Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36651) Kassadin válasza shteer (#36648) üzenetére


Kassadin
addikt

Skizz: Azt hittem, hogy Séf bácsi magának főz. ;]

(#36652) Skizz válasza Kassadin (#36651) üzenetére


Skizz
addikt

Olyan is van, egy tojásrántottát vagy bundás kenyeret bármikor megcsinálok. :D Múltkor próbáltam egy csirkesalit összedobni, hát nem volt benne köszönet. Van még mit tanulnom.

Na közben felbontottam a kókuszos-csokisat inkább, kell napi 1 más íz mert különben megőrülök. Egész jó, hideg vízzel normális íze van, merem ajánlani annak aki esetleg nitro pure vételre vetemedne. Csak sűrűbb, de legalább nem öklendezek tőle.

[ Szerkesztve ]

(#36653) shteer válasza Dani82 (#36650) üzenetére


shteer
titán

Etkezesenkent 30g az urban legend, de a tanulmanyok alapjan ez napi kb 2tskg korul szorodik egy aktiv sportolonal.

De amugy sem zsirra alakul ami nem szivodik fel, hanem kikaksizod :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#36654) Zomb€€ válasza shteer (#36641) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Tejjel eltelit ugy, h aznap mar nem birok enni"
Penene?

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#36655) Kassadin válasza shteer (#36653) üzenetére


Kassadin
addikt

Most nem keresem neked elő, de valahol olvastam, hogy zsírrá is áttud alakulni.

#36657: Le volt írva a folyamata, hogy hogyan. Sajnos ahhoz túl bonyolult, hogy megjegyezzem, meg ezt 1 vagy 1,5 évvel ezelőtt olvastam, semmi sem maradt volna meg belőle amúgy sem.

[ Szerkesztve ]

(#36656) Woodslave válasza shteer (#36653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U azaz? 30 grammból mind izom lesz, a fennmaradót meg kikakilod...

A fehérje is ugyanúgy energiaként hasznosul, meg zsírrá is alakulhat, csak qrvára nem valószínű az átlag embernél (meg nálunk sem)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36657) shteer válasza Kassadin (#36655) üzenetére


shteer
titán

ami nem szívódik fel? hogyan?

..szerintem jónak tűnik

(#36658) shteer válasza Woodslave (#36656) üzenetére


shteer
titán

felszívódásról szólt a tanulmányokat öszefogó cikk, nem izommá alakulásról

..szerintem jónak tűnik

(#36659) Woodslave válasza shteer (#36657) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36660) shteer válasza Zomb€€ (#36654) üzenetére


shteer
titán

wtf? :)

;]

ez a rész kimaradt nekem, de majd visszaolvasok

..szerintem jónak tűnik

(#36661) shteer válasza Woodslave (#36659) üzenetére


shteer
titán

emeld már ki a lényeget pls, menni kell edzeni :)

..szerintem jónak tűnik

(#36662) spammer válasza shteer (#36661) üzenetére


spammer
veterán

izombú fehérjébű nem lesz zsír (és fordítva)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36663) God Vazzeg válasza akos86 (#36647) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak nem a Tamás az edzőtársad? :D Jó az a 4. vagy 5. hely is, tavasszal én is csak 4. lettem kőrösön, bár hajszállal maradtam le a 3. helyről, de ez tényleg ilyen, küzdeni kell, és a szerencse majd segít..

(#36664) shteer válasza spammer (#36662) üzenetére


shteer
titán

csak zsírból izom :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#36665) Boxer001 válasza God Vazzeg (#36663) üzenetére


Boxer001
veterán

Azért tudtok olyan jó helyezéseket elérni, mert még nem indultam egy versenyen se. ;]
Na ez mondjuk tényleg poén volt. :DDD

(#36666) God Vazzeg válasza Boxer001 (#36665) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te kis vitzes :D ;]

(#36667) Woodslave válasza spammer (#36662) üzenetére


Woodslave
nagyúr

So, as noted above, while the pathway exists for protein to be stored as fat, and folks will continue to claim that ‘excess protein just turns to fat’, it’s really just not going to happen under any sort of real-world situation. Certainly we can dream up odd theoretical situations where it might but those won’t apply to 99.9% of real-world situations. :K kb

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36668) Boxer001 válasza God Vazzeg (#36666) üzenetére


Boxer001
veterán

Anno amikor beszéltük ezt a témát említettem haveromnak (jobb napjain 150-be lazán nyomkod)...hát ő nem, stb...aztán elfelejtődött...3 hét alatt úgy, hogy nem is szoktam sima padon nyomni...szóval felejtős. :U
De egyszer el kéne már menni, csak a hangulat kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#36669) God Vazzeg válasza Woodslave (#36667) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Diétában van aki napi 1,5-2kg csirkemellet is betápol, ha zsírba menne, lehet okosabban étkeznének :D Népi megfigyelés: csirkemellből sose elég... :DDD

(#36670) spammer válasza Woodslave (#36667) üzenetére


spammer
veterán

Boxer lesz az a 0.1% ;] :D Napi 5 turmix, csak nehogy zsírrá alakuljon :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36671) God Vazzeg válasza Boxer001 (#36668) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lacika (időnként edzőtársam :D ) 110-115 körül fog nyomni. És? A hangulat a lényeg, és ennyi neked is menne. Akkor? Látod, csak akaráson múlik hogy ott vagy-e valahol vagy nem :N

(#36672) Ijk válasza God Vazzeg (#36669) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát igen, napi 2 kiló csirke. Ezért (is) nem leszek izmos soha. :D
Már így is megkérdezték hány csirkének kell még meghalnia a szenvedélyem miatt. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36673) Boxer001 válasza spammer (#36670) üzenetére


Boxer001
veterán

Nana, nevem a szádra ne vedd. :D
God
Igazad van egyébként...úgy akartam, hogy ketten, vagy hárman lezúzunk egy kocsiban...de lehet egyikőjük se jön. Na majd kiderül ez még...

[ Szerkesztve ]

(#36674) Radnix válasza akos86 (#36617) üzenetére


Radnix
senior tag

Voltál már versenyen? Segíteni fog a légkör, ha néznek, érzed h produkálni kell, 2,5 kilót ez számít szerintem.

(#36675) Radnix


Radnix
senior tag

Mai sikersztorim: ment a 3x5 guggolásba 110-be, már 10 hete újra lábazok, jó lenne 6 hét múlva 130-ba 3x5
Ha már fekvenyomás, kérkedek egy kicsit, tegnap ment 5 szabályos 100-ba segítség nélkül :DD
jelenleg 80,1 vagyok, enni kéne többet, de nem megy a kaja nagyon ebben a melegben, ti hogy tudtok most enni? :O

(#36676) God Vazzeg válasza Boxer001 (#36673) üzenetére


God Vazzeg
veterán

90-100 közti kategóriában ha hozol valakit aki 150 felett nyom kinyúvasztalak :D

(#36677) God Vazzeg válasza Radnix (#36675) üzenetére


God Vazzeg
veterán

B-komplex + emésztő enzim :K Meg fogsz lepődni :D

(#36678) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Milyen sukárú cillan a fejemen a napsugár, jááááj :D

(#36679) macikos válasza spammer (#36662) üzenetére


macikos
addikt

Azt vágod, hogy az emberi test mindent (zsír, fehérje, szénhidrát) képes előállítani? Kivétel az esszenciális aminosavak, esszenciális zsírsavak, stb.

(#36680) Boxer001 válasza God Vazzeg (#36676) üzenetére


Boxer001
veterán

Haver nincs 90 se és szerintem simán kipattintja a 160-at. ;]
De akkor nem megyünk. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#36681) spammer válasza macikos (#36679) üzenetére


spammer
veterán

Hogy érted, hogy képes előállítani? Ezeket a tápanyagokat beviszed, elraktározza és felhasználja őket. A felesleges CH zsírként raktározódik, de ha nincs elég CH, akkor elkezdi az izmot bontani, hogy energiát nyerjen az intenzív edzés során (pl. kardió). De fehérjéből nem lesz zsír és zsírból sem lesz amino/fehérje/izom. :U Előbbire ott a Wood által linkelt cikk is, utóbbi meg szerintem elég egyértelmű.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36682) nepszter1


nepszter1
addikt

Már elegem van a nyárból vagyis inkább a hőmérsékletből 15-18 fokokat akarok . Nem bírom én ezt . Alig várom a téli tömegnövelést , hiányzik az az érzés mikor az izmok teli vannak ch-val és feszülnek

(#36683) Boxer001 válasza nepszter1 (#36682) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem semmivel nincs jobb étvágyam télen, mint nyáron. Ilyenkor is jól esnek a nehéz, szemét kaják. ;]

(#36684) kukinyo válasza nepszter1 (#36682) üzenetére


kukinyo
addikt

És nagykabátba mutogatnád az izmaidat :F ;]

(#36685) Manitou


Manitou
addikt

Üdv pateszok !

Húzok végre edzeni!

Kijezazánuszpécé :F ;]

(#36686) macikos válasza spammer (#36681) üzenetére


macikos
addikt

Fehérjéből nem lesz zsír? Miért ne lehetne. Ha nem is közvetlenül, de a májad előállít mindent. Persze mondjuk vízből nem csinál a tested fehérjét, de az aminosavak többségét elő tudja állítani a szervezetünk. Zsírból is lehet szénhidrát, zsírégetéskor pont ez történik, a zsírodból glükóz lesz, ami megy az izomba elégni.

Mik az esszenciális aminosavak?

"Alapvető fontosságú (esszenciális) aminosavaknak nevezzük azokat az aminosavakat, amelyeket az emberi vagy állati szervezet nem, vagy csak elégtelen mennyiségben képes előállítani."

[link]

Tehát ezeket az aminosavakat nem tudja előállítani, a többit igen.

[ Szerkesztve ]

(#36687) macikos


macikos
addikt

Azon nem gondolkodtatok még, hogy a gyerekek hogy nőnek ilyen gyorsan? Mit eszik egy gyerek? Parizeres kenyér, cukor, csoki, stb. aztán egy 5 éves 80cm magas mondjuk 20 kilós gyerek 10 éves korára nő vagy 60centit meg nehezebb lesz 30 kilóval...

Mi meg itt szarakodunk, hogy 1-2 kilót tudjunk fejlődni évente úgy, hogy elvileg "szuperül" kajálunk...

Ebből is látszik, hogy mennyit számítanak a hormonok és mire képes az emberi test.

[ Szerkesztve ]

(#36688) Boxer001 válasza Manitou (#36685) üzenetére


Boxer001
veterán

Toljad most már, ne legyél fax. :D

Kijezazánuszpécé
Áh csak egy kis gyökér, szóra se érdemes. ;] (Mindjárt itt is lesz és kioktat. ;] )

(#36689) shteer válasza nepszter1 (#36682) üzenetére


shteer
titán

majd ha túlvagyok a nyaraláson, akkor lehet ennyi fok - de addig 30 alá nem mehet :)

amúgy meg mi vagy te, kislány? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#36690) Ijk válasza macikos (#36687) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hány testépítő gyereket látsz? Pont az a nehéz, hogy nagy izomtömeget alakítsunk ki minél kevesebb testzsírral. Egy gyereknek nincs alacsony testzsírja, legalábbis amelyiket csokival meg cukorral tömnek, és nincs is nagy izomtömege. Egyébként rengeteg dagadt gyerek van. Pont a rossz étkeztetés miatt, sokaknál a mozgásszegény életmód még rátesz.
Persze sokat számítanak a hormonok is, illetve a gyors anyagcsere, és a sok mozgás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36691) Jim-Y válasza Skizz (#36637) üzenetére


Jim-Y
veterán

&spammer:

Én edzés után vízzel iszom, nyílván edzésen nem szórakozok tejjel:D De van olyan, hogy kívánok valami édeset, csokit, sütit etc. Ilyenek általában nincsenek itthon, ilyenkor bekeverek egy turmixot tejbe, az nagyon finom :K

szerintem jó fehérjéket vettem eddig (ízre), vízzel is csak egy volt ihatatlan, laci06 féle epres MP, na az még tejjel is éppen csak csúszott:D Ammugy meg FullForce WPF, Pharma First Whey Great, mindkettő csokis, most 100%WPP mogyorós-csoki. Ezek mind ihatók voltak vízzel is, de tejjel finomak igazán...

(#36641) shteer: milyen érdekes állatfajok emberek lehettek ;] , én egyre inkább boxerrel vállalok sorsközösséget, simán tudok enni ezek után még bőven, illetve nyáron is jobb az étvágyam mint télen...

[ Szerkesztve ]

(#36692) spammer válasza macikos (#36686) üzenetére


spammer
veterán

A fehérjéből nem lesz zsír témára ott a linkelt cikk. Azt írja, elméletileg lehetséges lenne, a gyakorlatban azonban erre nincs példa. (Lehet nem szó szerint, nem olvastam el az egészet, de asszem ennyi a lényeg..) Diétában is kilószámra eszik a húst, vedelik a turmixokat, és nem zsírosodnak tőle. :U

A zsírból CH alakítás meg már a ketogenezis témája, de szerintem ilyet nagyon kevesen csinálnak (hobbi szinten pláne).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36693) Woodslave válasza spammer (#36692) üzenetére


Woodslave
nagyúr

abban azért nagyjából kezd egyetértés lenni, hogy a testsúlyt alapvetően a kalória mennyisége befolyásolja. Mondjuk lehetetlen, de kiváncsi vagyok mi lenne 4000 kcal, azaz 1000 gramm fehérje bevitel esetén feltételezve, hogy semmilyen más makro-t nem viszel be :D gondolom ez a 0,1% :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36694) God Vazzeg válasza Woodslave (#36693) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mivel a fehérje a vesén keresztül ürül, leállna a veséd.. Volt erre pár próbálkozás már, mindenkinél a vese volt a gyenge láncszem :U

(#36695) Woodslave válasza God Vazzeg (#36694) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyitől?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36696) Boxer001


Boxer001
veterán

Akkor azt mondjátok a májprotkó éri meg a legjobban? Ízesítetlen 5 kilós 14xx Ft + pk Lacinál.

(#36697) Kassadin válasza Boxer001 (#36696) üzenetére


Kassadin
addikt

Pénztárca oldalról nézve mindenképp. De persze vehetsz ON fehérjét is, ha tele vagy.

(#36698) spammer


spammer
veterán

Persze hogy Kathi Béláékról 10 perces videók vannak, a csajokról meg csak egy másfél perces szösszenet [link] Azé' nem rosszak :)

--

(#36699) Boxer001

Tecsóban ha mákod van, találsz Sci-MX-et, 0,98 kg 2400 píz volt, de már nem nagyon láttam azóta se (2 hónapja..) :O Normális, 100% whey, csokis.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36699) Boxer001 válasza Kassadin (#36697) üzenetére


Boxer001
veterán

Én úgy értettem a kérdést, hogy nincs-e még ennél is olcsóbb, de nem rosszabb. ;]
Szerk.: na látod, hogy nem is olyan egyszerű a kérdés megválaszolása. :D
Mert ugye sokszor írjátok itt, hogy a mi szintünkön...tehát ha vennék egy elvileg szarabb minőségű cuccot...de jó lesz ez nekem. :)

spammer
Lehet elnézek holnap, de nem hiszem, hogy találok...

[ Szerkesztve ]

(#36700) Kassadin válasza Boxer001 (#36699) üzenetére


Kassadin
addikt

Nah ez jó kérdés. Olcsóbb biztos van, de hogy hasonló minőségű, azt nem tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.