Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) oxox válasza Madn!ght (#80594) üzenetére


oxox
addikt

gyerekek-gyerekek.... 34! :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80602) prokxy válasza kökény (#80600) üzenetére


prokxy
veterán

A FC-ot azt szinte mindig, mert az procolja a F+R-t! Na meg persze, ha épp robban az elit, meg épp körberak lézershowval! :)
Volt, h CDR-es Focust + Restraint használtam, de -10% dam és az már érezhető dam kiesés. Egyedül a RG-on esik le néha a F+R bónusz, a Taegukot fenntartom a Battlerage-dzsel.

Főleg, ha látom, hiszen van amikor a 8-ba pont nem fér bele vagy a gem vagy a gyűrű bónusza. :U

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80603) kökény válasza adamkaa777 (#80599) üzenetére


kökény
aktív tag

Én arra emlékszem mikor az egyetem koleszában két csoporttársamra rákérdeztem,h mi a xarral játszottok ti ott a gép előtt, egy kardos emberrel csapjátok a csontvázakat mit élveztek benne... ez volt a Dio1 :D
Utólag nem bánom,h elárulták, a D2-nél 2 hét szabit vettem ki,h megölhessem Mephistot és társait :)
Jövőre töltöm a 40-et ;) Megmarad örök kedvencnek a mindenféle idegesítő nyavalyái ellenére is.

(#80604) sith7 válasza oxox (#80601) üzenetére


sith7
nagyúr

40 :B

(#80605) Gyuri27 válasza oxox (#80601) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma 39. Nekem megvolt az első, második rész is.
Az első résznél még rendesen féltem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#80606) Argos válasza adamkaa777 (#80599) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Úgy-úgy! Másfél óra várakozásra jutott 5-10 perc játékidő.. :P
12 évet vártunk és ez minden, amit kaptunk! :DDD

Jó kis gamma ez, de a D2 érzést nem tudta visszaadni. Hiába no, más idők voltak akkor és mi is mások voltunk, más igényekkel.. :)

(#80605) Gyuri27 Jajj, Gyuribácsi.. hát itt is? Sokat meg boldogat, ha már ;) A D6-ig meg kihúzzuk északon! :P

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#80607) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Van valahol valami oldal, amelyen meg tudnám nézni, hogy a Kanai ládika egy-egy kasztnak melyik cuccosáról engedi levetetni a speckó buffját?

Illetve egy másik kérdés: ha jól láttam tegnap a Kanai ládán adott item ikonra kattintva (pl fegyó) ott voltak az alkalmas itemek, de pl Demon Hunternál volt ott tegez is és íj is. Ezek szerint csak az egyiket lehet az adott slotra rakni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80608) diegho válasza KubanitoS (#80607) üzenetére


diegho
nagyúr

A tegez is fegyvernek minősül.

(#80609) KubanitoS válasza diegho (#80608) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehet csak rossz példát hoztam, de mintha lett volna ott kesztyű is, vagy valami teljesen elütő item, de igazából lényegtelen is. Tehát akkor egy adott sloton a felsorolt tárgyak közül csak egy lehet, ha jól értelmezem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80610) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Csak egy kérdésem lenne, remélem valaki érthetően el tudná nekem magyarázni... mert nagyon nem vagyok képbe.

Ezzel a kockával kapcs mit kell tenni? Értem én vannak receptek, meg valami hasonló, mint a D2-be a Horadric Cube, de hogy megy ez? Van egy legendary cuccom, amin van extra, plusz hozzá alapanyag, aztán berakom, modification és "elveszi"? Majd bármikor tudok olyan cuccot csinálni, csak más statokkal? és hasonlóképpen megy, mint a kovács? Van egy receptje, és bármennyit legyárthatok vele?
És hozzá mi ez a dolog, hogy fegyó + valami cuccos + gyűrű? Ezt mondjuk gondoljam úgy, hogy van egy 2 kezes fegyóm, plusz berakok még egyet kockába, akkor a statjai meg az extrái hozzáadódnak a karakteremhez? De ha ez így van, akkor elképzelhető, hogy 2 ugyanolyan fegyóm legyen? Egy a kockába, meg egy nálam? Vagy uuhh.. totál nem tiszta nekem ez az egész.... Valaki pls.... vagy van esetleg valami magyar nyelvű tutorial, ami elmagyarázza? :U :U :U

Köszi aki válaszol... :R :R :R :R

(#80611) oxox válasza Gyuri27 (#80605) üzenetére


oxox
addikt

Boldog Szülinapot! remelem megajandekoz a rendszer valami fullos acival :)
nekem dio2 nem volt szerelem (vegigvittem kb) az elso resz volt a szerelem...meg valami pcguru cd-n jott ki eloszor demoban...elso ket-harom map...imadtam...

Sittes - noszep...csokolom bacsi :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80612) sith7 válasza oxox (#80611) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegez - zél nyugodtan fiam :D :DDD

(#80613) kökény válasza Vikus (#80610) üzenetére


kökény
aktív tag

Te most csak az egyik lehetséges dolgora kérdztél rá, mégpedig amikor a kocka segítségével leg tárgyakból "kitépjük" a power tulajdonságát.Pl:Furnace beleteszed + a hozzávaló matikat és lesz egy elite dmg40-50% és így tovább sok fegyóból ki tudod ezt tépni, amelyek utána ott lesznek a listában és te választod ki,h melyik tulajdonságot akarod éppen használni, ez a details fülön látszani is fog, de nem lesz 2 fgyód, nem adódnak hozzá a kockába rakott fegyver statjai csakis a secondary stat fog hozzáadódni.

(#80614) Vikus válasza kökény (#80613) üzenetére


Vikus
tag

Aha... tehát ez arról szól, hogy adott legendarynak az "extra" képességét szedem le, és kapja meg a karakter.
És ebből csak egy fegyó egy amu vagy gyűrű és egy ruha amit használhatok? Nade, ha mondjuk "betolom" a Furnace-t akkor az ott is marad? Vagy bármikor "visszakapom", hogy betehessem az aprításhoz?

És akkor az a "lista" ami ott van, azok közül tudok csak bepakolni?

Akkor ezek szerint ez az egyik lehetőség, és mi lenne a másik? :D

(#80615) kökény válasza Vikus (#80614) üzenetére


kökény
aktív tag

Összesen 7 csoport van, ha megnyitod a kockát, jobb alul a könyv ikonra kattintasz és ott láthatod milyen lehetőségek vannak még, lehet tárgyaid tulajdonságait megváltoztatni,reforgolni, ékszereket átalakítani, set itemeket másfajtára alakítani, rare itemeket upgradelni, itemek követelményi szintjét megszüntetni stb.
Nyilván a legnagyobb durranás ez a power extract ;)
Egy karakteren egyszerre 1 fegyo+1 másik ruha+1 amu/gyűrű power képességei használhatók.
Én úgy tudom,h amit oda beraksz és kitéped a powerét azt a cuccot nem kapod vissza, ott lesz a listádba viszont és bármikor kiválaszthatod, ha épp az a + tulajdonság szükséges a számodra ;)
Tehát Furnace ott is marad, ancit ne rakd bele :D
Igen abból a listából tudsz pakolni, sztem nem olyan kicsi az a lista :)

(#80616) adrian360 válasza Madn!ght (#80594) üzenetére


adrian360
őstag

én is megjelenéskor vettem, de volt egy év szünet, most kezdtem újra megint.

(#80617) LélekVándor válasza kökény (#80613) üzenetére


LélekVándor
tag

A kockába tett leg-ek mindig maxos tulajdonságuvá, formálódnak. Ha beleteszel 41% os furnace -t, kiválasztásnál 50% ossá konvertálódik.

(#80618) kökény válasza LélekVándor (#80617) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen, tudom, ezért felesleges ancikat belerakni, erre hívtam fel a figyelmet ;)Ja igen látom arra írtad,h én 40-50% adtam meg, holott az 50% lesz, jogos!

Itt egy elég jó leírás: http://www.diablowiki.net/Kanai%E2%80%99s_Cube#Reforge_Legendary_Item

[ Szerkesztve ]

(#80619) kökény


kökény
aktív tag

Nekem is eszembe jutott egy kérdés, ha Focus/restraint gyűrűt akarok odavissza konvertálni pl: focusból szeretnék Rest-ot, akkor az eredmény statok szempontjából random igaz?Elég xar rollokkal vannak nekem ilyen gyűrűeim és azon szeretnék javítani :R

(#80620) diegho válasza kökény (#80619) üzenetére


diegho
nagyúr

Min. 3 darabos szettet lehet csak.

(#80621) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Hali,

és mi az álláspont a HC nem HC legendary extracttal?
Pl van egy S3 HC crus övem, a Blessed of Haull, amit jól szeretnék a többi crusaderrel használni, de azok nemHC karik.
Velük látható lesz az extract vagy marad ez is a HC pakk keretein belül, mint a tárgyak?

(#80622) kökény válasza diegho (#80620) üzenetére


kökény
aktív tag

:W nem olvastam végig, tényleg írja a 3-at, köszi.. és leg reforgnál sem lehet set itemet reforgolni?

(#80623) Vikus válasza kökény (#80615) üzenetére


Vikus
tag

Áhááááááá... értem köszi! ;)
Tehát, ha pl. Crus-al vagyok és egy Shield Bash-es karim van, amin 50% a reduce wrath cost és pörgetek a kováccsal egy hasonló pajzsot, amin szintén kijön 50%, akkor elvileg 100%-osan elveszi a wrath szükségletet, és folyamatosan tudom osztani az "áldást"? :D Mert ez így jónak tűnik.. :) vagy valami ilyesmi..
Jaja... közben gyorsba lefigyeltem... :) ezt a "7" csoportot.. :)
Akkor a legendary-s extra képesség eddig tiszta, az is, hogy leveszem a "level" szükségletet, bár szerintem ez felesleges, aztán ott van, hogy tudok set itemet konvertálni...
Ez olyan, hogy elvileg ha megvan mondjuk egy sisak, és kéne egy kesztyű, akkor hozzátolom a cumót és ad egy másikat a set-ből, és ha mákom van akkor pont kesztyűt ugye?
Ez a Gem konvertálás is érdekes? mire vagy hová konvertálom? Arra ott a krapek a városba nem? Mondjuk ilyen esszenciált még nem találtam sehol, tehát az eleve felejtős egyenlőre.
Rare item upgrade.. Ez mi? A sárga meg kék cuccokat tudom "fejleszteni"? :s
Mondjuk furi, mert dobott nemrég egy "lila" neves elit valami kék kardod, teljesen véletlen vittem rá az egeret, de mutatott annak is extra képességet.... Ilyen lehet az upgrade is?
Ez a reforge legendary viszont még kérdés.... ez mit takar? :D bocsi a sok kérdésért... :D :R

Egyébként olvasgattam visszafelé, elvileg lenne egy olyan, hogyha leveszem adott legendary-ról az extra képességét, akkor a tehenes pályára is eljutok meg a vault-ba? A teheneset próbáltam, mert volt olyan cuccom, de csak alkalmanként megjelenik pár dárdás tehén azt' kész....

(#80624) diegho válasza Vikus (#80623) üzenetére


diegho
nagyúr

Kétszer ugyanazt nem tudod használni.

Sárgából tudsz legendaryt csinálni. Ancient is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#80625) Vikus válasza diegho (#80624) üzenetére


Vikus
tag

Ja értem... csak egy.. Sárgából legendary? az király, de akkor az úgy működik, ha kesztyű, akkor csak kesztyűt ad és értelemszerűen ha sisak, akkor sisak.. ? Csak győzzem alapanyaggal.... :) Köszi amúgy a válaszokat.. ;)

(#80626) diegho válasza Vikus (#80625) üzenetére


diegho
nagyúr

1

(#80627) kökény válasza Vikus (#80625) üzenetére


kökény
aktív tag

Apám, mennyi kérdés :) nu nem baj azért vunk,h segítsünk egymáson/nak...
szóval gem: példa:rubyból tudsz dájmondot csinálni, berakod a recept szerinti asszem 9 db rubit, és az esszencet, amit Act2-ben veszel attól a beszólogatós kiccsajtól(500ezer gold), azt az eszencet rakd be amire akarod átalakítani és voálá!
Olyan,h a kezedben is meg a kockában is ugyanaz a fegyó olyan nem lehet;)
Igen sárga kesztyűből tudsz leg kesztyűt, 2 handed rare maceből Furnace-t stb... :)
alapanyagokat az összes Act-ban bountyk után kapod, Tyrael adja a kis horadric cacheket, abban lesznek ;)
Vaulthoz puzzle ring kell, bocis pélyahoz Bovine Bardiche (leg polearm) asszem eccer lehet ezeket eljátszani;)

[ Szerkesztve ]

(#80628) Diarmand válasza kökény (#80627) üzenetére


Diarmand
senior tag

A leg matik mennyisége függ attól, hogy milyen nehézségen farmolom őket?

(#80629) kökény válasza Diarmand (#80628) üzenetére


kökény
aktív tag

Én farmoltam egymás után T8 és T10 és ugyanúgy 8 matit kaptam, viszont azt én sem tudom,h mitől függ mikor kapok 1 act bountyja után 1v2 horadric cachet, először mindig 2 kaptam, abból4-4 mati=8, aztán már csak egy hor.cache amiben 4 mati volt. Ez mitől függ vajon?

(#80630) jookomak válasza kökény (#80629) üzenetére


jookomak
őstag

Az egyik actnál a bonus most +1 cache-t ad, nem több shardot, keyt, mint régen.

(#80631) Vikus válasza kökény (#80629) üzenetére


Vikus
tag

Köszi a válaszokat! Így már tisztább minden! ;)

Azt hogy kettőt kapsz horadric cache-ből vagy egyet szerintem akkor van, ha bónusz van az Act-en.. Legalábbis én arra következtetek.. :) Az meg mindig adott bounty-nál változik melyiken van...

(#80632) kökény válasza jookomak (#80630) üzenetére


kökény
aktív tag

Ahh, köszi, amit a mapon jelöl,h bonus, akkor ez a magyarázata, köszi!

(#80633) kökény válasza Vikus (#80631) üzenetére


kökény
aktív tag

Ezt meg én köszönöm :)

(#80634) diegho válasza kökény (#80629) üzenetére


diegho
nagyúr

Oda mész a waypointhoz, kicsinyited hogy az actokat lásd. Azzal kezded, ahol bonus felirat van. Amint végeztél azzal az actal a bonus átmegy másikra. Innen egyértelmű.

(#80635) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Kis technikai jellegű problémám lenne. A játék fix 60 fps-el fut stabilan, még 4-es partyban is. Viszont teljesen random leugrik az fps 34-35-re amit észre lehet venni beakad egy secre a kép, majd ugyanúgy megy minden 60 fps-el. V-sync bevan kapcsolva, mert anélkül hullámzik az egész kép. Lehet, hogy a hdd miatt vannak még mindig ilyen gondjai? Más elképzelésem nemigen van.

(#80636) oxox válasza Diarmand (#80628) üzenetére


oxox
addikt

szerk..kozben megvalaszoltak..kicst vacak a bongeszom

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80637) kökény válasza diegho (#80634) üzenetére


kökény
aktív tag

Így már világos, köszi neked is, tegnap nyomtam vagy 3 órát, de mindent én sem tudtam megfigyelni :)

(#80638) Horbal


Horbal
őstag

Remek ez a 2.3 patch.

GR 58 összejött:

BB-rel nem BK-val ;)

Kanai kocka nagyon nagy királyság: két anci BK fegyót már kipörgettem belőle.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80639) sith7 válasza Horbal (#80638) üzenetére


sith7
nagyúr

Miből sikerült megoldani ?
Valami sárga kétkezesből ? :F

(#80640) kökény válasza Horbal (#80638) üzenetére


kökény
aktív tag

Grat!
BK ancit hogy, Lego reforg v rare upgrade?

(#80641) Horbal válasza kökény (#80640) üzenetére


Horbal
őstag

Sárga mighty

A leg reroll szvsz túl sok mati, nem éri meg.

Shard-ból lettek a sárga mighty egykezesek azokat pörgettem meg a kockában.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80642) Horbal válasza sith7 (#80639) üzenetére


Horbal
őstag

Egykezes de abból.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80643) fuvi válasza Diarmand (#80628) üzenetére


fuvi
senior tag

Normal - Master: 1 stack.
Torment 1 - Torment 3: 2 stacks.
Torment 4 - Torment 6: 3 stacks.
Torment 7 - Torment 10: 4 stacks.

(#80644) sith7 válasza Horbal (#80642) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#80645) diegho válasza Horbal (#80641) üzenetére


diegho
nagyúr

kb 40db sárga 1h mighty figyel a ládámban pont emiatt, de még nem pörgettem rájuk, 33db rare wandot pörgettem tegnap, hátha lesz AW, de nem adta be. Messze a legjobb képessége a kockának a sárga upgrade.

(#80646) kökény válasza diegho (#80645) üzenetére


kökény
aktív tag

Én meg Kadalánál csak úgy töröm befele :W , kipróbálom, míg még nem cses@ik el ezt is.

(#80647) T. M. válasza diegho (#80645) üzenetére


T. M.
aktív tag

Tegnap próbálgattam. A kovácsnál craftolt cuccokat is lehet pörgetni. Hamar beadta az új flailt, meg pajzsot a crusának.
Úgy gondolom szezonban ez a funkció azért elég nagy segítség lesz. Minden legót ki lehet majd kockázni, a seteket kell majd gyűjtögetni, meg cserélni.
Persze csak bírja az ember majd alapanyagokkal.

(#80575) Cadal
Köszi szépen! :R
Egy olyan ötlet még támadt, ha már van ilyen, használjuk. Lehetne csinálni egy PH season communityt.

(#80648) Horbal válasza diegho (#80645) üzenetére


Horbal
őstag

Én most gyűrűvel próbálkozom de eddig semmi. De tényleg a legjobb. A szűk keresztmetszet a Death Breath lesz szvsz legalábbis nekem.

GR59 :) :

Rankings: 881 (10 percig :D )

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#80649) kökény válasza Horbal (#80648) üzenetére


kökény
aktív tag

Jól látom te még a Waste settes BB fegyós WW-vel nyomod?Még nekem is ez van meg, egy karilapot linkeljél már lécci! :R

Amit a mobok dobnak sárgából nem lehet pörgetni kockában?

[ Szerkesztve ]

(#80650) quex


quex
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy le lehet-e szedni a fegyverről az 50% elit bónuszt úgy, hogy tudja használni a karakter? Tegnap este valami ilyesmiről beszéltek a klán chat-en, de nem igazán értettem. Szerintem ők is csak hallották valakitől és még nem próbálták, ezért volt zavaros.
Valami kockáról volt szó, amit ha jól értettem, visz magával a karakter és egyszerre csak az egyik karakternél lehet és ebben visz magával egy legendary tulajdonságot, amit levett egy tárgyról.
Elküldtek az act 3-ba egy új pályára, onnan kaptam egy új NPC karaktert a városba.
Nála láttam recepteket, azokhoz gyűjtöttem összetevőket. Hogyan tovább?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.