Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) Gyuri27 válasza vhunor (#71350) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszönjük az okos tanácsokat.

Régen volt pl a skorn. Oszt mindenki jól azzal tolta.
Ez csak egy példa. Most is van. Most pl majd mindenki dragonnal tolja. Már ha esik.
Nem volt dh-m. De mivel láttam mi van. Csináltam egyet. 3 nap alatt kiesett minden hozzá. Ahogy nézem másnak is van dh-ja. Akiknek előtte szintén nem volt. Oszt most mindenki pakolja a sentryket.
Hurrá, éljen. Ezen valóban nincs mit unni.
Ha az ember bohóckodni akar. Nem kell legend cucc, meg t6. Sárgába lehet menni t1-n vagy alatta oszt csók.
Nem arról van szó, hogy az ember top 3 játékossá akar válni. De jó volna a többi kasztal is játszani. Jó volna ha nem lenne sok év, rengeteg patch egy kiegészitő után ugyanaz mint előtte. Uniformizált.

Sok patchet megéltem már. Ált annyi volt, hogy ami volt kikukáztuk és beszereztük ami op lett.
Ez a marha nagy igazság. Mert valami mindig op-ra sikerült.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#71352) rt06 válasza vhunor (#71350) üzenetére


rt06
veterán

na alljunk meg, te gyanus vagy, ha mar ilyeneket irsz, hogy QA

a tobbit meg olyan szepen leirtad, hogy nem is nagyon lehet mit hozzafuzni
talan csak annyit, hogy:
- a diablo sosem volt kompetitiv jatek, es igazabol most is csak a leaderbord teszi azza
- aki mindenkepp versengeni akar, az imho rossz jatekot valasztott, a nepszerubbek kozul ott az sc, dota/lol, vagy akar a hearthstone
- aki szerint nem eleg smart a drop, az nezze meg a d2 drop rendszeret (ne adj isten a d1-et a negativ prefix-ekkel)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#71353) Gorneck válasza Gyuri27 (#71351) üzenetére


Gorneck
titán

Menj fel PTR-re és láss csodát...tr/bell monk, dh mindenféle builddel/cuccokkal...barbi is a helyére került...nincsenek kirívó eredmények 10-15 szintnyi különbségek. Ha az intes osztag kap egy kis buffot minden kari hasonló szintig vihető el...és tán a GR szekció DPS részlege is változhatna kicsit...

Gorneck#1239

(#71354) Gorneck válasza Gorneck (#71353) üzenetére


Gorneck
titán

Szegény Pala megint lemaradt...2 jóféle builddel. :)

Gorneck#1239

(#71355) Gyuri27 válasza Gorneck (#71353) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ámen.
Persze itt adja magát, hogy pl a tr-t minek kellett így elbakni?
Értem, hogy op volt. De ezek nem vésővel faragnak. Hanem láncfürésszel.
Ez itt a baj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#71356) Gorneck válasza Gyuri27 (#71355) üzenetére


Gorneck
titán

Jelen esetben kénytelenek...nem a TR volt elbaxva, hanem a set...de most még GR-be is klafa lesz...nem úgy mint eddig...sose volt használható...szal igazából nem is tom mit baxtak el rajta... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#71357) Gyuri27 válasza Gorneck (#71356) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért lehetett azt használni. :K

A sunwokón kivül van még olyan set ami a kétkezesekre ad némi kraftot?

Amd - Radeon - Ryzen

(#71358) Gorneck válasza Gyuri27 (#71357) üzenetére


Gorneck
titán

Mire? Összeterelgetni a trasheket? Kieg után meg kb semmire? Hagyjuk má...most meg GR 47-48 is letolható peccs után egy TR Monkkal semmi extra cuccal...igaz Gundo nem árt ehhez.

Nincs, de sokáig nem is lesz...végre.

Gorneck#1239

(#71359) granini válasza Gorneck (#71358) üzenetére


granini
őstag

Szerintem a GR es a sima T6 kozott egyelore tul nagy a gap.. arra gondolok hogy a legend gemmek megjelenesevel es azok rank 40-50-re huzasaval tudtunk GR40 fole menni a legtobben. Ugyanebben a pillanatban valt nevetsegesen konnyuve a sima T6 rift.. egy olyan kari ami abszolvalja GR40+ -t vihogva tarolja vegig a T6-ot..

Ha elvesszuk a kepbol a gemmeket, meg a GR-t, akkor valoban az marad hogy kb minden karakternek van tobb olyan buildje amivel lehet szepe nhaladni es elvezetesen jatszani sima T6-on.. Barbaros peldalan maradva kb akarmelyik build eletkepes T6-on, leg6yen az WW, ugaralos, raekor, hota + cota akarmi..

Nem tudom Blizz tervezi-e boviteni a T6 skalat.. mert ha nem, akkor ez a gap csak nagyobb lesz, jonnek az ancient legendek 1000+ main stattal, meg tobb kaszt tobb buildje lesz kepes mar GR40 felett jol haladni, ergo megtobb olyan szitu lesz hogy T6 facepalm..

Ami amugy nem lenne gond, kiveve azoknak akik nem feltetlenul keresik a magas GR adta kihivast, es csak siman T6-on akarnak menni.. mert nekik jelenleg nincs jol beskalazva a nehezseg, vagy szenved GR40 felett, vagy unatkozik T6-on..

Valszeg a legkisebb fajdalom akkor lesz szamunkra ha elfogadjuk hogy a T6 az eloszoba, a teszt a nagy GR elott. Ott ugyanis ki lehet probalni, lehet cserelni, varialni, aztan mikor beleptel a GR40+-ba ott mar az van amivel nekiindultal..

Gorni: "most meg GR 47-48 is letolható peccs után egy TR Monkkal semmi extra cuccal...igaz Gundo nem árt ehhez." - errol bovebb info..? Mit tud a Grungo patch utan? Es mit teszi hirtelen az eddig eletkeptelen, meg fun buildnek is harmatos TR monkot GR 47-48 kepesse..? :F

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#71360) Gorneck válasza granini (#71359) üzenetére


Gorneck
titán

A set...

Gungdo Gear kap egy palmos sárga sort (sezlony only ofc), ami azt biztosítja, hogy a palm tovább megy az általa megsebzett trashre...mint a marked.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#71361) granini válasza Gorneck (#71360) üzenetére


granini
őstag

Nemvot a palmnak alapbol is egy ilyen runaja ami a tovabbterjedos..?
Szoval akkor (oke vettem sezlonyt kell inditanom valszeg, mint mindenkinek..) ha jol ertem ossze lehet rakni egy olyan mondjuk Palmos + LTK-s + boxkesztyus buildet ami azt fogja tudni hogy LTK-val minden mobot bepalmozol, aztan valami mas skillel leversz beloluk parat, aztan a bracer biztositja hogy amikor meghalnak tovabbadjak a palmot, a palmos fist weapon meg biztositja hogy amugy +100% palm dmg-et kapjanak be.. nem is hangzik rosszul, valszeg ez lehetett volna az evtized GR bosst is egyhitelos buildje ha nem nerfelik anno a palmot es a 10000% helyett a mai napig a leolt mob eredeti hp-janak nemtomhany %-at utne.. azvonacsakvecc! :Y

Nah, koszi amugy, hatszerintem gyanusan az inditsunk sezlonykettot iranyba vagyunk finoman terelve.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#71362) Gorneck válasza granini (#71361) üzenetére


Gorneck
titán

Persze...mert 3-4 szintet jelent ez a barcer (de csak Monk illen ahogy látom)...elektronyos palm vmi hasonló, de nem ugyanaz, mint ez, hogy a sebzett mob is be palmozódik...most igen.
LTK még mindig fos...nagyon kevés a DMGe és a range is low....

Szal vhogy így...palm, palm, bell, bell, bummm. bell bell bumm...így nem kell annyi spiritet égetni...illetve a DMG is több.

2x1H-val egy bibi van...kisebb a DMG vele...így ollan magas GR-re nem jut el, de fun...próbáltam PTR-en. Müxik klafán...

Nem kicsit arra...de van ezzel egy kis bibi...nemtom kinek lesz lelki ereje 2 karit is tolni GR-re...tételezzük fel ott is szeretnél menni...Monk+DH nem árt, ne legyen uncsi és a többiek is tudjanak váltani, de ha akarsz mással is menni akkor mehet előlről az egész...és mire kiesik minden (ne a te lootod vedd alapul).
Illetve Pala és Monk esetén is beférős 1 védős kavics...az is only sezlony... :(

Gorneck#1239

(#71363) vhunor válasza granini (#71361) üzenetére


vhunor
őstag

Már csak a gemek is eléggé arra terelnek.

Szerk: "Ne a te lootod vedd alapul". :D :D most megkaptad!

[ Szerkesztve ]

(#71364) Thrawn válasza granini (#71361) üzenetére


Thrawn
félisten

Nincs bajom a Season 2-vel, ha lesznek (klán)társak akik szintén ott nyomulnak majd. Dehát hol van ez még, a 30 napos figyelmeztető lövés sem dördült el.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71365) suits válasza Thrawn (#71364) üzenetére


suits
tag

plusz slotot adnak a season2-vel?Nekem még 1db szabad karakter slotom van,törölni meg nem fogok az biztos..

(#71366) Thrawn válasza suits (#71365) üzenetére


Thrawn
félisten

Az bizony jó lenne, mert minden kasztból van két 70-es karim, szóval Seasonozni csak úgy fogok tudni, ha előtte letörlök egyet. A ládához is jól jönne egy fül még, mert a kövek, nyersanyagok, pónis pálya pálcája, űberezéshez kulcsok, HF-nyersanyagok stb önmagában elfoglal egy tabot. Tegnap mondjuk rendet raktam és lett egy kis helyem, de volt pár legendary amit nem szívesen zúztam be, hátha jó lesz még valamire alapon :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71367) suits válasza Thrawn (#71366) üzenetére


suits
tag

Nekem is dettó,ráadásul van 3 karim ami nem annyira aktivan használok azok is bankként müködnek...

(#71368) granini válasza vhunor (#71363) üzenetére


granini
őstag

szmekkaptam, de amugy jogos :K mer megin a Gornipappa orra elott farmoltam ki 2 este alatt az osszesletezomonkosszirszart :Y , kiveve talan 1-2 daibo-t..
..de vot ami nalad landolt papa szal csuti! :DDD :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#71369) Joezyka


Joezyka
senior tag

valaki megmondaná, hogy pontosan mit is csinál ez: Meticulous Bolts
tegnap találtam egy ilyet, majd pár körrel később egy jobb stattal rendelkező oh-t, így valszeg törtem ezt. nagy hiba volt, mi? :\

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#71370) vhunor válasza Joezyka (#71369) üzenetére


vhunor
őstag

Ezt törted be, ami a képen van? :D

(#71371) suits válasza Joezyka (#71369) üzenetére


suits
tag

A helltrapper dh-nak való a ball lighning lassabban megy tőle így tovább tud sebezni,ez egy egész jó darab volt btw..

Egy példa video

[ Szerkesztve ]

(#71372) Sárpac válasza Joezyka (#71369) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most kérdezed? Ügyes! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#71373) rt06 válasza Joezyka (#71369) üzenetére


rt06
veterán

ball lightning-ek harmad sebesseggel mennek, igy sokkal tobb idejuk van csapkodni az ellent a villamokkal (kb 3x-os sebzest adnak le)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#71374) Joezyka válasza vhunor (#71370) üzenetére


Joezyka
senior tag

nem ezt, egy ilyet, 40%-os lassítás volt rajta, soket nélkül. statokban gyenge volt, mert ami most van az jobb statokban. de most nézegetem az itemekt és jöttem rá, hogy ez bizony hiba volt :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#71375) Gorneck válasza granini (#71368) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, nem mind1, hogy vki 2-3 hét után megkap mindent ami kell, vagy gürcöl érte 2-3 hónapot...persze jobb szeretek megküzdeni mindenért...

Az annyira nem izgat mi esik Monkra...kb megvan az új buildekhez mindenem. :) Meg most úgyis WDzek kicsit...

Gorneck#1239

(#71376) Joezyka válasza Joezyka (#71374) üzenetére


Joezyka
senior tag

mivel lejárt a szerkesztési idő így kénytelen vgyok új posztot írni :(
sajnos DH-ra csak skilleket meg cuccokat néztem (fegyvert meg oh-t nem) így előbb következett be a tett mint a tudás megszerzés :(
pont az ilyenek miatt kérdeztem, hogy minek mi jó, bár utólag visszagondolva tegnap törtem eléggé sokminden mást is DH-val amit lehet nem kellett volna :B

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#71377) Sheol válasza Joezyka (#71374) üzenetére


Sheol
aktív tag

Miért lett volna hiba?
A legjobbat megtartod és kész.
Ha majd esik ancient verzió, akkor betöröd a mostanit is.

[ Szerkesztve ]

(#71378) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :) :R a mókásokat is :)

(#71379) Edge


Edge
veterán

Jöhetne a patch élesbe, jelenleg semmi nem motivál arra, hogy az élesbe nyomassam...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#71380) SQX_Barto válasza Edge (#71379) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Engem pont a PTR nem motivál :)
Milyen szar, ott kiesik az, ami élesben kellene. És persze utána megy a levesbe.

Szeretnék segítséget kérni nonseason Crusaderektől Akkhan set farmoláshoz. Gatya és vállas kell már csak. Bár most sok időm, energiám nincs játszani, mert megy a karácsonyi hajtás.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#71381) Gorneck válasza Edge (#71379) üzenetére


Gorneck
titán

Utána se fog...ha a wizt nem teszik rendbe... :) Mondjuk pár szintet rá fogsz tudni tolni a GR best offodra...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#71382) granini


granini
őstag

Nagy a csend gondoltam akkor ezzel kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket.. ;)

Betlehemi királyok Diablo Edition
Granini feat József Attila :R

Adjonisten Raekorunk, Raekorunk!
Három barbár mi vagyunk.
Town portálon át bejöttünk,
nyomtunk sprintet, mert siettünk,
az öreg Deckard mondta - biztos
esik nektek sok legend fos.
Immortal King a nevem,
Gyűjtsed össze, a szettem!

Vortex monkok, jónapot, jónapot!
Tafnesz mantrát hozzatok.
Úgy hallottuk, az új patch-nél
support kaszt királya lettél.
Benézünk hát kicsit hozzád,
Összerántjuk ami ugrál
Gorneck volnék, afféle
PHs monkok vezére.

Adjonisten KillerJohn, KillerJohn!
Fejlessz kicsit a HUD-on
A forgotten soul mind elfogyott,
Blackthorne csizmánk is megrogyott,
hoztunk aranyat hat marékkal,
Esett förnész intes kaszttal..
WD vagyok nem wizárd,
Offhand kell meg Kukri nájf.

Irul-pirul Natalya, Natalya,
eshetne már egy Cala.
Hulló zöldek záporán át
alig látja nyílpuskáját.
Jaj az Great Rift mindjárt bezár.
Nem kéne ezt beszopni már.
Én csak kettőt kívánok,
Jó lootot meg Blizárdot!

:DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#71383) oxox válasza granini (#71382) üzenetére


oxox
addikt

inkább táncolj! ;] :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#71384) emmm válasza granini (#71382) üzenetére


emmm
senior tag

:DD :DD :C

(#71385) _ocsisajt válasza granini (#71382) üzenetére


_ocsisajt
őstag

OOOOMG! :K :)) :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#71386) Edge válasza Gorneck (#71381) üzenetére


Edge
veterán

Hát nemtom nekem erősebbnek tűnik PTR-en a wiz, a kill sebesség jobb lett mindenképpen és a DOTjaim is magasabbak, mindezt anci itemek nélkül. Solo GR rekordom tuti jobb lesz igen, de a party-s az nem biztos hogy annyival.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#71387) Wayne


Wayne
aktív tag

Kifogytam a kék alapanyagból..... mi most a leggyorsabb módja a farmolásnak? Ládákból elég nagy százalékban esik. Melyik mapon van a legtöbb? Swiftmount saderrel gyorsan végig lehetne rohanni rajta :)

(#71388) Bahama válasza Wayne (#71387) üzenetére


Bahama
aktív tag

sima riftek, ha nagyon rohanni akarsz akkor t1-n
de ha van erős karid, akkor amig lehajolsz a cuccoért addig t6-n is meghal minden

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#71389) MrCsiT válasza Wayne (#71387) üzenetére


MrCsiT
addikt

Agony szinteken Butcherka felé, vannak fegyvertartó állványkák. Azokról pl. eshet.
Ám ha mész valami gyorsan ölő cuccal egy(több) t1 act 1 bounty-t, akkor lesz key-d, talán ringed is, meg pár marék kék...

Más: season EGY zárási időpont még nincs, jól tudom? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#71390) SQX_Barto válasza MrCsiT (#71389) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Fegyvertarto alvanyok feher vagy szurke cuccot adnak. Keket sosem (egyszer talaltam sargat egyen, kb 999999999999bol).
Szerintem szimplan jatssz, es szedj fel minden keket, zuzd be. Esetleg olyan partiban vagy, megkerhetsz csapattarsat, ha nincs szukeben a kekeknek, akkor adja oda az ovet is.
Talan alacsonyabb szinteken tobb a kekek aranya, de lehet mas megcafol.
Uj kari huzasakor is lehet tobb a kek talan.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#71391) Blizz válasza SQX_Barto (#71390) üzenetére


Blizz
őstag

Fegyvertartó állványból legendary is eshet, nekem már esett.

No mistakes, just happy little accidents

(#71392) Wolverine válasza Blizz (#71391) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez igaz, de a 2.0 óta én szinte csak fehéreket szedtem le róluk; még szürke is sokkal több volt, mint kék vagy jobb. A kékek inkább a ládákban, illetve a laza járókövek alatt, meg a lootolható NPC hullákban szoktak lenni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#71393) jookomak válasza Wayne (#71387) üzenetére


jookomak
őstag

Kadala is előszeretettel dobál a vágyott legendary helyett, onnan is összejöhet pár darab.

(#71394) Kódos


Kódos
aktív tag

Lenne valakinek kedve hétvégén egy jót játszani?Lehetőleg velem egy szintűt mert nem rég vettem meg az alapjátékot(majd dlc-is lesz)tehát 13 szintű DH-val megyek vagy wizard.....
Battle.net nevem: RedJohn#2586

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#71395) killerjohn válasza Kódos (#71394) üzenetére


killerjohn
addikt

dlc? :F

(#71396) Norbee87 válasza Kódos (#71394) üzenetére


Norbee87
tag

Na de ilyet... sztem a kiegre gondolom :D

(#71397) Kódos


Kódos
aktív tag

Igen arra nekem a dlc és a kiegészítő ugyan az hiába nem de nekem az :D :W :W

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#71398) Thrawn válasza granini (#71382) üzenetére


Thrawn
félisten

Jól indult a reggel :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71399) vhunor


vhunor
őstag

Harang/palm monk szóló gr 50 ptr. 5 és fél perc alatt idézi meg a bosst, aztán a következő közel 10 perc nagyon "izgalmasan" alakul, ahogy kivérezteti.

Ui.: a Gundóval gyakorlatilag átbasztak minden monk játékost a palánkon, és kb. muszáj lesz seasonal karaktert indítaniuk.

(#71400) Gorneck válasza vhunor (#71399) üzenetére


Gorneck
titán

Amennyiben solozni akarnak vele, jó eredményekkel...csapat GR/Rift-re nem oszt nem szoroz...

Januárba valszeg jön a pecs...kár, hogy a beígért Raiment változás nem történt meg...illetve régi új setek baszakodása később jön csak...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.