Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21894) brickm válasza NeoPampalini (#21893) üzenetére


brickm
őstag

Az a vasalózsinór előfordulhat, hogy egy marha drága kábel :D Szintén ez a kategória a telefonkábel kinzetű csavart rugókábelek.
Jó drágák amúgy.
Én személy szerint szeretem a szövet bevonatos vasalózsinórt. flinges. Csak ha rálépnek sáros lesz...

Klotz-ból van 10éves kábelem (2 3méteres darab) még a jack-eket se kelett újraforrasztani rajtuk, bár az egyiknek most pont az fog következni, mert ha be van dugva és megnyomom akkor reccsen... hát na. 10év az 10év.

Humbucker:
Ne haragudj, hogy nem tudtam érdemi dolgot hozzászólni...azaz ne haragudj, hogy számomra ez a "veszélyes hulladék vagyok és még reklámozom is" felfestés eléggé lelombozó.
Hallani Cortokról jókat(nagyon jókat, ár\érték arányról), egyszer majdnem vettem is egyet.
De számomra fejlövés egy ilyen felfestés. Mintha a fender is felírná a fej hátuljára, hogy ne dobj kukába, mert amúgy meghalnak a hódok, meg a mosómedvék tőlem...nem túl elegáns megoldás.
Oké, hogy büszkék az ólommentes gyártástechnológiának, bár amennyi ólom\ólommentes anyag szükséges egy gitár elkészítésénél, az gyakorlatilag kimerül a forrsztóón meg a potméterek és kapcsolók anyagában....ami nem túl sok....de oké, legyenek rá büszkék. De ezt reklámozhatják a weboldalon, egy prospektusban....egy öntapadós leszedhető matricában(ahogy a fender is teszi pl a nyakrögzítő csavarok fémelmezén)...nade felfesteni a fejre....na mindegy.

Eastman:
Na ebbe már bele se megyek... :D
50-ért megkapja az ember a faanyagot, meg a hardverek egy részét. (és az se világmárka, csak jó schaller..ami mondjuk már tényleg nem csak kutyát dobálni jó..hanem zenélni is.)
Pláne hogy 2 tisztességes humbucker 40-50ezer újonnan...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.