Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) spammer válasza Jojo5 (#36147) üzenetére


spammer
veterán

Akkor az tényleg kevés lesz neked, mert ennyivel én is nyomom lapsúlyoson, pedig én hozzád képest tajgetosz vagyok :D Nálunk a lábtoló is lapsúlyos, azon 200 kiló a max, azt nyomom is vele, de mivel csigás gép és vízszintes székbe kell ülni, ezért más mint az "alulról befekvős" (ferde) tárcsafelpakolós, rendes lábtoló.. Szóval nem tudom mennyinek felelhet meg egy "rendes" lábtolón.

Jó, mondjuk én nem 0 CH-zok, meg szobacangázok, így én biztos nem bírnám, az fix.

---

(#36150) Ijk: megfogta valaki a bicepszedet? megbámulták a playboy bodydat? ;] Kint voltál a Scitec Muscle Beach-en, mi? :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36152) Ijk válasza spammer (#36151) üzenetére


Ijk
nagyúr

Néhányan megbámultak, a bicepszemet nem fogták meg, a Scitec Muscle Beach-re pedig csak izmos emberek járnak, meg Bunny.

Egyébként elkeserítő hogy nem volt kint egyetlen igazán jó nő sem, egyedül az egyik úszómester csaj volt kivétel, de lehetett vagy 16. Mindegyiknek lógott a segge.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36153) Jojo5


Jojo5
őstag

Tomics&spammer: írtam is, hogy nem erőltetem a lábazást nagyon így is bőven nagy a combom a 7x centijével, meg a bal térdem porcleválás meg nyilaló fájdalom miatt esélytelen... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36154) Kassadin válasza Jojo5 (#36025) üzenetére


Kassadin
addikt

Nőd nem is lesz? Kezdjek aggódni (?). :DDD

(#36155) Jojo5 válasza Kassadin (#36154) üzenetére


Jojo5
őstag

nem kell aggódni, de én nem erőltetem az egészet és nem is szándékozom jelen állás szerint...
ha lesz lesz ha nem hát nem

Ijk: a még durvább, hogy a sok löttyedt seggű pics@ még kib@szott szép és esztétikusnak tartja magát és úgy is viselkedik... :U :W

spammer: nekem meg b@szik fogyni... sőt, most még nőtt is... :W (mondjuk vicces volt, mert ma valaki beugatott a teremben, hogy lightosan lábazok aztán amikor meglátta a lábam bekussolt az X év focijával együtt... :DDD )

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36156) spammer válasza Jojo5 (#36153) üzenetére


spammer
veterán

Ja hogy porcleválás. Akkor tényleg nem szabad erőltetni. Nekem meg teljesen leszálkásodik a lábam, de már el is fogy lassan. :( :D

--

(#36152) Ijk : már a strandra sem érdemes kimenni :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36157) Ijk válasza spammer (#36156) üzenetére


Ijk
nagyúr

Őszintén engem egyáltalán nem szórakoztat a strand. Néha jó kimenni, főleg ilyen melegben, de rohadt unalmas. Legközelebb viszek magammal könyvet.
Egyébként már ez is olyan, mint a szilveszter, ha nyáron nem mész strandra, akkor nem vagy normális.
Nagyobb strandokon, Balatonon inkább vannak jó csajok, itt a kecskemétin nagyon ritkán látni szépeket. 2 éve voltak, el is hívtak minket röplabdázni, meg esti buliba. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36158) Dani82 válasza Ijk (#36152) üzenetére


Dani82
senior tag

A Scitec Beachen voltál?
Én olyan jól elvoltam ma a százhalombattai strandon. Már épp kezdtem megszokni, hogy milyen sokan megnéznek (napszemüveg mögül kiválóan lehet csekkolni ki néz :D ) amikor is megjelent egy fitnessmodell alkatú srác, aki tényleg kurva jól nézett kis. Mondjuk a feje odavolt, de nem örültem, amikor 10 méterre tőlünk telepedtek le konkurenciaként :D

(#36159) spammer válasza Ijk (#36157) üzenetére


spammer
veterán

Amúgy engem sem, de ha már kimegyek akkor biztos nem olvasok, hanem a vízben rohadok egész nap :) Ha nincs jó nő, az mondjuk tényleg gáz. :(

De itt van egy kis Muscle Beach lábnap, ha már strand, van benne Toldi Zsuzsi is, akit meglovagolnak! :Y Na neki nem lóg a segge, cserébe túl izmos ;] Meg a szokásos Kathi Béci állatkodások...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36160) Kassadin válasza Jojo5 (#36155) üzenetére


Kassadin
addikt

Érdekes hozzáállás. De mondjuk van benne egy kis igazság is. :)

[ Szerkesztve ]

(#36161) mocsanisi válasza Ijk (#36152) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Úszómester néni minimum 18 volt ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36162) Jojo5 válasza Kassadin (#36160) üzenetére


Jojo5
őstag

ez nézőpont és gondolkodásmód kérdése, hogy mennyi az igazság belőle, van aki azt mondja mindenképp kell nő és mindenről képes lemondani én meg teljesen ellentéte vagyok ennek a felfogásnak jelen állás szerint...

nem mondom, hogy ez nem fog változni, de már 1 ideje így állok a témához :U

Ijk: ha kifogsz egyszer egy ilyen csajt akkor szólj hátha van 1 normális hasonló mentalitású barátnője :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36163) Ijk válasza spammer (#36159) üzenetére


Ijk
nagyúr

Najó Toldi Zsuzsi már a másik véglet, de amúgy sem jön be nekem, nem mintha ezen múlna a dolog. ;]
Nemtudom, Boxival kezet foghatok a válogatósságommal, pedig nem érzem hogy magasak az igényeim, szép arc és kedvesség, szerénység, intelligencia sokmindent ellensúlyoz, soha nem vágytam bombázóra.
Na mindegy nem picsogok, rá kellett volna hajtani az úszómeter lyánykára, csak ahhoz is sorszámot kellett volna tépni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36164) spammer válasza Jojo5 (#36162) üzenetére


spammer
veterán

Barátnőt nem keres az ember, hanem majd rátalál (vagy nem :D ). Erőlködéssel nem jut az ember semmire. Ha pedig nagyon magas a mérce, akkor még nehezebb ügy.

(#36163) Ijk: bombázó nekem sem kellene, a legtöbbjük szerintem nem lehet túl eszes. ;] Azok nem barátnőnek valók.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36165) Tomics válasza Jojo5 (#36162) üzenetére


Tomics
addikt

én 4 évig mondtam le sok dologról egy nő miatt. igaz nem bánom, mert jó volt nyaralás meg minden, de sok pénzem elment. csak a végére megromlott elmúlt a szerelem, féltékenykedés, fillérbaszás. egy ideig nem kell ez, így most én is szüneteltetem a dolgot egy jó ideig :D meg időm se lenne a suli/meló mellett rendesen főleg úgy hogy edzeni is kéne normálisan... :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36166) BÁ Nutrition válasza Tomics (#36165) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fillérbaxás az milyen? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36167) Boxer001 válasza Ijk (#36152) üzenetére


Boxer001
veterán

Mondom én, hogy nincs is olyan sok jó nő, a ruha felfogja a picsájukat. :D
Gyerekek lehet el kéne kezdenem kardiózni, úgy érzem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#36168) Ijk válasza Boxer001 (#36167) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ebből szobabicikli lesz.
Habár téged ismerve az új "étrended" után, majd leülsz horrorfilmet nézni, hogy attól úgy is felszalad a pulzusod. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36169) Boxer001 válasza Ijk (#36168) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Új étrend hamarosan: fehérjeturmix két pofára, némi szénhidrát emeléssel (szemét, vagy nem szemét, tök mindegy :D).
Egyelőre ez a világmegváltó tervem.

(#36170) Mikuland


Mikuland
tag

Éjszakás műszakban a klíma alatt izzadni....na az adja rendesen!!!
A biccsen a vörös hajú mellba erős is adja rendesen, ha az én száztizemmel a hátán erősítene...
Jó éjt és fejlődő izmokat skacok!!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#36171) Ijk válasza Boxer001 (#36169) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként hogy jött most ez a kardió?
Megdugtad végre a csajt?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36172) Boxer001 válasza Ijk (#36171) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD
Pont arra kéne rágyúrnom, mert úgy néz ki hamarosan bevetés, és a haza becsületéért az életem adom. ;] Teljesen jó ezt így több ezer ember előtt kibeszélni. :D
Tomics
Ne aggódj. :D

[ Szerkesztve ]

(#36173) Tomics válasza Boxer001 (#36172) üzenetére


Tomics
addikt

Aztán nehogy pár lökés után elsüljön a fegyverzet, ha már így beléd van száradva a cucc :DDD ;]

Ja, egyébként sok sikert írj ha jóvót!:))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#36174) Ijk válasza Tomics (#36173) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd asuspc ad neki néhány jó tanácsot. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36175) mocsanisi válasza Ijk (#36174) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Tudom hogy nem szabad sok smiley-t írni de erre ennyit tudok: :DD :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD :DDD :DD :DD :DD :DDD :DDD

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36176) Boxer001


Boxer001
veterán

:D
Látom megint emeltem a topic színvonalát. ;]
Szedd alá, tekerjed...jó ez a zene. :D

(#36177) Ijk válasza Boxer001 (#36176) üzenetére


Ijk
nagyúr

Megint beittál a szomszéd murcijából? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36178) Boxer001 válasza Ijk (#36177) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem, csak egy sört ittam ma, amikor írtam. :) De még van a szomszéd cuccából is pár nyelet. :D

(#36179) Boxer001


Boxer001
veterán

Nem tudom, hogy elpasszoljam-e a Jack-et, vagy toljam be.
De szerintem betolom. :)

(#36180) spammer válasza Boxer001 (#36179) üzenetére


spammer
veterán

Toljad, ha már mást úgysem sikerült betolnod ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36181) Boxer001 válasza spammer (#36180) üzenetére


Boxer001
veterán

Kuss, inkább szedd alá, tekerjed te is. :D

(#36182) gordonfreemN válasza BÁ Nutrition (#36129) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Valami bolygatja a kis agyamat. Ha én napi 1 kiló csmellet bevágok, az ugye bőven fedezi a tömegeléshez szükséges fehérjebevitelt. Ez így nem teljesen ok? Kéne még plusz savófehérje?
A másik: ti hogy edzitek a vállat? nekem így néz ki:
nyak mögül nyomás bemelegítő + 5x12-8 (esetleg egy erőltetett 5-6) smith keretben. időnként ehelyett két egykezessel vállból nyomás.
oldalemelés enyhén hajlított karral 5x10-12 néha oldalanként külön, kapaszkodok és bedőlök, hogy több legyen a terhelés az alsó tartományban is.
oldalemel döntött törzsel, külön a két oldal, 4x12-16
állig húzás temposan 4x14-10
mostanábal a tárcsás előreemelést elhagyom, helyette egy kis tricepsz (tolódzkodás, lehúzás kötéllel)
ez így vállra elég?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#36183) BÁ Nutrition válasza gordonfreemN (#36182) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tejsavónak van egy olyan tulajdonsága hogy gyorsan felszívódik
pár 10-perc :F a csirke meg órák alatt
ezért reggel és edzés után ajánlott tejsavót fogyasztani.
reggel mert le vagy ürülve edzés után +anabolikus kapu miatt

a válledzésnél én inkább elhagynám a nyak mögül nyomást. nagyobb súlynál szétbaxa a vállad
inkább egykezes, vagy military press(ezt mondjuk én utálom mint a xart)
ill előre emelés helyett tricepsz :F
miért is?
az nem vállgyakszi :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36184) gordonfreemN válasza BÁ Nutrition (#36183) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, csak trickó elég gyenge és gondoltam a váll mellé befér, ha a váll gyaksziból kicsit lecsípek. (mert egyébként alapesetben a háttal edzem a tricepszet, így ez plusz)

Teljesen egyet értek, hogy szétkurja idővel a vállat, ezért is csinálom keretben. Mondjuk még csak 63kg volt ma a max, de gyorsan jön fel, múlthéten még csak az 55 ment. De megfogadom a tanácsod, lesz akkor a military, majd megszeretem azt.
Az egykezessel válból nyomás nekem elég trén megy, nehezen tudom a két karomat párhuzamosítani előre-hátra irányban, pedig tükör előttem volt. :R

Kérdezném még a kreatint mikor érdemes elkezdeni, de ha jól sejtem, a válasz az lenne: ha lassul a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#36185) Inv1sus válasza BÁ Nutrition (#36183) üzenetére


Inv1sus
addikt

anabolikus kapu:

Honnan tudja, hogy még nincs vége az edzésnek?

Pölö megedzem felsőtestem valamelyik tájékát, aztán lemegyek lábra. A válledzés befejezése után nem kéne inni?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#36186) Jojo5 válasza Inv1sus (#36185) üzenetére


Jojo5
őstag

azért hívják így mert abban az edzés utáni szakaszban a cucc gyorsabban beépül...

bele lehetne menni, hogy optimális esetben mennyi idő alatt is kéne leedzeni stb stb, de ilyen szinten nincs nagyon értelme max. a kirivó 2-3 órás edzést kell lecsökkenteni, vagy edzés alatt táplálék kiegészítéssel segíteni a testet...

de jobbat mondok, kezdj el edzeni és vágj be egy TELJES adag zöld JUMBOT a következő testrész edzése előtt és utána folytasd az edzést :K ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36187) mocsanisi válasza Jojo5 (#36186) üzenetére


mocsanisi
senior tag

És hallgasd utána a pultos anyázását, hogy takarítsd össze a hányásod ;]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#36188) wertigo1984 válasza gordonfreemN (#36184) üzenetére


wertigo1984
őstag

(mert egyébként alapesetben a háttal edzem a tricepszet, így ez plusz)- én a tricepsznek egy külön napot szentelek egybekötve lábedzéssel. Próbáltam úgy is, ahogyan te csinálod, de nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36189) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36188) üzenetére


Boxer001
veterán

Én sose választom szét a kart bic-tricre.

(#36190) Dani82


Dani82
senior tag

Tegnapi lab edzesen guggoltam eletemben elosszor. Igaz keretben es suly nelkul csak a ruddal, de most keltem es nem tudok kimaszni az agyambol annyira faj a combom. Imadom :) asszem ma elmarad a futas:)

(#36191) gordonfreemN válasza wertigo1984 (#36188) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Aha, hat meg csak most kezdtem ezt igy. Igazabol mindig varialok valamit, egy ket honapig igy csinalom, aztan meglatom, van-e nalam ertelme.
Regebben probaltam mar mell-hat, lab es vall-kar kombot, de a mell hat nagyon durva egybe, es a hatat mindig ellangyoskodtam.
Aztan a mell-bic, hat-tric, vall, lab kombot, mostanaba mondjuk a labat hamyagolom.
De szerintem a kart egybe is jo edzeni, nekem bejott ugy is. Ezert gondoltam, h mell kulon, kar kulon, hat kulon, vall. Csak ezek meg vagy rovid edzesek lesznek, vagy nagyon sok ismetles megy adott izomra.
(jelenleg a tricepszet megprobalom heti ketszer megedzeni, h kicsit felhozzam a tobbihez)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#36192) wertigo1984 válasza gordonfreemN (#36191) üzenetére


wertigo1984
őstag

Én is utáltam a lábat edzeni, de mostmár egyre jobban megy. Tricre 4 gyakorlatot végzek, melegítek tolódzkodással, és rendszerint ugyanezzel fejezem be. Ég is mint állat. :)

Boxer: nem szeretem együtt edzeni, mert 2-2 gyakorlat unán annyira nincs erő a karomban, hogy nemhogy letusolni, de megemelni nem bírom. :N

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36193) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36192) üzenetére


Boxer001
veterán

Puhány. :D
Hasazni szoktatok?
Egy ideje gondolkodom rajta, hogy el kéne kezdeni...beszéljetek rá, vagy épp le róla. :D

(#36194) wertigo1984 válasza Boxer001 (#36193) üzenetére


wertigo1984
őstag

A nők nem szeretik a kocka hasat, mert nincs árnyék a fejük felett, amikor "lufiznak". ;] Főleg nyáron.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#36195) Boxer001 válasza wertigo1984 (#36194) üzenetére


Boxer001
veterán

Ahham, ez is egy érv. :D
Várom a többiek véleményét is. :D

(#36196) Yeffy válasza wertigo1984 (#36194) üzenetére


Yeffy
veterán

:C :DDD
te nagyon kész vagy... :R

én szoktam, 2 hete váltottam lábemeletős hasazásra, szétégeti...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36197) Boxer001 válasza Yeffy (#36196) üzenetére


Boxer001
veterán

A főleg nyáron részt nem értem. :D

(#36198) shteer válasza Boxer001 (#36197) üzenetére


shteer
titán

akkor sokat süt a nap :)
a kockahason a sör se áll meg ;]

..szerintem jónak tűnik

(#36199) spammer


spammer
veterán

Utálok hazasni. A legundorítóbb unalmas szar, ami edzésben létezik ;] Régebben minden nap nyomtam, most már csak heti 1x egy alaposabb hasazás lábedzés előtt. Sose lesz kockahasam :D

---

(#36184) gordonfreemN

"Az egykezessel válból nyomás nekem elég trén megy, nehezen tudom a két karomat párhuzamosítani előre-hátra irányban, pedig tükör előttem volt. "

előre-hátra? :U Te most melyik gyakorlatra gondolsz vállból nyomásnál? Mert ez a vállból nyomás.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36200) Boxer001 válasza shteer (#36198) üzenetére


Boxer001
veterán

:)
Nekem csak egy kevéske zsír van a hasamon, így azért halványan látszik a téma, de "kicsi" az izom a hasfalamon, vastagítani kéne...bár attól se látszana jobban :F

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.