Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36101) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nem tudom eddig miért nem jutott eszembe, de a edzés előtt betoltam egy koffein tablettát. Eddig csak vizsgaidőszakban használtam, de a mai edzés után lehet rendszeresítem, mert ma jól ment az edzés.
Annak is külön örülök, hogy egész jól terheltem a válam és alig-alig volt fájdalomérzetem végre úgy érzem, haladok is előre. :)
Mondjuk önmagában, hogy végre érzem léptem valamennyit a súlyokkal is, nem ennek köszönhető, de most vagy amúgy is jó passzban voltam vagy csak a koffein tauriin, de jól ment.

Amúgy meg fura, tök kevesen voltak, mindenki nyaral meg strandol?

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36102) Tamoo válasza Tomics (#36100) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hétköznap délután 5-8ig 1500. Néha-néha meló után belefér, meg olyankor elég is az a 3óra. Ilyenkor nyáron nem járunk.

(#36103) BÁ Nutrition válasza PazsitZ (#36101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha jól tudom a koffeint csak időszakosan van értelme tolni, mert hozzászoksz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36104) headhunter


headhunter
addikt

(#36105) PazsitZ válasza BÁ Nutrition (#36103) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ebben mondjuk teljesen igazad van, de azért alkalmanként adhat egy kis plusz energiát.

- http://pazsitz.hu -

(#36106) nepszter1


nepszter1
addikt

2hete nem voltam edzeni a kajálásom egyenlő egynlő a nullával 2db szendvicset eszek naponta nem bírok többet nincs étvágyam kb 4kg fogytam . Úgy nézek ki mint egy szúnyog !

(#36107) Boxer001 válasza nepszter1 (#36106) üzenetére


Boxer001
veterán

Like! ;] :D
Én múlt hét csütörtök óta minden nap iszok alkoholt, most is épp sörözök. :D
Azt hiszem ideje lesz befejezni. :D

(#36108) scope2007 válasza headhunter (#36104) üzenetére


scope2007
addikt

ez is csak attól függ..
pl én sokat járok éjjel dolgozni, tehát nekem inkább a reggeli jöhet szóba :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#36109) mocsanisi válasza Boxer001 (#36095) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah én a Budapesti Aquaworldre gondoltam ami a Ramada szállodával van egybeépítve :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36110) Boxer001 válasza mocsanisi (#36109) üzenetére


Boxer001
veterán

Súlyos hiba.
Viszlát. :D

(#36111) nepszter1


nepszter1
addikt

Kéne segítség egy csajszinak sajnos betegségben szenved örökké fogy sajnos . Most jelenleg 46kg valami tápszereket kap amibe 1500 kalória van . Valami norm. étrend kellene .
Annyira nincs ereje hogy el szokott ájulni

[ Szerkesztve ]

(#36112) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Yeah, most jövök az ügyeletről, strandon dobáltuk az amcsi focilabdát, ami becsúszott a középső és gyűrűs ujjam közé, 2cm hosszan felrepesztette... fákje... :(((

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#36113) Boxer001 válasza Zomb€€ (#36112) üzenetére


Boxer001
veterán

Íjjjj :U

(#36114) Tomics válasza mocsanisi (#36109) üzenetére


Tomics
addikt

Az 1 xar, 1x voltam még exxel, drága de legalább fos alig van medence, szinte az egész zárt :DDD
Csúszdák nem rosszak, amúgy egy túlhypeolt sznob kaki az egész :K ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36115) Jim-Y válasza nepszter1 (#36106) üzenetére


Jim-Y
veterán

De emberek mi van veletek? én sem edzettem 2-3 hete, kajálásomban a ch dominál, cserébe hízok rendesen, nyáron mindig meghízok :DD

(#36116) Jojo5


Jojo5
őstag

kib@szott durvát lábaztam :Y alig élek, adja:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36117) mocsanisi válasza Tomics (#36114) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ott vagyok úszómester :D Igazából az benne a jó, hogy ott tényleg figyelnek a vendégekre (elég úszómester, normális medencetakarítás, fejlett az egész hely, színvonalas) :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36118) spammer


spammer
veterán

Vótam futni, nem atta. :((( Fél órát nyomtam (távot nem tudom), de közben pihentem, meg néha sprinteltem, szóval ilyen intervall téma volt kb... Hazaértem benyomtam a fejem a csap alá... Még mindig hulla vagyok, most enni is alig bírok. Nyári meleg, aerob állóképességem most kb. 0. :( Köszönöm a figyelmet! ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36119) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#36117) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha színvonalas lenne akkor te mit keresnél ott? :F

;]

Jojó: hogy néz ki nálad egy lábedzés? hogyan, mit, mennyit, mennyivel, mennyi pihivel stb :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36120) PazsitZ válasza spammer (#36118) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ilyenkor futni? :Y
Én csak este 10-11 után merészkedek ki ezekben a meleg napokban. Még úgy is szakad rólam a víz...

- http://pazsitz.hu -

(#36121) spammer válasza PazsitZ (#36120) üzenetére


spammer
veterán

Ja, nem bírtam magammal, néha rám tör ez az érzés, hogy menni kell, nyomni kell... Jojo-szindróma ;] Pedig még a szerdai lábedzést is érzem, főleg a vádlimban néha, szóval a regenerációnak nem tesz jót..

Most az olimpia miatt így volt időm kimenni, de muszáj csinálnom, mert egész nyáron alig aeroboztam, aztán mindig csak halogattam, hogy majd holnap, majd holnap, de mindegy, mert minden nap kurva meleg van :D Amúgy én is később fogok kimenni, mert ez így halál...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36122) Tomics válasza mocsanisi (#36117) üzenetére


Tomics
addikt

Úszómester? És mire használnak? Téged dobnak be az úszógumi helyett mikor valaki fuldoklik? Mert mást nem nagyon tudok elképzelni ;] ;] :DDD

PH! addikt since 2004

(#36123) wertigo1984 válasza mocsanisi (#36109) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ott melózol? Na majd végre személyesen is megismerkedünk, valamikor megyek majd egy nősténnyel... :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36124) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok!

Pár év kihagyás után szeretnék újra elkezdeni gyúrni és felvetődött pár kérdésem a fehérjeturmixokkal kapcsolatban (még sose használtam őket):

A kérdésem az lenne, hogy a fehérjeturmix mennyire hasznos a csirkemellhez képest? Mert ahogy számolgattam 13000 Ft-os por 8 alkalomra való (tescoba néztem), ennyiért nem érdemes inkább csirkemellet enni, mert ráadásul azzal legalább jól is lakok?

Illetve hogy hol érdemes ilyen port venni/rendelni és milyet?
Inkább az lenne a fontos, hogy olcsó legyen, de nem akarom azt se hogy egészségtelen trutymót kelljen innom.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#36125) spammer válasza Inv1sus (#36124) üzenetére


spammer
veterán

Ár/érték arányban (azaz Ft./fehérje gramm) jobb a turmix. De nem lehet kizárólag azon élni, nem véletlenül étrendkiegészítő, a szervezetnek kell a szilárd kaja. Viszont napi 2-3 turmix mehet, talán még több is, ha nem tudsz valami miatt elég szilárd kaját (húst) enni.

Tejsavófehérje koncentrátumot (port) bármelyik testépítő boltban/webshopban vehetsz, de itt a fórumon laci06 árul jó árban: myprotein a márkája. Az ízesítetlen olcsóbb, de lehet venni külön aromacseppet hozzá ízesíteni. Vagy vehetsz eleve ízesítettet, de az drágább.

szerk: 13 ezer és 8 alkalom? :Y Valamit elírtak, vagy elnéztél, mert az kicsit durva lenne :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36126) Eagl3


Eagl3
veterán

"Mert ahogy számolgattam 13000 Ft-os por 8 alkalomra való"

Most vagy egy nullával többet írtál, vagy nem tudsz számolni.

(#36127) mocsanisi válasza Tomics (#36122) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Őőőő nem talált, 8 évet úsztam, plussz megvan a vizsga is :D Jah igen volt már eszméletlen 6 éves kisfiú, meg 110kilós úszni nem tudó 50 éves fószer is. Eddig mindenki túlélte :D

wertigo1984: majd szólj előtte, nem biztos hogy dolgozom. Pl. jövőhét utáni héten nyaralok :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36128) Inv1sus válasza spammer (#36125) üzenetére


Inv1sus
addikt

Az volt ráírva, hogy egy adag 125g és hogy két kanállal kell egy turmixba. A zacsipacsi 2kg-os volt. Vagy... az egy adag az a két kanalat jelenti? :S

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#36129) BÁ Nutrition válasza Inv1sus (#36124) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

-az a 13000 ft-os "por" tuti nem fehérje volt, vagy valamit elnéztél és inkább 80 alkalom volt az :)
vagy átbaxás, de ekkorát nem hiszem hogy megmerne a tecsó

-a tejsavó fehérje lehet alternatíva étkezés helyettesítésre de csak bizonyos %ban.
az nem nagyon működik hogy egész nap ezt zabálod, szilárd kaját meg nem, mert felborul az egyensúly a bélrendszeredben.

-ált 30-40%ig nyugodtan kiegészítheted vele az étkezésed: tehát mondjuk napi 6-7 étkezésből kb 2-3 lehet turmix

-a tejsavó fehérje nem nevezhető egészségtelen trutymónak

-Laci06ot keresd priviben

-első hozzászólásban található linkeken található tartalmakat olvasd el többször

-hosszú távban gondolkodj.. akár több év is lehet mire komolyabb eredményt elérsz..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36130) Tomics válasza Inv1sus (#36128) üzenetére


Tomics
addikt

Az szerintem tömegnövelőlesz. Olyat ne vegyél, alig van benne hasznos cucc (legalábbis egy tescosban).
100% tejsavófehérjét vegyél. Arra általában 1 adagnak 30g körüli érték van írva. Egy 2,5 kilós kiszerelés 12-13 ezer forint bótban.

Nagyjából 100g csirkemellben van annyi mint 30g tejsavó adagban.

Alternatívának pl. ezt vagy ezt javaslom, vagy keresd BÁ által mondott laci06 fórumtársat ő tud olcsóbban :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36131) nepszter1 válasza Boxer001 (#36107) üzenetére


nepszter1
addikt

Dolgozok az a baj 6napja folyamatosan napi 11-12 órákat azon a rohadt dinnyeföldön . De legalább barna vagyok :D Ma meg lesz itt a közelbe Dinnyefesztivál és alra biza elnézünk de szntm elég 1-2sör és nekem szevasz van olyan fáradt vagyok !

(#36132) wertigo1984 válasza nepszter1 (#36131) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem lesz undorod a sok dinnye látványától? Vagy majd mutatod, hogy "ezt is én szedtem, azt is.." :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36133) spammer válasza Inv1sus (#36128) üzenetére


spammer
veterán

Ahogy Tomics is írta, ez tuti tömegnövelő lesz. Ha nem vagy nehezen hízó, sovány, ektomorf alkat, akkor nem kell neked ilyen.

Sima tejsavófehérjét vegyél (whey protein). Edzés után pedig sima dextrózzal vagy valami más szénhidráttal ki tudod egészíteni ha kell (de csak akkor, egyébként meg meg nem kell bele.)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36134) shteer válasza Tomics (#36130) üzenetére


shteer
titán

"Egy 2,5 kilós kiszerelés 12-13 ezer forint bótban"

Laci06 kolleganal meg ennek a duplajat kapod :)

..szerintem jónak tűnik

(#36135) sztikac


sztikac
őstag

Na, megvolt a mai lábazás. Gyilkos vót.

Viszlát ;]

(#36136) nepszter1 válasza wertigo1984 (#36132) üzenetére


nepszter1
addikt

Nem a francokat nincs , kint a földön csak is a finom dinnyét esszük ha szar törünk másikat nincs baj van elég :D Általába a nagyon szarokat a Litvánok kapják aztán jönnek a Csehek talán vagy a Lengyelek aztán a Németek és a legfinomabbakat a Lidlbe mennek pont. Az pont ilyen magnélküli dinnye na az tényleg rohadt finom . Abból sokat tudnék enni de a többitől már rosszul vagyok .

De am most 33Ftért veszik a dinnyét szóval fasza a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#36137) spammer válasza sztikac (#36135) üzenetére


spammer
veterán

Mivel Boxer megint részegeskedik, ezért most megkérdezem én:

Te meg ki vagy? :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36138) Dani82 válasza wertigo1984 (#36132) üzenetére


Dani82
senior tag

"Vagy majd mutatod, hogy "ezt is én szedtem, azt is.." "

:C :DD :DD

(#36139) wertigo1984 válasza nepszter1 (#36136) üzenetére


wertigo1984
őstag

Régen ismerősömmel árultunk vidéken dinnyét. Utáltam lékelni, mert ha késsel kellett csinálni, mindig beleszakadt, és nem jött ki teljesen. Van az olyan hajlított féle lékelő, na azt capcarappoztunk hozzá. A sok vásárló meg állandóan kongatta, ütögette finoman őket.

Dani82 :))

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36140) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#36119) üzenetére


Jojo5
őstag

nem szoktam nagy súlyokat használni mivel a térdem nagyon fájos, de eléggé adja ez mostanában:

- guggolás 100-110 kg-ig felmegyek 8-12 ismétlés 3-4 széria
- lábtoló 120-140kg-ig 3-4 széria 12-14 ismétlés
- lábhajlítás\nyújtás 30-50kg között 8-12 ismétlés 3-4 széria
- a végén meg kitőrés 30-40kg-al pár kör

spammer: pedig én úgy szoktam, hogy mondjuk ma lelábaztam ma nem volt kardió semmi, ezért holnap 0CH és reggel+este szobacanga... na az adja és akkor még hétfőn további 0CH mell+kardió :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36141) nepszter1 válasza wertigo1984 (#36139) üzenetére


nepszter1
addikt

Vannak ilyen majmok elég sok ütögeti de kurvára nem tudja mit kell hallania csak látja hogy így kell és úgy csinálja :D

(#36142) wertigo1984 válasza nepszter1 (#36141) üzenetére


wertigo1984
őstag

Úgy tudom, ha kong, az rossz. Ha tömör hangja van, az a jó. Vagy fordítva.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36143) spammer válasza Jojo5 (#36140) üzenetére


spammer
veterán

Szobacangát én is jobban bírom, de még a padon futást is. Viszont kint futni a melegben, áhh...

Lábnyújtó/lábhajlító az lapsúlyos gép?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36144) Tomics válasza shteer (#36134) üzenetére


Tomics
addikt

Gondolom az ízesítetlen van ilyen jó árban.
Első fehérjének meg nem biztos hogy a legjobb megoldás, mert lehet hogy nem bírja meginni. Inkább vegyen egy fasza csokisat. Igaz, boleróval még ízesítheti :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36145) Tamoo válasza nepszter1 (#36136) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor te már pro vagy?

(#36146) Radnix


Radnix
senior tag

Megvolt az első hét összes edzése a PHAT szisztéma szerint, minden egyes edzést nagyon élveztem, egyelőre nagyon tetszik a rendszer, remélem nem lesz túledzés belőle, mondjuk nem megyek bukásig soha.
Próbáljátok ki ti is! :))

(#36147) Jojo5 válasza spammer (#36143) üzenetére


Jojo5
őstag

igen azok lapsúlyosak :K

én is jól bírom a szobacangát, de a 0CH meg a holnapi izomláz hidd el gyilok főleg, hogy váltogatom az erősséget... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36148) wertigo1984 válasza Tamoo (#36145) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36149) Tomics válasza Jojo5 (#36147) üzenetére


Tomics
addikt

Féynkoromba nekem is ment ennyivel a lábazás, sőt többel is kivéve a guggolást, akkor lehet mégse voltam olyan szar mint gondoltam? :D

Bezzeg most...kínszenvedés. Állóképesség 0, erő 0, forma telixart búvárruha. 1 év nem edzés eredménye. Ilyen ne csináljatok soha! Mire visszaszokok megdöglök szívrohamban edzés közben :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36150) Ijk


Ijk
nagyúr

Na megvolt az idei első strand. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.