Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) Edge válasza SzlobiG (#56050) üzenetére


Edge
veterán

jóhogy :) ja nemjól írtam 8.5M tyuknes -archon 11M

sholes: jaja az is az :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#56052) Thrawn válasza Edge (#56048) üzenetére


Thrawn
félisten

Dede :K Lehet tolni folyamatosan (csak leszárad a kezem öt perc után :D )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56053) babo41


babo41
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki valami barbár számára használható lighting buildet mutatni? Elindultam ezen a vonalon mivel elég jó dolgok estek, viszont T1-re még csak halni járok! :) Master elég jól megy, de szeretnék feljebb lépni!
Előre is köszi!

(#56054) Integrator válasza Amur (#56033) üzenetére


Integrator
aktív tag

Normal, hogy gyorsan egymás után leöljem, de Torment bounty alatt sem dobja...

(#56055) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Csak ér vmit ez a 130% mf sőt partyba 160% mer elkezdte dobálgatni a cuccokat. Aztán lehet enélkül is estek volna. :D

(#56056) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Devastor kraft alapanyagot úgy nehéz lesz kifarmolnom, ha nem jönnek elő azok a bossok amik dobják:(
Valakinek sikerült már kicsapni Shattered Coret?
Van valakinek valami tapasztalata honnan esik jobban?Ossza meg tudását, thx:)
Igen, ismerem a guideot de hiába járok arra...

[ Szerkesztve ]

(#56057) grex4 válasza ProEvoFan (#56056) üzenetére


grex4
aktív tag

Nem lehet az bonyolult. Látom 2 bounty is van rá, T4+-ba kreálod a gameket és ha megvan a bounty akkor go.
Én is kergettem egy matit bounty alapján, tudom h 10-20ból lesz 1 de itt dupla esélyed is van.

főleg ha valaki ráér segíteni neked

[ Szerkesztve ]

üdv

(#56058) (Doki)


(Doki)
tag

Hello!
Kérlek segítsetek nekem van egy hatalmas gondom tegnap óta nem indul el a Battle.net kliens folyton ezt a hibát dobálja.
Hiba
Tegnap előtt még működött tegnap már nem és semmit nem telepítettem a gépre semmit nem állítottam el, se a Diablo sem a Hearthstone nem indul el kliensnélkül. Ma már minden lehetségest végig zongorázta még le is töröltem a klienst leszedtem a telepítőt amint rányomok egyből ezt a hibát dobja fel, gőzöm sincs mi lehet a hiba.

(#56059) Amur válasza Integrator (#56054) üzenetére


Amur
addikt

normalon sokkal kisebb eséllyel dobja. 15% az esély, amíg T1-en 31%, T6-on pl. már 77%.
Lehet hogy normalon sokszor leölöd,de látod eredmény nem sok van.
Én T1-en farmoltam,és elég nagy gyakorisággal dobta a matit, mondom a receptet meg rögtön elsőre.
T1 azért még nem vészes nehézség, érdemes rászáni az időt,mert lehet elég párszor legyilkolnod a nagy malterfejet!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56060) Amur válasza (Doki) (#56058) üzenetére


Amur
addikt

Tűzfalban engedélyezd ha még nem tetted. A hibaüzi szerint nem tud kapcsolódni a szerverhez,ellenőrízd a net kapcsolatod. Gondolom a nettel nincs gondod,mert akkor ide sem tudnál írni,ezért kezd a tűzfallal.
Vagy ha avast,nod stb van fenn akkor ott is nézz rá nincs-e blokkolva.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56061) ProEvoFan válasza grex4 (#56057) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem bonyolult az, csak nincs ott a mob, ami dobná az alapanyagot....na így már mégiscsak bonyolult :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56062) (Doki) válasza Amur (#56060) üzenetére


(Doki)
tag

Ezzel az a gond, hogy tegnap előtt még jó volt azóta semmit nem állítottam. Alapból Windows tűzfal van és Microsoft Security Essentials használok de ezzel eddig nem volt gond, azért megnéztem nem fogja-e vissza, még ki is kapcsoltam, így próbáltam újra telepíteni, ekkor is ezt a hibát dobja fel.

(#56063) Zan válasza ProEvoFan (#56061) üzenetére


Zan
aktív tag

Basszus, kíváncsiságból megnéztem, hogy nekem van-e ilyen matim; mint kiderült 2 is van...de ha tudtam volna, hogy milyen imba cuccot lehet belőle csinálni, lehet már egy sem lenne...! :) Lehet, hogy meg kellene nézni, hogy miből mit lehet csinálni és nem csak kilóra gyűjteni őket??! :D

Sajnos abban viszont nem tudok segíteni, hogy hol érdemes keresni, mivel arra sem emlékszem, hogy ezek hol estek..!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#56064) grex4 válasza ProEvoFan (#56061) üzenetére


grex4
aktív tag

Valószínűleg ha rare spawn, akkor bounty cél is lesz. Ezért elég kreálni a játékokat és nézni ott vannak-e. Nem kellett farmolnom act2-be, de én csak akkor láttam ezeket spawnolni ha bounty is volt. Erre mondtam, hogy 10-20 kreálás után lesz csak ott, de neked 2 champ is dobja, így dupla is az esély. Ha nem bounty cél a leölése, biztos nem néznék körül ott van-e... főleg t4-en. Valakit kérj meg és segítsen kreálni játékot, 5 perc alatt meglesz az a mati. (persze ha nem laptopról toljátok, mer azon elég lassú kreálgatni :))

üdv

(#56065) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nah csak sikerült ez is! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56066) thomeef válasza Amur (#56037) üzenetére


thomeef
őstag

3 sec god mode + az összes health globe-ot be lehet vele szedni, ala +50% dmg.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#56067) SzlobiG válasza Sárpac (#56065) üzenetére


SzlobiG
félisten

500? Hány óra volt? :D

Am gz.:)

(#56068) Zan válasza Sárpac (#56065) üzenetére


Zan
aktív tag

Ezt még talán a Tejút a milyénkel átellenes csóvájából is látni lehetett..!:)

Ahoz képest, hogy sokszor szidod a gamet, meg sírsz, csak belenyomtál "pár" órát..!:)

GZ btw!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#56069) SzlobiG válasza Zan (#56068) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja tényleg. :D

Amúgy ha elered az 500-at ilyen sok cuccot kapsz?

(#56070) Gyuri27 válasza Sárpac (#56065) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most már nem mondhatom, hogy azért szar a loot mert nem és/vagy nem jól játszol.
Szóval simán lüke vagy az egészhez és töröljed is le a francba. :DDD

Grat. Korrekt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#56071) Muton válasza Sárpac (#56065) üzenetére


Muton
addikt

grat! szép kerek! :)

egy dc esetén melyik karodon vágtál volna? :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#56072) Sárpac válasza Muton (#56071) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Köcce mindenkinek, igen baromi sok óra van benne, össz rosos szet lent a földön 2 gatya, ma du esett hozzá egy vállas wdnek nincs több. Am 600 rift felett járok 2800+ bounty. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56073) radi8tor válasza SzlobiG (#56069) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem csak kidobálta a cuccokat a földre.

Grat Pac!

⭐ Stella

(#56074) SzlobiG válasza radi8tor (#56073) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja így hogy írta már leesett. :)

(#56075) mikromanus válasza Thrawn (#56046) üzenetére


mikromanus
veterán

Icc a medzsik :C

edit: scam spec-nek nevezik ezt a girnyózást. Annyira ismert már, hogy nevet is kapott...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56076) Zan


Zan
aktív tag

Na emberek, ma sem hiába keltem fel:

Így most azt hiszem elég badass lett a paranoia-pet buildem! :))

Minél jobb, annál jobb!

(#56077) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Alakul a villamgeza :D [link]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#56078) proci985 válasza mikromanus (#56075) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyakorlatban ez nem tudom mennyire hasznos exploit: tul hamar fogy ki az AP.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56079) mikromanus válasza proci985 (#56078) üzenetére


mikromanus
veterán

Sok RCR, vagy épp az act 3 cache reward helm +cinder, meg esetleg a reaper braci sé sima liba. A "sebzés" effekt kijátszható soloban két unity gyűrű + 1 sebezhetetlen follower speciallal. Így van alapból 47-44% erőforrásigényed. Lassú fegyverrel simán tartható. lehet ügyeskedés nélkül is. Simán OP.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56080) proci985 válasza mikromanus (#56079) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lassu fegyver nem erdekes, pont az a lenyege hogy gyorsabban lehet castolni ASnel.

cinderem van rakoff + reaper parossal. nagyon opnek tunik, de a gyakorlatban annyira nem az, hacsak nincs hatalmas tomeg ahol folyamatosan esik a golyo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56081) buherka válasza Sárpac (#56072) üzenetére


buherka
addikt

[link]....csak ilyeneket ne írj többet, mert ahhoz képest elég kitartó vagy. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#56082) mikromanus válasza proci985 (#56080) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem olyan fontos a magas AS. A lényeg az, hogy az animációját ugrod át ezzel az ügyeskedéssel. Lassabb fegyvernél talán még könnyebb is kivitelezni. Ha van 1 milla sebzésed és 2 AS-ed, vagy van egymilla sebzésed és 1 AS-ed, akkor ugyanannyi sebzésért első esetben kétszer annyi akciót kell végrehajtanod. Lehet épp macrózgatni, de az AP költség így is duplája.
Persze lehet más logika érvényesül. Én épp nem látom előnyét a magas erőforrás igényű skilleknél a sebességnek, de nem is nagyon nyomultam RoS-ban wizarddal.

edit: inkább a prides fall segíthet ha megvan még az unity bug...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56083) proci985 válasza mikromanus (#56082) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent teszteles kozben otletet kaptam: rift runokra lehet megiscsak az azurewrath a tokeletes fegyver fire wizardnak is?

kieg: pride erdekes dolog, ha mukodik dominancevel 8as koltseg mellett 140es APt feltetelezve azert eleg sokaig ki lehetne birni.

egyebkent ja, lassu ASsel nagyobb DPSt lehet kihozni ha mindkettovel az attack / speed ugyanaz mindket esetben. pl DHnal is emiatt nem volt erdemes ASt stackelni spike trappel.

kieg: meg azon agyalok ez lehet mas skillekkel is mukodik?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56084) mikromanus válasza proci985 (#56083) üzenetére


mikromanus
veterán

Teszteltem. Pride sityak, unity rajtad és csicskán + sebezhetetlenség special, meg a cinder = a jó életben nem tudsz kifogyni a naftából. Meteorra még bepróbálom menyni jön ki egy alap 140 AP-s adagból... :C

edit: 13 meteor jön ki 120-ból. 15 körül a 140-ből. Ehhehehe. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56085) Edge


Edge
veterán

Ha már ennyi peteswds téma van a topikban, gondoltam stashből újra felöltöztetem wdm, birdel(thx :-) ) meg diskuráltam egyet a témában. Hát ez elég imba tényleg, kapcsiból t3 faceroll, garga olyan tényleg mint egy atomrobbanás, archon arcane destructionjához hasonlító pusztítást tud letolni. És semmi petes cuccom nincs és így is, nem semmi.

Zan: gz szép darab :)

Sárpac: gz :C

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#56086) Amur válasza SzlobiG (#56055) üzenetére


Amur
addikt

Partyban eleve jobban esik mint szolóban. Szerintem észrevehetően max pár száz bounty/rift után érzed a hatását.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56087) Amur válasza Zan (#56076) üzenetére


Amur
addikt

fetisheket mint skillt úgy látom nem is használod, csak amik a firebat castolásakor jönnek?
Én is ezen gondolkozom,hogy olyan ritkán sütőm el őket hogy érdemes mást berakni helyette.
Ezt a max confusiont ki is próbálom.
A spirit walk-ot is kezdem megszokni!
Mivel van reapers wrapsom a gyorsan összeszedett globe-oknak dupla haszna is lehet(tripla):
manavisszatöltés,életerővisszatöltés+megfelelő passzívval sebzésnővelés.

Egyébként az egy nagy gargakutya a 4-5 helyett gyűrű nálam jól muzsikál.(tal mans finger)
Kicsit többet is sebez(úgy is írja hogy nagyobb sebzés,és nagyobb életerő mint külön-külön a kutyáké).
Van még egy nagy előnye: a garga nagyobb eséllyel fér hozzá az ellenhez.
Ha belegondolsz a sok fetish+a 4-5 kutya mellett általában csak áldogál,így meg mivel szinte mire lemegy a skill castolhatom újra(CD csökkentő passzívok+cuccokon is van), durva aprítást tud csinálni hogy állandóan üthet!
Bocs ha nem te írtad hogy nem jó, de úgy rémlik!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56088) Kasya válasza Sárpac (#56065) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gyorsan leporgetve, azt hittem, valami Monster energiaital kep...visszaporgetek es kellemesen csalodok :D

Gratula, szep teljesitmeny!

(#56089) Amur


Amur
addikt

Jeram helyett kadala dobott egy ilyet:
carnevil
Használja valaki?
Érdemes firebat helyett poison dartra váltani?
(az a speckója hogy ahányszor használod a poison dart-ot, annyiszor a fétishek is lőnek egyet).
Mivel ugyanugy termeli a fetisheket mint a firebat,nem lehet rossz.Annyi hogy a cuccaim is át kellene pörgetni amit tudok mert 26% skill damage van firebatra..
Tehát a kérdés: megéri-e szerintetek?
Bár ahogy ismerem a mostani drop-om,mire megcsinálom esik egy jeram. :DDD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#56090) Thrawn válasza mikromanus (#56082) üzenetére


Thrawn
félisten

Van előnye a dolognak még ha gyorsan el is fogy az AP, gyorsan elfogynak a mobok is. Egy-egy szívatósabb elitnél ez külön öröm, mert mire elkezdhetné pakolni az arcane, frozen pulse, thunderstorm, stb vackokat, már el is feküdt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56092) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Alakulgat a Wizardom.T2 sima, gyors mint állat:) Igaz az AP visszatöltésem most nem az igazi, de az új orb miatt 89% a fire dmg és ez több mint elég nekem szólóban T2re.
A Hydra-Mammoth Hydra runával nagyon op.2milláról indul a sebzése, ami stackelödik és 20 millióig meg sem áll....nem is értem miért nem használják fire buildbe.Sokan a Familiar-t használják, Sparkflint runával.Pedig a Hydra bitang op, főleg mikor egyszerre kettőt teszek ki, de egy is odab@sz :K

[ Szerkesztve ]

(#56093) proci985 válasza zzeN (#56091) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egy erdekesseg: a death's bargain tegnap kiesett egy cachebol, szoval 0.00%os item is eshet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56094) LLKobe válasza Edge (#56019) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem bezzeg nem akarja a royal gyűrűre rátenni a 6% CHC-t, pedig eddig benne van vagy 35 soul :(((

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#56095) Integrator válasza Amur (#56059) üzenetére


Integrator
aktív tag

Tegnap este meglett a recept, "mati" viszont nem... Infernal machine recept is esett, de a kurva material, az nem....

(#56096) Sárpac válasza buherka (#56081) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Miért? Naty lvl 60 egyik öv is 2 lvl70 gatya van lent meg egy kraftolt cain cucc és para 501 már napi 5-6óra játékidővel (már tes is beszállt) ez a loot egy nagy nulla hidd el nekem ahhoz képest edge 7 chest armor ebből kettő tal komplett wizzes set kiesett neki a 3. napon. 600+ rift 30000 shard hírét se láttam cindernbek se pl. Szóval ez nudella. :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56097) Scholes9 válasza Zan (#56076) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Épp tegnap mondtam TS-en, hogy mekkora makker vagy és milyen fasza a droppod, erre még ráteszel 1 lapáttal :DDD :C GZ, szép öv, én is elfogadnám :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#56098) Kasya


Kasya
nagyúr

Tudtok Wizardnak egy olyan passive skilles buildet, amiben rohan es ol? Normal bounty farmra kellene...

(#56099) Healbacsi válasza Kasya (#56098) üzenetére


Healbacsi
őstag

Normal bounty farmra split run kell, nem misztifikalt atom build:)

(#56100) Kasya válasza Healbacsi (#56099) üzenetére


Kasya
nagyúr

Olyan buildre gondoltam, igen... Amivel csak megyek es kulonosebb megallas nelkul halnak mellettem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.