Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Cadal válasza mobal (#79294) üzenetére


Cadal
őstag

Nincs mit! :-) Sorry, hogy nem 20 perc lett a lvl 1 - 70-ig. :B Viszonylag alacsony volt a mob sűrűség.

(#79302) Edge válasza Rayner (#79299) üzenetére


Edge
veterán

:)
pontosabban ez a build az.
ami nem látszik hogy a braceren lightning dam van és a bubi lightning damos ettől és az proccolja a lightning meteort. nem az én buildem rankingsról néztem

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79303) Gyick válasza Joezyka (#79300) üzenetére


Gyick
őstag

Én se wowozok már régota.Nem hiszem,ezeknek szerintem fix a rezisztanciáuk.Állitolag a gr szinttel vmit növekszik

(#79304) mikromanus válasza Gyick (#79303) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban úgy volt azt hiszem, hogy folyamatosan növekedett az ellenállásuk annak függvényében mennyi időt voltak CC hatás alatt. Valamennyit a nehézség is számított, de a felső határ 65% ellenállás volt. EZ most fel fog menni. (95% a határ?)
Azt nem tudom, hogy az új effektekre vonatkozik-e a resist, vagy a meglévőekre is számol + hogy a hatás ideje is csökken-e. Ezt majd jól megsasoljátok, ugye? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#79305) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mi most a leg opébb class/build? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#79306) Edge válasza mobal (#79305) üzenetére


Edge
veterán

a legkönnyebb és egyben op is az a barb. de ha legopébb dps kell az a wiz és a dh, de azokkal nehezebb gamelni és nehezebb is felöltöztetni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79307) prokxy válasza Edge (#79306) üzenetére


prokxy
veterán

Barb...toltam vele, elég sokat, soloban még ok, de partyban a kutyának nem kell..nem hívják, mert dam nem sok van neki, buffot semmit nem ad kb, siet a party többi tagjához képest, sorolhatnám...ezért is váltottam DPS Crusra és DH-ra, na meg a TankWD-re.

Most kezdek építeni egy Wiz-t, majd kérek tanácsot, Mester! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79308) Edge válasza prokxy (#79307) üzenetére


Edge
veterán

Tudom, de vhogy volt egy olyan érzésem hogy nem high grre gyúr, casualnak a barb meg teljesen megfelelő. (Sry)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79309) prokxy válasza Edge (#79308) üzenetére


prokxy
veterán

Így van, jól gondolod, ráadásul egy agyatlan build, viszont pl. meló után totál kikapcsol! :D Csak bírja a jobb egérgomb! :D
Én is azt javasolnám neki, később meg majd épít másik karit! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79310) Gorneck válasza Rayner (#79299) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem KöpiWD-t tettél össze ne csodálkozz...bőven hozza a DH+Wiz DPS-ét hasonló gearrel...csak a lag miatt kutya se kér belőle...még speed riftre se engedtek be minap...pedig nem épp low a WDm...

Gorneck#1239

(#79311) Rayner válasza Gorneck (#79310) üzenetére


Rayner
őstag

Köpi WD fel sem merült, mert lehet nagy a dps de egy fantáziátlan unalmas lassú build... más meg max GR40.... mikor pl wiznél minimum 3 jó build van legalább de Barbnál is 2-3 stb...

(#79312) Edge válasza Gorneck (#79310) üzenetére


Edge
veterán

a lag probléma felett vhogy mindig átsiklik blizz figyelme és egyéb wd setekre buildekre koncentrál, ennek vmi mélyebb oka lehet sajna.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79313) Vistaboy válasza Edge (#79312) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már nekem is feltűnt, hogy mostanában elég sokat lagol, de ezek szerint akkor nem csak nálam van ez a probléma. Néha fél-egy másodpercekre is megakad az akció és nem a töltés miatt. Néha elég idegesítő.

Ja és a másik: Húzni akarnám a Crusaderemet is picit, de valamiért alig van sebzése, pedig amikor betolom az Arrarat Championt, akkor 2 milla felett is van az érték:

A többi karival már 1,2 milla környékén megvan a T6, vele meg még mindig T4-en szenvedek. Ez most direkt ilyen, vagy én vagyok a béna? :F Nem mintha sűrűn halnék vagy ilyesmi, de sokat kell püfölni a mobokat, ami nagyon unalmas. Valakinek lenne ötlete?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#79314) Gorneck válasza Rayner (#79311) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát jahhh...sok fantázia van a Barbiba (pörögpörögpörög oszt pápá) vagy a Monkba (dessdessdess pápápá) vagy a Wizbe (port meteor port meteor / holemeteorholemeteor)... :D Majd millen sok fantazi lesz bennük peccs után... :D

Lassú? Ez vmi vicc? 50-en a DHk csak kullognak a partyban...mire felépül a dmgük addig már sok meló nincs hátra...
Uez wizzel is...

Nálam a petek 700-800M-val dolgoznak...23x. PTR-en ez bőven 1mrd felett van.

A sima petes WD valóban 45-48on kifullad...de a Köpi nem.

Gorneck#1239

(#79315) Gorneck válasza Edge (#79312) üzenetére


Gorneck
titán

Kurva nagy anyázás van a WD fórumon...PTRen már 50-es partyban is lagoltat a WD. Illetve a kékek által posztolt/twittelt változások miatt is elég sokan köpködnek...és nem érti, hogy más kasztokat miért képesek kb elsőre jól belőni...

Vége a comm buffnak és érdekes mód be lehet jutni PTR-re... :U

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79316) Vistaboy válasza Vistaboy (#79313) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, mielőtt valaki kérdi: Pár cucc más karitól van átpakolva, ezért néhol furák a statok, de majd lesznek rendesek is, ha sikerül végre normálisan játszani. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#79317) Edge válasza Gorneck (#79315) üzenetére


Edge
veterán

végre! már erre vártam, most kezdődik az igazi teszt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79318) Gorneck válasza Edge (#79317) üzenetére


Gorneck
titán

Mióta bevezették ezt a buffot boldog boldogtalan ott hűti a lét...többnyire nem teszt miatt...

Sokáig nem lesz...és sajna sztem nem lesz elég, hogy helyrevágják a WD-t...mondjuk legalább most majd lehet vele bountyzni/wardenezni...

Gorneck#1239

(#79319) oxox válasza Edge (#79317) üzenetére


oxox
addikt

Edge mint varazslo guru, mit poliroznal ezen?

[link]

anci fegyom van meg shard of hate (2600 koruli dps).
serpent csak normal van.

mi a jobb a focus/restrain tal rashaval, VS 3-as delseres + 5-s tal + rorg (ezzel 4+6-os bonus) +convention?

grift 36 mar lement vele 7perc korul, de torekenynek erzem...
:R
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79320) Edge válasza oxox (#79319) üzenetére


Edge
veterán

Tasker + serpent, nem írtam le elégszer hogy én gr50et non anci serpentel csináltam meg anno :) . A builded nem jó, bracered parthan de nincs rajtad skill ami procolná ha meg nincs meg a 4-es desi akkor nem kell bubi, használj strongarmot +blackholet.
Vagy Delrasházz, ahhoz ideális az aether walker pl., ha delrasha mellett döntesz akkor a bracereden lévő eledamot fogja a bubi sebezni és annak megfelelő meteort. Így befér az energy armor. Teleport - calamity ez legyen az arcane stackelő parthan braci mellett mert proccolja a bracit, blizzardból meg a frozen solid mert a freeze szintén proccolja.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79321) prokxy


prokxy
veterán

PTR-en Natalya DH-nak mit hogy érdemes Cube-olni?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79322) oxox válasza Edge (#79320) üzenetére


oxox
addikt

:R probalom dekodolni :) pl..mi az a bubi? ...bar ket bubira mondanek egy all in-t :DDD
az elozo wiz elesett, es ami ertelmes bracerem volt az nala volt (tele a doboz massal, ez volt a legjobb stattal rendelkezo)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79323) Gorneck válasza prokxy (#79321) üzenetére


Gorneck
titán

Shift + L és csekkolod a DH solo-t... :D

Gorneck#1239

(#79324) prokxy válasza Gorneck (#79323) üzenetére


prokxy
veterán

Köszipuszi! :D
Ha bejutnék, most sem enged be, 10 perc után is 28perc... :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79325) nagybá válasza prokxy (#79324) üzenetére


nagybá
senior tag

Nekem múltkor fél óráig azt írta, hogy 29 másodperc :DD

[ Szerkesztve ]

(#79326) _ocsisajt válasza oxox (#79322) üzenetére


_ocsisajt
őstag

pozi, asztal es szitu kerdese, de van ahol elhajintom a ket janost :DDD
(kicsit tul van ertekelve amugy SZVSZ az a lapkombinacio)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79327) oxox válasza _ocsisajt (#79326) üzenetére


oxox
addikt

JJ-vel nem szegyen kiesni :DDD flopp elott inkabb az mint áká

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79328) diegho válasza Edge (#79320) üzenetére


diegho
nagyúr

PTR-en próbáltad azt, hogy a serpent helyett mást tolsz be és a serpent az egyik extractolt?

(#79329) Gorneck válasza prokxy (#79324) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kell hozzá belépned, hogy csekkold ki mit használ... :)

(#79328) diegho: Többnyire funért raknak a Wizek...nagyon nincs is más opció...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79330) _ocsisajt válasza oxox (#79327) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Live cashezek only es az picit mas, mint tourney :) de ja :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79331) prokxy válasza Gorneck (#79329) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, megnézem. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79332) prokxy válasza Gorneck (#79329) üzenetére


prokxy
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79333) czpitti válasza Gorneck (#79314) üzenetére


czpitti
senior tag

Én rájottem hogy pont lefxxom a lagot amikor probaképpen egy gr 58-ban 20 mp alatt letolom a guardiant,elit kb 6-7 mp ha jol elkapom.Majdcsak lesz valami.vagy nem de ez biztos.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#79334) Gorneck válasza czpitti (#79333) üzenetére


Gorneck
titán

66-68 környékén vannak a Köpik PTRen... :)

Nagyon sokat PTReztem minap....KöpiWD brutál lett...egy ügyes Cripp-es Monkkal aratnak 2p-ben...3-4ben szinte csak Monkok vannak...szal Sheng nerf szinte tuti. :D

A manajuma set jó lett (igaz Aból Bbe jó, de legalább van spuri), így legalább nem kell mindig más karira váltanom, ha masinát vagy bountyt csinálok...

A többi szett rémesen gyenge...pedig jó lenne mind2 működne jól...akkor ki se mozdulnék WDről...

Gorneck#1239

(#79335) oxox válasza Gorneck (#79334) üzenetére


oxox
addikt

manajumat 3000+ anci felrerakva...akkor remelhetoleg jobb idokre

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79336) Gorneck válasza oxox (#79335) üzenetére


Gorneck
titán

Szerencsére bármikor Ancsizhato 1-1 tárgy... :) De ofc nem baj, ha van... :)

Gorneck#1239

(#79337) Thrawn válasza Gorneck (#79314) üzenetére


Thrawn
félisten

"50-en a DHk csak kullognak a partyban...mire felépül a dmgük addig már sok meló nincs hátra..."

Nana. LGT-nél ez megállja a helyét de a Nat az instant dmg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79338) czpitti válasza Gorneck (#79334) üzenetére


czpitti
senior tag

Megvárom mi sul ki belole élesben mi marad s mi megy.Addig is kicsit wd-zek ( nameg rákukkolok arra a monkra hehhe )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#79339) Gorneck válasza Thrawn (#79337) üzenetére


Gorneck
titán

Valóban...de míg a KöpiWD lő és már hitel, addig a nati procolgat...mikor procolt jön az áldás...az aoe lényegesen nagyobb...
Jáccottam előtted eleget, hogy tudjam, hogy a Natinak is kell idő és sok sok proc, hogy arasson... :)

(#79338) czpitti: Ha a köv heti pecs nem hozza meg azt amit kéne...vagyis 60+ra tolja a 2 szetet, akkor félek a WD lehúzható a klotyón...lehet Barbot+Monkot építeni partyra... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79340) Gorneck


Gorneck
titán

Loads of great feedback in here, I'm reading through all of it. Keep it up! :)

On to topic of Reflects Damage, we've got some changes coming in the next PTR patch for it. We’re still finalizing the changes, but there are two you’ll want to watch for. First, we’ve changed the type of damage reflected to match the same type of damage dealt. This introduces a level of gearing strategy, especially for builds that utilize a single element. In addition, we’ve added an internal cooldown to the affix to prevent it from triggering multiple times from certain skills (like the Witch Doctor’s Poison Dart). This should severely reduce (if not remove entirely) that "instagib" effect from too many abilities going off at the same time, especially those that you can’t necessarily control.

The intention behind the original change was to introduce a level of avoidance to the affix; with only one target having it up, you can pick and choose which targets to hit, similar to how Shielding currently works. The largest problem seems to be arising from DoTs or other ongoing area effects that render that intention moot. That’s what we’re working to address.

Gorneck#1239

(#79341) Thrawn válasza Gorneck (#79339) üzenetére


Thrawn
félisten

Valahogy neked is ki kell termelni a köpiket, meg szinten tartani a létszámot ;)

#79340: Már előre félek mi lesz ebből :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79342) Edge válasza oxox (#79322) üzenetére


Edge
veterán

Bubi=buborék=slow time :)

Diegho: próbálnám ha bejutnék, egy fullos pigsticker dagger mellé tennék serpentet kockába.
Más: ptren 63at lehozták vyrasha setuppal na ez felettébb érdekes kombináció sztem.

Gorni: pedig wizzel baromi hamar fel lehet építeni a stacket, gyakorlatilag csak adott skillt kell castolni, f+r nek meg hitelni kell ennyi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79343) Gorneck válasza Thrawn (#79341) üzenetére


Gorneck
titán

Arról nem beszélve, hogy sok idejük szórakozni nincs...

Gorneck#1239

(#79344) Rayner válasza Edge (#79342) üzenetére


Rayner
őstag

vyrasharól van már video?

(#79345) Mirman válasza Edge (#79342) üzenetére


Mirman
őstag

Edge kipróbáltam a VyrRasha dolgot ugyanazzal a buildel amivel a gyerek megcsinálta a 63-at. A dps egész jó de én nem igazán tudtam életben tartani. Szerintem próbálj rá mert ez a picit ranged játékstílus neked jobban fog feküdni mint a Delrasha , aztán számolj be hogy te mire jutottál.

(#79346) Thrawn


Thrawn
félisten

Már a normál szerveren is "queue" van? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79347) Gorneck válasza Mirman (#79345) üzenetére


Gorneck
titán

Rettentően jól kell vele helyezkedni... :(

(#79346) Thrawn: A reggeli hideg megzavarta még a Blizz szervereket is... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79348) Wayne válasza Rayner (#79344) üzenetére


Wayne
aktív tag

(#79349) proci985 válasza Thrawn (#79341) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

1hitnel csak jobb lehet, nem?

Gorneck23: GR50et lehoztam egyedul DHval seasonban, partyban sem ugy tunt, hogy nincs meg a dam a karin.

LGT DHnal ez talan igaz, de figyelembe veve hogy ahhoz muszaj egy jobb ancient krider... natalya sokkal egyszerubben hasznalhato.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#79350) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ezt dobta a gép :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.