Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) brickm válasza n000rbi (#22049) üzenetére


brickm
őstag

Alapvetően én is jobban szeretem az új cuccokat, mert nem bízok senki kezelésében, de simán vennék most pl egy vermona regent-et, jó állapotban, mert atomjó hangja van a gyári 8-ohm-os ládájával. A hangszóróknak meg kifejezetten jobb hangja van ha már be vannak törve és nem olyan kemények a peremek.

(#22052) BluEyes válasza n000rbi (#22049) üzenetére


BluEyes
őstag

Na aztán mi van azokkal a cuccokkal, amik legendásan jók, de már nem gyártják őket? Soha nem lesz Fendered '69-ből, nem kell '78-as Marshall? Ehh, ne gyerekeskedj már.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22053) n000rbi válasza BluEyes (#22052) üzenetére


n000rbi
senior tag

Belátható időn belül biztos nem és ezeknél nem elsősorban amiatt, hogy használtak. Azért ez bőven más kategória. Aki egy ilyet ad el, az valószínűleg nem egy dohos pincében tárolta, ahol a víz is feljött nagyobb esőzéseknél. Ha ilyesmire lenne valaha pénzem, nyilván nem foglalkoznék azzal, hogy használt.

Elég jól elkanyarodtunk, emlékeztetnélek Benneteket, hogy egy HSS pakkal kezdtem a beszélgetést :DDD

(#22054) BluEyes válasza n000rbi (#22053) üzenetére


BluEyes
őstag

egy HSS pakkal kezdtem
Ez olyan, mint a tripper kanyaró, egyszer mindenki átesik rajta. ;)

Akkor legyen új a cucc. Lényeg, hogy örömöd leld benne. :K

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22055) n000rbi válasza BluEyes (#22054) üzenetére


n000rbi
senior tag

:R

(#22056) csadi0011


csadi0011
őstag

Jóbarátok: Gitároktatás :DDD

(#22057) Eastman válasza n000rbi (#22053) üzenetére


Eastman
őstag

[katt] Kis kedvenceim.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22058) Plazmacucci válasza Eastman (#22057) üzenetére


Plazmacucci
félisten

GX az újabb mint az XL kategória?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22059) Eastman válasza Plazmacucci (#22058) üzenetére


Eastman
őstag

Valszeg 2012-13 utáni. XL-ig ismerem őket.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22060) Plazmacucci válasza Eastman (#22059) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én sima 60-ast simogattam egy rövid ideig. Tetszett, bár akkor még teljesen más volt az ízlésem. Micro Cube sokáig volt nekem, de azt inkább hagyjuk. Tényleg csak játék :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22061) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kell egy ilyen cumó! [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22062) Pelengátor


Pelengátor
újonc

Sziasztok!
Úgy érzem, elérkezett a pillanat, hogy megvegyem életem első gitárját...

Abszolút kezdő vagyok, gitárt még csak képernyőn láttam.
Az utóbbi két hónapban rengeteget kutakodtam a neten ebben a témában, de a sok információtól
teljesen összezavarodtam. Egyszóval a segítségeteket kérem!

A preferenciáim:
- csak használt, jóáras cuccot akarok venni
- elektromos gitár+kombót szeretnék
- forma mindegy: egyiket sem ismerem
- elég kicsik a kezeim, gondolom a vékonyabb nyak előnyösebb lenne
- kényelmes, könnyen játszható legyen
- ki szeretnék próbálni minden műfajt
- fix húrláb, hogy kevesebb legyen a gondom
- az ár max 80-90e (együtt az egész)

Azzal is sokat segítenétek, hogy milyen márkák, típusok között keresgéljek.
De konkrét ajánlatokat is szívesen veszek.

Mindenféle kezdőknek szóló tanáccsal is bombázhattok.

Előre is köszönöm!!!

(#22063) bigrob válasza Pelengátor (#22062) üzenetére


bigrob
őstag

Ha kicsik a kezeid kisebb menzúrájú gitárokat nézegess

pl
Squier telecaster, ha mázlid van kifogsz egyet valami penge kis hangszedő szettel 50 körül
Squier strato se lehet rossz választás
Epiphone les paul studio
Vintage v100

Ibanez fix húrlábas verziók (ezeknek nagyobb a menzúrája)

nézegess gsfanaticon

oszt' a többiek majd mondanak még valamit :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22064) cucka válasza Pelengátor (#22062) üzenetére


cucka
addikt

Ennyi pénzért kapsz olcsóbb szériás Squier-t, Epiphone-t, Cort-ot vagy Ibanezt.
Vedd azt, aminek egyenes a nyaka és tetszik a színe, formája.
Nézd meg, milyen típusú gitáron játszanak a kedvenceid. Ha Eric Clapton a kedvenc, akkor vegyél Stratocastert, ha Zakk Wylde akkor vegyél Les Pault, stb.
Menzúra mindegy, a hosszú meg a rövid között két centi a különbség, ez nem oszt nem szoroz.
Ha death meg thrash metált akarsz játszani, akkor ajánlott humbucker-es gitárt venni.
Erősítőből szerintem a Roland Cube széria jó választás.

(#22065) Eastman válasza Pelengátor (#22062) üzenetére


Eastman
őstag

Melyik gitáros fut legtöbbet a tracklisteden? Milyen gitáron játszik?

Minden nagynevű hangszergyárnak vannak ún. belépőmodelljei, amelyek jellemzően Ázsiában készüknek, viszont méreteiben megegyeznek a kvázi csúcsmodellel. Ezek között érdemes nézelődni. Ha tényleg kicsi a kezed akkor a Gibson → Epiphone → (Vintage) Les Paul vonalon gondolkodnék.

...vagy Fender → Squier Mustang vagy Jaguar.

Itt találod a népszerű elektromos gitárok (aktív, rezgő) húrhosszát. Nézz rájuk, csemegézz, használd a gugel képkeresőt!

(Nekem is rövidek az ujjaim, nekem pl. a Stratocaster aktív húrhossza, más néven menzúrája sajnos már hosszú.)

Most mobilról írok, de délelőtt átböngészem neked a gsfanatic.hu oldal apróhirdetéseit és linkelek konkrét, ha megbánnád akkor is eladható darabokat. Addig írd meg pls., hogy ki a kedvenc gitárosod...

Kombóból (kombinált; erősítő és hangszóró egybeépítve) én a Roland Cube sorozatot ajánlom. Keresd a #22057 hozzászólásom. (Csak a kezelőpaneleket látod ott a funkciógombokkal, maga a cucc élőben pontosan úgy néz ki mint egy fekete kocka.) Típusszám = Wattok száma. 60-tól egy átlagos szobában már falbontás történik. :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22066) Eastman válasza Pelengátor (#22062) üzenetére


Eastman
őstag

...azt nem tudom, hogy melyik városban élsz, de a budapesti hirdetések közül erről a kombóról kérnék a hirdetőtől 5-10 képet, illetve erre a gitárra mennék rá. Igaz, hogy új, de nem látok most jobbat.

Vidék: LP, erős kérdőjeles SG, még alkudva. Ez a LP érdekes lehet. +1 privátban...

Üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22067) Ragnar_ válasza bigrob (#22047) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem szvsz tetszik az L6 djent 'processed' hangzása. pl. Meshuggah bár úgy tudom ők már AxeFx-t is használnak

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22068) BluEyes válasza Pelengátor (#22062) üzenetére


BluEyes
őstag

#22066 + még egy ilyen [Mustang I.] is szóba jöhet.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22069) Eastman válasza BluEyes (#22068) üzenetére


Eastman
őstag

CSERE puritán, de nagyobb kombóra...
(valszeg sok lett az effekt :D )

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22070) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez a Line6 Helix is elég jó cucc. Most hogy ilyen összehasonlító videókat nézek, tisztára 16 évesnek érzem magam, mint amikor stompboxokra nyálaztam :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22071) atomeec válasza Plazmacucci (#22070) üzenetére


atomeec
senior tag

Na igen, a Helix...elgondolkodtam rajta, hogy nem veszek semmi mást, csak arra verem el idén a pénzem, és utána sírnék, hogy nem kellett volna. Ha nem 450000 sok nulla lenne, de jó is lenne, de ha összejön a hd500x, már annak is úgy fogok örülni, mint egy gyerek :)
Amióta kijött, sőt, még azelőtt is már nagyon reklámozták, sokkal több videó van mint az "elődjéről". Mindenhol azt olvastam, hogy a Yamaha jót fog tenni a Line6-szel. Variax-okat is néztem, de valószínűleg elvakított a sok csilli-villi funkció és tekerhető gomb, kütyü :B

(#22072) Plazmacucci válasza atomeec (#22071) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja a büdzsébe nekem is csak az 500X férne... De aztán mindig arra a következtetésre jutok, hogy amennyit gitározok nem kell az nekem... Vagy ettől pörögnék fel újra? Nem tudom. Az viszont igaz, hogy a Boss cuccok hangját kinőttem. Nézegettem az új cuccok videóit, hát mindegyiknek az a tipikus Boss zizi hangja van, ami miatt nem alkalmasak hifin keresztüli használatra... Egy gitár ládán nem zavar, de fejhallgatóval halál. Gyorsan megjavíttatom a huszonötösömet és eladom. Sajnos nincsenek használt 500X-ek, de még 500-ak sem a neten.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22073) BluEyes


BluEyes
őstag

Csak szólok, hogy a gitársound az Gain-Bass-Mid-Treble-Presence-Master, oszt csá!
[link] ;)

Na ettől pörögnél fel :D

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22074) brickm válasza BluEyes (#22073) üzenetére


brickm
őstag

De nem fejhallgatón.
Oda masszív EQ beállítások kellenek ('la láda szimuláció és csillapítás) máskülönben recsegős zsizsegős lesz a hang.
Ugyan az a program gitár ládán meg tökjól fog szólni esetlegesen.

(#22075) Pelengátor


Pelengátor
újonc

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Elkezdem a keresgélést...

(#22076) Eastman válasza Pelengátor (#22075) üzenetére


Eastman
őstag

Szívesen.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22077) atomeec válasza Plazmacucci (#22072) üzenetére


atomeec
senior tag

Na igen, sok időm van nekem is ezen gondolkodni, hogy akkor legyen-e másik effekt, vagy ne. A sima POD-om is tökéletes, csak gyakorláshoz a loop, lehet hasznos lenne (bár kis youtube és ott van, ami kell), meg a pedál funkciók, nekem még felesleges, de azért mégis, na.

@BluEyes: Igazad van, a videó is nagyon jól szól, de sajnos panelban sem a csöves erősítőt nem engedhetem/engedhetjük meg meg, sem nincs ilyen jó akusztikájú tér :) Jártam pár alkalommal egy sráchoz "tanulni" egy táncterembe. Kis csöves Epiphone erősítője volt és marha jól szólt feltekerve, öblös térben. Itthon nem tudna olyan lenni, ezért marad a szimuláció...

A korábban írogatott gyakorló erősítőkkel kapcsolatban. Nekem ugye csak áll a 15X, lehet kénytelen leszek majd azt is hazavinni és meghirdetni otthon, itt 15 ezerért nem kell senkinek (oké, egyben hirdetem a gitárral, de már harmadik hete nincs értelmes érdeklődés). Számítógép hangszóróra van kötve a POD és úgy használom a gitárt, nekem jobban szól. Nagyobb hangerőn biztos az erősítő lenne a jobb, de a szomszédok...

Na és még egy a végére, a HD500X (érdekes mert használtan itt sincs) mellett találtam egy Vypyr VIP3-at pedálostul, mindenestül olyan 125 ezerért, van valakinek tapasztalata? Neten mindenki dícséri a vypyr-eket, főleg a korábbiakat. Igen, tudom, hogy 100 watt, de a 12"-es hangszóró kisebb hangerőn azért más mint a 15X.

(#22078) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én arra lennék kíváncsi, hogy a pocket pod miért szól ugyan úgy erősítőn mint fülesen. Mintha nem kapcsolná ki a láda szimulációt. Ötlet?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22079) brickm válasza Plazmacucci (#22078) üzenetére


brickm
őstag

Valahol a beállításaiban nem lehet levenni róla a hangszóró korrekciót?
Digiéknél így van, nem az egész ládaszimulációt távolítja el, csak valami kompenzációt.

(#22080) Plazmacucci válasza brickm (#22079) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ezen van három potméter meg két gomb, és nincs ráírva ilyesmi. Amúgy egy 10e forintos holmitól nem várok el semmit, csak érdeklődöm :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22081) atomeec válasza Plazmacucci (#22080) üzenetére


atomeec
senior tag

Ilyet találtam, próbáld ki :)

"The Amp Out on your Pocket POD can be tuned for optimal performance with a variety of

systems. By default, your Pocket POD expects to be plugged-in to the instrument input of a

combo amp or head with an open-backed cabinet. If you want to plug in to something else,

you’ll want to change the Cabinet Tuning Mode. To do this, do the following:

• Press and hold the Save and Down buttons while plugging in the guitar input.

• After startup, the display will show “Cab Select”.

• The display will show current cabinet tuning selection.

• Press the Up or Down buttons to change selection as follows:

Use Mode... when Pocket POD is... ........& your speaker cabs are...

A................ feeding a power amp input .....closed back (ideal for 4x12 cab)

B ................feeding a power amp input..... open back (ideal for 1x12)

C (default).... feeding an instrument input... open back (ideal for 1x12 or 2x12)

D ................feeding an instrument input ....closed back (ideal for 4x12)

Direct ..........feeding a recording device, mixer, live P.A., etc. .........not connected

• Press Save to store the selection."

Ha valami nem érthető, szólj, bár most nem leszek pár órát.

(#22082) BluEyes válasza atomeec (#22077) üzenetére


BluEyes
őstag

Fölösleges a 100 watt. Neked az első szériás Vypyr 30 kellene, 12", 30 watt, 40k körül mennek. Fasza rock-metal cucc. Ez a srác (RIP) csinált egy sokrészes demot vele, nézd végig. [link]

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22083) Eastman


Eastman
őstag

Uh [link] Komoly.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22084) Saccco válasza Eastman (#22083) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elektronyos gitárt kellett volna vennem... :DDD
Jól gondolom, hogy elektromos gitáron lehet "csendben" játszani? Úgy értem, hogy a környezetemet nem zavarom vele. (Láttam, hogy létezik fejhallgató erősítő.)

Azért neked írom válasznak, mert innen jutottam a linkelt videóhoz. (Gibson Les Paul Studio 2015 Sound test)
Amikor Clean-ben játszik nagyon szépen szól.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22085) Eastman válasza Saccco (#22084) üzenetére


Eastman
őstag

Szinte mindegyik Gibson szépen szól clean-ben (is).

Szerintem tiszta csatornán már sokat számít a fa, a hangszedő és az összeszerelés minősége. (Kb. 200 felett szólnak így a gitárok.) DE! Aszondják az ujjakban van a szaund. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22086) Plazmacucci válasza atomeec (#22081) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tehát melyik az amikor nincs láda szimu? Utolsó?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22087) brickm válasza Plazmacucci (#22086) üzenetére


brickm
őstag

Az.. A direct kimenet.

(#22088) atomeec válasza BluEyes (#22082) üzenetére


atomeec
senior tag

Igen, nézegettem ezeket a videókat is anno, jó kezekben nagyon komoly hangjuk van. Tavaly még újonnan is volt itt. Használtan viszont ez sem nagyon, a VIP 3-on is meg vagyok lepődve, hogy egyáltalán van :D Majdnem napi szinten böngészem, van-e új használt hirdetés, de vagy gyorsan meghalnak ezek a cuccok, vagy akinek van, nem akarja többet eladni.

(#22089) brickm


brickm
őstag

Erre valaki esetleg? backing tracket csinálnék önszórakoztatás céljából.

[ Szerkesztve ]

(#22090) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22091) Moleman válasza Saccco (#22084) üzenetére


Moleman
addikt

Én sokat gitározok elektromoson anélkül, hogy bárhova is bedugnám. Egy olcsóbb, rosszul rezonáló gitárnak szinte semmi hangja úgy, viszont egy ilyen Gibson már majdnem olyan hangos, mintha akusztikus lenne. :)) Nem hiszem, hogy ennyi zavarna bárkit is, a legváltozatosabb éjjeli időpontokban is szoktam játszani, ytong társasházban, de bedugva is mindig fejhallgatóval játszom, az előbbi okból kifolyólag. A basszusgitár mondjuk még fejhallgatóval is tiltólistás este 10 után, az nagyon tud csattogni.

(#22092) cucka válasza Moleman (#22091) üzenetére


cucka
addikt

A hangszedők az elektromos gitáron ideális esetben nem veszik fel a test rezgéseit. Ez a tömör testű elektromos gitár legfontosabb tulajdonsága, ezért fejlesztette ki Leo Fender.
Sok helyen hallottam-olvastam, hogy a jó elektromos gitárok jól szólnak akusztikusan is. Szinte biztos vagyok benne, hogy a gitárgyárak direkt rájátszanak erre - a fizika szerint semmi értelme, de a váráslóik hisznek benne, ők meg belőlük élnek.

Basszusgitáron pedig lehet ám csattogásmentesen is játszani. Én pengetővel tolom és nem csattog egyáltalán. Ha slappelni akarsz, az nyilván zajos lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#22093) Saccco válasza Moleman (#22091) üzenetére


Saccco
nagyúr

Értem. Meglepett, hogy hangosak erősítés nélkül is. Nem a szomszéd érdekel a falon túl, hanem a szomszéd szoba az ajtón túl. :DDD
Majd egyszer megnézem élőben, hogy pontosan milyen is.
Nincs viszonyítási alapom, de az akusztikus Soundstation gitárom igen hangos, először azt gondoltam, hogy ezek is kicsit halkabbak.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22094) brickm válasza Saccco (#22093) üzenetére


brickm
őstag

holnap csinálok ey videót, hogy milyen hangos... meg fogsz lepődni :D

(#22095) Moleman válasza cucka (#22092) üzenetére


Moleman
addikt

A hangkitartásban van igazán szerepe a test rezgésének, az pedig a hangszedők túloldalán is érezteti a hatását. Az csak pozitív hozadék, hogy szépen is szólnak akusztikusan.

Slappelni nem szoktam, de valahogy úgy pengetek ujjal, hogy van hangja. Ha nagyon igyekszem, nyilván tudnék halkan is játszani, de ha füles van rajtam 2/3 hangerőn, nem hallom, hogy szólok kifelé, régebben panaszkodott a volt lakótársam. :D

(#22096) Saccco válasza brickm (#22094) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi, de ne fáradj! :R

Rákerestem YouTube-on, van hang. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22097) cucka válasza Moleman (#22095) üzenetére


cucka
addikt

A hangkitartásra pont negatívan hat szerintem.
Ugye a sustain azt jelenti, hogy a húr mennyi ideig rezeg. A leghosszabb sustaint szerintem akkor éred el, ha olyan hidad van, ami a rezgéseket nem a gitárt testébe továbbítja.

Mondjuk én basszusgitáron tolom, ott a sustain nem kifejezetten fontos, sőt, inkább ártalmas, szóval nem értek a lovakhoz.

(#22093) Saccco
Egy elektromos gitár sokkal halkabb, mint egy akusztikus. Ettől még van hangja, lehet, hogy a szomszéd szobába át fog hallatszani, de biztosan nem lesz annyira zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#22098) Moleman válasza Saccco (#22096) üzenetére


Moleman
addikt

Ez nagyon érdekes, szubjektíven, önmagában nagyon hangosnak éreztem az elektromost, de objektív eszközzel rögzítve hatalmas a különbség. Semmi utómunka, semmi EQ.

Gibson Les Paul Studio vs Squier SD-6, rettentően dilettáns - és kényelmes - módon elhelyezett nagy kondenzátormikrofonnal (40 centivel magasabban, 80 centire légvonalban, cserébe a pozíció és a szög jó). A hitelesség kedvéért kivettem az akusztikból a gerjedésgátló gumilapot, általában azzal szoktam használni, a mély nagy részét kiveszi.

[ Szerkesztve ]

(#22099) Saccco válasza Moleman (#22098) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& (#22097) cucka:
Köszi az összehasonlítást! Ennyi hang egy ajtón még talán átszűrődik, viszont egy arra nem kíváncsi embert szerintem nem zavar. Az egész kérdés kiinduló pontja a fiam, őt nagyon érdekli és szerintem még álmából is felriadna a legkisebb (érdekes) hangra is. :DDD

Mellesleg minek a részlete hallható a felvételen?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22100) Moleman válasza Saccco (#22099) üzenetére


Moleman
addikt

Nagyon szívesen!

Goo Goo Dolls - I Don't Want To Know, 5 napja megy folyamatosan a fejemben, pedig évek óta nem hallottam. :D (Mostanáig azt se tudtam, hogy Fleetwood Mac feldolgozás.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.