Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) prokxy válasza Gorneck (#78150) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem mellőzzük Dan-t (úgyis elég low a srác) :DDD , jössz Te+Sanci köpiWD-vel, én és aBejla pedig tankolunk, közben meg majd nézzük az állóképet! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#78152) Gorneck válasza prokxy (#78151) üzenetére


Gorneck
titán

Én már harcedzett állókép néző vok... :D Ha a játék engedi bejárom a mapet... :D :DDD

Gorneck#1239

(#78153) oxox


oxox
addikt

tegnap megint elkaptam egy dc-t...ezuttal T-home-nak koszonhetem, routeren volt valami
monkomat pont elkezdtem volna ismet jatszani...sima grift24-ben leterdelt (gr35 siman ment neki)...gemmeltem...
Egyik szemem sir (mert megvolt a full set, focus+restr+dragon is ....semmi anci nem volt), a masik nevet, hogy nem masik karaktert temettem el...dehogy miert nem 30mp-el kesobb szagatta be, mikor tul lettem volna rajta....mak, hogy legalabb a regi ina+harang settet beraktam ladaba....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78154) Reinhardt válasza oxox (#78153) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mi az, hogy mak? Altalaban mindent viszel magaddal HC-on???

Edge, az esti csapatos csapatasrol dobjatok egy idopontot mert mar jon lefele a Witcher 3 :D

[ Szerkesztve ]

(#78155) Gorneck válasza Reinhardt (#78154) üzenetére


Gorneck
titán

Csak ami a karidon van...ha előtte átgearelte magát, akkor nevezhetjük máknak...

HCn mindig érdemes spejzolni... :D Sose tudni mikor visz el a DC vagy lag...

Gorneck#1239

(#78156) emmm


emmm
senior tag

Tényleg nem értem, mire jó ez a HC. A vége előbb-utóbb úgyis halál lesz és bukta az összeszedett cucc. :( Nekem sokkal jobban fájna az, hogy minél több beleölt óra megy totálisan kárba...

(#78157) Bird válasza emmm (#78156) üzenetére


Bird
addikt

Ezt soha nem tudhatod meg sc játékosként... Ez olyan, mint oviban a fiú- lány ellentét. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#78158) Sárpac válasza emmm (#78156) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A HC egy másik szemléletet ad a játéknak, más a cél, tulképpen nincs is az a versengés mint scn, magaddal versenyzel centizve a biztonságos gear és teljesíthető T1-T6 Gr szintek között.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78159) solyomb válasza Gorneck (#78150) üzenetére


solyomb
tag

Vigyazz csak top100asokkal allnak szoba, engem is most akarnak kiszavazni, mert kikerultem a korbol:D

(#78160) Gorneck válasza solyomb (#78159) üzenetére


Gorneck
titán

Az jó, mert én most a klánunkról beszélek, ahol egy szimpla cserével máris Edge mellett találom magam... :D

Gorneck#1239

(#78161) solyomb válasza Gorneck (#78160) üzenetére


solyomb
tag

Akkor nem szoltam:)
En nem vagyok ilyen szerencses helyzetbe:)

Party eseteben amugy Nalad most mi az idealis?

(#78162) Gorneck válasza solyomb (#78161) üzenetére


Gorneck
titán

Mármint skillsor? Gear?

Gorneck#1239

(#78163) solyomb válasza Gorneck (#78162) üzenetére


solyomb
tag

Is-is.
Nyilvan fugg a tankunktol is nala mi van. Most pl a kutyak vannak bent Prokxynal en Nalam pl a haunt.
A gem cseret mar neztem en is, de az aughild cserejeben meg nem nagyon jutottan dulore

(#78164) emmm válasza Sárpac (#78158) üzenetére


emmm
senior tag

A magammal való versenyzés az világos. Mindig a legnehezebb szint volt a cél, akár egy FPS játékban is. Pl. Left for Dead 1-2-ben legnehezebb fokon végigmenni, ilyenek. Abszolút kihívás volt és úgy örültem, mikor végre egy jó csapattal sikerült.

De itt szimplán megdöglik a karid és nincs tovább, buksz mindent. Ezért nem értem. Előbb-utóbb mindenkinek a karija belefut valamibe (lásd egy komolyabb lag, szolgáltató, router, elektromos oroszlán, Putyin vagy akármi), csak idő kérdése.

Ha pl. azt mondod, hogy az igazi ok az adrenalinszint megemelése, azt mondom, el tudom fogadni. :U

(#78165) oxox


oxox
addikt

mak, mert a ladam televan mar...minden karaktert fejlesztek, es ebbol kifolyolag elofordul, hogy nem a top, de egesz jo cuccok inventoryban vannak.

HC jatek...nem a T1-T6 gear a lenyeg...minden karakterrel megy T6...ill. most igy monkom nincs, de van bent a ladaban t6 set.

a HC lenyege?..olyannak aki csak SC-t jatszott eleg nehez elmondani (en kieg elott azt toltam)...ha az ember hamar elbukja az elso HC karakteret, akkor hamar elmehet a kedve, es nem probalkozik tobbet...nekem is mult honapban mikor a ket top karakterem elment (DC, + 3reflect dmg-es elite egyben GR39-en), akkor leraktam ket hetre a jatekot....fel is kerultem starcraftban megint platinaba :DDD
Az SC kb olyan mint fps-ben az FFA.....a HC meg olyan mint a seak and destroy....itt az ember sokkal ovatosabb, sokkal jobban balanszol, nem ugrik be a tomeg kozepebe (egy bizonyos mennyisegu elhullott karakter utan semmikeppen), es nekem sokkal jobban a szivemhez no a karakter, mert tobbet kell simogatni, aztan persze rosszul esik ha eltemetem (foleg ha a buzi Thome miatt van)...persze ilyen szempontbol nekem mar egyszerubb, mert televan a lada, ill. eleg gyorsan kitudok farmolni egy uj geart...

most megint van jopar egesz pofas karakterem (WD GR38, barbi GR42, DH-bol ketto GR41 + GR38-as (szezon vegen meglesz az uj tegez akkor ez is siman GR40+), es a crusinak is menne GR35, ahogy a monknak ment :O )...tudom ezek nem tunnek nagy geareknek az SC-hez kepest, de nekem 2-3x annyi tought kell kiizzadnom azonos szintre, hogy nehogy elhasaljak...lehet menne veluk +4-+5 szint is, csak nem kockaztatok addig, amig nem erzem ugy, hogy minimalis a kockazat (barmilyen foboss is legyen a vegen)

(#78164) emmm - igen itt mashogy kapja az ember az adrenalin loketet...aki mondjuk paintball/airsoftozott az kb tudhatja milyen az mikor az ember atgondol minden mozdulatot, mert aztan a palya szelerol nezheti a tobbieket.

A set-ek hamar megvannak, fegyvert viszont baromi nehez potolni HC--n....shardert draga, es nem nagyon esik mostanaban semmi hasznalhato...pl. kopkodore vagy 20k shardot eltoltam, mire publicon adott egy orosz srac egyet...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78166) Gorneck válasza solyomb (#78163) üzenetére


Gorneck
titán

Haunt és Kutya simán befér egy Tank buildbe.
prokxy meg próbálkozzon a fetish termelő övvel...megéri. :K Oszt mind2öt viheti.

SW+SH, ehp buff és dmg buff.
BBV - Jungle Drums, AS buff a másik WDjén felül. (DHnak is nagyon jól jön)
GI - minél gyorsabban elérhető BBV.
Zomi halacska szintén alap...elég jól procolja a Zunit.
Amu: trifekta vagy Cameo. Utóbbi 1-1 BOSSnál kurva jó...soloba Johan.

Enforce+BotT+Simp sztem alappá válik 55+ on. (dupla BBV és Pala elég jól dob az AS-en)

Auggal nekem 1 bajom van, hogy xart se ér a def része...nem abba halsz meg. Így sokkal jobb Skeleton vállasa vmi AS-t adó alkarossal partyban. De lassan soloba is azzal megyek...bár az 50ből 0 értelmes rift kicsit elkeserített...

Gorneck#1239

(#78167) nagat0r válasza prokxy (#78149) üzenetére


nagat0r
tag

Köszönöm! :)
Semmi gond, jelenleg úgy sincs elég zöld gemem hogy az elementes gyűrűmre rátekerjen a chd-t. Szóval a kipróbálás még várat magára egy keveset. Bár amennyire a cigány asszony "kedvel", lehet nem is keveset...
Ahogy elnézem, nálam jóval kisebb a dmg mint nálad, szóval én már annak is örülni fogok ha kicsit javítani tudok a jelenlegi eredményemen barbárral, gr50-ről nem is álmodok még.
Azt amúgy is a wizzel akarom végre megcsinálni. Mondjuk elég felemás lenne az örömöm ha barbárral sikerülne, amikor azzal alig gr-eztem, wizzel meg már 60 felett járok a gr 50-51-es próbákat tekintve. :D

(#78168) Gorneck válasza nagat0r (#78167) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig elég esélyes, hogy vele kevesebb próba is elég lesz...

Gorneck#1239

(#78169) solyomb válasza Gorneck (#78166) üzenetére


solyomb
tag

Healt globeot ado "pocsolya" es GF passive? Vagy nagyjabol ezt valtod ki a soul harvesttel?

Az aughildnel a plusz 10 amit keresek a tobbi megoldasba, bar igaz a plusz ASt nehez szamszerusiteni jelenleg, a vedelem nem sok mindentol ment meg magas szinten:)

[ Szerkesztve ]

(#78170) Elemental válasza emmm (#78164) üzenetére


Elemental
addikt

Az élet a hc-n kezdődik :)
Próbáld ki, ha akarod gyere velünk pár kört, és lehet, hogy ott is ragadsz :)

Amúgy az sc-n minden csak idő kérdése, főleg a non season. Ott előbb utóbb mindenkinek meglesz minden.

D2-ben hc ladder, itt csak hc szezon :)

Amúgy szerintem az különbözteti meg a hc és az sc játékost, hogy amíg az sc-s azt mondja: bazzeg, mennyi órát beleöltem, és nem esett semmi, itt rohadok, bla bla bla, addig a hc-s ezt mondja: tök jót játszottam.

(#78171) Gorneck válasza solyomb (#78169) üzenetére


Gorneck
titán

A BBV CD lenyomása sokkal fontosabb (AS mindennél fontosabb ugyebár)...a GI-hez nem árt a védelem...5 stack meg egész jó kis buff.
Még a fegyómat kell csekkolnom, hogy a rajta levő ASsel mennyire muzsikál jól...soloba 2 feletti AS köll. Ha anélkül is megvan, akkor visszaforgatom a damot rajta...

De továbbra is a legfőbb baj a lag keltés...58-ig minap egész jól elmuzsikáltunk...de félek csak véletlen volt. A szerver a sebzés/hp/tömeg számolásba rogy bele sztem.

Gorneck#1239

(#78172) solyomb válasza Gorneck (#78171) üzenetére


solyomb
tag

Koszi, megnezem igy is. A 61-62-n a globe es GF kettos eleg volt sebzesbe...

Hasonlokepp gondolom en is, szerintem minden fetisht kulon-kulon kvazi playerkent szamit a jatek( leadott es kapott dmg szempontbol)

(#78173) Gorneck válasza Elemental (#78170) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát ha így gondolod sztem elég rosszul teszed...HCztam eleget...de meguntam.

oxox elég jól leírja...hogy biztonsági játék van...míg meglesz a geared, de utána is pont uaz van...aztán vagy elkap a hév vagy sem, de beficcen egy magasabb GR ahol nem számít mennyi védelem van rajtad...egy kis lag és bekapsz egy 1-1,5 millás sebzést és egyhiteltek.
Jelenlegi játékmechanika alapján elég nehézkes ez ellen tenni...jahh deehhh...no kockázat biztos talajon közlekedsz (mondjuk még hudolsz is mellé) ez vkit boldogít vkinek adrenalint biztosít, engem untat.
Nem hinném ez változott volna mióta nem tettem be a lábam HC-re...de egy percig se teszem ezt míg nem lesz offline részre pakolva a HC...ugyanis ha már döglök saját hibából tegyem...ne a Blizz/IPS hibájóból...elég uncsi volt hallgatni egy HCs közösségtől, hogy dc/lag stb vitte el a karijukat...

Gorneck#1239

(#78174) Edge


Edge
veterán

wtf ASIA szeró:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78175) Reinhardt válasza Edge (#78174) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez most az akar menni, hogy extra ládákat vehetsz?

(#78176) Edge válasza Reinhardt (#78175) üzenetére


Edge
veterán

aha, lehet +5 tab, egyelőre... ferdeszemű only feature sajna.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78177) .OM. válasza Edge (#78176) üzenetére


.OM.
aktív tag

pénzes, nem?

ex .Oldman.

(#78178) nagat0r


nagat0r
tag

Kadala három napi bs költés után megszánt egy leheletnyivel jobb serpenttel mint ami eddig volt. A kérdés hogy érdemes a vit-et as-re tekerni, vagy inkább a jelenlegi poison sebzést próbáljam meg valamilyen nagyobb dam-ra tekerni? Az aps calc szerint az as-el meglenne a következő breakpoint.

(#78179) Sárpac válasza nagat0r (#78178) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még jócskán tekerhetsz bele dammot én azt maxolnám ki.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78180) Edge válasza nagat0r (#78178) üzenetére


Edge
veterán

Ha bp-t lépsz vele akkor AS. De ha máshol tudsz hozni 7as-t akkor dam tekerés. Pl most csak ramázod és kifarmolsz egy olyan itemet amin lehet 7as pl ring. Aztán tekered a damot. Am. szép gz :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78181) pruzsi válasza nagat0r (#78178) üzenetére


pruzsi
őstag

grat,nekem ma esett a 12. de ez sem anci 4 kadalától van.

(#78182) Gyick


Gyick
őstag

Ti melyik játékkal játszatok hogy ilyen cuccok esnek? :DDD Nekem eddig 2db non anci esett össze-vissza

(#78183) davidsz válasza Gyick (#78182) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem 0. Sohasem pottyant. :(
Hol érdemes ezt farmolni? Kadala nem akarja.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#78184) nagat0r


nagat0r
tag

Sárpac, Edge: kösz a tippeket. Végül damot tekertem rá, az mégis csak mindenhova beleszámít, nem csak a hydrákhoz. Inkább majd gyűrűvel próbálom megoldani azt a 7% as-t. Jót tett neki a tekerés, elég hamar beadta majdnem maxosra, amin meglepődtem, mert ilyet még nem csinált velem az öreglány. Azonban nem bírtam magammal, és elnyomtam rá több mint 700 millát. Persze már nem lett jobb. :D

pruszi: Kösz. Nekem kettő jött ezalatt a három nap alatt, és a második ilyenre sikerült. :)
Gyick: Lekopogom, de eddig elég nagy mákom volt gearelés szempontjából. Tank wd-mnek is két nap alatt összejött a Kurki meg a Tiklandian maszk, de az összes seasonos karakteremet felgeareltem max. négy nap alatt. Ok, nem fullos anci itemekre, többnyire csak alap cuccokkal, de arra jó volt mindegyik hogy ki tudjam próbálni a buildet.
Eddig a tasker viszi a prímet, azt egy hétig hajtottam, de az meg elsőre egy tűrhető anci lett. Szóval én nem szidom Kadalát. :N

[ Szerkesztve ]

(#78185) T. M. válasza nagat0r (#78184) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én szidom Kadalát! 1000 shard nacira és 0 db legendary...
Kilépésnél le is kevertem neki egy Shield Bash-t :Y

(#78186) schwartz válasza Gorneck (#78166) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig az Aughild multiplikativ bonuszt ad ami elitekre iszonyat sokat dob. (vezna 8% az offhanden karcsu abban a szorzocsoportban) Ezert nem er semmit a pox sem mert mellette nem lehet Aughild vagy CoE.
A legjobb gem partyba kopi WD-nek a Trapped, Enforcer, Zeis (vagy Powerful).
A Simplicities additiv bonusz lesz egy olyan katehoriaban ahol eleve mar nyakig vagy buffolva. (nem is hasznalom mar egy joideje) Innen egyszeru lesz kimatekolni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#78187) Gorneck válasza schwartz (#78186) üzenetére


Gorneck
titán

Soloba én is azt használom...de csapatba gogok nélkül nekem hiányzik az a 6-7% AS.

Zei fura ajánlat, mivel kb lehetetlen melletted tartani az ovit így sok esetben 0 szorzót ad...főleg BOSSnál.

Gorneck#1239

(#78188) Sárpac válasza nagat0r (#78184) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem teljesen leállt az anci, hosszú hetek óta semmi, elejébe kiesett az a pár darab és slussz, de se chest armor, se kesztyű, se fejes, se cipő se braci nem akar esni, amuból meg esett egy rakat a legjobb egy tüzes van rajtam, lukas nem akar esni istennek se.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78189) Edge válasza Sárpac (#78188) üzenetére


Edge
veterán

nem írok tanácsokat mert úgyis tudod mi a stájsz, de én addig szoktam kadalát tolni hátulról amíg ki nem köhögi amit szeretnék, nem adom fel, tolom neki... ofc síkosító nélkül, hátha hamarabb adja :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78190) Gorneck válasza Edge (#78189) üzenetére


Gorneck
titán

Akko én nem vok elég kemény... :D 3-4k shard /nap általában össze szokott jönni...min 3 hete csak a DHra költöm. Ami olyan 50k shardot jelent igen csak alsóhangon...

1 itemet kaptam eddig ami ősi, az is cipő amit nálam elég hamar ki szokott dobni normálisba..

Gorneck#1239

(#78191) Sárpac válasza Edge (#78189) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De ez Te vagy, 5. hete csak fejest és kezest kadalázok wiznek, semmi sem esik. Fegyóról már nem is beszélek de azt hetek óta nem kadalázom értelmetlen.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78192) T. M.


T. M.
aktív tag

Support crusadernek melyik gemek ajánlottak? Gogok okés, meg Esoteric + Toxic amire gondoltam.
Karakterlap nem akar frissülni. 73,4% cdr van rajtam. A másik meg a Towering Shield - Vigilant passzív. Melyik a jobb. Előbbivel ugye sűrűbben fényképezek, utóbbi 56-ról 64-re felnyomja a toughnest. Bár előbbinél meg mehetne az Esoteric gem és az is megnyomja még a toughnest...
Most tanulom a support szakmát, tegnap este lett 70-es a kari :)
prokxy, még egyszer ezer köszönet a karihúzásért :R

Ja, Steel Skin ajánlott, vagy inkább Vacuum?

[ Szerkesztve ]

(#78193) Gyick válasza nagat0r (#78184) üzenetére


Gyick
őstag

Az a baj hogy addig én nem szivesen állok neki solozni amig legalább a weapon nem anci,de egyedül csak a dh-mnak van anci fegyója ill abból is csak az egyik mert a calamity nem az.Most ami menő fegyók azokból pont nincs ancientem.pedig napi 3 órát minimum játszom

[ Szerkesztve ]

(#78194) Gorneck válasza T. M. (#78192) üzenetére


Gorneck
titán

Így használom.

(#78193) Gyick: A calanak nem is kell annak lennie...cdr cr jobbab rajta...az OH sebzése nem játszik ha jól rémlik...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#78195) Edge válasza Sárpac (#78191) üzenetére


Edge
veterán

Vagy fejes vagy kezes, addig csak fejes amíg nem adja, ha megvan jöhet a kezes és aztán szép sorba, nekem ez a módszer működik.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78196) Edge válasza nagat0r (#78184) üzenetére


Edge
veterán

Szép lett szakasztott olyan mint enyém :) (9%dam/int/vit), a dam roll is jó az elemental exposure számára, sz'al teljesen ok. De ezzel már mennie kéne feljebb is mint 50 az biztos :) (én most 53-nál tartok)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78197) Edge válasza Edge (#78196) üzenetére


Edge
veterán

bár mondjuk nem ártana egy jobb amu meg cipő, cipőnél nem az a lényeg hogy anci hanem a másodlagos meteor bónusz minél nagyobb legyen, ha emelett még anci is akkor az csak jó, de nem lényeges.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78198) nagat0r válasza Edge (#78197) üzenetére


nagat0r
tag

Épp azon gondolkodtam hogy mit kellene kiszedni Kadalától legközelebb, cipőt vagy amut. A cipő nem azért van fent mert anci, hanem mert jobb mint amit elsőre kaptam. Gyűrűkből már jó pár anci lett bezúzva, mert rossz volt a roll rajtuk. Amuból nagyon nem ártana egy olyan amin van socket/chd/chc, de annyira drága, hogy azt hiszem először egy jobb cipőre fogok költeni, és csak ha már van olyan amin 190% felett van a meteor dam bónusz, akkor állok csak neki az amunak. A gyűrűk maradnak a legvégére, mert azok így sem rosszak.
Solot szerintem most hanyagolom megint, minimum néhány nap erejéig, mert rohadtul elegem van már abból hogy milyen rifteket fogok ki. Komolyan, amekkora mákom van Kadalánál, kb. akkorát szívok a gr-ekkel.
Eddig csak partyban, meg videón láttam jó gr-t. Azért remélem mire elérem a 100 próbálkozást, addigra bead valami tűrhető pályát, és/vagy mobokat.
Gyick: Szerintem solozni lehet úgy is hogy semmid nem anci, csak akkor nem kell az várni hogy odáig jutsz mint az, aki már teljesen fel van gearelve.
Mondjuk ha azt veszem hogy én is elég sokat játszok egy nap, akkor nem is annyira meglepő hogy elég hamar meg szoktam kapni a viszonylag normális cuccokat. Ha csak napi egy órát tolnám, akkor nem lett volna meg olyan hamar egyik karakterem sem.
T. M.: És még csodálkozol hogy nem ad semmit? Finoman kell vele bánni. :D
Egyébként nekem többnyire akkor szokott nagyon jó dolgokat adni ha előtte sokáig semmit sem dob. 1000 shard meg szerintem Kadalánál nagyjából semmi.

A játék meg úgy tűnik arra biztat hogy próbáljam ki a jade wd-t, tegnap egy kör alatt beadott 3 jade set itemet is. Tudom most a köpködős wd, meg a tank wd ami leginkább megy, de van valami jade build, amit érdemes lehet kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

(#78199) solyomb válasza nagat0r (#78198) üzenetére


solyomb
tag

T6ra jópofa a Jade doki, én szerettem vele játszani patch előttig. Kvázi mindent egyhitel azon a szinten, de feljebb már elfogy az ereje.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/46616242
Ékszerek amikkel mentem régebben: Rorg, Poisonon soj, és poisonos nyakas
Kövek: Powerfull, Trapped, Toxin

(#78200) Gorneck válasza solyomb (#78199) üzenetére


Gorneck
titán

Jade dokinak betett az SW nerf is...kőkeményen... :(

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.