Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) granini válasza Gorneck (#56409) üzenetére


granini
őstag

Tegnap a CotS klánnal toltuk és ott is olyan cuccok estek, hogy csak lestem...ők is... :D Ofc várnak szeretttel legközelebb is... :D

Loottól függetlenül jöhettek.. de amikor kiesett a cinder a barbimra.. priceless moments.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#56452) defede


defede
tag

Ha valaki konkrétan tudja a thorns működését a játékban le tudná írni? Adott egy crus, a thorn értéknél 17K körül van. Látok fehér 400K-500K visszasebződéseket és ha beteszem az iron skint akkor 15m maxot néha pár másodpercig. Az iron skin 200% ha jól emlékszem (innen nem tudom most megnézni) meg van a bracer ami 1000% esély (én barom nem is figyeltem hogy a bracer csak esély nem állandó, amikor meglett akkor estem pofára bár utólag kiröhögöm magam mennyire amatőr voltam :) ).
Mi kell a crusnak hogy ebből valami értelmes sebzés képződjön? A thorn olyan mint az archon hogy a critikal dam is fehér?
A lényeg az lenne hogy pontosan hogy működik és milyen itemet kell farmolnom illetve mit (milyen sett) kell craftolnom.

Előre is köszönöm urak!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#56453) schwartz válasza mikromanus (#56441) üzenetére


schwartz
addikt

A barbarral mar nem jatszom nagyon reg. (ettol fuggetlenul van benne vagy 75e elit kill meg a regi szep idokbol))

If he dies, he dies.

(#56454) mikromanus válasza defede (#56452) üzenetére


mikromanus
veterán

Thorns összsebzés = (thorns össz pontérték)*(erő/400)
Alapértelmezetten egy célra sebez, de pár módszerrel területsebzővé tehető:
- cahce reward bracers: csak esélyt ad.. Meg tízszeres thorns sebzést alkalmanként
- Thorns setbónus: minden visszasebzés területre sebez (15 yard sugárban)

Fegyverben a Hack épül a thornsra. A sebzéséhez hizzáadódik a thorns sebzés. Az item és skill fix pontos thorns sebzések összeadódnak. Az esetleges % buffok szorzatként működnek (fenti képlet szorzódik 1+bónusz%/100-zal).
Azt hiszem critelhet is a thorns, csak nem jelzi sárgával, de ez nem biztos.

Kb ennyi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56455) defede válasza mikromanus (#56454) üzenetére


defede
tag

Kösz, így már értem az elvet. A WD kicsit unalmas most azt hiszem ezen a sor hogy felnőjön a feladathoz. Kezdem neki kraftolni amit kell és irány T6 :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#56456) schwartz válasza ReFleXx (#56414) üzenetére


schwartz
addikt

Az alattad felszolalo Raynert es warcat-et mar bevitted a malnasba de ujra azt kell mondjam, hogy full Jade set-hez nem kotelezo a Quetzalcoatl. Az lehet, hogy te ugy lattad valami majom streameren de attol meg nem lesz az. A kulcs a set-hez nem a sapi hanem a passziv. Creeping Death-el az almost forever 5percet jelent a hivatalos allasfoglalas szerint A sapka ezt az idot felezi de attol a nuke dmg-ed nem lesz a duplaja. Persze onmagaman a locust es a haunt idoegyseg alatt dupla annyit sebez de ez a Jade settol fuggetlen. Nem a Quetzalcoatl elonyeit feszegetem mert az vilagos de a Jade build nem ettol lesz OP.

If he dies, he dies.

(#56457) Edge válasza Edge (#56449) üzenetére


Edge
veterán

basszus nem írok többet ebben a témában mert még átragad rám vmi :DDD ugyanis tegnap úgy hogy tegnap előtt nem gameltem egyáltalán, mentem t3 riftet wdvel és wizel össz 7 karikát és 1 db leg esett mindössze(!) (viszont soul az mindig)... el kell mennem vmi javasasszonyhoz hogy levegye rólam a rontást :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#56458) vhunor válasza Edge (#56457) üzenetére


vhunor
őstag

5 db T4 rift, 0 leg, 0 soul a bosstól. Minden másra ott a tudjukmi :).

(#56459) khirill válasza Edge (#56457) üzenetére


khirill
aktív tag

csitt-psszt! szót se erről! :DDD

ratabyzou

(#56460) Lokids válasza Edge (#56457) üzenetére


Lokids
addikt

Nemcsak rajtad votl rontás. Én is mentem 5-6 ritet. 1 darab inna sapka (az is fos), esett. Még soult sem akart adni a végén. :( Kadalától meg már nem tudom mire számítsak. Kb 1500 shardot öltem eddig vértbe... 0.. azaz nulla leg.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56461) Gorneck válasza Lokids (#56460) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap mind1 mivel mentem...fosta a FS-t... :D Kb 25 jött össze T3-T4 riften...inkább adott volna 1 inna nacit...vagy fejest...

Gorneck#1239

(#56462) granini válasza Lokids (#56460) üzenetére


granini
őstag

Gyerekek - ha jol van megirva.. - akkor a random az random.. ezen nincs mit elemezgetni. Tegnap mentunk Cadalekkal 4-5 riftet T3, 3 embernek fejenkent 20 perc alatt esett 8 leg, a negyediknek meg szinte semmi. Egyik se volt igazan jo, de legalabb a mennyiseg megvolt. Monkos zold amulet is esett a suwungo nemtommi, igazabol az se volt jo roll, de ezek szerint letezik.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#56463) mikromanus válasza granini (#56462) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha már így gyűjtjük az adatokat:
Mi a tegnapi runok alatt picit egyenletlenül kaptuk a legendet. Czpittiék nagyon elégedettek voltak (a mennyiséggel. Egyik se zuni chest). Aztán megjöttem én és a szerencsét szemenpössentette a "randomdémon" :C
Elszaródott minden. Mondjuk azért szépen lassan potyogott. Mindig másnak picit több. A soul-ok majd mindig pottyantak a rift guardianból. A minőség satyna lett. Kadala jól adagolta a sipkát. Tényleg igaz, hogy a tyúktolvajnak szarja a legend maszkokat. Mondjuk van olyan városi legenda is, hogy ami legend a riftben esik olyan tipusú itemet érdemes Kadalától venni, mert gyakoribb belőle a legend. Párszor tényleg hasonlóan működik, de van olyan is, hogy veszettül nem.
Ami nem megy (szerintem a "smart" drop letiltja):
- DH-nak armor ami nem cloak (vagy kloáka vagy mi).
- monknak fegyver ami nem kaszspecifikus. A daibok meg cicakarmok meg úgy ahog yvannak szopatós kategóriák ha enchantolni kell. Kivéve persze ha akarsz skillt rá és alapból nem azt rollolod újra. Egyébként rémálom az Elm utcában.

Más: Tegnap meglett a sunnyogó felszerelés Zsebpiszoknak. Lehet még überesíteni, meg racionalizálni a helyzetet, de jelenleg a cluster váltás soloban nagyon erős előrelépés. T4 faceroll, T6 kezelhető. Kis armor-resist kellhet oda már mert kezd fájni a reflect, de bírja élettel azt is. Energia dögivel. NAgyon jó. csapatban mondjuk szivatósabb lesz a fix 30% erőforráscsökkentés (sisak) és az 50% damcsökkentés nélkül (unityk és follower special). Mindenesetre ez T6 farmképes így is soloban. A knife buildem jobban ellátott szerintem, de az T4-en már fájdalmas. Nem jó közelmenni az ellenhez és azért max 2/3 sebzése van a clusterhez képest... Fire-clusterbe meg jöhet még 6% cluster dam jobb rollal (vagy 1.0.8 tegez csere esetén még +15% és 4% dam növekedés). Magefist sincs. Marauder set kiváltós legalábbis nincs. Azért az a +500 dex elég sok. Upgrade lehet még egy act1 set upgradelő gyűrű is ha jó. De így is laza. Totál casual friendly build. Én is lementem kezdőbe mint a fetish WD-k :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56464) mikromanus válasza granini (#56202) üzenetére


mikromanus
veterán

A lassító hatásra immun. A sebzésre is az lenne jailernél és knockbacknél? Meg a robbanásra is? Énnemtudom. Ennyit nem ér, hogy kipróbáljam ezt az OP setet. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56465) thomeef válasza granini (#56462) üzenetére


thomeef
őstag

Nekem az a monkos set amu kiesett WD-vel...dex vit chc chd-ben, de érted, wd-vel...

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#56466) flash-


flash-
veterán

Ha gyors paragon fejlődést akarok Reaper of Souls-ban akkor hol toljam?
(demon hunter)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#56467) Bird válasza flash- (#56466) üzenetére


Bird
addikt

Adventure módban.... :K Tehát rift vagy bounty....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56468) tPedro_


tPedro_
őstag

Tegnap este valami lehetett a levegoben:
Nem eleg, hogy kifogtam egy baromi jo csapatot riftezeshez, csak ugy elolvadtak a pakkok meg a rift guardian is, de melle ugy potyogtak a legendaryk, hogy csak na:
Elso korban ketto, masodikban 3, aztan kicsit visszavett a tempobol, de igy is, 10 kor alatt 9 legendas +1 set (ami mondjuk wizard kesztyu, kar hogy crusaderrel voltam). :C

(#56469) ReFleXx válasza schwartz (#56456) üzenetére


ReFleXx
addikt

Több helyen írtak már erről a dologról. Eddig nem teszteltem ki Quetzalcoatl nélkül, mert az hamarabb ki esett mint a Jade, és már eleve így próbáltam set bonust, de akkor ki fogom próbálni mondjuk egy bosson igy is meg ugy is.
Nuke Doctor RoS Guide
Egyébként azzal magyarázzák a dupla dmg-t, hogy a soul harvester nem az egész DOT-ot huzza rá, hanem csak 30másodpercnyit. Mivel a Quetz az 5perces DOT damage-ét 2.5 percbe "sűríti", ezért ebbe a 30secbe igy a 60secnyi DMG fog megjelenni.

0li nyilatkozhatna a témában, ő már elég rég összerakta meg kitesztelte a Jade set bonuszt :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#56470) Dictator^


Dictator^
veterán

x

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#56471) mikromanus válasza schwartz (#56456) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezek a "majd' végtelen" jellegű skillek azért neccesek. Picit nem nézel rá a szörnyre és "kigyógyul". :DDD
Ha átmész más mapra, vagy eltávolodsz, akkor megszűnik minden idő alapú hatás. Csapatban lehet addig megmarad amíg valaki hatótávon belül van, de nem úgy működik, hogy ellövöd, azt' szaladsz tovább és majd meghal mikor már te 5 képernyő távon irtod az ellent. Ilyen szempontból és a sebzés szempontjából se mindegy mi van a fejen. Ha felezi az időt, akkor időegység alatt duplázza a sebzést. EZ a lényeg. Nem kötelező, csak ha többet akarsz sebezni. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56472) Sárpac válasza Lokids (#56460) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én túl vagyok 32000 shardon ennek több mint 2/3 része ment chestre cindert még nem láttam.
Viszont blackthorn chest kb a 10-11. hullot már ki innen is onnan is, tolom crussal wizzel wdvel dhval időnként monkkal is mindegyiknek esett már, de saját chest egy tal a wiznek vagy egy immo a barbinak vagy bármelyik rosos set egy darab sem para 505 vagyok már. Továbbra is tartom durván manipula a loot jelenleg!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56473) shouryuken válasza Sárpac (#56472) üzenetére


shouryuken
senior tag

:O És mi a Blizzard célja a manipulálással?

(#56474) Sárpac válasza shouryuken (#56473) üzenetére


Sárpac
nagyúr

2 lehetőség van amire én gondolni tudok:
1. lesz valamiféle aukciós ház jellegű téma később bevezetve
2. az egyenlőtlen loot elosztással a játékosokat próbálják folyamatos játékra inspirálni, mondjuk úgy, hogy 1 hónapig a játékosok 10%-nak hullik minden kövi hónaptól meg másik 10-nek és így tovább addig a többi szív a soulnak valóval vagy a krafttal.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56475) Bird válasza Sárpac (#56472) üzenetére


Bird
addikt

Ismertess TÉNYEKET pls. Varázsgömbje mindenkinek van. :P ;]

#56474: Még mindig csak az elméd szüleményei.... Semmivel nem tudod alátámasztani. Ellenben nem használsz mf-et. Próbálkozz! :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56476) mikromanus válasza Sárpac (#56472) üzenetére


mikromanus
veterán

Set és 70-es kasztos fajta? Kadalától nem is fog. Ha ez a cél, akkor költhetsz még egy kevés shardot. Talán egymillió ahatár és felette már dob. ;] :C

Magefist és sisakok, meg mojok/offhandek elég jól jöttek. Úgy rémlik cinder nekem se nagyon esett, viszont dropból több mint elég jött. Lassan nem "kényszer" a lightning a monkomon se. Lesz/van alternatíva. Az andariel sipka tűz skill bónusszal az, ami nagyon nem jön. Talán a legelején barbárhoz jött Kadalától is egy, de többnyire ha esik, akkor is valami haszontalan egyéb ágon dolgozik. Ha pöpec egyéb affix kombó lenne, akkro mindgy, de azért ennyire nem vagyok jóban Kadalával. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56477) Sárpac válasza Bird (#56475) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Olvasni tudsz? Nem elég tény az, hogy tengernyi játékidő mellett szar se esett? :DDD

Egyébként meg a lootról mivel van egy klánom látom kinek mi esik és bizony sokszor van úgy, hogy kihullik egy gyűrű és még másik 3nak is párpercen belül ugyan olyan! Biztos véletlen, de szerintem le van osztva a loot kinek mi eshet ez is alátámasztja.
Mf-ről meg cain setben rohangálók már hetek óta csak rosszabb lett! :D

(#56476) mikromanus: ahha a 32000 shardot meg kölcsönkaptam valakitől nem is riftből lett? :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56478) Bird válasza Sárpac (#56477) üzenetére


Bird
addikt

LOL! :D :D

"a lootról mivel van egy kl(é)ánom..." Ja hogy rajtad kívül másnak nincsen. Értem. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56479) vendingo válasza Bird (#56478) üzenetére


vendingo
veterán

Lehet te is fantáziálnál, ha neked se esett volna semmi.

Nekem se esik semmi, de én nem vizionálok a háttérbe dolgokat, szimplán egyre jobban hanyagolom a játékot, mert tele a tököm az egésszel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#56480) killerjohn válasza Sárpac (#56472) üzenetére


killerjohn
addikt

figy. a klánban eddig 5 (értsd: öt) db Starmetal Kukri-t találtunk.

Ehhez képest 227.088 óra (értsd: 25 év játék ha 24/7-ben tolod) HUD log alapján 47 db esett belőle.
0 barbárnak
0 crusadernek
2 demonhunternek
1 monknak
43 witchdoctornak
1 wizardnak (ne röhögj, az nekem esett)

Ebből witchdoctorral 31.262 játékórát mértem. Tehát 727 óránként esik egy starmetal kukri.

na, ennek mennyi az esélye? pontosan ugyanannyi, mint a többi anomáliának amit te manipulációnak hívsz. Mégis, szerinted ott ül a kis zöld manó Blizzardnál, és egyik este beállította, hogy a WS klánnak 5 db starmetal kukri essen, miközben a másik 5737 db usernek összesen 42? Biztos nincs jobb dolguk ennél...

(#56481) mikromanus válasza Sárpac (#56477) üzenetére


mikromanus
veterán

Lovaknak már nem jut. NIncs abban a méretben. Ennyi. ;]
Nekem esik/esett majd' minden ami kell. Meg adnak a társak. A csapatmunka nagyon fontos. Meg az enyhén megszállott kocka csapat :C

(#56480) killerjohn
Valószínüleg a Blizz is csapatonként/egyedileg ezt a módszert alkalmazza a drop kiosztásnál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56482) ReFleXx válasza killerjohn (#56480) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ez jó info, witchingre is megnezned? Az is ritka mint a feher hollo.
Kukrit akarok! Remelem ezt olvassa a jezuska.
Az ice climbers fenn van ugyenezen a ritka legendary cikkek listan, bezzeg abból esett már 3...

Egyébként a multkor azért kérdeztem hol farmolsz, mert azt láttam multkor hogy összesen 4 azaz NÉGY riftet csináltál eddig összesen és ehez képest egész jó cuccaid vannak. WTF? Csak bountyzol vagy csak bóklászolsz az aktok közt random?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#56483) shouryuken válasza Sárpac (#56474) üzenetére


shouryuken
senior tag

Egy véletlenszerű rendszerben mindig lesznek olyanok, akik elégedetlenek, mert nincs szerencséjük.
Igen, megvan arra is az esély, hogy soha semmi nem esik, akármennyit játszol, és ez nem a Blizzard hibája.
Ennek elkerülése pont csak úgy lenne megoldható, amit ellenzel, az pedig a teljes randomitás "elhagyása": mondjuk figyeli a geared, és ha ócska, vagy régen nem kaptál legendet, akkor növeli az esélyt.
Növeli, tehát nem 100% hogy esni fog, még mindig fennáll a lehetőség, ha nagyon nincs szerencséd sosem látsz jó dropot.

(#56484) khirill válasza Bird (#56478) üzenetére


khirill
aktív tag

azért egy kicsit túlzásba viszed... nem kell minden mondatát kiforgatni! nem mondta, h másnak nincs. valószínűleg azért írta, h értsd: nem solozik és látja még x mennyiségű társának a lootját... :U

egyébként nekem a random fogalmába nem fér bele a smart drop system, de ez magánvélemény...

ja és szerintem is lesz még trade! ;)

ratabyzou

(#56485) khirill válasza killerjohn (#56480) üzenetére


khirill
aktív tag

azért megnézném, h mennyire "effektív" a ws klán a többiekhez (5737db user) képest :P valószínűleg sokkal...

ReFleXx: csak a VOTA!!!! :))

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#56486) Sárpac válasza killerjohn (#56480) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Értem és arra mennyi az esély, hogy sorozatban hetek óta napi szinten többször látom, hogy ha kiesik egy adott legend ua a típus perceken belül több embernél is megjelenik? Megmondom semmi, azért semmi mert nem random, jól meghatározott rendszer szerint dob bizonyos mennyiséget adott legendből x embernek és ennyi. De mennyi az esély 10 blackthorn chestre minden kasztnál már kiesett innen vagy onnan?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56487) mikromanus válasza Sárpac (#56486) üzenetére


mikromanus
veterán

Van valami "folyamatosan növekvő esély" a dropra ha nagyon szar a szerencse. Szerintem ez nem egyénileg számolódik, hanem időnként "lefut" minden peches emberre és kb egyszerre kapják meg a garantált lootot (azaz nem növekszik, hanem tuti. Vagy olyan magasra emelkedik az esély, hogy pottyan mindenképp valami). A sok dropból meg azért van esély azonosakra. Nálunk is volt olyan, hogy kb egy időben lootolt több ember is és olyan is, hogy rövid időn belül esett több azonos legendary item (már névleg azonos. A roll nem). A "looted" jelzés azonosításkor jön, így bejátszik a hasonló bioritmus (vagy rift ritmus) is. Meg van aki gyűjtöget, aztán egyszerre azonosít. Ilyenkor a sok legend miatt lehet azonosság. Kadala is olyan, hogy ha sokan akarnak kesztyűt például, akkor idővel lesz legend. A sok legendnél meg lehet azonosság. 1-2% esély van a legendre kb elvileg. Ha rátör a költhetnék 30-50 emberre, akkor biza' lesznek egyezőségek. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#56488) khirill válasza Sárpac (#56486) üzenetére


khirill
aktív tag

na mondjuk én a helyedben ebben a "jól meghatározott rendszerben" sem gondolkodnék... :N ez így nagyon skynet-es...

pl. szerintem nincs kishazánkban még egy ember akinek 15 percen belül kiesett 4 moonlight ward... sima t1 bounty... ez is anomália... rá 1 órára a hc-n lvl19 wiznek is kiesett :DDD

(azóta sem láttam!)

ratabyzou

(#56489) Thrawn


Thrawn
félisten

Brutál ez a WD pedig alig van rá valamim: [link] :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56490) hokuszla válasza mikromanus (#56487) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Az az érzésem, nem teljesen random a drop, a Blizz manipulálja.
De nem rosszindulatból, vagy nyereségvágyból, vagy valami aljas szándékkal.
Egyszerűen próbálnak olyan irányítottságot vinni a véletlenbe, hogy lehetőleg minél több játékos örüljön egy kicsit többször, mintha full random lenne.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#56491) Bird válasza Thrawn (#56489) üzenetére


Bird
addikt

Papa! Ismerős az a mask of Jeram. :) A bökő mikor esett? gz egyébként. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56492) Gorneck válasza Thrawn (#56489) üzenetére


Gorneck
titán

Fetish helyett mehet a harvest ám... :)

Gorneck#1239

(#56493) shouryuken


shouryuken
senior tag

Szerintem itt már több emberóra ment a drop elméletek gyártására, mint amennyit a random függvény megírásával foglalkozott összesen a Blizzard, smart loottal együtt.
Biztos jót mulatnak az ilyen elméleteken. :D

(#56494) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Dolgozik a + MF most dobta ki a Royal Grandeourt. :C

(#56495) Thrawn válasza Bird (#56491) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is tudom honnan lehet ismerős :)
A bökő most esett kb egy órája, de a dmg-t meg kellett reszelni rajta, hogy elfogadható legyen.

Gorneck23: nekem bejön a sok kisbicskás :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56496) schwartz válasza ReFleXx (#56469) üzenetére


schwartz
addikt

Ha ugy van, akkor az egy boduletes faxsag. Marmint ez a 30sec 60sec stb. A full Jade-hez nekem is kell meg egy darab de a sapit probaltam s ugy mukodik ahogy kell. (mondjuk az nem okozott meglepetest)

If he dies, he dies.

(#56497) Bird válasza Thrawn (#56495) üzenetére


Bird
addikt

Király! Mázli, hogy "lik" volt benne gyárilag. :D Egyedül voltál vagy szólóban? :DDD Akkor most jöhet a full zuni set... Van rá 5 napod.... Óra indul! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56498) Thrawn válasza Bird (#56497) üzenetére


Thrawn
félisten

"Egyedül voltál vagy szólóban? "
Nehéz a választás :DDD
Klántárssal voltam kettesben. A Zuni akkor sem esne ki ezzel a tempóval ha 5 hónapom lenne rá :O

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56499) Bird válasza Thrawn (#56498) üzenetére


Bird
addikt

Öt hónap az túl sok.... Annyi időd nincs erre. Az már a Jade projekt! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#56500) Gorneck válasza Thrawn (#56495) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh, amit idézel passzívval az elhal, amint ellővöd a skillt...sok AS mellett úgyis fullon vagy szinte mindg bicskással, viszont a harvest jó sebző jó dmg boost... :K

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.