Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80301) shotika válasza Mirman (#80288) üzenetére


shotika
őstag

Nálam a WD/barb lesz a nyerő duo - a barbár leginkább azért, mert ha megvan két IK set, akkor az örök barbikkal már egész jól lehet vele haladni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80302) Mirman válasza T. M. (#80298) üzenetére


Mirman
őstag

Mehetnénk majd együtt szerintem , úgyis sokat partyztunk anno . Szintén első seasonom lesz ahol nem csak a lvl 70 a cél hanem a magas GR is. Én most a monkal fogok kezdeni aztán majd wiz ha monkal eljutok egy 50-60 körüli GR szintre. Persze ezenkívül azért NS top 1000 és PH klán első wiz a cél. :DD

shotika: Igen barbal valszeg jól lehet majd haladni , de szerintem a monkal is már eléggé gyors lesz ha megvan a gundo gear.

[ Szerkesztve ]

(#80303) T. M. válasza Mirman (#80302) üzenetére


T. M.
aktív tag

Na szuper, tolhatjuk együtt majd.
Condemn build óta listán voltam crussal ns-ben, megpróbálok szezonban is listára jutni vele :)

(#80304) Vistaboy válasza Sárpac (#80279) üzenetére


Vistaboy
veterán

Neked és az előtted szólóknak:

Pedig én minden nap fent voltam délután, de én nem láttam az üzenetet... sem a játékban, sem a Battle.neten. De amúgy mindegy, csak reggelről jó lett volna picit tolni. Most bepótolom. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#80305) Mirman válasza T. M. (#80303) üzenetére


Mirman
őstag

Ó most nézem hogy megoszlik a bónusz XP csapaton belül. Akkor én ezzel fogok XP supportozni te meg a többiek meg DPS-eltek majd. :D

(#80306) T. M. válasza Mirman (#80305) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ha meglesz a frankó gear, toljuk majd a torment X-et. Összerántod a mobokat, én meg forgatom a rőzsét, izé kalapácsokat :Y

[ Szerkesztve ]

(#80307) shotika válasza Mirman (#80305) üzenetére


shotika
őstag

"megoszlik a bónusz XP csapaton belül"?

Ez vmi új ficsőr??

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80308) Mirman válasza shotika (#80307) üzenetére


Mirman
őstag

Jaja most vezetik be majd 2.3-al. Így hallgattatták el azokat akik azért sírtak hogy a supportok jóval több XP-t kaptak mint ők ugyanazon a riften. :) Most már meg fog oszlani minden csapattag közt a bónusz.

(#80309) shotika válasza Mirman (#80308) üzenetére


shotika
őstag

Mármint úgy oszlik meg, hogy ha egy játékoson van +40% xp, akkor mindenki kap +10%-ot?:D Vagy mindenki 40-et?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80310) Mirman válasza shotika (#80309) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem az utóbbi , különben nem érné meg 4 fős partyban menni. :) Ha 1 Xp support + 1 DPS felállás akkor mind a két karinak 100% plusz xp-t hozna tisztán , így 4 fősben mindenkinek 50et kapna. Aztán lehet hogy tévedek és megoszlik , mert abba sem hülyeség belegondolni hogy így meg alakulhatnának csapatok plusz 1000% össz bonus XP-vel ami meg túl op. Tehát valószínűbb hogy egyenlően eloszlik majd.

(#80311) TeeBee73 válasza Mirman (#80310) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ha húzni viszem cimbi karakterét, én is jobban járok, ha HF amu+gyűrű+piroskavicsasapiban kombót viszek?

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80312) oxox


oxox
addikt

no mai HC eredmenye
a barb, a dh, a crus, a wd utan wizz-el is gr40+ kompatibilis lettem...tudom itt mar a lvl50+ok forognak, de ez höcö...eshat nem csak egy ket karaktert fejlesztek (pl. mindket DH-m gr40+ kompatibilis, ill. a masodik crussnak is egy sweepes fegyo kene.

faja az a delrasha build amit korabban linkeltetek (mondjuk olyan teleportos 1H-t meg csak kepen lattam), de kicsit torekenynek erzem azert....mondjuk a legutobbi elhalalozas utan mar ovatosabban teleportalom magam a tomegbe :DDD :B

edge van valami otleted mit tekerjek/fejlesszek?
strongarm helyett tudok berakni anchientet [link]

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80313) vhunor válasza oxox (#80312) üzenetére


vhunor
őstag

HC-ra tuti a primusos verziót használnám, abban is bőven benne van az 50+ (tudom, mert 53-at már megcsináltam ancient source nélkül így), viszont az all rúnás bubi miatt sokkal strapabíróbb, mint a nilfuros kiépítés.

A Kill helyett meg gyárts egy ancient Devastatort, ha már a többi skilldamod tüzes. Compass Rose helyett Convention of Elements (tudom, HC-n játszol, de wizardon az a 100 allres nem egy nagy dolog), Strongarm helyett HC-n tuti, hogy Parthan Defendert használnék (természetesen Crown of the Primus mellett). Esetleg Krelm's Buff Bracert, én még SC-n is szeretem, hogy egy vortex-firechain elit nem tud megszivatni.

[ Szerkesztve ]

(#80314) rumkola


rumkola
veterán

Az mitől lehet, hogy DH evasive fire blackflipje nem működik? Egyszerűen nem ugrik hátra... :F

(#80315) oxox válasza vhunor (#80313) üzenetére


oxox
addikt

szia,
koszi a segitseget :R , megeri a del 3-as bonusat bealdozni a prumisra? (azt hiszem talan van anci is)

convention-on gondolkodtam, de olyan ritkan csap le a fire dmg, hogy arra jutottam, hogy ez talan jobb, jobb ertekek vannak rajta mint az a jelenlegi convention-jeimen (jo a wd-n van egy hasznalhato, de nem akarok mas karakteren rontani), ill. ezert nem craftoltam devast-ot (mostanaban esett eleg sok rama gondoltam varok valami hasznalhatora)..ill. az elozo wizzen convention volt, de azzal hydraval probalkoztam. Ez a kreml viszont nem rossz otlet (bar azt hiszem betortem az osszeset, de eleg gyakran esik)

thx
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80316) schwartz válasza Gorneck (#80290) üzenetére


schwartz
addikt

Nincs az a lag, hogy letegyem miatta a WD-t... :D Marad a kopi mint legnagyobb DMG vagy lesz mas hasznalhato build is? (legalabb annyira eros)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#80317) TeeBee73 válasza oxox (#80312) üzenetére


TeeBee73
addikt

Próbáltam AW fegyóval a DelRasha-t de nálam piszok gyorsan elfogyott az Arcane. Hiába van 135. A többi spenderre is kell költeni.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80318) Mirman válasza TeeBee73 (#80317) üzenetére


Mirman
őstag

Force Weapon - Conduit vagy pedig az Astral Presence passzív és nem lesznek ilyen gondjaid . :)

(#80319) TeeBee73 válasza Mirman (#80318) üzenetére


TeeBee73
addikt

Köszi a tippet, megnézem. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80320) Gorneck válasza schwartz (#80316) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát ahogy nézem a Maci/Acid igen jó alternatíva a Köpi helyett...sokkal tankosabb és mintha erősebb is lenne...

Gorneck#1239

(#80321) oxox válasza Mirman (#80318) üzenetére


oxox
addikt

gondolom a conduitra gondoltal, bar force weapon is jo csak az nem regeneral manat, bocsanat arcane powert, de az igaz, hogy hamarabb doglik az ellen :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80322) TeeBee73 válasza oxox (#80321) üzenetére


TeeBee73
addikt

Magic Weapon - Condiut rúnára gondolt. (3 AP/hit)
Mod: Igaz, a pylon hatásosabb. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80323) Mirman válasza TeeBee73 (#80322) üzenetére


Mirman
őstag

Arra hát csak fáradt vagyok . :D Amúgy az is megoldás ha offhandre pörgetsz Arcane power per Crit-et.

(#80324) TeeBee73 válasza Mirman (#80323) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem is elég volt mára.
Tényleg. Az Offhand-em még "szűz" a cigányasszonytól. Holnap el is viszem hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80325) solyomb válasza Gorneck (#80320) üzenetére


solyomb
tag

Nyugtass meg hogy cserebe ugyan ugy lagoltat:)
Milyen fegyver jo a macihoz vagy acidhoz? Setbol megvan minden elem viszonylag vallalhato verzioban, a vallast kell kiszednem majd es a fegyo kerdeses meg...

(#80326) Kódos válasza oxox (#80255) üzenetére


Kódos
aktív tag

Üdv
Küldtem bnet-en felkérést fogadd el ott leírom mit szeretnék kérdezni,köszönöm :R :R

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80327) oxox válasza Kódos (#80326) üzenetére


oxox
addikt

Haliho! oks majd reggel ranezek...most meg melo van :O
szivesen segitek ha tudok (szintezni, vagy cuccot keresgelni), de szolok, hogy pentek, szombat, vasarnap balcsin leszek ha mar ilyen szep idonk van....jol idozitettem...(vasarnap este talan kikonyoklom a cenzuranal, hogy leulhessek majd a monitor ele), de holnap meg leszek, ill hetfotol szinten
udv
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80328) szmegma válasza rumkola (#80314) üzenetére


szmegma
aktív tag

Probaltad mar az ujratelepitest? Esetleg a driver frissitest? + nem tudom nalad melyik billentyure van teve a skill, de amikor aktivalni akarod es lenyomod a billentyut, biztos, hogy a jo billentyut nyomod le? ... mert mondjuk ha sotetben jatszol akkor lehet hogy melle nyomsz...

TV: JZ1000

(#80329) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok! Pcrol attertrm xone ra de a diablorol nem sikerult lejonnom :) Aki jatszik esetleg ezen a platformon vegyen fel batran, ma meglesz a 70 a barbarral.

Van nehany dolog a konzolos verzioban ami nincs PCn, pl talalhatsz ajandek legendarykat a barataidnak. Egy Gourgon nevu kedves felhasznalonak mar kuldtem vagy 6-ot :)
Ha lerombolsz 5 nel tobb tereptargyat movement speedet kapsz 30 secre, ha csapdaval olsz dupla resorce jon, ilyesmik...

(#80330) vhunor válasza oxox (#80315) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, a Nilfurt áldozod be a Primusra, így marad a 6 Tal Rasha / 4 Delsere felállás. Ancient parthan defenderrel kombinálva a bosson kívül gyakorlatilag majdnem halhatatlan vagy (persze ésszel játszva), HC-n a Royal Grandeur gyűrű mellé akár a Halo of Arlyse is beférhet, még több CC-re és sebzéscsökkentéshez.

Viszont vedd figyelembe, hogy a fentiek kizárólag 2.2-es patch tapasztalatai alapján érvényesek, egyáltalán nem próbáltam a 2.3-at még, így nem tudom, hogy a sokat emlegetett CC nerfelés után ezek hogyan változnak.

A Kill azért nem (sem) jó fegyver, mert gyors (tőr) és emiatt a fegyver sebzése (nem a DPS) alacsony, emiatt a bubi és a meteorok is az ideálisnál kevesebbet sebeznek. A DelRasha csak a Meteor-Star Pactes felállásban igényli az attack speedet és az arcane powert, a primusos változatban a bubi adja a sebzés javát. A boss a szenvedős kicsit a végén, mert egy célpontra a nilfuros sokkal jobb, de ez 2.3-mal megváltozik, ahogy a bossok hp-ja lecsökken. Én soloban 2.2 alatt eltakarítottam a trasht gr55-ben 6 perc alatt és egyáltalán nincsenek über cuccaim, csak a boss szivatott meg a végén (patkány :) ), úgyhogy ne félj feladni a nilfurt.

Egyébként meg 2.3-mal úgyis változik az egész, a kocka miatt egyszerre lehet használni majd a nilfurt és a primust is, úgyhogy a fenti eszmefuttatás nem sokat ér már :).

A convention of elements pedig a legjobb dps gyűrű, mert jó roll esetén a teljes sebzős statok (crit %, crit damage, +100-200 damage) mellett az idő negyedében ezeken felül megkapod a +150-200 százalékos buffot is. Főleg az ilyen sok elementes wizarddal kiváló, ha megtanulod jól időzíteni a skilljeid rotálását.

(#80331) Edge válasza oxox (#80312) üzenetére


Edge
veterán

Próbáld ki amit vhunor írt, de kevesebb mint 1 hét és 2.3, ott be fog férni nilfur mellé primus és rorg mellé f+r, a cc nerf miatt már nem lehet perma stunolni majd az ellent, de attól még nem lesz vészes a helyzet így ancientparthan braci kötelező marad.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80332) AtHoS válasza rumkola (#80314) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Melyik rúnával használod? Van olyan rúna, amivel megszűnik a backflip

read-only mode on the forum

(#80333) diegho


diegho
nagyúr

Barbáron a Charge aktiválja a strongarmot? Most tesztelem a HotA build-et PTR-en, eddig 58-on vagyok, de az elég sima volt, időben kb 1 percem maradt, de nem haldokoltam, igazából egy kis plusz sebzés kellene, a strongarm tökéletes lenne erre.

(#80334) vhunor válasza diegho (#80333) üzenetére


vhunor
őstag

Igen.

(#80335) diegho válasza vhunor (#80334) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor át kell néznem kb 10 karaktert, hogy hol van strongarm :))

(#80336) oxox


oxox
addikt

:R :R
köszönöm...akartam is írni, hogy így (sisakcserével, beáldozva a del-as bonust elég gyengécske), de így clear...no probálgatok :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80337) Mirman válasza oxox (#80336) üzenetére


Mirman
őstag

Itt az én karakterem. A skillezés rossz rajta , Magic weapon - force weapont használok és glass cannon helyett evocationt. Szerintem ezzel a skillezéssel HC-n is 45+os lehetnél.

(#80338) oxox válasza Mirman (#80337) üzenetére


oxox
addikt

köszi.....impozáns...az előző wizzemen hasonló aci fegyó volt. :O

és köszönöm a tanácsokat fentebb, megfogadtam, és gr40 simábban, és gyorsabban lement mint tegnap...jó egy kritet bekaptam (tegnap nem volt ilyen), de ennek ellenére is (ilyenkor mindig kipihenem a városban) javítottam az időmöm....krit után kicsit óvatosabb lettem, és szépen aprított (szerintem 3-4 szint különbség van a kettő között nekem)

dobott ma is egy rama-t ugyhogy toltam egy likat az anci devasatorra (nem top, de 22-nél több kraftot nem számnam rá...a nyersanyag készletem véges (lévén a sok karaktertnek, meg a hácénak, és kitudja mennyi kell majd még patch után)

:R :R :R

ui és zárva a riftet még szintet is léptem :) lvl726

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80339) TeeBee73 válasza oxox (#80338) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mennyi material kell majd a krafthoz? Csongrádi Katát idézném: "Millió millió millió rózsaszál...". Meg lepkeszárny, fülemülemáj, rántott farkasmellbimbó.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80340) Ultimatecc


Ultimatecc
tag

Közel a season end, de azért megy még a push.
És a 4p. Ami meglepő, hogy az első 5 szobában 4 SÁRGA elit volt ami elég cink,de ha jó a mobtype és density akkor laza.(ja és nem Stonesinger volt, hanem Ember :P )
Kár, hogy nem korábban csatlakoztam be ide, hiába nemzetközi és nem magyar klán legalább lehet "haladni".

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80341) Mirman válasza Ultimatecc (#80340) üzenetére


Mirman
őstag

Grat mindkettőhöz. :) Sokan vagytok a klánban és van felvétel ?

(#80342) Yummy


Yummy
tag

PS4en jatszik valaki? Most kezdtem egy Monkot par napja, meg csak 300k dpse van, de egyelore nem tudom merre kellene gearelodni, farmolgatni. Nyomjam a rifteket es ennyi? Aztan esik ami esik? Torment 3 kicsit nehezebben T2 lazan megy. Grifteket is csinalom igaz csak T2 es 17es szint. Mit tanacsolnatok hogyan gearelodjek a legjobban? Sunwuko setet akarnam kifarmolni, eddig egy darab esett.
Most egy wave of lightos builddel jatszok. Mikre erdemes figyelni? Igazabol az a bajom a jatekkal, de ez az en hibam nem a jateke, hogy annyi stat es minden szirsz@r van, hogy fogalmam sincs mire figyeljek Monknal es mire alapozzak. Most csak a zold nyilakat nezem, hogy miben ad tobbet, nyilvan azt is, hogy melyik cucc kepessege jobb mint a tobbi, milyen passzivokat ad stb. Szoval valaki tudna valami tampontot adni, vagy hogy ezeknek hol tudnek utana nezni? Szeretnem tudatosan felepiteni a karakterem nem pedig csak amit talalok raaggatom es kesz.

(#80343) Ultimatecc válasza Mirman (#80341) üzenetére


Ultimatecc
tag

Hát egyre többen, mert megy az inv S4-re, amúgy kb 10-15 aktív van de legalább ennyien vannak akik cska s4-re várnak és csak s3-ban nem játszanak. Több WQW-s már ittvan mert leaveltek különböző okok miatt..Natsuma is lehet csatlakozik a klánleader beszélt vele.
Több info itt: [link] (nem naprakész a rekordok tekintetében de különben minden feltétel stb ugyanaz, de a leader ma frissíti majd azoakt is elvileg)

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80344) nagat0r válasza Ultimatecc (#80340) üzenetére


nagat0r
tag

Nagyon komoly eredmények, grat hozzá!
Kicsit szomorúan vettem tudomásul amikor pár napja újra kezdtem játszani, hogy elhagytad a klánt. De a lényeg hogy te úgy érzed, megérte.
Azért remélem még néha össze tudunk hozni pár gr-t s4-ben. :)

(#80345) Mirman válasza Ultimatecc (#80343) üzenetére


Mirman
őstag

Na hát a TS miatt nálam ki is esik a dolog , nem vagyok az a beszélős típus . :) Azt hiszem maradok hőn szeretett PH klánomnál , remélem itt is lehet majd jó kis partyt találni S4-re , mást nem majd friendlistről.

(#80346) Ultimatecc válasza Mirman (#80345) üzenetére


Ultimatecc
tag

Hát a trialok miatt nem tudnak sokan nagy gr-eket tolni. S4-ben ez határozottan más lessz. Nem olyan rég jöttem át ide, de azóta hogy velük játszom én vagyok a crusader trialon és akkor a 66-70 kulcsok jöttek most toltunk párat és 69-73 szóval javul kár h vége lesz mindjárt.

Nagat0r: Hát "nem volt választásom", nemnagyon voltak fennt emberek és ha voltunk fennt éppen akkor se nagyon tudtunk ilyen nagy kulcsokat csinálni. Amúgy persze lehet majd róla szó, hogy játsznuk s4-ben. (amúgy ha megnézed a képeket te is látod, hogy megérte, pláne hogy teamspeaken a hangulat is nagyon király mindig.)

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80347) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hopp...végre esett egy serpent hosszú idő óta, ráadásul anciban.

Mit tekerjek el rajta? LoH vagy CD?

Tal sorc, taskerrel

AS: chest 5%, tasker 7%/41,

Ha jól nézem mammoth hydra aps kalkulátorban a fegyón lévő AS hiánya miatt strongarm helyére kellene egy AS-es bracer és para pontból kellene kiegészíteni

vagy inkább, hogy a strongarm megmaradjon focus helyére mehetne ez AS-t tekerve CD helyére

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#80348) AtHoS válasza AtHoS (#80347) üzenetére


AtHoS
nagyúr

afene...ramaladni's gift-em viszont nincs :( Na, majd később :)

read-only mode on the forum

(#80349) diegho válasza AtHoS (#80348) üzenetére


diegho
nagyúr

Erre a pár napra felesleges is lenne lyukasztani.

(#80350) Mirman válasza AtHoS (#80348) üzenetére


Mirman
őstag

Sajnos patch után a Serpent haszna a nullához konvergál . :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.