Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) GoTReX válasza BluEyes (#22950) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm fasza,holnap játszok vele.:) Már csak egy jó állvány kell,mert jelenleg puhatokban van állított helyzetben ,ami szerintem baromira nem jó sem a festésnek(tok nem hiszem hogy sokat véd),meg aggódom hogy egy rosszabb mozdulatnál letörhetem a hevedertartót alul. Alápárnáztam...

Amúgy köszönöm a türelmet.:) :R

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22952) BluEyes válasza GoTReX (#22951) üzenetére


BluEyes
őstag

Nincs mit, jó topicban jó kérdések, ez rendben van így. ;)

Csörgés is szóba került itt már párszáz alkalommal. Egy régi posztom

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22953) GoTReX válasza BluEyes (#22952) üzenetére


GoTReX
őstag

Na ebben benne van minden.Megnyugodtam. :)Google már kidobott mindenféle nyak korekciót, csavarodást,h*resérvet...

Előzőre visszatérve,akkor ez a fickó se használ semmi extrát a gearben,csak gityó+erősítő? Annyira más hangok.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22954) BluEyes válasza GoTReX (#22953) üzenetére


BluEyes
őstag

Gitár, kábel, meg az erősítő, oszt ennyi. A legtutibb klasszikus. :K

Valóban teljesen másképp szól, mint a korábbi linked. Más a gitár (faanyag, pickup), más a hangrendszer, és persze teljesen különböző maga a két gitáros ember is. Viszont mindkét sound nagyon rendben van.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22955) Eastman válasza GoTReX (#22949) üzenetére


Eastman
őstag

Ja, ja, közepet adjál neki!

Az zsír, hogy mindhárom paramétert beállíthatod a kombón. Van amelyiken csak magas van és mély, legrosszabb esetben egyetlen Tone gomb.

Én szűz motyóval úgy indulnék - aztán majd vitatkoznak velem a Kollégák - , hogy a Treble mehetne 12 órára, a Middle szintén 12 órára, a Bass meg 9 órára. A gitárodon a nyaki hangszedőn játszva a Volume fullra, a Tone poti a feléig tekerve. Innen finomíthatsz minden paramétert ízlés szerint. Apránként többet vagy kevesebbet adhatsz rájuk. Van olyan csillagállás ahol hallani fogod, hogy feléled a cucc! Kellemes a fülednek. Azt mindenképpen fotózd le magadnak a telóddal azonnal! Aztán próbálkozol tovább, kicsi magas, kicsi mély... Ha valami jóságot kikeversz, lefotózod. Így találhatsz rá a saját hangzásodra. Ha kása, a képek alapján visszatérhetsz a kellemes hangzásra. Mikor megvan az aranymetszés, utána már a gitárod Volume potijával lehet a leginkább dolgozni. Ha Gary Moore kézközeli felvételeit elemzed, szépen látható a recept.

De csak nagyon leegyszerűsítve írtam. A mély ne legyen tompa, puffogós, a magas ne legyen fájdalmasan metsző, a közép meg egyensúlyban tartja, támasztja az egészet.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22956) BluEyes


BluEyes
őstag

Öreg harcsák, ki emlékszik még a Styx zenekarra? Vicc volt, persze hogy mindenki emlékszik. :D
Tavalyi koncert, és nagyon jó állapotban vannak a fiúk. LINK

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22957) kemotox válasza GoTReX (#22939) üzenetére


kemotox
addikt

Nem értelek. Az ujjad elotti reszt nem pengeted, az nem peng, es nem rezeg be.
Szerk. Ja latom kozben mar jott nehany valasz csak egy cseppett lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#22958) GoTReX válasza Eastman (#22955) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm,megfogadom!Ja amúgy a gitár . 😃

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22959) bigrob válasza Eastman (#22916) üzenetére


bigrob
őstag

Bocsi, hogy csak most írok.
Én is puhatokot tudok adni.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22960) kemotox


kemotox
addikt

Mikró Terrorról vélemények? Valaki hajtotta már?

(#22961) Eastman válasza GoTReX (#22958) üzenetére


Eastman
őstag

Teljesen jó.

-
All:

Köszi srácok a felajánlásokat, itt és privátban is. A gitár sajnos marad itthon, mert rengeteg egyéb cuccom lesz. :(((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22962) GoTReX válasza Eastman (#22961) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm!:)

Ha valaki esetleg hasonló gondokkal küszködik,és hangot keres akár csak új gyakortlatokhoz mint én, annak ajánlom ezt a tök egyszerű kis videót,az alap hang befolyásolásról. Az én erősítőmön amúgy nincs Clean poti se reverb, nagyon fontos?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22963) bigrob válasza kemotox (#22960) üzenetére


bigrob
őstag

Nekem volt és egy marshall 412-es ládát hajtottam vele.
Hogyha kecskeb*szó metált akarsz játszani vagy nagyobb gainnel akkor kelleni fog egy booster pedál. (pl maxon od 808 vagy tubescreamer) Anno csak egy Boss MT-2-m volt, azóta mindkettőtől megszabadultam.
Nekem kevés volt a torzítás.
Elvileg csináltak fekete micro terrort ami már combosabb, de olyannal nem találkoztam.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22964) kemotox válasza bigrob (#22963) üzenetére


kemotox
addikt

Jaa neeem, en ilyen klasszikrokkos bluzos zeppelines gyerek vagyok. Bar azert egy judast sem vetek meg. Vintage hangzas kene nekem. De mindenkepp tervezek pedalokat is melle. Csak azert kerdem, hogy milyen, mert 33 hasznaltan es ugy gondolom ennyi penzert jo kezdet lenne a fullcsoig vezeto uton. Meg persze alkudnek belole.

(#22965) Moleman válasza kemotox (#22964) üzenetére


Moleman
addikt

Először tévedésből Tiny Terrorként tette fel a srác, írtam is neki azonnal, hogy ha tényleg Tiny, akkor viszem. :D Aztán javította. Szerintem nem rossz ár érte ez, legalább előfokcsöves a Micro is.
Orange cuccokkal közelebbről még csak Amplitube-on belül találkoztam, de nagyon szeretem a hangjukat.

(#22966) bigrob válasza kemotox (#22964) üzenetére


bigrob
őstag

Arra jó, aztán később veszel rá valami kis búszert :D Anno én még 23-25-ért vettem ^.^
Ajánlanám EWR pedálszakit, nekem tőle van az mxr copy noise gatem és a maxon 808 copym.
Ha 15. kerületben jársz azzal a nagy szörnyeteggel ki tudod nálam próbálni a nagy ládán és pedálokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22967) GoTReX


GoTReX
őstag

Srácok próbálta valamelyikőtök a yousician gitártanuló stb programot? Én leszedtem és a loadingnál megállt a tudomány. Van még a RockSmith is ami hasonló. Hogy működnek ezek a programok? A RockSmith esetében ha jól tudom USB porton kötöd a gépre a Gityót. Olyan nincs ami mikrofonon keresztül érzékel? Ritmusgyakorlatokhoz kezdőként lehet profitálnék ezekből. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22968) kemotox válasza bigrob (#22966) üzenetére


kemotox
addikt

Ewr bacsira gondoltam en is. Jopofa cuccai
vannak. De epitenek
is.
Lehet majd elek az ajanlatoddal, koszi :P

[ Szerkesztve ]

(#22969) Alexios válasza GoTReX (#22967) üzenetére


Alexios
veterán

Yousician megy mikrofonon át, én úgy használtam

(#22970) GoTReX válasza Alexios (#22969) üzenetére


GoTReX
őstag

Super,már itt is megy.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22971) GoTReX válasza Alexios (#22969) üzenetére


GoTReX
őstag

Erősen agyalok a premiumon, de úgy lenne olcsó ha éves előfizetést vállalnám. Esélyes hogy inkább egy próbahónapot teszek vele emeltebb áron. Nagyon tetszik amúgy.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22972) molnark77 válasza csadi0011 (#22926) üzenetére


molnark77
újonc

Hasonló cipőben jártam/járok én is. Ha jót akarsz venni, nézegessél sokat. Keress ismerőst, aki ért hozzá, olvasgass a neten. Aztán úgyis beleszeretsz valami félmegoldásba, és vásárlás utána az olvasottak alapján konstatálod, hogy rosszul döntöttél. :) Ne aggódj, a következőnél okosabb leszel!

(#22973) GoTReX


GoTReX
őstag

Van valaki itt aki előfizetett Premium Yousicianre? A fizetés megáll félúton és nem történik semmi. Másnak volt ilyen? :(( :((( :U :F

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22974) csadi0011 válasza Moleman (#22927) üzenetére


csadi0011
őstag

Szóval ez majd kialakul. Hát pont ezért nem is vártam meg nézegettem, mert lehetetlen volt döntenem. Minél többet néztem, annál jobban tudtam, hogy ebben én dönteni nem fogok tudni. Volt egy boltban használtan egy Squier Stagemaster 53e-ért, aztán belegondolva az kicsit több volt, mint amennyi akartam költeni.
Gfanaticon volt egy hirdetés. Ibanez GRX20 BKN. Elmentem kipróbálni, az állapot, és a hirdető is meggyőző volt, hogy rendben van minden. Tetszett is. Úgyhogy emellett döntöttem.
Az az érdekes, hogy nem igazán érzek még nagy különbséget játékban az elektroakusztikus gitáromhoz képest. Azt hittem, nagy ugrás lesz. Persze hangban más, és tetszik.

A magas E húrt nem tudom beállítani. Ha üresen pengetve jó a hangoló szerint, akkor a 12-es érintőnél mélyebb a hang. A húrfeszítőt (vagy mi a neve) a húrlábnál már teljesen kicsavartam. Ilyenkor mi a helyzet? A többi húrt be tudtam állítani.

(#22975) BluEyes válasza csadi0011 (#22974) üzenetére


BluEyes
őstag

Azt előre, a nyak irányába köll tolni ilyenkor. Ha nem jó, akkor cserélj húrt.

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22976) BluEyes válasza csadi0011 (#22974) üzenetére


BluEyes
őstag

Ja, a 12. bundot hagyjad. Ha fülre állítod, jobb a 19. bund, üveghang vs megfogott hang. Géppel meg minél följebb ellenőrzöd, annál jobb.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22977) csadi0011 válasza BluEyes (#22975) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi!
Arra "toltam", úgy értettem, hogy a csavart kifelé csavartam. De ez hogy lehet a húr hibája? Mármint mi történik a húrral, hogy ez lesz vele? Csak egy megnyúlik, vagy ilyesmi?

Szerk: Hangoló csak az EAGDBE hangokat írja ki, ezért a 12. bundon nézem. Amúgy át lehet állítani, de eddig nem kellett. De akkor kipróbálom. Füllel meg még nem tudok hangolni. :B

[ Szerkesztve ]

(#22978) BluEyes válasza csadi0011 (#22977) üzenetére


BluEyes
őstag

Ja ok, úgy rendben van.
A 22. bund éppenséggel D hang, a 19. meg H (a tuneren B) az E1-en, tudja a hangoló. ;) Arra figyelj, hogy ha megfogod, csak úgy mintha játszanál. Úgy legyen tiszta. Hajlamos az ember jól belenyomni a húrt ilyenkor a két bund közé, de az nem a valós lefogás. Szóval csak természetesen.
Húrral kapcsolatban írtam itt korábban, némileg választ ad a kérdésedre. [link]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22979) csadi0011 válasza BluEyes (#22978) üzenetére


csadi0011
őstag

Mindent értek, köszi a választ! :R

(#22980) brickm válasza csadi0011 (#22977) üzenetére


brickm
őstag

"Hangoló csak az EAGDBE hangokat írja ki,"

Csak halkan megjegyzem, hogy ezek a fajta hangolók erősen frekvencia függők és az alap hangokra van kalibrálva, ott mérnek 'pontosan'.
A potosat meg azért tettem kis izék közé, mert pl nekem hiába van egy aránylag komoly digitech rekkes multim, ha azzal behangolom az üres húrokat, majd ráengedem a gépre a Seiko sat-ot, simán 10-15cent eltérést is bír mérni...Annak meg előbb hiszek vakon merülő elem ikon mellett is, mint akármelyik multinak, szal... Ne törődj anyira vele.

(#22981) csadi0011 válasza brickm (#22980) üzenetére


csadi0011
őstag

Ha átállítom kromatikusra, akkor ugyan annyit mér, szóval szerencsére nálam nem okozott ez gondot, de köszi, hogy szóltál, ezt nem tudtam.
Amúgy az miért van, hogy egy húrnak nagyon mászkál a hangmagassága a hangoló szerint? Megpengetem bárhogy, de fölé-alá ugrál és nincs nyugalmi helyzet, vagy ha van akkor az a pengetéstől az ötödik másodpertől kb. Csak az E húr csinálja.

(#22982) brickm válasza csadi0011 (#22981) üzenetére


brickm
őstag

Azért mert a frekvenciafüggőség a bemeneti fokozat által meghatározott paraméter, nem szoftveres, így mindegy, hogy kromatikus a beállításod, vagy sem, a függőség megmarad hardver szinten.

amásikra
Mert a húr rezeg, változik az amplitudó és változnak a frekvenciák is, plusz a mágneses teret is zavarhatja valami pl 50-100Hz-en (a hálózati feszültség által gerjeszthető a hangszedő, de a 18-100-200kHz-es zajok is jöhetnek laptop\PC tápok által)
Alapvetően a mintavételezési mélység csökkentésével szokták ezt kiküszöbölni, ami erős átlagolást jelent.
Próbálj nyaki hangszedőre váltani, és mindig maximum potméterállásnál mérj. Ezzel kevesebb zajt viszel a rendszerbe a nyaki hangszedő meg alacosonyabban van így kevésbé veri ki a mágneses terét a húr. Plusz ne a pengetés idejében nézd a hangolót, hanem várj 1mp-et, mire a nagy kilengés kicsit csillapodik. Ezzel lehet pontosítani a mérést.

[ Szerkesztve ]

(#22983) GoTReX


GoTReX
őstag

Milyen ujjgyakorlatot javasoltok kezdőnek,hogy könnyebb legyen a bundonként egy ujj tartása?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22984) brickm válasza GoTReX (#22983) üzenetére


brickm
őstag

Idővel kialakul. Amúgy sose értettem hogy van hogy egyesek nem tudják egyenként vezérelni az ujjaikat. AztÁn rájöttem hogy a zongorázás miatt lehet. Szóval az olcsó 2-3 ezer forintos játék szintik sokat segíthetnek ezügyben.

(#22985) GoTReX válasza brickm (#22984) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem az egyenkénti vezérléssel van a baj,hanem hogy feszíteni kell a kezem hogy jó helyen legyenek az ujjaim. Lehet majd rááll a kezem.... :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22986) haxiboy válasza GoTReX (#22985) üzenetére


haxiboy
veterán

Én is így voltam az elején. (bal kezes vagyok, de jobb kezes gitárral tanulok, ez ilyen rejtett jobb kezesség, íráson kívül szinte mindent jobb kézzel csinálok).
Folyamatos gyakorlással elég gyorsan javul az ujjankénti koordináció.
Magamon is észre vettem, az elején nagyon sokat bénáztam, most már 1-2 bar chord is megy, igaz még fájdalmasan.
Azt is észre vettem hogy kb 2 hét után már sokkal jobban szét tudtam nyitni az ujjaim, már a legfelső húron is le tudok fogni sorban 4 (fretet?? Ugye annak hívják?)

Edit : Bocsánat a formázás miatt, telefonon nem túl jó a szerkesztő.

Karácsony tájékán ha még akkor is érdekel a gitározás és sikerül félre tennem rá pénzt, akkor esélyes hogy ezt a Strat copy-t lecserélem egy komolyabb darabra. Nagyon kacsintgatok egy Epiphone lp standarddal.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22987) GoTReX válasza haxiboy (#22986) üzenetére


GoTReX
őstag

Akkor kivárom,és majd alakul.:)

Más kérdés: Érdemes pengetőt, húrokat stb kisebb dolgokat nézni ebayen vagy hasonló oldalakon?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22988) brickm válasza GoTReX (#22987) üzenetére


brickm
őstag

ha egyszerre többet veszel, akkor igen. Húrszett pl egyféle 10db egy csomagban, sokkal olcsóbb, mint itthon.
Kistételben nem annyira. amúgy gsfanaticon szokott lenni húr(van aki vesz sokat, de végül nem azt használja már stb) ott is olcsóbban szoktak lenni 1000ft ot simán lehet spórolni darabonként.

(#22989) GoTReX válasza brickm (#22988) üzenetére


GoTReX
őstag

Okok szétnézek GSen.:) Elektromoson most egy PlanetWaves Heavy-1.20mm használok. Azt olvastam elektromoshoz jobb a vastag pengető.( lehet benne valami,mert akusztikuson tetszett a vékony kicsit hajlósabb lány pengető) Vannak ilyen jópofa grafikával nyomtatott darabok is. Minősége márkája ismeretlen.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22990) haxiboy válasza GoTReX (#22989) üzenetére


haxiboy
veterán

Én Dunlop pengetőket használok, illetve volt valamilyen Fire vagy ilyesmi de elkeveredett pár hete.

Nekem a hangszerboltos csávó így elsőre a H-s csúszós (talán nylon) pengetőt, illetve egy érdesebb tapintású Tortex 0.73mm-t ajánlott. 100ft darabja. Viszont kezdem érezni közöttük a különbséget, hamarosan bevásárlok 10-15 félét hogy még jobban tudjam próbálgatni. A két pengetővel egyébként teljesen más hangzást lehet előcsalni. (de lehet csak én hallom ezt).

Nekem grafikában a Jimi Hendrixesek jönnek be, igaz elég drága mert limitált változat állítólag.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22991) GoTReX válasza haxiboy (#22990) üzenetére


GoTReX
őstag

Biztos érdemes többet kipróbálni, nem egy drága dolog.

Más kérdés:

Most elkezdtem Yousiciannel gyakorolgatni.Nekem baromi szimpatikus,tetszik a jutalmazási rendszere is,és kedvem van leülni elé . Van aki elég előítéletes az oktató programokkal és egyéb oktató anyagokkal kapcsolatban,mert ezek értelemszerűen nem tudnak szólni ha valami rossz. Nektek mi a véleményetek erről? Tanárhoz járkálásra egyszerűen nincs időm, max pár alkalommal. Gondolom többet autodidakta módon képzi itt magát,mire figyeljek ami elcsúszhat? :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22992) haxiboy válasza GoTReX (#22991) üzenetére


haxiboy
veterán

Én is használom, illetve a rocksmith is. Talán az egyetlen rossz hogy nem egy hús - vér személy oktat, és mint bármire autodidakta tanulásnál könnyű valamilyen rossz szokást felvenni.
Nalam ez például az indokolatlan sok kisujj használatban nyilvánul meg.

Nagy előnye viszont hogy gyakorlatilag korlátlan illetve kötetlen időben használható, ellenben egy tanárral akit köt az idő (és a pénztárcánk mérete). De ha valamit 100x próbálsz és akkor sem megy akkor nem veri a falba a fejed.

Mindenesetre ajánlom mind a tanuló programokat mind a tanárt, a kettő együtt biztos kombináció.

Nekem szerencsém van, mert az egyik legjobb barátom közel 15 éve gitározik, tanít is, már csak meg kell győznöm hogy van rám ideje 😂

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22993) bigrob


bigrob
őstag

Én itthon Jazz 3 pengetőkbe bolondultam bele. Nagyon tetszik hogy pici és érdes. Pár hónapja rendeltem egy ILYET és ezzel is egész jól elvagyok :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22994) GoTReX válasza haxiboy (#22992) üzenetére


GoTReX
őstag

Na szuper:) Énis így látom,örülök hogy más is használ ilyen segédletet.Tanárra most nincs időm,más tevékenység /hobbi már nem engedi. Gitáros ismerős nekem is akad,bár nem a közelben,de pár tanáccsal így is segíthet,meg később kis állapotfelméréssel. Mióta gitározol amúgy? Yousicanen ha bejelöllek ,akkor látom éppen mit csinálsz,arra jó az friends rendszer? Ja és mégegy kérdés,nekem jött utalási tájékoztató,de nem vont le,azt majd hónap végén teszi?( havi fizetési opciót választottam)

bigrob: Csini,ezt a fazont még nem is láttam.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#22995) haxiboy válasza GoTReX (#22994) üzenetére


haxiboy
veterán

Elő még nem fizettem a Yousicianra, majd év közben ha (valamilyen csoda folytán) kapok ösztöndíjat.

6.21.-én jött meg a gitárom, előtte pár évig akusztikuson prüntyögtem, de feedback híján a Smoke on the water elején kívül semmit nem tudtam rajta eljátszani, nem volt lelki erőm tabból/videók alapján tanulgatni.
Az elektromos viszont teljesen más, szivesen szórakozok vele napi több órát is akár.

Szóval durván 1 hónapja gitározgatok, persze volt pár nap kihagyás, de már az első héten többet tanultam a Rocksmith segítségével mint amennyit egész életemben. A Yousiciant csak kb 1 hete találtam meg, Rocksmith után elég furcsa, de már kezdem ezt is megszokni.
Friends rendszerét még nem ismerem, de jelölj be nyugodtan aztán meglessük (egyébként a profilomnál meg van adva több elérhetőségem is, bármelyiken lehet "zaklatni", illetve telegram is van szintén ugyanezzel a nicknévvel találtok meg).

Egyébként tudom ajánlani a Dr Kelen féle Sport krémeket gitározás előtt-után, izomlazító lévén megkönnyíti a mozgást, na meg nem áll be tőle a tenyered annyira.
Az első hónap tuti ilyen szenvedős szerintem, bár szerintem az is fontos hogy milyen gitárral kezdesz.
Én egy Stratocaster Copy-t választottam, mert (szerintem) elég rövidek az ujjaim, ennek pedíg könnyű átérni a nyakát.
Viszont már szemezek az utódjával, de mint mondtam majd ha már jobban megy, addíg nem szeretnék feleslegesen kidobni 100-150k-t az ablakon.

Amit nagyon sajnálok hogy nem lehet Rocksmith kábelt kapni itthon, így warezolni kellett virágbolti verziót kell használnom, a 2014 változat pedig bármennyit is ügyeskedtem torz.
Saját patchert is írtam, így sem jó, így én a régi verziót használom, ebben meg elég szegényes a felhozatal, de azért tűrhető.
Ha esetleg valakinek van valami ötlete priviben keressen meg :R :R :R

Edit : Kicsi off de aliexpressről meg szoktak érkezni a cuccok? Ebayről szoktam általában rendelgetni, de ott legalább van buyer protection, viszont aliról még nem rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22996) csadi0011 válasza brickm (#22982) üzenetére


csadi0011
őstag

Értem már. Köszi! :R
Veszek új húrokat, aztán megpróbálom kitapasztalni a dolgokat. Akusztikuson nem maceráztam ennyit, és pontosnak tűnik azon a hangolás.

(#22997) Moleman válasza haxiboy (#22995) üzenetére


Moleman
addikt

Alin is van valami buyer protection, de tény, hogy kevésbé bizalomgerjesztő, főleg, hogy nincs paypal, a kártyát kell megadni. Kétszer rendeltem onnan (felsőkategóriás telefont és tokot hozzá), szeretnek hazudni, hogy épp miért vársz hónapok óta a cuccra, de végül minden megjött.

[ Szerkesztve ]

(#22998) bigrob válasza Moleman (#22997) üzenetére


bigrob
őstag

Telefonra én is sokat vártam, de minden más gyorsabban érkezett. Pár disputeot is véghez vittem sikeresen.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22999) haxiboy


haxiboy
veterán

Ezek az Alice márkájú pengetők milyen minőségűek?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23000) csadi0011 válasza haxiboy (#22999) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem járt 2 a pengetőtartóhoz. Kemény anyagból vannak, és nem szokásos a fogásuk. Nekem nem tetszenek, de lehet velük játszani, mint minden pengető formájú tárggyal. :D

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.