért is nem lep meg... -.-" nálunk is lesz leépítés... éljen a dübörgő gazda(g)ság... :W de innen már csak jobb lesz... :U

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36068) SyntaxeError válasza Idiofil (#36047) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nem lerágott csont, csak kéne tudni hogy mi a cél, és miért pont a fegyencet tolod?

Szálkásítani akarsz, testtömeget növelni, akármi. :B

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#36069) BÁ Nutrition válasza SyntaxeError (#36068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom ha tömeget akar növelni akkor nem fegyencedzene

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36070) Eagl3 válasza Idiofil (#36047) üzenetére


Eagl3
veterán

Bucival meg a Rolanddal kellene konzultálnod ez ügyben... :U

(#36071) spammer


spammer
veterán

Mostanában bal hátul a vállam alatt, valahol a lapocka környékén valami rohadtul szúr, ha oldalemelést csinálok, vagy döntött törzsűt kétkezessel. De csak a bal oldalon és mindig csak egy pillanatra, mikor terhelést kap. Mintha egy ideg becsípődne, vagy nem tudom. Súlyból is visszavettem, de egy kicsit még így is érződik.

Nem volt valakinél hasonló? Amúgy sem előtte, se utána, se másnap, nem fáj, meg semmi gond nincs vele, csak gyakorlat közben, de így elég gáz.

Lehet meg kellene masszírozni? De ahhoz kellene egy nő :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36072) Ijk válasza spammer (#36071) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mióta van? Általában az ilyenek 1-2 hét alatt elmúlnak ha nem terheled meg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36073) spammer válasza Ijk (#36072) üzenetére


spammer
veterán

Hát először talán 2 hónapja lehetett, de akkor nagyobb súly volt, ezért vissza is vettem a súlyból. Nem is volt gáz, de most az utóbbi 2-3 hétben megint előjövöget. Az a rész azért elég gyakran kap terhelést.

Igazából leszarnám, ha tudnám, hogy semmi gáz nem lesz, mert kibírható, de ha tényleg becsípődik ott egy ideg rendesen, akkor be is fogok szarni szerintem :D

Megpróbálom a krém+alaposabb bemelegítést, ha nem használ, akkor lehet, hogy kihagyok 1-2 hetet. De ha a csont nyom egy ideget vagy valami, akkor az lehet, hogy szopóka lesz.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36074) Ijk válasza spammer (#36073) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bevallom nem sokat foglalkoztam ilyenekkel, kvázi soha nem edzenék akkor. :DDD
Amíg nem fáj, addig edzek úgy vagyok vele. A hátam majdnem mindig szarakodik valahol, mostanában ferdepadon a bal vállamat is érzem néha, ez ilyen sport. Mondjuk irigylem azokat, akik következmények nélkül rángatják a nagy súlyokat, úgy hogy még csak be sem melegítenek rendesen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36075) kukinyo válasza spammer (#36073) üzenetére


kukinyo
addikt

Nagyon régen nálam is volt ilyen.Én először azt hittem hogy megcsípett egy darázs.
Ugyan olyan érzés volt.
Azután elmúlt, előjött.Ezt többször eljátszotta.
Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.Már évek óta nincs is.

(#36076) spammer válasza Ijk (#36074) üzenetére


spammer
veterán

Ja, hát szerencsére amúgy nem fáj, szóval nincs "szövődménye" ennek, csak nem akarok kockáztatni egy komolyabb sérülést.

Amúgy ilyen kisebb bajaim nekem is vannak (váll, térd), de azok nem hátráltatlak, meg hát ez ezzel jár.

Bemelegítés nálam olyan "közepes", szóval nem két karlendítés, de nem is 15 perces "gimnasztika", meg krémeket sem használok. De most valamivel kenegetem majd a bajos részt, hátha segít.

---

(#36075) kukinyo

Azaz! Olyan, mint egy erős darázscsípés :K Hát remélem elmúlik majd.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36077) Ijk válasza spammer (#36076) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ilyenkor nyáron nálam a tekerés a teremig, 5 perces kézi tekerőgép a bemelegítés, persze a bemelegítő sorozatokon kívül. Télen pulóverben 10 percet is tekerek. Így is sokszor megesik egy-egy húzódás, pedig nem dolgozok nagy súlyokkal. Ízületeim is kényesek, de legalább jobban vigyázok rájuk.
Szerintem erősen rátesz hogy 24 éves koromig szart se sportoltam, ami most van azt egy fosadék, tajgetosz formából építettem fel. Még 4 éve nyáron 1km futás után összecsuklottam (asztma miatt + edzetlenség). Akkor szerintem 70kg sem voltam.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36078) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, nem tudjátok, hogy budapesten van olyan konditerem amelyikben van C2-es evezőgép?! üdv Jim

[ Szerkesztve ]

(#36079) wertigo1984 válasza spammer (#36071) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem vállazásnál (főleg nyakból nyomásnál és előre emelésnél) a jobb oldalt a váll ízületem fáj de nagyon, pedig rendesen bemelegítek előtte. Érdemes ízületjavítót szedni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36080) -Mike- válasza Jim-Y (#36078) üzenetére


-Mike-
addikt

(#36081) spammer válasza Ijk (#36077) üzenetére


spammer
veterán

Ahhoz képest elég jó playboy formát sikerült összehoznod *seggnyalósszmájli* :D

Én is tekernék, csak kellene egy jó bringa. De ugye a drága/ellopják/szarok az utak kombó miatt kimaradt, de talán jövőre... Teremben canga vagy futópadon kocogás szokott menni télen egy kis bemelegítésnek, most nyáron elmaradtak ezek, a végén csináltam aerobot padon.

Gondolkoztam, hogy elkezdek egy lájtos futást azokon a napokon, amikor nincs súlyzós edzés, mert most nyáron az aerobok elmaradtak, de ebben a melegben így is meghalok, este 8 után meg már... :( Aerob állóképességem szerintem faszán visszaesett.

---

(#36079) wertigo1984: hát ha nagyon fáj, akkor kellene. Nekem fájdogált, de javult ízületvédő nélkül is, persze nem tökéletes, meg most nyáron megint jobban vacakol, de azért nagyjából rendben van. Ha viszont tartósan fáj, akkor szedj rá, lehet, hogy már egy Joint X vagy hasonló árú más ízületvédő is elegendő. Épp a minap volt róla szó, egyébként az Arthroxont dícsérik.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36082) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma kimegyek a strandra, idén először. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36083) Boxer001 válasza Ijk (#36082) üzenetére


Boxer001
veterán

Hazudsz. :Y :D

(#36084) Ijk válasza Boxer001 (#36083) üzenetére


Ijk
nagyúr

Komolyan nem voltam még kint idén. Uszodában voltam, ott még napoztam is kint 20 percet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36085) Boxer001 válasza Ijk (#36084) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt nem hiszem el, hogy mész, nem azt, hogy még nem voltál. :D
Mi is még tervezzük, hogy vagy jövő héten, vagy utána megyünk...meg még éjszakai fürdőre is kéne menni.

(#36086) wertigo1984 válasza Ijk (#36082) üzenetére


wertigo1984
őstag

Én tegnap voltam bratyóval meg 2 punussal. Az egyikkel "összemelegedtünk" a kocsiba, mondta nekem, hogy ma hívjam majd... (Na ezt lesheted te ártány)

Spammer: Köszi, megpróbálom azt. :R

Boxer ajánlom a sárvári élmény fürdőt éjszakaira, nagyon szuper, én decemberben és januárban vittem ex asszonyt el, szakadó hóban felejthetetlen élmény

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36087) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36086) üzenetére


Boxer001
veterán

HOL a KÉP? ;]

(#36088) wertigo1984 válasza Boxer001 (#36087) üzenetére


wertigo1984
őstag

Telóról fogom küldeni, mert megint meló, és otthon is fennt van gépen... ;] (nem nagyon van ilyenkor nálam.) Nem szokásom átkúrni senkit. Ellenben megkúrni...

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36089) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36088) üzenetére


Boxer001
veterán

Faxomat küldöd már...te is átbaxol, nem csak a nők. :D
Sárvár...az nekem kiba messze van, mi Demjénbe megyünk majd, az is zsír hely. :K

(#36090) BÁ Nutrition válasza spammer (#36071) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem Feró simán vállalja a masszírozást ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36091) po1son


po1son
addikt

Kérdés. Hány éves kortól lehet elkezdeni kondizni? Azért kérdezem mert tesóm most 13 éves és heti 4 alkalommal lejön velem ő is, mivel ingyen van mást meg nem igazán szeret sportolni...
Viszont mondta pár barátom, hogy ilyen korban még nem nagyon szabad, mert nem tesz jót a csontok fejlődésének stb... Vélemény?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#36092) spammer válasza BÁ Nutrition (#36090) üzenetére


spammer
veterán

ki a tököm az a Feró? :D

Mindegy, nem is akarom tudni, ehhez nő kell! :K Nem volt itt a topikban soha gyúrós suna? :))

---

(#36091) po1son:

Nyugodtan elkezdheti, csak nem kell eszetlenül csinálni. Serdülőkorban a legjobb elkezdeni, mert akkor fog a legdurvábban fejlődni (magas tesztó, növekedési hormon). Persze kajálni is jól kell mellé. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36093) BÁ Nutrition válasza po1son (#36091) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azért nem teljesen mindegy hogy mit és hogyan csinál, milyen intenzitással stb
nem feltétlen élsport kategóriába kell gondolkodni
a csontjaira a cucc lehet rossz hatással. szal azt ne engedd neki
de az még jól is jöhet ha az isiben megfogják a bicepszét pl :)

spammer:
az újak nem tudhatnak mindent ;]
Kidus volt régebben, de ha jól tudom akkor most nem edz egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36094) mocsanisi válasza Boxer001 (#36085) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Éjszakaira rácsesztél már ha az Aquaworld-ösre gondolsz, mert az legközelebb szeptemberbe lesz :) Tegnap volt egy éjszakai, pont dolgoztam rajta.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36095) Boxer001 válasza mocsanisi (#36094) üzenetére


Boxer001
veterán

Most helyileg hová gondolod, hogy én hová gondoltam? :D
Demjénre gondoltam egyébként, hogy majd megyünk éjszakaira valamikor.

(#36096) Tomics válasza Boxer001 (#36095) üzenetére


Tomics
addikt

Demjén adja nekünk is kéne menni :K

PH! addikt since 2004

(#36097) po1son válasza BÁ Nutrition (#36093) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a gyors választ... Természetesen nem hajtom agyon... :) ;]

spammer : neked is kösz...az evéssel nem lesz nála gond, mivel 179 cm magas és 73 kg... Mondtam neki, hogy szept 1-én már kérheti a büfépénzt majd... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#36098) macikos válasza spammer (#36092) üzenetére


macikos
addikt

Feró Boxernek a jó barátja, őt kérdezd ;]

(#36099) Tamoo válasza Boxer001 (#36095) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja Demjénbe én is előfordultam már, nincs messze. De Szalókon a szállodás rész se rossz. Főleg ősszel/télen adja.

(#36100) Tomics válasza Tamoo (#36099) üzenetére


Tomics
addikt

Szalók drága :(

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.