Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57201) Phobion válasza Amur (#57198) üzenetére


Phobion
őstag

Crusaderrel mi a helyzet? :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#57202) Assdak válasza Muton (#57199) üzenetére


Assdak
őstag

150 Act3 ládát nyitottam tegnap. 1 leg nem esett belőlük. Szerintem, te még jól jártál.

(#57203) Edge válasza granini (#57197) üzenetére


Edge
veterán

wizz offhandekkel is ez lesz és ez eddig egy bug miatt volt ilyen low damos, most rakták helyre, persze hogy ez épp a két leg op-bb kasztot érinti hát ez van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57204) for3l válasza mikromanus (#57193) üzenetére


for3l
senior tag

Ezzel szerintem valamit csinálni fognak mert kb 15 percenként elverhetsz 500 shard-ot Kadalánál. Kb egy nap alatt (pár órát játszva naponta "csak" egy hét alatt) kiszedhetsz egy high-end set-et. Ja, és kb mindenki ezt fogja csinálni, ami ugye nem "intended".

(#57205) Gorneck válasza granini (#57197) üzenetére


Gorneck
titán

Perma voodoo, örök mana és a hatszáz kurva pet már most is megvan... :D
Tegnap 3 WD volt mögöttem T4-en...a térkép fele csak petekből állt... :D Ráadásul 2en előszerettel még kutyát is használják...amit nem értek, de nem is kell...szal annyi fostalicska xar volt a mapen...hogy szerecsétlen follower karim úgy is érezte magát...káosz volt... :D

Locust működésére még kíváncsi vagyok... :) Remélem még azt is sikerrel buffolták szarrá...me akkor tényleg nem kell már semmit se csinálni. Bemegyek és lootot szedek...nekem ez is megfelel... :D

De ne izgulj többet nem rinyálok...végre van 1 használható elektronyos sebzésű spirit generálónk...és végre kaptuk buffot spirit égetőre... :D Kár, hogy fél év fél gear meg a jó édes anyja a Blizznek kell hozzá, hogy eldurrantsam kétszer... :D Feltéve, ha full spiritem van... :D

(#57203) Edge: OH még elmegy, az a ki nem szarja le kat, de a többi az már komolyan felháborító...persze még ígyis a Monk ledurvább dmgelő a játékban...de sajna nem épp úgy ahogy a többiek.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#57206) mikromanus válasza granini (#57197) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen. Kapott buffot a harang, de még így se éri el az 1.08 szintet (legalábbis az extrasebző tuti nem). Emellett maradt a 75 spirit. Csak tudnám mire. Tesztelgettem a lerúgó monkot tegnap. Elég jó, csak olyan macera annyi sok skillt használni. Meg valami rém agyatlan sugara lehet a skillnek. Látszólag mindent beterít körülötted, aztán meg aki fél miliméterrel balra vagy jobbra van az alig kap sebzést néha, vagy el se találja. Persze berántással jó lehet, csak az is spirit. Mivel közelharcos kaszt többnyire a monk, így a pride sisak se lesz használható igazán. Bár ha a forgószéltömegberúgó skill rúnát használja, akkor talán. Á, mégsem. Sok buffal biztos jó, de hiányzik valami jobban kezelhető nagyot sebző skill. A harang most már nem a generator skillek szintjén van sebzésben, de kb lehetetlen fiolyamatosan etetni. Vagy nem éri meg. Azért majd bekóstolom valamikor...

(#57199) Muton
Cache rewardra nem vonatkozik a smart drop. Legalábbis az a része, hogy csak az essen ami a kasztnak használható. Így könnyebb lenne kifarmolni az adott legendary tárgyakat. Jobb kerülni. Mellesleg a másik dexes kaszt (a follower monk) tudja használni. :C
Assdak: tegnap még 2.0.4 volt. Ma 2.0.5. Most már számít milyen nehézségen farmolod és T2-6 cacheban is lehet torment only item. Ja, amúgy nekem 1.0.3-ban naqgyon gagyi itemek estek. AS-ben volt pár jó, de azt önkényesen befelezte a blizz nagyon hamar. Kötsög Blizzes fiúkák! Gimmídömoníbekk! :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57207) Edge válasza Thrawn (#57200) üzenetére


Edge
veterán

faca, alig várom hogy enyimét megkukkantsam, meg a wdm békáját :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57208) Muton válasza Assdak (#57202) üzenetére


Muton
addikt

az nagyon durva o_O
nálam kb 6-10 ládánként esik valami (pontosabban egy soul)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#57209) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jelentem az Unity ugyanúgy működik scoundrel párossal -50%dmg-t kapok be. :))
Gyengébb mobok meg se tudnak ölni T2-n vissza regenerálódok. :D

Seismic slam kicsit jobb lett mint volt tesztelgetem azt lehet átállok rá.

[ Szerkesztve ]

(#57210) Gorneck válasza mikromanus (#57206) üzenetére


Gorneck
titán

Nem ezt pofázom neked? De te csak vidiket linkelsz...és berántással se lesz jobb...mert utána spiritet kell termelned és a trash/elit már lőtávon kívül...
Ergo az LTK kb 50-60%-ban el se találja a célpontot...75 spiritet meg kb 20-ra kéne csökkenteni...illetve szükség lenne egy OWE+Seize komplett átdolgozásra összevonásra...mert ez kezd átmenni vmi bohózatba...de komolyan...

Tegnap szerencsére a Monkon kívűl még sikerült elcsípnem 1-1 pala streamet is...ahol az egyszál faszba rohangáló pala is 4-5x akkora aoe dmgre volt képes, mint a Monkom.

Gorneck#1239

(#57211) mikromanus válasza SzlobiG (#57209) üzenetére


mikromanus
veterán

Az nem lett "nerfelve". Azt a bugot javították, hogy a pride sisak ilyen kombónál úg yérzékeli, hogy nem sérülsz és folyamatosan adja a 30% rcr-t. Ezt a részt "javították" hogy foglalnák betonba a lábukat (és dobnák a tengerbe aki kitalálta hogy ez kell).

Ez az 50% is "szándékos" ha a speciallal nem kap a follower sebzést és így ezt nem osztja meg veled az a "nem szándékos effekt". Így gyakorlatilag tényleg csak a sebzéscsökkenést kapod. EZ megvan még? vagy nincs ilyen follower specialod?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57212) Dictator^


Dictator^
veterán

Kadala első dropja ma, egy Heart of the Crashing Wave volt :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#57213) sittes79 válasza Gorneck (#57205) üzenetére


sittes79
addikt

Milyen mögötted, előtted!? Pápa :) wd powaaa

(#57214) SzlobiG válasza mikromanus (#57211) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen tudom csak itt írták, hogy nerfelve lesz, de ahogy írod csak a pride sisak. :)

A scoundrel tokenre gondolsz, hogy nem hal meg soha? Mert az megvan csak így van értelme az unitynek.

(#57215) Helmoras válasza SzlobiG (#57214) üzenetére


Helmoras
őstag

Röhej hogy ezt nem csinálták meg... ennek eleve nem azt kéne okoznia hogy nem sérül a scoundrel hanem hogy nem hal meg szal lemegy a hpja 1-re mondjuk értem én hogy 3 elég ritka item kell hozzá de akkoris elég op :D

(#57216) ReFleXx válasza Edge (#57152) üzenetére


ReFleXx
addikt

Masok szerint ugyanugy jön.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#57217) Rayner


Rayner
őstag

LOL streamerek lvl1 T6 farmolják a shardot :D:D pff ha ez így megy holnap hotfix :D

(#57218) Edge válasza ReFleXx (#57216) üzenetére


Edge
veterán

Patch notesból van.
sz'al ez nem a szerintem kategória :) de ha ettől még ugyanúgy jön akkor wtf.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57219) mikromanus válasza Rayner (#57217) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja.. Hama-hama! Használjátok ki amíg lehet! Sajna csak este leszek és lehet akkor meg nem akarok majd játszani. Amilyen mázlim van mire leülök a játék elé már "nerfelik". Bár eddig se tették. De nem is volt expert felett semmi extra reward...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57220) vhunor válasza Rayner (#57217) üzenetére


vhunor
őstag

Ez mi is pontosan?

(#57221) for3l válasza vhunor (#57220) üzenetére


for3l
senior tag

Lvl1-es karival kreál T6 játékot, nyit egy rift-et, aztán lvl70-es karival végig tolják kb 2 perc alatt a rift-et és esik 100 Blood Shard, amit lehet költeni és már a horadric cache-es itemeken és a legend poti-n kívül bármi eshet Kadalától. Streamerknek kb 100 legendary item / nap.

Ahogy írja mikormanus, ez eddig is működött, csak ugye rengeteg item nem jöhetett Kadalától. Tehát ez nem igazán exploit, csak szimplán ez most a leggyorsabb mód cucc szerzésre.

Dictator^,
elméletileg torment szintenként durván 10-zel több shard-nak kellene esnie a boss-ból (nem tudom, a party létszám számít-e, de nekem is sokszor esett 50 alatt t2-n is)

[ Szerkesztve ]

(#57222) Dictator^ válasza for3l (#57221) üzenetére


Dictator^
veterán

Én riftit4warddal előbb voltam bent, ha jól láttam, alig esett shard, tuti kidob annyit?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#57223) vhunor válasza for3l (#57221) üzenetére


vhunor
őstag

Ach so. Tisztességes játékosként eszembe se jutott korábban ez a módszer, de ránézek ;] .

(#57224) schwartz válasza granini (#57197) üzenetére


schwartz
addikt

Ideje is, hogy kapjon meg valami buffot mert eddig T6-on csak felszemmel tudtam nezni a TV-t mikor ossze lett huzva 2-3 elitt pakk... :DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#57225) mikromanus válasza for3l (#57221) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem csak emiatt nem volt nagy szám. Nyomhattad experten is lvl 70-es játékban. Az is ugyanolyan dara volt kb. A shard meg max "dupla" volt és experttől nem változott. Most igen. T6-on kb a normal drop négyszerese ez alapján, az expert-T1 drop duplája.

Volt egy "bug", vagy babona ami miatt lvl 34 körüli játékot nyomtak T6-on sokan. Valaki azt állította, hogy ami riftben esik annak jobb a droprate-je legendaryra Kadalánál. Így végigrunolták lvl 34-es játékban, aztán ha olyan legend esett ami jó lehet, akkor bevásároltak kadalánál abból a slotra valóvból. A drop ugyan alacsony szintű, de a kadala item lvl 70-es. Nem egyértelmű hogy ez működik-e. Szerintem inkább babona. Azért gyakran normál riftezésnél is olyasmit veszek ami esett a riftben. Hátha... :C

(#57224
Pedig csak annyi dolgod lett volna, hogy spirit walk és hátrahúzódsz. Onnan mehet a sorozatdara teljes figyelemmel míg öngyilkosok lesznek szégyenükben az elitek. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57226) GrooveHero válasza for3l (#57221) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na akkor mosmá' télleg nem értem. Gondolom ez egyedül nem működik, mert lvl-es karival csak a campaign mód elérhető, az advanture nem. Tehát party-ban van egy 70-es karival, aki letolja a T6 riftet, de shard ugye mindkettőjüknek esik. Jól értelmezem? Más. Kadalától hogy esik leg poti? Mit kell tőle venni, hogy poti essen?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#57227) Assdak válasza GrooveHero (#57226) üzenetére


Assdak
őstag

Ezt nem értem én sem, hogy lvl1-es kari hogy indít adv módot egyáltalán.

(#57228) mikromanus válasza GrooveHero (#57226) üzenetére


mikromanus
veterán

"and Torment difficulty when any of your characters reaches level 60"

Azaz ha már van egy lvl 60-as karaktered, akkor bármelyik nyomulhat tormenten.

(#57227) Assdak
Ehhez meg Malterfejkill kell. Valószínüleg itt is elég ha más karakterrel leölted egyszer..

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57229) Edge válasza GrooveHero (#57226) üzenetére


Edge
veterán

nem esik poti, lvl1 karival meg lehet adventure módot választani.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57230) GrooveHero válasza Edge (#57229) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ja értem, akkor én voltam elmaradva. Mert úgy tudtam, hogy adv. mód csak a kampány végigvitele után választható. Mikor kezdtem a wiz-t szürke volt az adv. mód. Akkó hogy meg mé'? :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#57231) for3l válasza GrooveHero (#57226) üzenetére


for3l
senior tag

Tehát Horadric Cache-ből nyitható itemeken és legend potin kívül bármi eshet. :)

GiG-nek a stream-jét nézem fél szemmel, 2 óra alatt nyitott 4 tal rasha chest-et, 1 firebird chest-et és egy cindercoat-ot.

#57230
mert még nem vitted végig akkor act5-öt valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#57232) sith7 válasza Cadal (#57173) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez már mától él ?
Elvileg ha ott van, akár Jade set receptet is tudok venni tőle ?

(#57233) schwartz válasza mikromanus (#57191) üzenetére


schwartz
addikt

Nem kell adni a noobok sirasara mert kozel sem ugy van... Az a nagy budos helyzet, hogy a fetishek mar sokkal kevesebb gyurodest birnak T6-on egy elit fight soran igy meg Zuni set-el sem annyira OP a dolog mint ahogy az latszik. Epp csak kiprobaltam de ez eddig szamomra inkabb nerf mint buff...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#57234) Gorneck válasza sith7 (#57232) üzenetére


Gorneck
titán

Igen. Este már tudod tesztelni.

:D :DDD

Gorneck#1239

(#57235) GrooveHero válasza for3l (#57231) üzenetére


GrooveHero
addikt

Dehogynem, van egy 70-es barbim, sőt kettő is, igaz az egyikkel nincs meg a Maltha kill, a másikkal természetesen megvan. Nem vágom...na mindegy is, nem agyalok rajta többet. Hazaérek és megkukkantom a 15 cache-t, amit tegnap Muton kollégával vadásztunk össze. Aztán majd meglássuk...a vak is ezt mondta, mielőtt nekiment a falnak :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#57236) shouryuken


shouryuken
senior tag

Ahogy nézem, végül csak 30% dmg resistance-nál kötött ki a crusi :D

(#57237) for3l válasza GrooveHero (#57235) üzenetére


for3l
senior tag

Egy frissen lekreált 1-es karival nem lehet rögtön adventure módba menni, ez igaz. :) Először be kell sétálnod new tristram-ba azt hiszem (wretched mother quest már nem kell), és utána tudsz létrehozni adventure mód-os játékot (igaz, nem voltunk teljesen részletesek, de az még mindig lvl1-es kari :D )

[ Szerkesztve ]

(#57238) Gorneck


Gorneck
titán

Ez is cool... :D [link]

Gorneck#1239

(#57239) GrooveHero válasza for3l (#57237) üzenetére


GrooveHero
addikt

na így már korrekt :K Azt nem mondom, hogy értem, hogy ez miért van, de üsse kavics, maradjunk ennyiben. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#57240) mikromanus válasza shouryuken (#57236) üzenetére


mikromanus
veterán

Lassan az alaptámadásai annyit sebeznek mint a monk vagy barbi spender skilljei. Alakul ez.
Ócsó hammeredin kapott egy 60% damage buffot például, de ahogy nézem mindenütt vastagon fogott a korrektor tolla. :Y Ugyan csak 320%, de cserébe kétkezes fegyver+pajzs kombóval is használható és nincs speed bünti rá. Van egy közepes erő statos maximusom. Lehet leporolom Tüskbökit és ráépítek a barbi cuccaival picit. Csak az a kérdés hogy physical, vagy fire legyen. A tüzes lánc physical, viszont van egy rakat fire itemem is... Hm. Nem egyszerű. Vagyis mindenképp OP és nem egyszerű kiválasztani ami még inkább az.. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57241) sith7 válasza Gorneck (#57234) üzenetére


sith7
nagyúr

na, most komolyan :B

(#57242) SzlobiG válasza Rayner (#57217) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kipróbáltuk phobionnal mi is ilyen 100 shardokat dobál a végén ő nyitott 1-es karival én meg sprintel végig rohantam. Nálam esett, vagy is kadala dobta 1 zöld cipő meg egy sima. :DD

[ Szerkesztve ]

(#57243) ReFleXx válasza Edge (#57218) üzenetére


ReFleXx
addikt

Olvastam már a peccs nóct, ezért irtam hogy ennek ellenére mások szerint ugyanugy jön.
Nem próbáltam mert engem nem érdekel a gold, de hátha mást igen.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#57244) Gorneck válasza sith7 (#57241) üzenetére


Gorneck
titán

Jade set nem kraftolható...dobozból és kadalatól beszerezhető most már...

Gorneck#1239

(#57245) sith7 válasza Gorneck (#57244) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, akkor akármilyen plan - eket nem lehet tőle venni

(#57246) Gorneck válasza sith7 (#57245) üzenetére


Gorneck
titán

Nem.

Gorneck#1239

(#57247) Bird válasza SzlobiG (#57242) üzenetére


Bird
addikt

Gondolom a csizma nem a szokásos Blackhtorne volt. :D ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57248) for3l válasza SzlobiG (#57242) üzenetére


for3l
senior tag

Ha megnyitotta, kiléphet és jöhet 70-es karival, aztán ketten gyorsabban takarítotok, csak a boss-nál legyetek közel mindketten. Aztán lehet nyitni a következőt, a játék marad lvl1-es.

Szerintem is lesz valamiféle nerf előbb-utóbb (inkább előbb).

[ Szerkesztve ]

(#57249) SzlobiG válasza Bird (#57247) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ááá dehogy is. (nem a fenét nem :D) A másik viszont jó a leap csizma esett.

(#57215) Helmoras Ne is javítsák jó ez így. :DD

(#57248) for3l Ezt jó tudni, majd legközelebb. Bár gondolom ez sokáig nem lesz használható.

[ Szerkesztve ]

(#57250) shouryuken


shouryuken
senior tag

Összeesküvés gyártóknak egy jó oldal!
Minden összefügg mindennel! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.