Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35401) Sotho


Sotho
őstag

Belinkelnek egy koxmatyit erre BÁ genetikáz. Ez a kar is az mi? [link] Végülis ki hogy tud koxolni, mennyire hat neki az is genetika. :U

[ Szerkesztve ]

(#35402) Jojo5 válasza Sotho (#35401) üzenetére


Jojo5
őstag

:N

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35403) spammer válasza Sotho (#35401) üzenetére


spammer
veterán

Ezek mind naturálok, és gumicukrot nyomnak sörrel :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35404) Dani82 válasza Sotho (#35401) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez a "genetika" a legszarabb kifogas.Annyira fel tud huzni, mint amikor az ures oltozobe kozvetlenul mellettem kap vki szekrenyt :D
Akivel elkezdtunk edzeni haverom, tole hallgattam minden edzesen, hogy ugyse lesz kockas hasunk, ugye lesz olyank karunk ez genetika ... azota nem jarunk egyutt edzeni... mondjuk o edzeni se jar mar :D

(#35405) BÁ Nutrition válasza Sotho (#35401) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W :W
én csak annyit mondtam hogy alapvetően genetikán műlik, én ismerek több olyan csávót személyesen is akinek ilyesmi tömegű hasizma van 40es karral.
pl őt: [link]
ha ez megnyugtatna, bár gondolom nem..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35406) Gergosz2 válasza BÁ Nutrition (#35405) üzenetére


Gergosz2
veterán

erről a genetikáról mindig ez jut szembe:D

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35407) Tomics válasza Gergosz2 (#35406) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD
triple choc rocky road low fat felirat a dobozon :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#35408) Sotho válasza BÁ Nutrition (#35405) üzenetére


Sotho
őstag

Így van alapvetően azon múlik csak a korábban linkelt úriembernél máson is múlik. :D

Levonom a tanulságot: Akinek nincs normális genetikája ehhez a sporthoz az ne is kokszoljon mert úgyse lesz belőle szar sem, de más sportokban még jeleskedhet pl. pingpongban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35409) Kassadin válasza Sotho (#35408) üzenetére


Kassadin
addikt

:K :DDD ;]

(#35410) BÁ Nutrition válasza Gergosz2 (#35406) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35411) mocsanisi válasza Dani82 (#35404) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Pedig kurva sokat számít a genetika. Ma voltam siófokon, és pont belefutottam a FitBallance-ba, ami ugye egy amatőr versenyecske. Na most a srácok arra a kérdésre hogy mióta diétáznak, majdnem kivétel nélkül azt mondták hogy 1 hete. Mivel? Gyümölcs, zöldség, csirke. Viszont olyan fizikumokat mutattak, hogy kb. tátva maradt a szám. 3-4 éve edző srácok is voltak, nagyon durva volt. Szóval az a rohadt genetika. Jah meg találkoztam személyesen Molnár Péter-rel, hát ő nagyon durván mutat :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35412) Dani82 válasza mocsanisi (#35411) üzenetére


Dani82
senior tag

Ilyen tekintetben lehet, hogy szamit. De szerintem akinek szar a genetikaja, az is hozhat kurvajo format, csak nem egy hetbe telik, hanem 1 evbe.

(#35413) spammer válasza mocsanisi (#35411) üzenetére


spammer
veterán

Arról is beszélgettél velük, hogy miket szúrnak? :U :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35414) Jojo5 válasza spammer (#35413) üzenetére


Jojo5
őstag

:DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35415) deniro2 válasza Dani82 (#35412) üzenetére


deniro2
senior tag

Pont erről szól az egész genetika kérdés... Egy szintig nem az adott fizikum megvalósíthatóságáról van szó, hanem a belefektetett munkáról. Lehet én 3 évig vért ízzadok egy olyan formáért, amit szerencsésebb genetikájú arcok fél év tinglitanglival elérnek.
Egy szint után meg nincs tovább genetika nélkül.

(#35416) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#35412) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem értek egyet
mert ha nincs jó genetikád, vagy inkább úgy írom hogy rossz a genetikád akkor csinálhatsz bármit tolhatsz bármit.. az eredmény akkor sem lesz olyan mint kéne
nem véletlen van egy csomó hústorony akik sehogy sem néznek ki. egyszerűen rosszak az izomtapadásaik, és a csontozatuk, arányaik. nem az izom tömegéről és a kidolgozottságról beszélek. azt fejlesztheted "mr.o" (jó legyen sb atletikkk :D)szintre is. csak nem lesz esztétikus

sokat tudok aki direkt ezért nem is diétázik, mert ha be van fedve egy picit akkor kevésbé látszanak a hibák

a Molnár Petivel kapcsolatban: pont most láttam egy ismerősömmel lefényképezve a faxbúkon, hát egyeltalán nem tűnt hatalmasnak, csak olyan jók az arányai hogy versenyen hazavág "mindenkit". persze qrva izmos nem leszólom. Kathi Bélának is volt egy megjegyzése ez ügyben a profikra

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35417) Kassadin válasza Dani82 (#35383) üzenetére


Kassadin
addikt

[link]

Talán itt nem is a videón van a hangsúly, hanem a szövegen. :) És úgy érvényes az ember egész életére.

(#35418) spammer válasza Kassadin (#35417) üzenetére


spammer
veterán

Ja ja, ez bizony egy kurva jó videó! :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35419) Kassadin válasza spammer (#35418) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#35420) Dani82 válasza Kassadin (#35417) üzenetére


Dani82
senior tag

Ez nagyon jo video. Sok okossag van benne, meg ha rengeteg is a kozhely. De legszivesebben a legjobbakat kiirnam, megjegyeznem es legkozelebb, amikor meghallgatom valakitol hogy "mostmar ne dietazz, be van esve az arcod" "nyugodtan megeheted ezt a sutit, nem lesz semmi bajod" "jol ossze vagy esve" odavagnam neki es kussolna vegre mindegyik, aki csak osztja az okossagot, kozben egy dagadt, punnyadt fasz.
:(((

(#35421) Tomics válasza Dani82 (#35420) üzenetére


Tomics
addikt

Sztem ez a best:

"Mondok valamit, amit amúgy is tudsz. A Világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek ha hagyod és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet. De nem az számít, mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni. Ha tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg azért ami jár és közben viseld el a pofonokat. Ne mutogass másra. Ne mondd hogy nem Te vagy a hibás, hanem ő vagy ő vagy akárki, ez gyáva duma, és Te fiam nem vagy gyáva. Te jobb vagy annál!" :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#35422) Kassadin válasza Tomics (#35421) üzenetére


Kassadin
addikt

Rocky filmekben hatalmas igazságok vannak amúgy.

(#35423) littlelion21 válasza Tomics (#35421) üzenetére


littlelion21
addikt

Hááát, én ezektől a hatásvadász lózungoktól mindig röhögőgörcsöt kapok...
A Brutal-os reklámújságokban voltak hasonló színvonalú szövegek, persze a gyúrásra fókuszálva.

(#35424) Tomics válasza littlelion21 (#35423) üzenetére


Tomics
addikt

Ez rocky-s szöveg, nem holmi táplálékkiegészítős marketing szöveg, ez a biblia :R :D

PH! addikt since 2004

(#35425) littlelion21 válasza Tomics (#35424) üzenetére


littlelion21
addikt

Ja hogy úgy....akkor kapufa, azt hittem valamelyik hasonló video-ból szedted. Lehet nem ártott volna rendesen elolvasni :D

(#35426) Skizz


Skizz
addikt

Srácok, ajánlanátok valami jó dezodort?:D Edzés előtt általában le is tusolok gyorsan, aztán eltekerek a terembe (kb. 15 perc) és fél óra edzés után már büdös vagyok. Már kipróbáltam a nivea dezodorok összes permutációját (olcsó), de csak nem jó. Milyet használtok?

(#35427) jericho69 válasza Skizz (#35426) üzenetére


jericho69
tag

Nálam az Old Spice whitewater a námbörván. Nem fogja meg a ruhát és egy hc edzés után is jó illatú marad a hónaljam.

(#35428) Dani82 válasza Skizz (#35426) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem ami legjobban bejott, viccen kivul a női rexona :D Az a stift es egyszeru aloe vera illatu, azaz kb. illetmentes, igy melle mehet barmilyen kellemes illatu aftershave vagy parfum. Iszonyat megfogja az izzadsagot, szerintem tok jo

(#35429) Skizz válasza Dani82 (#35428) üzenetére


Skizz
addikt

Hát most én is női niveat használok, ez volt csak. :D De mostmár kevésbé szégyellem. Kösz a tippeket.

(#35430) umek7


umek7
őstag

Én pontosan "Oriflame Activelle Invisible" dezodort használok, izzadásgátló, nem hagy nyomot, nem is drága.. bevált.

(#35431) Kassadin válasza Skizz (#35426) üzenetére


Kassadin
addikt

Dezodorok semmit sem érnek és mellesleg nagyon egészségtelenek is. Használj stiftet.

[ Szerkesztve ]

(#35432) Jojo5


Jojo5
őstag

nekem mind1 mit hasznalok...mindig izzadok, de legalabb nem budoset....:U

amugy, en se vagyok 100as... tegnap lab 88 gramm zab meg fel tasak rizzsel, ma meg 0Ch-val mar volt 1 szobacanga, de gondolkodom azon, hogy estebb is nyomok 1 orat... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35433) Kassadin válasza Jojo5 (#35432) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem az izzadságod büdös, az szagtalan minden embernél. A bőrödön levő baktériumok miatt lesz büdös.

(#35434) spammer válasza Kassadin (#35433) üzenetére


spammer
veterán

Meg a szervezetedben levők miatt. Ahogy a különböző gyógyszerektől is lehet büdös. Sőt, kajáktól is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35435) BÁ Nutrition válasza spammer (#35434) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

koksztú pl

legegyszerűbb ha a nyakadba akasztol egy autós légfrissítőt, az überel mindent ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35436) bandus válasza Skizz (#35426) üzenetére


bandus
veterán

szerencsére sose vagyok büdös, akármennyit izzadok is, sőt, a hónaljam is a lehető legritkább esetben szokott megizzadni. nekem legjobban a gilette professional akármi jött be. jó az illata, és teszi a dolgát. az meg, hogy megfogja a ruhát, nagy kaland, kimosom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35437) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#35435) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#35438) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#35435) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A fuxra fel kell akasztani egy wunderbaumot. :DDD

(#35439) kukinyo válasza Skizz (#35426) üzenetére


kukinyo
addikt

Az izzadság "bűze" nagyon sok mindentől függ.Akár az idegállapotodtól is.

(#35440) Skizz válasza kukinyo (#35439) üzenetére


Skizz
addikt

Hát akár így van, akár nem, ez a nivea egyértelműen tré. Nemrég tekertem kb. 20km-t, igaz nagyon meleg van, de előtte 5 perccel kentem be magam meg nemrég tusoltam, de este már tuti át kell öltöznöm meg mégegyszer tusolnom. Régen talán gillettet használtam egy ideig, azzal tuti nem volt ilyen gondom. Csak az alapból nagyon büdös volt. :D

(#35441) Dani82


Dani82
senior tag

Maradt itten nekem tavalyrol vagy fel kg creatinom. Ezt dietaba be lehet illeszteni, vagy full folosleges?

(#35442) spammer válasza Dani82 (#35441) üzenetére


spammer
veterán

Be lehet

--

(#35440) Skizz: Old Spice-ot használtam, jó illatuk van, de nekem annyira nem váltak be, keveredett az izzadsággal és csak kevert büdös lett :D Bár ez már régen volt. Most épp Right Guard stiftet használok, ennek nincs erős illata, sőt, inkább semleges, és ez nekem jobban bevált. (szürke doboz, zöld címke). Amúgy meg próbálj ki többfélét, valamelyik csak beválik, ha női, akkor női :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35443) Dani82 válasza spammer (#35442) üzenetére


Dani82
senior tag

akkor a kovetkezo kerdesem az lenne, hogy hova es mennyit? :D
5g mondjuk az edzes utani turmixba?

De van vmi ertelme egyebkent , feltoltos idoszak nelkul?

(#35444) macikos válasza Dani82 (#35443) üzenetére


macikos
addikt

Edzés előtt megiszod vízbe keverve. Fokozza a bedurranást.

(#35445) spammer válasza Dani82 (#35443) üzenetére


spammer
veterán

Diétában, amikor amúgy is visszaesel erőben (legalábbis általában szoktak), akkor segíthet a dolog, hogy megtartsd az erődet.

De próbáld ki, aztán majd meglátod beválik-e.

Mennyiség passz, van aki ennyit szed, van aki annyit, van akit ennyi megfosat, van akit annyi, vagy aki csinál feltöltést, van aki nem.

Én edzés előtt innám.

---

Más: kurva meleg van, és most nekem a hátam, főleg az alsóhát/derék izzad, utálom :O

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#35446) Skizz válasza spammer (#35442) üzenetére


Skizz
addikt

Ez jó, más is ajánlotta itt a stiftet. Kipróbálom, köszi. Visszatérek a férfihoz szerintem. :D

Egyébként titeket nem kapott el nyáron ez a hányás-hasmenés nyavalya? Engem eddig 2x kb. 1,5 hónap alatt, mindkétszer fogytam vagy 3-4 kilót, gyengültem is. Kenhetem a hajamra a tömegelést. Remélem nem nagy a veszteség.

[ Szerkesztve ]

(#35447) deniro2 válasza Skizz (#35446) üzenetére


deniro2
senior tag

Antisudorica gyógyszertárból, nincs szaga, olcsó és hatásos.

(#35448) Jojo5 válasza deniro2 (#35447) üzenetére


Jojo5
őstag

hatasos mert kiszaritja a borod mint az allat, de max. honaljra ajanlanam...:U
a hat/tobbi testresz nagyon kenyes, foleg, hogy ha nem vagy hozzaszokva az elso par kenesnel meg csip is mint atom....:DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#35449) Kassadin válasza Skizz (#35446) üzenetére


Kassadin
addikt

Old Spice és Nivea stiftek szerintem elég jók, eddig mindkettő bevált nálam.

(#35450) Skizz válasza Kassadin (#35449) üzenetére


Skizz
addikt

Hát, niveat már még egyszer nem veszek szerintem. Ez a Right Guard meg Old Spices eddig tetszik.

deniro2: Ijesztő. :D Ha tényleg szúr meg éget, lehet nem kísérletezek vele.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.