Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) Horbal válasza kökény (#80649) üzenetére


Horbal
őstag

Ha lenne értelmes karakter lap linkelném - 2 napja nem frissül be.
Kari

SOJ helyett CONVENTION OF ELEMENTS van.

Igen azzal nyomom mert szvsz a barbár nagy kétkezessel barbár :DDD

De lehet.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80652) Horbal válasza quex (#80650) üzenetére


Horbal
őstag

Miért nem olvasod el a patch notes-ot. Minden benne van.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80653) vhunor


vhunor
őstag

I'm in love.

[ Szerkesztve ]

(#80654) Madn!ght válasza vhunor (#80653) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ammaánigen'! :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#80655) kökény válasza quex (#80650) üzenetére


kökény
aktív tag

Csak egy oldalt olvass vissza kérlek és mindenre megtalálod a választ ;)

(#80656) kökény válasza vhunor (#80653) üzenetére


kökény
aktív tag

Szííp cuccok, SS-el is lehet majd olyan hatékonyan GR-ni, mint Hotával??
Azért csak a barbit szeretik Blizznél, Hota, WW, SS és ha mind még használható is, lehet variálni és nem válik dögunalmassá, ha működik, akkor nagy pirospont nekik!

(#80657) vhunor válasza kökény (#80656) üzenetére


vhunor
őstag

Nem tudom, nem volt időm se, cuccaim se próbálgatni. Ez a fegyó rég esett ki, a bracert meg bemákoltam a kocka próbálgatása közben talán másodikra, egyébként rég nem játszottam a barbárral, cba-s cuccai vannak :). Az biztos, hogy T10-en általában 1-2 ütés egy elitpakk.

[ Szerkesztve ]

(#80658) quex válasza kökény (#80655) üzenetére


quex
tag

Kösz, de kb. 20 oldalt olvastam vissza és nem találtam mega kérdésemre a választ. Ennyi erővel meg is írhattad volna. :(

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#80659) Edge


Edge
veterán


:DDD :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80660) Mirman válasza Edge (#80659) üzenetére


Mirman
őstag

Na meddig jutottál vele Gr-ben? :)

(#80661) oxox válasza quex (#80650) üzenetére


oxox
addikt

Ave,

Kanais cube

[link]

act3-ban van egy terkep amin ha vegigmesz, akkor kapod meg a kockat, amit ezek utan a varosban a szellemcsavonal fogsz metalalni. En meg csak azt probaltam amit kerdezel, de mint itt lathatod eleg sok mindent tud csinalni (eleg uj dolog, es miutan nem ptr-eztem, en is csak tanulgatom)

A lenyeg, hogy a legendary targyak spec tulajdonsagait ki tudod nyerni.
kell hozza targy termeszetesen (pl furnace-nek a spece, hogy elitekre +50%-dmg-t ad...mindig a maximalis osszeget nyered ki), ill. kellenek hozza materialok, amiket bounty cash-bol kapsz meg (5db kulonbozo)
tehat kell egy leg aminek van spec tulajdonsaga, kell minden egyes materialbol 1db (osszesen 5), ill. 5db breath...a targyat elveszted (ezert ha van nem aci azt erdemes betorni), es kitudod valasztani kesobb, es a karakter rendelkezni fog a tulajdonsagaval, mintha passziv kepesseg lenne.

pl nezd meg a karakterlapomat tobb karakternel beallitottam mar...ill. a detailsnel is latod.

szerk act3ban a jobb felso map az...melohelyen vagyok, a tobbiek majd megmondjak a nevet...de gondolom a linkelt videoban is benne van.

udv
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80662) sith7 válasza diegho (#80645) üzenetére


sith7
nagyúr

1h- ból csinál 2h fegyvert ? :F

(#80663) Edge válasza Mirman (#80660) üzenetére


Edge
veterán

mentem vele pár grt 50, 52... bossra maradt rendre 3-4 perc és kevés volt, rg kill nagyon gyenge(furnace kockában pedig), sztem ezért van stricken gem seasonben a setupban kötelezően.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80664) diegho válasza sith7 (#80662) üzenetére


diegho
nagyúr

?

(#80665) sith7 válasza diegho (#80664) üzenetére


sith7
nagyúr

Írtad van 40 db 1h a ládában ... vagy te nem 2 kezes ancient fegyvert szeretnél ?

(#80666) thesound válasza sith7 (#80665) üzenetére


thesound
őstag

A szezonban kiszedett leg affix-ek vajon átjönnek majd non-seasonba a szezon végén?

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#80667) tibee77 válasza Edge (#80659) üzenetére


tibee77
őstag

Mennyi cdr kell hozzä edge?Ma esett egy anci nyaloka, de csak 2800 dmg-dzsel plusz socket-tel.Ha a socket helyere cdr-t rakok akkor eleg gagyi ancim lesz, ha viszont pörgetek a dmg-en vagy esetleg as-t rakok rä akkor meg lehet, hogy hiänyozni fog a cdr....Mit mondasz?(habär lehet, hogy tök mind1 megkerdeznem mert ugyis szezonozni fogok xD )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80668) Edge


Edge
veterán

berágtam, felvettem egy gesture-t rájöttem, hogy úgyis csak akkor telézek ha proccolom a meteort, ha meg azért kell telézni mert rossz a density akkor már úgyis mindegy bukta lesz a rift:

fishing fishing fishing
látszik mennyi időm maradt rg-re, density a lényeg, pónis pálya volt.

boss is ari fajta volt:

eredményen látszik van ebben így kraft végre, de ki is kellett fogni:

btw grat annak is aki ma gr rekordot postolt :)

tibe77: nem kell rá cdr mert a zodiac ring miatt hamar lejár a cd. ahova viszont érdemes az a vállas és a source máshova nem kell, talán ringek (socket/cdr/chd/chc)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80669) oxox


oxox
addikt

tegnap nem gondoltam volna, hogy a wd-vel fogok rekordot dönteni (márhogy a sajátom)
gondoltam kipróbálom...mentem egy jó vacak 43as kört....éreztem, hogy nem volt jó pálya (szük volt a kis armymnak)...45 legyünk bátrak (wd-vel már a 43 is rekord volt), és kicsit váloztattam rajta....8:20...hmm mondom akkor ebben még van potenciál, 47 volt a maxom (még csapatban értem el 46-ot talán)...9:20 alatt simán, kritikus sebzés nélkül....bruál lett :)

soj, és conv van bent....megéri focus +restr-re beáldozni a 6-os set bonust????
ő az
[link]

111-edik helyre ugrottam vele...jahh és fájt a szívem de beáloztam a buildre az eddigi egyetlen kukrim...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80670) tibee77


tibee77
őstag

Egyik haver is mondta, hogy nagyon nem adta neki a crit-et, ez miert van?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80671) Gorneck válasza oxox (#80669) üzenetére


Gorneck
titán

Set bónuszt? Az, hogy jött ki?
Amúgy igen...f&r üti a gyűrűid...persze, ha jó...

Ne bánd...sehova se kell...

Gorneck#1239

(#80672) oxox válasza Gorneck (#80671) üzenetére


oxox
addikt

:R
jaja elszámoltam...már nincs bent a royal :)
hát sajna elég vackok a r+f...a másik wd-től meg nem akarom elvenni...
helltooth-os builden van már neked?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80673) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Shenlong Monkom,tegnap sikerult vele az GR50,en nem vagyok profi,de ebben siman benne van az,amit Quin C elmondott a videoban,kezdoknek is ajanlanam!!Kicsit kell vele gyakorolni,hogy a spirit ne fogyjon el es akkor elfolynak meg magasabb szinteken is a mobok.A gear meg nem a legjobb,lehet rajta csiszolni meg.A hf amu,azzal meg jobb lehet,de ebben siman van igy kb GR55

(#80674) Cadal válasza T. M. (#80647) üzenetére


Cadal
őstag

Jó ötlet! Meg is csináltam!

Szóval akkor aki szeretne seasont indítani az csatlakozzon bátran a Prohardver Season communityhez!

(#80675) frame>24


frame>24
addikt

Wiz kari.
Olyan problémám van, hogy az elemental exposure skill, a leírás ellenére NEM SZÁMOLJA bele a fegyver elemi sebzését a 4-es bonusba. Ez bug/feature? Semmilyen main hand elemi sebzés nem kalkulálódik be.
Kösz

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#80676) oxox válasza Gorneck (#80671) üzenetére


oxox
addikt

gr49 lement...jó másodiknak futottam neki, mert elsőnek köpőcsöves kis férgekkel volt tele a pálya, és elég szük is volt 12:23 alatt....szerintem ebből kiindúlva gr 50 is meglenne vele, de elég mára a határok feszegetéséből :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80677) Edge válasza frame>24 (#80675) üzenetére


Edge
veterán

honnan veszed hogy nem?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80678) McNamara válasza MegalodonS (#80673) üzenetére


McNamara
Ármester

Frankó, én is szeretnék hasonlót. Új settet próbálom gyűjtögetni. 2 már megvan belőle :)

(#80679) Ellia


Ellia
addikt

Nálatok is be szokott fagyni a töltőképernyő (vagy szimplán fekete képernyő)? A játék megy a háttérben, halom a mozgást a varázslatokat, de nem látok ugye semmit. Iszonyat idegesítő, ma kétszer csinálta, mindkettő az 5. bounty előtt... :/

(#80680) Edge válasza MegalodonS (#80673) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

na asszem majdnem 1 nap kellett hozzá de megvan a recept, ki kellett tapasztalni, megyek egyre feljebb:

ha vkinek triviális amit leirok(patch előttig nem delrashaztam csak ptren), akkor sry de, delrashaban a bubi a lényeg semmi egyéb, szépen be kell bubizni a képernyőt és tovább haladni pakkokat hagyni hagy kövessenek szépen a DOT kinyír mindent, néha odaszórni kis meteort stb, ez így már sokkal jobb mint elsőre tűnt. Frankón elvagyok most a gestureal, AW marad bountyra. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80681) frame>24 válasza Edge (#80677) üzenetére


frame>24
addikt

Próbáltam. Starfire (cold dmg) a kézben.
Pl. hyrda(fire), meteor (lightning), és energy twister (arcane) skillekkel hoznia kéne.
Ha 4 különböző elemi skillt használok (fegyvertől függetlenül) akkor működik, de pont ezt akarom megspórolni...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#80682) diegho


diegho
nagyúr

Van egy kis gondom. Erre a patchre GR60 teljesítését tűztem ki célul, erre kb 2 óra játék után...

(#80683) Edge válasza frame>24 (#80681) üzenetére


Edge
veterán

honnan veszed hogy nem? tal stacket nem fog kiváltani, amúgy is a mobokon látszik kis szösz ha az effekt él a fene se mondja meg hogy rajta vane mind a 4, de amúgy igen.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80684) vhunor válasza Edge (#80680) üzenetére


vhunor
őstag

Ahogy írtad :). Mindig előre kell menni (menekülni is), mindent telefosni bubival, a teleportot offenzívan használni. Hajrá, menni fog az még feljebb is!

(#80685) killerjohn


killerjohn
addikt

idő előtt visszajöttem a nyaralásból, úgyhogy release feltöltve...

(#80686) Edge válasza vhunor (#80684) üzenetére


Edge
veterán

Thx 60 a cél bár az nem 2 óra alatt lesz meg mint diegho barbjának az tuti :DDD (gz diegho :) )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80687) frame>24 válasza Edge (#80683) üzenetére


frame>24
addikt

Ahha. Én azért gondoltam, hogy nem adja, mert nem látszik a 4-es szám a megjelenő kis ikonon. És azt hittem, hogy az nem a Tal stacket jelöli, hanem az EE skillt.
De most már látom a szitut, kösz, leültem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#80688) sith7 válasza diegho (#80682) üzenetére


sith7
nagyúr

az igen ...

(#80689) schwartz


schwartz
addikt

Pet WD-vel osszejott a 60, Helltooth sztem gyengebb ( kinkeserves 59) bar ancient acidos fegyverrel meg azzal az uj bracerrel toltam, a masik (uj) set total gagyi. A bounty farm dogunalom, a tobbi karira igy ra sem neztem. Varom a Diablo 4-et.... :)

If he dies, he dies.

(#80690) _ocsisajt válasza killerjohn (#80685) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:R :R :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#80691) prokxy


prokxy
veterán

A végén Voracity, persze a Mara a stash-ben... :P Ha nem őt adja be, ejjj, de szép lett volna!

szerk: Ja és üdv Nektek P800-asok! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80692) sith7 válasza prokxy (#80691) üzenetére


sith7
nagyúr

Ide is GG :C

Más:
éjjel egyre sikerült lecopy - znom a karakteredet, igaz a statok mások, de a set/leg itemek 1:1 - ben azok, amik a karakterlapodon voltak + a cube - ba is azok vannak ... ma este megnézem mennyit érnek :B

Amúgy ha már itt tartunk, ez a kocka nagyon OP lett, nem ? ... :U

2 hónapig farmoltam anno a ww set - hez az Immo 2 kezes fegyvert, most, hogy volt 3 felesleges immo csizmám, és sisakot akartam belőle csinálni, hogy ne kelljen a rorg a hota set - hez, és fel tudjam tenni az F+R gyűrű párost, 3. tekerésre beadta a fegyvert, a másik csizmán 4 -et kellett tekerni, hogy megadja az immo sisakot

Bracer, shoulder 10-10 sárgából meglett , szintén a kocka segítségével, hota fegyver - t kidobta a klántársakkal lenyomott GR50, majd utána - akkor még nem volt meg az immo fegyver - gondoltam rápörgetek a kockában, a Kadalától kapott sárga 2 kezes fegyverekre, és a 15 db - ból 2 - re is beadta a hota -s fegyvert, így 3 közül választhattam ...

Persze az immo cuccok lehetnének ancientesek, az F+R lehetne jobb statokkal stb. és nem akarok lázadónak, elégedetlennek tűnni, meg "ennek semmi nem jó .." :) ... de nem lett ez így egy kicsit könnyű ?

Vagy csak nagyon nagy mákom volt a kocka tekerésekkel ... 7-8 esetben egymás után ?

Jó, azt aláírom, alapanyag az kellett hozzá rendesen, na de akkor is ... :F

Jó esetben mennyi ideig tartott volna, amíg kidobja a rendszer ... esetleg Kadala megszán valamivel ?

Nektek mi a véleményetek erről ?

(#80693) dobolan válasza Edge (#80680) üzenetére


dobolan
senior tag

Grat.

Én ezzel a build-del megyek most: Wiz

Ha lenne jóféle Tal amum, akkor a sisak helyett mást tennék a kockába. Jah meg egy jó kis anci GoO.. Tegnap este 52-őt csináltam vele act 5-ös riften. Simán van ebben is több, de ez is előreszaladós. Ez a játékstílus nekem annyira nem jön be, de sajna az időlimit miatt csak így lehet fentebb jutni GRben

(#80694) solyomb válasza Edge (#80680) üzenetére


solyomb
tag

Grat!:)
Egyelőre én még nem lovaltam bele annyira magam a soloba - mondjuk az örömteli, hogy a jelek szerint 2 olyan build is van amivel a 68 elérhető.
az viszont feletébb szórakoztató, hogy tegnap összeálltunk 3-an hirtelen felindulásból 3 dspel és a 61is gond nélkül lement - amivel azért már meg-megizzadtunk az előző érában

(#80695) Horbal


Horbal
őstag

Elsőre reggel éhgyomorra :).

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80696) Edge válasza dobolan (#80693) üzenetére


Edge
veterán

Thx, hát igen akkor nilfurt tudnád használni, az sokat számít, a fegyver annyira nem, havernek minden anci a wizén de fegyverrel nem volt szerencséje jobb híjján egy 3200as sima leg kard van nála és lehozta 57et.

Solyomb: thy, jaja gorniékkal 64 is megvolt, ezért momdtam hogy mehetnénk 2playert megint :) erre most több esélyt látok mert solo gr miatt már nem idegelem magam.

Barboknak: gz, úgy látom a 60 alap nektek :)

frame>24: semmi gond, selytettem hogy azt nézted :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80697) granini válasza Horbal (#80695) üzenetére


granini
őstag

Horbal, prokxy,
GZ a 60-hoz! Innen sajnos nem tudok profilt nezni, elaruljatok a beallitasokat..? Marmint gondolom hogy tippre 6WW+ 4IK, a skilleket is vagom, foleg az erdekelne hogy a 3 uj Kanai kepessegbol ti mit raktatok be..?

Nekem is ilyen barbarom van (volt.. mindegy nyaron nem gameltem..) Tegnap ugy farmoltam vele split bounty T8-at hogy semmi baja nem volt. Furnace 50%, uj barbar vallas CotA runa es Azkarat fire amulet kepesseg volt berakva cube-ba, es emellett van rajtam Mara amulet es az ancientekhez be tudtam tenni a tugedörezvan runat tovabbi 50% dam.red.

GR50-ig jutottam anno patch elott, nem volt kedvem tegnap vegigmenni 50-tol felfele. Anno kb olyan 51-52-t ereztem benne.. lehet siman menne nekem is a 60..? :F mar nem lesz idom kiprobalni mert S4 kezdodik.. no, mindenesetre a kanai osszeallitasotok azert erdekelne, koszi!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#80698) Edge válasza granini (#80697) üzenetére


Edge
veterán

Ha partiban lenyomsz egy 60as grt akkor már kitudod választani a 60at soloban is.

S4: pont ma este megyek esküvőre, haver tud időzíteni, bár nem diozik, ha diózna tuti nem most lenne :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80699) kökény válasza granini (#80697) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, Horbal megy IK+Waste settben Prokxy full IK-ban és Hotas builddel, ha jól emlékszem.
Horbal kockájába Furnace, Fury of tha Ancients vállas és Rorg gyűrű, Prokxynál Furnace az új first menes braci és unity gyűrű;)
Nekem is kimaradt a nyár, addig 48 volt a legjobbam, most kiváncsi leszek mennyi lesz, xar cuccaim vannak, kellene mindenből anci, peccs végére talán a 60, hozzáteszem sokkal kevesebbet játszok, mint amennyit valójában szeretnék :)

[ Szerkesztve ]

(#80700) Edge válasza dobolan (#80693) üzenetére


Edge
veterán

Am. én kipróbáltam a hydrás tal buildot, ranslorral, kockába meg strongarm, ugyanis ranslor proccolja, nagyon brutál a dps(funer+strong+conviction kockába) csak egyszerűen nem tudod megfogni jól a mobokat, illetve riftet ki kell fogni LBn láttam gr58at lehozta vele vki, a dps iszonyat mit tol, de itt nincs olyan hlp mint pl dod wdnél a petek hogy feltartják a mobokat, jó lett volna vmi hydra skill változtatás hogy knockol vagy rootolja enemyt x secre. De ez a patch nem a wiz patch, az a 2.2 volt sztem(semmi új leget nem kaptunk most(s4 only amit igen), se skillt, csak redesign volt, ja és damredet oldjuk meg skillből... mindegyik kaszt kapot damredes itemet, még azok is akiknek alapból van 30% ... vmiért nagyon óvatos a wizzel a blizz vagy csak nem ért hozzá :DDD ).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.