Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87201) Janusz001 válasza malacka87 (#87199) üzenetére


Janusz001
őstag

Klántárs.. ha ht petre gondolsz, akkor én ezzel elég jól aprítok, passziv fierce helyett confidence van bent magas gr -re, paragonom sem olyan vészesen magasabb.

[link]

(#87202) solyomb válasza malacka87 (#87199) üzenetére


solyomb
tag

600 paragon én már GR70 környékén voltam vele - szóval azért bőven játszható már alacsony pontokkal is szerintem:)

(#87203) Ellia válasza dante3 (#87192) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi!

Thrawn: :D ;]

(#87204) malacka87 válasza Janusz001 (#87201) üzenetére


malacka87
senior tag

Még kellene egy anci harvester+egy hellfire neck. Akkor már nagyot ugrana. Van egy socketelom is. 5 óra alatt elég szépen feloltoztettem. :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#87205) rumkola válasza nagat0r (#87173) üzenetére


rumkola
veterán

Tökömet :)
Nekem 1 hete nem dobja ami kéne, se kadala se cube... :U :W

(#87206) jookomak válasza rumkola (#87205) üzenetére


jookomak
őstag

1 hete kadalázok egy pajzsot, de az istennek nem adta. Mondom összerakok egy db farm buildet, erre valami sima mobból kipottyant. Random. Meg is lett a solo gr 54, ma megyek följebb. (invoker cruz)

(#87207) Sárpac válasza jookomak (#87206) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ma sima TX rift kerek 20-ból 1 dupla kulcs. Tegnap óta mintha megfagyott volna a loot is a szemét esik csak.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#87208) rumkola válasza jookomak (#87206) üzenetére


rumkola
veterán

A játék tuti tudja mit akarsz megszerezni. Én már azt szoktam csinálni pörgetésnél, hogy random átállítgatom a skilleket és pörgetés előtt, így 1-2-re beadja ami nekem kell.
A kadala vetkőzés csak tegnap este jutott eszembe, anci cipő jött is gyorsan.
Dropnál is nagyon észrevehető ha hacukát váltasz.

(#87209) DioRobber


DioRobber
tag

Srácok kockázzatok, ne kadalázzatok, gamble-özni d2-be se érte meg ;) :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#87210) atidzsiforc válasza DioRobber (#87209) üzenetére


atidzsiforc
őstag

pedig eleg jol dobja a sarga matit ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#87211) rumkola válasza DioRobber (#87209) üzenetére


rumkola
veterán

Najó, de a shardokat el kell költeni. :)

(#87212) Shamy


Shamy
tag

A greater rift esetén a droppok, és hogy a leg anci lesz e növekszik a grift szintjével? Megéri magasabb griftet farmolni? Vagy inkább TX és bounty?

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#87213) McNamara válasza jookomak (#87206) üzenetére


McNamara
Ármester

AA pajzs? Kockából szedtem ki én is, azóta se esett....

(#87214) H_András


H_András
tag

Mi ez az istentelen alpári lag? :Y :F vagy fél órája...

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#87215) Joezyka


Joezyka
senior tag

solo gr 45 -nél gyűrűk settnek számítanak?
HA igen valaki mutizzon már valami életképes build-et (skillek + item) wizznek, mert elképzelésem sincs akkor :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#87216) Thrawn válasza H_András (#87214) üzenetére


Thrawn
félisten

A kockázatokról és a mellékhatásokról kérdezze rendszergazdáját vagy szolgáltatóját :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87217) jookomak válasza McNamara (#87213) üzenetére


jookomak
őstag

Jaja. Kocka nem adta, death breath meg kifogyott, gondoltam kéne farmolni. Aztán végül így lett jó. Rendesen megdobta a karit. No meg persze compass rose is akkor esett, szóval már csak egy blood brother kéne, és sztem rögtön meg is lenne a solo 60.

(#87218) McNamara válasza jookomak (#87217) üzenetére


McNamara
Ármester

Én betörtem kockába BB helyett, de utólag megbántam. 66 solonál járok jelenleg, de ha megvan a pajzs kézben 70 is menni fog.

(#87219) haller26


haller26
tag

Sracok,tipp a gyors fejlődėsre?(P600 vok)Biztos van aki tudja,azt megkerem arulja el a titkot.Kockázzak set darabokat es ugy lesz meg az anci leghamarabb?Tippeket-tanácsokat várok,köszi.

[ Szerkesztve ]

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#87220) granini


granini
őstag

S5 DH tapasztalataim - az en szintemen (P500 korul..) de hatha valakinek es is info..

Impala - jo tafnesz, jo single dps, GR-ben ahol van ido megallni es nem egyhit az elit ott sztem siraly. Riftezni bountyzni instant felejtos..

Multishot - tovabbra is ez jon be legjobban, gyors, TX-en (jo gear mellett..) mindenki egyhit, szolo 65-ig jutottam vele tegnap ugy hogy 3 ancient szet darabom van csak, a Yang az maxos kozeli, dead man viszont nem ancient, es nincs meg legend gem egyik sloton se, ers az a harom amit hasznaltam (trapped, zei, stricken) lvl 57-es mind.. simaliba, de fentebb torekeny lesz.. partiban is jo mert daralja a trasht, impala melle jo masik DH-nak partiba. (nyilvan nem a GR90+ rol beszelek ahol megint harom supp izgatja a wizardot hogy jolegyenneki..)

Marauder / Cluster - kevesbe gyors mint a multishot, szoloban nekem Gr63-on elfogyott, de nincs ancient manticore-om (se bombardierem..) es a gearem is boven fejlesztheto.. - szoval valszeg egy olyan casual playernek mint en kb mindegy, amelyik gear elobb es jobban kiesik, vagy amelyik stilus jobban fekszik, ugyanott van..

Eloszor azt hittem hogy milyen jo hogy lent van 5 sentry, mert majd beallok a derekszogbe, a petek tankolnak es akkor kinyirom az elitet ugy hogy igazabol ra se latok.. vegul viszont menekulni kenyszerultem tobbszor is, es ezen a ponton a jobb a multishot mert hatralsz es tudsz loni.. viszont az 5 turetet "atcsoportositani" a masik helyisegbol es ujra kialakitani egy "poziciot" nehezebb, szal az M6 ebbol a szempontbol is kevesbe mobilis.. illetve a multishot instant leadja az osszes dps-et, mig az M6 ra van utalva az osszevissza szetszort turetekre.. macerasabb..

Set Dungeon - kiprobaltam mindharmat. Legalabb 20-30x futottam neki a masterynek mindegyikben, hat elmegy a Blizzard a $%^#$%^@$##%.. :W kb lehetetlen megcsinalni oket.. youtube, diablofans, lexikon, Vago Istvan, mindent megprobaltam, nekem nem jott ossze.. egyik se.. ez nem az en fajtamnak van kitalalva.. hogy profan legyek kb netto idoelbaszas a dungeon ahhoz kepest hogy ezalatt mehettem volna kb 20db 60-as GR-t es hullik a loot meg az xp..

Pelda: marauder dungeon. Mastery resze hogy ne engedj mobot meele range-en belulre.. nem nagy ugy.. normal lathato mobok nem is tudnak. De jon a random worm a fold alol es juszt is pont alattad szuletik es semmit nem tudsz tenni es nem tudsz ra felkeszulni. Akarhogy futottam helyezkedtem, soha meg nem alltam mindig beszoptam es ha megerint azonnal failed. Aztan megneztem Quinn mesterunk videojat, es o ugy setalgatott fel s ala a dungeonben mintha ez evidens lenne, es eredekes modon soha nem ott jott elo a worm ahol allt hanem mindig kicsit arrebb.. milyenerdekes gondoltam, o profi gamer en meg egy kis noskill lammer szar vagyok. Igaz..?

Ezen a ponton ugy dontottam hogy fogja meg Blizzard az extra stash tabot, es lenduletbol dugja fel jo melyre a seggebe, es ora szerint forgassa is el meg 4x hogy savot is vagjon bele.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#87221) Gorneck válasza Thrawn (#87216) üzenetére


Gorneck
titán

Az utóbbit Én is kérdezném...

Gorneck#1239

(#87222) granini válasza granini (#87220) üzenetére


granini
őstag

(persze biztos jon majd valaki aki elmondja hogy a mastery az gyerekjatek :U - ugyhogy szivesen varok tippeket a 3 db felsorolt DH szettre - vagy akar a Natalya-ra is.. hogy megis hogyan kellene megcsinalnom oket.. barmelyiket..)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#87223) oxox válasza Reinhardt (#87185) üzenetére


oxox
addikt

szerk..NHC-nak olvastam :B

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#87224) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Szezonbol beugrottam ns-be,a gen monkal egy GR72-re meg is lett,erdekes az hogy kb ugyan annyi ido volt mint a GR70!!

(#87195) Edge

:C :C GZ!!Az a cel nekem is a szolo gr80,de akkor minden itemre kb 75+ gem uppot kell tennem ;)

(#87220) granini

A maruder/cluster lasubb de biztonsagosabb,nekem gr69 sikerult,de ott elfogyott!!!Mondjuk annyi magas gem kellene,amennyire mar az embernek nincsen ideje kifarmolni!!

[ Szerkesztve ]

(#87225) Thrawn válasza granini (#87222) üzenetére


Thrawn
félisten

A Shadow set az 4-5 órányi gyerekjáték volt :D
Mindig az 5 Impale chainen áll vagy bukik a dolog és hogy ne hagyj ki egy mobot sem mert a végén nincs idő visszamenni érte.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87226) rumkola válasza granini (#87220) üzenetére


rumkola
veterán

set dungeon megjegyzéseddel teljesen egyet értek, felháborító

(#87227) czpitti válasza rumkola (#87226) üzenetére


czpitti
senior tag

Én is.Azmiaza szettdándzsön? ( neki se mentem minek??? idegelje magát vele az akinek ez lételeme )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#87228) gbela válasza granini (#87220) üzenetére


gbela
senior tag

Én az UE masteryn akadtam így ki mint Te, ha már 3*20-at sikerült levágnom multival örültem, de ennél többször nem tudtam összeterelni 20 pokocskat, és így is lejárt az idő csomószor a terelgetéstől.
Na ezután mondtam h akkor megnézem maraudert.
Ott kb ötödikre sikerült. Én is szentségeltem kicsit a worm-ökön, de aztán belejöttem. A "csel" az, hogy a worm csak akkor jön, ha megállsz, akár csak kicsit is. Legalábbis folyamatos futás mellett nekem nem sikerült előcsalni. De ha van vhol worm, és megállsz fél mp-re akkor jönni fog. És látszik is a földön amúgy, akkor vault. Mert ha már elindult felfelé akkor ki is jön, "csak" odébb kell menni. Nem egyszerű persze. Szóval amit én csináltam h ahol éreztem h lesz ott direkt megálltam, vártam fél-1 mpet és futottam v vaultoztam, aztán vagy volt vagy nem. De sokszor elcsesztem, volt h megálltam, futottam tovább, elölről jöttek mobok, reflexből vault vissza, worm persze feljött ott ahol korábban megálltam és mellévaultoztam.
Figyelni kell a földet nagyon, sokkal jobban mint a látható mobokat. Azokat felfogja a sok pet (3 wolffal mentem) meg sentryk lelövik. Meg én akkor is végigmentem gyakorlásként ha fail lett.

Másik h nekem mara erősebbnek tűnik griftben. Sok pet sokkal jobban tankol, így nem kell annyira futni mint UE-vel magasabb szinten. Amit nem értettem h a sentryk átpakolása miatt aggódsz. Sentry nem a fő dps. Nekem általában 2-3 lő aktivan csak. Én inább arra hasnzálom h behúzzák a mobokat, illetve h guardian turret/polar station búrája aktiv legyen mindig. A fő dps a cluster nálam. Így ment 70es soloba, bár fegyóm anci de roppant rossz rollal, 10%al ha jobb mint a nem ancim.

[ Szerkesztve ]

(#87229) solyomb válasza Edge (#87194) üzenetére


solyomb
tag

Grat!
Ha lecserélnétek a pubról szalajtott WD-t szóljatok!:)

(#87230) Reinhardt válasza oxox (#87223) üzenetére


Reinhardt
őstag

Azota megoldodott, es mar t8at farmolok :D

(#87231) dargelot


dargelot
senior tag

Van egy kettő nehéz dungeon de azért az kicsit túlzás, hogy lehetetlen. Az Uliana,Delsere,1000Storm dungeonok tényleg nehezek, a többi legfeljebb közepesen nehéz vagy könnyű. Azt azért ne felejtsük el, hogy ott van hogy master, tehát akinek szedett-vedett cuccai vannak hozzá, meg 1-2 legend hiányzik, az ne akarjon már mastert csinálni. Jómagam megcsináltam az összes dungeon-t partch után egy héttel ns-ben, s csak a említett dungeonok voltak tényleg nehezek. Pl a Unhallowed,Earth,HT is mondható nehéznek, de ha megvannak a cuccok, akkor inkább azt mondanám hogy trükkösek, minthogy nehezek.

(#87232) Cadal válasza granini (#87220) üzenetére


Cadal
őstag

Mostanában azt hallom, hogy a set dungeonokat nem egyedül csinálják meg a játékosok. Épp most beszéltem Syluval telón és Ő is azt mesélte hogy ketten hozták le valamelyik wizard dungeonját úgy (szintén a ne érjen hozzád senki feladat vs kukac jön a föld alól) hogy ment elöl egy másik karakter és ő előcsalta a wormot a wiz meg leszedte. Sőt, a végén még segíteni is tud lehozni a mastert killekkel. Nem próbáltam, nem láttam csak hallottam. szal sorry de elvileg van rá lehetőség mivel a dungeonba be tud menni más is.

[ Szerkesztve ]

(#87233) Sárpac válasza czpitti (#87227) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A mesterek setdungeonoznak és journeyt is tolnak, a profik javarészt solo grzeknek, a kezdők party greznek, a lúzerek meg supporttal paragonoznak. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#87234) Sárpac válasza granini (#87220) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem cirka 2,5 óra volt össz a mester delsere, 2x mentem neki először vagy 10x aztán hagytam a francba, majd később mikor olyan lelkiállapotban voltam ismét nekimentem kb. olyan 50.-re jött le. Titka abban rejlik, hogy addig kell próbálkozni amíg csukott szemmel nem megy a pálya fejből aztán egyszer csak meglesz. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#87235) rumkola válasza Sárpac (#87233) üzenetére


rumkola
veterán

A mester, profi, kezdők és a lúzerek megjelölést én teljesen már szavakkal tudnám helyettesíteni. :D

(#87236) granini válasza Cadal (#87232) üzenetére


granini
őstag

de nem az van hogy ezt szoloban kell..? :F
Mert a maraudert meg el tudom kepzelni hogy elorekuldom Robit a cruzzal hogy egye meg a kukac ot, de mondjuk a Multishothoz hivjak be egy nulldps pullmonkot vagy igy hogy..?? En full aszittem ezek mind szigoruan singleplayer.. mert ha nem akkor erre ceget fogok alapitani.. mert akkor az uj tulaj a Setdungeon Corporation!!! (kiaz a korporeson fonok..? Bunko vagy Bugsy!! :DDD )

Arra tudnatok adni egy liket vagy leirast hogy most melyik achievementre mi a jutalom..? Konkretan a plusz 1 stash tab-hoz mi kell..? Hat a Journey kimaxolas az mit ad..? Erdemes egyaltalan..? Megint makoljak be 4P-n egy T10-et 3 perc alatt..? Meg 25 actboss-t 1 ora alatt..? Kellaf*szomnak.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#87237) czpitti válasza Sárpac (#87233) üzenetére


czpitti
senior tag

setdungeon-akit megmozgat csinálja.részemrol hulyeség dehát kinek a pap kinek a paplan.A profik?soloznak???nem egy játékot játszunk :DDD .Partygr : jah akinek van teamje és jol elokorkodnek mert osszeszoktak már azok biztosan kezdok:) Support : anélkul semmit nem ér egy team.Nem a dps hozza le a gr-t hanem a jo supp... sanci : kabbe :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#87238) Joezyka válasza granini (#87236) üzenetére


Joezyka
senior tag

tessék

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#87239) granini válasza Sárpac (#87233) üzenetére


granini
őstag

Egyszer engem is tolhatnál mester, gyönyörű kis csikóink születnének.. a te hosszúkás arcod, fényes sörényed az én makulátlan stilusommal, ejjj.. micsoda mix.. :DD teperj le és farmolj!!!! :Y engedd belém Sárlósejtjeidet.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#87240) Thrawn válasza granini (#87236) üzenetére


Thrawn
félisten

Ultimate Guide -> Journey fül.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87241) czpitti válasza granini (#87239) üzenetére


czpitti
senior tag

Zaztarohadt.Animalsex nyilvános forumon.Kezded elásni magad elottem :C

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#87242) granini válasza Joezyka (#87238) üzenetére


granini
őstag

Koszi Dzsozika!! Elolvastam. Tudomasul vettem. Telibeszarom. Majd kevesebb cuccot rakok el, de ez a plusz stash hely sztem nem eri meg.. :N - vagy inkabb ugy mondom, hogy ezek veletlenul nem lesznek meg, ezekre ra kell fekudni.. a raforditott ido nem eri meg.. akkor inkabb GR es gemhuzas..

pitti: "Kezded elásni magad elottem" - inkabb, mint mogotted :C

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#87243) Edge válasza MegalodonS (#87224) üzenetére


Edge
veterán

thx, cuccokba 65-75ös gemek vannak beletolva, 70+-ost arra tettem ami sztem top cucc (source+wand pl.), ha folytatjuk a highgrezért és a gemeim 90+osak lesznek akkor folytatom tovább a sologrt is 1-2 + szint a dps gemeken már érezni nagyon, ezért is jött le a 80.
85-ös gemekkel 79 volt sima, most 87(stricken),89(trapped) gemekkel a 80 tűnt annak(2. próbálkozásra lejött).

sanci: thx :) pitti a főnök a partijában, amihez pitti meggyőző ereje is kell hogy haverjára rászól te mostantól supp monk vagy és kész :)
Viszont ha szerzel supmonkot meg barbot és jössz köpivel hívhatsz nyugodtan dpselni megyek ha tudok ofc.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#87244) Sárpac válasza granini (#87242) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Seasonban GR meg gemhúzás. Értem de minek ha ez mind ott van NS-ben is? :F

czpitti: a party build kérdése és nem játékstílusé a solo már sokkal inkább az.
Én a monk suppal is volt, hogy bealudtam a barbtól meg egyenesen hülyét kapok, de van olyan tag a friendlistemen aki már para1100 s5 para 2600 ns és just only pörgős barbbal megy szüntelen és van mellette egy gr20-as soloja. Na az ilyen a lúzer aki semmi mással nem képes menni csak a legegyszerűbb kétgombos halhatatlan builddel.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#87245) rumkola


rumkola
veterán

Ha Lighting-es fegyó van a kezemben és Arcane Twistert castolok, akkor 2 elementál sebzés megvan a 4-ből az Elemental Exposure-hoz?

(#87246) pruzsi


pruzsi
őstag

Szerintem az Immortal King set dungeon a legkönnyebb elsőre masetry-re sikerült a lényege csak annyi hogy berserkerbe legyek mindíg és full clear ennyi hota barbal sima ügy volt.

(#87247) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki tudna segíteni egy season HC kari felhúzásában?

szerk: látom a mastery mizériát. Nekem eddig a multishot, invoker és a jade wd mastery lett meg.

Multishot iszonyúan szopatós, kb 25-30. alkalomra sikerült megcsinálni. Egy alkalommal 1(!) db szörnyön múlt, hogy nem lett meg.

Jade: ezzel is el lehet szöszölni, de nem annyira vészes, mint a multis. Kb 8. alkalomra lett meg.

Invoker: szerintem lazán a legkönnyebb, első alkalomra meg is lett. Annyi a lényege, hogy legyen kellő dmg, mielőtt próbálkozik az ember.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#87248) SQX_Barto válasza rumkola (#87245) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha a fegyver rolljan levo Lightning damage-re gondolsz, az nem jelent semmit. Annak kb annyi a jelentosege, hogy az alapkinezetben milyen szinu legyen a fenye...

#KubanitoS: Nem veled toltuk kettesben az Invokert mikor meglett Neked? :)

Szerintem csak ugyanolyan setben lehet ketten (vagy akar tobben) tolni a Set Dungeont. Viszont a speci reszet az mindenkinek kulon meg kell csinalni, mint peldaul Invokernel az 5 elites moka.
De abban segitseg, hogy ugy konnyebb kinyirni mindet.

Nekem ilyen szempontbol jo volt a crusi kezdes, mert a Set Dungeon Mastery pofon egyszeru volt (miutan leesett, hogy az elitek halala elotti masodpercben kell elsutni a ket kelo skillt)

UE-t en is probaltam, es azt mondtam, szarakodjon ezekkel, akinek 8 anyja van.

#granini: Ket conquest kell, ami speci a ladahoz, a tobbi egyik sem nehez. Egyik Quest az 50 millio arany eleg egyszeru, T10-en talalsz egy Gilden Baron-t (goldos goblin) 4es partyban nemi Gold Find-dal.
A masodik az mar nem olyan egyszeru, de van par variacio. Teljes Quest 1 ora alatt (Act1-5) [nekunk meg nem sikerult] ... 6 settel solo 55, vagy pedig set bonus nelkul solo 45. En most a 6 setes 55-re hajtok, ez az egyetlen nekem, ami hianyzik a ladahoz.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#87249) czpitti válasza Sárpac (#87244) üzenetére


czpitti
senior tag

Nagyon sok szerepe van ott a játékstilusnak is.lehet neked perfekt geared ha nincs osszeszokva a csapat,nincs egy kialakult játékstilus megragad az ember a farm szintjén.Igen azzal egyetértek aki xp-t leechel csak a suppjával és mást se csinál csak rákonyokol a billre azt szivja fel a zikszpét az luzer. ( mit keres a ilyen a friendlisteden??? ) :C

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#87250) Mészike


Mészike
aktív tag

Sziasztok!

Van az új patch-ben a Set Dungeon. Elmentem a Leoric’s Library-be, de nem dob nekem semmi tekercset :(
Mi az előfeltétele ennek? Egyáltalán hogyan kell elindulni? :D
Félévente egyszer tudok vele játszani, ez a lehetőség most feldobott, de el is akadtam :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.