Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36851) Woodslave válasza Ijk (#36844) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt akartam pont írni. :K

de már 10 éve edz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36852) Ijk válasza macikos (#36846) üzenetére


Ijk
nagyúr

Boxerről természetesen. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36853) Kassadin válasza macikos (#36846) üzenetére


Kassadin
addikt

Bizonyára minden ilyesmihez hozzászokik a szervezeted egy bizonyos idő után, lényegtelen, hogy mi van benne és hogy hívják.

(#36854) P00By válasza macikos (#36850) üzenetére


P00By
nagyúr

Tényleg most, h mondod! Amcsik mindig rágóznak.
Egy éve sport nélkül :B

(#36855) macikos válasza Ijk (#36852) üzenetére


macikos
addikt

LOL :D

Majdnem hogy Boxer nyitotta a topikot. Őslakos taigetoszi patesz :D

(#36856) asuspc96


asuspc96
senior tag

ez a "kubai" ha még elég sokat megröhögtet a gyökérségével a végén még ki is érdemelheti az asuspc címet :DDD ;]

"Magamat kicsúfolom hogy ha kell, de hogy más tegye, azt nem engedem!"

(#36857) spammer válasza P00By (#36848) üzenetére


spammer
veterán

Fasza, írja már le mindenki, melyik rágó adja a legjobban! Teszteljen mindenki edzés közben rágót!

Csak a Scitec fel ne figyeljen rá, aztán jönnek majd valami csodamátrixos proteines rágókkal :U

Amúgy én is szoktam rágózni (mikor milyen rágót) tényleg jó dolog :)

szerk:

Na már az asuspc is megjött :U Te milyen rágót ajánlanál? :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36858) macikos válasza asuspc96 (#36856) üzenetére


macikos
addikt

"Magamat kicsúfolom hogy ha kell, de hogy más tegye, azt nem engedem!"

Ettől most gondolom besz*rt mindenki :D ;]

(#36859) Boxer001 válasza macikos (#36855) üzenetére


Boxer001
veterán

Azért túlzásokba ne essünk. :-D
God, Agyzúzó, Márk, Janesz, stb...már mind itt voltak. :D
Sajnos tényleg szinte semmit se ér, hogy van múltad, ha az a múlt egy hulladék...

(#36860) P00By válasza spammer (#36857) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak a Scitec fel ne figyeljen rá, aztán jönnek majd valami csodamátrixos proteines rágókkal :U

Hmmm... ;]

(#36861) Woodslave válasza macikos (#36850) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K erről tán még én is linkeltem egy tudományos cikket ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36862) Woodslave válasza Boxer001 (#36859) üzenetére


Woodslave
nagyúr

első feltűnésem 2005.01.25. téged nem találtalak az első totyikban :D De durva 8 év aztán szinte ugyanott tartok, bár akkor 75-ről hízni akartam, most meg 75-re fogyni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36863) asuspc96 válasza macikos (#36858) üzenetére


asuspc96
senior tag

most mond azt, hogy nem voltam félelmetes... ;] :((( :DDD

(#36864) macikos válasza asuspc96 (#36863) üzenetére


macikos
addikt

Legutóbb Pókerfész-től rendült meg a topik, de ő ugye befenyített minket egy pózolós képével ;]

(#36865) Boxer001 válasza Woodslave (#36862) üzenetére


Boxer001
veterán

A faxt, javítottam magam. 2004-es reg és ha jól rémlik következő évben érkeztem ide.

asus
Te kis okostojás boozy, már megint nem kéne beleszólni. ;]
Meg se várja, hogy javítsam magam... :D

[ Szerkesztve ]

(#36866) asuspc96 válasza Boxer001 (#36865) üzenetére


asuspc96
senior tag

nem nyert.... ;]
"Regisztrált ---- 2004-10-19 23:09, azaz 2849 napja"

nem ti írtátok, hogy egy asuspc mindent kiszámol ? :))

[ Szerkesztve ]

(#36867) Woodslave válasza Boxer001 (#36865) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kicsit azért megrémít hogy 8 év múlva is ide irkálok, de legalább azt jelenti, hogy még edzek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36868) Boxer001 válasza Woodslave (#36867) üzenetére


Boxer001
veterán

Figy, Janesz se lett Mr. Olimpia, igaz ő legalább akkor is izmos, ha fél évig 3 zsömlén él naponta. :D

(#36869) Woodslave válasza Boxer001 (#36868) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de ő már akkor izmos volt amikor elkezdett ide írni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36870) Boxer001 válasza Woodslave (#36869) üzenetére


Boxer001
veterán

Ja hát épp ezért, hogy ahhoz képest ő se fejlődött már semmit mostanában...remélem. :DDD

(#36871) Ijk válasza Boxer001 (#36870) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, zavar ha valaki izmosabb nálad? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36872) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

mell megvolt, a bicepszet át tettem másik napra, mert a mellből "kiveszi" az érzést.
mondjuk elég kész voltam, elkezdtem egyenes padon nyomni 3 sorozatnál beugrott, hogy ez nem is az az edzés. át a 30 fokos padra keretbe, ott kezdtem előröl. azért egész jól ment, több sorozat végén már félúton lassít, majd 80%on megálltam és nyomtam ezerrel, de persze csak nagyon lassan vagy segítséggel ment ki. ilyet rég éreztem, mint most.
amúgy a rudat milyen maximális szélességben lehet fogni? (mondjuk izületek szempontjából mi a jobb?) eddig a versenyrúdon lévő két jelölést néztem, oda tettem a kisujjam.

hallottátok ezt? kis falumban mik nem történnek :( ;] :W

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#36873) Boxer001 válasza Ijk (#36871) üzenetére


Boxer001
veterán

Hát pedig nem is sokan vannak... :DDD

(#36874) szőröscica


szőröscica
addikt

Megnyugtatok mindenkit (gondolom mennyire izgultatok ;] ), hogy élek, és minden rendben van, csak eszméletlenül sűrűsödnek a dolgaim, és semmire nincs időm.

Holnap ettől függetlenül megyek edzeni.

Majd talán jövő héten jelentkezek egy hosszabb beszámolóval.

(#36875) spammer válasza szőröscica (#36874) üzenetére


spammer
veterán

már féltünk, hogy összetörted a káskájt

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36876) BÁ Nutrition válasza macikos (#36858) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a cyranoba volt nem? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36877) Boxer001 válasza szőröscica (#36874) üzenetére


Boxer001
veterán

Uhh, de jó, hogy írtál, már qrva ideges voltam. ;]

(#36878) Carbonara


Carbonara
csendes tag

Sziasztok..
Átnyálaztam elég sok hozzászólást és a kezdőknek szóló linkeket is, de lenne pár kérdésem a gyakorló gyúrósokhoz.
38 éves, 182cm jelenleg 84kg vagyok, 30 éves koromig versenyszerűen kerékpároztam, tehát deréktól lefelé "combos" vagyok, ám felsőtestemmel nem vagyok elégedett, pontosabban rám férne ott egy kis tömegnövelés. 2 hónapja edzem magam otthon rendszeresen, fekvepad, egykezes súlyzók, franciarudam van, mellre, hátra vállra karra súlyzózom, mellette kétnaponta futok is 30-40 percet + hasizom.
Táplálkozás a munka és a két gyerek mellett nem nevezhető rendszeresnek, de legalább változatos.
Kérdés az az, milyen táplálék kiegészítőket javasoltok tömegnövelésre...
Illetve ha van XVIII/XIX kerületi köztetek, aki a szárnyai alá venne és segítene a gyakorlatban is azt megköszönném.

grimaszversenyre küldték a hóhért, mert eszméletlen fejeket tud vágni

(#36879) Kassadin válasza szőröscica (#36874) üzenetére


Kassadin
addikt

Szia Papa! Jól van, megnyugodtam, hogy jól vagy és minden rendben van veled. :DDD

(#36880) Sotho válasza Carbonara (#36878) üzenetére


Sotho
őstag

semmi

[ Szerkesztve ]

(#36881) deniro2 válasza Zomb€€ (#36823) üzenetére


deniro2
senior tag

Rendben vazzeg, legyen igazad, mert izmos vagy, de logikailag ettől ez még egy faszság, hiszen 1 dolog van amitől izmos lehetsz valamilyen szinten és független a többitől, ez pedig az edzés, míg az összes többi összetevő önmagában pont 0 eredményt produkál... :U ;)

(#36882) deniro2 válasza Ijk (#36831) üzenetére


deniro2
senior tag

Ott vagy eltévedve, hogy ez a sport az izomépítésről szól és nem a jól kinézésről -izom nélkül-, az a diétás topik.... Mivel tudsz több izmot felpakolni, jó kajával egy íróasztal mögött, 0 mozgással, vagy kemény edzéssel és átlagos kajával? Ez a kibaszott sport az edzésről szól elsősorban. Nyilván egy futónak is baromi fontos, hogy mit eszik, de edzés nélkül 20 másodperc lesz az ideje 100-on, 1000g fehérjével is...

(#36883) Kassadin válasza deniro2 (#36881) üzenetére


Kassadin
addikt

Rendes kajálás nélkül hogyan leszel izmos hosszú távon?

Vagy én értettem félre, amit írtál, az is lehet.

(#36884) Tipo16V válasza Boxer001 (#36877) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem helyi hulyenek adod el, hanem majd nekem:D
ne posta, lemegyek en erte, vagy godollo????esetleg.
tricepsz voooot atta.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#36885) BÁ Nutrition válasza Carbonara (#36878) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Kérdés az az, milyen táplálék kiegészítőket javasoltok tömegnövelésre..."

étrended is van már?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36886) Jojo5


Jojo5
őstag

kar+kardió> duuuva' vót' :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36887) Ijk válasza deniro2 (#36882) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi az hogy átlagos kajálás? Ha valakinek az számít átlagosnak hogy bepakol napi másfél kiló húst jó sok krumplival, meg nassolással, az izmos lesz és zsíros, nagydarab állat. Akinek meg két kolbászos szendvics meg egy alma az satnya marad, tökmindegy mennyit edz.
De ugye az érvelésed egyszerű, mert 0 kajával meghalsz, 0 mozgással meg nem, legalábbis nem rövidtávon.
Persze vehetnénk hogy levegő meg 100%-ban fontos, mert ha nem veszel levegőt akkor meghalsz. Nem ez a százalékos becslés lényege, hanem a sok edző embert helyes útra vezetni. Mert azért az általános az, hogy eljár edzeni, valami átlagosan szar szintet elér, aztán nem fejlődik semmit. És akkor jön hogy fehérjepor meg koksz nélkül úgyse lehet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36888) spammer válasza deniro2 (#36882) üzenetére


spammer
veterán

A 0 mozgás íróasztal mögül igaz lenne, de a testépítésről van szó, mint sportról, akkor pedig nem ülsz az íróasztal mögött 0 mozgással. Tehát a 0 mozgás dolog jelen esetben nem játszik. Vagyis tételezzük fel azt, hogy normálisan edz az ember (gyúr, mint egy Jojo).

Tehát a (jó) kaja nélkül hiába edzel, nem fogsz fejlődni, vagy csak elhanyagolható (szar) mértékben.

Kaja-edzés-pihenés együtt jár, nem lehet szétválasztani vagy mással kiváltani. Százalékokról vitázni felesleges, OG Duck izmos, és szerinte 60% a kaja :((( :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36889) deniro2 válasza Kassadin (#36883) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem arról van szó, hogy a kajálás fontos vagy sem (az), hanem, hogy miként lehet egy olyan aspektus 80%-os fontosságú, ami önmagában semmilyen formában nem épít izmot?
Ha egy tudományos kisérletben két csoport lenne, az egyik nagyon faszán kajálna, a másik pedig az agyát szétedzené átlagos kaja mellet, akkor elég vlaószínű, hogy csak az edző csoport építene izmot, ami ahhoz az egyértelmű következtetéshez vezetne, hogy az edzés több izmot épít, mint a kaja...Tehát nem is lehet az edzés másod meg harmadrendű dolog az izmosodásban, hiszen önmagában is eredménnyel jár, míg a többi tényező nem.
Mégegyszer: a jó kaja elengedhetetlen a hosszútávú fejlődéshez, de olyan elmebeteg megközelítésekkel nem tudok egyetérteni, hogy a kaja 3x olyan fontos, mnt az edzés, mert ez azt feltételezi, hogy a jó kajától már 80%-ban izmos leszel, pedig lófaszt...

(#36890) deniro2 válasza Ijk (#36887) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem van olyan haverom, aki tinédzser korában májkrémes zsömlékkel és kurva sok edzéssel elég korrekt fizikumot épített fel, viszont erősen kétlem, hogy neked lenne ismerősöd, aki jó kajával és punnyadással ugyanezt összehozta...

(#36891) deniro2 válasza spammer (#36888) üzenetére


deniro2
senior tag

Nalátod, ha már alapvetés, hogy edzel, akkor ez az alapvető dolog hogy a faszba lehetne mindössze 20%-ban fontos? Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy alapvetően zseninek kell lenned ahhoz, hogy sikeres elméleti fizikus legyél, de 80%-ban az számít, hogy mennyire alszod ki magadat, mielött nekiállsz megalkotni az egyesített térelméletet, holott pont a seggedbe dughatod az alvásodat, ha nincs agyad...

[ Szerkesztve ]

(#36892) Ijk válasza deniro2 (#36890) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem nincs ismerősöm.
Szerintem kezdjünk májkrémes zsömlét enni, mert mindenkinek van ismerőse akinek attól lett jó fizikuma. Olcsóbb is, kényelmesebb is, nem tudom mit baszódok itt a csirkével, amikor élhetnék pizzán, meg tepertős pogácsán. :)

Úgylátom nem tudsz dűlőre jutni ezekkel a százalékokkal. Képzeld el hogy van egy vizsga, ahol 80% a 2-es határ. Elértél 60%-ot, de megbuktál.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36893) Kassadin válasza deniro2 (#36889) üzenetére


Kassadin
addikt

Meddig tartana az irdatlan fejlődés párizsis zsömlén?

Másrészt nyilvánvaló, hogy nem mindegy, mit épít be a szervezeted és miből. :B

[ Szerkesztve ]

(#36894) deniro2 válasza Ijk (#36892) üzenetére


deniro2
senior tag

Ennél értelmesebbnek gondoltalak eddig, de sebaj, mostantól majd tisztábban látok ezügyben... ;]
Szerintem egyszerű volta a kérdés: lett valaki izmos a jó kajától önmagában? Nem. Lett valaki izmos hormonnal telebaszva szar kajával? Igen.

(#36895) God Vazzeg válasza deniro2 (#36891) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kár ám ezen vitatkozni, igazából az arányokon van a hangsúly, feltételezve hogy minden adott a sporthoz, pihenés, kaja, és edzés is. Ez kb olyan hogy a levegő nem robban, tehát nem kell a benzinmotor működéséhez. Aztán meg mégis.. :D

Okosságon vitázzunk már, pl hogy mennyi idő alatt ürülnek le a glikogénraktárak :K :DDD

(#36896) spammer válasza deniro2 (#36891) üzenetére


spammer
veterán

Én nem is állítottam, hogy az edzés nem fontos, nyilván stimuláció nélkül nem fog épülni az izom. De hiába stimulálod, ha nem tud miből felépülni (jó kaja). Szóval egyik nélkül nincs a másik. Jó, szar kajával is épülget valamennyi izom, bár attól függ mit nevezünk szar kajának és mit izmosnak :) De ha a cél a normális fejlődés (márpedig ha nekiállunk gyúrni, akkor az), akkor kell a minél jobb kaja.

Szendvicstől, pizzától, meg hasonlóktól lehet jókat hízni, de nagy izmokat nem építesz belőle.

De ha meg akarjuk kavarni a képletet, akkor jön a regeneráció kérdése, és máris kezdődhet a vita az újabb százalékokról :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#36897) deniro2 válasza Ijk (#36892) üzenetére


deniro2
senior tag

Képzeld el, hogy arra vizsgára be sem engednek, ha nem teljesíted az alapvető szintet és ez az edzés...

(#36898) Ijk válasza deniro2 (#36897) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak itt ugye senki nem állított olyat, hogy edzés nélkül izmos leszel. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36899) deniro2 válasza spammer (#36896) üzenetére


deniro2
senior tag

Ezt egy percig sem vitattam. Az optimális fejlődéshez optimális tápanyagbevitel kell, viszont nem világos,hogy, hogy a jó büdös lófaszban lett kikalkulálva ez a 80% a kaja fontosságára...

(#36900) Ijk válasza deniro2 (#36899) üzenetére


Ijk
nagyúr

Felejtsd már el ezt a százalékot. Az a lényeg, hogy adott Béla, 4 éve edz és 3 éve szart se fejlődött. Béla azt hiszi hogy aki izmosabb nála az a "porok" és/vagy a koksz miatt van. Egyszer odamegy a teremedző, hogy "Bélám itt gyúrod a vasat 4 éve és mégis szarul nézel ki. Miért nem javítasz az étrendeden hogy látszódjon is valami? 70%-ban a kajálás számít."
Béla elgondolkozik, hogy húbasszameg lehet hogy igazat mond, hiszen izmos. Elkezd magának főzni, mostantól nem a muter borsófőzelékén fog élni. Két hétig főz, majd ismét szarik az egészbe, mert Béla idióta, 4 év alatt nem olvasott egyetlen tanulmányt sem a testépítésről. ;]

Boxer001: Nem, viszlát!

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.