Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35451) Kassadin válasza Skizz (#35450) üzenetére


Kassadin
addikt

Old Spice Whitewater-t próbáld ki.

(#35452) deniro2 válasza Skizz (#35450) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem semmi gondom vele... Nem hiszem, hogy vény nélkül borzasztó veszélyes vegyifegyvereket árusítanának...

(#35453) Skizz válasza Kassadin (#35451) üzenetére


Skizz
addikt

:R

deniro2: Az biztos is, viszont hsz-ok alapján gyengülni fog a hatása és nagyon szárít, amitől kisebesdik a bőröm. Ilyet én nem akarok, inkább kipróbálok néhány bóti kacatot.

(#35454) deniro2 válasza Skizz (#35453) üzenetére


deniro2
senior tag

Te tudod, én biztos nem fogok sírni, ha te nem próbálsz ki egy olyan cuccot, ami tapasztalatom szerint jobb, mint bármi és kb. 300 forintba kerül... :U
Az meg, hogy szárít vajon mekkora probléma, mikor az ember hónalja úszik a lében egész nap?
Ja, és nem kell minden balfaszságot elhinni, amit különböző termékek alá beírkálnak az emberek, ennyi erővel az is kétségtelen tény, hogy a volumass 35-tel 1 hónap alatt 5 centit lehet pakolni karra...

[ Szerkesztve ]

(#35455) Jojo5 válasza Skizz (#35453) üzenetére


Jojo5
őstag

nem vészes a "szúrás" stb, de viszont ha nagyon gyakran kened akkor csúnyán ki tudja szárítani a hónod alját... :(
amúgy, nagyon hatásos kis cucc, és tényleg 1 gramm izzadság sem tapasztalható 2-4 napig a beecseteléstől számítva... :K
(kora nyártól szoktam használni szeptember-októberig, onnantól szüneteltetem és így jó nekem)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35456) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

No, megvolt az újrakezdés első komolyabb edzése, új egyéni rekordom lett, 80-ba nyomtam 7-et, úgy, hogy két éve nem volt súlyzó a kezemben és akkor épp egy 28 kilós fogyás után voltam és 65-be nyögvenyelősen ment 8 ismétlés. Azóta plusz 5kg van rajtam, minden gyakorlatban kb 30%-os a visszaesés, kivéve fekvenyomás, ezt betudom az elmúlt hónapok sok fekvőtámaszának itthon.

Sajnos mivel úgy nézek ki mint egy zsírdisznó, így most gyengülés és diéta jön, valahogy sosem sikerül akkora lefogyni, hogy maradjon motivációm tömegelni és edzeni :(

(#35457) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hali.
180cm -es használt egyenes 30mm rudat nem tud valaki olcsón Pesten?
üdv

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#35458) kukinyo válasza N-vidi-A (#35457) üzenetére


kukinyo
addikt

(#35459) Tatejka84


Tatejka84
tag

Hello. Segítséget szeretnék kérni.

176 cm magas és 60 kg vagyok. Hízásra nem hajlamos :)

Nem vagyok testépítő. Most hirtelen úgy alakultak a dolgok, hogy elhatároztam edzeni fogok. Viszont mimnél rövidebb idő alatt eredményt elérni. Mert hát miért ne.

Otthoni edzés lesz húzódzkodás, fekvő. stb. Ehhez étrendet profin összetudom állítani a kérdésem az lenne hogy ha veszek keratint és tömegnővelőt annak van e értelme és kb milyen eredménnyel számoljak legjobb esetben? Gondolom mivel otthoni edzés így kisebb lesz az eredmény.

Köszönöm a segítséget.

(#35460) spammer válasza Tatejka84 (#35459) üzenetére


spammer
veterán

1. hsz megvolt már? Elolvastad őket?

Mindenki minél rövidebb idő alatt szeretne elérni eredmény, de ez nem az a sport, ahol rövid idő alatt eredmény lesz. Persze teljesen 0-ról egy ideig viszonylag gyors a fejlődés, aztán...

A profi étrend az mit jelent?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35461) Dani82 válasza Tatejka84 (#35459) üzenetére


Dani82
senior tag

Keratin az a csajom hajbalzsamába van. Multkor láttam :D

(#35462) Tatejka84 válasza spammer (#35460) üzenetére


Tatejka84
tag

Persze olvastam. 0-ról indulok ezért kérdezem mert ilyenkor még lehet nagy eredményt elérni. Étrend azért fog menni mert élelmiszer mérnök vagyok és tudom miben mi van, hogy kell egy étrendet össze állítani legalábbis magamnak :D

Igen ez a villámgyors fejlődés érdekelne. Mert most az a cél, persze utána folytatom nem fogom abba hagyni de mégis mit értesz villámgyors allatt? 1 hónap 10 kg?

(#35463) Eagl3 válasza Tatejka84 (#35462) üzenetére


Eagl3
veterán

Egy hónap alatt esetleg 10kg minőségi zsírt lehet felszedni. Egy fejlődéshez szükséges étrend összeállításához pedig nem kell élelmiszer mérnöki végzettség, elég ha az algebrai alapműveletekkel tisztában vagy.

(#35464) Kassadin válasza Eagl3 (#35463) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD ;]

(#35465) Tatejka84 válasza Eagl3 (#35463) üzenetére


Tatejka84
tag

Komolyan kérdeztem :)

(#35466) Eagl3 válasza Tatejka84 (#35465) üzenetére


Eagl3
veterán

Komolyan mondtam :)

(#35467) Tatejka84 válasza Eagl3 (#35466) üzenetére


Tatejka84
tag

De nem a kérdésre válaszoltál. Okosabb nem lettem tőle.

(#35468) spammer válasza Eagl3 (#35463) üzenetére


spammer
veterán

;] :D

----

(#35462) Tatejka84: 1 hónap alatt 10 kiló? Ne álmodozz! :) Terem nélkül otthoni módszerekkel kicsit erősödsz, netán szálkásodsz, aztán ennyi. Remélem súlyzóid stb. vannak, ha otthon akarsz edzeni, mert a fekvő, húzódzkodás stb. csak egy adott szintig jó erősíteni, ha komolyan akarsz eredményt, ahhoz súlyzós edzések kellenek.

Azért úgy nagyvonalakban leírhatnád, miket tervezel enni :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35469) Eagl3 válasza Tatejka84 (#35467) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem fogsz fejlődni semmit. Ahhoz terembe kéne menned nem otthon bohóckodni.

(#35470) macikos válasza spammer (#35468) üzenetére


macikos
addikt

Biztos látta a Scitec tesztet...

(#35471) Kassadin válasza Eagl3 (#35469) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon harapós kedvedben vagy ma. :B :DDD
Tiszta Boxi. ;]

(#35472) Eagl3 válasza Kassadin (#35471) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak leírtam a tényeket... de majd rájön magától úgyis. :)

(#35473) Ijk válasza spammer (#35468) üzenetére


Ijk
nagyúr

De ő nem akar nagyon izmos lenni, megelégedne egy ilyen formával.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35474) kovsol válasza Ijk (#35473) üzenetére


kovsol
titán

én is megelégednék egy ilyennel :D csak nekem a hajam már nem lesz ilyen soha :( :D

May the Force be with you!

(#35475) spammer válasza Ijk (#35473) üzenetére


spammer
veterán

Jaja, csak a szokásos :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35476) Kassadin válasza Ijk (#35473) üzenetére


Kassadin
addikt

Ilyen formához mennyi scitec kiegészítőt kell megennem?

(#35477) macikos válasza Kassadin (#35476) üzenetére


macikos
addikt

Fél doboz Jumbo után érdemes megállni, különben túlnő a mellkasod!!!

(#35478) panizzi válasza macikos (#35477) üzenetére


panizzi
aktív tag

Az nem baj, ha túlnő. Csak darabokra szakad a bőr, nem tudja követni a fejlődést, erre kell vigyázni.

no limit

(#35479) Jojo5 válasza panizzi (#35478) üzenetére


Jojo5
őstag

ezt meg nem te döntöd el, hogy hol szakad a bőr... :U
és ha jó a bőröd akkor nem tud "túlnőni"? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35480) panizzi válasza Jojo5 (#35479) üzenetére


panizzi
aktív tag

Ott szakad, ahol túlnő :K Nem tudtad??

no limit

(#35481) bandus


bandus
veterán

hátedzés, fst-7, 35perc, halál :D ennyie rövid és fárasztó edzést még sosem toltam.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35482) Tomics


Tomics
addikt


:D

PH! addikt since 2004

(#35483) Bibby válasza Tatejka84 (#35459) üzenetére


Bibby
addikt

Járj el úszni.
Aki kicsit erősödni akar miért mindenáron a súlyzós edzés felé fordul, nem értem... :U

Ελευθερια η θανατος

(#35484) Herczi válasza panizzi (#35480) üzenetére


Herczi
senior tag

Most nem tudom eldönteni, hogy poénkodsz vagy komolyan mondod.

(#35485) panizzi válasza Herczi (#35484) üzenetére


panizzi
aktív tag

Na ez gáz :DDD

no limit

(#35486) Tatejka84


Tatejka84
tag

Úszni úszok, de nincs lehetőségem most sokat úszni mert az drága. Otthoni edzéssel akkor esély sincs nagy kezdő fejlődésre?

(#35487) Sotho válasza Tatejka84 (#35459) üzenetére


Sotho
őstag

Nincs értelme. De kérdés hogy mi az amit te profinak gondolsz.
Ha mégis akarsz valamit én ilyen minden egyben cuccost javasolnám pl ezt [link]

#35486 : Hogyne lenne ha megy 300-300 fekvő, guggolás felülés és 50 húzódzkodás egyben azért az már szépen meglátszik :D

[ Szerkesztve ]

(#35488) panizzi válasza Tatejka84 (#35486) üzenetére


panizzi
aktív tag

Fél év alatt 5 kg plusz izom nagyon szép eredmény lenne.

no limit

(#35489) Tatejka84


Tatejka84
tag

Ezért kérdeztem meg itt a tapasztaltakat, hogy van e értelme. Nem értem miért vagyok hülye. Nem azt kérdeztem hogy már 1 hónapja csinálom és semmi.

(#35490) Kassadin válasza Tatejka84 (#35486) üzenetére


Kassadin
addikt

Otthoni edzéssel nem sokra fogsz menni, de már ellett pofázva.

(#35491) Ijk válasza Tatejka84 (#35489) üzenetére


Ijk
nagyúr

Edzél otthon, kajálj normálisan, esetleg megtoldod egy olcsóbb fehérjével, aztán majd meglátod. Kajálás a legfontosabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35492) Tomics válasza Tatejka84 (#35489) üzenetére


Tomics
addikt

Miért akarsz minnél rövidebb idő alatt nagy fejlődést? :F Kell a strandfazon nyár végére, vagy kidob a barátnőd ha nem leszel izmos? :D

Ha 1-2 hónapig csinálod akkor semmi értelme, el se kezd.
Először az étrended tedd rendbe, csak utána van értelme a kiegészítőknek.

Ha a 0-ról indulsz akármilyen hülyén csinálod lesz fejlődés, de ne ilyen 10kg/hónapokra gondolj. Majd ha elérsz egy szintet és nem lesz fejlődés onnantól lesz érdekes. Eddzé otthon azt kész, majd meglátod érdemes-e, fektetsz-e bele elég munkát.
Években gondolkodj, akkor már szembetűnő lehet a változás. Mondjuk ha most elkezdesz edzeni, megtanulod az alapokat és figyelemmel követed a tested reakcióit, megtanulsz szabályosan edzeni, rendszeresen csinálod és a genetikád sem ultra szar akkor jövő nyárra jobban fogsz kinézni, ha ez a cél. Ha erre nem vagy képes akkor rossz sportot választottál, inkább ússz, biciklizz, fuss stb.

De ez mind benne van az 1. hsz.-ben linkelt dolgokban, ezek szerint nem voltál figyelmes, olvasd el még1x mielőtt hülyeséget kérdezel.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#35493) Tatejka84 válasza Tomics (#35492) üzenetére


Tatejka84
tag

Hosszabb távon csinálom csak kíváncsi voltam egy hónap alatt kb mennyit lehet fejlődni kezdőként. Nem dob ki senki :) Szeptember októbertől megyek majd falat mászni és oda akarom magam ki edzeni egy kicsit.

Régen lejártam kondizni, akkor 2 hónap alatt 7 kg-ot szedtem fel. Akkor nem volt semmi kiegészítő a táplálkozás is inkább csak megfelelt kategória volt.. Ezért gondoltam hogy bár otthon de jó gyakorlatokat végezve helyes táplálkozással és étrend kiegészítővel és egy kis kreatinnal nagyobb fejlődést tudok elérni.

[ Szerkesztve ]

(#35494) Kassadin válasza Tomics (#35492) üzenetére


Kassadin
addikt

Mióta vagy te ilyen segítőkész? ;]

(#35495) Tomics válasza Tatejka84 (#35493) üzenetére


Tomics
addikt

Kezdőként szerintem abszolút felesleges a kreatinra költeni, inkább majd akkor amikor megtorpantál a tömegnövelésben és egy kis pluszt szeretnél. Mondjuk úgy 1-2 év edzés után.

Remélem hogy élelmiszer mérnökként nem gondolod azt hogy abban a 7kg-ban amit felszedtél csak színizom van :F :D

Kassadin: néha szoktam, most érzek magamban motivációt is ;] Plusz ma kibannoltak csúnya beszédért 2 órára, jó fiúnak kell lennem :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#35496) BÁ Nutrition válasza Tatejka84 (#35489) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fekvőtámasszal meg húzódszkodással marhára nem fogsz izmosabb lenni 1 hónap alatt. ilyen 10 kiló izmokat felejtsd el, még egy év alatt sincs rá esélyed.. sőt..
persze ha valami egészen elképesztő genetikád van.. nem akkor sem ;]
de mint írták zsír+víz növelésével nőhet a tömeged ennyit simán akár pár hónap alatt is

ill fekvőtámasz, húzódzkodás meg felülésekkel annyit érsz el hogy jobban fognak menni
számokat akarsz
ha átlagos vagy mondjuk tudsz nyomni 10et sportolás nélkül. ha 1 hónap után 50 lemegy akkor az már nagyon szuper lesz :K kiemelkedő
méretekben mondjuk nő 1 centit a karod.
ha ez elég lesz neked akkor csináld

a profi étrendre szintén kíváncsi lennék, de ilyen edzésmódszerek nem kifejezetten igényelnek testépítő tápanyagbevitelt. mert itt ugye inkább az állóképességed növeled, nem az izomtömeged.
ha mindenképpen el akarod kerülni a termeket akkor csinálj fegyencedzést, de az se arra megy ugye hogy hű de izmos legyél..
olvasd el az alapismereteket legalább 5x
de úgy hogy most 3x holnap meg 2x
a végére talán felét megérted.. :U (nem bántásból mondom) gyakori hiba a kezdőknél hogy kiragadnak egykét pontot belőle a többi felett meg elsiklanak
10 kiló izmokat meg évek alatt is csak kevesen szednek fel tisztán. ha a zsír+víz nem játszik..
egy testépítő versenyzőnek is 3-5 kiló reális évente, pedig azok jó körülmények között xarrácuccolva készülnek.
sok sikert ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35497) Tatejka84 válasza Tomics (#35495) üzenetére


Tatejka84
tag

Nem dehogyis. Nem csak az izom a lényeg. Nekem az erőnlét és a súly gyarapodás a fontos. Nem gondolkozom a kondizni fogok sportszerűen. 10 kiló izmot meg nem én mondtam :) Én csak a súly gyarapodásra gondolok mert most 1 deka zsír nincs rajtam szval jöhet nem fog zavarni.

[ Szerkesztve ]

(#35498) Tatejka84 válasza BÁ Nutrition (#35496) üzenetére


Tatejka84
tag

Fegyencedzésben gondlokozom.

(#35499) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Annyiba igaza van a srácnak, hogy bizonyos mértékű zsír+víz egy ektomorf srácon optikailag nem ront hanem dob :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35500) Kassadin válasza Tatejka84 (#35497) üzenetére


Kassadin
addikt

Zsír mindenkin van, mert nélkülözhetetlen az élettani folyamatokhoz. Csak mindenkinek más mértékben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.