Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81751) Mirman válasza Sárpac (#81750) üzenetére


Mirman
őstag

Te Sárpac én ertem az elegedtlenseget de a monkodon 2 fullos ancient fegyver van amiba többségnek nem esik . :D

(#81752) prokxy válasza Sárpac (#81750) üzenetére


prokxy
veterán

30 fegyóból 0 anci? Az komoly...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81753) oxox válasza diegho (#81748) üzenetére


oxox
addikt

jogos

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81754) DioRobber


DioRobber
tag

Másnál is laggol a játék S4 4-es partyba 60as riftek környékén monk által behúzott nagy tömegekben? Akiknél igen, hogy a fenébe csinálják meg a rifteket? és nem csak nálam szaggat a játék és ezres a latency, hanem mind a 4 játékosnál.

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#81755) Joezyka


Joezyka
senior tag

ezen mit tekernétek? van pizzám is hozzá XD (lukasztóm)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81756) Pho3bus válasza Joezyka (#81755) üzenetére


Pho3bus
tag

Részemről én spirit regent -> CDR-re.

(#81757) DoxaM válasza Sárpac (#81750) üzenetére


DoxaM
aktív tag

mennyivel jobb volt AH-ból csak megvenni.... :U :D (ha mást nem csak a materialokat)

(#81758) Sárpac válasza Mirman (#81751) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert nekem esett egy is? Mind2 monkfegyót kaptam. Mondjuk ilyen szempontból mákos vagyok, de akkor is pusztuljon meg az ilyen random.:D Jah gr63 6 teljesen körbefutott rift alatt 1 pylon. No hol a többi 3?
Gr59ig nincs lagg van rendesen pylon felette meg mintha elvágták volna az egészet.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#81759) dgabor80 válasza oxox (#81753) üzenetére


dgabor80
tag

Köszi a segítséget!!!

A gyűrűk olyan furák amúgy...(Focus, Restraint) mármint ha nézem inventoryban...WW közben mintha nem ugrana fel úgy a sebzés, csak a toughness és recovery megy föl...

Lehet cserélném akkor a gyűrűket egy elements-re(vagy obsidian Zodiac) és egy unity-re...royal meg maradhat a cube-ban...

Sapiban csak könnyebb esetben T8-10 sima rift vagy adventure mód... van piros...igazából a másik wastes sapiban van a fehér kő(ami pillanat alatt cserélek inventoryból)...
bár lehet nekem is újra a life-os kő kéne, mert így a berserker gyorsabban cooldown-ol mint kéne, vagyis az előző még tart...

Hogy a fenébe lehet normális hellfire amulet-et csinálni? ezerből 1 majd jó lesz??? :F

Köszi a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#81760) Sárpac válasza dgabor80 (#81759) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem gr60 felett nagyon sokan greznek a szerok tulterheltek es sokminden nem proccol pl. Chc gyűrű sem, van amikor fél percig csapkodom a mobokat mire aktiválódik.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#81761) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Srácok, egy kérdés a HunPH adminokhoz. Volt valami tisztogatás a tagok között? Csak mert épp a napokban néztem, hogy kikerültem a csoportból. Se üzenet, semmi ... Értem én, hogy ez csak egy lehetőség, de azért egy felhívás vagy valami.

Remélem a magyarul nem beszélő egyik tag azért nem lett kipakolva . :C

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#81762) Rayner válasza Madn!ght (#81761) üzenetére


Rayner
őstag

Nem vagyok admin, de megtelt a klán és aki 20 napnál tovább off az ki lett rakva, mert jönnének újak asszem
ez nagyjából olyan negyedévente van

[ Szerkesztve ]

(#81763) Madn!ght válasza Rayner (#81762) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ok, thx. Nyári időszakban valóban volt egy kis kihagyás, akkor így járás.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#81764) Rayner válasza Madn!ght (#81763) üzenetére


Rayner
őstag

Jelezd újra aztán ha van hely visszavesznek

(#81765) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez mitől van, valamelyik item okozhatja vagy mi?

(#81766) szmegma


szmegma
aktív tag

Most olvastam a diablofans-on, hogy allitolag ha calamity be van kockazva + MfD aktiv skill ha hasznalva van, akkor mindkettobol lehet buffot nyerni?
Pl. mortal enemy runaval + 4 hatredet tolt vissza + 20%-kal tobbet sebzodik a mob a kockazott calamity miatt?
Vagy pl. a valley of death runaval +35%-kal tobbet sebzodik a mob + 20% a kockazott calamityvel?

Sztem ez tul OP.

(#81765) hemaka - Hexing Pants of Mr. Yan

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#81767) Sárpac válasza hemaka (#81765) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A gatyád! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#81768) Djuree válasza Sárpac (#81767) üzenetére


Djuree
félisten

biztos szarosan vette fel a karakter! :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81769) adrian360 válasza hemaka (#81765) üzenetére


adrian360
őstag

ha crusade, akkor Heavenly Strength passive

(#81770) Rayner válasza adrian360 (#81769) üzenetére


Rayner
őstag

Azért nem mert ott figyel az offhand attack speed ami csak WW barbnál lehetséges, vagyis a Bul set

(#81771) oxox válasza hemaka (#81765) üzenetére


oxox
addikt

hexing pants berakva a cube-ba..gondolom
szerk mar irtak fentebb is

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81772) Wayne válasza Joezyka (#81729) üzenetére


Wayne
aktív tag

Adnal legyszives egy linket, hogy hol lehet elerni a blizzard chatet?! 😉

(#81773) Reinhardt


Reinhardt
őstag

6 transzmutacio] es ez az eredmeny, kezdek hinni Sarpacnak :D

(#81774) oxox


oxox
addikt

A köpi wd-m is életképes :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81775) zola09


zola09
aktív tag

Hello srácok

Ha valaki esetleg HC-zik seasonben és nem okozna gondot neki felboostolni egy karaktert az dobjon hozzá friendnek.: zoLa#2824 (cserébe tudok sc-t boostolni)

Ha esetleg van olyan HC-s társaság akikhez hozzá lehet csapódni hosszabb távra azt is szívesen veszem!

:R

[ Szerkesztve ]

(#81776) hemaka


hemaka
nagyúr

Köszi mindenkinek. De csak ha állok, akkor van gáz, de ww barbie-val nincs ilyen, megnyugodtam akkor. :D

(#81777) oxox


oxox
addikt

nem akarom szétoffolni a topicot, de crusade-el is játszogattam egyet :DD
ez biza 38 (bár még mindig nem nagyon foglalkoztat a ladder....csakhamár felrakott)

különösebben nem erőltetett meg.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81778) KubanitoS válasza oxox (#81777) üzenetére


KubanitoS
veterán

Semmi gond, jöhetnek még. Majd ha megfekszel úgy sem lesz több ilyen kép. ;] :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81779) oxox válasza KubanitoS (#81778) üzenetére


oxox
addikt

csak a kedvedért :R :R :R ...be kell valjam volt egy crit dmg-em, és várnom kellett 1percet...ezért lett kicsit szoros a vége...sajna hajlamos vagyok azt hinni, hogy shrine után terminátorként apríthatok (értsd az én hülyeségem volt)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81780) T. M. válasza oxox (#81779) üzenetére


T. M.
aktív tag

Szép!
Az ujjaid hogy bírják? Én a 61-et most nem erőltetem, meg úgy érzem, hogy még kis dam kéne a karira, vagy nagyon be kéne mákolnom a riftet, hogy meglegyen.
Meg sc-ben nyomom és ott már van, hogy néha lepihenek :D

[ Szerkesztve ]

(#81781) Djuree válasza oxox (#81779) üzenetére


Djuree
félisten

jobb ez a hammeres mint a shield bashes?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81782) sith7 válasza oxox (#81779) üzenetére


sith7
nagyúr

Hihetetlen vagy :C

(#81783) tibee77 válasza oxox (#81779) üzenetére


tibee77
őstag

Le a kalappal komolyan. :R Az en idegeim tuti nem birnäk ha meghalnek es minden cucc veszne ami a karin rajta van.Te meg most nezem hogy mär 700 fölött järsz paragonban.Na most arra jön egy kis dc es a következö percben mär halott vagy, na ez nekem tul sok lenne.Nälam ez az effektus következne be. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#81784) oxox válasza sith7 (#81782) üzenetére


oxox
addikt

köszi :) novemberig ki kell pörgetni, mert aztán void :)

thanks srácok :R :R

T. M. crown van bent, mert nekem ez a movementes nem jön be....így azért nem nagy dolog...nyomom jobb klikken a shieldet, bal klikk meg provoke...néha meg át, vagy kiröppenek...én is érzem, hogy kevés a dps (mondjuk a gemjeim még közelebb állnak lvl40-hez, mint lvl50-hez, ill. még tudnék alakitani jace helyett johanna lenne bent, és kockába raknák furnace-t, de ez most csak próbálgatásnak indult...
igazság szerint szinte minden kasztal játszok egy időben, ill. éppen mihez van kedvem, de általában hetente változik.

Djuree nekem kevésbé tünik törékenynek...aztán lehet unityvel az sem lenne rossz.

tibee77 benne van a pakliban a dc (kb 50-50% az elhullott karakterek mérlege, a dc Vs saját hüJeség miatt) hozzá lehet amúgy szokni...ha lenne még egy slot a ládában akkor nem is fájna nagyon (ezt a crust gyakorlatilag shardból épitettem...kb lvl42-45-ig, onnan meg a drop finomitja) csalóka HC-n mert ha az embernek van egy tápos karaktere (és kegyes hozzá a DC Istene), akkor azzal pikk-pakk fel tudja szerelni a többi kasztot.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81785) oxox válasza oxox (#81784) üzenetére


oxox
addikt

hirtelen felindulásból barbival is 47-ről, 50-re javitottam a legjobbamat (valami 8perc alatt sikerült, tehát abban is van még...kevés a szabadidőm, kezdem azt érezni)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81786) _ocsisajt válasza oxox (#81779) üzenetére


_ocsisajt
őstag

johat NS-t nem nyomjak annyian :DDD

gz! :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#81787) Thrawn válasza szmegma (#81766) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, a Marked stackelhető. Elég régóta tudni ami azt illeti: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#81788) Jazz válasza Edge (#81656) üzenetére


Jazz
veterán

Nem kevés boost-ot eredményezett.:)
Az befolyásol bármit is hogy a dam "fehér" dam, vagy elemental?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#81789) malacka87


malacka87
senior tag

Ébren van még valaki? 16szint kellene witch dokimnak de már nincs erőm hozzá egyedül :-)

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#81790) Reinhardt válasza zola09 (#81775) üzenetére


Reinhardt
őstag

Bárki akinek HC húzás kell a szezon portréhoz, vegyen fel nyugodtan (aBejla#2353). Amikor van időm (és még életben van a dokim) megoldom.

[ Szerkesztve ]

(#81791) Djuree


Djuree
félisten

ez a complete 1 conquest ez mi akarna lenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81792) Joezyka válasza Wayne (#81772) üzenetére


Joezyka
senior tag

ITT kiválasztottam, hogy b.net account -> Account management -> és Not listed here, mivel nem volt ilyen lehetőség, hogy fele titkos kérdésemet tudom, az újat meg nem.
Megírom, hogy mi a problémád, rányomsz a chatre és 1 percen belül már írtak is nekem.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81793) hemaka válasza Djuree (#81791) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az acsiknal a season fulon megtalalod. Onnan kell teljesiteni egyet.

(#81794) Djuree válasza hemaka (#81793) üzenetére


Djuree
félisten

ezek elég szépek. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81795) Reinhardt válasza Djuree (#81794) üzenetére


Reinhardt
őstag

Szepek bizony. Az utolso profil kephez meg mar harmat kell teljesiteni :D

(#81796) oxox


oxox
addikt

tecnikai kerdes:

melyik kasztbol lehet a legkonnyebben support karaktert csinalni?
wood-nak segitenek gem-et fejleszteni, s olyan karaktert kene neki epiteni ami birja a pofonokat ha szaladgal velem (es akkor ha mar ott van kicsit tunningoljon is :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81797) Djuree válasza Reinhardt (#81795) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ezek nemigen fognak menni, asszem elég lesz ez a profil kép is ami most van. jó lenne még vmi plusz item vagy cosmetics is és akkor talán rágyúrnék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81798) Edge válasza oxox (#81796) üzenetére


Edge
veterán

monk

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81799) Reinhardt válasza oxox (#81796) üzenetére


Reinhardt
őstag

Monk tunik a legjobbnak, de az benne van mindig a lecsoban, es barmikor elpukkanhat, szoval HC-n nem az igazi. Inkabb WD, de oda meg kene az SMK :)

(#81800) kökény válasza oxox (#81796) üzenetére


kökény
aktív tag

Monk egyértelműen.Minden cumón legyen life per sec, vita, molten, esoteric toxin, gem of ease gemek, fegyóba mehet life-os kavics is az ease helyett.
Cain, Born's és Crimson settek craftolhatók, Inna cumók megintcsak hamar kiesnek, többi is olyan általános (strongarm braci, korona) szintén bizti lesz a ládikóba, Dragon meg a mystic allys csuka amit farmolni kell.
Tegnap mentünk 3-as és 4-es csapatban is, nem is full dps-re kihegyezett karikkal és 63 pipa volt. 65-ről azért már lemaradtunk másfél perccel - mentségünkre xar egy map volt, de monkom jól bírta, meg sem nyekkent, csak egyszer halt, de azt máig sem tudom mitől, már csak a feliratot láttam, sztem ezek a kis robbanó dögök voltak :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.